.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

mazowieckie (W) - 15.07 - Krzyżtopór, Sandomierz, Kazimierz Dolny

studi - Sob 01 Lip, 2017
Temat postu: 15.07 - Krzyżtopór, Sandomierz, Kazimierz Dolny
To teraz trochę szczegółów i zapisy

Zbieramy się na McDonald's Wilanów i kierujemy się w stronę Konstancina, tamtędy przebijamy się omijając Piaseczno do wylotówki w Górze Kalwarii, opcjonalnie w tym miejscu możemy na chwilę podjechać do zamku w Czersku (piszcie w komentarzach i zapisach czy podjedziemy), następnie kierujemy się w stronę Sandomierza i nie dojeżdżając do niego kierujemy się na Opatów, tam odbijamy na Iwaniska i dalej na Ujazd gdzie znajduje się nasz pierwszy cel czyli zamek Krzyżtopór, dalej po ok. 4 km zjeżdżamy z drogi wojewódzkiej na drogę gminną i prze kilka wsi skracamy sobie drogę, na tym etapie w oddali zamajaczy nam pałac w Przepiurowie, dalej udamy się w kierunku Sandomierza, gdzie czeka nas Zamek Królewski oraz słynna starówka, po której jeździ rowerem o. Mateusz, dalej udajemy się do Kazimierza Dolnego ale po drodze jeszcze przeprawa prze Wisłę promem w Zawichoście, a z Kazimierza dalej wschodnią trasą nadwiślaną wracamy do Warszawy gdzie rozstajemy się pod Stadionem

Posiłek proponuję w Sandomierzu

Start proponuję o godzinie 7:30

WARSZAWA (McDonald Wilanów) -> 729 -> Konstancin-Jeziorna -> Góra Kalwaria -> 79 -> (opcja 739 -> ZAMEK CZERSK -> 739 -> 79) -> Kozienice -> 79 -> Zwoleń -> Lipsko -> Wyszmontów -> 74 -> Opatów -> 757 -> Iwaniska -> 758 -> UJAZD (KRZYŻTOPÓR) -> 758 -> Krzyśle -> Mików -> Przepiurów -> Łownica -> Grabina -> 9 -> Lipnik -> 77 -> SANDOMIERZ -> 777 -> Zawichost -> 755 -> PROM PRZEZ WISŁĘ -> 755 -> Kosin -> 854 -> 74 -> Annopol -> 824 -> Opole Lubelskie -> 824 -> 2574L -> 2528L -> KAZIMIERZ DOLNY -> 2529L -> Bochotnica -> 824 -> Puławy -> 801 -> Dęblin -> Karczew -> Józefów -> WARSZAWA (Stadion)

Długości odcinków:
Warszawa -> Krzyżtopór - 202km
Krzyżtopór -> Sandomierz - 37km
Sandomierz - Zawichost - 18km
Zawichost - Kazimierz Dolny - 74km
Kazimierz Dolny - Warszawa - 139km

RAZEM: ~470km i 8h jazdy + to co zajmą odpoczynki, zwiedzania, etc.

Opłata za prom ok. 7 PLN (w cenniku nie ma motocykli, za pieszego 5 za samochód 9)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamek_książąt_mazowieckich_w_Czersku
https://pl.wikipedia.org/wiki/Krzyżtopór
https://pl.wikipedia.org/wiki/Przepiórów
https://pl.wikipedia.org/wiki/Sandomierz
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zawichost
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kazimierz_Dolny

Link: https://goo.gl/maps/4WzawzZP8DE2

studi - Sob 01 Lip, 2017

1. studi
2. Anka eS
3. Andy
4. Rav ?
5. Wosiek
6. Exodus ?
7. mmada ?
8. K0.oRNI ?

Rav - Sob 01 Lip, 2017

1. studi
2. Anka eS
3. Andy
4.
5. Wosiek
6. Exodus ?
7. mmada ?
8. K0.oRNI ?

Ja niestety muszę odpuścić. Mam nadzieję, że na następny wyjazd z Wami polecę.
Trochę zmian się u mnie szykuje, mam kilka tematów do ogarnięcia. Niedługo uchylę rąbka tajemnicy :)

Exodus - Pon 03 Lip, 2017

1. studi
2. Anka eS
3. Andy
4. Wosiek
5. wemes
6. Exodus
7. mmada ?
8. K0.oRNI ?

Do zobaczenia :)

Piroman1981 - Czw 06 Lip, 2017

Ok ja też chętny, tym bardziej że przejazd przez moją miejscowość a Czersk jest tuż obok, moglibyście wpaść na trochę na miejscu może by się nieco wstępnie zapoznać :) Nie robiłem jednego dnia aż tak długich wycieczek ale trasę w jedna stronę (w kierunku Lipska) znam prawie na pamięć, chętnie spróbuję jej na 2 kółkach.

