.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

pomorskie (G) - pomorskie

Grzechu16 - Wto 27 Maj, 2008
Temat postu: pomorskie
Zapraszam do pisania i przepraszam za pomyłkowo usunięty wątek.
Mic_gda - Wto 27 Maj, 2008

A co to za spotkania w srody na molo w Brzeznie ? cyklicznie to sie odbywa ?

Napisz cos wiecej.

Pozdrawiam

groszek - Wto 27 Maj, 2008

Mic_gda napisał/a:
A co to za spotkania w srody na molo w Brzeznie ? cyklicznie to sie odbywa ?

Napisz cos wiecej.

Pozdrawiam


Z tego co pamiętam to już kilka latek liczy sobie zwyczaj spotykania się motocykli na byłym pasie startowym na Zaspie. Od jakiegoś czasu przeniesiono się właśnie na molo w Brzeźnie a później ekipa jedzie i niestety za nią cała masa skuteromaniaków :zdegustowany: na pas trochę poszaleć :hyhy: Co do spotkań to różnie, czasami jest kilkanaście motorków ale pamięta się czasy gdzie było ze 200 maszyn i jeszcze raz tyle wiary :szok: Jak pewnie się orientujesz ulica JP 2 jest dosyć długa i czasami chłopaki robią ustawki na 1/4 z motorkami samochodami.

alesklar - Sro 28 Maj, 2008

ja niestety dziś nie dam rady przyjechać bo właśnie jadę odstawić moto na serwis :kwasny:
ale za to w przyszłym tygodniu to już na 100% będe :)

groszek - Sro 28 Maj, 2008

alesklar napisał/a:
ja niestety dziś nie dam rady przyjechać bo właśnie jadę odstawić moto na serwis :kwasny:
ale za to w przyszłym tygodniu to już na 100% będe :)


No cóż szkoda :( w takim razie widzimy się za tydzień :D

alesklar - Sro 28 Maj, 2008

Już wiem, że na pewno za tydzień będę mógł bo piątek odbieram moto :) Ku mojemu (nie)zadowoleniu będę też lżejszy o parę stów bo okazało się, że mój napęd jest do wymiany, do tego regulacja zaworów i gaźniki...ehhh :zdegustowany: będzie trzeba puszke sprzedać ;)
ZowA - Sro 28 Maj, 2008

A gdzie wstawiasz na serwis GS-a??
alesklar - Sro 28 Maj, 2008

A to jest dłuższa historia;)
Jakiś czas temu właśnie chciałem wstawić moto do serwisu i zadzwoniłem do marvela - zaprosili mnie na lipiec :rotfl:
Następnego dnia stoję na parkingu z kumplem z pracy i opowiadam mu o tym a on mówi że on zna skądś tam kilku mechaników z marvela. Zadzwonił do jednego z nich i się okazał, że on już tam nie pracuje ale dalej naprawia motocykle i właśnie wrócił z Danii gdzie, przez ostatni rok pracował w serwisie suzuki/ducati. Teraz wrócił do Polski i naprawia motocykle u siebie w garażu - dorabia sobie - więc kumpel mnie z nim umówił. Facet widać, że się zna narzeczy i ceny ma w miarę przystępne - za regulację luzów i gaźniki 200zł. A co najważniejsze terminy ma na za kilka dni :) Zobaczymy jak zrobi to powiem czy dobrze :) Jak coś to mogę dać na niego namiar :)

Zowa a tak na marginesie to Twoja Gsa jest niebieska?? Bo dziś widziałem taką na grunwaldzkiej :)

ZowA - Sro 28 Maj, 2008

No niebieska i ze kuferkiem i ze samodzielnie zmontowanymi niebieskimi gmolami ;)
alesklar - Sro 28 Maj, 2008

A byłeś dziś na grunwaldzkiej jakoś po południu?? Kuferek nie pamiętam czy był ;)
ZowA - Sro 28 Maj, 2008

kolo 15 jechałem od Conradinum grunwaldzką, skręcilem do studzienki i dalej na Morene do domku :)
alesklar - Sro 28 Maj, 2008

Hmm no to wychodzi na to, że ktoś jeszcze w Gdańsku ma taka GSke jak Ty bo ja ją widziałem w okolicy Galerii Bałtyckiej :)

A tak przy okazji:
jest ktoś chętny na małą wycieczkę w weekend do Władysławowa / na Hel??

ZowA - Sro 28 Maj, 2008

ja to raczej nie dam rady, mam wyjazdówke do pracy. A jak będziesz odbieral moto to zapytaj ile za wymiane sprzegla by koleś chcial
FighteR-600 - Sro 28 Maj, 2008

witam wszystkich cyklistów z trójmiasta....

pozdro i do zoba na trasie albo jakiejś ustawce w Gd. :D

alesklar - Sro 28 Maj, 2008

ZowA napisał/a:
jak będziesz odbieral moto to zapytaj ile za wymiane sprzegla by koleś chcial

Spoko napewno się spytam :)

FighteR-600 napisał/a:
pozdro i do zoba na trasie albo jakiejś ustawce w Gd. :D

Zapraszam w środę na molo lub już w weekend na wycieczkę na półwysep :)

Mic_gda - Sro 28 Maj, 2008

Za tydzien tez bym sie ustawil :)

Ja mieszkam na Grunwaldzkiej, ale mam fioletowego i dzisiaj nie jezdzilem :P

Pozdrawiam

alesklar - Czw 29 Maj, 2008

No to myślę, że za tydzien w środę wpadniemy dobrą ekipą gs-maniaków :D
Może byśmy się ustawili jakoś wcześniej np we wrzeszczu i pojechali razem?? Co wy na to?? :)

Mic_gda - Czw 29 Maj, 2008

Tak zrobimy :)
FighteR-600 - Pią 30 Maj, 2008

jak dla mnie spoko...
w tym tygodniu jednak nie dam rady się wyrwać...

alesklar - Sob 31 Maj, 2008

Dzisiaj byłem polatać na swoim Gsie i przejechałem się z Gdańska do Białogóry przez Chwaszczyno, Wejherowo i Krokową w sumie ok 170km w dwie strony :) I powiem tylko tyle że trasa jest świetna :) 70%drogi to winkielki niektóre na prawdę ciasne, znaczna większość na dobrej nawierzchni do tego przepiękne widoki i zapach zbliżającego się morza ;) Krótko mówiąc jeśli jest ktoś chętny na powtórkę w przyszłym tygodniu to ja się pisze :D Po drodze można sobie zwiedzić nieukończoną elektrownie atomową w Żarnowcu i kilka innych miiejsc :D

