.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Promowanie Forum GS500 - Promowanie forum

Grzechu16 - Sro 01 Sie, 2007
Temat postu: Promowanie forum
Jak by ktos mial chwile czasu na kompie i sie nudzil to mozecie rozsylac zapro na forum osobom smigajacym na GSach :) jest troche stron na necie o suzuki ludzie mają GSy tylko trzeba ich tutaj zebrac :) pozdrawiam:)
Puzzel - Sro 01 Sie, 2007

Rozsyłanie maili to jedno... trzeba adres dodać do wyszukiwarek bo jak google nie znajduje tego forum to jest źle :P
Grzechu16 - Sro 01 Sie, 2007

a wiesz jak to zrobic?:P
Puzzel - Sro 01 Sie, 2007

wpisz w google "pozycjonowanie stron" i coś znajdziesz :] ja na razie nie mam czasu więc musisz sobie poradzić ;)
kumkwatorius - Sro 08 Sie, 2007

hehe jest cos jeszcze prostszego - wystarczy że umieścimy temat na jakimkolwiek innym forum, na przykład pt. "Forum GS500" i już wyskakuje w google po takim samym zapytaniu na pierwszym miejscu, oczywiście trzeba najpierw wejść na to forum "XY" i kliknąć na nasz link, ale zawsze to coś :D
Michal - Sro 08 Sie, 2007

Na forum motocyklistow (forum.motocyklistow.pl) mam w podpisie adres forum. Damy rade rozreklamować :>
jankees - Pią 10 Sie, 2007

to moze pomyślmy o naklejkach na moto i autka z adresem forum są niedrogie a napewno dzięki nimi zdobedzie sie więcej forumowiczów. co wy na to???
MOLQ - Pią 10 Sie, 2007

Fajny pomysl ,ale trzeba znalezc wykonawce ,lduzi ktorzy by to kupili ,bo nie wystarczy ,ze kupi je grupka osob z forum ,bo narazie mamy tylko 22 osoby ,a to skromnie .Umieszcze w swoim podpisie na innych forach info o stronce zawsze cos. :wink:
jankees - Sob 18 Sie, 2007

pewnie to nie na temat ale powiem wam że smutno tu i pusto strasznie :( gdzie wy wszyscy jestescie :?: :?:
Michal - Nie 19 Sie, 2007

Ja na przykład byłem na Motoparty w Bydgoszczy od piątku do niedzieli nawinołem sporo ponad 600km :)
Grzechu16 - Nie 19 Sie, 2007

ja bylem 2 tyg nad morzem:D mysle ze uda nam sie to rozkrecic moze ktos by zrobil taki hmm... banner czy jak sie to nazywa i by mozna bylo na innych stronkach to umiescic i odnosniki do naszego forum... hmm ?
KomaR - Nie 19 Sie, 2007

Ja się pisze na naklejki i z dumą bede je woził na swoim moto :)
Cedi - Czw 23 Sie, 2007

Mozna tez z literek nakleic adres forum.
daro - Wto 28 Sie, 2007
Temat postu: Re: Promowanie forum
pomysle cos jutro skocze do znajomego i spytam ile by chcial za projekt i zrobienie naklejek i myslalem tez o naszywce na kurtke.......dla nas
zobacze czy zachowa sie jak czlowiek czy mnie splawi .dam wam znac

KomaR - Wto 28 Sie, 2007

oki doki - czekam z niecierpliwością
daro - Wto 28 Sie, 2007

jutro dam znac wam na 100 % fajnie by bylo miec na kurtce naszywe :) spytam tez o koszulki
jankees - Sro 29 Sie, 2007

no to czekamy na info :wink:
Grzechu16 - Sro 29 Sie, 2007

No taka naszywka by nie zaszkodzila:) I koszt tez na pewno nie byl by jakis kolosalny mysle ze kazdy by sie zdecydowal
Cedi - Sro 29 Sie, 2007


Ja zrobilem cos takiego na swoim Gs i bardzo mi sie podoba

daro - Sro 29 Sie, 2007

witam......facet powiedzial mi ze zrobi jakis projekt ale na poniedzialek i wysle mi emailem to wtedy ty go wrzuce i zobaczymy wtedy wszyscy jak to wyglada....ma teraz troche pracy jakies reklamy do tesko
romanS - Sro 29 Sie, 2007

na forum bydgoskim też majstrujemy koszulki z logo i adresem. monia ma wejścia i robi różne gadżety. Jak byśmy byli zaintersowani to mogę się spytać.
daro - Czw 30 Sie, 2007

spoko to dowiedz sie tez ..jak mozesz
Grzechu16 - Czw 30 Sie, 2007

Cedi napisał/a:
Ja zrobilem cos takiego na swoim Gs i bardzo mi sie podoba


Fajnie Ci to wyglada widoczne literki:) zawze jakas reklama na jakimś zlocie czy postoju moze zauwazy jakiś GSowiec:)

Cedi - Pon 03 Wrz, 2007

Ale naszywka czy koszulka tez by bylo fajnie
satrion - Sob 08 Wrz, 2007

Witam
mam pytanie odnośnie współpracy. mianowicie prowadzę serwis internetowy poświęcony suzuki gs500. czy nie miałbyś nic przeciwko jakbym zrobił linka bezpośrednio z mojego menu??
strona do obejrzenia pod http://gs500.free.pl i obecnie czekam na alias z serwisu prv. oboje zyskamy na tym Ty forumowiczów ja odwiedzających
czekam na odpowiedz

Grzechu16 - Sob 08 Wrz, 2007

już odpisałem na pw :)
satrion - Sob 08 Wrz, 2007

OK THX Grzechu16
Strona już uaktualniona z forum można oglądać i wchodzić na forum z menu

FoX - Sob 08 Wrz, 2007

Cedi napisał/a:

Ja zrobilem cos takiego na swoim Gs i bardzo mi sie podoba


no no :) :lol: :lol:

Tytexo - Pon 10 Wrz, 2007

Myślę że dobrą formą reklamy było by umieszczanie wrzutek z adresem w komentarzach na popularnych stronach, motoryzacyjnych lub nawet informacyjnych 8)
Grzechu16 - Pią 14 Wrz, 2007

Panowie (i Panie:] ) szczerze mówiąc bardzo mnie to cieszy że forum się powolutku powolutku rozrasta (bo 53 uzytkownikow to chyba nie jest zle?) trzeba jeszcze jakąś reklamke zrobić albo naszemu forum, albo stronce Satriona bo przez nią jest dostęp do forum:) tak zeby jak najwiecej osob moglo się tutaj wbijać:) ogolnie sie ciesze ze inicjatywa jak narazie wydaje sie być udaną chociaz na poczatku wydawalo sie byc trudne pozbierać GS riderów^^ pozdrawiam ekipe ! :)
FoX - Pią 14 Wrz, 2007

forum na temat jednego modelu, to bardzo duża reklama dla Suzuki GS 500. Inne 500tki swojego polskiego forum nie mają, a Ja osobiście bardziej się utwierdziłem w przekonaniu, że zakup GS'a był słusznym posunięciem :)
satrion - Sob 15 Wrz, 2007

jutro popracuje nad jakimś pop upem do albo inna forma promocji
Yarccom - Pią 05 Paź, 2007

własnie przydałaby sie jakaś mozliwośc wyszukania forum w wyszukiwarkach typu google wp.pl interia.pl onet.pl
ktoś ma może jakieś możliwości, umiejętności czy pomysły ...



co do naklejek hmm moze niech forum sie rozrośnie by w kazdym z województw było po kilku użytkowników i mozna myślec o wszelkiego rodzaju gadzetach ;)

Yarccom - Pon 15 Paź, 2007

http://suzukigs500e.webpark.pl/

http://www.suzukigs500.republika.pl/


chociaz takie cos żeby pokazywało sie sie w przeglądarkach :?
może ktoś potrafi coś z tym zrobić :roll:

Grzechu16 - Pon 15 Paź, 2007

ojj bylo by bardzo fajnie.... tylko kto by sie tym zajal?
Aikikai - Pon 15 Paź, 2007

