.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Technika jazdy - Clip nakrecony z mojego treningu z kumplem :)

Meteorczyk - Pon 01 Wrz, 2008
Temat postu: Clip nakrecony z mojego treningu z kumplem :)
Jak w temacie Clip zostal nakrecony podczas naszego niedzielnego treningu.
http://pl.youtube.com/watch?v=kbDsycPLJcE

ghostrider - Pon 01 Wrz, 2008

Wy już Gs'y przeznaczyliście do takich zabaw ? Czy jeszcze go "normalnie" użytkujecie ?

Filmik całkiem całkiem ;)

Podkopnik - Pon 01 Wrz, 2008

no nie powiem nawet niezle umiejetnosci macie...
mnie byloby szkoda biednej GS-ki haha

Meteorczyk - Pon 01 Wrz, 2008

normalnie tez jezdzimy :) ale jak juz sa motory to trzeba sie tez troszke pobawic :) Jak to Jack mowi "-docieramy panewki" :D
metalbeast - Pon 01 Wrz, 2008

film spoko :] tylko muza, hmm. do bani.
Lepiej jakby same silniki było słychać. Fajnie jezdzicie.

Snajper - Pon 01 Wrz, 2008

Gratulacje :) Zazdroszczę umiejętności.
Podkopnik - Pon 01 Wrz, 2008

metalbeast napisał/a:
tylko muza, hmm. do bani.


mnie sie podobuje... slyszalem juz ja na jakims innym filmiku z ewolucjami na motocyklach bodajze z USA

ghostrider - Wto 02 Wrz, 2008

Podkopnik napisał/a:
metalbeast napisał/a:
tylko muza, hmm. do bani.


mnie sie podobuje... slyszalem juz ja na jakims innym filmiku z ewolucjami na motocyklach bodajze z USA


Remix był w Stunt Days 3 "Uliczna Vendetta"

Meteorczyk - Wto 02 Wrz, 2008

Ogolnie narazie sie dopiero ucztymy. W sumie nagralismy ten clip zeby miec porownanie z tym co bedziemy potrafic np za miesiac :) na dzisiaj juz wymyslilem sobie nowe zadanie, ale nie bede mowil zeby nie zapeszyc :)
Podkopnik - Wto 02 Wrz, 2008

czesto zdarzaja wam sie wywrotki???? jak bylo na poczatku???
Meteorczyk - Wto 02 Wrz, 2008

Na poczatku cierpial najbardziej motor, bo kazda guma konczyla sie wielkim "Pierdut". No i dostaly po dupsku uszczelniacze lagów. Teraz idzie juz w miare plynnie wiec mozna zaczac cwiczyc cos wiecej. Ja jeszcze bez wywrotki, a Jack leciał na gumie i przypieprzył w latarnie... Jemu prawie nic sie nie stało, bo tylko przez tydzien nie mogl nadgarstkiem ruszac, ale moto troszke ucierpialo: obdrapany tlumik, wybite lusterko, skrzywiona prawa kierownica i przetarty na wylot dekiel alternatora. O dziwo zadne lakierowane czesci nie ucierpialy. On troche robi glupote bo lata na stopkach pasazera wiec nie asekuruje sie hamulcem, ale w planach mamy zakladanie trojników z tylnego hamulca pod dzwignie sprzegla, tylko okaze sie czy do nowych motorow czy do GSek.
leon - Czw 04 Wrz, 2008

Dobrzy jesteście! Też bym się tak pobawił, ale sprzętu mi szkoda, a już wiele razy spotkałem się z glebami przy nauce gumowania :zalamany: i nie chcę być następny :/
Meteorczyk - Sob 06 Wrz, 2008

tez rok temu mialem Fke i nawet nie myslalem o gumowaniu bo miale przed oczami cene owiewek :)
Szymek609 - Pon 08 Wrz, 2008

No ładnie ładnie wam to idzie.
Śmigacie na seryjnych zębatkach ?
Stawiacie z 1 czy 2 ?
Pozdro.