PS
a tak na marginesie spotkałem dziś na rondzie w Chwaszczynie miłą panią na fioletowym GSie five stars:) Może to jakaś forumowiczka?? :D

alesklar - Wto 03 Cze, 2008

To jak kto jutro chętny??
Proponuje o 17:45 przed głównym wejściem do Galerii Bałtyckiej :)

Rufyo - Wto 03 Cze, 2008

Propo tego watku niebieskiego GSa przy galeri baltyckiej ,to moze mnie widziales bo ja mam niebieskiego ale nie pamietam czy to ja byc moze bo czasem tam jezdze ;] jak pamietasz jeszcze jak byl ubrany to moze sie wtedy bedzie zgadzac ;]
groszek - Wto 03 Cze, 2008

alesklar napisał/a:
To jak kto jutro chętny??
Proponuje o 17:45 przed głównym wejściem do Galerii Bałtyckiej :)


Ja będę czekał na was już na miejscu bo niestety chwilowo bez motorku:/ i się poprostu przejde spacerkiem :)

alesklar - Sro 04 Cze, 2008

Rufyo napisał/a:
Propo tego watku niebieskiego GSa przy galeri baltyckiej ,to moze mnie widziales bo ja mam niebieskiego ale nie pamietam czy to ja byc moze bo czasem tam jezdze ;] jak pamietasz jeszcze jak byl ubrany to moze sie wtedy bedzie zgadzac ;]

Z tego co pamiętam to był taki niebieski GS w malowaniu po 2004 roku, ale był zaparkowany więc ridera nie widziałem ;)

Rufyo - Sro 04 Cze, 2008

no ja mam 2001 ale to napewno nie moj bo ja tam nigdzie nie parkowalem ;]
Mic_gda - Sro 04 Cze, 2008

to co kolo galerii baltyckiej ?
alesklar - Sro 04 Cze, 2008

Tak! Ja będę tak o 17:45 pod głównym wejściem :)
Mam nadzieje, że bezie nas więcej niż dwóch :]

Rufyo - Sro 04 Cze, 2008

Ja bym sie z wami chetnie zabral ale dzisaj akurat nie dam rady ;] a na ten zlot jedziecie do sopotu na molo co sie zaczyna podajrze jutro?
Mic_gda - Sro 04 Cze, 2008

no wiecej nikt sie nie zglasza..
alesklar - Sro 04 Cze, 2008

No i byliśmy dzisiaj, była nas cała trójka ;) , ale tylko na dwóch GSach ;)


Klimat na spotkaniu bardzo fajny kupa motocykli, było na co popatrzeć :)

slavveck - Wto 01 Lip, 2008

hej.śmiga ktoś na GS z Moreny??
slavveck - Wto 01 Lip, 2008

witam.gdzie są spotkania gs??Oprócz mola w Brzeżnie?
alesklar - Wto 01 Lip, 2008

nie ma spotkań gs poza Brzeźnem i z moreny też chyba nikogo nie ma ;)
ps.
zamiast pisać dwa posty jeden po drugim - edytuj swój post :)

slavveck - Wto 01 Lip, 2008

alesklar napisał/a:
nie ma spotkań gs poza Brzeźnem i z moreny też chyba nikogo nie ma ;)
ps.
zamiast pisać dwa posty jeden po drugim - edytuj swój post :)


ok bede pamietal

ZowA - Wto 01 Lip, 2008

jak to nie ma JA jestem z Moreny
alesklar - Wto 01 Lip, 2008

napisałem chyba :P
no to w takim razie jest ktoś z moreny :hyhy:
to co może jutro do brzeźna na 18?? ;)

slavveck - Wto 01 Lip, 2008

alesklar napisał/a:
napisałem chyba :P
no to w takim razie jest ktoś z moreny :hyhy:
to co może jutro do brzeźna na 18?? ;)


stary chetnie ale czekam na klocki bo mi sie skonczyly.mieszkam na bulonskiej.napewno predzej czy pozniej na molo sie stykniemy.a jak nie to cyknij na gg 5182626 Slav

FighteR-600 - Wto 01 Lip, 2008

też bym myknął z wami na sume, byśmy sie poznali w końcu osobiście, ale niestety jutro na 18.30 dentysta...
Rufyo - Sro 02 Lip, 2008

A gdzie sie spotykacie?
FighteR-600 - Sro 02 Lip, 2008

albo molo Brzeźno albo na pasie na Zaspie o 18
slavveck - Sro 02 Lip, 2008

FighteR-600 napisał/a:
też bym myknął z wami na sume, byśmy sie poznali w końcu osobiście, ale niestety jutro na 18.30 dentysta...


spoko. ja tez wkurzony jestem po poczta szwankuje z przesylka.gdybym wiedzial to poszedlbym do larsona i smiganko by bylo

alesklar - Sro 02 Lip, 2008

ja w tym tyg jednak też nie mogę, więc może za tydzień uderzymy silną ekipą ?? :hyhy:
Rufyo - Sro 02 Lip, 2008

bylem na pasie ale zadnego gsa nie widzialem ;]
alesklar - Sro 02 Lip, 2008

niestety często jest tak, że nie ma żadnego gsa, ale tak jak pisałem, proponuje silna ekipę za tydzień :)
Rufyo - Sro 02 Lip, 2008

pewnie tylko najlepiej sie gdzies wczesniej spodkac i razem wyruszyc bo bedziemy sie szukac ;]
Mic_gda - Pią 04 Lip, 2008

Cos mozna pomyslec :)
slavveck - Pią 04 Lip, 2008

Rufyo napisał/a:
pewnie tylko najlepiej sie gdzies wczesniej spodkac i razem wyruszyc bo bedziemy sie szukac ;]


No jasne.Popracujemy nad tym na forum.

alesklar - Pią 04 Lip, 2008

a może się umówimy na jakieś wspólne latanie a nie na postój na zaspie?? ;) ;)
a najlepiej na to i na to :)

Rufyo - Pią 04 Lip, 2008

tylko kiedy bo teraz jakos pogoda ma nie byc za dobra z tego co widzialem ;]
alesklar - Pią 04 Lip, 2008

ja tam praktycznie codziennie latam bliżej lub dalej także dla mnie obojętne kiedy :)
tylko jeśli jakieś dłuższe trasy (takie >200km) to raczej dopiero w następny weekend :)

