.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

śląskie (S) - Katowickie spoty

MelRiot - Czw 08 Maj, 2014
Temat postu: Katowickie spoty
Hej!

Bez owijania i rozczulania powiem tylko, że jako świeżyna powoli ogarniam moją gs i wszystko co z nią związane, przyznam też, że brak mi kogoś kto ma pojęcie w jakimś stopniu dot. techniki jazdy jak i tych podstawowych czynności jakich wymagają nasze suzunie:)
Jeśli ktoś ma ochotę na wspólne przejażdżki z nowicjuszką z jednoczesnym wykazaniem się wiedzą i doświadczeniem, to śmiało proszę pisać:).
W poście wypadam blado, ale to tylko takie wrażenie:):)

Pozdrawiam

yezozwierz - Czw 08 Maj, 2014

Witam, pozdrawiam z niedaleka :) Jak coś potrzebujesz spytać to wal śmiało, katowice to do niedawna był mój drugi dom ;) Ale nadal mam blisko więc i spoty jakieś można ogarnąć.
MelRiot - Czw 08 Maj, 2014

Wielkie dzięki, nie będę się obawiała w takim razie zarzucać Cię pytaniami:)
horbal - Czw 08 Maj, 2014

Tutaj znajdziesz na pewno sporo osób chętnych na jakieś śmiganie. Jak poskladam moto to sam się piszę na jakiś spot :-)
Semy - Czw 08 Maj, 2014

To i ja się dopiszę bo może z wami się uda to :)
yezozwierz - Pią 09 Maj, 2014

Fajnie, coraz wiecej zycia na poludniu sie robi :) moje moto jak na dzis stoi rozebrane ale tylko musze airboxa, bak i siedzenia poskladac i bedzie do jazdy :)
Semy - Pią 09 Maj, 2014

Jak patrzę na pogodę to sobota jest ładna. ktoś chętny? :)
Lex - Pią 09 Maj, 2014

Z lataniem u mnie będzie ciężko bo mało czasowy jestem.
Ale spontaniczne spoty, żeby poznać się z ludzi z regionu jak najbardziej.

RedLady94 - Pią 09 Maj, 2014

Ja jestem chętna, ale zależy od godziny :D
Semy - Pią 09 Maj, 2014

ja mam caly dzien na luziku więc proponujcie. ja proponuje 13:00 ale gdzie?
Lex - Sob 10 Maj, 2014

Kiszę ogóra do 14 w pracy. Może o 15.30 M1 Czeladź stacja BP?
RedLady94 - Sob 10 Maj, 2014

Kopiec odpada, bo jest zakaz wjazdu i dalej coś tam remontują. Ta Czeladź brzmi nieźle :D
affectpct - Sob 10 Maj, 2014

Byl by ktos na tyle iprzejmy by dac dopasowac gmole? Bez ich zakladania bysmy tylko przylozyli. Jak cos prosze o info 535 820 290
Lex - Sob 10 Maj, 2014

affectpct, przyjedz do Czeladzi to przypasujesz.
Napiszcie tylko czy ta 15.30 pasuje czy później. Byle by nie padało.

RedLady94 - Sob 10 Maj, 2014

Pogoda jest właśnie średnia. U mnie przed chwilką padało, więc jest niestabilnie ;/
Lex - Sob 10 Maj, 2014

To jak będzie lało jak z wiadra to odpuscimy.
RedLady94 - Sob 10 Maj, 2014

Jak na razie jest ok, wiec widzimy się o tej 15:30 przy m1 :)
Semy - Sob 10 Maj, 2014

Ja też będę ale mogę się parę minut spóźnić więc poczekajcie proszę na czerwoną GSkę bo być na bank będę.
RedLady94 - Sob 10 Maj, 2014

Semy poczekamy :)
affectpct - Sob 10 Maj, 2014

Kurde ja sie nie wyrobie :( dopiero wrocilem do domu i ide sie kapac gps pokazuje 40minut do celu bo jakis sztal jest :/ a wiecie w ktora strone jedziecie?
RedLady94 - Sob 10 Maj, 2014

Ja pierwszy raz w życiu jadę na takie coś, wiec nie mam zielonego pojęcia :D
perLucjano - Sob 10 Maj, 2014

No to spocik inauguracyjny dobiegł końca miło było się spotkać i pogadać, choć na co dzień jeżdżę enduro to sentyment do GS-a pozostał.
Semy - Sob 10 Maj, 2014