Meteorczyk - Pon 08 Wrz, 2008

na seryjnych 16z tylko 1 bo z 2 poprostu sie nie da na standardowej zebatce. Juz nawet zmienialem biegi w pionie ale i tak odrazu opadal :/
Meteorczyk - Pon 13 Paź, 2008

http://www.youtube.com/watch?v=-zSdbbrHbjY
Nowy clip- Nauczylem sie palic gume :)

oleska - Pon 13 Paź, 2008

:padam: ekstra ;)
pozdrawiam i do zobaczenia kiedyś (tak myśle Puszcza-Rawa blisko :D )

Meteorczyk - Pon 13 Paź, 2008

STUNT SUNDAY czyli JAPOŃSKIE BANDYDZTWA
http://www.youtube.com/watch?v=pjM8TT7bIz4
METEOR STUNT CLIP
http://www.youtube.com/watch?v=-zSdbbrHbjY

P.S. Oleska, Puszcza Mariańska coś mi sie kojarzy to chyba jakoś nie daleko Rawy jest

oleska - Pon 13 Paź, 2008

Meteorczyk napisał/a:
P.S. Oleska, Puszcza Mariańska coś mi sie kojarzy to chyba jakoś nie daleko Rawy jest
no jak jedziesz do Żyrardowa od Skierniewic ;)
pozdrawiam

oleska - Pon 13 Paź, 2008

Meteorczyk napisał/a:
STUNT SUNDAY czyli JAPOŃSKIE BANDYDZTWA
- z wczoraj???
Meteorczyk - Pon 13 Paź, 2008

Tak z wczoraj :) ze Strykowa konkretnie :)
Plaster - Pon 13 Paź, 2008

fajnie sie bawicie :super: widze ze przy kazdym stawianiu na kolo masz na glowie kask, trzymaj tak dalej. mam znajomego ktory w tamtym roku stawial na kolo przed domem(akurat nie mial kasku), przechylilo go do tylu uderzyl glowa o ziemie i przez tydzien byl w spiaczce(oprocz tego powazne obrazenia innych czesi ciala) lekarze nie dawali mu szansy ale wyszedl z tego. teraz ma lekko sparalizowana dolna czesc twarzy :/
metalbeast - Wto 14 Paź, 2008

no panowie, szalejecie równo :] w sumie nei zazdroszczę, bo mnie taka jazda nie kręci, ale chętnie bym popatrzył :D ale za daleko mam do was. jak to znosi sprzęt??
Lemon - Wto 14 Paź, 2008

metalbeast napisał/a:
jak to znosi sprzęt??

jak każdy katowany.. ciężko..

Meteorczyk - Wto 14 Paź, 2008

łańcuszek rozrzadu zaczal napieprzac :) No i ofc oleju leje troche ponad stan. Co do kasku to nie zakladam tylko jak pale bo to sie praktycznie w miejscu odbywa :) Takto zawsze w kasku.
sebastiantoja - Nie 19 Paź, 2008

Fajna sprawa, tylko pewnie kosztowna jeśli chodzi o ogumienie... Ile laczków już zużyłeś?:P
Yarccom - Nie 19 Paź, 2008

na allegro opony do takich zabaw po 40 zł
nikt nowych nie kupuje

Meteorczyk - Pon 20 Paź, 2008

dokladnie opony za 50 pln sie kupuje, najlepiej stare 10cio letnie kartofle bo sie dobrze slizgaja i na dlugo starczaja. Laczki dopiero 2 poszly. Ok Panowie gadalem z Brunem Ceriotti i wytlumaczyl mi jak w GS odwrocic smok, w sumie nic trudnego jesli chodzi o teorie a jak z praktyka to sie okaze heh :)
Meteorczyk - Nie 26 Paź, 2008

Dzisiejsze fotki











[ Dodano: Pią 28 Lis, 2008 ]
No to dzisiaj zakończyłem sezon ostatecznie :) Materiał nagrany, z opony już druty wylazły i moto już w garażu czeka na wymianę uszczelniaczy :) Teraz tylko poskładac materiał i niedługo nowy Clip podsumowujący sezon :) (gościnnie będzie mój stary :)) hehe

[ Dodano: Nie 30 Lis, 2008 ]
CLIP PODSUMOWUJĄCY SEZON :)

http://pl.youtube.com/watch?v=fW3vgcmMcpc

ghostrider - Nie 30 Lis, 2008

Pięknie ! Tylko tak dalej i jeszcze lepiej ! ;)