Rufyo - Sob 05 Lip, 2008

Ja tez latam codzinnie prawie jak jest pogoda takze zaproponuj jakis termin miejsce i godzine ;]
alesklar - Sob 05 Lip, 2008

ja już mam plany na weekend wiec dziś i jutro raczej nie, ale w poniedziałek po południu chętnie bym sie przeleciał np po kaszubach czy coś :)
Rufyo - Sob 05 Lip, 2008

no jak bedzie pogoda to mozna tylko ja jestem wolny od 16 bo pracuje
alesklar - Sob 05 Lip, 2008

No to dokładnie tak jak ja :) Czyli jak jest pogoda to śmigamy :) Jak będę miał chwilę wolnego to popatrze na mape, żeby jakąś traske obmyśleć :)


Niestety pogoda dzisiaj nie sprzyja więc chyba dzisiaj nie pośmigamy :zdegustowany:

FighteR-600 - Wto 08 Lip, 2008

Jeśli jutro będzie ok pogoda to mam nadzieję, że spotkamy sie gdzieś na sumie...
Może spotkamy się sami ok. 17.30 na parkingu za LOT-em i smigniemy razem na Zaspe...
Aby tylko pogoda dopisała... :]

Rufyo - Sro 09 Lip, 2008

no jak pogoda dopisze a zapowiadaja jak zwykle burze ;/
alesklar - Sro 09 Lip, 2008

ja niestety w tym tygodniu pracuje do 20 więc choć bym chciał to nie mogłem ;/
FighteR-600 - Czw 10 Lip, 2008

A ja byłem razem z Combat'em... Jak wyjeżdzaliśmy z Pruszcza to troszke padało, ale potem to tylko słoneczko było... Na sumie dużo ludzi, na pasie pare osób postawiało na koło i jeszcze pojechaliśmy na Skwer... Wiec popołudnie spędziłem pozytywnie...
alesklar - Czw 10 Lip, 2008

a ja tylko przez okno zerkałem jak kolejne maszyny jadą na zaspe ;/
ale za to jutro jadę do mielna to sobie odbiję :D

marek - Pią 11 Lip, 2008

Panowie gdzie w trójmieście tanio i dobrze można zrobić regulacje zaworów i gaźników??
FighteR-600 - Sob 12 Lip, 2008

Albo Eryk w Sopocie (krotkie terminy) albo Marvel w Gd. (dlugie terminy)
midd - Nie 13 Lip, 2008

hej jestem nowym użytkownikiem gsa, można sie podłaczyc na jakies smiganie ? :D
CZOKO - Sro 16 Lip, 2008

3 city I co ze zlotem? Ja już się wpisałem z moim plecaczkiem. Chętnie bym was poznał a wydaje mi się, że ten zlocik to b dobra okazja. W czwartek sebastiantoja zamyka listę.
alesklar - Czw 17 Lip, 2008

ja niestety nie jestem w stanie się określić czy w ten weekend bede mogl jechac ale jak będzie jakaś opcja na dopisanie się gdy juz będę wiedział czy będę miał wolne to na pewno pojade :)
CZOKO - Czw 17 Lip, 2008

W tym tyg pracowałem na drugą zmianę więc na zaspę nie mogłem podjechać a poza tym pogoda była lipna ale w środę 23 na pewno sie pokażę mam nadz, że GS-ów będzie kilka i może sie poznamy. PZDR
Rufyo - Czw 17 Lip, 2008

zobaczymy ;]
midd - Czw 24 Lip, 2008

chlopaky moze jakas ustawke zrobimy ? w gdyni na skwerku lub w gdzies w gdansku jutro lub w weekenda co wy na to :hyhy: ?
Rufyo - Pią 25 Lip, 2008

mozna tylkgo gdzie? konkretnie? ;] i o ktorej?
midd - Czw 31 Lip, 2008

słuchajcie, jedzie ktoś na zlot? :niepewny:

ja sie pewnie wybiore ale samemu to troche niepewnie ;)

Yarccom - Czw 31 Lip, 2008

Cytat:
a sie pewnie wybiore ale samemu to troche niepewnie


nie pekaj
ja ze szczecina tez samotnie śmigam ;)

midd - Czw 14 Sie, 2008

CZOKO, mijaliśmy sie dzisiaj chyba w gdyni nie? :rotfl:
CZOKO - Czw 14 Sie, 2008

:) Nie to nie ze mną się mijałeś bo mój bandzior od tygodnia nie opuszczał swojej kryjówki :D
po malowaniu jeszcze nie śmigałem milion spraw i nie było kiedy. Jakby pogoda jakaś normalna się zrobiła to moglibyśmy się na zaspie spotkać w środę w sumie mam drugą zmianę w pracy ale jak pogoda b spoko to coś wykombinuję i kilka gs-ów mogłoby się pokazać :luka: PZDR

Yarccom - Pią 15 Sie, 2008

siemka
podczas urlopu spotkałem GS w miejscowości Wilkasy na MAzurach
moze to ktoś od Was ?



;)

midd - Pią 15 Sie, 2008

kuurde, wychodzi na to ze nie tylko ty masz ostro stjungowanego gs w okolicach ;)
kunieczko - Pon 18 Sie, 2008

siema wszystkim;] jestem nowy bylem ostatnio na pasie i widzialem kilka gs-ow;] moze byl ktos z was?? mysle ze w ta srode tez bedę jak cos;]
midd - Pon 18 Sie, 2008

ja bede napewno w przyszłą srode bo teraz dopiero moto w czwartek odbieram ;)

do zobaczenia :rotfl:

Rufyo - Pon 18 Sie, 2008

teraz ma padac caly czas, do czwartku wlacznie ,wiec zapewne nie bedzie pogody na pasie :(
CZOKO - Pon 18 Sie, 2008

midd napisał/a:
kuurde, wychodzi na to ze nie tylko ty masz ostro stjungowanego gs w okolicach ;)


X TRA bo przerabiaczy nigdy za wiele :D

Rufyo napisał/a:
teraz ma padac caly czas, do czwartku wlacznie ,wiec zapewne nie bedzie pogody na pasie :(


Co się odwlecze to nie uciecze ;)

midd - Sob 23 Sie, 2008

chłopaky, umiecie albo ktoś z was zna może kogoś kto umie dzobrze pospawać ogranicznik skętu??? po spawaniu w serwisie wygląda jak by ktoś go osmarkał :/
FighteR-600 - Sob 23 Sie, 2008

midd napisał/a:
chłopaky, umiecie albo ktoś z was zna może kogoś kto umie dzobrze pospawać ogranicznik skętu??? po spawaniu w serwisie wygląda jak by ktoś go osmarkał :/

Ogólnie to każdy mechanik będzie się bał Ci to spawać... Każdy będzie mówił, że na Twoją odpowiedzialność...
Bardzo łatwo jest przetopić główkę ramy, a wtedy rama do wywalenia. Pogadaj wśród znajomych mechaników, może ktoś z nich ma migomat dotego argon lub mieszankę i zrobicie to razem.

