.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Promowanie Forum GS500 - Forumowe GADŻETY

maksa - Pią 23 Sty, 2009
Temat postu: Forumowe GADŻETY
witam
Ja z BIG propozycją na FORUM GS 500 :)

Sprawa wygląda następująco:
Takjak pisałam poniżej w tematach jestem wstanie załatwic koszulki bluzy i inne gadżety forumowskie na forumowiczów ale to nie o to tylko chodzi :)

Wydaje mi sie ze tu powinna byc prowadzona jakaś konkretna polityka..mianowicie powinniśmy ustalić jakies stałe składki co miesiąc na dane konto i wpłacac regularnie pieniążki nie mowie tu o nie wiadomo jakich kwotach, musimy przyjąć jedna stała opłate i za te piniadze zrobić koszulki bluzy , kalendaże, smycze, breloczki itp.. mam taka firmę i w poniedzialek dowiem sie wszystkiego co za co i za ile wtedy bedziemy mieli jakis jasniejszy obraz na to wszystko. Każdy forumowicz który regularnie oplaca składki dostaje naklejke firmową z logiem forum i ma ja naklejona na motocyklu, po tym poznajemy ze nalezy do ogolnopolskiego ugrupowania GS500 z naszym logiem.. za pozostałe pieniadze mozna zorganizować jaki zlocikforum..zaczynam sie nakrecac myśle ze jakby bylo duze poparcie tego pomysłu razem mozemy zdziałać cuda :)

ghostrider - Pią 23 Sty, 2009

Wszystko ładnie, pięknie ale źle mi się kojarzy takie przymusowe dawanie kasy, a jak się nie da to co ktoś wylatuje ?
Koszulki, bluzy itp. powinny być indywidualną sprawą tzn. każdy płaci za siebie i za to co chce, wtedy gdy jest zbiórka na koszulki

Naklejki, fajny pomysł choć i tak myślę, że to powinna być indywidualna opłata.
Choć zanim zbierze się te kilkanaście osób aby sprzedać przykładowo 100-200 szt. naklejek potrzeba trochę czasu, a nie wiem czy ktoś się odważy wyłożyć kasę ? Raczej nie. Wiem z własnego doświadczenia.
Więc tu by się przydała "kasa forumowa" i nikt by nie ucierpiał.

maksa napisał/a:
za pozostałe pieniadze mozna zorganizować jaki zlocikforum


O i to już mi lepiej podchodzi, jeśli chodzi o tą zbiórkę, zawsze chociaż jakiś prowiant, % itp

Część kasy można by zawsze przeznaczyć na jakieś akcje charytatywne

Tylko jeszcze jedno, na jakiej zasadzie miało by to działać ? Jedni dają 5 zł składki, a inni nic - oni nie dostają czy jak ?

Temat do dyskusji ;)

pootietang - Pią 23 Sty, 2009

jak ktoś chce gadżet to niech sobie zamówi i zapłaci za niego.
obowiązkowa składka ?? :dobani: :dobani:
to jest forum dla wszystkich i dostęp do niego jest otwarty. nikt nikogo tu do nikogo nie zmusza i mam nadzieję że tak zostanie bo pewnie forum straciło by wielu cennych forumowiczów.

maksa napisał/a:
za pozostałe pieniadze mozna zorganizować jaki zlocikforum..

tylko że wszyscy nie jeżdżą na zloty i ci co musieli by płacić a nie chcieliby lub nie mogli być na zlocie sponsorowaliby obecnych na zlocie :zdziwko:

maksa - Pią 23 Sty, 2009

ghostrider napisał/a:
a jak się nie da to co ktoś wylatuje ?

nikt nie wylatuje wlasnie w tym rzecz ze ten kto placi skladki dostaje naklejke, tak jest w kazdych moto teamach, maja swoje logo naklejka placa skladki igadzety maja tylko ci co sa w kregu, reszta nie wylatuje tylko poprostu niema gadzetow i naklejek.to jest takie jednoczące.. troche zle to zrozumieliscie.
Zastanówcie sie nad tym jeszcze ja mysle ze to dobra idea :)

[ Dodano: Pią 23 Sty, 2009 ]
nie ograniczamy forum tylko do tych co placa, ja nie wiem czy ja sie jasno nie wyrazam.. forum jest dla wszystkich tylko naklejka dla i naszywki dla tych ktorzy placa reszat normlani ekorzysta z forum tak jak kazdy..

