.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Powitania - Witam wszystkich!

cupkinson - Wto 21 Sty, 2014
Temat postu: Witam wszystkich!
Siemka jestem Dawid z okolic Tarnowa jakieś 3 miesiące temu zakupiłem pięknego GS'a w wersji E z 2003 roku, chodź w dowodzie ma wbity 2004 rok prawdopodobnie została wbita data pierwszej rejestracji. Prawko już na nowych zasadach zdane za pierwszy razem jakiś miesiąc po kupnie, już troszeczkę na nim polatałem zrobiłem prawie 400km. Silniczek pracuje równo, piękny ładny suchutki, zobaczymy co będzie dalej. Jest od 2 właściciela przebieg rzekomo lekko ponad 29k. Kupiłem go od gościa z Kielc który ma sporo maszyn w swojej stajni tym egzemplarzem podobno jeździła jego żona, która przesiada się na coś mocniejszego. On sam bierze udział w wszelakich zawodach motocyklowych, enduro(cross, quad) jak i wszelkich torowych wyścigach. Jutro jak wyciągnę go z garażu zrobię mu małą sesje zdjęciową i wrzucę na forum mam nadzieję ze spodoba się wam. Mam nadzieje że to będzie piękna kontynuacja przygody z motocyklami. Dodam że wcześniej jeździłem na pseudo ścigaczu (Yamaha Tzr) a jeszcze wcześniej skuterek (Sym Red Devil). Myślę że na tej suczce wprawie się w jazdę i wskoczę na moto klasę wyżej (myślę o R6).
nikto - Wto 21 Sty, 2014

Siema :]
pawulon40 - Wto 21 Sty, 2014

Siemka witaj , szerokości i przyczepności ;) :)
kapec_gs500 - Wto 21 Sty, 2014

witaj ;)
kon7rad - Czw 23 Sty, 2014

Witam kolegę z Tarnowa :) fajnie ze wkoncu jest ktos kto jezdzi na GS i jest z TRN :) daj jakies naimary na siebie,fb czy cos. Moze kiedys cos polatamy. Pozdrawiam i zapraszam do Moto Tarnowa :)
dymny - Pon 27 Sty, 2014

Witam kolegę!
Widzę, że tarnowska grupa GSowa się powiększa <ok>

cupkinson - Pon 27 Sty, 2014

miejmy nadzieje ze grupa z czasem bedzie wieksza i wieksza!
kon7rad - Wto 28 Sty, 2014

Nooo to koledzy na wiosnę pasuje sie przejechac i lepiej zapoznać :)
Wilk - Sob 28 Lut, 2015

Niestety Dawida już nie ma wśród nas. :zalamany:

http://forum.gs500.pl/viewtopic.php?p=212827


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group