.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

małopolskie (K) - GS-owska inauguracja sezonu 2009 w Krakowie

marioqe - Sro 18 Mar, 2009
Temat postu: GS-owska inauguracja sezonu 2009 w Krakowie
Czeeeść wszystkim z grodu Kraka :)

Co prawda pogoda za oknem nie wyciąga jeszcze na 2 kółka.. Jednak początek kwietnia zapowiada się słonecznie i ciepło :) proponuje jakoś zainaugurować sezon 2009 naszymi GS'kami :D

Czekam na propozycje gdzie i termin :) (osobiście proponuję pierwszy weekend kwietnia) :)

leon - Sro 18 Mar, 2009

W sumie w każdy wolny i ładny weekend zawsze latam albo dalej, albo bliżej więc można się spotkać. Tyle, że na razie nie jestem w stanie powiedzieć kiedy będę miał wolne. Grafik dostanę dopiero pod koniec miesiąca i dopiero wtedy będę wiedział czy będę mógł się pojawić. Ktoś się jeszcze pisze? ;)
AdiDriver - Czw 19 Mar, 2009

Ja się pisze :)
Oczywiście w gre wchodzi tylko Sobota popołudniu i cała Niedziela bo w Piątek jeszcze będe w delegacji :zdegustowany:

Waffen99 - Czw 19 Mar, 2009

Witam.No mnie tez nie zabraknie. :D Jesli chodzi o termin to tez bede wiedzial dopiero pod koniec miesiaca ale weekend jest jak najbardziej wskazany. Mysle ze wiekszosci z Nas tak bedzie najwygodniej.
onufry - Czw 19 Mar, 2009

hihihi panowie jak by mogło i mnie zabraknąć :d jeśli pogoda dopisze i jestem po pracy i nie idę do szkoły to zawsze i o każdej porze :P
może lepiej by było na którymś czwartkowym lataniu ?

Podkopnik - Czw 19 Mar, 2009

Ja tez sie pisze ale jak narazie pogoda nie napawa zeby sie wybrac po sprzeta! :zdegustowany:
Waffen99 - Pią 20 Mar, 2009

Bedzie lepiej juz od kwietnia zobaczycie. :D
pitronik - Pią 20 Mar, 2009

Oczywiście piszę się jak najbardziej :D
majkelmu - Pią 20 Mar, 2009

ja też się pisze oczywiście jeśli tylko coś nieoczekiwanego mi nie wyskoczy (odpukać) :zdegustowany:
Waffen99 - Wto 24 Mar, 2009

Sluchajcie to kiedy zaczynamy bo w przyszlym tygodniu ma byc juz cieplo! :D
Podkopnik - Wto 24 Mar, 2009

Kurcze ja w koncu nie wiem czy jechac w ten weekend po moto czy nie... Zapowiadaja ze sobota i nd beda cieple za to juz poniedzialke na poludniu przyniesie znowu zalamanie pogody... Nie wiem co robic :niepewny: Poobserwuje jeszcze prognoze jezeli sie okaze ze przyszly tydzien bedzie w miare ok to chyba sie zdecyduje a jak nie to poczekam :looka:
Waffen99 - Sob 28 Mar, 2009

W niedziele dwszcz a sloneczko od wtorku.Nie dygaj Podkopnik bedzie dobrze.
maykels - Wto 31 Mar, 2009

No to sobota i niedziela nasza - słoneczko, ciepło aż miło oglądać prognozy. Są jakieś propozycje co do czasu , miejsca i składu??
leon - Wto 31 Mar, 2009

Co do miejsca to wiadomo: BP Mateczny ;) ! Co do czasu, to w sobotę pracuję, a w niedzielę zobaczymy. Jak będzie pogoda chciałbym jakąś dalszą traskę machnąć, ale spotkać się będzie można przed lub po :) .
onufry - Wto 31 Mar, 2009

leon napisał/a:
Co do miejsca to wiadomo: BP Mateczny ;) ! Co do czasu, to w sobotę pracuję, a w niedzielę zobaczymy. Jak będzie pogoda chciałbym jakąś dalszą traskę machnąć, ale spotkać się będzie można przed lub po :) .




