.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

małopolskie (K) - Czy ktoś tu się jeszcze udziela?

YasieK - Pon 11 Kwi, 2016
Temat postu: Czy ktoś tu się jeszcze udziela?
Albo i nawet śmiga na swoich (nieswoich) dwóch kółkach?
Exodus - Pon 11 Kwi, 2016

Ja! Ja! :)
Vankel - Pią 15 Kwi, 2016

No i ten.... JA :hyhy:
Grzechu16 - Pią 15 Kwi, 2016

Ja również śmigam, chwilowo na czterech, ale od maja znowu jest plan przerzucić się na dwa :)
keraj33 - Pią 15 Kwi, 2016
Temat postu: odp
Np ja z kumplem
koc115 - Pią 15 Kwi, 2016

Ja nawet dzisiaj jeździłem :) A na forum... wchodzę, czytam... tyle że faktycznie na grupie "małopolskiej" jakoś ciągle cisza.
Rob7on - Sob 16 Kwi, 2016

Zatem może robimy jutro wspólnie jakąś traskę? Pogoda ma dopisać.
Przy okazji podrzucę Wam link odnośnie pewnego wyjazdu. Wszystkie informacje na tej stronie. Potrzebne są jeszcze 3 maszyny do utworzenia grupy. Może akurat znajdą się tutaj chętni ;-)
rajd Kraków - Watykan ŚDM

[ Dodano: Sob 16 Kwi, 2016 ]
O 14.20 pod lidlem w Trzebini jestem umówiony z Yaskiem na przejażdżkę. Gdyby ktoś był chętny to najlepiej niech dzwoni to się dogadamy ;-)

YasieK - Sob 16 Kwi, 2016

No i nikt sie z nami nie wybral ;)
Exodus - Sob 16 Kwi, 2016

YasieK napisał/a:
No i nikt sie z nami nie wybral ;)

A gdzie o czymś pisałeś?

Rob7on - Sob 16 Kwi, 2016

Co prawda Yasiek nie pisal, ale ja. Kłania się Exodus czytanie ze zrozumieniem ;-)
Exodus - Sob 16 Kwi, 2016

Najwyraźniej nie było mi dane zauważyć, że edytowałeś wcześniej swój post.. :(
YasieK - Nie 17 Kwi, 2016

Prawda taka, ze to calkiem spontanicznie wyszlo - next time bedzie wczesniej i jasniej. Tymczasem po 200km tylek odpoczac musi.
Exodus - Nie 17 Kwi, 2016

A to gdzie Was poniosło?
Rob7on - Nie 17 Kwi, 2016

Byliśmy w Żywcu, później Sucha i dom. Dzisiaj gdyby komuś się nudziło to jest parada zabytkowych samochodów i motocykli w Wygiełzowie. Impreza startuje o 14, przez półtorej godziny można podziwiać maszyny.
Grzechu16 - Pon 18 Kwi, 2016

Rob7on napisał/a:
Byliśmy w Żywcu, później Sucha i dom.

Byliście po drodze oglądnąć ośrodek czy faktycznie stoi czy to jakaś ściema z tym zlotem? :D

YasieK - Pon 18 Kwi, 2016

Nieeeee, byliśmy zajęcie podziwianiem kobiecych wdzięków :P
Vankel - Sob 30 Kwi, 2016

Grzechu16 napisał/a:
Rob7on napisał/a:
Byliśmy w Żywcu, później Sucha i dom.

Byliście po drodze oglądnąć ośrodek czy faktycznie stoi czy to jakaś ściema z tym zlotem? :D

Że ja wcześniej nie przeczytałem, akurat byłem wtedy w okolicy Jeziora Żywieckiego z soboty na niedziele. Miałem w planie zobaczyć czy faktycznie jest ów ośrodek jest tam gdzie Grzechu podał ale zbyt długo dochodziłem do siebie po nocy :rotfl: , a później deszczem mnie straszyło więc spierniczyłem stamtąd szybko :P

Grzechu jak na maj sprzęt to rozumiem, że na zlocie oblewamy zakup maszyny? :D

Może jakieś latanko 3 maja ? Ktoś coś chętny?

xalor - Nie 05 Mar, 2017

Jak w tym roku, w małopolskim dalej cisza?
Exodus - Pon 06 Mar, 2017

Wszyscy w garażach szykują sprzęty.. :)
Vankel - Pon 13 Mar, 2017

Ja to nawet jeszcze nowej oliwy nie kupiłem, nie wspominając o filtrze :wstyd: A dzie jeszcze nowe opony :rotfl:
Exodus - Pon 13 Mar, 2017