Teraz tylko przygotuj zimą moto właśnie pod takie zabawy (zębatka, stelaże, klatka) i w 2009 na ostro panowie ! :hyhy:

mr0zd - Nie 30 Lis, 2008

Ładnie ładnie, i kto powiedział że GS nie da rady na gumę :P
Martwi mnie tylko jedno, napisałeś gdzieś że będziesz sprzedawał GSa, pewno jako "używany do spokojnej jazdy"

Meteorczyk - Nie 30 Lis, 2008

Pewnie tak :) Ale nie ma co się bac bo za miesiac idzie że tak powiem do kliniki na naprawe wszystkiego co trzeba naprawic, więc będzie 100% gotowy do jazdy na wiele tys. km :)
Plaster - Nie 30 Lis, 2008

dobry filmik i podklad muzyczny tez :super: czekamy na nastepne :hyhy:
Meteorczyk - Nie 30 Lis, 2008

Jeśli chodzi o podkład to postanowiłem iśc tropem twórców StuntDays czyli promowanie squadów ze swojego miasta. Polecam Głowieńskie Podziemie Sznaju :)
ghostrider - Nie 30 Lis, 2008

A nie warto zostawić go i przeznaczyć konkretnie na takie zabawy ?

Co następne ?

Meteorczyk - Nie 30 Lis, 2008

za malo mocy ma gs... nie ma nawet chlodnicy oleju i za malo sie go wlewa do silnika, duża nadwaga w stosunku do mocy. next F2,F3 albo SRAD 750
ghostrider - Nie 30 Lis, 2008

Moc wystarczająca spokojnie, dołożyłbyś z tyłu zębatkę 50-60 zębów i stawiał byś go "dęba" od razu.

Ale to Twoja decyzja.

Ps. Bierz Hondziaka :hyhy:

Cezarek - Nie 22 Mar, 2009

Fajne zabawy, tyle że szkoda sprzętu;/

nie skończ tylko tak;/

http://www.youtube.com/watch?v=TGqg5J9JYeA

Plaster - Nie 22 Mar, 2009

Cezarek nie dygaj :) Meteorczyk cwiczy swoje umiejetnosci nie w ruchu ulicznym jak ten pajac na filmiku, tylko na zamknietych odcinkach drog czy parkingach ;)
ps. sam chcialbym sie tak pobawic tylko nie mam funduszy na drugi motocykl do stunu.

Meteorczyk - Czw 27 Sie, 2009

A oto jedno z wielu następstw stuntu na GSie :)

Makar00n - Pią 16 Paź, 2009

Może mi ktoś powiedzieć co to jest? ;>
Kat - Pią 16 Paź, 2009

Wygląda jak tarcze sprzegła :)
sakul - Pią 16 Paź, 2009

To na 100% są tarcze sprzęgła!! :P
Lopez - Sob 17 Paź, 2009

woowww stary ale ładnie ganiasz na tym filmie . Dał byś pare wskazówek jak to sie robi takie triki. A tylko stopale troche cieniutkie walisz
maruder07 - Czw 22 Paź, 2009

A czy w ruchu ulicznym pokazujesz niektóre ze swoich trików np jazdę na gumie czy nie? jeździsz na 2 kołach a tylko kozaczysz tak na zamkniętym odcinku?
Brosik - Sob 24 Paź, 2009

Właśnie dobrze że na zamkniętym odcinku. Totalnie idiotyczne jest moim zdaniem śmiganie w taki sposób w ruchu ulicznym, nie świadczy to o niczym innym niż o głupocie. A potem motocykliści mają przez takich debili "ciekawą" opinię :mur:
ptr - Sob 24 Paź, 2009

Tylko jak będziesz sprzedawał to na aukcji napisz nick z forum, bede wiedzial zeby trzymac sie od niego z daleka:) i koniecznie napisz "nie katowany"

Bardzo ladnie, tez lubie sie pobawic na motocyklu. Nie mam jeszcze GS, ale na simsonie jezdze na jednym kole, potrafie stanąc na siedzeniu czy tez usiasc na kierownicy, jednak do tego co Ty wyprawiasz to bez porównania:)

Brosik, forum simsony.net i najpiekniej polerowany simson na swiecie?