naprzyklad moto zlocikk to naprzyklad a nie ze koniecznie moze byc chcialam zebyscie wy tez troche pkmysleli jak wymyslicie cos innego to sie przeznaczy ta kase na cos innego nie koniecznie na zlot.. :/

[ Dodano: Pią 23 Sty, 2009 ]
Wezmy naprzykład forum ogolnopolskie forda fiesty ja wiem ze to nie to samo ale mialam okazje tam byc i podoba mi sie tak jak oni to zorganizowali, a mianowicie:
kazdy korzysta z forum, placa skladki po 20 zł ten kto zaplaci dostaje kalendarz, naklejke forumowa i jakies inne gadżety , a u nas to naprzyklad moze byc koszulka, bluza, naklejka i smycz albo cos tam innego co bysmy ustalili wszyscy.nie mowie ze tak musi byc ja tylko daje przyklad. wtedy forum dziala dalej tak jak dzialalo do tej pory, nic sie nie zmienia i nikt nie wylatuje, ale ci co nie zaplaca nie maja dostepu do koszulki czy bluzy czy tez naklejki z logiem forum. To jest tylko i wylacznie moj pomysl cos takiego wpadlo mi do glowy dlategopostanowilam to jakos wcielić w zycie, macie prawo wypowiadac sie na kazdy temat ale podejdzcie do tego troche bardziej optymistycznie:) pozdr

Majic - Pią 23 Sty, 2009

Maksa, nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale w większości użytkowników tego forum nasz GS to tylko etap przejściowy. Czasem nawet po dwóch miesiącach ludzie zmieniają na coś mocniejszego. Po co wtedy komu bluza gs500 jak jeździ na np fazerze ?
Ogółem jestem negatywnie nastawiony do tego pomysłu.

leon - Pią 23 Sty, 2009

Jeśli znajdzie się odpowiednia grupa userów regularnie przelewających pieniążki na konto i otrzymujących za to naklejki, smycze, breloczki, itp. to proszę bardzo. Ale tą akcję robisz Ty jako userka - zaznaczam to żeby potem nikt do osób prowadzących to forum nie miał pretensji o cokolwiek związanego z taką akcją. Taka mała profilaktyka i asekuracja w jednym w razie czegoś ;) !

Osobiście pomysł mi się nie podoba. Jak już chcesz coś takiego z organizować, to moim zdaniem lepiej zrobić to w tradycyjny sposób - zakładasz temat z info, że możesz załatwić to, to i to + fotki jakiegoś wzoru, podajesz przybliżony koszt, zbierasz PV od użytkowników, załatwiasz co trzeba i wysyłasz.

PS - Maksa jak Cię proszę, zacznij używać jakiegoś edytora tekstów skoro przeglądarka nie sprawdza Ci pisowni :kwasny:

maksa - Pią 23 Sty, 2009

leon napisał/a:
PS - Maksa jak Cię proszę, zacznij używać jakiegoś edytora tekstów skoro przeglądarka nie sprawdza Ci pisowni

sorki zawsze sie spiesze i pisze szybko pomijam literki a w dodatku klawiatura szwankuje, ale obiecuje sie poprawić :) a nad tymi gadżetami to ja jeszcze popracuje, wzór juz niebawem wrzuce na forum mam nadzieje ze sie spodoba :) pozdrawiam

Grzechu16 - Sob 24 Sty, 2009

Tak jak już wyżej napisali koledzy, obowiązkowa składka raczej w grę nie wchodzi, trzeba by było się zorientować ile co kosztuje, kto jest zainteresowany, zrobić jakąś listę i pozbierać pieniążki. Udało nam się taką zbiórkę zrobić, jeśli chodzi o serwer i teraz mamy na kiiilka ładnych miesięcy pieniędzy na utrzymanie naszego serwera :)
maksa - Sob 24 Sty, 2009

no dobra skoro tak do tego podeszliście i waszym zdaniem nic ztego nie będzie to ok ja tylko chciałam podsunąć jakiś pomysł.. zdanie wasze na jego temat juz znam tak więc już nie naciskam.
Info odnośnie koszulek podam najwczesniej w poniedziałek jak sie wszystkiego dowiem. jak będe mieć już gotowe wzory to wrzuce foty na forum, wtedy możecie składac zamówienia kto chętny na koszulkę z logo forum. I mysle że narazie pozostaniemy tylkoprzy koszulkach resztę gad żetów wymyśli sie po drodze, zależne to będzie od tego kto na co będzie chetny.. nie będę robic smyczy dla dwóch osób :) na wszelkie pytania i propozycję czekam z otwartymi ramionami :) pozdr

hubertgontarz - Wto 27 Sty, 2009

Idea składki regularnie płaconej ma kilka plusów, jednak uważam że nie można zamykać forum dla innych userów.
Tak jak zostało napisane, forum powinno być szeroko dostępne, sprawnie działające, tak żeby pomóc innym użytkownikom GS-ów. Jak na razie myślę że to się dobrze udaje.

