.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Sprzęty użytkowników - GS500 by RooQ

rooq37 - Czw 23 Lut, 2017
Temat postu: GS500 by RooQ
Witam! Postanowiłem, że i ja przedstawię swoją GS500. Jest to wersja E z 1997 roku, zakupiona w maju 2016 roku z przebiegiem około 29 tyś km. Przejeździłem sezon 2016 bez większych modyfikacji, oprócz zmian oleju i filtrów, tylnej opony oraz lusterek. Załączam zdjęcia :D




Jakubczyk - Pią 24 Lut, 2017

Też mam takiego potwora :D

'97r w tym samym malowaniu (chociaż w trochę bardziej spłowiałym, niestety), ale zakupiony w kwietniu 2016 z przebiegiem 43tys., który jest chyba bardziej realny jak na prawie dwudziestolatka :)

rooq37 - Pią 24 Lut, 2017

Sprzęcik kupiony od pierwszego właściciela, książka serwisowa prowadzona od nowości, no i stan raczej potwierdzają autentyczność przebiegu :)
Mordkaaa - Sob 25 Lut, 2017

Jak z widocznoscia w tych lusterkach ? Trzesa sie ?
rooq37 - Sob 25 Lut, 2017

Widoczność bardzo dobra, trząść się też nie trzęsą, są dosyć stabilne :D
Rookie - Sob 25 Lut, 2017

Witam. Ładnie utrzymany gs. Mógłbyś jakis walkaroud nagrać na YT. Nie zmarzłeś ostanio? ;)
Mordkaaa - Nie 26 Lut, 2017

Podeslalbys link skad je kupies ?
rooq37 - Pon 27 Lut, 2017

Walkaround będzie niedługo, polecam obserwować kanał yt, bo szykuje się parę nowości, za kilka dni dodam o tym post tutaj, tylko trochę uporządkuję zdjęcia :D Czy zmarzłem? Trochę na pewno, ale czego się nie robi, żeby pojeździć <3 A lusterka kupiłem na "Giełdzie samochodowej" w Częstochowie, ale na allegro spokojnie można znaleźć podobne, albo i nawet dokładnie takie same, problem jedynie był z gwintem, musiałem do nich dorobić adaptery, żeby pasowały w oryginalne uchwyty :D
rooq37 - Czw 02 Mar, 2017

Co powiecie na mój nowy wydeszek? ^^


rooq37 - Nie 07 Maj, 2017

Akrapovic Replica Sound

Krótki filmik przedstawiający jak brzmi GS na tym wydechu :D

Semy - Nie 07 Maj, 2017

szkoda że nie nagrałeś jak brzmi przed. Bo często mikrofony przekłamują dźwięk i tak naprawdę może on inaczej brzmieć. W momencie jak dasz punkt odniesienia właśnie natywnego wydechu (który wiemy jak brzmi) można ocenić jak wyszła wymiana ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group