Makar00n - Sob 24 Paź, 2009

Meteorczyk napisał/a:
Ale nie ma co się bac bo za miesiac idzie że tak powiem do kliniki na naprawe wszystkiego co trzeba naprawic, więc będzie 100% gotowy do jazdy na wiele tys. km


Czytaj cały temat kolego...

YaCek - Sob 24 Paź, 2009

Brosik napisał/a:
Właśnie dobrze że na zamkniętym odcinku. Totalnie idiotyczne jest moim zdaniem śmiganie w taki sposób w ruchu ulicznym, nie świadczy to o niczym innym niż o głupocie. A potem motocykliści mają przez takich debili "ciekawą" opinię :mur:


mądrze chłopak gada, polać mu.
Ave dojrzałość motocyklowa.

A o zielonych kamizelka już chyba kiedyś na forum było, i nie wydaje mi się że same cioty wyrażały tam opinie. :orany:

Tomek_K. - Nie 25 Paź, 2009

Lopez napisał/a:
chyba bardziej mają przejebaną opinię motocyklisci przez takie cioty jak ty co jeżdżą w zielonych kamizelkach

Ciekawa opinia. :| Zamierzam cały przyszły sezon (mój pierwszy) przejeździć w kamizelce odblaskowej a uwierz mi na słowo że ciotą nie jestem.

BTW: Ile ty masz lat? Patrząc na podpis nie uwierzę że 26. Wiesz, jak się dobrze rozejrzysz zauważysz, że w przyrodzie występuje coś takiego jak kobieta. :oczami:

Lopez - Nie 25 Paź, 2009

Tomek_K. napisał/a:
Lopez napisał/a:
chyba bardziej mają przejebaną opinię motocyklisci przez takie cioty jak ty co jeżdżą w zielonych kamizelkach

Ciekawa opinia. :| Zamierzam cały przyszły sezon (mój pierwszy) przejeździć w kamizelce odblaskowej a uwierz mi na słowo że ciotą nie jestem.

BTW: Ile ty masz lat? Patrząc na podpis nie uwierzę że 26. Wiesz, jak się dobrze rozejrzysz zauważysz, że w przyrodzie występuje coś takiego jak kobieta. :oczami:
powiem ci przyjacielu tak po staropolsku sij kij i zakończ temat.
midd - Nie 25 Paź, 2009

Lopez mistrzu, ci co jezdza w kamizelkach po prostu starają sie bardziej zadbac o swoje bezpieczeństwo, wiec dlaczego ich wyzywasz od ciotek ? :kwasny: sam mam kamizele schowana na specjalne okazje jak awaria moto w nocy albo jazda w gestej mgle.