Także możecie mnie wpisać :)

Anka eS - Czw 06 Lip, 2017

to kopiuj listę i się sam dopisuj, bejbe :)
studi - Pią 07 Lip, 2017

1. studi
2. Anka eS
3. Andy
4. Wosiek
5. wemes
6. Exodus
7. mmada ?
8. K0.oRNI ?
9. Piroman1981

tylko pytanie do Ciebie Piroman1981, czy startujesz z nami, czy zgarniamy Cię z Czerska, na dłuższy popas nie ma co liczyć, bo plan napięty, poznamy się w drodze

Jak ja Was dzieci w tej grupie usadzę, jak tu wszyscy praktycznie nadają się na zamykającego ;)

MacGyver - Pią 07 Lip, 2017

Moze uda mi też sie zjawic, moge zamykać np. z Andym
K0.oRNI - Pią 07 Lip, 2017

Studi - So let it be, count me in :cwaniak:

Oby nam tylko pogoda dopisala.

studi - Sob 08 Lip, 2017

K0.oRNI, jedziesz sam czy jedziecie we dwoje, na jeden czy na dwa motki, i co Wy obecnie dosiadacie, bo ja straciłem wiedzę przy dwóch GSXRach, po tym jak wyzbyłeś się CBRki
studi - Sob 08 Lip, 2017

Przy okazji ogólne pytanie kto poza mną i Anką eS ma interkom, najlepiej taki co się łączy jednocześnie z wieloma innymi, ja osobiście mam firmowy N-Com, ale on obsługuje tylko jedno połączenie jednocześnie z nie N-Com'ami, bo przy takiej grupie zdała by się jakaś łączność.
K0.oRNI - Nie 09 Lip, 2017

Studi, ja bede sam. Jezdze obecnie litrowym gixxerem K8. Zona smiga na gixxerze 600 K6. Interkomu brak.

Spokojnie dostosuję sie do Waszego stylu jazdy.

studi - Nie 09 Lip, 2017

K0.oRNI, będą aż dwa GSy, ja małym DLem, do tego trzy Fazery 600 z różnych lat i ew. GSX1200 oraz BMW K1100 tak więc tempo trzeba będzie dostosować do GSów
Exodus - Nie 09 Lip, 2017

Mi się zaczynają jakieś dziwne plany w pracy na piątek popołudnie/ewentualnie sobotę. Więc potwierdzenie z mojej na 100% będzie zdecydowanie później.. :/
Piroman1981 - Pon 10 Lip, 2017

Lepiej by mi było wystartować z Czerska, mam nowe moto nie tak wygodne jak poprzednie, wole się nie zajeżdżać za bardzo ;) to będzie moja pierwsza tak długa trasa na nim.
Anka eS - Pon 10 Lip, 2017

hmm... czyżbym miała być jedyną babą w sobotę? :zdziwko:

gdzie s a Arcisze!?? ja się pytam!

studi - Pon 10 Lip, 2017

Anka eS napisał/a:
gdzie s a Arcisze!?? ja się pytam!

pewnie ewakuowali ich w Białym w związku z niewybuchem ;)


No to na chwilę obecną zapisy wyglądają tak
1. studi
2. Anka eS
3. Andy
4. Wosiek
5. wemes
6. Exodus
7. mmada ?
8. K0.oRNI
9. Piroman1981
10. MacGyver ?

proponowane ustawienie:
studi, Wosiek, Piroman1981, Anka, Andy, Exodus+Wemes?, MacGyver?, mmada?, K0.oRNI

przewidywana prędkość w zabudowanym do 90km/h, poza do 130km/h uwzględniając możliwości Wośkowego GSa

Czecze - Pon 10 Lip, 2017

Edit - sorki myślałem, że w drugą stronę jedziecie - w sensie, że start jest tam gdzie meta i odwrotnie ;)
squarek - Pon 10 Lip, 2017

studi napisał/a:
... ja małym DLem...
Czy aby na pewno ?? :troll2:
Anka eS - Pon 10 Lip, 2017

squarek napisał/a:
studi napisał/a:
... ja małym DLem...
Czy aby na pewno ?? :troll2:


250ccm? :przestraszony:

studi - Wto 11 Lip, 2017

squarek napisał/a:
studi napisał/a:
... ja małym DLem...
Czy aby na pewno ?? :troll2:

To nawet V-ka nie jest więc nazwanie tego V-Stromeme to profanacja

Arciszowa - Wto 11 Lip, 2017

Anka eS napisał/a:

gdzie s a Arcisze!?? ja się pytam!