Co do koszulek, pochwalam pomysł i jestem ZA. Sam piszę się na jedną.
To tyle ode mnie.

ilk - Wto 09 Mar, 2010

obowiązkowa składka zawsze wywołuje emocji...wydaje mi się ze nie jest konieczna...tak z mojego doświadczenia skąd indziej to na gadżety robi się zrzutkę w razie ich zamawiania (lista, projekt, składka, zamówienie), a ponieważ utrzymanie forum zwykle coś kosztuje każdy przy takiej okazji wpłaca o ustalona "marżę" więcej i wszystko działa... sposób niezły bo i tak tylko najbardziej zainteresowanie robią wpłaty, a skoro ktoś chce mieć np. bluzę czy koszulkę to i nie widzi problemu, żeby się dorzucić...

tak przy okazji myśleliście coś o smyczach? niedawno przerabiałam taki projekt, ale jakoś dziwnie mi na myśl ze przy moich kluchach mam smycz z logo bandyckiego forum...wolała bym gs...

hubertgontarz - Wto 09 Mar, 2010

ilk, żeby projekt pt. "smycz GS" wypalił potrzebny jest organizator. Osoba która założy temat, policzy ile trzeba na to kasy, jeżeli zbierze się odpowiednia liczba osób zamówi itd.
Irys - Wto 09 Mar, 2010

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

(przepraszam, musiałam... :wstyd: )

horoshka - Nie 05 Wrz, 2010
Temat postu: Forumowe GADŻETY
Pogratulować małżonki greyfox , maska też wygląda kozacko.
Nigdy nie próbowałem robić sobie jakiś gadżetów bo jedyne co mi kiedyś wychodziło to modelarstwo zarówno drewno jak i gotowe plastikowe modele do tego dość amatorskie , nawet gdzieś mam jeszcze model kurska jak znajde to zrobie fotkę i wrzucę przy okazji.

Makar00n - Pon 06 Wrz, 2010

Jesteś pewien, że dobrze trafiłeś? :D nie wiem czy to przypadek czy co, ale to pisała Maksa, a nie maska :D
Turos - Nie 03 Cze, 2012

Nie wiedziałem gdzie umieścić taki temat za bardzo, a nie chciałem tworzyć nowego więc wpiszę to tutaj:
Czy może myśleliście o ramkach pod tablice rej.? Z logo forum i adresem? Ktoś może już coś podobnego robił?

grzesiek4535 - Nie 03 Cze, 2012

Ja mam z napisem Suzuki ...
Ale jak by był z napisem Suzuki i ksywką a pod spodem adres strony ...
Chociaż ja wiem :niepewny: ?
Mogło by być logo strony ( to z niebieskim S) i ksywka to by wyglądało też oryginalnie :D

Turos - Nie 03 Cze, 2012

No właśnie, a taka ramka to promocja forum. Podpytam znajomych, może oni już coś takiego załatwiali. W razie czego napiszę.
bilder - Pon 04 Cze, 2012

Wydaje mi się jeżeli cena była by "przystępna" - to chętni by się znaleźli (sam jestem zainteresowany) a co dalej ktos musi się takiej inicjatywy podjąć. Tak jak np. z naklejkami.
Turos - Pon 04 Cze, 2012

Chętnie bym się podjął, ale na obecną chwilę poszukuję GS-a dla siebie :) może jak już znajdę to wtedy. Na obecną chwilę nawet nie wiem ile to "przystępna" cena :P
demot - Pon 04 Cze, 2012

Z ramki łatwiej zwinąć tablicę i łatwiej zgubić :)
panbodzio - Pon 04 Cze, 2012

moj kolega robil u jakiegos typa z allegro za grosze tablice z wlasnym napisem. postaram sie wrzucic jego namiary