Bardzo spodobał mi się pomysł naszywki Forum, (mogę już mówić "Naszego"? :D ). Sprawdzałem aż ile chcą firmy zajmujące się robieniem naszywek, żeby mniej więcej się zorientować i znalazłem na allegro jedną ofertę, gdzie zamawia się 50 sztuk i płaci za nie 330 zł plus przesyłka. Kwota wydawać się może kolosalna, (jak za naszywki), ale po przeliczeniu jest to 6,60 do 10 zł (z przesyłką). Myślę, że za taką cenę warto się zastanwić nad tym gadżetem. Potrzeba też znaleźć 50 chętnych osób na zakup, myślę, że z Forum by się znalazło tyle. I ostatnie: jeśli okazałoby się, że większość jest za naszywką, to trzeba uzgodnić co na niej miałoby się znaleźć. Proponuję, żeby było na niej (zaznaczam wersja wstępna ;) ): Suzuki GS500E, zdjęcie od przodu z lewym bokiem motocykla, logo Suzuki pod motocyklem - między kołami, (logo: czerwona eska i napis "SUZUKI"), następnie warto, żeby był adres Forum: www.gs500.phorum.pl i myślałem jeszcze nad samą "eską" z loga, która byłaby w tle całej naszywki - wyłaniałaby się zza motocykla. Kształt naszywki: owalny - okrąg rozciągnięty w pionie, a z boków lekko wychodzące boki "eski" Suzuki. Wiem, że suchy opis pewnie do Was nie trafi :P , dlatego w wolnej chwili postaram się zrobić poglądowy rysunek ;)

Pozdrawiam
Aikikai

P.S.
Adres aukcji allegro firmy szyjącej naszywki: http://www.allegro.pl/ite...haft_logo_.html Wg mnie robią to profesjonalnie.

Yarccom - Wto 16 Paź, 2007

Aikikai poki co na forum zarejestrowanych jest 75 osób z tego moze 20-30 bierze czynny udział w życiu forum
z tych 20-30 z 5-8 nie ma prawka ...

kto wyłoży tą kasę 350 zł by ją pożniej odzyskiwac po 6,6 zł ;)
to samo dotyczy sie kubeczków nalepek kamizelek i wszelkiego rodzaju gadzetów klubowych. To ma sens przy konkretnej ilości osób

moze na poczatek wypadałoby rozruszac to forum Teraz wiekszosc osób ma juz neta kwestia by trafili na to forum A ciezko trafic skoro nie pojawia sie w przegladarce wiem bo sam szukałem i nie znalazłem trafiłem tutaj zupełnie przez przypadek ....

BTW jest promocja na rejestracje domen w home.pl
sprawdziłem adres www.suzuki-gs500.pl jest wolny
koszt domeny przez pierwszy rok tylko 10 gr ....

Aikikai - Wto 16 Paź, 2007

Masz rację Yarccom, że jest mało osób jeszcze. Ale nad naszywką pomysleć można, bo co to szkodzi. ;) A podjąłem ten temat, bo mi się pomysł bardzo spodobał. Można na razie zrobić sam projekt, zobaczyć czy się ogółowi spodoba, a następnie sprawdzić ilu chętnych itd. itp., bo przecież nawet gdyby nikt nie chciał naszywki, to projekt mógłby poczekać.
Masz rację, że może za szybko bym chciał rzucać się na te naszywki. Ale pogdybać nie zaszkodzi ;) A odnośnie pieniędzy, to możnaby to rozwiązać w ten sposób, że wszyscy zainteresowani kupnem zrzuciliby wcześniej pieniądze na konto któregoś z Forumowiczów i jak cała należność dojdzie -złożyć zamówienie.

Szukałem dzisiaj jakichś programów graficznych, ale nie znalazłem nic darmowego i prostego w obsłudze :D Chyba ręcznie naszkicuję mój projekt i Wam pokażę, ale to w wolnej chwili, bo teraz mam trochę mał czasu.

Grzechu16 - Wto 16 Paź, 2007

no ale na przyszly sezon moze jak juz bedzie wiecej osob bioracych udzial w dyskusjach forum sie rozrosnie moze jakies spotkanie sie uda zorganizowac to bedzie mozna pomyslec:0 narazie trzeba forum w necie rozpromować:)
Aikikai - Wto 16 Paź, 2007

Przepraszam Was, ale nie mogłem sobie odpuścić... bardzo mnie ta naszywka wciągnęła... :D Zrobiłem więc wstępny projekt mojego pomysłu: jak mogłaby wyglądać. Nie mówię tu o konkretach, że już zamawiamy naszywkę - macie rację - trzeba poczekać na więcej ludzi ;)

Ale jak mówiłem pogdybać nie zaszkodzi, tak więc prezentuję oto wszem i wobec moje dzieło (szkic zaznaczam :P ):



Oczywiście naszywka miałaby być w kolorze - to jest szkic poglądowy. Na samym śroku planowałem jeszcze GSa w wersji E, tylko nie mogłem go umieścić, bo nie umiem i nie mam programu, ażeby wyciąć obiekt ze zdjęcia ;)

Może ktoś jeszcze ma jakiś pomysł na naszywkę? Zrobilibyśmy teraz galerię, a później byłoby łatwiej :D Raptus ze mnie, nie? :D Przepraszam... :P

Grzechu16 - Wto 16 Paź, 2007

no projekt powiem ze bardzo bardzo mi sie podoba:) trzeba go jeszcze troche dopracowac ale to tylko szkic:D a nie dalo by sie np zamowic tylko kilku sztuk? ja nową kurtke bede mial w zimie takze wtedy juz by mi taka naszywka spasowala:)
Aikikai - Wto 16 Paź, 2007

Można zamówić kilka sztuk. Tylko wyszłoby trochę drożej. Może w granicach 13 - 15 zł. Heh ;) Jak będę miał rzeczywiście trochę wolnego, to ją dopracuję wg mojej wizji ;)
cygan - Wto 16 Paź, 2007

Panowie a nie tańsze i łatwiejsze w realizacji byłyby na początek jakieś nalepeczki na moto ewentualnie na kask.
Można byłoby wykorzystać nasz nagłówek z forum.Może nie koniecznie identyczny układ . Napewno byłby łatwiej kojażony ze stroną.
Nic nie zaszkodzi wyłożyć na jakieś 15 nalepek i zbierać przelewiki.Nie majątek.

Breżniew - Wto 16 Paź, 2007

Spoko , pomysł dobry z gadgetami. Projekty można opracować w szczegółach ale z realizacja zaczekamy.
Zbliża sie zima , więcej ludzi usiądzie przy kompach, zaczną szukać w necie info o swoim moto. I wtedy powinni trafić na to forum.
W przeciągu 2 miesięcy istnienia forum przybyło 76 userów. Tak wiec za następne 2 zobaczymy co z tego wyniknie. Czy forum będzie sie rozwijać , czy pozostanie elitarnym klubem GS500. Dobrze by było gdybyśmy mieli ze 100 aktywnych członków.

Grzechu16 - Wto 16 Paź, 2007

naklejki tez fajny pomysl:) mysle Breżniew ze forum nie podupadnie i bedzie sie dalej rozwijac... bo wydaje mi sie ze narazie jestesmy na dobrej drodze:) wystawie przez weekend chyba jakas aukcje na allegro i w tresci napisze adres forum:D
cygan - Wto 16 Paź, 2007

Breżniew napisał/a:

W przeciągu 2 miesięcy istnienia forum przybyło 76 userów. Tak wiec za następne 2 zobaczymy co z tego wyniknie. Czy forum będzie sie rozwijać , czy pozostanie elitarnym klubem GS500. Dobrze by było gdybyśmy mieli ze 100 aktywnych członków.




Czy pozostanie elitarnym klubem?Nad tym mówiąć szczerze tez wcześniej sie zastanawiałem.Dlaczego?Nie ukrywajmy że gs jest jednym z pierwszych motorów najczściej kupywanych przez świerzych drajerów i popularnym zjawiskiem jest zmiana sprzęta na coś mocniejszego. To nieuniknione.Może być tak że przybędzie forumowiczów ale jednocześnie będzie ich ubywać.Co mozna zrobić?Napewno nie można zamknąć drzwi dla byłych posiadaczy gs-a i aby ich zatrzymac może stworzyć póżniej jakiś dział dla wszystkich.Wiadomo że jeżeli to strona gs-500 to ma tam być mowa właśnie o tym motocyklu ale wtedy trzeba się liczyć z tym że co chwilę bedzie jakiś nowy użytkownik ucieszony swoim nowym nabytkiem(chwała za to ) a po sezonie będzie forumowiczem gdzies indziej .(honda,suzuki-ogólnie,itp)
Mało którego forumowicza stać na gs-a i jednocześnie mocniejsze moto.
Co z tym zrobic?
"Trochę się wylałem" :D

Breżniew - Wto 16 Paź, 2007

Część osób , szczególnie ci co maja w miare nowe moto zostaną dłużej niz 1 sezon. Po prostu nie bedzie im sie opłacało sprzedawac GS-a tak szybko. Najszybciej znikną osoby cierpiące na brak mocy w GS i ze starymi sypiacymi sie sprzętami choć to oni najwięcej skorzystają z tego forum.
Aikikai - Wto 16 Paź, 2007

Cygan: naklejki tańsze. A nie widzę żadnego problemu, żeby te projekty naszywek, które może powstaną, umieścić też na naklejkach. A można też zrobić - zaprojektować konkretnie naklejki ;) Na razie - tak jak powiedział Breżniew - trzeba zbierać pomysły, żeby później mieć ewentualnie z czego wybierać ;)
Yarccom - Wto 16 Paź, 2007

http://www.suzukigs500.glt.pl/

nowy adres do forum

jankees - Wto 16 Paź, 2007

co do projektu mi sie podoba,co do moto innego napewno bedzie ale suzi nie opyle bo jest swietnym motorkiem i nie oddam go nikomu koniec i kropka.A co powiecie na taki wzór,troszku zmodyfikowałem hehe.

