.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

śląskie (S) - Poszukiwany Pirat Samochodowy Który Nie Lubi Motocyklistów !

JarkoRBK - Sob 18 Lip, 2015
Temat postu: Poszukiwany Pirat Samochodowy Który Nie Lubi Motocyklistów !
Siemanko!
Pisze tego posta ponieważ pewnie nie tylko ja miałem taką lub podobna sytuacje że samochód wykorzystując swoja przewage wagową wymuszał pierwszeństwo lub próbował przy wyprzedzaniu zepchnąć moto na pobocze bo sie okazało że jego super TDI lub 1.2 w nowym Polo nie da rady się zmieśćić z wyprzedzaniem, ale dzisiaj to przeżyłem szok bo zostałem wyprzedzony przez samochód z prawej strony przez co omal nie zostałem zepchnięty na pas przeciwny po którym jechał sznurek aut !
Niewiem jak w waszych kręgach ale ja niestety osobiście spotkałem się z tym pierwszy raz, byłem to zgłośić na Policje ale na nagraniu z kamerki jest tylko tył i rejestracja przez co na Policji mi powiedzieli że to na 99% gość się wymiga bo nie widać wyraźnie kto kierował więc będzie tak kręcił aż zamkną sprawe.

I tak wpadłem na taki pomysł czy może w tym poście byśmy próbowali własnymi siłami odnajdywać takich gnojków w swoim rejonie i w jakiś sposób im uświadamiać pewne rzeczy, choćby takie jak że też mamy rodziny! Bo według mnie ktoś kto wyczynia takie rzeczy autem uważa motocyklistów za ludzi nielubiących życia!

Napiszczie co o tym myślicie, szczególnie licze na obiektywne komentarze administracji bo nie chciałbym tu szerzyć przemocy ale czas coś z tym zrobić!

Arcisz - Sob 18 Lip, 2015

Jeżeli chcesz ukarać tego kogoś, to mają się zmienić przepisy, że nie kierujący a właściciel będzie płacił mandaty i tym podobne rzeczy (właśnie dla tego, że ludzie się migali od płacenia). Więc poczekaj na zmianę i leć znowu do policji ;)
Ja ogólnie przy wymuszeniach itp, wychodzę z założenia, że każdy ma prawo popełnić błąd, lub czegoś nie dopatrzeć, ale jeżeli ktoś ewidentnie się pcha lub robi coś świadomie no to jak najbardziej popieram jego ukaranie.
Pozdrawiam!

Podkopnik - Sob 18 Lip, 2015

Jak masz nr tablicy zapodaj tutaj :)

http://tablica-rejestracyjna.pl/

Rozumiem Twoją frustrację aczkolwiek Najlepiej się zabezpieczyć chociażby poprzez kamerke/ rejestrator jazdy. Czasem to pomoże ale jak widać nie zawsze.
A policjanci nagadali Ci tak tylko dlatego, że nie chciało im się zajmować sprawą. Chcieli Cię zbyć ale mam nadzieję, że i tak się nie dałeś???

kov - Sob 18 Lip, 2015

JarkoRBK, to zgłosiłeś to czy nie? co za niebieskie szmaty. jak jakaś puszkowa qrwa nagrała mnie jak w korku wyprzedzam auta przekraczając podwójną to nie odpuścili i sprawa skończyła się w sądzie (oczywiście zapłaciłem co swoje) ale tu jak mają nagranie zamiast Ci powiedzieć, że kolesia przycisną to sugerują, żebyś odpuścił. Jak chcemy zmian to nie możemy się godzić z takim traktowaniem. Nie chodzi o tą sfrustrowaną pi#de z auta, bo jej nie zmienisz a o tą naszą ukochaną policję. Traktują człowieka z góry i tylko patrzą komu wlepić kwity (najlepiej za prędkość na pustych drogach). Idziesz i mówisz, że mają się tym zająć jak coś fonkają prosisz przełożonego, pisz pisma. Wtedy będą słuchać kiedy będziesz krzyczał, bo będą chcieli pozbyć się tego upierdliwego. Niebiescy mają ryte czerepy na szkoleniach rodem z prl. To obrońcy je$anej komuny a koleś z auta kiedyś się przejedzie, bo trafi na sfrustrowanego motocyklistę :D
Semy - Pon 20 Lip, 2015

Mnie w przeciągu tygodnia codziennie ktoś chciał zabić na drodze, a to babka co na rondzie z pasa zewnętrznego tak od wjechała na wewnętrzny prosto mi przed koło, a to dzisiaj pan tirowiec co chciał mnie sobie wkomponować w przednią oponę wjeżdżając znowu przed nos na innym rondzie... Jeszcze kilka takich tygodni i będę miał odruch jak ludzie wracający z misji w Iraku czy Afganistanie że na huk padają na ziemię. :rotfl:

Na moją niekorzyść nie mam kamerki więc kupę mogę zrobić.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group