My niestety chyba odpadamy ze względu na Arcisza :( Jeśli jednak coś się zmieni i sobota będzie wolna to na pewno będziemy :)

Kacek - Wto 11 Lip, 2017

Już miałem się zapisywać, a tu patrzę jakaś nieludzka godzina wyjazdu....może Was złapie na trasie jak wstane :P
Anka eS - Wto 11 Lip, 2017

Kacek i tak wyjeżdżając o 12.00 z Warszawy przywitasz nas na miejscu ;)
studi - Wto 11 Lip, 2017

Anka eS napisał/a:
Kacek i tak wyjeżdżając o 12.00 z Warszawy przywitasz nas na miejscu ;)
chyba, że się zgubi po drodze jak ze zlotu
Andy - Wto 11 Lip, 2017

Studi mam interkom seny, ale nigdy się nie interesowałem czy można go sparować z innym zestawem. Popas w Sandomierzu to najlepiej TU
Jeśli nie zdążę do piątku wymienić zębatki i ogarnąć bazy noclegowej to również będę Was gonił :rotfl:
Jakaś integra po wycieczce? :zdrowko: <piwo>

Wosiek - Wto 11 Lip, 2017

Też mam jakiś interkom... Z-LINK 2... ale nie próbowałem go łączyć z innymi zestawami. Fajnie byłoby zaplanować ze 3 tankowania, bo coś ostatnio spalanie mi się zwiększyło :rotfl:
Po wycieczce można skoczyć na zimne Warmińskie, albo inne dziabągi :hyhy:

Anka eS - Sro 12 Lip, 2017

Na Grochowie jest fajny bar z czeskimi wynalazekami :hyhy:
studi - Czw 13 Lip, 2017

Andy napisał/a:
Popas w Sandomierzu to najlepiej TU


Andy ktoś ci to miejsce polecał, czy sprawdzone jest bo to kawałek od starówki na podzamczu a w dodatku na deptaku więc trzeba będzie motki zostawić kawałek dalej, streetview nawet nie pokazuje na swoich zdjęciach tego, jest tylko jakaś stara zapuszczona piwnica w drzewach.
Ja myślałem o tym -> https://goo.gl/maps/C68eq4Zfhmm

Andy - Czw 13 Lip, 2017

To była kiedyś piwnica w której przechowywano jabłka, na zdjęciach nie wygląda na zapuszczoną :P Miejsce z polecenia, + że to bistro i dania wydają dość szybko, latem w Sandomierzu, w sobotnie popołudnie trudno ponoć znaleźć stolik dla dwóch osób, a czas oczekiwania przy dużym ruchu może być spory...
W centrum jest tyle restauracji, że na pewno coś znajdziemy ;)

Anka eS - Czw 13 Lip, 2017

Może jak do knajpy wejdziemy większą grupą to wszystkich wystraszymy i znajdzie się miejsce w stajence ;)
studi - Czw 13 Lip, 2017

Anka eS napisał/a:
Może jak do knajpy wejdziemy większą grupą to wszystkich wystraszymy
Zwłaszcza z moją cudowną kominiarką marki Castrol :D :D :D , ale znalazłem już swoją letnią więc niestety straszyć nie będę ;)
Anka eS - Czw 13 Lip, 2017

A ja bym ją jednak wzięła na Twoim miejscu i wchodząc powiedziała: "hello boys" :wstyd:

[ Dodano: Czw 13 Lip, 2017 ]
Exodusy już dzisiaj do mnie przyjeżdżają :D więc teraz modlimy się pogodę i lecimy :) :padam:

Piroman1981 - Czw 13 Lip, 2017

Kurrrrr..... dzisiaj w pracy dostałem informację że w tą sobotę mam w robocie być niestety :krzeslem: także usuńcie mnie z listy, nie dam rady w ten weekend niestety pojechać, sorry.
Arcisz - Czw 13 Lip, 2017

Ja niestety do 15 w sobote mam szkolenie :zalamany:
studi - Pią 14 Lip, 2017

Anka eS napisał/a:
Exodusy już dzisiaj do mnie przyjeżdżają

rozumiem, że zapraszasz na imprezę dziś wieczorem, takie before party, a po powrocie after party ;)
Piroman1981 napisał/a:
nie dam rady w ten weekend niestety pojechać

zapraszam na kolejne wyjazdy, padła propozycja aby 22.07 pojechać do Włocławka-> http://forum.gs500.pl/vie...p=237785#237785 , jak się uzbiera trochę osób to zrobię temat osobny