Aikikai - Sro 17 Paź, 2007

Warto byłoby zaprojektować charakterystyczny dla Naszego Forum znaczek. Symbol, który ukazywałby wszystkie najważniejsze elementy i kojarzył się z GS500 i Forum. Nie powinien wręcz być on duży. Taki, żeby zmieścił się w avatarze, podpisie, różnych reklamach, na naszywce :D

Znaczek ów przydałby się już teraz - nawet jeśli nie ma za dużo osób na Forum. Jak mówiłem - powinien kojarzyć się z GSem i forum jednocześnie, aczkolwiek nie musi być w nim napisów, z resztą to co w nim będzie a co nie, należy do woli twórców-artystów ;) Zapraszam Wszystkich Forumowiczów do przedstawienia, albo chociaż opisania swojej wizji Naszego znaczka.

Mam też pytanie do Was: jaka część GSa kojarzy się z nim najbardziej, tzn. wyróżnia go spośród innych motocykli. Taką cżęść bowiem możnaby umieścić w tym znaczku. Mi się wydaje, że GS ma charakterystyczny przód: reflektor, kierownica, zawieszenie - wszystko to razem. A jak Wy uważacie?

Pozdrawiam
Aikikai

Breżniew - Sro 17 Paź, 2007

http://img153.imageshack....gsphorumgl1.png

Ten projekt uwazam za dobry. Kwestia tylko kolorystyki i wielkosci czcionki. Kształt elipsy z wpisanym w nią duzym S to właśnie to.
moim zdaniem kolor tarczy powinien byc czarny lub niebieski z czerowonym S.
Napis z adresem forum na srebrno lub szaro - tak jak rama w moto. Napis GS500 i suzuki np czarny lub niebieski w zaleznosci od tła tarczy.

Aikikai - Sro 17 Paź, 2007



Ok, wprowadziłem propozycje kolorów do naszywki. Najbardziej podoba mi się ostatnia forma - czarna tarcza, czerwona "eska" i srebrne napisy, dlatego też nad nią najbardziej się skupiłem. Dałem też propozycję naszywki z motocyklem w środku, tak jak myślałem zrobić to na początku (ale motocykl z innego profilu), ale teraz zastanawiam się czy w ogóle go umieszczać - może niepotrzebnie zaśmieci naszywkę, a ta czarna w sumie mi też się bardzo podoba.

Może być Breżniew? :D Co o niej sądzicie?

Grzechu16 - Sro 17 Paź, 2007

no mi sie bardzo podoba:) takie zywe kolorki wyszly fajnie sie komponuje to wszystko:) a to z tym moto tez nie jest zly pomysl:)
cygan - Sro 17 Paź, 2007

Myślę że jest ok. Tylko może trochę powiększyć napis gs 500? Troszkę sie zlewa.Mniejsza grafika z moto może by niebyła taka zła.?Fajnie to wygląda.
Złotą nicią bym moto wyszył .:)))))

Breżniew - Sro 17 Paź, 2007

Cygan ma racje napis gs500 mógł by byc troche wiekszy a adres forum mniejszy. A co sadzicie o tym by napis gs dac pod skosem wzdłuż lini litery S po jej prawej stronie a Suzuki po lewej?
jankees - Czw 18 Paź, 2007

też bym tak widział jak breżniew mówi i może tez ukośnie adresik strony na dolnym ukosie eski.
Yarccom - Czw 18 Paź, 2007

dla chetnych a skaczacych po innych forach motocyklowych

Kod:
[url=http://www.suzukigs500.glt.pl][img]http://r3.fodey.com/1c01c8fc07cba4eb985dbbf07e92c9a46.1.gif[/img][/url]


pojawi sie podpis jak pod moimi postami będący jednocześnie linkiem do forum

Yarccom - Czw 18 Paź, 2007

aaa i kolejna rzecz co w sytuacji gdy wielkośc forum (transfery itp) bedzie wymagać zmian serwera a co za tym idzie adresu

wszystko wtedy do kitu ... chociaz moze to byc odległa przyszłość ;)

Aikikai - Pią 19 Paź, 2007

Zrobione. Kolejna próba do Waszej krytyki :)



- Moją faworytką jest naszywka pierwsza, (tzn. ta po lewej). Nie do końca widzi mi się umieszczenie adresu forum w esce. Wydaje mi się, że tak, jak jest w łuku, bardziej pasuje na naszywkę, (ale to moje zdanie zaznaczam).

- Raczej dobrym zabiegiem było wciśnięcie "GS500" w eske. Wybrałem napis "GS500" - bez "E" czy "F", ponieważ taki wydał mi się najbardziej neutralny: będą mogli go nosić zarówno posiadacze wersji E jak i F. Poza tym gdybym chciał umieścić tam te literki, napis byłby znacznie mniejsz, a przez to mniej czytelny. Chyba dobrze zrobiłem, nie?

- Co do loga Suzuki i małej eski, to można się jeszcze zastanowić nad kolorem. Coprawda dałem w obu próbach czarny, jednak niebieski mógłby też ładnie wyglądać, choć w obecnej wersji czarny i czerwony bardziej ze sobą kontrastując, w efekcie dając bardziej wyraźny efekt.


Jako, że pierwsza wersja (po lewej) wydała mi się lepszą opcją, to nad nią skupiłem się najbardziej.


Ciągle nie mogę znaleźć programu, który wydzieliłby mi obiekt (GSa500E) z tła (ze zdjęcia), ażebym mógł dokończyć swój pomysł. Może ktoś z Was wyodrębniłby ten motor? Jeśli tak, to prześlę zdjęcie danej osobie na maila ;)

Morcino666 - Pią 19 Paź, 2007

Doceniam to co robisz ale nie uważasz że ta elipsa nie powinna być większa od S a na jej obrzeżu nie zasłaniając S adres forum i czy napis suzuki jest potrzebny przecież wiadomo że to nie honda a jak jest dużo napisów to dziwnie troszeczkę. Potraktuj to jako twórczą krytykę.
Aikikai - Pią 19 Paź, 2007

Co do elipsy, to kierowałem się względami estetyznymi. Uważam, że jeśli elipsa byłaby większa i eska cała mieściłaby się w niej bez wychodzenia, to naszywka straciłaby trochę. Tak mi się wydaje. Breżniew mnie rozumie, bo też tak uważał - pomóż mi :D A napis Suzuki z małą eską dodałem, ażeby nie było tak pusto, też ze względów estetycznych. Gdyby go nie było, to zostałoby dużo wolnego miejsca. Tak jakoś mi coś podpowiadało, żeby tam to logo jeszcze umieścić. Ale jeśli taką będzie Wasza wola to zmienię i zobaczymy.