Leon ale to ma być "traska" mieszcząca się chyba w jednym dniu, z tego co mi wiadomo to jak z twoich ust pada słowo "trasa" to inni wymiękają :D a jak "dalsza trasa" to nie wiem czy trzeba się bać ;)

leon - Sro 01 Kwi, 2009

Dziś byłem się przejechać i wyszło 150km, traska to trochę więcej, a trasa to dużo więcej :hyhy: . Zobaczymy, do niedzieli jeszcze sporo czasu zostało. A poza tym przecież i beze mnie możecie w sobotę spokojnie sobie polatać :) .
onufry - Sro 01 Kwi, 2009

Ty jesteś dla nas jak ojciec prowadzący :D gdzie by cie mogło zabraknąć :D
leon - Czw 02 Kwi, 2009

Oj nie przesadzaj ;) ! Przecież jak będzie pogoda możecie w sobotę zorganizować sobie pierwsze spotkanie sami. A co do niedzieli, to z ekipą z Grupy Południe wstępnie myślimy nad wypadem do Zakopanego. Gdyby ktoś się chciał podłączyć zapraszam. Szczegółowe info dam w sobotę jak pojawią się konkretne ustalenia.
Podkopnik - Czw 02 Kwi, 2009

Moze nie do konca na ten temat ale mam pytanie do ktorej godziny jest impreza w Mnikowie?? Bo wymyslili nam akurat w tym dniu wyjazd obowiazkowy i nie wiem czy mam sie spieszyc z powrotem... Czy bedzie co jeszcze zbierac o 17-18??
Waffen99 - Czw 02 Kwi, 2009

Podkopnik tu jest plan imprezy http://www.grupa-poludnie...opic.php?t=7080
leon - Czw 02 Kwi, 2009

A tu odpowiedni temat do zamieszczania postów na temat Mnikowa: http://forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=2881 :zdegustowany:
grzesieq - Pią 24 Kwi, 2009

W związku z tym, że na Shout Boxie często pojawiają się propozycje spotkania GSów w Krakowie w najbliższą sobotę, 25 kwietnia 2009, proponuję dogadać szczegóły w tym temacie. Proponuję godzinę 14 (tak żebyśmy mogli pooglądać maszyny przy świetle dziennym i się jeszcze gdzieś przejechać za dnia).

Co do miejsca, to mi wszystko jedno, może być np. zamknięty pas startowy na Czyżynach lub BP na Matecznego.

Czekam na Wasze propozycje co do miejsca i czasu i mam nadzieję, że do zobaczenia!!!

Podkopnik - Pią 24 Kwi, 2009

Ja będe na 100%. Dzis wymieniam olej i jak po tym zabiegu wszytsko bedzie ok to sie stawie :) Pas na czyżynach jak dla mnie pasuje idealnie jest miejsce zeby spokojnie sobie usiasc na trawce i pogadac nikt nam nie bedzie przeszkadzal. :)
kicek - Pią 24 Kwi, 2009

Witam.
Chętnie bym myknął , ale kurcze do 13.00 jestem w pracy. A w godz. do Krakowa to niby by sie udało (bo do Katowic mam 55km a z Katowic autostradą na Kraków tez da radę się pospieszyć), ale szkoda sprzęta katować. A długo tam zamierzacie być?

[ Dodano: Pią 24 Kwi, 2009 ]
jak dzisiaj zrobie porządek z kranikiem t jutro urwę się wczesniej z pracy to podskoczę. Tylko dajcie dokładniejszy namiar żeby navi doprowadziła

onufry - Pią 24 Kwi, 2009

ja bym proponował 16:30 bo nie jest ciemno nie jest za wcześnie, tak to ja odpadam bo mam szkołę do 15:30 ;/
ganz - Pią 24 Kwi, 2009

Ja się zjawie lub nie, w zależności jaką godzinę zaplanujecie, bo kolo 17 lecę na podkarpacie , ale przywitać bym się wpadł.
grzesieq - Pią 24 Kwi, 2009

W takim razie, żeby pogodzić interesy Onufrego i Ganza (a przy okazji żeby Kicek nie musiał bić rekordów prędkości:) proponuję spotkać się o 16.

