.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Tuning i akcesoria - Tłumik sportowy dominator

Suzi2003 - Pon 27 Lut, 2017
Temat postu: Tłumik sportowy dominator
Witam przymierzam się do zmiany tlumnika na sportowy w Gs500 . Myślę o dominatorze jak myślicie będzie głośniejsza opłaca się ? Bo na seryjnym nawet źle nie chodzi :) . Pozdrawiam.
AdrianOstr - Wto 28 Lut, 2017

Witam,
U siebie założyłem owalnego firmy monti. Trochę było spawania żeby spasować ale zrobiłbym to po raz drugi bez zastanowienia. ;)

Arcisz - Wto 28 Lut, 2017

Według mnie bez sens wsadzać akcesoryjny do gsa.
rychur - Sro 01 Mar, 2017

Mój GS na montii nawet nieźle chodził, może nie dźwięk górnych lotów ale przynajmniej nie skuterowo jak seria. Polecam
Suzi2003 - Sro 01 Mar, 2017

Montii ciężko znalesc dedykowany do gsa :)
Arcisz - Sro 01 Mar, 2017

Rychur, seria nie chodzi jak skuter, lecz jak traktor
bartekwroc - Pon 13 Mar, 2017

Mam u siebie zainstalowanego Dominatora okrągłego (długi) ze spasowaniem nie było najmniejszego problemu (jedynie trzeba było przerobić ogranicznik składania nóżki centralnej ponieważ oryginalnie jest on instalowany na tłumiku.) Co do dźwięku to jestem bardzo zadowolony. Brzmi bardziej jak motor a nie motorynka. Osobiście u siebie dołożyłem db killera bo był bardzo głośny. Kolejną rzeczą która zauważyłem to to że inaczej się rozkłada moc, a mianowicie wcześniej na seryjnym tłumiku po przekroczeniu 7 tyś obrotów było czuć gwałtowny przyrost. Teraz to nie występuje, ale zdaje mi się, że nie stracił na mocy bo prędkość maksymalna jest taka sama. Ogólnie mam wrażenie że wykres mocy jest teraz bardziej liniowy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group