.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

małopolskie (K) - Wiosenne Spotkanie Motocyklistów - MNIKÓW 2014

leon - Nie 18 Maj, 2014
Temat postu: Wiosenne Spotkanie Motocyklistów - MNIKÓW 2014
W imieniu Stowarzyszenia Motocyklistów Grupa Południe chciałbym wszystkich serdecznie zaprosić na tegoroczne Wiosenne Spotkanie Motocyklistów w Mnikowie. Impreza odbędzie się już za niecały tydzień w sobotę 24.05.2014. Będzie to jubileuszowe dwudzieste Spotkanie Motocyklistów w Mnikowie. Start o 10tej pod Halą Wisły (ul Reymonta 22). W planie imprezy między innymi parada z Krakowa do Mnikowa, msza święta i święcenie motocykli, możliwość postrzelania z prawdziwej broni palnej, koncerty zespołów Królewski Styl, Tamtamitutu, Łzy, konkursy, pokazy, ognisko do białego rana i TYSIĄC PIW za free od Motula!!! :hurra: :hurra: :hurra:

Do zobaczenia!!! :)


Exodus - Pon 19 Maj, 2014

Postaram się być jak tylko będę miał czym przyjechać.. :)
leon - Pon 26 Maj, 2014

Było rewelacyjnie! :D W imprezie wzięło udział ponad 1000 osób, a w samym Mnikowie pojawiło się około 700 motocykli. :moto: Chyba wszystko wyszło tak jak miało wyjść. :cwaniak: Pogoda w sumie nas oszczędziła biorąc pod uwagę, to co działo się w południowej części Krakowa. :kwasny: Łzy zrobiły robotę! Naprawdę! :padam: Aż czuję niedosyt i mam ochotę na jakiś koncert. <radocha> Co do wieczoru, to niewiele pamiętam, ale też na pewno było fajnie! <soczek> Ci co nie byli niech żałują! :D W wolnej chwili zmajstruję jakąś fotorelację. :)


























yezozwierz - Pon 26 Maj, 2014

A ja głupi pojechałem oglądać strupiałe audi do Rzeszowa :(

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group