i w cale kamizelka nie przeszkadza mi w lataniu na kole :P

Meteorczyk - Pon 26 Paź, 2009

Trochę mnie nie było i widzę, że temat sie troszkę rozrósł. Tak na zdjęciu to oczywiście tarcze sprzęgła, jak rozkręciłem kosz sprzęgła to się wysypały :) (już są nowe). Co do silnika to już namierzam nowy bo sie trochę wkur.... na ten co mam, ponieważ zrobilem głowicę to mi pierścienie poleciały i mam już go dosyć, wole drugi kupić :) Co do stopali to to na filmiku to były moje pierwsze w życiu próby stopa więc proszę o wyrozumiałość :) Co do kamizelek to też ich nie uznaję, ale przyznać się muszę, że jak jeździłem bez "lejcy" to rodzice mi kazali jeździć w kamizelce.... No ale czego się nie robi, żeby polatać heh :) Jeśli chodzi o jazdę w ruchu ulicznym to nieraz się zdarzy, ale nie nazwałbym tego ruchem ulicznym bo robie to w nocy i gdy ulica jest pusta, no i nie cuduję nowych kombinacji tylko np wheelie przy którym już nie muszę myślec jak to się robi tylko już się samo robi i mogę się skupić całkowicie na tym co się dzieje dookoła mnie. No i przed domem też się nieraz zdarzy troszkę pobawić. Ehhh krzyk matki jak wracam do domu "znowu śmierdzi i nic nie widać przed domem!" -Bezcenne :) Moim celem nie jest robienie terrorów itp ja raczej chciałbym na zamnknietych uczyć się techniki, ale do tego to już F4i potrzebuję, a GS to dobry początek moim zdaniem :) Co do opisu "co jak się robi" to komuś chyba już pisalem w jakimś temacie, jak znajdę to tu wrzucę.
Cytat:
Wheelie
Wiadomo podstawa i trzeba wyjeżdzić. Na poczatku ciezko ogarnac ile mozna podniesc kolo w gore. Wydaje sie ze juz za wysoko a tak naprawde jeszcze duzo brakuje do plecow. Ja preferuje ze sprzegla bo na nakedowskiej kierownicy ciezko z zawiasu sie wybic bez sprzegla. Najlatwiej sie kontroluje moto gumujac na stopkach pasazera, ale jest minus ze bez HB nie mozna sie asekurowac hamulcem. Teraz jade z 20-30 km/h 11000 obrotow, strzal i w pionie odpuszczenie gazu do polowy no i balans, a gaz caly czas do polowy, ewentualnie male korekty gazem. jak obroty sie juz koncza to ostre szarpniecie do tylu na plecy i sie przejedzie jeszcze z 20-30 metrow.
Palenie jadąc
Dociskamy przod, proponuje usiasc na baku. Predkosc ok 10-15 km/h maneta na 7-8 tys obrotow wciskamy hebel jednoczesnie powoli puszczajac sprzeglo, jak juz straci przyczepnosc to opór albo jak kto tam lubi ale minimum 5000 obrotow. Skrecamy i kontrujemy. Bron Cie Panie Boze przy szybszy skrecaniu wcisnac sprzeglo, ja juz tak lezalem.
Christ
Podkrecamy obroty srubka pod gaznikiem na max. Rozpedzamy sie na 3 biegu tak do 7-9 tys obrotow i wlazimy na siedzenie a jak kto lubi to na bak i rozkladamy rece na boki. Motocykl skreca w prawo jak przerzucimy ciezar ciala na prawa noge (troche) i odwrotnie. Ewakulujemy sie na dupsko na siedzenie (calkiem mieciutko :) ).
Palenie
Chyba nie trzeba opisywac :) Ale napisze ze jest niezly efekt na 2 biegu na oponie 150 :)

Oczywiscie na wiekszej zebatce mozna robic triki typu wheelie do wiekszej predkosci maxymalnej z 2 biegu, na 1 do 80 leci. No i latwiej sie pali. Odwrocic smok proponuje odrazu i oleju 0,25-0,5 L ponad stan. Ja jeszcze zastosowalem zbiorniczek na przewod z odmy zeby olej nie walil do filtra.


[ Dodano: Czw 29 Paź, 2009 ]
Cholera, leciałem sobie dzisiaj wieczorkiem skuterkiem na gumce przez małą mieścinkę moich rodziców, wesoło wyprzedzając sobie po drodze rowerzystów. Skuterek był w pionie więc w lusterkach nic nie widziałem, a się okazało że przez prawie kilometr miałem na tyłku nieoznakowaną eskortę z migającym na niebiesko pojedynczym kogucikiem... :) Musiało to komicznie wyglądać jak koleś leci na gumce skuterem a za nim policja i tak przez połowę miasta :) Ale Panowie fajni byli i Meteorka pouczyli :) Stwierdzili że to musi być dla mnie poniżające że latając na 500 muszę teraz jezdzić 50 :) na koniec uszłyszałem "szerokiej drogi Panie akrobata" :)

maruder07 - Czw 29 Paź, 2009

Meteorczyk napisał/a:
Jeśli chodzi o jazdę w ruchu ulicznym to nieraz się zdarzy, ale nie nazwałbym tego ruchem ulicznym bo robie to w nocy i gdy ulica jest pusta, no i nie cuduję nowych kombinacji tylko np wheelie przy którym już nie muszę myślec jak to się robi tylko już się samo robi i mogę się skupić całkowicie na tym co się dzieje dookoła mnie. No i przed domem też się nieraz zdarzy troszkę pobawić. Ehhh krzyk matki jak wracam do domu "znowu śmierdzi i nic nie widać przed domem!" -Bezcenne :) Moim celem nie jest robienie terrorów itp ja raczej chciałbym na zamnknietych uczyć się techniki,


No i taka odpowiedz mnie satysfakcjonuje. też bym chciał tak umieć i zazdroszczę ci tych umiejętności.

