.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Tuning i akcesoria - Kanapa

michal_pom1 - Wto 23 Sty, 2018
Temat postu: Kanapa
Takie oto siedzenia wykonała firma LISKAM dla członków mojej rodziny i dla mnie. Wykonanie super, co do wygody muszę jeszcze poczekać do sezonu, ale już się przymierzałem i na sucho jest wygodnie. Firma wykonała siedzenia w ekspresowym tempie i w naprawdę przystępnej cenie (tu pomogła pewnie ilość siedzeń), można śmiało negocjować cenę, kolory, wzory haftu itp. Mają też drugą firmę Wijalis, obie można znaleźć na allegro i olx. Więc jak ktoś szykuje się na obszycie siedziska to mogę śmiało polecić.
xalor - Sro 24 Sty, 2018

Nieźle to wygląda. Ile kosztuje taka przyjemność?
michal_pom1 - Sro 24 Sty, 2018

Sama kanapa do GSa kosztuje 300zł, i dostaje się gotową, tzn. nie trzeba wysyłać swojego siedziska.
Exodus - Nie 28 Sty, 2018

Ja u Wijalis-a robiłem swoją z GSa.. Kosztowało mnie to 350zł i wysyłałem swoją żeby zrobić to podwyższenie dla pasażera, wtedy są przeszycia ze "spodem" kanapy konieczne.. To było z 3-4 lata temu.. Efekty do zobaczenia m.in. tutaj..
michal_pom1 - Nie 28 Sty, 2018

Ciekawy projekt
luki964 - Czw 15 Lut, 2018

Próbował ktos obijać kanapę samemu ? Znalazłem producenta materiałów do siedzeń.

http://novarti.sklep2.pl/...klowy-p-13.html

michal_pom1 - Czw 15 Lut, 2018

W tej firmie kupisz też gotowy pokrowiec chyba za 150zł, wtedy zostaje Ci tylko naciągnięcie na kanapę i przymocowanie zszywkami tapicerskimi.
bezel - Czw 15 Lut, 2018

Ja u siebie wymieniałem pokrycie. Pokrycie + zszywacz tapicerski. Dosyć prosta sprawa ale na wszelki wypadek weź więcej materiału. Trzeba tylko brać pod uwagę, że materiał rozciąga się w jedną stronę. Nie chcę teraz wprowadzać w błąd ale chyba trzeba go naciągać wzdłuż siedziska.
Gawronek - Pon 26 Lut, 2018

Taka kanapa to bardzo ciekawy dodatek, z chęcią zamówiłbym z własnym imieniem. Można prosić o jakieś namiary?
michal_pom1 - Pon 26 Lut, 2018

Firma LISKAM, druga Wijalis, z Gryfowa Śląskiego, szukaj na allegro

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group