.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Forum - problemy z dzialaniem i propozycje zmian - Nabór na administratorów/moderatorów vol. 2

studi - Pią 27 Cze, 2014
Temat postu: Nabór na administratorów/moderatorów vol. 2
Ogłoszenie duszpasterskie:
Po zebraniu na najwyższym szczeblu forum w składzie: Grzechu16 oraz Studi podczas VII Ogólnopolskiego Zlotu Suzuki GS500 postanowiliśmy, z racji tego, że panowie już nie biorą aktywnego udziału w życiu forum, a wnieśli ogromny wkład w jego działanie i rozwój przenieść do grupy VIP dotychczasowego administratora Yarccom-a oraz moderatora hubertgontarz-a

Druga sprawa mniej już przyjemna, z racji tego iż mimo wielokrotnych przypomnień o konieczności opłacenia składki za reklamę za rok 2014 przez Yarccom-a nie dokonał on płatności byliśmy zmuszeni zablokować i przenieść do archiwum jego temat dotyczący sklepu internetowego oraz usunąć jego reklamę z forum.

Kolejna sprawa to rezygnacja kolegi sezrg-a z funkcji moderatora.


W świetle powyższego mamy wakaty do obsadzenia

Poszukiwać będziemy:

1 x Administrator - ze znajomością zagadnień hostingowych (programowanie w php, obsługa mysql, język javascript i html, obsługa serwera DNS);
1 x Moderator dedykowany do działu mechaniki w miejsce sezrg-a, który zrezygnował z pełnienia tej funkcji;


Proszę o składanie propozycji własnych osób lub innych osób, które byście widzieli w tej roli z podaniem funkcji na którą dana osoba aplikuje.

Na oferty oczekujemy do końca wakacji, po tym czasie podejmiemy decyzję kogo i na jakie stanowisko będziemy obsadzać.

Diesel21 - Pią 27 Cze, 2014

Witam!
Jeżeli szukacie admina/moderatora to chętnie pomogę, dość dużo czasu spędzam na forum a i wymagania nie są mi obce.
Miałem kilka swoich for, którymi sam zarządzałem.
Znam phpBB by przemo zarówno pod względem panelu admina/kofiguracji jak też pod względem kodu (php sql html css i cała reszta).
Do tego jestem grafikiem/webmasterem więc można by było nieco odświeżyć szate graficzną forum.
Także podsumowując wydaje mi się że dość dużo mógłbym wnieść dla tego forum.

Piter - Pon 30 Cze, 2014

Zgłaszam swoją kandydaturę na Stanowisko Moderatora w dziale mechanika.
BiałyX - Pon 30 Cze, 2014

Piter napisał/a:
Zgłaszam swoją kandydaturę na Stanowisko Moderatora w dziale mechanika.
o to to tam się nadajesz :)
Exodus - Pon 30 Cze, 2014

Witajcie!

Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko administratora owego forum.
Tworzenie jak i prowadzenie kilku for internetowych mam już za sobą, każde z nich stało na silniku phpBB2 by Przemo. W związku z tym zarządzanie i naszym GS-owym forum nie będzie stanowiło żadnego problemu.
W związku z dotychczasowym wykształceniem oraz aktualnym kierunkiem studiów tematyka wymieniona w wymaganiach nie jest mi obca i uważam, że na potrzebnym nam tutaj poziomie jest ona wystarczająca. W razie zapotrzebowania i braków z mojej strony z chęcią je uzupełnię ku chwale tejże społeczności.

W razie jakichkolwiek pytań piszcie, chętnie rozwieję wszelkie wątpliwości :)

sezrg - Wto 01 Lip, 2014

kolega powyżej w wieku 22 lat normalnie mnie zaskoczył. Treść wypowiedzi na najwyższym poziomie.
tmi - Sro 02 Lip, 2014

Kolega powyżej z Krakowa, może leon przeprowadzi rozmowę kwalifikacyjną :hyhy: i jak cośto już mamy nowego admina.
RedShadow - Sro 02 Lip, 2014

sezrg napisał/a:
kolega powyżej w wieku 22 lat normalnie mnie zaskoczył. Treść wypowiedzi na najwyższym poziomie.

No już bez przesady, 22 lata to nie dziecko, w tym wieku się kończy studia i zaczyna szukać poważnej pracy, więc nic dziwnego że się umie zareklamować ;)

leon - Sro 02 Lip, 2014

tmi napisał/a:
Kolega powyżej z Krakowa, może leon przeprowadzi rozmowę kwalifikacyjną :hyhy: ...


Powiedzcie tylko gdzie i kiedy! <soczek> <soczek> <soczek>

Machu - Sro 02 Lip, 2014

Exodus napisał/a:
Witajcie!

Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko administratora owego forum.
Tworzenie jak i prowadzenie kilku for internetowych mam już za sobą, każde z nich stało na silniku phpBB2 by Przemo. W związku z tym zarządzanie i naszym GS-owym forum nie będzie stanowiło żadnego problemu.
W związku z dotychczasowym wykształceniem oraz aktualnym kierunkiem studiów tematyka wymieniona w wymaganiach nie jest mi obca i uważam, że na potrzebnym nam tutaj poziomie jest ona wystarczająca. W razie zapotrzebowania i braków z mojej strony z chęcią je uzupełnię ku chwale tejże społeczności.

W razie jakichkolwiek pytań piszcie, chętnie rozwieję wszelkie wątpliwości :)


+1

Exodus - Sro 02 Lip, 2014

Eee yyy.. Ale, że jak? Taka presja... Boję się, że nie podołam " <soczek> rozmowie <soczek> " kwalifikacyjnej..
sezrg - Czw 03 Lip, 2014

Hehe no z tego co widzialem na wlasne oczy to ja bym nie podolal :wstyd: :D
Machu - Czw 03 Lip, 2014

Grzechu zamień mi na moda, coś tam pomoderuje ostatnio jestem na forum.
Grzechu16 - Pią 04 Lip, 2014

Chodzi Ci o dział mechanika? Czy coś jeszcze?
Machu - Pią 04 Lip, 2014

Może być, inne działy i tak nie wymagają moderowania. Może oprócz ogłoszeń jeszcze i ocen sprzętu.
tholin85 - Pon 04 Sie, 2014
Temat postu: w imie wiekszego dobra
Mały wyzysk
zanim dostanie ktoś nowym administratorem niech się przyczyni do życia forum i zrobi np. tapatalkTapaTalk

studi - Pon 04 Sie, 2014

tholin85, ale to wymaga całkowitego przeniesienia forum na bb3 więc jak sobie to wyobrażasz bez uprawnień admina i dostępu do hostingu, że niby jak to zrobi ?
tholin85 - Pon 04 Sie, 2014

okres próbny. 1,5 miesiąca.
Wilk - Wto 05 Sie, 2014

Trzeba najpierw to zrobić na serwerze testowym, a później wdrożyć to tutaj jak już będzie wiadomo jak to zrobić żeby nie wysadzić całego forum. Pytanie: ile to będzie wymagać czasu i pracy? Biorąc pod uwagę, że ktoś to będzie robił po pracy to może w 1,5 miesiąca się uwinie. :P
Diesel21 - Wto 05 Sie, 2014

jak ktos sie zna na rzeczy to w kilka dni to zrobi.
postawienie serwera testowego i instalacja nowego phpbb to max dzien roboty, gorzej z przygotowaniem bazy danych bo o ile sie nie myle to jest inna struktura tabel i samo wgranie starej bazy forum nie wystarczy.

studi - Wto 05 Sie, 2014

Cytat:
postawienie serwera testowego i instalacja nowego phpbb to max dzien roboty, gorzej z przygotowaniem bazy danych bo o ile sie nie myle to jest inna struktura tabel i samo wgranie starej bazy forum nie wystarczy.

Jak ktoś śledzi inny temat, to wie, że od ponad roku się do tego zabieram, ale nie mam czasu, serwer testowy jest postawiony, służę potrzebnymi dostępami, wstępna konwersja robi się sama instalatorem, a potem trzeba wydać trzy zapytania bezpośrednio do SQLa aby odbudował tablice, których nie było w BB2, tyle, że to dopiero początek, potem trzeba dorobić ok. 15 dodatkowych modów, jeden napisać pod BB3 bo nie istnieje jego wersja na ten system i ok. 5-8 modyfikacji, które robiłem "z palca" w kodzie forum i system będzie śmigał.

tholin85 - Wto 05 Sie, 2014

no to wyzwanie rzucone:)
studi - Sob 13 Wrz, 2014

Niniejszym informuję w imieniu zgromadzenia ogólnego adminów i modów, że na stanowiska zostali powołani:

ADMINISTRATOR - Exodus
MODERATOR w miejsce sezrga - Piter

Jednocześnie jako niedziałająca została rozwiązana grupa mająca zajmować się portalem, ogłoszenia na portal można pisać w działach regionalnych z przesłaniem prośby do moda/admina o przesunięcie go do działu NEWS (czyli aby ukazał się na portalu)

RedShadow - Sob 13 Wrz, 2014

Teraz mogą wreszcie zajrzeć do krypty z najbardziej skrywanymi forumowymi tajemnicjami :hyhy:
Wilk - Sob 13 Wrz, 2014

Ja bym takiej puszki pandory nie otwierał :rotfl:
Exodus - Nie 14 Wrz, 2014

Dziękuję wszechmogącym za wybór mnie na stanowisko admina.. :)
Odnośnie wyzwania tholina - pewne kroki w tym kierunku zostały już poczynione.. :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group