RedLady94 napisał/a:
Ja pierwszy raz w życiu jadę na takie coś, wiec nie mam zielonego pojęcia :D


to nas dwoje było :D

Ale integracyjka całkiem całkiem przyjemna - więcej takich

Lex - Sob 10 Maj, 2014

Również dziękuję za spotkanie. Myślę że następnym razem bardziej się zorganizujemy:)
Panowie z regionu Ci co nie byli: Nasza Konczita RedLady94 nie ma brody, za to ładną buzię i przyjemną osobowość. :) To tak dla zachęty :)
RedLady, nie powieś mnie za to :zawstydzony:

yezozwierz - Sob 10 Maj, 2014

Kuuuuurde... cep ze mnie. Mialem dzis bieganine, kolo sciagnac, zmiana opony, jeszcze pare problemow sie zrobilo i jak skonczylem to niewiele myslac wsiadlem na baja i ogien. A o forum se zapomnialem :( a od 15 do 17 latalem, 150km zrobilem. Szkoda bo krecilem sie niedaleko was :(
lobuz2525 - Sob 10 Maj, 2014

Proponuję spot w aglomeracji i wyjazd w trochę spokojniejsze miejsca ( Ogrodzieniec, Ojców, Chudów), a tak przy okazji znalazłem na małopolskim http://www.forum.gs500.pl...p=199706#199706
RedLady94 - Sob 10 Maj, 2014

Lex raczej Cię nie powieszę :D Dziękuję bardzo za nasze mini spotkanie, więcej takich :)
Semy - Sob 10 Maj, 2014

tak w ogóle to jak jechałem do Czeladzi, to na obwodnicy bytomia minąłem żółtą GSkę - w pierwszej chwili myślałem że to ktoś z z nas tylko kierunki pomylił :D

i całkiem dobry pomysł aby tego 7 czerwca wybrac się większą ekipą na te grillowanko

RedLady94 - Sob 10 Maj, 2014

Semy możliwe, że to byłam ja, bo musiałam na szybko na Karb podjechać... A co do tego motogrilla to świetny pomysł, fajnie zebrać się większą grupą i się tam wybrać :D
Semy - Sob 10 Maj, 2014

tak myśląc to mogłaś być ty nawet! to ci numer :D
Lex - Sob 10 Maj, 2014

RedLady ma niepowtarzalną kolorystykę więc pewnie się mijaliście.
RedLady94 - Sob 10 Maj, 2014

Jeszcze żółtej nie spotkałam, poza moją :D Ale myślę czy jej czasem nie przemalować na jakiś wiśniowy czy coś, bo ładnie z rama się będzie prezentowało :P
perLucjano - Nie 11 Maj, 2014

Pomyśl o żółtych paskach na ranty felg do tego czarne napisy slingshot i zobaczysz jaki wtedy będzie wzbudzała zachwyt.
RedLady94 - Nie 11 Maj, 2014

perLucjano to jest akurat bardzo dobry pomysł :D Chyba nawet lepszy niż malowanie :)
Lex - Nie 11 Maj, 2014

RedLady94, tylko pamiętaj żeby były odblaskowe, dodadzą smaczku :)
RedLady94 - Nie 11 Maj, 2014

Lex , jest dostępna w Motomodzie , za 40 zł więc chyba się skuszę na nią :D
Semy - Pon 12 Maj, 2014

a ja dla odmiany bym pomyślał o wypukłych literkach S jak suzuki na boczki zbiornika albo tylne plastiki. najlepiej przyklejane i metalowe - ot ja to tak widzę
RedLady94 - Wto 13 Maj, 2014

Paski na feldze są i wygląda to superancko :D A co do naklejek to podoba mi się bez nich, jest tajemniczo bo nikt nie wie co to za motocykl, poza Suzuki bo jest na silniku :P
Lex - Wto 13 Maj, 2014

No to super. Ja na koniec sezonu planuje małą zmianę wyglądu.
Na biało, zamiast znaczka suzuki na baku czarny emblemat z kostkami do gry. Na ogonie też mały znaczek.

RedLady94 - Sro 14 Maj, 2014

cały GS na biało? :D Ciekawie by to wyglądało :P
affectpct - Czw 15 Maj, 2014

I co nie ma żadnego gsa w pobliżu żeby zrobić przymiarkę gmoli? Żodyn nie jest chętny? Podjechałbym chciałbym tylko przymieżyć swoje gmole czy pasują.
Lex - Czw 15 Maj, 2014

affectpct, kurcze, gościu. Odpisywałem Ci już kilka razy. Przyjedź, przymierzysz. W czym problem?
affectpct - Pią 16 Maj, 2014

Oo stary nie widzialem nigdzie wiadomosci od Ciebie :p to stary super napisze Ci pw ze szczegolami
pawell12344 - Pią 16 Maj, 2014

:orany: Wreszcie region śląski żyje na tym forum,ale i tak zapraszam na http://forum.motocyklistow.slask.pl/
yezozwierz - Pią 16 Maj, 2014

pawell12344 napisał/a:
:orany: Wreszcie region śląski żyje na tym forum,ale i tak zapraszam na http://forum.motocyklistow.slask.pl/



ty ty ty, jakto to sie stało ze to forum jest na tym silniku? zdawalo mi sie ze zmienili silnik na nowszy, chyba ze fora pomyliłem? jak jest stary silnik to sie zarejestruje zaraz :D

pawell12344 - Pią 16 Maj, 2014

Jest jeszcze jedno forum ale na tamtym udzielam się troszkę mniej więc nie podałem adresu :P Ale zaraz to naprawię :wstyd: http://www.motocykle.slask.pl/
horbal - Sob 31 Maj, 2014

