.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Kupie - Kupię kubki zegarów GS 500 E 1999r.

keram - Pon 19 Cze, 2017
Temat postu: Kupię kubki zegarów GS 500 E 1999r.
Cześć,
niestety po szlifie muszę naprawić, wiec szukam w sensownej cenie kubków pod zegary do SG 500E rocznik 1999.

Ktoś, coś?
Z góry dzięki.
p.s na netbikerze nie ma.

p.p.s na alledrogo jest takie cudo http://allegro.pl/kubki-z...6854865790.html

ale nie mam dostępu do moto i nie mogę sprawdzić, czy będą ok to mojego modelu, ew. ktoś może mi pomóc?

Pozdrawiam, LWG
Marek

Blakus - Pon 19 Cze, 2017

Będą pasować.
Przedlift, polift nie ma różnicy. Albo minimalnie długość śrub liczników. Ale poza tym jest git.

Przeczytaj temat gdzieś na forum odnośnie kubków z kubków ;)

PePeMotoryzacja - Pon 19 Cze, 2017

Tak się składa, że kubki na aukcji w mojej sprzedaży :)

keram napisał/a:
czy będą ok to mojego modelu, ew. ktoś może mi pomóc?

Pasować będą ale nie do końca /na aukcji jest opis że do roczników od 2003 do 2010/
Do ramki będą pasować ale będziesz musiał:
- wyciąć otwór na linkę obrotomierza /roczniki po 2003 maja bez linki elektroniczny obrotomierz/. Jak jeszcze z tym otworem dasz radę tak z otworami na żarówki jest problem. Kubki te maja mniejszą średnicę otworów na mniejsze żarówki. Musiałbyś wymienić wiązkę z "gumkami" w których mocuje się żarówki albo jakoś kombinować jeszcze.
Tak czy siak jest przeróbka w tych kubkach.
Technicznie z otworami będą pasować 1:1 kubki z roczników 2001-2002 na dwie linki z mojej aukcji:
http://allegro.pl/kubki-z...6851882823.html
Natomiast są w oryginalnym srebrnym malowaniu - musiałabyś przemalować na czarno.
Kubków pod Twoje moto /a jest to trzeci rodzaj kubków które występują w GS 500/ przyznam się że nie kupuje ponieważ cena jest zaporowa. Dla mnie wychodzą ok 280-290 zł, to z narzutem powyżej 300 zł by wyszły. Tak więc tylko na specjalne zamówienie sprowadzam od dilera Suzuki. Jak chcesz to zamówię?

keram - Sro 21 Cze, 2017

Dzięki za info.
Będę polował. Ew. myślę o tych szaro-srebrnych 2001-2002
Mój GS jest srebrno czarny więc aż tak strasznie nie będzie ;)

PePeMotoryzacja - Czw 22 Cze, 2017

keram napisał/a:
Ew. myślę o tych szaro-srebrnych 2001-2002

Zapraszam, dla forumowicza jakiś lekki rabat się znajdzie ;)
pepe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group