CZOKO - Pon 25 Sie, 2008

FighteR-600 napisał/a:

Ogólnie to każdy mechanik będzie się bał Ci to spawać... Każdy będzie mówił, że na Twoją odpowiedzialność...


Ci co tak mówią to nie są żadni mechanicy ani specjaliści tylko AMATORZY :D

fourious - Sro 27 Sie, 2008

Witam,
Chcialem sie zapytac gdzie sie spotykacie najczesciej zeby troche pojedzic?? Przydalo by sie pojezdzic z kims.

pozdrawiam Was tak w ogole:) I witam.

midd - Sro 27 Sie, 2008

Gdynianie raczej na skwerku ;) Gdańszczanie na "lotnisku". :rotfl: ale żeby utrafić kogoś na gsie to i tak wyczyn, trzeba jakis mini zjazd zorganizować w sopocie, panowie co wy na to ?
proponuje przyszłą środe :rotfl:

fourious - Sro 27 Sie, 2008

Czyzby jakies podzialy??:) Ja sie pisze na maly zlocik w Sopocie. I chetnie na lotnisko tez podjade:)
Rufyo - Sro 27 Sie, 2008

jak bedzie pogoda to ok ale gdzie w sopocie???
fourious - Sro 27 Sie, 2008

Chocby przy kosciele na monte, tam spotkanko a potem nie wiem jakie macie zwyczaje, ale albo maly rajd gdzies tam..albo jakis soczek na dole w Sopocie i wtedy maly rajd:)

Taka moja sugestia

Rufyo - Sro 27 Sie, 2008

ale z tego co widze to jestes z Gdyni to mozna na skwerze na koncu przy akwarium gdynskim tam lepszy dojazd jest ;]
fourious - Sro 27 Sie, 2008

Mi pasuje gdziekolwiek:) Chetnie Was poznam, szczegolnie, ze jest Was/Nas troche..

Takie spotkania macie jakos regularnie??

Rufyo - Sro 27 Sie, 2008

chyba nie specjalnie ;]
fourious - Sro 27 Sie, 2008

Hmm.. a szkoda...no w kazdym razie bylo by ciekawie..dobrze chetnie sie czegos naucze bo w sumie jestem dosc zielony, no ale zawsze po odstawieniu motoru mozna isc na piwo.

To co pasuje ta sroda?? I ja jednak proponuje Sopot do Gdyni zawsze mozna pojechac potem.

midd - Czw 28 Sie, 2008

dobra ja sie zjawie w srode przy kosciele na monciaku. godz 19 moze byc?
fourious - Czw 28 Sie, 2008

Mnie pasuje.
Rufyo - Czw 28 Sie, 2008

ja tez moze sie zjawie ;]
Macieja - Czw 28 Sie, 2008

Dzisiaj po 21 jechałem z sopotu do wrzeszcza. Kto ze mną jechał na czarnym GSie ?? Skręciłem z głównej na abrahama.

Pozdrowionka

midd - Pią 29 Sie, 2008

mieszkancy Gdyni, macie moze pożyczyc klucz dynamometryczny :D ?
fourious - Nie 31 Sie, 2008

Witam, Panowie, udalo mi sie spotkac z kolega Rufyo, calkiem fajnie sie jezdzilo:) nie obylo sie bez przygod ale wszytko dobrze sie zakonczylo:)


W kazdym razie mam nadzieje ze przyjedzie wiecej osob niz tylko dwie w srode:)

pzdr P.

midd - Wto 02 Wrz, 2008

qwa, moja obecność na jutrzejszym mitingu stoi pod wielkim znakiem zapytania, poniewaz kolejny serwis daje ciała i przciagaja termin odbioru moto :wstyd: :kwasny:
fourious - Wto 02 Wrz, 2008

No mam nadzieje ze sie uda.
fourious - Wto 02 Wrz, 2008

No to co panowie jutro o 17:30 pod makiem w Sopocie, potem mozemy gdzies jechac..

pzdr P.

fourious - Sro 10 Wrz, 2008

To jak Panowie, kiedy jakis wypad organizujemy??
Rufyo - Sro 10 Wrz, 2008

moze byc dzis ;]
midd - Czw 11 Wrz, 2008

jak pogoda bedzie to ja sie pisze na jakis wypad w sobote lub niedziele ;)
Yarccom - Czw 11 Wrz, 2008

a moze Czaplinek
http://gs500.boo.pl/viewtopic.php?p=27861#27861

macie ok 210 km
wielkopolska 170
ja ok 160

na koniec sezony byście porzadnie motocykle rozgrzali na trasie ;)

midd - Czw 11 Wrz, 2008

jak pogoda bedzie ja sie pisze ;)
fourious - Pią 12 Wrz, 2008

No ja tez bym sie pisal ale niestety wyjezdzam, wiec odpada. W kazdym razie w tygodniu mozemy sie spotkac na jakies male smiganie.
midd - Pią 12 Wrz, 2008

chłopaki jakby ktoś chciał polatac wspólnie dzisiaj lub w weekend albo kiedys tam :rotfl: to dajcie znac na koma
504 231 179

Rufyo - Sob 13 Wrz, 2008

Musimy sie pospieszyc z tym spodkaniem bo ja juz powoli sprzedaje swojego GSa ;]
fourious - Nie 14 Wrz, 2008

To bedziesz na R6 przyjezdzal:)
pawelgs500 - Sro 17 Wrz, 2008

ja latam...raczej latałem praktycznie codzinnie,niestety motocykl idzie do serwisu ale na wiosne chętnie się spotkam,latam zazwyczaj z kumplem on na bandicie 400 ja na czarnej Gs.
fourious - Nie 21 Wrz, 2008

W srode spotkanko?
Rufyo - Nie 21 Wrz, 2008

No ma byc ladna pogoda ;]
fourious - Nie 21 Wrz, 2008

W koncu:)
midd - Pią 26 Wrz, 2008

korzystając z ostatnich dni ładnej pogody,

moze jutro jakas ustawka i jakiś mały trip np. wieżyca lub żarnowiec ? :hyhy:

