.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Promowanie Forum GS500 - Breloczki klubowe z nickiem?

affectpct - Pią 28 Mar, 2014
Temat postu: Breloczki klubowe z nickiem?
Witam.
Mam sposobność wykonać po taniości breloczki do kluczy.

Śmiało można zrobić różne projekty na breloczkach mogę nanieść nick forumowy i oczywiście adres do forum.

Materiał dowolny. Kolorystyka również jak i wymiary.

Można by to zrobić z aluminium i np. wypolerować świeciło by się jak psu jajca ale można również użyć różnego rodzaju laminatu miękkiego (czyli takiego giętkiego) lub twardego z powłoką aluminiową co spowoduje sztywność.

To taki przykładzik co zrobiłem dla kolegi według jego życzenia.



Ceny nie podaje bo to zależy na jaki materiał byśmy się zdecydowali.

Jak się zaopatrują władzę forum na taki pomysł i przede wszystkim My?

tmi - Pią 28 Mar, 2014

Aluminium to tak raczej słaby pomysł, raczej coś miękkiego.
Diesel21 - Pią 28 Mar, 2014

są takie bryloczki z ala pianki, na takie coś bym się pisał, bo każdy metal i nawet plastik będzie rysował pułkę podczas jazdy
Faktograf - Pią 28 Mar, 2014

Jeżeli byś robił indywidualne projekty to ciekawa opcja.
affectpct - Pią 28 Mar, 2014

wiele zależy od tego czy breloczki mogłyby być jednokolorowe czy też nie. Skoro mówicie że miękie tworzywa to pozostaje jakaś gąbka czy też guma lub specjalna odmiana stryopianiu specjalnie utwardzona. Teraz jade do szkoły jak wróce to coś pomyślę i wrzuce może jakieś przykłady. Jeszcze można by np. zastosować sklejke :P


Co rozumiecie poprzez indywidualne oferty?

affectpct - Nie 30 Mar, 2014

Czy ktoś z forum posiada logo w grafice wektorowej? Bo bym coś przygotował
Diesel21 - Nie 30 Mar, 2014

ja mogę coś narysować jak checsz, pisz na PW to się dogadamy ;)
panbodzio - Nie 30 Mar, 2014

affectpct napisał/a:
Czy ktoś z forum posiada logo w grafice wektorowej? Bo bym coś przygotował


na forumowym ftp w folderze panbodzio masz naklejki forumowe w corelu

affectpct - Sro 02 Kwi, 2014


a z drugiej strony adres forum plus ewentualnie nick co powiecie?

michals51 - Nie 06 Kwi, 2014

ja osobiście bym się pisał na coś stosownego:P
z adresem forum i nickiem

pawulon40 - Pon 14 Kwi, 2014

Tak fajny projekt , ale z czego wykonane , pianka lub guma :) ;)
malinovy - Pon 14 Kwi, 2014

nick i adres forum na jakims miekkim materiale co by mozna do kluczykow przypiac. Na takie cos to i ja bym sie pisal :D
Kondii - Sro 16 Kwi, 2014

Fajna, sprawa :)
Teraz koszta z wysyłką, wydaje mi się że wszystkie najważniejsze rzeczy zostały już powiedziane, nic tylko czekać na konkrety :D

beacia500 - Sro 16 Kwi, 2014

ja też się piszę na breloczek, byle właśnie był miękki, a nie żadna blacha ;)
affectpct - Sro 16 Kwi, 2014

Jeżeli chodzi o mnie to mięki to nie bardzo bo nie wiem z jakiego materiału by go można wykonać?

Jeżeli chodzi o rysowanie to włkna sztuczne maja mniejszą scierność od metali więc teoretycznie nie powinny powodować żadnych rys

beacia500 - Sro 16 Kwi, 2014

miękki w sensie z gąbki albo gumowy, bo blacha jak już pisali będzie rysowała bak, chyba ze do kluczy od domu się go przyczepi, ale jaki to ma sens ;/
affectpct - Sro 16 Kwi, 2014

No aluminium czy stal ok zgodzę się ale ja myślałem o tworzywach sztucznych polietylen itp. prościej odmiana plastiku. Mam teraz akurat płaskowinki o grubości 3mm tylko że szare mogę zrobic jedną próbę i zobaczymy jakby to wyglądało. Tylko obawiam się iż napis bez wypełnienia będzie słabo widoczny.

Ale breloczki z tego materiału by wyszły dosyć tanie.

Ogólnie trzeba się liczyć z tym że hurtowinie raczej sprzedają materiał na m2 a do breloczków dużo ich nie potrzeba a mi nadmair materiału nie jest potrzebny.

Ewentualnie są dwie opcje laminat grawerski cienki lub grubu może zrobie zdjęcia i wrzuce żeby każdy miał pojęcia o czym mówie

ziomek4000 - Sro 16 Kwi, 2014

na forum gsxf mamy kolegę który wykonuje breloczki z plexi.
affectpct - Czw 17 Kwi, 2014

No plexa ok ale to nie jest miekie. Poza tym plexa jest bardzo lamliwa lepszy jest poliweglan
Faktograf - Sob 19 Kwi, 2014

dopiero przeczytałem... z tymi indywidualnymi projektami chodziło mi o możliwość wyboru materiału nawet jak będzie ogólnie postanowione, że np będą gumowe czy piankowe.
skobi84 - Wto 29 Kwi, 2014

I na czym stanęło, będą te breloki? Przyznam że chętnie gumowy brelok pendem nabendem :hyhy:
ssiiwwyyy - Czw 02 Paź, 2014

i jak z tymi brelokami ?? :)
tmi - Czw 02 Paź, 2014

Będący na zlocie w Wilkasach kilka lat temu już swoje breloczki z nickiem mają :P
Irys - Czw 02 Paź, 2014

tmi napisał/a:
Będący na zlocie w Wilkasach kilka lat temu już swoje breloczki z nickiem mają :P

Niektórzy nawet kilka :P

studi - Sob 04 Paź, 2014

Irys napisał/a:
tmi napisał/a:
Będący na zlocie w Wilkasach kilka lat temu już swoje breloczki z nickiem mają :P

Niektórzy nawet kilka :P

A inni wcale, bo o nich organizatorzy zapomnieli ;P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group