.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Suzuki i nie tylko w ogłoszeniach - Dwa GS-y do oceny

raptor276 - Wto 18 Kwi, 2017
Temat postu: Dwa GS-y do oceny
Witam wszystkich! Rozglądam się za GS-a mi, i znalazłem dwie oferty od jednego dilera z Poznania. Jedna jest z 97' a druga nowsza z 04'. Prosiłbym o jakąś opinie na tyle ile można wywnioskować ze zdjęć, ewentualnie na co zwracać uwagę i o co pytać handlarza? Z góry dziękówka. Pozdro

97'
https://www.otomoto.pl/of...n-ID6yRef7.html

04'
https://www.otomoto.pl/of...p-ID6yR5h3.html

Necro - Wto 18 Kwi, 2017

Ten pierwszy, brak ciężarków kiery, lustra nie orginalne, ruda zaczyna tańczyć. Taki nijaki po prostu, wydaje mi się, że lepiej go odpuścić.

Co do drugiego to wygląda troche lepiej.

Ale ogólnie handlarz pisze, że silnik nie bierze oleju, więc raczej z nim nie pogadasz, bo te motocykle go po prostu biorą :D Gość chyba nie wie co sprzedaje

pawulon40 - Wto 18 Kwi, 2017

Zdecydowanie drugi :)
;)

studi - Wto 18 Kwi, 2017

ten pierwszy - wszechobecna rdza na setach przednich i tylnych, mocowaniach osłony łańcucha, osi tylnej, mocowaniach lampy przedniej, tarczy hamulcowej i paru innych miejscach wywołuje u mnie nieodparte wrażenie wyspiarskiego pochodzenia tego motocykla choć licznik nie jest w milach.

drugi Fka 2004 - gleba na obie strony, spawana czacha, połamana w okolicach kierunkowskazu z drugiej strony, białe felgi (ktoś przemalowywał, czy czarne jak powinny być po wypadku były w 8 ), zmieniana rura kierownicy oraz ciężarki, może to już moja przesadna czułość, ale czy na tylnej feldze nie prześwituje jednak czarne z pod spodu, a na oponie biały odkurz po lakierowaniu bez zdejmowania opony - wow

generalnie to jak wybieranie między dżumą a cholerą

raptor276 - Wto 18 Kwi, 2017

Ok, dziękóweczka za uprzedzenie w porę, gdyż ziomek już kontakował się z dilerem... :)

BTW.

Gdyby ktoś podesłał jakiś zaufany komis sprzedający na raty, bardzo wdzięczny będę


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group