.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Motocykle - Suzuki GS 500, 1991, Kraków

Szczupok - Wto 23 Maj, 2017
Temat postu: Suzuki GS 500, 1991, Kraków
Motocyklem jeżdżę od siedmiu lat. Służył mi na kilkuset kilometrowe wypady po Polsce oraz dzielnie pomagał w żwawym przedzieraniu się przez miejską dżunglę. Serwisowany (w serwisie w Lublinie i Krakowie).

Wymieniłem w nim trzy sezony temu komplet opon na zupełnie nowe (550zł), wymieniony został w ubiegłym sezonie kompletny napęd (400zł), dwa miesiące temu odebrałem moto z serwisu w Krakowie (wymienione kompletne sprzęgło - stare powoli zaczynało się ślizgać - 500zł).

Rokrocznie wymieniałem także płyn hamulcowy i olej silnika, raz zmieniłem na nową uszczelkę w przednim widelcu (od razu komplet), olej w teleskopach przedniego zawieszenia także przy tej operacji został zastąpiony nowym.

Do motocykla zamontowałem owiewkę Puig (przydaje się w dłuższych, turystycznych trasach).

Zamontowane też zostały dwa kufry o naprawdę solidnej pojemności plus trzecia półka centralna, za którą można nawet motocykl przenosić (łączny koszt kompletu z robocizną 700zł). U tapicera za 300zł wymieniłem całą kanapę (teraz skóra).
Od dwóch sezonów motocykl ma nowy akumulator (150zł).

Dźwięk wydechu to poezja (nagranie w formacie audio dla zainteresowanych wykonane na hamowni rok temu).

To najbardziej poczciwy motocykl, jaki miałem, a który służył mi tyle lat. Gdyby nie fakt, iż obecnie dosiadam nowego Versysa 650, za nic bym go nie zamienił. Ktoś, kto go kupi, będzie naprawdę prawdziwym szczęściarzem. Tego jestem pewny.

Motocykl wystawiam za 4400 zł z możliwością negocjacji. Nie wymaga żadnego wkładu. Odpalić i cieszyć się jazdą.

Gorąco i szczerze rekomenduję tą perełkę.

ElCygano - Nie 25 Cze, 2017

Oferta nadal aktualna? :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group