.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

małopolskie (K) - VIII Ogólnopolski Zlot Suzuki GS500 - mała pościgowa Kraków

brat Grubego - Pon 02 Lut, 2015
Temat postu: VIII Ogólnopolski Zlot Suzuki GS500 - mała pościgowa Kraków
Siema,

Montujemy małą ekipę przelotową na zlot. Maksymalnie 5 maszyn. Grupa lekko zaawansowana. Nie oznacza to, że będziemy pędzić jak popieprzeni, ale jednak wskazane obycie z moto, bo i za wolno nie będzie.

Plan wygląda tak.
1. Zbiórka BP Bora
2. Trasą Warszawską do Paszczy Szaleństwa, gdzie dołącza Gruby
3. Krajową 'siódemką' do Białobrzegów. Tam odbijamy na Kozienice (fenomenalna traska!)
4. Z Kozienic zadupiami przebijamy na Warkę, potem Grójec i dalej po obwodzie Stolicy do Płońska.
5. Kawałek ekspresówką najeżoną tajniakami z 'uwaga pirat', a potem już na miejscu.
6. Pijemy.

Tak wygląda plan. Jeżeli ktoś się wybiera a nie ma z kim jechać to zapraszamy. Na tą chwilę jest nas trzech, także 2-3 maszyny jeszcze możemy dołączyć.


EDIT:
Istnieje też możliwość polecenia trasą Sandomierską, warty choćby dla odcinka Sandomierz - Zwoleń. W takim wypadku dodatkowy postój w Puławach na drugie śniadanie i odcinek Białobrzegi-Kozienice wykonany w odwrotnym kierunku.
Ta opcja tylko jeśli dozbiera się ekipa odpowiednich popaprańców.

Teraz już tylko odliczanie

brat Łełka - Pon 02 Lut, 2015

Juz Ci pisalem na priv, bez sensu odbijac w Bialobrzegach na Kozienice, lepiej ominac Radom i zajechac od strony Pulawy->Kozienice->Bialobrzegi
A do Pulaw tez nie E77 (wynudzicie sie), tylko widokowa przez Sandomierz

_adam_ - Pon 02 Lut, 2015

Tak jak wyżej, nie polecam jechać na kozienice tym bardziej teraz, kiedy na ocinku kozienice-ryczywół kładą nową nawierzchnię. W tej okolicy lata też kilka nieoznakowanych wozów policyjnych np granatowa vectra wkz 07cm, srebrna insignia na WG. Ogólnie policji chyba więcej niż w innych regionach :D
brat Grubego - Pon 02 Lut, 2015

Do czerwca położą i będzie jeszcze fajniej :)
A opcja Sandomierska w sumie powinna być. 3 lata temu na zlot do Giżycka tak lecieliśmy

Podkopnik - Pon 02 Lut, 2015

Albo może na częstochowę potem piotrków i gierkówką aż pod samą wawę??? :P
Ja mieszkam powiedzmy w miarę po drodzę ( między tomaszowem mazowieckim a radomiem czyli Opoczno :)
Jak plany będą konkretne to ja z chęcią się przyłączę;)

Najprościej byłoby jechać tak jak napisaleś w pierwszym poście na białobrzegi potem grójec i z grójca uderzyć na Mszczonów i żyrardów potem A 2.
Z Mszczonowa do samej A2 jest teraz ładna nowa traska z pasami do wyprzedzania. Nie wiem jak jest między grójcem a mszczonowem.

studi - Wto 03 Lut, 2015

Podkopnik napisał/a:
Albo może na częstochowę potem piotrków i gierkówką aż pod samą wawę???

Co prawda nie mój region, ale jak już jechać via Częstochowa i Piotrków, to bez sensu pchać się do Warszawy gierkówką, lepiej już wjechać 1 do Łodzi, następnie zjechać w kierunku na Stryków (1, 14) w Strykowie na A2 w kierunku Warszawy i na węźle Łódź Północ skręcić na A1 w stronę Gdańska, dalej na węźle Kutno Północ na 60 w stronę Płocka

Wariacją tej trasy może być 7 do Kielc i tam na 74 a potem 12 w stronę Piotrkowa, lub 7 do Radomia i 12 w stronę Piotrkowa, lub 7 do Grójca i 50 przez Żyrardów, Sochaczew do Płocka i dalej 60

Wszystkie te trasy pozwolą ominąć burdel na wjeździe do Warszawy - budowa węzła 7 i 721 w Magdalence oraz zjazdu z 7 na S7 w Sękocinie, a jeśli byście jechali od Piotrkowa Gierkówką to przebudowa 8 do S8 na odcinku Nadarzyn - Wolica, praca wre, bo droga ma być oddana do ruchu w połowie przyszłego roku. W samej Warszawie wąskim gardłem będzie jazda S7, S8 na odcinku Węzeł Powąskowska - Wisłostrada - przebudowa Al. Armii Krajowej do klasy drogi expresowej.

Podkopnik napisał/a:
Z Mszczonowa do samej A2 jest teraz ładna nowa traska z pasami do wyprzedzania.