Anka eS - Pią 14 Lip, 2017

[quote="studi"]
Anka eS napisał/a:
Exodusy już dzisiaj do mnie przyjeżdżają

rozumiem, że zapraszasz na imprezę dziś wieczorem, takie before party, a po powrocie after party ;)

yyyy... tak? :P

MacGyver - Pią 14 Lip, 2017

O ktorej bedziecie w Górze Kalwarii lub Czersku bo tam bym zjawił się
Anka eS - Pią 14 Lip, 2017

MacGyver napisał/a:
O ktorej bedziecie w Górze Kalwarii lub Czersku bo tam bym zjawił się


my już chyba dogadani? :)

studi - Pią 14 Lip, 2017

MacGyver, myślę, że możesz czekać w okolicy 8:15 zakładając że ruszymy o 7:30 gdzieś na zjeździe do Czerska na stacji PEGAS, bo skoro Piroman1981 nie jedzie z nami to nie wiem czy będziemy do Czerska zaglądać, kwestia dogadania przed wyjazdem.
Anka eS - Pią 14 Lip, 2017

w Czersku nie ma nic ciekawego :/
K0.oRNI - Pią 14 Lip, 2017

Anka eS napisał/a:
w Czersku nie ma nic ciekawego :/


Potwierdzam.

Eeee..wiem że piątek, 11h przed wyjazdem głupie pytanie ale - nie ma ktoś z Was klucza 36 ? :) Musze sobie lekko łańcuch podciągnąć.

mmada - Pią 14 Lip, 2017

Elo.
Czyli jutro 7:30 na frytkach? :luka:

studi - Sob 15 Lip, 2017

Bardzo dziękuję wszystkim za tak liczne przybycie, zwłaszcza Exodusowi i Wemes, że im się chciało z Krakowa jechać do Warszawy po to aby pojechać z powrotem prawie do Krakowa, Andiemu za dojechanie z Łomży, a przy okazji Gruby jeszcze raz najlepszego z okazji 40
Wosiek - Nie 16 Lip, 2017

Studi dzięki za świetną wycieczkę :D I dzięki reszcie, że dostosowaliście się do Gs'owego tempa ;)
brat Łełka - Pon 17 Lip, 2017

Dzieki za odwiedziny. Naprawde piekna niespodzianka :)

ps. Aniu, jak tam Fazer?

studi - Pon 17 Lip, 2017

gruby3 napisał/a:
Naprawde piekna niespodzianka

nie tylko dla Ciebie, tylko Andy i ja wiedzieliśmy o spisku, jadący z nami dowiedzieli się dopiero w Sandomierzu po co właściwie zatrzymamy się w Puławach.

Czekam na wpis na blogu Łełka, jeśli taki się ukaże jak to wyglądało z Jego strony, że tak piękną niespodziankę Ci zrobiliśmy.

Jeszcze raz najlepszego. Gonisz mnie w liczniku, ale ja się nie dam, za miesiąc i trochę 44 ;)

brat Grubego - Pon 17 Lip, 2017

łełek chory, zatoki zapchane, łeb boli jak diabli, szykuje mi się fajny urlop.

opisu raczej nie będzie, za krótki by był. za to jak was na tej długiej prostej przy działkach zobaczyłem, to mnie z serducho chwyciło. Grubemu za to dzień się chyba fajnie poukładał, złapał dobrą fazę, bo o ile ja się zawinąłem koło 12, zmarznięty i z bolącym łbem, to Gruby mi smsy tak przed 8 rano jeszcze wysyłał :D

dzięki jeszcze raz za odwiedziny, było dokładnie tak jak miało być.

studi - Wto 25 Lip, 2017

ktoś coś jakieś zdjęcia ma i by zapodał
Anka eS - Wto 25 Lip, 2017

wieczorem coś wrzucę :] ale szału nie będzie
Anka eS - Sob 29 Lip, 2017

coś ode mnie https://drive.google.com/drive/folders/0B55ZSF2lyDxGN2VnbDNManI5aEk?usp=sharing

wybaczcie, że tylko tyle, ale tego dnia nastrój mi nie dopisywał


czekam na foty od innych :D

Andy - Sro 06 Wrz, 2017

Anka eS napisał/a:

czekam na foty od innych :D


Się doczekałaś:
https://photos.app.goo.gl/r3ighqW6byuYz91t1 :D

Sorry, że dopiero teraz... Czyściłem telefon i znalazłem kilka fotek, większość to zdjęcia jakiś ruin, totalna surówka, marna jakość... :]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group