.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Ogólnie o Gs 500 - Zawieszenie tyl

Mordkaaa - Sro 22 Cze, 2016
Temat postu: Zawieszenie tyl
Ostatnio zawieszenie w moim GS wydaje mi sie za miekkie. Jest ten pierscien do regulacji amora z tylu. Skad mam wiedziec na jakim jest teraz ? Fabrycznie pofobno jest na 4. Chcialbym dac sobir na 6. Jest jakas kreska/wytloczenie ktore wskazuje na ile jest ustawiony amor ? Umylem tam gdzie dostalrm ale nic nie widze...

I najwazniejsze pytanie, dostane gdzies klucz do tego ? W jakims narzedziowym ? Jaki rozmiar jest tego pazurka ?
Dzieki za odpowiedzi i przepraszam ze tak nie skladnie i z bledami, ale za male sa te guziczki w telefonie..

Arcisz - Sro 22 Cze, 2016

http://forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=1886
Kiu86 - Sro 22 Cze, 2016

Przypatrz się dokładnie na dół amora (tam gdzie są cyferki opisane) z lewej strony (od strony nóżki zmiany biegów) w środku widać punkt oznaczający aktualne ustawienie. Jak jest brudny amor to ciężko dopatrzeć od razu. Ja kupiłem GSa od drobnej i chudziutkiej dziewczyny i tez mi pływał na zakrętach i w ogóle okazało się, że amor był ustawiony na 2. Ustawiłem na 5 i jest dużo lepiej zastanawiam się czy nie ustawić na 6 ważę niecałe 90 kg
Mordkaaa - Sro 22 Cze, 2016

Oo dzieki, czytalem temat tamten i wezme srubokret i sprawdze czy sie da, sproboje tez wyczyscic i zerknac na to oznaczenie.

A tak dodatkowo zeby regulowac przednie zawoeszenie (model przedliftowy) to trzeba miec specjalne korki prawda ? Takie z kwadratowa dziura sie nie da regulowac

daragh - Pią 07 Paź, 2016

I co, pomogła coś zauważalnie regulacja?
Mordkaaa - Pon 10 Paź, 2016

Ustawilem na najtwardsze i juz tego nie ruszam, troche mniej buja, ale mega roznicy nie ma

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group