.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

lubelskie (L) - Kazimierz Dolny

blazek1883 - Pią 31 Lip, 2015
Temat postu: Kazimierz Dolny
Planuje się jutro tam wybrać i szukam jakiegoś miejsca gdzie można by przechować motocyklowe ciuchy, żeby nie śmigać przez cały dzień w kombiaku i Sidi-kach..
Moze jakiś hotel czy coś?

Będe wdzięczny za wszelkie sugestie.

betasza - Pią 31 Lip, 2015

Jak tam byłam, to zostawiłam wszystko na parkingu strzeżonym. Nie było problemu.
Podkopnik - Pią 31 Lip, 2015

Ja często robię tak że podchodzę do jakiejś miłej kioskarki i zostawiam rzeczy u niej za piątaka albo loda :D ALe w kazimierzu tak jak Betasza mówi jest masa parkingów oni na pewno się zaopiekują wszystkim ;)
poldek171 - Sob 01 Sie, 2015

W Kazimierzu nie ma nic ciekawego po za Wisłą :P
Podkopnik - Sob 01 Sie, 2015

Wąwozy lessowe jak dla mnie są bardz ciekawe ale kto co lubi. Panorama wisły i okolic ze wzgórza i wieży też robi robotę ;)
poldek171 - Sob 01 Sie, 2015

Podkopnik ale ile razy można to samo oglądać :P Mi już się znudziło :P Chętnie gdzieś dalej bym pojechał zobaczyć coś innego :P
bimber - Nie 02 Sie, 2015

Poldek, nie wszyscy mieszkają 50 km od Kazimierza tak jak Ty i nie bywają tam co tydzień, więc odpuść sobie takie komentarze.
poldek171 - Nie 02 Sie, 2015

Bimber nie bulwersuj się od razu :D Chodziło mi o to że nie ma tam dla nas nic ciekawego ze względu że było się tam kilka razy i po prostu się znudziło. Ktoś kto mieszka np w Warszawie czy Krakowie na co dzień też może powiedzieć że nic tam nie ma ciekawego a dla nas by na pewno do zwiedzania coś by się znalazło ze względy na to że tam nie mieszkamy lub za często nie bywamy. Więc chyba nie do końca zrozumiałeś o co mi chodzi :)
blazek1883 - Pon 03 Sie, 2015

Dzięki Betasza za sugestie. Tak właśnie zrobiłem ;)
Za pół dnia parkowania policzyli całe 5 PLN i dodatkowo przechowali ciuchy.

I zgadzam się z Poldkiem. W samym Kazimierzu nic ciekawego nie ma, ale chodziło o to, żeby się gdzieś po prostu przejechać na moto, a nie raczyć się widokiem ruin zamku i rynkiem.

poldek171 - Pon 03 Sie, 2015

Ja byłem wczoraj w Zamościu (tyle że puszką) i wcale tam też nie ma za bardzo co zwiedzać. Jedynie to rynek, zalew no i zoo po którym można trochę połazić. Poza tym w Lubelskim bardzo mało jest ciekawych miejsc do zwiedzania. Trzeba by teraz na Podkarpackie się wybrać lub Mazowieckie :)
blazek1883 - Pon 03 Sie, 2015

Nie wiem czy jest co zwiedzać w Podkarpackiem, ale na pewno warto się przejechać trasą z Przemyśla do Sanoka:

https://goo.gl/maps/gfV08

Fajna widokowa traska z mnóstwem zakrętów.

BociekPL - Pon 03 Sie, 2015

blazek1883 napisał/a:
Nie wiem czy jest co zwiedzać w Podkarpackiem...



poldek171 - Pon 03 Sie, 2015

Bociek jak będziemy sie do Ciebie wybierać to napewno się odezwiemy :)
BociekPL - Pon 03 Sie, 2015

proste :) zrobi się grilla z dzikiem w roli głównej ;)
poldek171 - Pon 03 Sie, 2015

Myślę że to jeszcze będzie w tym roku :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group