.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Ogólnie o Gs 500 - co sądziscie o tym GS

Diesel21 - Pon 10 Lut, 2014
Temat postu: co sądziscie o tym GS
Witam!
Mam GSa, a teraz szukam również GS dla swojej dziewczyny.
Dobrze jej sie jeździ na moim ale jak wiadomo chciała by mieć własny.
Pasuje do niej wymiarowo - dosięga nogami do ziemi :P
I znalazłem takie cuś :
http://allegro.pl/suzuki-gs-500e-i3960958425.html

Wiadomo że interesu życia by na tym nie zrobiła ale to zawsze jakiś sprzęcik.
Ogólnie to hajsu więcej nie ma a ten jest ubezpieczony i zarejestrowany więc zawsze coś do przodu.
Rocznik 91, po remoncie silnika - między innymi panweki nowe.

Czyli tak jak w temacie co sądzicie.

Paulo - Wto 11 Lut, 2014

silnik z jednej strony wygląda inaczej i z innej inaczej. jakby z prawej był malowany. albo w ogóle rzeźbiony z dwóch.

pokrywa zaworów też wygląda podejrzanie, poprawcie mnie ale chyba nie było całych czarnych silników - wydaje mi się że powinna być srebrna.

lagi wyglądają na mokre ale słabo widać na zdjęciach, mała rozdzielczość.


w szczególności przyjrzałbym się temu silnikowi.

Faktograf - Wto 11 Lut, 2014

Widać, że jakaś praca została włożona w maszynę. Lata swoje ma więc i przeszłość może mieć różną. Tarcza z przodu malowana, silnik też. Tak jakby ktoś chciał mieć maksymalnie czarny motocykl ale zabrakło mu mocy w połowie pracy. Lampa przednia nieoryginalna. Ogólnie po oględzinach może i warto będzie wziąć, pewnie cena jeszcze do zbicia.
Chemical - Wto 11 Lut, 2014

Na plus na pewno przemawia to że lakier jest oryginalny ( bak, ogon , błotnik ), przynajmniej wydaje się byc sadząc po malowaniu i naklejkach. Może to być rozsądna podstawa do reinkarnacji.
Wiadomo w tym budżecie rewelacji nie ma co oczekiwać.
Przed fotkami pewnie były psiknięte lakierem w sprayu wszystkie elementy które wyglądały nieestetycznie. Z pokrywy zaworów lubi odchodzić ten srebrny lakier, czopy przedniej tarczy też są czarne a oryginalnie powinny być srebrne ( niklowane) . Jak koledzy wczesniej zwrócili uwagę silnik tez był poprawiany czarnym lakierem.
Poza tym motocykl jest 91 roku więc swoje też miał prawo już przejść.

Set3 - Sob 15 Lut, 2014

Czemu lampa nie oryginalna. Mi sie wydaje że lampa jest ok.
Najważniejsze to sprawdzić jak silnik pracuje. Reszte idzie podszykować. A jak trzeba wysmienic tak jak np tarcze hca.

Diesel21 - Sob 15 Lut, 2014

witam, dzięki za odpowiedzi ale niestety nie zdązyłem i gość zdązył sprzedać zanim miałem czas wlecieć.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group