.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Motocyklowe wyprawy, zloty, imprezy, spotkania - Trasa po mazurach

Kacek - Sro 01 Cze, 2016
Temat postu: Trasa po mazurach
Siema, jest pomysł na zjechanie Mazur wzdłuż i wszerz, stąd pytanie do lokalsów lub osób, które znają jakieś fajne drogi w tym rejonie o coś godnego polecenia. Co chciałbym objechać na chwilę obecną, na pewno Olsztyn, Mrągowo > Giżycko, Ełk, Augustów, Suwałki...i co tam jeszcze jest ciekawego?

Poza sprawdzonym odcinkiem 40 km z Mrągowa do Giżycka to w sumie nie wiem gdzie tam są jakieś fajne, malownicze trasy z dobrym asfaltem i winklami, bo przyznam ze smutkiem, że bardzo słabo znam te rejony :( co najwyższa pora zmienić. Ktoś coś podpowie? :)

simin - Sro 01 Cze, 2016

Polecam trasę Olsztyn-Szczytno (DK53).

Trochę nadrobisz, ale jest fajna trasa :) https://www.youtube.com/watch?v=YwgtZmPDz4E

johnny - Sro 01 Cze, 2016

Winkle? Olsztyn - Mragowo koniecznie przez Szczytno a nie DK16 :) Od Wawy do Olsztyna polecam olać S7 i zjechać w Nidzicy na Napiwode, stamtąd powiatowką do DK58, kawałek do Zgniłochy i masz ładny winklowy odcinek DW598 aż do Olsztyna.

[ Dodano: Sro 01 Cze, 2016 ]
Jak zrobisz taką traskę to będziesz zadowolony:
https://goo.gl/maps/1UCr7Ziztju

Miejscowośći:
Nidzica --> Napiwoda --> Zgniłocha --> Olsztyn --> Pasym --> Szczytno --> Ruciane Nida --> Pisz --> Orzysz --> (tuaj można odbić na Olecko, Suwalszczyznę) --> Giżycko --> Ogonki :troll2: --> Węgorzewo --> Srokowo --> Kętrzyn --> Wilkasy :troll2: --> Ryn --> Mikołajki --> Mrągowo --> Szczytno --> Jedwabno --> Olsztynek --> Grunwald --> Kalbornia :troll2: --> Działdowo --> Mława

a kiedy planujesz ruszyć?

olecki - Sro 01 Cze, 2016

650 Węgorzewo - Gołdap

ze 40km fajnej nowej traski ;)

kempes - Sro 01 Cze, 2016

Traska , którą czasami robię:

Olsztyn-Olsztynek to nuda, ale później jest lepiej.

panbodzio - Sro 01 Cze, 2016

szczytno - olsztynek
szczytno - olsztyn

moze widokow nie ma, ale winkle i asfalt :ok:

w dni powszednie wpadnij na kawke/piwko do szczytna ;)

studi - Sro 01 Cze, 2016

DW609 Ukta - Mikołajki, fajne widoki, trochę fajnych ciasnych winkli, jak jechałem 4 lata temu asfalt średni w porywach do fatalny

DW643 od DK16 do Wilkasów, głównie przez wioski, trochę ciasnych ślepych, fajne widoki na jezioro

Możesz także spróbować trasy Kętrzyn - Gierłoż - Parcz - Dłużec - Radzieje - Stawiska - Mamerki i do DW650 wspomnianej przez Oleckiego

johnny - Sro 01 Cze, 2016

Jesli chodzi o stan nawierzchni krajowek i dróg wojewódzkich to polecam opracowanie skyscraper (na bieżąco aktualizowane) http://www.skyscrapercity...d.php?t=1310317

[ Dodano: Sro 01 Cze, 2016 ]
kempes napisał/a:
Olsztyn-Olsztynek to nuda, ale później jest lepiej.

Mało ze nuda to jeszcze przez rok potrwa tam budowa S51. A prawie rownolegle masz winklową DW598 o której wspominałem. Nie latasz tamtędy?

Kacek - Sro 01 Cze, 2016

O proszę jak odzew :D fajnie, posklejam Wasze pomysły i wyjdzie coś fajnego :) myślę co by rozbić to na 2-3 dni żeby tez jakieś odwiedziny zrobić ;) Myślę też, że zbierze się jakaś ekipa ;)

Termin? Jakiś przedłużony weekend w czerwcu, albo w lipcu :)

Krt - Sro 01 Cze, 2016

Daj znać jak będziesz leciał, to może na dzialce będę :) okolice Ostródy ;)
kempes - Sro 01 Cze, 2016

johnny napisał/a:
kempes napisał/a:
Olsztyn-Olsztynek to nuda, ale później jest lepiej.

Mało ze nuda to jeszcze przez rok potrwa tam budowa S51. A prawie rownolegle masz winklową DW598 o której wspominałem. Nie latasz tamtędy?

Zdarza się :)

johnny - Sro 01 Cze, 2016

No to rewelka, będę śledził wątek i jeśli tylko będę na miejscu to się podepnę, chociaż na 1 dzień :)
Anka eS - Sro 01 Cze, 2016

Kcuś musisz spróbować jagodzianek w Olsztynku :D
M.A.X - Sro 01 Cze, 2016

Anka eS napisał/a:
Kcuś musisz spróbować jagodzianek w Olsztynku :D



O tak potwierdzam i dziękuję ;) ciągle pamiętam te czasy jak człek był młody i ...... :P

Kacek - Sro 01 Cze, 2016

o Jagodzianki to tam chyba nie będzie trudno na całej trasie :p
Anka eS - Sro 01 Cze, 2016

hmm... zależy w jaki target celujesz :zdziwko:
Krt - Sro 01 Cze, 2016

Kacek napisał/a:
o Jagodzianki to tam chyba nie będzie trudno na całej trasie :p


To grzybiarki, poyebao ci się :P

"dziewczyno za pól stówy, to ja chce bez gumy" xD

dunja - Czw 02 Cze, 2016

Kacek, jak będziesz jeździł w okolicach Olsztynka to możesz odwiedzić Agatkę :) Będzie pewnie na działce w Selwie :)
Kasztanek - Pon 13 Cze, 2016

Kacek napisał/a:
o Jagodzianki to tam chyba nie będzie trudno na całej trasie :p


Jagodzianki? Eeee lepiej brzmią leśne ssaki :P

Ja polecam trasę Działdowo - Krynica Morska :wstyd:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group