Pozdrawiam
Aikikai

Marcino: tak wyglądałaby naszywka wg Twojego projektu:



Wg mnie ma taki trochę popularny kształt. Nie to, że nie szanuę Twojego zdania, ale mi - jako mi, nie - pomysłodawcy tamtych projektów, bardziej podoba się ta z wcześniejszego posta. Nie wiem co reszta na to.

pootietang - Sob 20 Paź, 2007

Aikikai napisał/a:



Wg mnie ma taki trochę popularny kształt.


wzór na wielkanocne pisanki:D wystająca eska zdecydowanie ładniejsza 8)

Cygan napisał/a:
Czy pozostanie elitarnym klubem?Nad tym mówiąć szczerze tez wcześniej sie zastanawiałem.Dlaczego?Nie ukrywajmy że gs jest jednym z pierwszych motorów najczściej kupywanych przez świerzych drajerów i popularnym zjawiskiem jest zmiana sprzęta na coś mocniejszego.


pozostaje sentyment więc więcej będzie raczej przybywać niż ubywać :wink:

jeśli chodzi o naszywkę to niezły pomysł, szczególnie spodobał mi się projekt aikikai

z tym że jest to idealny projekt na przeźroczystą naklejkę np na samochód. 8) 8)

Morcino666 - Sob 20 Paź, 2007

Rzeczywiście wygląda jak pisanka jednak nie miałem racji :?
jankees - Sob 20 Paź, 2007

Aikikai napisał/a:

Ciągle nie mogę znaleźć programu, który wydzieliłby mi obiekt (GSa500E) z tła (ze zdjęcia), ażebym mógł dokończyć swój pomysł. Może ktoś z Was wyodrębniłby ten motor? Jeśli tak, to prześlę zdjęcie danej osobie na maila ;)

Moim zdaniem niepotrzebne to jest taki stan naszywki jak teraz zupełnie wystarczy po co pchać tam tyle , ale to moje zdanie. :wink:

Aikikai - Sob 20 Paź, 2007

jankees: mi też się w sumie wydaje, że nie potrzeba jej tego motocykla na środku. Jest chyba bardziej wymowna nawet bez niego :) Ale zrobiłbym to tak tylko czysto teoretycznie, żeby zobaczyć jak wygląda, a nuż pasowałoby to na naklejkę albo co.

A co myśli reszta z Was o naszywce: zostawiamy tak jak jest -

Grzechu16 - Sob 20 Paź, 2007

no wedlug mnie naprawde fajnie wyglada :) podoba mi sie ^^
jankees - Sob 20 Paź, 2007

Dla mnie też bomba tylko jedno małe ALE czy potrzebny jeszcze ten napis suzuki????? przeciez wiadomo po S-ce ze to nasze kochane suki.A czym wiecej napisów tym wieksze koszta.
Morcino666 - Sob 20 Paź, 2007

Tak chyba najlepiej wygląda, chyba że są jeszcze inne propozycje.
Aikikai - Sob 20 Paź, 2007

jankees: co do kosztów, to są one chyba trochę inaczej naliczane. Wydaje mi się, że w grę wchodzi po prostu ilość naszywek i ilość kolorów nici w niej występujących. W naszej naszywce kolorów jest 3 (czarny, czerwony, szary). A co do tego napisu, to umieściłem go, ponieważ tak mi się wydawało lepiej. Gdyby go nie było, mogło być za pusto. A w sumie nie ma poza tym nigdzie napisu "Suzuki", a ten wg mnie bardzo ładnie się kontrastuje.
cygan - Nie 21 Paź, 2007

Grzechu16 napisał/a:
no wedlug mnie naprawde fajnie wyglada :) podoba mi sie ^^



Ja też jestem tego zdania. :D Żeby tylko nie przedobrzyć.
Co do napisu Suzuki,myślę że może zostać.Mniej spostrzegawcze osoby mogą nie rozszyfrować litery "S" jako Suzuki.Przecież nie chodzi tylko i wyłącznie o forumowiczów.
:wink:

Grzechu16 - Nie 21 Paź, 2007

no faktycznie napis powinien zostać :)
pootietang - Czw 01 Lis, 2007

ponieważ jeden wypadek to o jeden za dużo, więc w przyszłym sezonie będę jeździł w kamizelce i pomyślałem że kamizelkę którą już mam ozdobię :)

jankees - Czw 01 Lis, 2007

Bardzo dobry pomysł i jakie widoczne bedzie.
Grzechu16 - Czw 01 Lis, 2007

suuuper pomysl naprawde:) bedzie widoczne z daleka ^^
pootietang - Czw 01 Lis, 2007

wysłałem maila do firmy która się zajmuje nadrukami jaki koszt wykonania pojedynczej sztuki bo na większą skalę to chyba bezsens, nie ma trudności ze znalezieniem firm robiących nadruki więc każdy może zrobić to we własnym zakresie. nie zdobiłem kamizelki niczym więcej poza napisami bo najważniejsze żeby adres forum rzucał się o oczy. nie wiem tylko czy nie powiększyć adresu(tylko troszkę) żeby był bardziej widoczny.
MatiS - Czw 01 Lis, 2007

pootietang jeśli chcesz mogę Ci zrobić taki nadruk na kamizelce...
Mam dostęp do sprzętu :)
Cena powiedzmy 10zł (kamizelka z nadrukiem) + wysyłka

Mogę zrobić prawie każdy wzór... jednak dwa, trzy kolory to maks...
Nadruki można robić na t-shirtach, polarach.. wszystko mam dostępne..
Jeśli jest ktoś zainteresowany, to proszę mi podesłać jakiś projekt..
Oczywiście cena nadruku zależy od wielkości i ilości kolorów...

Można zastanowić się nad jakimiś stałym wzorem dla forum itp..

Grzechu16 - Czw 01 Lis, 2007

o to fajne by było tak na koszulce to zrobic :) ja bym w takiej chodzil:) a na rozpoczecie sezonu na pewno bym sie w niej wybral :) ja bym reflektował :)
pootietang - Czw 01 Lis, 2007

no myślę że skusiłbym się na kamizelkę. jeśli chodzi o koszulkę to musiałbym zrobić projekt chociaż mam już wstępnie pomysł:)
Aikikai - Czw 01 Lis, 2007

pootietang: bardzo dobry pomysł i stosunkowo tani w realizacji. Też bym się skusił na taką i może na koszulkę, ale to pewnie dopiero po zakupie motocykla, bo najpierw na niego trzeba uzbierać :D

A co do naszywki:
Pisałem maila do firmy naszywki.com.pl zajmującej się wykonywaniem naszywek techniką haftu komputerowego i dostałem odpowiedź z cenami dla naszej naszywki o wymiarach ok. 12 cm wysokości, a szerokość proporcjonalną do wysokości w takim stosunku, w jakim są w projekcie (wychodzi bodajże ok. 7,8 cm chyba, bo dobrze nie pamiętam):

ilość 5, cena: 23.81 zł za sztukę, w sumie: 119.05 zł
ilość 10, cena: 17.00 zł za sztukę, w sumie: 170.00 zł
ilość 15, cena: 14.55 zł za sztukę, w sumie: 218.25 zł
ilość 20, cena: 13.25 zł za sztukę, w sumie: 265.00 zł
ilość 25, cena: 12.42 zł za sztukę, w sumie: 310.50 zł

Do końcowej ceny należy doliczyć koszt przesyłki i 22% podatku VAT.
Koszt przesyłki i informacje o ubezpieczeniach: http://naszywki.com.pl/dostawa .

Aby koszty naszywki (z VATem) wynosiły ok. 10 zł, musielibyśmy zamówić ok 200 sztuk, taką dostałem odpowiedź.

Oczywiście to są tylko propozycje ;) Aczkolwiek fajnie by było cosik przyszyć do kurtki :D

Pozdrawiam
Aikikai

Grzechu16 - Pią 02 Lis, 2007

no fajny pomysł naszyweczke załatwić... ale nie rozumie... musimy zamówić co najmniej 200 sztuk ?
bo z tego co widze cena sie fajnie ksztaltuje w miare wiekszego zamowienia.

Aikikai - Pią 02 Lis, 2007

Nie musimy zamawiać aż 200 sztuk. Możemy zamówić mniej, tak jak jest wcześniej napisane. To z 200 sztukami to zapytałem gostka tylko tak orientacyjnie "ile byśmy musieli zamówić sztuk naszywek, ażeby cena z uwzględnionym już podatkiem VAT wynosiła około 10 zł" i odpisał, że około 200 właśnie.
Można zamówić różną ilość podaną w cenniku. Cena z VATem kształtuje się tak dla np.: 25 naszywek, jedna kosztowałaby ok. 15,15 zł + koszty przesyłki, przy zamówieniu 15 płacimy z VATem 17,75 zł + przesyłka.

