.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Off Topic - tematy motocyklowe - PODUSZKA POWIETRZNA NA MOTO!!

Podkopnik - Sob 08 Lis, 2008
Temat postu: PODUSZKA POWIETRZNA NA MOTO!!
http://pl.youtube.com/wat...feature=related

nie wiedzialem ze cos takiego istnieje heh... ciekawe rozwiazanie :)

matoshiba - Sob 08 Lis, 2008

Widziałem już to kiedyś fajna sprawa .ja to widze tak .: W kurtce jest poduszka i zbiorniczki z CO2 , kurtka motocyklisty jest połączona z moto 9nie wiem czy to jest jakas cieniutka żyłka plecionka czy co) i w razie wypadku gdy maszyna ucieka spot tyłka "sznurek" napręża sie i uwalnia Co2 to tak miej więcej łopatologicznie wygląda :P ma ktos inne pomysły ?
a mi i tak szkoda moto ;/

Podkopnik - Sob 08 Lis, 2008

Moze byc tez tak ze w newralgicznych miejscach calego kombi sa rozmieszczone jakies czujniki czy sensory ktore aktywuja wybuch poduszki w razie wypadku....
matoshiba - Sob 08 Lis, 2008

Podkopnik napisał/a:
Moze byc tez tak ze w newralgicznych miejscach calego kombi sa rozmieszczone jakies czujniki czy sensory ktore aktywuja wybuch poduszki w razie wypadku....

rzucasz kurtkę na łóżko i puffff :P albo schodzisz z moto i nie odpinasz tego 'sznureczka" i tez puffff

Majic - Nie 09 Lis, 2008

Po takim szlifie to spokojnie można sobie poradzić i bez poduszki. Bajer i już. Niech protestują przy prędkości motocykla 50-60km/h uderzającego w samochód, który wyjeżdża z podporządkowanej.
HF & GL

Podkopnik - Nie 09 Lis, 2008

matoshiba napisał/a:
rzucasz kurtkę na łóżko i puffff :P albo schodzisz z moto i nie odpinasz tego 'sznureczka" i tez puffff


moze jest wylacznik tych czujnikow na czas kiedy nie uzytkujesz kurtki na motot :D

molu - Nie 09 Lis, 2008

GoldWing ma jaśka na pokladzie :)
pzdr

GSadmirer - Pon 10 Lis, 2008

ktora katapultuje jezdzca nad samochodem :przestraszony:
dziubek - Nie 16 Sty, 2011

matoshiba napisał/a:
Podkopnik napisał/a:
Moze byc tez tak ze w newralgicznych miejscach calego kombi sa rozmieszczone jakies czujniki czy sensory ktore aktywuja wybuch poduszki w razie wypadku....

rzucasz kurtkę na łóżko i puffff :P albo schodzisz z moto i nie odpinasz tego 'sznureczka" i tez puffff


Kamyk uderza Ci w sensor i pufff... spadasz z moto i umierasz ;]

saferide - Nie 16 Sty, 2011

Kaski też są bez sensu. Tylko ograniczają widoczność :) No i hamulce też - wiecie, że większość wypadków jest spowodowanych niewyhamowaniem w porę?

Zdecydowanie hamulce trzeba zlikwidować - to przez ich opóźnione działanie ginie najwięcej motocyklistów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group