.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Tuning i akcesoria - Zegar prawdziwego motocyklisty ;) Idealny na prezent i...

affectpct - Wto 22 Lip, 2014
Temat postu: Zegar prawdziwego motocyklisty ;) Idealny na prezent i...
Siemanko motomaniaki jeżeli macie problem z czasem proponuje Wam zakup zegara :P A tak na poważnie to zegar ścienny może być znakomitym dodatkiem do domu, własnego pokoju czy garażu. Oprócz wiadomych walorów estetycznych pozwala mierzyć czas :D

Zegar który Wam proponuje jest inny niż wszystkie inne...

Jego wyjątkowość polega na tym, że mogę go wykonać wedle Twoich upodobań! Do tego wygraweruje na nim Twoje imię, nick nazwę forum lub dowolną puentę. Może znajdować się tam logo Twojej maszyny. Kombinacji jest wiele.

poniżej przedstawiam Wam przybliżoną sylwetkę zgarów jakie oferuje:
ZEGAR MOTOCYKLISTY -Tutaj proponuje napisy przelotowe dzięki czemu bedą wyraźniejsze.


Duża tarcza zegaru z grawerem

Albo coś dla zakochańców

gdyby ktoś był chętny proszę o telefon lub mail na pewno się dogadamy. Poza allegro mogę zaoferować rabacik.

507 333 737
info@motoadv.pl

JayDee - Sro 23 Lip, 2014

Super sprawa, chętnie bym sobie sprawił wariant motocyklisty, ale nie bardzo mam gdzie powiesić zegar ścienny...
Ale może jeszcze coś wymyślę, to się zgłoszę :hyhy:

yezozwierz - Sro 23 Lip, 2014

synek, popraw ten tytuł aukcji bo megan to z błędem jest, aż wali po oczach :P fajna inicjatywa btw, do jakiej grubości docinasz materiał? i w czym? alu? stal? co jeszcze?
nav - Pią 25 Lip, 2014

http://niebezpiecznik.pl/...a-jest-mozliwe/
emkags - Pią 25 Lip, 2014

haha.... masakra....
affectpct - Czw 14 Sie, 2014

co do grubości to zależy od jakiej wielkości kształ ale może to być i kilka cm, materiał to alu, miedź itp. oraz cała gama materiałów sztucznych.

CO do bezpiecznika zrobił mi świetną reklamę aczkolwiek po pierwsze aby zrobić jakikolwiek przelew należało by ukraść mi jeszcze telefon komórkowy i po drugie nikt nie pomyślał iż karta jest zablokowana?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group