.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

lubelskie (L) - Garaż/podwórko

_adam_ - Pią 29 Maj, 2015
Temat postu: Garaż/podwórko
Siema,

Ma ktoś lub zna kogoś kto udostępni odpłatnie kawałek podwórka lub garażu pod moto w okolicach Politechniki (w promieniu 1km) ?

carolyna - Pią 29 Maj, 2015

Cześć, a szukasz teraz na wakacje ?
Zmieniam stancję i możliwe, że od wrzesnia będę szukała kompana do wynajęcia garażu najlepiej w centrum z tym że dopiero na jesieni ;)

_adam_ - Sob 30 Maj, 2015

No właśnie ja szukam na wakacje już od czerwca :(
carolyna - Sob 30 Maj, 2015

Zapytam, znajomy trzyma na Wieniawskiej, podwórko akurat może będzie w miarę dyspozycyjny ;)
_adam_ - Sob 30 Maj, 2015

Dzięki :)
bimber - Pią 05 Cze, 2015

_adam_ podjedź na ul.Lasockiego do warsztatu Motocykle Grześ, chłopaki mogą wiedzieć, bo to okolica w której szukasz, ewentualnie masz parking strzeżony na Nadbystrzyckiej obok akademików.

carolyna Tak się składa że moja znajoma mieszka w centrum i szuka garażu na swoje moto, jeśli sytuacja do jesieni nie ulegnie zmianie to mogę Was jakoś zgadać :)

Gdybyście wiedzieli o garażu gdzieś na czechowie w rejonie Ul.Braci Wieniawskich - Ul.Koncertowa - Ul.Kaprysowa - Lidl, to chętnie przyjmę takie info ;)

carolyna - Sob 06 Cze, 2015

_adam_, niestety na tą chwilę nie będzie dyspozycyjny, możesz rzucić ogłoszenie na tych grupach fb, nawet przy Strażackiej są bloki z ogrodzonym parkingiem a nuż ktoś się odezwie ;)

bimber, świetnie będę zainteresowana, a teraz trzymasz pod chmurką ?


Ja będę polowała na domek jednorodzinny zazwyczaj są garaże, jakby ktoś coś wiedział na temat wynajęcia też możecie dać znać ;)

bimber - Sob 06 Cze, 2015

Teraz trzymam pod pokrowcem na parkingu strzeżonym, ale jestem dość mechanikowaty i dużo naprawiam, poprawiam, grzebie przy sprzęcie i dla tego wolał bym jakiś dach nad głową :)

Tak się składa, że ja wynajmuje swoje mieszkanie i prawdopodobnie od października będzie wolne :) Chata beze mnie na pokładzie, bo mieszkam kawałek dalej.
Tyle że to na czechowie, ale dość blisko centrum, dojazd zajmuję 15 minut autobusem, motocyklem 5 :)

carolyna - Sob 06 Cze, 2015

O widzisz, a możesz podać konkrety dotyczące mieszkania na priv?, miejsce jest mi w sumie obojętne nawet rozglądam się na obrzeżach ;)
bimber - Nie 07 Cze, 2015

Masz już całe info na privie ;) jak chcesz wiedzieć coś jeszcze to śmiało pytaj :)
_adam_ - Pon 08 Cze, 2015

Trzymam na parkingu, na Nadbystrzyckiej. Jedyny minus, że za moto biorą tyle co za samochód :D 7 dyszek :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group