.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Off Topic - tematy motocyklowe - olecki13

olecki - Nie 15 Cze, 2014
Temat postu: olecki13
Cytat:
13 w piatek mialem dzwona na brzozowej, idiotka wymusila z uliczki z lewej strony. lalo niemilosiernie. hamowanie z tej odleglosci chyba nie mialo prawa sie udac. od razu przód zaczal wariowac, przyspieszylem proces wyglebienia. moto odbiło sie od fury, skosiło znak na poboczu i poszlo dalej.

ja po chwili od kontaktu z gleba odbilem sie od fury, zaczalem koziolkowac, podbilo mnie w powietrze i wyladawalem w rowie uderzajac glowa o kraweznik. kask dal rade.

pierwsze slowa jakie uslyszalem od tej cipy to czy dzwonimy na policje....

za chwile byla straz, od razu kolnierz, usztywnienie reki. dojechala karetka i mnie przejeli, policja oczywko tez po chwili byla. jej wina z miejsca.

dzis pojechalem do szpitala, gips na lewej rece. mam pare malych optarc, jestem poobijany.

ogolnie zyje ;p

gluchy wam powie jak zachowywala sie cala rodzinka i sprawczyni, brak jakiegokolwiek zainteresowania mna, awantura o hajs, teksty typu "on bez kasku jechal". najlepszy tekst mezulka

" ja pana widzialem bo wyjezdzalem ulice wczesniej, zaraz zmierze i panu policze ile pan jechal"






sory ze bez ladu i skladu ale ciezko mi poki co wiecej napisac



doloze potem foty.


LwG xD

[ Dodano: Pon 16 Cze, 2014 ]
o tak

Andy - Pon 16 Cze, 2014

Klasyczny lewoskręt, dobrze, że jesteś cały. Na Twoim miejscu skontaktowałbym się z prawnikiem i założył sprawę cywilną, masz przecież uszczerbek na zdrowiu, boli Cię szyja ;) Z tego co piszesz sprawca ma Ciebie i całą sytuację w dupie, z jej OC wypłacą Ci kapustę, a ona ukarana praktycznie tylko niewielkim mandatem nadal będzie miała oczy h*j wie gdzie i myśli zaprzątane wieczornym obciąganiem. Być może w najbliższym czasie znów wymusi i tym razem ktoś nie będzie miał tyle szczęścia. Stojąc w sądzie i słuchając wyrok skazujący za narażenie życia, dostając nakaz wpłaty 5 tysia na miejscowy dom dziecka może się trochę zastanowi i przemyśli swoje płytkie zachowanie.
Machu - Pon 16 Cze, 2014

Łapa złamana?
_adam_ - Pon 16 Cze, 2014

Skurw**y :zly: . Tylko tyle mogę powiedzieć. Szybkiego powrotu do zdrowia :) LwG!
wolf - Pon 16 Cze, 2014

Olecki szukaj firmy co się zajmuje odszkodowaniami powypadkowymi. Znajomy ostatnio sporo hajsu dostał za mniejszy uszczerbek (w dziesiątkach tys. pln liczone). Dobrze, że nic gorszego się nie stało... Zdrowiej chłopie!!! :super:
Wilk - Pon 16 Cze, 2014

Rodzinka i sprawczyni to ładny pustostan mają we łbie. Tekst "on jechał bez kasku" i teksty jej "mężusia" Policja już chyba z miejsca wiedziała, że ma do czynienia z buractwem. Nic tylko włączyć telefon i nagrywać zajście (jako świadek/kolega oczywiście nie jako poszkodowany, bo jako poszkodowany to ciężko cokolwiek zrobić). Później się ludzie dziwią, że znieczulica wśród kierowców itd. Co się dziwić skoro takie buractwo i tępaki jeżdżą po drogach publicznych dla których ważniejszy jest kawałek blachy niż życie drugiego człowieka.

Szybkiego powrotu do zdrowia i walcz o odszkodowanie! Ubezpieczalnia pewnie będzie chciała dać psie pieniądze i ugodę (z klauzulą, że nie będziesz już wnosić żadnych roszczeń i dochodzić swoich praw) więc nie daj się im i walcz o swoje, bo w grę wchodzą nie małe pieniądze za Twój uszczerbek na zdrowiu i skasowany motocykl. Chyba, że ubezpieczalnia zaoferuje normalne odszkodowanie (w co wątpię). :]

olecki - Pon 16 Cze, 2014

Machu napisał/a:
Łapa złamana?


lekarze nie wiedza, cos dziwnego tam jest, czekam na specjaliste.

