.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

małopolskie (K) - Gdzie ćwiczyć w Krakowie i okolicach

koc115 - Nie 01 Lut, 2015
Temat postu: Gdzie ćwiczyć w Krakowie i okolicach
Witajcie,
ponieważ sezon nadchodzi wielkimi krokami, chciałem Was zapytać, czy i gdzie trenujecie przed (lub w trakcie) sezonu. Chodzi mi o jakiś placyk czy odosobnione miejsce, gdzie nikomu nie będę przeszkadzał a jednocześnie będzie w miarę bezpieczne. Jeśli chodzi o moje doświadczenie (mizerne :) ) to kiedyś trenowałem sobie skoki i inne takie na rolkach na parkingu pod Lidlem na Wielickiej, ale chyba nie było to zbyt legalne, bo akurat jak wyjeżdżałem z parkingu to wjeżdżał na niego patrol policji na sygnale :) No i dodatkowo było po 22. Jeśli chodzi o lotnisko na Czyżynach to przejeżdżając ostatnio widziałem że na tej wschodniej części, na której się szkoliły nauki jazdy buduje się jakieś osiedle...

Tak więc czekam na Wasze opinie i wskazówki :)

lukasW124 - Nie 01 Lut, 2015

Może przy Turowicza? Ale nie sprawdzałem tego nigdy.
koc115 - Nie 01 Lut, 2015

Na Turowicza? Musiałem wygooglować które miejsce masz na myśli... chodzi o ten parking niedaleko Bonarki? https://www.google.pl/map...9.9471278,257m/ czy to to miejsce? Tyle że to jest parking strzeżony, więc wątpię czy by mi ktoś pozwolił tam jeździć pomiędzy samochodami...
Qbol - Pon 02 Lut, 2015

A może na parkingu pod hotelem Forum? Tam w prawdzie działa Małopolska Szkoła Motocyklowa, ale pewnie jak przyjedziesz w godzinach w których nie urzędują (po 21 z tego co pamiętam), albo ogólnie zanim zaczną nauki to będziesz miał kawał nieużywanego placu dla siebie.
Exodus - Pon 02 Lut, 2015

Poszukałem chwilę informacji na Grupie Południe i widzę, że od czasu do czasu spotykają się pokręcić między pachołkami pod adresem Ujastek Mogilski 7, to jest stary hotel i stacja benzynowa. Kojarzę to miejsce z przejeżdżania obok, wgłąb nie wjeżdżałem. Ale skoro cały tamten rok tam kręcili się to musi być coś na rzeczy :)
koc115 - Pon 02 Lut, 2015

Dzięki chłopaki! To mam dwa miejsca do sprawdzenia :) Będę musiał sobie jakieś pachołki skombinować i jak tylko pogoda dopisze to lecę testować :) A jak sprawdzę te miejsca to oczywiście dam znać czy i w jakich godzinach można w opisanych przez Was miejscach pośmigać :)
Exodus - Wto 03 Lut, 2015

Jak będzie czas i pogoda to też gdzieś będę się wybierał pokręcić.. Mam odpowiednie wyposażenie w postaci 10 pachołków.. :)
koc115 - Wto 03 Lut, 2015

Exodus, to może jakoś uda nam się zgadać :) Ja pachołków nie mam, ale jakąś kredę czy miarkę znajdę, a to zawsze coś.
Katarina - Nie 08 Lut, 2015

Zaraz przed kombinatem w prawo, jak na Igołomską :) Tam jest ten hotel..
Chłopaki robią tam sobie gymkhane czy jak to tam się zwie :)Zabierają ze sobą pachołki, miotełki i elegancko sobie jeżdzą ;)

koc115 - Pon 09 Lut, 2015

Katarina, tak, tak. To ja wiem gdzie to jest. Inna kwestia że dopóki Exodus mi nie powiedział to nawet bym się nie zorientował że ten hotel jest opuszczony. Przecież raz na czas się przejeżdża obok i jakoś nie zwróciłem na niego uwagi.
Exodus - Wto 10 Lut, 2015

Katarina, podane przez Ciebie informacje wskazują, że też masz z tym coś wspólnego.. Tłumacz się!
Katarina - Sro 11 Lut, 2015

Huehuehueheu no raz może wpadłam 'popaczeć' :P Moje ziomeczki jeżdżą to się coś orientuje :P
Exodus - Sro 11 Lut, 2015

A więc w tym sezonie z opcji 'popaczeć' przechodzisz na opcję 'pośmigać'? :)
Katarina - Czw 12 Lut, 2015

Będę musiała to przemyśleć, bo potem mam najdłuższe terminy u mojego mechanika :'( :'( :'( :'(
koc115 - Pią 13 Lut, 2015

Byłem wczoraj tam na Ujastku Mogiliskim przy hotelu. Jakby ktoś pytał miejsca jest sporo jeśli tylko nie parkują tam ciężarówki (jak wczoraj). Ogólnie można stwierdzić że całkiem fajne miejsce. Ale jedna rzecz mnie zdziwiła: nie znalazłem śladów opon na asfalcie :D

Zrobiłem też dwa zdjęcia:
1 2

Na tym drugim w ogóle napisali że "Obiekt w trakcie remontu"... Jakoś remontu jak nie było tak nie ma... i chyba nikt się go nie spodziewa :)

Exodus - Pią 13 Lut, 2015

Remont od kilku(nastu?) lat pewnie jest w fazie określania budżetu potrzebnego do jego realizacji.. :)

Trzeba będzie się tam kiedyś zgadać.. :)

koc115 - Nie 12 Kwi, 2015

Byłem dzisiaj na tym placyku. Chwilę się pokręciłem, jakieś ósemki zrobiłem. Byłem tam może z 15 minut, a samochodów, które wjeżdżały na teren stacji naliczyłem około dziesięciu. Oczywiście żaden z nich nie miał krakowskiej tablicy, więc po prostu przejezdni chcieli zatankować. Dziwi mnie trochę fakt, że stacja w tamtym miejscu się nie utrzymała. No chyba, że ceny paliw były jakieś z kosmosu. Jeśli chodzi jeszcze o sam placyk, to trzeba uważać na piasek i wszelaki kurz, bo jest go sporo. Chociaż osobiście nie przytrafił mi się żadnej poślizg.
Piotrovsky - Nie 23 Sie, 2015

W tym sezonie nie trenujemy już w ogóle na stacji,bo odkąd zaczęli zwozić sprzęt budowlany to zrobiło się cienko.
Tydzień w tydzień (weekendowo) trenujemy na opuszczonym składzie palet na Stella Sawickiego,tam gdzie policja ciągle suszy, w stronę M1.
Tutaj krótka zajawka ze środowego treningu (spod areny)
Trening

Jeśli jest ktoś zainteresowany dołączeniem do Naszej, w sumie już "rodzinnej" społeczności to zapraszam na grupę na Facebooku i dzisiejszy trening - 14;30 :) Gymkhana Kraków
Jeśli zobaczycie na mieście takie naklejki to wiedzcie,że coś się dzieje :D


Pozdro,Piotrovsky.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group