A to trzeba wymieniać co roku? :D
lukasW124 - Pon 13 Mar, 2017

W tym roku aktywuje się w małopolskim także mam nadzieje, że bedzie z kim polatać. Aktualnie przęt jeszcze niegotowy :P
Exodus - Pon 13 Mar, 2017

Ja myślę, że będzie trzeba założyć osoby temat w dziale na latanie i żeby każdy zainteresowany sobie zaznaczył obserwowanie.. Bo inaczej będzie łatwo przegapić bez powiadomienia mailowego..
Vankel - Wto 14 Mar, 2017

Exodus napisał/a:
A to trzeba wymieniać co roku? :D


W gsie był spalany na bieżąco i w miarę uzupełniany więc nie było potrzeby :cwaniak:

Ale sv myśle, że raz na 2 sezony sie należy :D

Exodus - Wto 14 Mar, 2017

Vankel napisał/a:
Exodus napisał/a:
A to trzeba wymieniać co roku? :D


W gsie był spalany na bieżąco i w miarę uzupełniany więc nie było potrzeby :cwaniak:


True.. :D

A tak przy okazji, napiszę tutaj bo nie chce mi się nigdzie wysyłać: ktoś jest zainteresowany Motulem 5100 10W40 w ilości około 2 litrów? Aktualnie przerzuciłem się na syntetyk i szkoda żeby się zmarnował. Został z zeszłorocznej wymiany i zapasu wożonego na dolewki. Cena racjonalna do uzgodnienia :)

lukasW124 - Pon 12 Cze, 2017

Proponuje jutro spota przy plaży Bagry o 19.00. Jak komuś nie pasuje to proponować inne terminy/godziny. W programie runda po Krakowie/okolicy :)
Exodus - Pon 12 Cze, 2017

Na zlot się szykuj a nie plażing.. :D
Miejsce jeszcze jest wolne, czeka na Ciebie!

A odnośnie jutra to na ten moment mam niestety inne plany okołozlotowe.. :(

lukasW124 - Wto 13 Cze, 2017

Chcialbym jechac ale nie dam rady :|
Jakby ktos chcial polatac to pisac.

xalor - Wto 13 Cze, 2017

Ja odpadam w tym terminie, musiałem się rozchorować przed zlotem, mam nadzieję, że przejdzie do czwartku.
Exodus - Wto 13 Cze, 2017

xalor, nie próbuj chorować nawet dłużej niż do czwartku do 9!
lukasW124 - Wto 20 Cze, 2017

Lata ktoś dzisiaj? Najlepiej ok 20 bo grzeje mocno.
lukasW124 - Czw 20 Lip, 2017

Są chętni na spotkanie w week? :)
Blakus - Czw 20 Lip, 2017

Zależy o której i gdzie xd
lukasW124 - Pią 21 Lip, 2017

Zaproponuj coś, ja mam chwilowo luźny grafik :p
xalor - Czw 14 Wrz, 2017

Ktoś, coś dzisiaj?
brat Grubego - Czw 14 Wrz, 2017

nocne czwartkowe to jeszcze istnieją? mam zakodowane, żeby się w krk w czwartki w nocy nie pokazywać, bo wzmożone patrole i mogą mnie zahaltować za wydech głośny :)
xalor - Czw 14 Wrz, 2017

Było ostatnio ale się szybko przeniosło na wschodnią obwodnicę.
dymny - Czw 14 Wrz, 2017

łełek napisał/a:
nocne czwartkowe to jeszcze istnieją? mam zakodowane, żeby się w krk w czwartki w nocy nie pokazywać, bo wzmożone patrole i mogą mnie zahaltować za wydech głośny :)


Kumpel z Krk mówił że lata na czwartkowe bora bora, wiec chyba istnieją.
Mówił jeszcze o czwartkowych w Jaworniku w McD przy zakopiance.

Widze, ze na grupie poludnie marazm jak na naszym forum... ludzie przenoszą sie na grupy na FB.

xalor - Czw 14 Wrz, 2017

Właśnie wróciłem z przejażdżki. :rotfl:

Tak se jeździłem po mieście aż wyleciałem na Zakopiankę i coś mnie podkusiło, żeby pojechać na patelnie w Chabówce, w końcu taka ładna pogoda. Okazało się, ze przez remont wiaduktu korek na jednopasmowej drodze sięgał 20 km, jak dotarłem do patelni to już było ciemno, za to nie było nawierzchni, bo zdjęli asfalt do remontu :rotfl: , trzeba było przepchąć się przez 15 km korka w drugą stronę, i wtedy lunął deszcz. Godzina jazdy w lodowatej ścianie wody, a ja tak jak w pracy, w dżinsach, letnich rękawicach i kurtce bez podpinki. Po 15 minutach nie miałem już suchej rzeczy na sobie, po 40 stracilem czucie, ostatni kwadrans tylko siłą woli, przez chwilę nie mogłem zejść z motocykla pod domem.