Meteorczyk - Pią 30 Paź, 2009

skuter to nie motor tym sie jedzie 20-30 km/h i trze sie nogami o asfalt :)

[ Dodano: Pią 30 Paź, 2009 ]
A sorry źle Cię zrozumiałem, nie doczytałem i myślałem, że cytujesz moją wypowiedz o tym, że nie jezdze po mieście na gumie a w poscie wyzej opisuje sytuacje ze jednak jezdze. Powtarzam jeszcze raz, jazda skuterem na gumie to niemalze jak bieganie z taczkami po ulicy wiec 90% bezpieczenstwa hehe :)

monteki - Sob 26 Gru, 2009

Lopez napisał/a:
Tomek_K. napisał/a:
Lopez napisał/a:
chyba bardziej mają przejebaną opinię motocyklisci przez takie cioty jak ty co jeżdżą w zielonych kamizelkach

Ciekawa opinia. :| Zamierzam cały przyszły sezon (mój pierwszy) przejeździć w kamizelce odblaskowej a uwierz mi na słowo że ciotą nie jestem.

BTW: Ile ty masz lat? Patrząc na podpis nie uwierzę że 26. Wiesz, jak się dobrze rozejrzysz zauważysz, że w przyrodzie występuje coś takiego jak kobieta. :oczami:
powiem ci przyjacielu tak po staropolsku sij kij i zakończ temat.


Lopez Ty idz się może czegoś napij.. co Ci przeszkadza że ktoś lata w zieonej kamizelce i że lepiej go widać .. masz kompleksy?? , wstydzisz się, bo chcesz podrywać dupy pod remizą a w kamizelce nie dasz rady... smieszny jesteś..

ręce mi opadają na takie teksty.. tyle sie mówi o bezpieczeństwie i o wspólnej egzystencji (pewnie nie znasz tego słowa ale sprawdź w słowniku) na drodze . a tu zawsze się jakiś łeb pojawi , i potem dzieciaki posłuchają takiego łba i pomyslą - ee wstyd jeździć w kamizelce .. Ja mam strój i kask o którym Ty pewnie możesz pomarzyć . a i tak zakładam dwie zielone opaski na ręce jadąc w nocy ..


dobre kończe bo się wqu.. niepotrzebnie.

maruder07 - Wto 26 Sty, 2010

Meteorczyk napisał/a:
.... No ale czego się nie robi, żeby polatać heh :) Jeśli chodzi o jazdę w ruchu ulicznym to nieraz się zdarzy, ale nie nazwałbym tego ruchem ulicznym bo robie to w nocy i gdy ulica jest pusta, no i nie cuduję nowych kombinacji tylko np wheelie przy którym już nie muszę myślec jak to się robi tylko już się samo robi i mogę się skupić całkowicie na tym co się dzieje dookoła mnie. No i przed domem też się nieraz zdarzy troszkę pobawić. Ehhh krzyk matki jak wracam do domu "znowu śmierdzi i nic nie widać przed domem!" -Bezcenne :) Moim celem nie jest robienie terrorów itp ja raczej chciałbym na zamnknietych uczyć się techniki, ale do tego to już F4i potrzebuję, a GS to dobry początek moim zdaniem :) Co do opisu "co jak się robi" to komuś chyba już pisalem w jakimś temacie, jak znajdę to tu wrzucę.


Kolego a jak u ciebie treningi zima wyglądają co teraz robisz wieczorami? obmyślasz nowe techniki akrobacji czy tez bawisz się w garażu i naprawiasz, szykujesz moto do nowego sezonu?

