.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Filmy - Jazda w grupie - przestrogo

k2 - Wto 27 Sty, 2009
Temat postu: Jazda w grupie - przestrogo
Jazda w grupie - nie wiedziałem gdzie zapodać
Wypadeczek

ghostrider - Wto 27 Sty, 2009

:orany: :orany:

Jeden pewnie zawinił, a potem wszystko szło dalej, jak po "sznurku" :/

Jakiś czas temu była gadka na SB, o zasadach panujących podczas jazdy w grupie.

Podkopnik - Wto 27 Sty, 2009

Bradziej to pasuje do dzialu wypadki :]
matoshiba - Wto 27 Sty, 2009

Parada w Rosji to było chyba w zeszłym roku, na youtube jest filmik z tego wypadku ale nie mogę znaleźć ;/
leon - Wto 27 Sty, 2009

matoshiba napisał/a:
...na youtube jest filmik...


Jest, jest, też kilka dni temu go szukałem, ale nie udało mi się znaleźć. Nawet gdzieś chyba na forum link był wrzucony. Jeśli ktoś znajdzie niech wrzuci tutaj jeszcze raz.

Irek - Wto 27 Sty, 2009

jaki wniosek? jak sie nie ma doświadczenia to sie nie pchać w środek, tylko gdzieś z boku sie trzymać..
Grzechu16 - Sro 28 Sty, 2009

Tragedia jednym słowem, jak tu potem dociekać kto winny kto powinien Ci zapłacić za rozbity motocykl? Współczuję:)
molu - Sro 28 Sty, 2009

http://www.youtube.com/wa...ObuSH402U&hl=pl
onufry - Sro 28 Sty, 2009

tak to było w Rosji albo podczas rozpoczęcia albo zakończenia sezonu z tego co czytałem artykuł to zawinił motocyklista który chciał W GRUPIE podbić motorek na koło ale coś chyba mu nie wyszło bo gruchnął przez siedzenie a reszta się już potoczyła jak wyżej
midd - Sro 28 Sty, 2009

generalnie jazda w takich dużych grupach to ryzykowna sprawa, wszyscy machają patrzą na pobocza a odległości miedzy motocyklami rzędu 2 m. Nie ma marginesu na żaden błąd a głupienie w takich warunkach to już w ogóle kretynizm do potęgi.
Plaster - Sro 28 Sty, 2009

nieciekawie to wygladalo, jeszcze te osoby ktore leza na jezdni i sie nie ruszaja...
mam nadzieje ze nikt tam nie zginal.

Pęku - Czw 29 Sty, 2009

Z tego właśnie powodu obawiam się nieco parady na rozpoczęcie sezonu w 100licy. Wyjedzie wtedy duuużo motonitów spragnionych wrażeń oraz takich bez wyobraźni i doświadczenia ale za to z ułańską fantazją :(

Strach się bać :/

matoshiba - Nie 22 Lut, 2009

No nie mogłem znaleśc innego działu by wrzucić ten filmik wiec daje go tu

http://www.eblogx.com/Vid...napp-10225.html

koleś miał szczęście ale i zachował zimną krew.

Liver Sausage - Nie 22 Lut, 2009

Nieźle go wyniosło :zdziwko: No ale tak to jest jak się dziwnie zakręt bierze ;)
Waffen99 - Nie 29 Mar, 2009

Mnie na tej paradzie w Rosji nie podobało sie ze ludzie lezeli a inni jak gdyby nic sie nie stalo jechali dalej.To jest dranstwo! :zly:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group