Było super, teraz czas na Elefantreffen.

sziwu - Pią 15 Wrz, 2017

No cóż, zdrowia w takim razie życzę :D Sam od kilku dni przeziębienie wygrzewam :wstyd:
lukasW124 - Pią 12 Sty, 2018

Hej! Odnośnie małopolski znacie jakieś fajne miejsca do odwiedzenia na moto? Z góry mówię że więszkość zamków zwiedziłem lub mam w planach a zabytkowe kościoły mnie nie interesują :P Fajnie byloby ustalić gdzie warto sie wybrać i zrobic jakaś krotką wycieczke jak bedzie pogoda.
Pozdr!

Exodus - Pią 19 Sty, 2018

Chodzi Ci o jakieś miejsca do których się jedzie i na miejscu zwiedza? Czy przykładowo jakieś fajne trasy gdzie się fajnie jedzie?
I co nazywasz krótką wycieczką? :D

brat Grubego - Wto 23 Sty, 2018

Exodus napisał/a:
I co nazywasz krótką wycieczką? :D

O toto. Znam takich krakusów co biorą kanapki i termos z kawką na wyskok do Ojcowa :D

Anka eS - Wto 23 Sty, 2018

Exodus napisał/a:
Chodzi Ci o jakieś miejsca do których się jedzie i na miejscu zwiedza? Czy przykładowo jakieś fajne trasy gdzie się fajnie jedzie?
I co nazywasz krótką wycieczką? :D



zawsze można wyskoczyć do Warszawy, żeby pojechać na wycieczkę do Krzyżtopora i Sandomierza, nieprawdaż?

Exodus - Wto 23 Sty, 2018

Anka eS napisał/a:
Exodus napisał/a:
Chodzi Ci o jakieś miejsca do których się jedzie i na miejscu zwiedza? Czy przykładowo jakieś fajne trasy gdzie się fajnie jedzie?
I co nazywasz krótką wycieczką? :D



zawsze można wyskoczyć do Warszawy, żeby pojechać na wycieczkę do Krzyżtopora i Sandomierza, nieprawdaż?


I liczyć na to, że skoro się jedzie ze studim to będzie umiarkowane tempo.. W końcu On, DL650 i duża kolumna motocykli to nie może być szybkie połączenie zagrażające bezpieczeństwu prawa jazdy w terenie zabudowanym.. :D

Anka eS - Wto 23 Sty, 2018

Zwłaszcza, że tylna kanapa DL650 była solidnie dociążona ;)
BociekPL - Sro 04 Kwi, 2018

planuje ktoś:



Ja mam niespełna 200km, wie poważnie myślę o małej trasie poza Podkarpacie.

Anka eS - Sro 04 Kwi, 2018

Ja niestety mam inne plany na ten weekend
Exodus - Sro 04 Kwi, 2018

Jeśli chcesz się gdzieś przejechać 15.04 na rozpoczęcie to polecam X Beskidzkie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego (fejsbók). Ja chętnie bym pojechał, byłem tam na zakończeniu ostatnio, ale akurat w tym terminie nie mogę :(
xalor - Sro 04 Kwi, 2018

Ja się mogę przejechać.
dymny - Wto 08 Maj, 2018

Był już ktoś może na torze Motopark ?
Chodzi mi po głowie wyjazd, bo w sumie nigdy nie byłem na takim zamknietym obiekcie :facepalm: . Może jakieś forumowe latanie? Niestety nie jest to tania zabawa, monopolista w regionie ustala sam sobie cene: 99zl za 2 godziny jazdy (terminarz).

xalor - Wto 08 Maj, 2018

Bylem w zeszłym sezonie. Jest ciasnawo ale poprzycierać podnóżki można.
dymny - Wto 08 Maj, 2018

xalor napisał/a:
Bylem w zeszłym sezonie. Jest ciasnawo ale poprzycierać podnóżki można.

Ciasnawo w sensie "nie ma gdzie wbic dwojki" czy taki ruch na torze?

xalor - Wto 08 Maj, 2018

Chodziło mi o agrafki i brak prostych. Organizacja jest akurat całkiem sprawna, wpuszczane było naraz tyle osób, żeby to miało sens.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group