.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Tuning i akcesoria - Wydech firmy nexxus

dawid9999 - Pon 20 Lip, 2015
Temat postu: Wydech firmy nexxus
Witam, czy ktoś z was coś wie na temat tego wydechu bądź posiadał taki ?
Do moderatora, nie zakładam kolejnego takiego samego tematu, poprzednio pisałem o przeróbce oryginału, a teraz o konkretny pytam, może ktoś akurat taki posiada. Moderator powinien czytać ze zrozumieniem tematy zanim podejmie decyzję usunięcia...

BociekPL - Pon 20 Lip, 2015

miałem taki 4 lata razem z kolektorami z kwasówki, bardzo ładny dźwięk. Decybelami porównywalny z oryginałem (może kilka mniej na wolnych) z bardzo charakterystycznym basowym pomrukiem. Z daleka nikt Cię z innym motocyklem nie pomyli. Przede wszystkim nie jest to przelot i firma Motad z wydechem Nexxus stanęła na wysokości zadania. Polecam choć ja nie zawahał bym się go zamontować kolejny raz.
dawid9999 - Pon 20 Lip, 2015

A jak sytuacja wyglądała po zdjęciu db kilera ?
BociekPL - Pon 20 Lip, 2015

db killer jest wbudowany (przynajmniej tak mi się wydaje), a chcesz żeby on był głośny ?
Mati86 - Pon 20 Lip, 2015

Ja jeżdże na takim wydechu i tak jak kolega wyżej napisał jest porównywalny głośnością do oryginału, natomiast dźwięk jest delikatnie bardziej basowy. Ładniejsze brzmienie słychać wyraźnie powyżej 7tys obrotów. :)

https://goo.gl/photos/eG1kkkov6iP6om5Z8

dawid9999 - Pon 20 Lip, 2015

Pytam z ciekawości bo db kiler jest tam wykrecany
BociekPL - Pon 20 Lip, 2015

nie wiem, może i jest ale przynajmniej ja swojego nie ruszałem :D
dawid9999 - Pon 20 Lip, 2015

Dobra to dzięki na wypowiedź, kosztował mnie raptem 110 zł więc jak na tą cenę to widzę ze warto było
BociekPL - Wto 21 Lip, 2015

jak zamontujesz to pochwal się fotką ;)
dawid9999 - Sro 22 Lip, 2015

Może założę temat w sprzęty użytkowników, trochę zrobiłem juz przy nim, ale jeszcze nie wszystko, przede mną malowanie i wymiana uszczelniaczy na chwile obecna. Gs zostanie ze mną na ok 2 sezony, wiec zdążę go odpicowac. Apropo koloru, obecnie czerwony, a co myślicie o białym ? Felgi i silnik czarne, rama srebrna
BociekPL - Sro 22 Lip, 2015

jak dla mnie na owiewki biały i czarny to nie kolor ;) ale jeśli już byś musiał ... felgi (najtańsza czarna baza) i silnik (jeśli jest czarny to spoko a jeśli chcesz malować to akrylem) wygląda to spoko bo robiłem tak u siebie.
dawid9999 - Sro 22 Lip, 2015

Może zostane przy czerwonym, felgi i silnik są czarne oryginalnie i tego nie będę malował
BociekPL - Sro 22 Lip, 2015

no to już masz z głowy mnóstwo roboty, ja teraz próbował bym u siebie bazę z mazdy Soul Red (41V)
aktualnie mam: pierwsza warstwa Brilliant Red "LY3J" z Audi (http://www.autogespot.nl/audi-rs5-2012/2012/08/11) oraz druga xyralic "27A" z mazdy RX-8

dawid9999 - Pią 24 Lip, 2015

Jednak sprzedawca okazał się kłamcą i wydech nie posiada wyjmowanego db kilera... orientujesz się jakie ceny są nowych/używek wydechow co mają wyjmowany db kiler ?
BociekPL - Pią 24 Lip, 2015

aaa to widzisz, mówiłeś że ma co znaczyło że go wyciągałeś lub ustawiałeś. A Jednak miałem racje że nic się tam nie wykręca.

Co do używek to pełno tego na allegro i olx

dawid9999 - Pią 24 Lip, 2015

A orientujesz się jak jest z policją tzn jak mnie zatrzymają z głośnym wydech em to jak założę przy nich tego db kilera to coś mi grozi ? Jakiś mandat ? Pewnie zależy jak trafię nie ?
danny - Pią 24 Lip, 2015

Hm, ja bym sie martwil o przeglady a nie o policje. Musialbys miec naprawde ogromnego pecha zeby policja zatrzymala Cie za wydech. Wiekszosc policjantow olewa, z reszta i tak nieliczne jednostki w kraju maja mozliwosc pomiaru glosnosci wydechu na miejscu.
BociekPL - Pią 24 Lip, 2015

GS za głośny wydech to by się tylko pośmiali :D można kupić fajny wydech z db-kilerem ale to na 100pln się nie skończy
dawid9999 - Pią 24 Lip, 2015

Będę szukał okazji może znajdę
Point - Pon 16 Lis, 2015

Mam taki wydech choć pewnie temat już nieaktualny ale jeśli ktoś szuka to na moim moto jechał Adam Motovlog. wydech w 100% do polecenia nie za głośny nie za cichy jak masz dobre słuchawki to posłuchaj :] ktoś napisał że porównywalny do orginału i szczerze mówiąc gówno prawda na wolnych chodzi tak głośno jak orginalny przy 8tyś obrotów :hyhy: https://www.youtube.com/watch?v=TQlSsLP9LLo
ryba93sr - Pon 16 Lis, 2015

wiela ?
Point - Wto 17 Lis, 2015

Mój wydeszek nie na sell :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group