Grzechu16 - Pią 02 Lis, 2007

aha rozumie... myśle że udało by się nam zebrać ekipe ktora byla by chetna na naszywki.... tak zeby ta cena byla jak najmniejsza
jankees - Pią 02 Lis, 2007

no to proponuje zrobic listę kto jest chetny na naszywke i Aikikai zbiera kase od każdego , oczywiscie po ustaleniu ilu bierze naszywki podac cene całkowitego kosztu 1 naszywki razem z przesyłką.
Aikikai - Pią 02 Lis, 2007

Ale zastanawiam się także, jeśli byliby chętni na tą naszywkę, czy by czasami nie zlecić jej wykonania tej firmie, reklamującej się na allegro: http://www.allegro.pl/ite...haft_logo_.html Jest to ciut tańsze, ale nie wiem co z jakością wykonania. Nie mogę zdecydować na podstawie zdjęć, która firma jest solidniejsza, dokładniejsza. Ale obie osługują się haftem komputerowym... No ciężko mi powiedzieć, która lepsza. Co Wy na to?

Jeśli więc będą chętni, to trzeba zdecydować jaką firmę bierzemy: tą z allegro, czy naszywki.com.pl? A może znacie jakąś inną godną polecenia?

Acha... Teraz dopiero doczytałem: firma z allegro zastrzegła, zę naszywki u nich robione są w maksymalnych wymiarach 80mm X 80mm, a nasza ma 120mm wysokości, gdyby ją zmniejszyć straciłaby uroku. Czyli firma raczej wybrana :D

Grzechu16 - Pią 02 Lis, 2007

no tak firma wybrana... zapisujcie sie w ANKIECIE !
Grzechu16 - Pią 02 Lis, 2007

[quote="Grzechu16"]no tak firma wybrana... zapisujcie sie w tym temacie: http://gs500.phorum.pl/viewtopic.php?t=328 kto chce naklejeczki... pozostale sprawy z tym zwiazane rozpatrzamy w tym temacie żeby nie zaśmiecać tego z zamówieniami :)
Aikikai - Pią 02 Lis, 2007

Więcej szczegółów odnośnie naszywki:
- materiał podkładu: proponuję czarny filc; naszywki.com.pl tak go opisują: "Najbardziej popularny materiał, z niego wykonana jest większość naszywek, jest dość gruby i sztywny dlatego wykonane na nim naszywki są wysokiej jakości. Naszywki dodatkowo podklejone fliseliną gunold."
- obramowanie: nie wiem jeszcze jakie jest szerokie, ale proponuję na pewno czarne obszycie na brzegach, gdzie nie zachodzi "S", a poza tym "S" obszyć czerwono na skrajach, ale także i w środku, co o tym myślicie? Chociaż w ogóle lepszym byłoby efektem, gdyby eSka jakby wystawała lekko z naszywki i była tak samo gruba jak obszycie czarne na brzegu.

Zadecydujcie jak ma być. Więcej informacji jest na stronie producenta www.naszywki.com.pl

Grzechu16 - Sob 03 Lis, 2007

no zgodzil bym sie z tym postem... ta eSka taka pogrubiona troche i obszycie brzegów czarne...
Aikikai - Wto 06 Lis, 2007

Pisałem do naszywki.com.pl w sprawie dogadania szczegółów samej naszywki jak i ceny. Pytałem, czy przy zamówieniu ok. 10 sztuk możliwa byłaby cena 17 zł już z VATem, (czyli brutto). W odpowiedzi dostałem maila:

"Dzień Dobry

Oczywiście, jest możliwe wykonanie takie obramowania.
Czy możecie umieścić na swojej stronie www http://gs500.phorum.pl/ na dole nasz mały link (tak żeby wyświetlał się na wszystkich podstronach)? Oraz dodatkowo np w dziale "akcesoria" umieszczenie posta z oficjalną informacją o producencie naszywek? Jeżeli zgodzicie się Państwo na taką reklamę to z przyjemnością wykonamy naszywki w cenie 17zł brutto.

Zapraszam"

I teraz moje pytanie do zarządzających Forum: Grzechu, Breżniew... : czy jest to możliwe?

jankees - Wto 06 Lis, 2007

mogliby jeszcze jakieś zniżki dać dla forumowiczów za umieszczenie ich linka na ewentualne zakupy w przyszłosci.A mysleliście o założeniu klubu GS-a ?? bo narazie mamy forum a w przyszłosci mozna by było takowy klub załozyć,wprowadzic jakies identyfikatory dla klubowiczów i takie tam klubowe pierdoły,kiedys miałem fiata ritmo i mieliśmy taki klub kazdy miał swój numer klubowy na legitce,naklejce i na takiej blaszcze wygrawerowane nick i numer.Tak samo jest teraz w klubie BMW łódź.
Grzechu16 - Sro 07 Lis, 2007

Yarcom sie dobrze na tym zna to niech sie wypowie...ale dalo by sie zrobic chyba jakas reklame...
a co do klubu... hmm fajny pomysl ale wydaje mi sie ze dla duzej wiekszosci osob GS jest motocyklem przejsciowym i po kilku latach go zmienia na cos mocniejszego... no ale jak np wyjda nam na przyszly sezon jakies spotkania to mysle ze stworzy sie taka grupka osob :)

Yarccom - Czw 08 Lis, 2007

z tego co widac nie mozna juz nic takiego dodac
jak juz pisałem wczesniej jesteśmy na darmowym forum z darmowym serwerem i nasze pole manewru jest tak naprawde zerowe

gdzies w historii tego posta jest podany adres fiorum gdzie mozna zadac pytania odnosnie funkcjonalności pforum.pl
moze tam zapytajcie

Aikikai - Pią 09 Lis, 2007

Dostałem odpowiedź od firmynaszywki.com.pl:

"Dzień Dobry

Dziękuję

Cena naszywki 17zł brutto (przy zamówieniu 10sztuk), koszt przesyłki pokryje nasza firma
Dodatkowo umieszczenie posta na forum reklamującego naszą firmę.

Proszę o akceptację powyższych ustaleń




--
Pozdrawiam
Paweł Nijakowski"


Się tylko cieszyć :D Trzeba jeszcze znaleźć jedną chętnę chętną na naszywkęi, żeby zamówić 10 sztuk. Albo może ktoś by chciał zamówić sobie jeszcze jedną, bo ja wezmę dwie prawdopodobnie, także wychodzi: 2 x Grzechu, 2 x Breżniew, 1 x Jankess, 2 x Cygan i 2 x ja, co razem daje 9 sztuk, potrzebna jeszcze jedna :D

Jankees: może Ty też weźmiesz dwie i będzie po problemie? :D

jankees - Pią 09 Lis, 2007

OKI niech bedzie biore 2 sztuki.
Breżniew - Pią 09 Lis, 2007

W jaki sposób proponujecie zakup? Wpłata na konto zamawiającego Aikikai i podanie adresu odbiorcy? Czy za pobraniem?
Aikikai - Pią 09 Lis, 2007

Myślę, że najlepszym wyjściem jest wpłata z góry na konto firmy. A co do wysyłki, to proponuję podać mój adres, a następnie ja roześlę naszywki Wam.
Jednak jeśli ktoś chce, to mogę podać firmie jego adres i on roześle reszcie. Jak chcecie. ;)

Jakkolwiek jednak trzeba będzie doliczyć kilka złotych na przesyłkę do rozesłania. Myślę, że najlepszą opcją będzie tutaj przesyłka listowa priorytetowa do 50g, bo myślę, że 2 naszywki + koperta więcej nie będą ważyły. Ta opcja kosztuje 2,10 zł, (do 100g - 2,30 zł). Jeśli macie inne pomysły, to proszę podajcie.

Obliczyłem także, że z tą opcją przesyłki i przy podzieleniu kosztów rozesłania między Forumowiczów cena naszywki wyjdzie 17 + 1,89 = 18,89 zł, czyli za dwie: 17 x 2 + 1,89 = 35,89 zł. Cenę podzieliłem między wszystkich zamawiających, (nawet przez tego, do którego przyjdzie paczka z naszywki.com.pl, mimo tego, że nie płaciłby on za przesyłkę do niego, ponieważ firma sponsoruje wysyłkę od siebie). Zrobiłem tak jednak, żeby było sprawiedliwie i ogólne koszty trochę się obniżyły (zawsze te 21 groszy w kieszeni więcej :D )

jankees - Pią 09 Lis, 2007

Dobra co tu duzo gadać dawaj numer konta i tyle.Każdy prześle kasę,w tytule walnie nick swój z forum , a na maila poda swój adres i tyle.
cygan - Sob 10 Lis, 2007

Zdecydowanie przelew z góry.Nie ma kasy nie ma naszywki .Proste .
Aikikai podaj dane na przelew.Jeśli nie na publicznym forum to na emaila.Każdy sobie zapisze i wszystko.W końcu to prywatne konto.

