.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Powitania - Noob na motocyklu

Xeno - Nie 19 Lis, 2017
Temat postu: Noob na motocyklu
Witam wszystkich.
brat Łełka - Pon 20 Lis, 2017

Czolem

Dobrze trafiles ze szkoleniem, tutaj przez zime spokojnie nauczysz sie schodzic na kolano, stawiac na gume itd :D

Machu - Pon 20 Lis, 2017

Witaj. Jak chcesz się tu podszkolić to zapisz się koniecznie na szkolenie SSOR na przyszły rok bo może zabraknąć miejsc.
Exodus - Pon 20 Lis, 2017

Jak szkolenie to koniecznie na zlocie.. Miejsc nie zabraknie.. ;)

Witamy!

Xeno - Nie 26 Lis, 2017

Dzięki Panowie, zaraz obczaję co gdzie i jak
pawulon40 - Sro 29 Lis, 2017

Siemka szerokości i przyczepności :) ;)
lukasW124 - Sro 29 Lis, 2017

Cześć! Jak jesteś zielony w temacie motocyklizmu to polecam serie książek "Motocyklista doskonały". Generalnie nie porywają i są specyficzne ale zwracają uwagę na ważne sprawy wiec wiele się można nauczyć co szczególnie ważne na początku. ;)
Blakus - Sro 29 Lis, 2017

Siemanko!
Zapraszam na zloty, nauczysz się duuuuuuuuuuuuuużżżo wartościowych rzeczy :hyhy:

kluczefarm - Sob 02 Gru, 2017

Cześć! Miło Was poznać ! :)
Xeno - Pią 08 Gru, 2017

Póki co obczajam dział techniczny, żeby przyszykować maszynę do sezonu. Na pierwszy ogień poszły hamulce (klocki, przewód w oplocie i nowy płyn) oraz olej z filtrem oraz świeczki. Czekam, aż wszystko przyjdzie i zabieram się za zabawę.

Odnośnie spotów to widzę, że Wrocław trochę kuleje.
Na zloty przyjdzie czas jak się podszkolę w jeździe.

Andy - Czw 28 Gru, 2017

Siemka :)
Xeno napisał/a:

Na zloty przyjdzie czas jak się podszkolę w jeździe.

Przyjedź koniecznie, coraz mniej GSów na zlotach :P

studi - Czw 28 Gru, 2017

Xeno napisał/a:
Na zloty przyjdzie czas jak się podszkolę w jeździe.

Podszkolisz się w jeździe jadąc na zlot ;) ja na swój pierwszy pojechałem 300km w dodatku NZO (niechcąco zobowiązany) do prowadzenia grupy 8 motocykli mając raptem 4 miesiące i ok. 1000km w siodle. Nie wypowiadam się na temat czy było to rozsądne posunięcie ze strony osoby, która mnie w to wrobiła, ale na pewno była to dobra szkoła i dała więcej niż latanie w koło komina.

Tak więc nie ściemniaj tylko zapisuj się na organizowane na forum spoty, tym bardziej, że z roku na rok GSów na nich coraz mniej.

Exodus - Nie 31 Gru, 2017

studi napisał/a:
Xeno napisał/a:
Na zloty przyjdzie czas jak się podszkolę w jeździe.

Podszkolisz się w jeździe jadąc na zlot ;) ja na swój pierwszy pojechałem 300km w dodatku NZO (niechcąco zobowiązany) do prowadzenia grupy 8 motocykli mając raptem 4 miesiące i ok. 1000km w siodle. Nie wypowiadam się na temat czy było to rozsądne posunięcie ze strony osoby, która mnie w to wrobiła, ale na pewno była to dobra szkoła i dała więcej niż latanie w koło komina.

Tak więc nie ściemniaj tylko zapisuj się na organizowane na forum spoty, tym bardziej, że z roku na rok GSów na nich coraz mniej.


Jak przywołujemy swoje "szkoły jazdy" to ja na pierwszy zlot jechałem GSem, prawie 600km, w deszczu, razem z Thundercatem 600 i GSX650F z wtedy jeszcze mi obcymi ludźmi (pozdrawiam Grzechu i Stresu :) ). Kilometrów wcześniej przejechanych też niewiele, pierwsze moto, pierwszy sezon itd.. Da się! :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group