Lokalizacja:
Pas w Czyżynach:
Lokalizacja w maps.google.com [link] 50.082343, 20.000063
Wjazd od ul. Stella-Sawickiego.
Miejsce spokojne, trochę ludzi przyjeżdża się tam uczyć jeździć

Dajcie znać czy wszystkim pasuje!!!

onufry - Pią 24 Kwi, 2009

mi by pasowało spróbuje się urwać wcześniej z lekcji ;) może ci co z drugiej strony Krakowa mieszkają zgromadzą się tak do 16 na BPM (BP mateczny) i śmigniemy razem na pas?
Podkopnik - Pią 24 Kwi, 2009

A ja mam jeszcze taka prosbe do kogoś z was :) Otóż chcialem dzis olej zmienić no i mój kombinowany klucz nie dał rady :/ Ma ktoś może pozyczyć klucz ten do spustu oleju??? To jest klucz 21.. Tylko nie chodzi mi o klucz płaski z zestawu naprawczego bo pożyczyłem przed chwilą taki od ganza ale nie dało rady tego odkręcić za bardzo. Najlepiej jakis nasadowy albo fajkowy no nie wiem... Jak by ktoś mógł pożyczyc to będę wdzieczny :)
kicek - Pią 24 Kwi, 2009

Podkopnik napisał/a:
A ja mam jeszcze taka prosbe do kogoś z was :) Otóż chcialem dzis olej zmienić no i mój kombinowany klucz nie dał rady :/ Ma ktoś może pozyczyć klucz ten do spustu oleju??? to jest 21 lub 22 nie pamietam musze sprawdzić. Tylko nie chodzi mi o klucz płaski z zestawu naprawczego bo pożyczyłem przed chwilą taki od ganza ale nie dało rady tego odkręcić za bardzo. Najlepiej jakis nasadowy albo fajkowy no nie wiem... Jak by ktoś mógł pożyczyc to będę wdzieczny :)

Witaj.
Też miałem z tym problem i uzyłem klucza do kół z puszki. Spisal sie na medal. Jak nic nie załatwisz to moge go jutro wziąć.

[ Dodano: Pią 24 Kwi, 2009 ]
grzesieq napisał/a:
W takim razie, żeby pogodzić interesy Onufrego i Ganza (a przy okazji żeby Kicek nie musiał bić rekordów prędkości:) proponuję spotkać się o 16.

Lokalizacja:
Pas w Czyżynach:
Lokalizacja w maps.google.com [link] 50.082343, 20.000063
Wjazd od ul. Stella-Sawickiego.
Miejsce spokojne, trochę ludzi przyjeżdża się tam uczyć jeździć

Dajcie znać czy wszystkim pasuje!!!


Jak dla mnie to gitara. :P Znaczy piszę sie i na pewno bedę jeśli tylko moja suzi mnie dowiezie :hyhy:

leon - Sob 25 Kwi, 2009

Niestety jutro pracuję do około 22, ale życzę udanego spotkania. Jak będziecie na pasie przy Bora Bora nie szalejcie, bo ostatnio policja dwa razy nas odwiedziła i mam obawy że w końcu coś ktoś wymyśli, aby nas stamtąd przegonić na dobre :/ .
Podkopnik - Sob 25 Kwi, 2009

Ja tez mam nadzieje ze bedzie udane :)

P.S Bedzie jakis aparat zeby pocykac zdjecia??? Ja mam ale akumulatorki rozładowane a ładowarka u brata :wstyd:

onufry - Sob 25 Kwi, 2009

tak do 16:30 jak by co zaczekać
Podkopnik - Sob 25 Kwi, 2009

Dzieki za spotkanko było bardzo fajnie no i przy okazji zaopatrzenie na zlot załatwiliśmy :hyhy:






P.S Udało mi sie na zużytych bateriach jedno zdjątko zrobić.

