.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Motocykle - Sprzedam Yamaha TTR 600

kempes - Sro 03 Maj, 2017
Temat postu: Sprzedam Yamaha TTR 600
Niestety jestem zmuszony do sprzedaży swojej Yamahy TTR 600. Jest to świetny i niezawodny motocykl. Silnik bliźniaczy z bardzo popularną XT 600 + świetne zawieszenie Paioli (przód) i gazowy Ohlins (tył) z pełną regulacją nastaw.

Motocykl kupiłem w listopadzie i w ciągu zimy szykowałem go dla siebie. Niestety awaria samochodu, który jest mi niezbędny do pracy zmusza mnie do sprzedaży.

W ciągu zimy zostało zrobione:
- Wymiana wszystkich łożysk i uszczelniaczy tylnego zawieszenia.
- Wymiana łożysk i uszczelniaczy koła tył.
- Wymiana łożysk i uszczelniaczy koła przód.
- Nowy plastikowy ogon/zadupek (jeszcze fabrycznie zabezpieczony folią ochronną).
- Nowa zębatka zdawcza.
- Wymiana uszczelniacza kopki.
- Nowe manetki i pianka kierownicy ProTaper.
- Założone oryginalne lusterka.
- Odmalowane dekle silnika, rama pomocnicza i część ramy głównej (tylko w miejscu gdzie buty ścierają farbę).
- Wymieniony olej w przednim zawieszeniu + wymiana uszczelniaczy i kapturków przeciwkurczowych (ślizgi są w stanie bardzo dobrym).
- Wymiana uszkodzonych szprych + centrowanie i wyważanie kół.
- Wymiana płynu hamulcowego w obu układach.
- Zakucie nowego przewodu olejowego.
- Nowa świeca, fajka i przewód WN.
- Nowy olej + filtr.
- Przegląd i poprawki w instalacji elektrycznej.
- Regulacja luzów zaworowych.
- Wiele innych drobnych prac (ogólny przegląd stanu silnika, sprzęgła - bdb stan, itp.).

Na większość zakupionych części posiadam paragony. Dodatkowo starałem się fotografować przebieg prac co potwierdza, że motocykl jest doinwestowany.

Cena: 8400 zł

W razie pytań proszę dzwonić: 664 051 641 Gdybym nie odbierał proszę o sms – oddzwonię.
ZDJĘCIA


Zobacz całą galerię | Aukcjoner.pl - darmowe galerie na Allegro


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group