Breżniew - Sob 10 Lis, 2007

Ja proponuje na razie jeszcze zaczekać ze wzgledu na kwestie zmiany adresu forum. byc moze , jesli reszta wyrazi zgode , forum zostało by przeniesione na płatny serwer z duzym transferem , brakiem reklam itp za niewielka opłatą roczną . Wiecej w http://gs500.phorum.pl/viewtopic.php?t=340 .
Aikikai - Nie 11 Lis, 2007

W związku z planowanymi przenosinami forum, na naszywce można zastosować uniwersalne wyjście: zamiast adresu strony napisać po prostu tylko: "GS500.PHORUM.PL", albo nawet i bez "PL", czyli samo: "GS500.PHORUM", byłoby to myślę, że wymowne na tyle, na ile być powinno. Gdyby ktoś z zewnątrz - spoza forum, a posiadający GSa, czy w jakikolwiek inny sposób był zainteresowany tematem, podszedłby i zapytał o szczegóły, gdyby mu naprawdę zależało ;) Tak więc myślę, że na naszywce można dać uniwersalny napis "GS500.PHORUM". Co Wy na to?
jankees - Nie 11 Lis, 2007

jak dla mnie to git.
cygan - Nie 11 Lis, 2007

To teraz zależy czy naprawdę zależy nam na szybkim odebraniu tych naszywek bo nie ukrywam że jest koniec sezonu i nic nie stoi na drodze aby zaczekać.Jak mają być naszywki to niech będą takie jak powinny z prawidłowym adresem do strony .
To moja opinia na ten temat.Inaczej, głupotą byłoby zrobienie naszywek bez poprawnego kontaktu.Potem będzie adres zmieniony a naszywki zostaną zrypane.

Grzechu16 - Nie 11 Lis, 2007

no wlasnie rozpoczyna sie zima a naszywki dopiero beda potrzebne na ewentualne rozpoczęcia sezonu na ktore chetnie bym sie wybral i zareklamowal forum:)
jankees - Nie 11 Lis, 2007

to nie jesteś jedyny hehe.
Aikikai - Sob 24 Lis, 2007

Po dłuższej przerwie witam :)

Dostałem dpowiedź od Naszywki.com.pl, w której to przesyłają nam do akceptacji projekt naszywki :) ja jestem niesamowicie zadowolony, bardzo mi się ona podoba. Zmieniłbym jedynie to obramowanie na czerwone w miejscach, gdzie eSka wychodzi poza elipsę. Co myślicie? No i jak robimy z adresem forum?

Oto projekt naszej naszywki:


Piszcie proszę czy Wam się podoba. Czy tak zostawiamy?

capri - Sob 24 Lis, 2007

naklejki to niezły pomysł :) robię 100km dziennie do pracy i z powrotem więc może ktoś z autka przeczyta :)
WojtekR1978 - Sob 24 Lis, 2007

Naszywki są super. Można się jeszcze dopisywać, czy lista już jest zamknięta? I na czym stanęło teraz czy na wiosne i czy zmieniamy adres czy nie.
Grzechu16 - Sob 24 Lis, 2007

No więc tak.... naszywka mi się naprawde podoba świetnie się prezentuje! Co do obramowania.... czy czarne nie wyglada lepiej? nie wiem niech inni sie wypowiedza... adres: kurde osobiscie zostal bym przy tym co jest... i najważniejsze pytanie.... ZAMAWIAMY TERAZ CZY ZA JAKIŚ MIESIĄC, DWA....??? Bo to że zamawiamy to wydaje mi sie pewne.... jest to na pewno reklama dla forum jesli chodzi o jakis zlot itp... Wojtek oczywiscie ze mozna sie dopisywac im wiecej naszywek zamówimy tym lepiej...
WojtekR1978 - Sob 24 Lis, 2007

Ok to biorę. Już zabukowałem tam gdzie trzeba.
Wcześniej czy później pewnie kupię coś większego ale miejsce dla Suzi zawsze się znajdzie w garażu a i parę groszy na nią zawsze się wysupła. Przecież nie chodzi w tym wszystkim tylko o moc. Ten kto nie ma Suzi tego nie zrozumie.

Breżniew - Sob 24 Lis, 2007

Naszywka jest ok. Myślę ze zaczekamy do konca tego miesiaca na wszystkich chetnych gotowych do zakupu naszywki , a na początku grudnia zamowienie i wysyłka.
Rozumiem , ze adres forum zostaje ten sam .

capri - Sob 24 Lis, 2007

Ja jestem za naszywką :) nalepka na samochód tez by się przydała :) jak tylko będziecie zamawiać to zamówcie też i dla mnie.
Aikikai - Sob 24 Lis, 2007

Capri: a ile byś chciał?
jankees - Sob 24 Lis, 2007

Naszywka jest spox zostawiłbym tak jak jest i rozumiem ze na gwiazdke bedziemy mieli juz naszywki??? jesli tak to mnie to bardzo cieszy .
cygan - Nie 25 Lis, 2007

Przyznać trzeba że naprawdę ładnie i schludnie to wygląda.Ja bym nic nie zmieniał.
Jeżeli chodzi o adres to może pozostać obecny.Przecież jak byśmy(będziemy?!) mieli inny to i tak osoba starająca sie wejść na stary adres zostałaby przekierowana na nowy.Czy mam rację?

capri - Nie 25 Lis, 2007

Aikikai: z trzy dla mnie możesz zamówić
Aikikai - Pon 26 Lis, 2007

Ok napisałem maila w tej sprawie do firmy. Zobaczymy co napiszą, ale myślę, ze problemu nie będzie. Czyli zostawiamy wszystko tak, jak jest teraz odnośnie samego wyglądu naszywki.
capri - Pon 26 Lis, 2007

dla mnie naszywka jest ok i nic bym nie zmieniał
Aikikai - Pon 26 Lis, 2007

UWAGA! ATTENTION! ACHTUNG! :D

Do końca tygodnia chętnych proszę o dopisywanie się do listy zamawiających naszywki. Piszcie od razu jaką ilość chcecie. Czas do końca tygodnia! ;)

Na razie: Breżniew 2x, jankees 2x, cygan 2x, Grzechu 2x, capri 3x, Wojtek 2x, rudi 1x, ja 2x. Razem 16 naszywek.

WojtekR1978 - Pon 26 Lis, 2007

Aikikai je też zamawiałem dwie. To w sumie 15.
Aikikai - Pon 26 Lis, 2007

Ok, dopisuję, przepraszam, że Cię nie zapisałem od razu ;)
Aikikai - Sob 01 Gru, 2007

Przypominam, że zgłoszenia nowych chętnych o naszywkę przyjmujemy już tylko do jutra. W poniedziałek wysyłam maila do Naszywki.com.pl z ostateczną liczbą zamawianych naszywek.
Jeśli ktoś jeszcze jest chętny, to wpisujcie się szybko ;)

Aikikai - Nie 02 Gru, 2007

Jak było ustalone - wysyłam dzisiaj maila do Naszywki.com.pl z ostateczną liczbą - 16 naszywek. Adres zostawiamy taki jak był dotychczas, czyli nic nie zmieniamy na naszywce.

Przypominam kto zamawiał: Breżniew 2x, jankees 2x, cygan 2x, Grzechu 2x, capri 3x, Wojtek 2x, rudi 1x, ja 2x.

Razem 16 naszywek.

Aikikai - Wto 04 Gru, 2007

Dzisiaj doszła odpowiedź od Naszywki.com.pl:

"Witam
Koszt naszywek wyniesie
ilość 16, cena: 14.24 zł za sztukę, w sumie: 227.84 zł
Koszt przesyłki my pokrywamy.
Proszę o decyzję i dane adresowe

Pozdrawiam
Piotr Nijakowski
naszywki.com.pl"

Także potwierdzam i daję swoje dane adresowe do przesyłki. Zgadza się? Proszę zainteresowanych o odpowiedź.

