.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Ogólnie o Gs 500 - wybebeszony wydech?

MotoPablo - Nie 17 Sty, 2016
Temat postu: wybebeszony wydech?
Witam :) mam takie pytanie. Bo slyszalem juz nie raz ze gsa na fabrycznym wydechu praktycznie nie słychać. I sie zastanawiam. Bo mój gs ogólnie jakis cichy nie jest powiedzialbym nawet ze troche ryczy :rotfl: . Nie mialem stycznosci z jakąś duzą liczbą gsów wiec nie mam porównania. Ale kiedy kumpel wpadł gską na wydechu montii oval to okazalo sie ze mój po odkreceniu manetki jest nawet glosniejszy. Mój wydech to niby seria xD na rozwiercany tez nie wygląda. Czy mozliwe ze jest w jakis sposob przerobiony? Czy poprostu gs na serii chodzi glosniej niz na montii oval? :)
Mordkaaa - Nie 17 Sty, 2016

łatwo poznać czy wydech jest wybebeszony.
Jeśli jest wybebeszony to jest pusta rura, w głębi widać będzie 4 albo 3 rureczki nie pamiętam dokładnie. A po wybebeszeniu GS chodzi jak traktor połączony z jakimś Shadow.
Jeśli nie masz wierconego wydechu to myślę ze monti oval będzie głośniejszy. Aczkolwiek te różnice nie są jakoś mega odczuwalne

MotoPablo - Nie 17 Sty, 2016

Czyli można powiedzieć że to seria :) jak złapie się z innym gsem na serii to porównam. BTW. Jest sens wgl zmieniać w gsce wydech? Jak tak to znasz może jakieś ciekawe propozycje które nie zabiją budżetu? :rotfl:
Mordkaaa - Nie 17 Sty, 2016

no wiesz, zależy jak kto traktuje ten motocykl :D Ja osobiście nie inwestowałbym w wydech gdybym nie musiał (peknięty albo pokiereszowany etc). Najtańszą opcją będzie pewnie Monti, albo Dominiator, jeśli chodzi o nowe ze sklepu. A jeśli używane to zależy co sie trafi. Ostatnio znajomy kupił do Fazera Yoshimure używke porysowaną z jednej strony za 250.

Ja sam mam trochę porysowany wydech ale na wiosnę zabiorę sie za niego wraz z papierem i postaram sie doprowadzić go do ładnego stanu. Dodatkowo poprzedni właściciel rozwiercił go i kombinuje z jakimś Dbkilerem.

Reasumujac jak masz wystarczająco hajsu to można sobie wydech zmienić, ale nie spodziewałbym sie cudów bo to tylko 500 w 2 garach.

MotoPablo - Nie 17 Sty, 2016

Dokładnie, też tak myślałem :P a z moto na długie lata się zaprzyjaźniać nie zamierzam więc lepiej sie skupić na ważniejszych kwestiach do doinwestowania niż wydech który jednak gsce 2 garów nie doda xD

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group