Rufyo - Pią 26 Wrz, 2008

ja nie dam rady jutro szkola ;/
fourious - Pią 26 Wrz, 2008

Ja wyjezdzam niestety, w nastepnym tygodniu:)
MacDada - Pon 20 Paź, 2008

Co tu taka cisza? Pogoda w porząsiu to śmigamy panowie! W piątek ustawka?
midd - Wto 21 Paź, 2008

ja jestem za! :rotfl:
fourious - Wto 21 Paź, 2008

O ktorej i gdzie?
Rufyo - Wto 21 Paź, 2008

ja tez za ;]
midd - Czw 23 Paź, 2008

chłopaki to konretnie ;)

proponuje kosciół pod monciakiem godz. 16:00

ktos za? ;)

fourious - Czw 23 Paź, 2008

Ja niestety nie dam rady, wypadla mi wazna rzecz..Moze jutro sprobujemy:)
MacDada - Pią 24 Paź, 2008

A mnie studzienka z lasu na środek jezdni wyskoczyła i mam klamkę sprzęgła do wymiany + trochę plastików z tyłu do klejenia ;)
midd - Pią 24 Paź, 2008

to jak ? moze jutro /sobota/ o 14 przy kosciele na monciaku?
fourious - Sob 25 Paź, 2008

dobrze ja postaram sie byc, co prawda musze cos z hamulcami zrobic, ale postaram sie byc, rano napisze jeszcze .
fourious - Nie 26 Paź, 2008

Cos sie kurde spotkac nie mozemy:)
midd - Nie 26 Paź, 2008

ja byłem 2 razy i nikogo nie było :P trzeba będzie jakoś wcześniej akcje informacyjną przeprowadzić;)
fourious - Nie 26 Paź, 2008

No a ty jetes z gdyni?? szkoda ze pada i ze wlasnie skonczylem piwo, bo bysmy teraz sobie mogli rajd maly zrobic:)
midd - Nie 26 Paź, 2008

hehe, ja tez własnie kończe ;) jutro za to można nocne jazdy urządzić :D
fourious - Nie 26 Paź, 2008

I to jest pomysl:) Btw. gdzie mieszkasz??
midd - Sob 08 Lis, 2008

moze jakias msła wyprawa jutro ? np zarnowiec?
fourious - Sob 08 Lis, 2008

Ja jade na zawody wiec odpadam.
mr0zd - Pon 10 Lis, 2008

Ja z kumplem planujemy gdzieś skoczyć, jacyś chętni?
midd - Pon 10 Lis, 2008

kiedy i gdzie ;)
mr0zd - Pon 10 Lis, 2008

Dziś do Malborka
midd - Pon 10 Lis, 2008

troche poźne info ;) ale jak cos to ja bym sie jutro na jakas wyprawe pisał
mr0zd - Pon 10 Lis, 2008

No trudno, właśnie wróciłem z traski, było zarąbiście :)

Zdjęcia w moim BikePics

http://www.bikepics.com/m...p?i=1462085&s=0

groszek - Sob 15 Lis, 2008

Elo panowie kto by się pisał na tegoroczny przejazd mikołajów przez 3city???
mr0zd - Nie 16 Lis, 2008

Ja obowiązkowo się zgłaszam, nie przepuszczę takiej okazji ;)
Tylko poczekam aż stroje mikołaja w Makro będą

Rufyo - Sro 26 Lis, 2008

a kiedy to bedzie?? :)
FighteR-600 - Sro 26 Lis, 2008

http://www.mikolaje.gd.pl/
midd - Sro 26 Lis, 2008

w końcu jakaś okazja do spotkania, też bede! ;)
mr0zd - Czw 27 Lis, 2008

Mam smutną wiadomość dla uczestników tegorocznych mikołajów

Cytat:
W związku z pracami remontowymi na terenie Sopotu oraz uroczystościami 25 lecia przyznania nagrody Nobla Lechowi Wałęsie i wizytą głów 10 państw europejskich w Gdańsku, trasa przejazu została z tym roku wyjątkowo zmieniona i ograniczona do terenu Gdyni.


Czyli trasa wygląda od Lidla do Skweru Kościuszki

Gdańsk dał ciała, wstyd mi :(

midd - Sro 03 Gru, 2008

GSy spotykamy sie gdzies wczesniej ?
COLLINS18 - Wto 16 Gru, 2008

Witajcie koledzy!

Jestem z Kartuz posiadam Gs-a. W chwili obecnej jest rozłożone całe tylne zawieszenie. Mam nadzieje ze na pierwsze wiossenne slonce szykuje sie jakis zlocik:-)

Pozdro

fourious - Pią 30 Sty, 2009

Mysle, ze zlocik sie znajdzie jakis :) Ja co prawda sprzedalem swojego GS-a, ale nie mozna zapominac korzeni:) Wiec napewno na nie jedna wyprawe sie z wami wybiore;) Chyba ze bedzie taka frekwencja jak w zeszlym sezonie :)

No i musze jeszcze jakis moto kupic :)

Macieja - Czw 26 Lut, 2009

Gdzie polecacie w Gdańsku (trójmieście) przeserwisować GSa. Jechać do Gdyni do serwisu Suzuki czy moze marvel albo coś innego?
fourious - Czw 26 Lut, 2009

U Marvela chlopaki sie znaja na rzeczy, ale z drugiej stryon Suzuki to jednak Suzuki..Marvel to Kawasaki. Wiec sam ocen.
Yarccom - Pon 08 Cze, 2009

moze sa chetni

http://www.forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=3383

:hyhy:

alesklar - Pon 08 Cze, 2009

Ja jestem bardzo chętny na wyjazd na ten tor ( z resztą planowałem to już jakiś czas temu) tylko kwestia terminu bo mógł bym pojechać dopiero pod koniec czerwca.
gtszudi - Czw 11 Cze, 2009

kiedy jakis spocik GS'ek ?
mr0zd - Pią 12 Cze, 2009

gtszudi napisał/a:
kiedy jakis spocik GS'ek ?


Nie wiem czy spocik, ale odsyłam do tego tematu:
http://forum.gs500.pl/vie...er=asc&start=15

W najbliższą niedzielę planujemy z kumplem powtórzyć spotkanie, oczywiście o ile pogoda dopisze. Wszystkie detale opisane w temacie. Zapraszam podtrenować swoją technikę. Powtarzam, o ile pogoda dopiszę, bo w deszcz nie ma sensu się spotykać. W razie pytań pisać na GG- 9226055

Red - Sro 24 Cze, 2009

Siema
Ktoś wybiera się dzisiaj do Brzeźna na molo? Nikogo nie znam i chciałbym się podpiąć :) . A tak po za tym to o której zaczyna się spotkanie?

Pozdro

MacDada - Sro 24 Cze, 2009

A z jakiej okazji do tego Brzeźna? Ja mogę skoczyć... :]
Red - Sro 24 Cze, 2009

groszek napisał/a:
Mic_gda napisał/a:
A co to za spotkania w srody na molo w Brzeznie ? cyklicznie to sie odbywa ?