Piszesz o 50 czyli obwodnicy Żyrardowa, tyle, że dojeżdża się do Węzła Wiskitki z A2 a tam jeden pas oraz rondo na zjazd do węzła i korek z tirów czasami nawet i 2km

Podkopnik - Wto 03 Lut, 2015

studi napisał/a:

Piszesz o 50 czyli obwodnicy Żyrardowa, tyle, że dojeżdża się do Węzła Wiskitki z A2 a tam jeden pas oraz rondo na zjazd do węzła i korek z tirów czasami nawet i 2km


Tydzień temu tamtedy jechałem i nie było nic takiego :)

ALe może rzeczywiście na warszawę nie ma co się pchać bo co prawda jakichś korków nie było na tych odcinkach remontowanych o których pisałeś ale w lato na pewno się to zmieni....

studi - Wto 03 Lut, 2015

Podkopnik napisał/a:
Tydzień temu tamtedy jechałem i nie było nic takiego

Może zależy od pory dnia lub dnia tygodnia, ja ile razy lece A2 na Łódź w piątek ok. 18:00 - 19:00 to na górze na węźle widzę ogon jak okiem sięgnąć.

Poza tym będzie to długi weekend

Podkopnik napisał/a:
jakichś korków nie było na tych odcinkach remontowanych o których pisałeś ale w lato na pewno się to zmieni

Jak jechaliśmy na zlot w Szklarskiej to akurat był remont odcinaka Mszczonów - Piotrków, korków nie było ale jechało się fatalnie w takich warunkach, anie się rozpędzić bo koleiny I rozpadliny, ani spokojnie wyprzedzić zwłaszcza jak z bocznymi kuframi, no I mimo obowiązku sprzątania naniesione błocko na drogę.

andrzej608 - Pon 09 Mar, 2015

Jeśli nadal są miejsca to się piszę, mieliśmy okazję razem zrobić traskę na Wilkasy tak więc jeśli chodzi o tempo to nie będziecie czekać.
brat Grubego - Wto 10 Mar, 2015

stary, Ty masz zaklepane miejsce już na starcie :)
Chyba powtórzymy stary klimat i polecimy przez Sandomierz i Grubego naciągniemy na śniadanko ;)

gratuluje zmiany maszyny

andrzej608 - Wto 10 Mar, 2015

Jestem jak najbardziej za :) tylko co Gruby na to powie???
brat Łełka - Sro 11 Mar, 2015

Gruby jak Gruby, co powie zona Grubego??? ;)
brat Grubego - Pią 10 Kwi, 2015

Postanowione.

Z Krakowa startuję z Maciusiem (i być może jeszcze jeden ziom z Katowic, ale obczaja grafik obecnie) i lecimy na Sandomierz. Po drodze zbieramy Endriu. Lecimy do Puław, tam czyścimy Grubemu lodówkę. Dołączają Gruby i Radża i prowadzą nas lokalnymi najlepszymi traskami, pewnie na Kozienice. Potem już wedle mapy.

Coś czuje, że w takim składzie za dużo tam na zlocie nie polatamy, bo % :)

andrzej608 - Pią 10 Kwi, 2015

Wszystko jasne.
Teraz tylko pozostaje ustalić kto ma pogodę zamówić :)

brat Łełka - Sob 11 Kwi, 2015

No przeciez, ze cala trasa na mokro, tradycja :D
brat Grubego - Wto 14 Kwi, 2015

Jeszcze się nie zdarzyło, żebym się z Grubym na moto witał bez deszczu :)
Chudek - Sro 15 Kwi, 2015

Łełek, no to teraz musisz złamać tą zła passę...
Jak zajedziecie do Wawy, to ma świecić piękne słońce :)

brat Łełka - Sro 15 Kwi, 2015

Chudek napisał/a:
Łełek, no to teraz musisz złamać tą zła passę...
Jak zajedziecie do Wawy, to ma świecić piękne słońce :)

Jak zajedziemy, startujesz ze mna z Pulaw :hyhy:

brat Grubego - Sro 15 Kwi, 2015

Słońce z reguły wychodzi jak już jesteśmy kompletnie przemoczeni. Załapiesz się.
O Wawe nie zaczepiamy. Lepiej poturlaj rano do Puław. My pewnie wystartujemy koło 7 rano, więc u was będziemy po 10.

Chudek - Sro 15 Kwi, 2015

Wybacz stary ... cały szacunek jakim Cię darzę nie zmusi mnie żeby zrobić dodatkowe 260 km :)

Zresztą wolę jak już sie wypada w Puławach, jak już spotkasz z Łełkiem i resztą ekipy :P

[ Dodano: Sro 15 Kwi, 2015 ]
Zresztą, jak lecicie przez Płońsk, to będziecie musieli przejeżdżać tuż obok mojej dzielni, więc możecie śmiało skręcić na chwile do mnie ... ewentualnie dołączę do Was na trasie, jak zdzwonimy się i poczekacie na jakiejś stacji paliw ... w końcu motocykl nie wielbłąd - pić musi :)

brat Łełka - Sro 15 Kwi, 2015

Chudek napisał/a:
Wybacz stary ... cały szacunek jakim Cię darzę nie zmusi mnie żeby zrobić dodatkowe 260 km :)

Przeciez cala frajda zaczac jak najwczesniej w grupie (Ja na zlot do Walcza jechalem z Pulaw przez Krakow)
No ale w sumie masz racje, dodatkowe 260km na R6, najgorszemu wrogowi nie zycze :rotfl:

Chudek - Sro 15 Kwi, 2015

To umówimy się gdzieś w okolicach Wawy na trasie.
brat Grubego - Sro 15 Kwi, 2015

Więcej żarcia dla nas.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group