Kuraś - Pon 16 Cze, 2014

olecki napisał/a:
lekarze nie wiedza,

idz prywatnie i poproś o fakture zwrócą Ci z oc.(a przy okazji odrazu bedą widzieć co jest nie tak) tak samo jak nie masz czym jezdzić na np rehabilitacje to zbieraj wszystkie bilety itd. za wszystko masz hajs oddany.



ps k... umyłbyś moto do zdjeć chociaż :troll2:

lukasW124 - Pon 16 Cze, 2014

Olecki miałeś światła? szybko jechałeś? dobrze że tylko tyle się stało ;)
Machu - Pon 16 Cze, 2014

lukasW124 napisał/a:
szybko jechałeś?


olecki akurat zawsze jeździ zgodnie z przepisami więc nie sądzę aby w taka pogodę przekroczył prędkość.

olecki - Pon 16 Cze, 2014

Machu napisał/a:
lukasW124 napisał/a:
szybko jechałeś?


olecki akurat zawsze jeździ zgodnie z przepisami więc nie sądzę aby w taka pogodę przekroczył prędkość.



tak.

lukasW124 - Pon 16 Cze, 2014

Nie pytałem czy jeździ zgodnie, czy niezgodnie z przepisami. Chciałem wiedzieć ile miał na liczniku ale widze, że zadaje dziwne pytania... :zdziwko:
Machu śledzisz oleckiego? Skąd wiesz, że zawsze jeździ zgodnie z przepisami?

Kuraś - Pon 16 Cze, 2014

a myslisz ze olecki Ci napisze że jechał 100 w zabudowanym w czasie deszczu? weź Ty sie zastanów chlopie.. jechał z predkościa dostosowana do panujacych warunków i tyle.
wyjebał to wyjebał nie drażmy temat :facepalm:

zena - Pon 16 Cze, 2014

jechał mi pomóc :zalamany: i co go spotkało
Kuraś - Pon 16 Cze, 2014

zena jestes czarownica!!!! :wstyd:
Machu - Pon 16 Cze, 2014

femme fatale


lukas124 po prostu znam oleckiego na tyle żeby wiedzieć, że nie pozwoliłby sobie n ryzykowną jazdę szczególnie w takich warunkach.

zena - Pon 16 Cze, 2014

Kuraś kuźwa wydało się i patrz mój motocykl Zechowany też naprawiał i mi nic nie jest i moto nie leżało :hyhy:
A tak swoją drogą to jak by olecki zapierdalał to byśmy go w szpitalu odwiedzali a tak to tylko ręka

Kuraś - Pon 16 Cze, 2014

zena to jeszcze Ty i Krt <lol>


nie no ponury zart :troll2:

olecki - Pon 16 Cze, 2014

dokladnie. na prawde jechalem z dozwolona predkoscia ( as always )

[ Dodano: Wto 17 Cze, 2014 ]
zena napisał/a:
jechał mi pomóc :zalamany: i co go spotkało


chciałem dobrze, wyszło jak nigdy :troll2:

brat Grubego - Wto 17 Cze, 2014

Dobrze, że Cię jeszcze nie skopali jak w rowie leżałeś. Autko uszkodziłeś bucu!

zdrowiej i dawaj znaki co z ręką.

Kuraś - Wto 17 Cze, 2014

łełek napisał/a:
dawaj znaki co z ręką.
LwG :troll2:
olecki - Wto 17 Cze, 2014

lwg rtg sor :troll2:
Piotras_5 - Wto 17 Cze, 2014

Lipa Olecki, nieźle wyjebałeś. Ale tak jak Ci pisałem, bierz od razu jakąś firmę zajmującą się odszkodowaniami. Ubezpieczalnie generalnie srają przed nimi, no i na bank więcej hajsu w ten sposób odzyskasz. Pamiętaj, że wszystkie ciuchy, rzeczy, np. telefon jak Ci się rozwalił to też liczy się z OC sprawcy.

Szybko zdrowiej asie! :)

andy963 - Wto 17 Cze, 2014

Zdrowiej szybko :)
A co do prędkości to max 50 mógł jechać, sam w oberwaniu chmury jechałem po prostu masakra.

pingwin137 - Sro 18 Cze, 2014

Na pierwszy rzut oka widać że jechał zgodnie z przepisami (tzn. prędkość). Jakby miał więcej na budziku to raczej nie pisałby już tego posta... :/ Na szczęście widać że dużo nie ucierpiałeś. Pal licho motocykl, zawsze da się naprawić ręka ważniejsza. Ja przez głupią piłkę już nigdy nie będę miał lewego nadgarstka sprawnego w pełni a co dopiero myśleć o wypadku na moto. Powrotu do zdrowia życzę :)
Skuter - Sro 25 Cze, 2014

Już się odpowiednia firma odszkodowawcza zajęła tematem :D Jakby komuś trzeba było pomocy to dawać znać :D
olecki - Sro 25 Cze, 2014

dokladnie Skuter, wlasnie czekam na Michała :)
olecki - Pią 27 Cze, 2014

bylem u lekarza...powiedzmy

terminy w warszawie to przyszły rok...w pruszkowie zaproponowali pazdziernik, wiec lux. prywatnie termin podobny...

nawet rentgena nie zrobili, na barskiej sie popsuło, w innych placówkach odmówili. na sor sie nie nadaje, ch... ze nie wiadomo co mi jest


takze grodzisk najzwyczajniej pozbyl sie problemu, dali skierowanie i sie pan bujaj.

Kuraś - Pią 27 Cze, 2014

najeb sie, przetni czyms na czole i niech kumple zaprowadzą Cie na SOR - bedziesz miał badania od a do z jak to Grzechu opowiada :D
olecki - Pią 27 Cze, 2014

Kuraś napisał/a:
najeb sie


pieeekniee, robie to :rotfl:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group