Napisz cos wiecej.

Pozdrawiam


Z tego co pamiętam to już kilka latek liczy sobie zwyczaj spotykania się motocykli na byłym pasie startowym na Zaspie. Od jakiegoś czasu przeniesiono się właśnie na molo w Brzeźnie a później ekipa jedzie i niestety za nią cała masa skuteromaniaków :zdegustowany: na pas trochę poszaleć :hyhy: Co do spotkań to różnie, czasami jest kilkanaście motorków ale pamięta się czasy gdzie było ze 200 maszyn i jeszcze raz tyle wiary :szok: Jak pewnie się orientujesz ulica JP 2 jest dosyć długa i czasami chłopaki robią ustawki na 1/4 z motorkami samochodami.


Kiedyś pracowałem w Brzeźnie i pamiętam te spotkanie. Chyba że już zrezygnowano. Ja chętnie gdzieś się spikne z posiadaczem GS'a.

k0st3k - Sro 24 Cze, 2009

Tak to prawda w tamtym tygodniu też pełno motocyklistów było ja niestety nie mogłem dołączyć do tego grona.

Zbierają się od 17 bo z tego co wiem to o 18 start.

Ja dzisiaj jak najbardziej jestem za! :) (oby pogoda dopisała)

Pozdrawiam.

Red - Sro 24 Cze, 2009

To jak Panowie spotkamy się o 17:30 - 17:45? Już na parkingu do mola czy gdzieś wcześniej żeby się rozpoznać? Oczywiście nie może padać.
mr0zd - Sro 24 Cze, 2009

Ja zawsze jestem z kumplem na parkingu, jakby co to szukać duetu fioletowy GS/ żółty XJ 600
Red - Sro 24 Cze, 2009

Ja będę o 17:30. Dojedzie jeszcze mój kumpel na srebrnym bandycie.
MacDada - Sro 24 Cze, 2009

hmm... trochę kiepsko, bo okazało się, że koło 18 muszę być przy Bibliotece Uniwerka w Gdańsku, a na 19 w Sopocie... :kwasny: Chyba, że się spotkamy o tej 17:30 w Brzeźnie i razem skoczymy do Biblioteki, a potem do Sopotu? :]
mr0zd - Sro 24 Cze, 2009

Z uwagi na to co się dzieje za oknem ja dzisiejszy dzień odpuszczam sobie :/
Red - Sro 24 Cze, 2009

MacDada napisał/a:
hmm... trochę kiepsko, bo okazało się, że koło 18 muszę być przy Bibliotece Uniwerka w Gdańsku, a na 19 w Sopocie... :kwasny: Chyba, że się spotkamy o tej 17:30 w Brzeźnie i razem skoczymy do Biblioteki, a potem do Sopotu? :]


Zobaczymy na miejscu jak się spotkamy. U mnie z czasem to jest różnie - żona, dwójka dzieci.

[ Dodano: Sro 24 Cze, 2009 ]
mr0zd napisał/a:
Z uwagi na to co się dzieje za oknem ja dzisiejszy dzień odpuszczam sobie :/


Według http://new.meteo.pl/ po 17 nie powinno padać ewentualnie drobnie pokropi.

mr0zd - Sro 24 Cze, 2009

Nawet jak przestanie padać to i tak będzie mokro i syfiasto, innym razem
Red - Sro 24 Cze, 2009

Faktycznie, pogoda zrobiła się marna. Muszę w tym deszczu wrócić do domu.
Myślę że za tydzień pogoda dopisze i spotkamy się.

MacDada - Sro 24 Cze, 2009

Czyli co, wymiękacie chłopaki? Ja właśnie widziałem czarnego GS-a jadącego przez Sopot. Mam nadzieję, że ktoś będzie na tym Brzeźnie ;)

[ Dodano: Sro 24 Cze, 2009 ]
BTW, zmieniałem ostatnio tylną oponkę na nówkę. Starą mogę komuś oddać - nadaje się do spalenia, driftu lub utylizacji ;)

[ Dodano: Sro 24 Cze, 2009 ]
Acha, oferta ważna do niedzieli, bo w poniedziałek wyjeżdżam z trójmiasta i ją po prostu wyrzucę.

Do odebrania w Sopocie.

mr0zd - Sro 24 Cze, 2009

Dobra, ja będę na 100% jednak pogoda jakoś się utrzymała :)
MacDada - Sro 24 Cze, 2009

ja właśnie klocki hamulcowe wymieniam, może ktoś podskoczy do mnie do Sopotu pomóc mi przy odpowietrzaniu? nigdy tego nie robiłem ;) mój tel <cenzura bo już nieaktualne>
mr0zd - Czw 25 Cze, 2009

Byłem w Brzeźnie i nikogo nie spotkałem na GSie...?
MacDada - Czw 25 Cze, 2009

męczyłem się z klockami, sorry :/

na dodatek nadal tematu nie skończyłem, bo mam kompletnie zjechaną śrubkę od pokrywki do pojemnika z płynem hamulcowym z tyłu. Nie mogę dolać przez to płynu, więc nie ma co odpowietrzać. Póki nie doleję płynu i nie odpowietrzę układu działanie tylnego hamulca jest niemalże zerowe...

jakoś jutro to będę musiał wykombinować.

fourious - Czw 25 Cze, 2009

To tylko tylni hamulec:)
MacDada - Pią 26 Cze, 2009

może jakiś GS-owiec chce się ze mną dzisiaj bryknąć? ;) obojętne gdzie. mam ochotę pośmigać zanim wyjadę z trójmiasta ;)

[ Dodano: Sob 27 Cze, 2009 ]
Słońce! Niemożliwe stało się prawdziwe! :rotfl:
Tak przy okazji zapraszam na ognisko ;)


Red - Sro 01 Lip, 2009

Pogoda miodna. Stan dróg? Mam nadzieje że nie jest "popowodziowy" :) Ktoś będzie w Brzeźnie?

[ Dodano: Sro 01 Lip, 2009 ]
Dostałem info że drogi są podtopione, dużo wozów utknęło i robią się straszne korki. W takim razie Brzeźno odpada.
Ktoś ma ochotę spotkać się na skwerku w Gdyni o godz 20? Powinno już być w miarę sucho. Ja myślę że tak czy siak wyskoczę sobie dzisiaj polatać i będę o 20 na skwerku.

Szerokości na drodze!

