.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Sprzęty użytkowników - GS500 Cafe Racer

bcybulski4 - Pon 16 Lip, 2018
Temat postu: GS500 Cafe Racer
Cześć wszystkim! Chciałem Wam pokazać efekt końcowy przeróbki mojego GS'a na moto w stylu Cafe Racer. Moto pochodzi z 1994 roku, został gruntowanie przebudowany i teraz prezentuje się tak jak na załączonych fotkach.
M.A.X - Pon 16 Lip, 2018

:ok:
brat Łełka - Wto 17 Lip, 2018

Fajnie zrobiony, ze smakiem. Troche mi nie pasuja te ostre zagiecia wydechu przy tlumiku, zaburzaja linie, reszta tiptop

ps. Wybacz stary, ale paskudne fotki. Kiepska sceneria, no i ten software'owy efekt bokeh. Nie masz zadnych kolezanek z lustrzankami? ;)

yaszczi - Wto 17 Lip, 2018

na takiego ładnego caffe to koleżanki zaczną się niedługo zlatywać :)
bcybulski4 - Wto 17 Lip, 2018

Fotki były robione na szybko, nie przyłożyłem się :)
Wrzucę coś niedługo z bardziej profesjonalnym podejściem :)

tmi - Wto 17 Lip, 2018

Ogólnie mi się podoba, jest zrobiony z gustem ale jest jeszcze wg mnie kilka rzeczy do poprawki które skutecznie psują ogólny wygląd motocykla.
bcybulski4 - Wto 17 Lip, 2018

@tmi co byś jeszcze poprawił / dołożył ? :)
tmi - Wto 17 Lip, 2018

Wygląd motocykla psują obie tarcze hamulcowe. Tarcze ze złotym środkiem pasowałyby idealnie.
Do tego złoty łańcuch + zębatka tylna.

Przedni przewód hamulcowy jest zdecydowanie za długi, stalowy oplot w kolorze.

Przód motocykla sprawia wrażenie chudego. Obłożyłbym rury lag pomiędzy pułkami np. tym samym materiałem co wydech.

To takie moje pomysły na podstawie tych słabych zdjęć.

brat Łełka - Sro 18 Lip, 2018

Zlote dodatki? Odpustowo troche...
Owszem, jak sprzet jest robiony na bogato w jakims studiu, z customowymi bajerami cietymi na CNC to mozna, ale tutaj?
Mi sie wlasnie podoba ze jest taki goly i "budzetowy", taki powinien byc cafe

No ale wiadomo, gusta gusciki :)

iluminati - Czw 19 Lip, 2018

Ogólnie spoko, budżetowy... ale zgodzę się z kolegą j/w - prowadzenie kolektorów i tłumika to stylistyczna porażka. Strasznie zaburza linie + cygaro próbujące iść z linią ramy.
Motocykl spoko, ale ja bym przysiadł jeszcze nad tym całym układem wydechu, bo bije po oczach.

pawulon40 - Nie 29 Lip, 2018

Malina, fajne moto , masz dobrą rękę LwG Pozdrawiam :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group