Pozdrawiam
Aikikai ;)

capri - Wto 04 Gru, 2007

dla mnie 3 jak pisałem wcześniej :) gdzie mam wysłać pieniądze? podaj konto :)
rudi18 - Wto 04 Gru, 2007

Czyli jak robimy? Moim zdaniem wystarczy adres, kod pocztowy miejscowość ewentułalnie imie i nazwisko. No i musisz podać dane do przelewu!
WojtekR1978 - Wto 04 Gru, 2007

Jak ustalicie tak będzie. Dostosuję się :D .
cygan - Wto 04 Gru, 2007

Proponuję.Osoba zbierająca opłaty powinna wysłać nr konta itd. do kupujących na emaila a my w odpowiedzi wysyłamy adres do przesyłi.W ten sposób unikniemy publicznego ujawniania prywatnego numeru konta forumowicza bo póki co innego nie posiadamy.Zatwierdzenie opłaty można potwierdzić na forum.Biorąc pod uwagę że nie każdy ma podany w profilu swój adres email można to zrobić drogą prywatnych wiadomości na forum.Nie wiem ale email dla mnie jest bardziej "kryty".
rudi18 - Wto 04 Gru, 2007

Chyba to jest najlepsze rozwiązanie popieram!
Breżniew - Wto 04 Gru, 2007

Sposób Cygana uwazam za dobry. Poniewaz Aikikai zaczął cały temat naszywek , mam nadzieję ze poprowadzi sprawę dalej .
Tak wiec czekamy na mail lub PW z numerem konta i podana sumą do zapłaty łacznie z wysyłką do odbiorcy.

Aikikai - Wto 04 Gru, 2007

Dobrze, prześlę Wam na PM mój adres e-mail, na który prosiłbym, abyście odpowiedzieli, a wyslę Wam numer konta. Cena do zapłaty ze wszystkim wynosi (za jedną naszywkę) 14,24 zł + 2,30 zł za przesyłkę listową priorytetową. Czyli oczekiwać będę wpłaty:
- Breżniewa: 2 x 14,24 + 2,30 = 30,78
- jankeesa: 2 x 14,24 + 2, 30 zł = 30,78
- cygana: 2 x 14,24 + 2, 30 zł = 30,78
- Grzecha: 2 x 14,24 + 2, 30 zł = 30,78
- Wojtka: 2 x 14,24 + 2, 30 zł = 30,78
- rudiego: 1 x 14,24 + 2,30 zł = 16,54 oraz
- capriego: 3 x 14,24 = 2,30 zł = 45,02 i
- moja należność: 2 x 14, 24
+ koperta dla każdego z Was, bo nie orientuję się ile takowa kosztuję, dlatego wezmę to na siebie, bo nie będę płacił kosztów przesyłki do mnie.

Czy wszystko się zgadza? :)

jankees - Sro 05 Gru, 2007

dokładnie prowadzący zaczoł i niech zakończy wiedz czekamy na nr. konta i popłynie kaska hehe.
Cezarek - Sro 05 Gru, 2007

nie wiem czy nie za późno ale da rade dopisać sie jeszcze??
Aikikai - Sro 05 Gru, 2007

Wybacz Cezarku, ale zamówienie już poszło hen hen e-mailem do Pana z firmy i została zrobiona wycena. A czas zgłaszania był podany do niedzieli zeszłego tygodnia. Jednak, jak chcesz, to mogę Ci odstąpić jedną swoją naszywkę, bo zamawiałem na początku 2, ażeby liczba ogólnie zamawianych doszła do 10;) Jak się okazało, naszywki cieszą się nawet większym zainteresowaniem, dlatego, mogę Ci moją jedną odstąpić.
Musiałbyś zapłacić 14,24 + 2,30 zł, co daje zusammen do kupy 16,54 zł ;) Naprawdę bez żalu Ci ją odstąpię ;) Wysyłam Ci na PM wiadomość z dalszymi informacjami, jeśli się na to zgadzasz i chcesz tą naszywkę, to postąp wg zamieszczonych w niej instrukcyj.

Pozdrawiam
Aikikai

jankees - Czw 06 Gru, 2007

No to z mojej strony juz sprawa zalatwiona poszło 31 złociszy ;) .
Cezarek - Czw 06 Gru, 2007

dzięki:)
Aikikai - Czw 06 Gru, 2007

Dostałem już pieniądze od:
- CAPRIego
- jankeesa
- CYGANa
- Breżniewa (w najbliższym czasie dojdzie;)


W najbliższym czasie zadeklarował przelać je Cezarek, a wtedy zostaje już tylko rudi18, WojtekR1978 oraz Grzechu Apropo Grzecha: wie ktoś może co się z nim dzieje? Bo nie odpowiedział mi jeszcze na żadną wiadomość :(

WojtekR1978 - Czw 06 Gru, 2007

Dobra już puściłem, sry ale wczoraj byłem wykonczony.
Aikikai - Czw 06 Gru, 2007

Ok, nie ma sprawy ;) Ważne, że puściłeś ;) Sprawdzałem teraz u siebie - jeszcze nie ma, ale pewnie dopiero jutro dojdzie. W każdym razie, jak dojdzie, dam znać ;)
Aikikai - Pią 07 Gru, 2007

Dzisiaj doszły przelewy od WojtkaR1978 i Cezarka. Wciąż oczekuję na przelew Grzecha (30,78 zł) i rudiego (16,54 zł). ;)

Pozdrawiam
Aikikai

Aikikai - Pon 10 Gru, 2007

A dzisiaj doszedł przelew Breżniewa. Oczekuję na wpłatę rudiego18 i michala_elwuo. Przypominam, żebyście w tytule przelewu podali swoje nicki. ;)

Pozdrawiam
Aikikai

michal_elwuo - Pon 10 Gru, 2007

puszczę ten przelewik jak mi [przślą z roboty pieniądze ;/ sry że długo, ale nie moja wina, a nie chce mi sie wpłacać już na konto a mam parę groszy na nim :P
Aikikai - Pon 10 Gru, 2007

nie, no spokojnie ;) Piszę tu tylko tak do wiadomości ;) Żeby się w statystykach nie mieszało ;)
michal_elwuo - Sob 15 Gru, 2007

ale za tą wpłatę dostanę naszywkę? :P bo kwota ta sama i sie zastanawiałem :P Aikikai, bo Ty się tym zajmujesz weź się jeszcze raz odezwij na maila, tylko że na drugiego ( michal_elwuo_1990@wp.pl ) podaj dane, to puszczę przelewik, bo jużmam kasę na koncie :)
Aikikai - Pon 17 Gru, 2007

Ok. Dostałem już wpłatę od wszystkich, (dzisiaj doszła michala_elwuo), oprócz rudiego18 Czy coś się dzieje rudi?
milowski - Pon 17 Gru, 2007

Nie wiem czy już ktoś to pisał, ale muszę was ostrzec przed naszywkami, tzn, jeśli macie zamiar jeździc na zloty to możecie się natknąc na gremliny, a oni takich rzeczy nie lubią :(
michal_elwuo - Pon 17 Gru, 2007

jakie gremliny? :P bo nie rozumiem... jestem świerzo upieczonym motocyklistą, więc wybacz to że jestem takim laikiem :)
Breżniew - Pon 17 Gru, 2007

Chodzi ci o MC? Ale naszywki w niczym nie nawiązują do loga , kolorów itp klubow więc w czym rzecz? Logo forum z naszywki jest wymyślone przez nas i w niczym nie opiera sie o loga innych grup. Hells Angels jeszcze nie jesteśmy.
A moze się mylę?

jankees - Wto 18 Gru, 2007

No ja juz jestem szczęsliwym posiadaczem naszyweczek hehe.Jutro naszywam .
michal_elwuo - Wto 18 Gru, 2007

naszyweczka fajna :) narazie niestety będzie się tylko kurzyć, ale jak kupe kurteczke, to od razu na niej ląduje :)
WojtekR1978 - Wto 18 Gru, 2007

Ta ja też już mam i muszę przyznać, że naprwdę są świetne. W wolnej chwili wrzucam na kurtkę i czekać do wiosny.
Aikikai - Sro 19 Gru, 2007

Jestem ciekaw, czy do reszty też już doszły? :) Mam tu na myśli Cygana, Capriego, i Cezarka W dalszym ciagu czekam na wpłatę rudiego.
capri - Sro 19 Gru, 2007

Ja jeszcze nie mam :) do mnie zawsze przesyłki ida jak na Syberię :)
Grzechu16 - Czw 20 Gru, 2007

Witam wszystkich! przepraszam bardzo za moja dluga nieobecnosc ale... no taki burzliwy okres strasznie i wogole... wczoraj doszla mi naszywka i musze powiedzieć mega wykonanie i ogolnie całość poprostu nie spodziewalem sie takiego efektu... Akikai mysle ze wybaczysz mi pieniążki oczywiscie przesle dzisiaj najpóźniej jutro!!!! przepraszam za opoznienie i klopoty! juz obiecuje bede na forum jak zawsze tzn codziennie:) pozdrawiam ekipe
jankees - Pią 21 Gru, 2007

Ooooooooo wrocił nasz zaginiony hehe.
Grzechu16 - Pią 21 Gru, 2007

kurde no tak jakos wyszlo ze sie stracilem hehe:P ale przeciez jak by król umarł to by przed śmiercią przekazał komuś innemu władze.... (nad forum) hehe :) pozdro!
capri - Pią 21 Gru, 2007

Mam naszywki, efekt naprawde super :) bardzo ładnie wyglądają :)
TUCIO - Pią 21 Gru, 2007
Temat postu: KUPNO
A MOŻNA ZAKUPIC U CIEBIE
?? ??????????