[ Dodano: Czw 02 Lip, 2009 ]
W Gdyni na skwerku było spoko, kilkanaście fajnych maszyn w tym dwa GS'y :D Widziałem jeszcze jednego ale zrobił rundkę i odjechał. Pogadaliśmy, dowiedziałem się o czyhających niebezpieczeństwach na drogach od starszego bardziej doświadczonego kolegi. Pozdrawiam i mam nadzieję że się jeszcze spotkamy.

Szerokości na drodze!

PS W tą sobotę w Skórczu będzie "II Biesiada Śląska na Kociewiu" połączona ze zlotem motocykli. Start o 13:45. Wybieram się z kumplem. Czarny GS i srebrny Bandit.

k0st3k - Pon 13 Lip, 2009

Mi samemu już się nudzi jeżdżenie tak bez celu ...

Może ktoś chętny? :wstyd:

gtszudi - Wto 14 Lip, 2009

ja :D
k0st3k - Sro 15 Lip, 2009

Okej :) Spoko.

Dzisiaj środa pogoda dopisuję, jedzie ktoś na brzeźno o 18? :padam:
=============================
Jednak nie tak dopisuje;/

mr0zd - Pią 17 Lip, 2009

Panowie, ja na razie bez moto jestem, dlatego nigdzie się nie pojawię :P
k0st3k - Sro 22 Lip, 2009

a może dzisiaj ktoś będzie?:) :hyhy:
Red - Czw 23 Lip, 2009

Ja myślę żeby w weekend gdzieś wyskoczyć. Może w niedziele? Oczywiście jak pogoda dopisze. Albo w sobotę wieczorkiem gdzieś pośmigać.
midd - Pią 24 Lip, 2009

a może jakaś sobotnio-niedzielna wyprawa z noclegiem ;) ?
Red - Sob 25 Lip, 2009

midd napisał/a:
a może jakaś sobotnio-niedzielna wyprawa z noclegiem ;) ?

Ja na takie dłuższe wypady to odpadam - krucho z czasem. Ale np na pół dnia albo dzisiaj wieczorem pokręcić się gdzieś - start godz 19:30.

[ Dodano: Nie 26 Lip, 2009 ]
Ktoś ma ochotę dzisiaj wspólnie polatać?

[ Dodano: Sro 29 Lip, 2009 ]
Śmigam do Brzeźna :)

k0st3k - Sro 29 Lip, 2009

Red, Może się spotkamy
Dejvid - Czw 22 Paź, 2009

Kurde No ja bym z wami posmigal z chęcią jednak jeszcze moto nie mam ale za pare miesiecy juz bd z wami pomykał :) a mam dużo wolngo czasu :)
fourious - Sob 03 Kwi, 2010

Jak ma ktos chec posmigac dzisiaj to pisac albo dzownic:


608 878 609 Patryk

midd - Sob 15 Maj, 2010

jak ktośby chciał jutro polatac to gg 1258288 lb kom 504231179 :)
mr0zd - Pon 17 Maj, 2010

Cholera, zawsze za późno tutaj wejdę, a akurat wczoraj okropnie się nudziłem :P
midd - Czw 20 Maj, 2010

spokojnie weekend ma byc ładny wiec na pewno w niedziele będzie latanie :)
mr0zd - Czw 20 Maj, 2010

Na weekend wyjeżdżam także odpadam :)
Dariogsk - Pią 21 Maj, 2010

Czy w sobotę lub niedzielę ktoś wyprowadza maszynkę do polatania :) ?
maciek750es - Pią 16 Lip, 2010

Witam wszystkich, przy okazji przedstawię się :)

nazywam się maciek, jeżdżę gsx-em 750es 83', kiedyś zaczynałem od gs-a.

chętnie polatam po mieście lub wybiorę się wycieczkę w niedzielę tj. 18.07

mój kom 504-439-471

odpisze na sms lub email 300baniek@wp.pl

POZDRO

mr0zd - Sob 12 Mar, 2011

@Special, gratuluję cierpliwości do ludzi z forum m3m.
Ja odpuściłem sobie jakąkolwiek dyskusję na tamtym forum po trzecim poście.
Teraz tam wchodzę przeważnie aby z kogoś pociągnąć szyderę :rotfl:

Special - Sob 12 Mar, 2011

mr0zd,
powiem szczerze ze juz sam nie wiem czy to ze mna jest cos nie tak , czy z nimi?
pomocy?
:)

mr0zd - Sob 12 Mar, 2011

Większość z nich to są egocentryczne czopki, które myślą że wszystkie rozumy zjadły, a na forum panuje coś w rodzaju kultu i każdy kto się wychyli z postem to od razu go kasują i udają że nic się nie dzieje...
Szkoda czasu na to forum...

midd - Sob 12 Mar, 2011

Cytat:
Większość z nich to są egocentryczne czopki, które myślą że wszystkie rozumy zjadły, a na forum panuje coś w rodzaju kultu i każdy kto się wychyli z postem to od razu go kasują i udają że nic się nie dzieje...


masz racje :rotfl: , ja głownie przeglądam dział z ustawkami żeby jakaś załogę na zlot/wyjazd złapać a tak to zrezygnowałem z udzielania się w życie tego forum.

na m3m admini i moderatorzy to dla mnie negatywny przykład jak nie należy prowadzić forum :P

Special - Sob 12 Mar, 2011

ja mam ogulnie wyjebane bo nikt z m3m nie jest w stnie naruszyc mojej psychiki itp
ale skoro moj sprzet jest gowniany to spoko nie robi mi to :)

mr0zd - Sob 12 Mar, 2011

Napisz im jeszcze, że przekraczasz nim prędkość to już w ogóle zostaniesz wysłany na banicję :D
Projekt avatara na forum



:D

Special - Nie 13 Mar, 2011

mr0zd napisał/a:
Napisz im jeszcze, że przekraczasz nim prędkość to już w ogóle zostaniesz wysłany na banicję :D
Projekt avatara na forum

Obrazek

:D

tak apropos to moge sie pochwalic ale vmaxa ma sporego bo na drodze pblicznej 325 a to jest moim zdaniem barsdzo dobry wynik :)

Special - Nie 13 Mar, 2011

po przeczytaniu dzisiaj kilku postow na m3m stwierdzam ze to forum nie zasluguje na moja uwage dopierdalanie itp to mysl przewodnia tego forum :) moja wypowiedz nie tyczy sie wszystkich uzytkownikow m3m ! i z tego co widze to nie tylko ja tak uwazam :)
mr0zd - Czw 17 Mar, 2011

Kurczę, widzę że dużo osób wysłało mi pw na forum m3m, ale niestety nie odpowiem wam na nie, bo mnie zbanowaliście :przestraszony:
A tak przy okazji, to trochę głupie wysyłać pw do zbanowanej osoby :hyhy:

