.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Sprzęty użytkowników - chwalę się:D

pootietang - Pią 12 Paź, 2007
Temat postu: chwalę się:D
moje pierwsze moto, rocznik 96 kupiona w tym roku za całkiem dobre pieniądze, obecnie z założoną szybką i kilkoma ryskami musi czekać do następnego sezonu :(




jankees - Pią 12 Paź, 2007

No no fajnie wyglada w tych kolorkach.
Grzechu16 - Pią 12 Paź, 2007

nio bardzo mi sie podoba fajny kolorystycznie:) i wkoncu ktos z podobnym kolorem ramy do mojej:) felgi tez ladniutko sie komponują chyba sobie pod kolor ramy machne w swoim:) pozdrawiam!:)
Szeryf - Pią 12 Paź, 2007

B ładny kolor, gratuluje wyboru.
cygan - Pią 12 Paź, 2007

Piekny.Naprawde nie ma się do czego przyczepić.
kikon18 - Pią 12 Paź, 2007

Widać że dbano o niego, kolorek bardzo mi sie podoba, zreszta czerwony to mój ulubiony :D
Yarccom - Pią 12 Paź, 2007

nioo zadbany to fakt
CincinCM - Sob 13 Paź, 2007

Ładny motorek:) Kolory prawie identyczne do kolorów mojego moto tylko masz ramę ciemniejszą:D
Grzechu16 - Sob 13 Paź, 2007

a powiedz jedno... łatwo jest GSa wtargrać na stopke centralną? ja ją miałem krzywą i musialem odkrecic do spawania... i nigdy GSa nie stawialem na tą stopkę tylko zawsze na bok...
jakubgs - Sob 13 Paź, 2007

gs ma tak skonstrulowana stopka ze latwiej sie go stawia nic komarka albo cezet 175 czy wsk
pootietang - Sob 13 Paź, 2007

Grzechu16 napisał/a:
a powiedz jedno... łatwo jest GSa wtargrać na stopke centralną? ja ją miałem krzywą i musialem odkrecic do spawania... i nigdy GSa nie stawialem na tą stopkę tylko zawsze na bok...


jak kupiłem gs'a z racji że nie miałem wcześniej styczności z moto miałem wieelki problem żeby go ustawić na centralną, nawet raz go położyłem na glebę bo mi go przeważyło na prawą stronę gdy kombinowałem :oops: :oops: :oops: jak mi kumpel pokazał jak się używa centralnej stopki to zwariowałem jakie to proste, gs po prostu sam wskakuje na centralną :lol: :lol:
TYLKO SIĘ NIE ŚMIAĆ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

eve500 - Nie 02 Mar, 2008

pootietang----ZDRADZ MI JAK GS WSKAKUJE SAM NA CENTRALNĄ BO JA MAM Z TYM PROBLEM.
Tzn jakoś go tam wyszarpie ale jestem niska (164) i nie mam tyle siły żeby sie z nim mocować.Jak to sie robi ?? z góry dzięki :)

michal_elwuo - Nie 02 Mar, 2008

opuszczasz nogą tą stopkę aż dotknie podłoża, tam jest takie miejsce na buta, stajesz na tym całym ciężarem (nie bój się, wtedy na bok nie poleci) i ja z tyłu pod plastikiem za ramę łapię i wskakuje sam :D
eve500 - Nie 02 Mar, 2008

hmm tak też właśnie robie.sama juz nie wiem.lekka raczej nie jestem :)
jak juz stane na niej i nie potrafi mi właśnie podskoczyc ,
musze gsiczc troszkę pomóc.
ale skoro robie tak jak wy tzn ze to kwestia czasu i wprawy :)

michal_elwuo - Nie 02 Mar, 2008

z tyłu na wysokości zamka od kanapy, albo i dalej złap za taką okragłą rurkę i szrpnij ten tył do góry ;) samo wskoczy :) sam nie umiałem, ale mi poprzedni właściciel pokazał i po kilku razach się nauczyłem :D
eve500 - Nie 02 Mar, 2008

no tez tam właśnie sie chwytam :)bo za uchwyt nad światłem stopu nawet nie sięgam :)
no to musze poćwiczyć :)

pootietang - Nie 02 Mar, 2008

no to że "wskoczy sam" to wiesz, nie można brać tak dosłownie :) lewa ręka na lewej manetce, prawa ręka na tylnym uchwycie, prawa noga na centralną i stajesz na niej całym ciężarem ciała nic nie ciągnąć i nie pchając. trening czyni mistrza :D

no jak nie sięgasz to trzeba czegoś innego chwycić żeby tylko równowagę złapać bo jak będziesz naciskać na stopkę to moto nie poleci na bok ale ty musisz się czegoś trzymać :) jakbyś nie mieszkała tak daleko to bym ci pokazał :P

WojtekR1978 - Nie 02 Mar, 2008

Też miałem problem, ale że mam trochę krzepy to go po prostu siłowo ciągnąłem na centralną. A to jest takie proste, po kilku razach nie ma problemu. Łapiesz jedną ręką za kierownicę, drugą za uchwyt pasażera. Stopą opuszczasz podnużek centralny aż dotknie podłoża a następnie całym ciężarem na niego stajesz (tak jak michał pisał stajesz na to miejsce na buta). Reszta to praktyka. Po kilku próbach zobaczycie, że GS sam wskakuje na podnóżek.
hubertgontarz - Nie 02 Mar, 2008

bardzo ładny GS, ładny kolor (sam celowałem w czerwień lub czerń), ciekawy kolor ramy (bardzo rzadko spotykana), a do tego gmole.
Motocykl prezentuje się bardzo dobrze.

GSadmirer - Nie 02 Mar, 2008

na jednym z filmow od brezniewa, a"propo tvn turbo i nowej edycji jednosladu, widac jak prowadzacy bardzo ladnie to robi. Wychodzi z garazu swojego domu i rozklada centralny na GSce. Watch and learn
leon - Nie 02 Mar, 2008

michal_elwuo napisał/a:
opuszczasz nogą tą stopkę aż dotknie podłoża ... stajesz na tym całym ciężarem ... wskakuje sam :D


Oj żebyście wiedzieli ile ja się z GSem w pierwsze dni naszarpałem zanim doszedłem do powyższego :D . Nawet raz zatrzymałem się razem z moto na rynnie :oops:

eve500 - Nie 02 Mar, 2008

no to wychodzi ze nie jest zemną tak źle :)
tez mieliście takie początki :)
mi za 2 razem sie udało ale 3 juz był kiepski
ale praktyka.......i bedzie git

michal_elwuo - Nie 02 Mar, 2008

praktyka czyni mistrza :) i oby to drugie przysłowie (jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz) nieokazało się prawdziwe :D
TUCIO - Nie 02 Mar, 2008

eve500 dasz rade :!: trzeba być twardym a nie miętkim :D hej :!: :D
jankees - Pon 03 Mar, 2008

Z gs-ikiem nie jest problem po małym szkolonku bedziesz stawiala bez problemu,pamietam jak mialem 1000 cbr-ke to była krowa w 2 osoby na począdku musialem stawiać na centralny,ale z czasem sie wyszkoliłem i szło na centrala w pojedynke,hehe.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group