Aikikai - Sob 22 Gru, 2007

Nie wiem jeszcze tylko czy przesyłka doszła też do Cygana. A poza tym, czy ktoś wie co dzieje się z rudim18? Bo żadnej odpowiedzi od niego teraz nie dostaje, anie przelew też żaden nie doszedł. Czy zrezygnował z forum, czy co...
TUCIO - Sob 22 Gru, 2007

kórcze ludzie chce kupić naszywke,jak to zrobić?
jankees - Sob 22 Gru, 2007

bądź cierpliwy,cierpliwośc popłaca.
TUCIO - Sob 22 Gru, 2007

oki,to czekamy 8)
cygan - Pon 07 Sty, 2008

Doszły,doszły.Dzięki Serdeczne.
Byłem w PL i zaginąłem trochę. :))))
Pięknie wyglądają.
Pozdrowionka.

pootietang - Sro 23 Sty, 2008
Temat postu: promowanie na naszej klasie
tak sobie myślałem i myślałem i w końcu wymyśliłem że można by trochę się popromować na portalu "nasza-klasa" bo jest tam trochę użytkowników motocyklowych jak na przykład http://nasza-klasa.pl/profile/6747672 są też takie konta które zrzeszają poszczególne tereny polski lub kluby. założyłem konto "SUZUKI GS_500" i zapraszam, jak się nas uzbiera kilku to powysyłam zaproszenia na ogólne motocyklowe konta, jest tam nasz adres więc może przybędzie forumowiczów w ten sposób.

http://nasza-klasa.pl/profile/7839447

Grzechu16 - Sro 23 Sty, 2008

oo na prawde fajny pomysł :) ja gdzie moge to pisze o forum zeby sie logowali:P tak nawiasem mówiąc jestesmy do znalezienia na googlach na 2 stronie... nie bezposrednio narazie niestety ale poprzez link z innego forum chyba scigacz.pl ...
w drugim nawiasiku ktoś jeszcze jest zalogowany na naszej-klasie?:>

jankees - Sro 23 Sty, 2008

Ja jestem i zaraz szukam GS-a.Poprawka juz wysłałem zaproszenie więdz czekam .
TUCIO - Sro 23 Sty, 2008

np.ja jestem na naszej klasie,hehe :D
pootietang - Sro 23 Sty, 2008

no to dołączać się GS'owcy :D :D :D
TUCIO - Sro 23 Sty, 2008

tak jest!! :D już dołączyłem,czekam na zaproszenie :)
kikon18 - Czw 24 Sty, 2008

również się dołączyłem, tylko jeszcze musze fote sobie ze swoją zuzią zrobić ale to dopiero jak ją już poskładam na cacy :D 2-3 dni. Wrzuce też fotki na sprzety użytkowników bo jestem juz zarejstrowany kupe czasu a motorka nie pokazałem :D
eve500 - Pon 25 Lut, 2008

narobiliście mi smaka na te naszywki są po prostu extra!! co trzeba uczynić żeby sie załapać na takie cudo?? bo ja to bym była chętna nawet bardzo!!odpiszcie co mam uczynić :)
michal_elwuo - Pon 25 Lut, 2008

zebrać chętne osoby i zrobić nowe zamówienie :P bo chyba te stare były z zapsaem, ale już poszło. Niepamiętam dokładnie :(
TUCIO - Pon 25 Lut, 2008

poszło poszło,jeszcze raz dzieki Madziu :!: :!: :D
eve500 - Pon 25 Lut, 2008

WŁAŚNIE ZNALAZŁAM GSOWCÓW NA NASZEJ KLASIE WYSŁAŁAM ZAPROSZENIE.TO TEŻ SPOKO SPOSÓB NA PROMOWANIE!PRZY OKAZJI SOBIE ZOBACZYŁAM DZIEWCZYNY KTÓRE TEZ ŚMIGAJĄ I NAWET Z OKOLIC. :)
TUCIO - Pon 25 Lut, 2008

to czekam na zaproszenie 8)
eve500 - Pon 25 Lut, 2008

TUCIO--- mówisz i masz.poszło moje zaproszenie :)
Cezarek - Pon 25 Lut, 2008

hehe..
tez sie podpinam;]

TUCIO - Wto 26 Lut, 2008

DZIEKOWAĆ :D przyjete 8)
bombki - Pią 18 Lut, 2011

w celu promowania forum można stworzyć profil naszego forum na facebooku.
MeDAN - Pią 18 Lut, 2011

bombki napisał/a:
w celu promowania forum można stworzyć profil naszego forum na facebooku.


chętnie dołącze

Piotras_5 - Pią 18 Lut, 2011

i każdy z nas nabije sobie wirtualnych znajomych hahah

Pr0 :D Nie no w sumie, trza iść z duchem czasu, jakoś tak to leciało...

Liver Sausage - Pią 18 Lut, 2011

Nie rozumiem, po co zakładać profil na FB skoro już mamy miejsce do pisania? :]
Irys - Pią 18 Lut, 2011

Piotras, rozumiem że jesteś kolekcjonerem?

Jestem zdania że nie potrzebny jest nam profil na FB. Forum to forum a jak ktoś bardzo chce, to jest już profil motocykla GS500 na FB.

Piotras_5 - Sob 19 Lut, 2011

Irys napisał/a:
Piotras, rozumiem że jesteś kolekcjonerem?


Nie ;) Śmieję się :)

grzywka44 - Sob 19 Lut, 2011

:) ja nawet nie mam profilu na FB i NK :cwaniak:
bombki - Sob 19 Lut, 2011

Liver Sausage napisał/a:
Nie rozumiem, po co zakładać profil na FB skoro już mamy miejsce do pisania? :]

a po to żeby promować forum;)
sam nie mam konta na NK i na FB, ale wiem z innych różnych źródeł, że jest to dobra forma reklamy.

grzywka44 - Sob 19 Lut, 2011

Z tym że tutaj piszą byli obecni lub przyszli posiadacze Gs-ek moim zdaniem profil na FB jest zbędny jak ktoś chce to nie ma problemu ze znalezieniem naszego forum wiem to z autopsji , jest to moje skromne zdanie. W sumie można zrobić ankietę.
Irys - Sob 19 Lut, 2011

bombki napisał/a:
że jest to dobra forma reklamy
To teraz zasadnicze pytanie: po co nam reklama? Żebyśmy mieli więcej botów, użytkowników którzy nie mają nic wspólnego z motocyklem ale im się nudzi lub tego typu podobnych?

Tak jak pisze Grzywka:
grzywka44 napisał/a:
tutaj piszą byli obecni lub przyszli posiadacze Gs-ek
Jeżeli ktoś posiada/posiadał/chce posiadać GSa to spokojnie trafi na to forum bez konta na FB.

Ankieta jest IMO zbędna.

Emwu96 - Sob 19 Lut, 2011

ja mysle, ze kto ma trafic na to forum to trafi, albo juz trafil.

a jak cos to juz lepiej na forach motocyklowych czy motoryzacyjnych w razie pytan dot. gsa wlasnie odsylac na to forum (tak jak na FM odsylaja).

pozdr.

bombki - Sob 19 Lut, 2011

z mojej strony to był taki luźny pomysł, według mnie nie taki zły ale rozumiem, że Wam nie przypadł do gustu.
Tylko w w takim razie po co dział "Promowanie Forum GS500"...?

Irys - Sob 19 Lut, 2011

bombki, dział jest z 2007 roku ;) A ostatni post był w 2008 roku. Tak to jest jak się odgrzewa coś, co widać nie było specjalnie kontynuowane - nie było takiej potrzeby. I nadal takiej potrzeby nie ma.
bombki - Sob 19 Lut, 2011

Irys napisał/a:
... I nadal takiej potrzeby nie ma.

jak uważasz...

Piotras_5 - Sob 19 Lut, 2011

darujcie koledze, chciał dobrze chłopak ;)
MeDAN - Nie 20 Lut, 2011

e tam problem robicie bez sensu :) nie to nie :) nikt nikogo nie zmusza :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group