Makar00n - Wto 26 Sty, 2010

maruder07, Meteor z tego co wiem to chce sprzedać GS'a, więc albo sam robi remont, bo po stuncie trzeba takowy zrobić, albo oddaje moto do warsztatu.
maruder07 - Pią 29 Sty, 2010

Ciebie kolego nie pytałem, tyle wiem i ja ale ciekawi mnie jak wygląda to oczami Meteorczyka.
dusza - Sob 30 Sty, 2010

Lopez napisał/a:


ręce mi opadają na takie teksty.. tyle sie mówi o bezpieczeństwie i o wspólnej egzystencji (pewnie nie znasz tego słowa ale sprawdź w słowniku) na drodze . a tu zawsze się jakiś łeb pojawi , i potem dzieciaki posłuchają takiego łba i pomyslą - ee wstyd jeździć w kamizelce .. Ja mam strój i kask o którym Ty pewnie możesz pomarzyć . a i tak zakładam dwie zielone opaski na ręce jadąc w nocy ..


dobre kończe bo się wqu.. niepotrzebnie.


Az się wypowiedzieć muszę :P
popieram takie podejście...
co prawda na moto jeszcze nie latam ale autem aż za dużo i jak w po zmroku na nieoświetlonej drodze przed maską nagle pojawia się jegomość ubrany na czarno który idzie sobie jakby nigdy nic prawa stroną i ma wszystko w d*pie to nie jest to zbyt ciekawe :kwasny:
nic tylko się zatrzymać i nauczyć rozumu...
zamiast propagować bezpieczne poruszanie się po droga to co niektórzy wypisują takie brednie jak parę postów wyżej....

ale lament będzie dopiero jak coś się stanie i oczywiście winni będą wszyscy tylko nie Ci którzy nie umieli sami o siebie zadbać ubierając się odpowiednio ...

sakul - Sob 30 Sty, 2010

Nie ma się co unosić, temat jest o stuncie a wy tu piane bijecie.

Zawsze będą idioci gumujący w zatłoczonym mieście i dopóki jeden z drugim nie zrobi sobie krzywdy to nie przestaną tak robić.

Zakładacie odblaski to bardzo dobrze, wasza szansa na uniknięcie wypadku się zwiększa. Ale jak chcecie sobie o tym podyskutować to w innym temacie :D

A nie że wchodzę sobie na temat z nadzieją że jakiś nowy filmik, driftowanie na lodzie czy coś a tu kicha :P

Iga - Sro 10 Lut, 2010

ja planuje od tego sezonu ćwiczyc... miejmy nadzieje ze bedzie dobrze;) :D
maruder07 - Sro 10 Lut, 2010

Ale co ćwiczyć? Jazdę na gumie? tego się nie ćwiczy to już się umie... :hyhy: :hyhy: :rotfl: :rotfl:
Iga - Sro 10 Lut, 2010

maruder... ja bym ci radziła troche pokory.... skoro ty sie wywracasz na jakiejs wiejskiej drodze to moze tez bys poćwiczył te twoje zawodowe umiejętnosci hm??? :D
maruder07 - Sro 10 Lut, 2010

Ja się nie wywracam na wiejskich drogach bo umiem po nich jeździć chyba że poślizgnę się na gó... ale to już siła wyższa.
Meteorczyk - Sob 13 Mar, 2010

taki tam clip jak sobie z ojcem zabawialiśmy koło domu :)
http://www.youtube.com/watch?v=EhBe2WNodJQ

Meteorczyk - Sob 19 Mar, 2011

http://www.youtube.com/watch?v=cPCAr0XwYrQ
ostatni juz clip na pamietnym GSku :) ujecia na waskiej drodze po wymianie dzien wczesniej silnika wiec bez stawania na gumie zeby nabywca cieszyl sie dobrym sprzetem :) i cieszy sie :)

Paulo - Sob 19 Mar, 2011

A robiliście jakieś przeróbki pod stunt waszych GS'ów?
Chociaż zalanie silniczka pod korek? :)

Meteorczyk - Sob 19 Mar, 2011

odwrocony smok silnika i cwiara oleju ponad stan reszta standard
muminek - Nie 20 Mar, 2011

jakbym mial trenowac stunt to napewpno na jakiejs padace za 2000 PLN ;p
a filmik fajny, ja nawet tak na baku bym nie usiadl :(
doszedlem do wniosku ze zeby uprawiac stunt to trzeba nienawidzic swoj motocykl ;p


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group