Halo ludzie !! !!
Jakieś plany na jutro ? Można się spiknąć w kilka osób i gdzieś pokrążyć :-)

lobuz2525 - Sob 31 Maj, 2014

Ja planuje jutro Szczyrk, Wisła, Ustroń jakaś objazdówka dokładnej trasy nie mam ale spontany są najlepsze :D . Zapraszam jeżeli ktoś ma ochotę się przyłączyć.
lobuz2525 - Sob 31 Maj, 2014

Ja planuje jutro Szczyrk, Wisła, Ustroń jakaś objazdówka dokładnej trasy nie mam ale spontany są najlepsze :D . Zapraszam jeżeli ktoś ma ochotę się przyłączyć.
Semy - Sro 04 Cze, 2014

Tydzień się powoli kończy a tym samym grill w Krakowie się zbliża. Wszytko zależy od pogody, wiadomo, ale ktoś jeszcze jest dalej chętny na wypad?
DJSebol - Sob 26 Lip, 2014

Dzieje się coś na tym śląsku czy bieda ? :/


;)

perLucjano - Nie 27 Lip, 2014

Jak widać sezon urlopowy w pełni, pogoda dopisuje tylko brak inicjatywy. :kwasny:
pawell12344 - Wto 29 Lip, 2014

DJSebol napisał/a:
Dzieje się coś na tym śląsku czy bieda ? :/ ;)

Dzieje się dzieje tyle że nie na tym forum ;)

DJSebol - Wto 29 Lip, 2014

A na jakim forum się dzieję :P Na www.motocykle.slask.pl ? ;)

Bo chętnie poznałbym ludzi do polatania :hyhy:

pawell12344 - Czw 31 Lip, 2014

DJSebol napisał/a:
A na jakim forum się dzieję :P Na www.motocykle.slask.pl ? ;)

Bo chętnie poznałbym ludzi do polatania :hyhy:

Lub na tym
http://forum.motocyklistow.slask.pl/

paulina89 - Pią 01 Sie, 2014

Witam!

Dopiero co przywitałam się w powitalni. Czytam Wasze posty i stwierdzam, że już nasza w tym głowa, aby na tym forum się działo :) Konto na forum śląskich motocyklistów też mam, ale to przecież tutaj jest najwięcej posiadaczy gs'ów. Żeby nie powiedzieć tam co poniektórzy mają nasze maszyny w poważaniu, ale forum samo w sobie bardzo dobrze prowadzone, i świetni ludzie:)
Ja osobiście bardzo lubię jeździć w towarzystwie innych gs500 i uważam, że powinniśmy się trzymać razem:D
Jeździcie na Chudów?

Pozdrawiam

DJSebol - Pią 01 Sie, 2014

Można by było pomyśleć o jakimś tripie ;)
paulina89 - Nie 03 Sie, 2014

Ja z miłą chęcią ;] A jakie miejsca polecacie w najbliższej okolicy- mówię np o knajpkach przyjaznych motocyklistom, gdzie można bezproblemowo zostawić moto ?
RedLady94 - Nie 10 Sie, 2014

Troszkę mnie tutaj nie było :)

Dobry pomysł z tym tripem :D Może jakiś wypad w góry, co wy na to? :D Jakaś Wisła czy coś w tym stylu? :)

yezozwierz - Nie 10 Sie, 2014

ooooo ja to bym chętnie poleciał w tamte rejony, ale mi po drodze to S1 cały czas lecieć :P
DJSebol - Nie 10 Sie, 2014

RedLady94 napisał/a:
Troszkę mnie tutaj nie było :)

Dobry pomysł z tym tripem :D Może jakiś wypad w góry, co wy na to? :D Jakaś Wisła czy coś w tym stylu? :)



Jestem jak najbardziej za :D

Krzycho - Czw 04 Wrz, 2014

Halo? :D Trzeba odżyć na forum :P Ktoś coś? :P
Semy - Pią 05 Wrz, 2014

jak sobota dopiszę to możemy pośmigać :)
Krzycho - Pią 05 Wrz, 2014

Akurat sobota zajęta :( dopiero po 20/21 coś bd latać ale to i tak niedużo, bo ze świeżakiem :P
yezozwierz - Pią 05 Wrz, 2014

tak jak pisałem ja sie bd kręcił w okolicach imielin, bojszowy, pszczyna etc.
Krzycho - Pią 05 Wrz, 2014

Wiem wiem, nie pisałem nic, bo ja nocny nieduży kurs w zupełnie inną stronę :/ :P
Axen - Nie 07 Wrz, 2014

ktoś coś dziś ?? :-)
Krzycho - Nie 07 Wrz, 2014

Ja chętnie :D

edit: czas i miejsce? :P

edit2 :P : no i co i co? bo :moto: woła :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group