.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Powitania - Kaszuby witają

Biya - Pią 02 Sty, 2015
Temat postu: Kaszuby witają
Witam wszystkich serdecznie,

Planuję zakup GS-a, mam nadzieję ze jeszcze w tym miesiącu :-)

Moje poprzednie moto to Fazer 600, nie był to do końca dobry wybór.

Chętnie poznam ludzi 3City i okolic, którzy mają już doświadczenie z GS

_adam_ - Pią 02 Sty, 2015

Siema, większość robi odwrotnie :D gs->fazer :D Dlaczego u Ciebie jest inaczej ?
Biya - Pią 02 Sty, 2015

Faza to było moje pierwsze moto, myslę że przesadziłam z maszyną jak na pierwszy raz. Później i tak z róznych powodów musiałam sprzedac moto.
Teraz zabieram się za kupno nowej maszyny i nie chcę przesadzić, GS wydaje się dobrym wyborem, poprzednio też mialam dylemat Gs czy Faza

pawulon40 - Pią 02 Sty, 2015

Witaj koleżanko , szerokości i przyczepności , udanego zakupu GS-a :moto: ;) :)
Biya - Pią 02 Sty, 2015

thx :-)
Chrupq - Nie 11 Sty, 2015

Fazery fajne maszyny, ale GSy też potrafią być wdzięczne.

Do zobaczenia na drodze!!

beacia500 - Nie 11 Sty, 2015

Hej, jak już będziesz miała moto i będzie sezon to można gdzieś polatać ;)
olecki - Nie 11 Sty, 2015

siema :D
foxia - Nie 11 Sty, 2015

Siemka :)
kello - Pon 12 Sty, 2015

Cześć! :)
DrevalPL - Pon 12 Sty, 2015

Cześć. ;)
midd - Pon 12 Sty, 2015

Czouem :)
Biya - Wto 13 Sty, 2015

do zobaczenia na trasie :-)
jarb - Sro 14 Sty, 2015

Witam Ziomalkę ;)
Ja co prawda GS mam zaledwie kilka miesięcy, ale jak będę mógł w czymś pomóc-to służę :D

kov - Sro 14 Sty, 2015

Siemanko :D
BarryLi - Sob 17 Sty, 2015

Witaj Biya :)
Mam nadzieję, ze będzie okazja spotkać się gdzieś na trasie:)
Szerokości :P

nikto - Nie 18 Sty, 2015

Witome Wejerowo ;)
Biya - Pon 19 Sty, 2015

Hejka,

poszukiwania motocykla narazie marnie.....w pomorskim nie ma w czym za bardzo wybierać :-/ , jeśli macie cos wartego uwagi to proszę podrzućcie info! :-)

Marek111 - Wto 20 Sty, 2015

Siemka :)
Jaki masz budżet na moto? Bo ja planuję sprzedać swojego GS'a może by Ci się spodobał :)
Jak coś to pisz na PW :)

Chrupq - Sro 28 Sty, 2015

Biya napisał/a:
Hejka,

poszukiwania motocykla narazie marnie.....w pomorskim nie ma w czym za bardzo wybierać :-/ , jeśli macie cos wartego uwagi to proszę podrzućcie info! :-)


Nie ma co się spieszyć, lepiej poczekać niż kupic jakiegoś rumpla.

Jakbyś chciała to znajoma ma niebieską przedliftową sv650N na sprzedaż w stanie bdb (jakby coś, to atakuj na PW).

pawulon40 - Czw 29 Sty, 2015

Witaj kolego szerokości i przyczepności , pokaż fotki swojego moto ;) :) :moto:
michu5 - Czw 29 Sty, 2015

Cześć <piwo>
Ja chce sprzedać Suzi i kupić fazerka więc jakbyś była zainteresowana to PW

rzemien - Czw 29 Sty, 2015

witaj !

ja szukam i szukam tego sprzętu którego się pozybyłeś

josef frantz - Sob 31 Sty, 2015

rzemien napisał/a:
witaj !

ja szukam i szukam tego sprzętu którego się pozybyłeś


Witam,
I ja w przyszłości myślę o takiej zamianie. Nie, żebym przestał kochać "Suzi". To naprawdę fajny motorek. Ale jak pisałem w powitaniu. Długa przerwa i maszyny, którymi do tej pory jeździłem ( były z z innej epoki) mają wpływ na moją decyzję: GS 500, to motorek na ten sezon w sam raz dla nowicjusza.
PS.
Cztery garki i prawie stówka koni, dają sporo radości i robią wrażenie.
Pozdrawiam.

Andy - Nie 01 Lut, 2015

Hello! Nie guzdraj się z kupnem moto, sezon się zbliża... ;)
Biya - Sob 14 Lut, 2015

Ja sie nie guzdram, ale w okolicy bryndza....:-/
Wilk - Sob 14 Lut, 2015

Siema :)
Pewnie sporo ogłoszeń się pojawi teraz na początku sezonu tylko na cenę trzeba uważać. ;)
W Pomorskim faktycznie ciężko jest coś znaleźć w dobrych pieniądzach. Wiele ludzi ma przecenione swoje moto, ale można próbować trochę zawsze utargować.

Ja na swoim GS 500 Five stars (z owiewkami) przelatałem cały sezon 2014 i jestem zadowolony. GS to solidny motocykl. Mocy może nie ma jakiejś ogromnej przez co mówią, że "GS nie jedzie", ale sprawia frajdę, jest ekonomiczny w spalaniu i serwisie, praktycznie niezawodny i prosty w obsłudze. :)

Do zobaczenia na jakimś zlocie bądź trasie. Po 3City i okolicach wybrzeża sporo latam więc jak już zakupisz jakieś moto to można wspólnie polatać (nawet w większej ekipie). :)


LwG! :]

kello - Czw 19 Lut, 2015

Jak nic nie możesz znaleźć to polecam pojechać tam, gdzie Wilk kupował swoje moto: do Motoszopy w Klukowie i powiedzieć, że szukasz GSa. Chłopaki skupują z kraju i zagranicy różne sprzęty i według mnie są one całkiem niezłe, sam prawie u nich kupiłem ZR7.
Są skorzy do pomocy, jak dasz im znać, że szukasz, to masz spore szanse, że swoimi kanałami gdzieś ci znajdą dobrą sztukę i sprowadzą do Gda.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group