.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Humor - Ryzyko zawodowe........

riki_tiki - Czw 29 Maj, 2008
Temat postu: Ryzyko zawodowe........
Ciekawostka dla zlodzieji ,nigdy nie wieadomo na co sie trafi ;)

http://www.elektroda.pl/r...c.php?t=1021421

MATI.Evo - Czw 29 Maj, 2008

Osz kurna :D Ja nawet nie pomyślałbym o czymś takim, a tu gościu zbudował sobie "stróża" :P Pomijając fakt, że nie za bardzo to się przyda to pomysł rewelacyjny ;]
Shadow - Czw 29 Maj, 2008

hahahah omg przeciez jak mu to w pokoju odpali to go spali zywcem :D
Grzechu16 - Czw 29 Maj, 2008

kurde faktycznie można spalić intruza hehehe :D szczerze niebezpieczny wynalazek przez przypadek możesz podpiec sąsiada jak to ktoś napisał w poście poniżej tego dzieła.
leon - Czw 29 Maj, 2008

Do pilnowania ogrodu to ten wynalazek by się nadawał. Ale jeśli chodzi o pomieszczenia zamknięte to ja już wolę żeby mnie okradli, niż żeby wszystko poszło z dymem :D
pootietang - Czw 29 Maj, 2008

dobry sprzęcior, zawsze chciałem mieć miotacz płomieni, może do gs'a bym sobie zamontował ?? :rotfl:
Grzechu16 - Pią 30 Maj, 2008

podpiekał byś puszkarzy ?:D
leon - Pią 30 Maj, 2008

Na puszkarzy wystarczą dobre rękawice. Przedwczoraj jak mi trzecia puszka w ciągu godziny zajechała, to już nie wytrzymałem! ;)
Snajper - Pon 02 Cze, 2008

Nie wytrzymałeś iii?

A miotacz rewelacyjny :D Widziałem podobny projekt przy samochodzie. Struga płomieni buchała na boki na wysokości drzwi. Miało to chronić ludzi przed złodziejami, którzy wywalają z samochodu właściciela i odjeżdżają.

Lemon - Pon 02 Cze, 2008

leon napisał/a:
Przedwczoraj jak mi trzecia puszka w ciągu godziny zajechała, to już nie wytrzymałem!

czego oczywiście nie popieramy :wstyd:

leon - Pon 02 Cze, 2008

Nie, no spoko! Jakiegoś hardcore'u na drodze nie zrobiłem. Po prostu z łapki załadowałem dość mocno w lusterko i tyle. W końcu zajechano mi drogę więc miałem prawo stracić na chwilę panowanie nad motocyklem i trochę zahaczyć o lusterko ;) ;) ;)
Lemon - Pon 02 Cze, 2008

:hyhy:
Podkopnik - Sro 06 Sie, 2008

gosc ma łeb zeby takie cos zrobic hehe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group