EDIT sprzedawca z allegro http://allegro.pl/sklep/69748_hustla-online-sklep
koszt 1szt 15zl

notabene sam tez nie jestem zwolennikiem ramek

Machu - Pon 04 Cze, 2012

właśnie straciłem tablicę, wyleciała z ramki. To plastikowe badziewie co się wciska puściło. To już 2 raz tak tracę tablicę. Ramkom mówię zdecydowanie NIE.
Piotras_5 - Pon 04 Cze, 2012

To moje 2gie moto i w obu nie miałem tych ramek - 0 problemu z tablicą, też nie polecam tych plasticzków :P
ziomek4000 - Pon 04 Cze, 2012

ja po poprzednim właścicielu mam tak że tablica wciśnięta w ramkę i całość przykręcona na śruby. ale w nowym moto zrezygnowałem z zakupu ramki i tylko przykręciłem.

EDIT:
a jakby ktoś chciał mieć swój nick to można zamówić tabliczkę u nich: http://www.tabal.com.pl/ zamawialiśmy takie na lokalnym forum. jak firma się wyrobi to na zlocie będę miał taką tabliczkę więc będzie można obejrzeć.

grzesiek4535 - Pon 04 Cze, 2012

A mi szkoda było wiercić dziury w tablicy i wydaje mi się że estetyczniej wygląda w ramce...
Tak więc tablice mam w ramce, żeby nie wyleciała to ten plasticzek mały który ją trzyma zgrzałem takim pistoletem na klej w takich laskach. Zgrzanej części nie widać , jest estetycznie a jak będzie trzeba wyjąć tablice ( przy wymianie na inną lub przy sprzedaży moto ) to się plastik potłucze.
Przynajmniej Mi się podoba i nie wyleci:P.

Grzechu16 - Pon 04 Cze, 2012

Ja w poprzednim motocyklu miałem przykręconą na śrubach. Obecnie w kocie mam tablicę w ramce z tego względu, że pod nią mam oliwiarkę do łańcucha. Wydaje mi się, że jak ramka jest dobrze wykonana i zamontowana to nie powinna blacha wypaść.
janus19 - Sro 19 Wrz, 2012

Biczuję się jeśli była taka propozycja: Opaski odblaskowe / fluorescencyjne na łapę, nogę z logiem forum? Widziałem takie opaski i to bardzo dobra sprawa, stajemy się na drodze widoczniejsi a przy okazji promujemy nasze forum :P Co wy na to?
ziomek4000 - Sro 19 Wrz, 2012

kto był na zlocie na mazurach dostał taką opaskę na pamiątkę.
nav - Sro 19 Wrz, 2012

Każdy uczestnik V zlotu taką ma ;) Może za rok znowu będą.
yaszczi - Sro 19 Wrz, 2012

ziomek4000 napisał/a:
kto był na zlocie na mazurach dostał taką opaskę na pamiątkę.


bombki miał chyba 3 jak sie rozjezdzalismy w niedziele :rotfl:

janus19 - Sro 19 Wrz, 2012

:ups: to spaliłem, myślałem że nie było takiego gadżetu :P Ja świeżak jestem i na żadnym zlocie nie byłem to nie wiedziałem.
studi - Sro 19 Wrz, 2012

janus19 napisał/a:
:ups: to spaliłem, myślałem że nie było takiego gadżetu :P Ja świeżak jestem i na żadnym zlocie nie byłem to nie wiedziałem.


Skontaktuj się z Irys to za pokryciem kosztów pewnie Ci wyśle, trochę ich zostało w sumie się zgapiłem bo mogłem wziąć do Skoja i porozdawać przybyłym

Grzechu16 - Sro 19 Wrz, 2012

studi napisał/a:
w sumie się zgapiłem bo mogłem wziąć do Skoja i porozdawać przybyłym

Faktycznie szkoda. Naklejki tak samo na pewno szybko by się rozeszły.

Ciekawy gadżet na następny zlot jest w gestii przyszłych organizatorów :D

Irys - Czw 20 Wrz, 2012

Rozmawialiśmy dziś ze Studim. Opasek trochę nam zostało, więc możemy zrobić akcję kupna opaski.
Kasa za opaskę trafia na konto forumowe, mi należy tylko przelać kasę za wysyłkę (lub przelać całość a ja pozbieram i wszystko przeleję na konto forumowe).
Ogarnę sprawę i założę odpowiedni temat :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group