Jeszcze zdążylismy wymienić olej u mnie w motongu i żarówę u kicka :)

Zdjęcia będą jak fotograf podeśle a jak nie to dryndne do niego i się upomnę...

ganz - Sob 25 Kwi, 2009

Długo lataliście ?
Podkopnik - Sob 25 Kwi, 2009

No nie wiem przed 21 bylismy w krk bodajże...
maykels - Sob 25 Kwi, 2009

Jakie korzyści z naszego dzisiejszego latania:
3 bateryjki na zlot i druga strona medalu też się objawiła :P :P

onufry - Sob 25 Kwi, 2009

jak już ktoś mówił na pożegnaniu :P to ja byłem ten prowadzący do Ogrodzieńca :P kierunkowskaz na szczęście cały :P Pierwszy raz zdarzyła mi się taka przygoda z tymi bateryjkami :D ale można powiedzieć że zlot był udany :)
Waffen99 - Nie 26 Kwi, 2009

Panowie bylo przyjemnie was poznac i polatac razem.Mam nadzieje ze w Bieszczadach bedzie jeszcze lepiej bo Ognista Wode na farta juz mamy. :D
AdiDriver - Nie 26 Kwi, 2009

Również przyznam że imprezka się udała i jeszcze ten bonus :hyhy:
Mam nadzieje że spotkamy się w Bieszczadach :)

grzesieq - Nie 26 Kwi, 2009

Dzięki bardzo za latanie, Panowie!!!

W takim razie czekamy na zdjęcia od fotografa, na pewno będą ciekawe :D

kicek - Nie 26 Kwi, 2009

no o 21 w Krakowie. Ja byłem koło 24.00 w domu :) . a bateryjke wezmę w Bieszczady :)

[ Dodano: Nie 26 Kwi, 2009 ]
P.S. Miło było Was poznać. Mimo tych dodatkowych 130 km w jedną strone opłacało się polatać. Jak jeszcze będziecie się zgadywać to dajcie znać a ten "kawałek" potraktuje jak rozgrzewkę :)

onufry - Pon 27 Kwi, 2009

następnym razem robimy 2x tyle :D to była tylko rozgrzewka :D moze za każdym razem zwiedzamy inną stronę Krakowa? :D
Podkopnik - Pon 27 Kwi, 2009

onufry napisał/a:
moze za każdym razem zwiedzamy inną stronę Krakowa? :D


Ja jestem za tym bo pochodze z Łodzkiego i tutejsze tereny znam w malym stopniu.
Aby jakieś fajne widoki traski zabytki były to się piszę :)

Czy dwa razy dłuższa?? Hmm wg mnie to już bedzie troche meczace a nie o to chodzi zeby sie zmeczyc tylko zeby spedzic milo czas przy okazji cos zobaczyc. Mysle ze w promieniu 100 km od krk jest wiele fajnych miejsc :P

onufry - Pon 27 Kwi, 2009

ja nie mówię że trasa na berlin i non stop jazda, tak np co 50km odpoczynek o :P na papieroska na odpisanie sms-a itd :P
Waffen99 - Wto 28 Kwi, 2009

To na paczce fajek ze 2tys. km ujedziemy. :rotfl:
maykels - Wto 28 Kwi, 2009

A jak ktoś nie pali to co pyci do przodu?? Hehe :rotfl:
Podkopnik - Wto 05 Maj, 2009

Mam juz zdjecia :)

















:hyhy:

P.S Pamietam że chyba Kicek i ktos jeszcze cykał jakies foty telefonem jak byscie mogli to tez wrzućcie :)

ganz - Wto 05 Maj, 2009

Hehehhe gang groźnych gs'owców, szkoda że musiałem się wcześniej zmyć.
onufry - Wto 05 Maj, 2009

zdjęcia wypadły bosko :P pamiątka GS-owców jest :P
AdiDriver - Wto 05 Maj, 2009

Prawda jest taka że ze spotkania urodziła sie niezła przygoda.
Oby takich więcej :) Pozdro i do następnego razu...
P.S w bieszczadach się pojawie...

maykels - Wto 05 Maj, 2009

He he zajefajne fotki ;)
kicek - Sro 06 Maj, 2009

http://img27.imageshack.us/gal.php?g=imag0149o.jpg
Tu link do zdjęć które robiłem telefonem.
Pozdrowionka i więcej takich wypadów :hyhy:

Waffen99 - Sro 06 Maj, 2009

:P klikajcie w te czarne kwadraty bo cos mi sie stalo z programem i nie chce ustawic zdjec :wstyd:
AdiDriver - Sro 06 Maj, 2009

Ja tez cyknąłem kilka fotek ale wrzuce je dopiero w weekend

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group