MeDAN - Czw 17 Mar, 2011

za co ban ?
mr0zd - Pią 18 Mar, 2011

Bo nie pasuje do elity trójmiejskich motocyklistów :rotfl:
MeDAN - Pią 18 Mar, 2011

E tam elity, mi się forum m3m bardzo podoba widocznie coś naskrobałeś, za darmo bana się nie dostaje :)
mr0zd - Nie 03 Kwi, 2011

https://picasaweb.google.com/SurowiecPatryk/MokreJaja#5591366132745064162

Ktoś z forum zagadał i się nie przyznał?

tobocian - Wto 05 Kwi, 2011

Słuchaj przyjacielu mrozd czy jak tam się piszesz z nazwy-nie wiem o co tobie chodzi ale zluzuj.
Piszę poważnie.
Zalogowałem się tu tylko po to(tu prośba do adminów-Was też poinformuję o działaniu tego jegomościa) żeby odpisać "Ci" kolego (zdałeś maturę więc wiesz jak powinno "to" być napisane) co myślę.
Masz jeszcze jedną szansę na odwrócenie swojej głupoty.
Skup się na swoim ego i mnie nie tykaj.
Będzie dobrze.
Albo wybierz inne ,całkiem ciekawe rozwiązanie.
Nie przyjeżdżaj na spotkania egoistycznych czopków.
Zniknij...
To takie łagodne prośby dzieciaku.

Wybaczcie forumowicze gs500 ale ten chłopak z Was też się śmieje.

Masakra.
Dorośnij mrozd czy jak tam cie zwać.
Pozdrawiam motocyklistów.

mr0zd - Wto 05 Kwi, 2011

tobocian napisał/a:
Masz jeszcze jedną szansę na odwrócenie swojej głupoty.

?
tobocian napisał/a:
Skup się na swoim ego i mnie nie tykaj.

?
tobocian napisał/a:
Nie przyjeżdżaj na spotkania egoistycznych czopków.

Będę przyjeżdżał gdzie będę chciał, nie wiedziałem że macie zamknięte imprezy.
tobocian napisał/a:
Zniknij...

Dopiero w czerwcu :(
tobocian napisał/a:
Wybaczcie forumowicze gs500 ale ten chłopak z Was też się śmieje.

?
tobocian napisał/a:
To takie łagodne prośby dzieciaku.

Takie groźby są karalne ;)

R-Man - Sro 06 Kwi, 2011

tobocian napisał/a:
Wybaczcie forumowicze gs500 ale ten chłopak z Was też się śmieje.


Pokaż mi toBocianie, gdzie? bo nie zdążyłem zarejestrować :rotfl:

Bieniek - Pon 11 Kwi, 2011

nie wiem co mrOzd przeskrobałeś na m3m ale koleś się na ciebie uwziął i nawet zalogował się na innym forum by ciebie zj*bać. Albo z nim jest coś nie tak, albo poważnie sobie nagrabiłes ;)
mr0zd - Pon 11 Kwi, 2011

Nie wiem o co mu chodzi, ale jako jedyny robi ogólny zamęt.
Także problemu szukałbym po drugiej stronie :)

midd - Pon 11 Kwi, 2011

Cytat:
Albo z nim jest coś nie tak


zdecydowanie...

as1799 - Nie 01 Maj, 2011

Witajcie

Jestem Tu nowy zamierzam kupic sprzęt ale doswiadczenie kolegów podczas zakupu by napewno sie przydalo.

Ktos pomoze??

Pozxdrawiam


--------------
Post został przesunięty. Studi

bombki - Wto 21 Cze, 2011

koleżanki/koledzy z pomorskiego potrzebuje informacji, czy z Władka znaki wyprowadzą mnie na Jastrzębią, bo na długi weekend planuje tam zawitać GSem jak pogoda pozwoli?
mr0zd - Czw 23 Cze, 2011

Bez problemu :)
O ile pamiętam to na głównym rondzie we władku w lewo się odbijało

zoltan - Pią 24 Cze, 2011

mr0zd ma rację, jak będziesz wjeżdżał od Pucka to na rondzie w lewo i cały czas się trzymaj trasy 215, a jeśli chodzi o znak, to jeszcze w zeszłym roku był (może czasem na Karwie kierować)
Red - Nie 17 Lip, 2011

Ktoś dzisiaj gdzieś śmiga, teraz, godzina 13 ?
midd - Nie 17 Lip, 2011

ja bede latał ale wieczorem około 18
mr0zd - Nie 17 Lip, 2011

midd napisał/a:
ja bede latał ale wieczorem około 18


Coś konkretniej?
Może by się nasze brzydule spotkały? :D

Special - Nie 17 Lip, 2011

o 20 mogę się dołączyć :)
midd - Nie 17 Lip, 2011

Cytat:
Coś konkretniej?


tak chce sie pokrecic bez planu :)

i od 19 z hakiem bo na 18 sie nie wyrobie :P

Special - Nie 17 Lip, 2011

gdzie o 20?
midd - Nie 17 Lip, 2011

moze klasycznie SP a potem skoczymy np do jastrzebiej
Special - Nie 17 Lip, 2011

jestem zaa
tylko nie wiem czy na 20 dam rade moge byc 10-15 po 20 :)
ale bede napewno
czyli na SP

ktos jeszcze?

mr0zd - Nie 17 Lip, 2011

20.30 SP ja + zetor (ducati) zgłaszamy gotowość :)
Special - Pon 18 Lip, 2011

jakies plany na dzis?
niech ktos zdrowy na ciele i umysle wypowie sie co do prognozy pogody :)
dziex

mr0zd - Pon 18 Lip, 2011

Śmiało można nakur**ać, ale ja odpadam bo już dla ochłody piwo piłem :P
Special - Pon 18 Lip, 2011

ja tez odpadlem z tego samego powodu :)
midd - Pon 18 Lip, 2011

to samo tutaj :hyhy:
mr0zd - Pon 18 Lip, 2011

To chyba z tego bólu po Jastrzębiej :D
Special - Wto 19 Lip, 2011

no ja opijalem licznikowe 307 km/h wracajac po obwodnicy :)
mr0zd - Wto 19 Lip, 2011

A skąd dokładnie jesteście że tak daleko na obwodnicy pojechaliście?
My przy Auchanie odbiliśmy.

Special - Sro 20 Lip, 2011

ja odbijam na Kowale
studi - Pon 05 Wrz, 2011

Zaproszenie na imprezę z okazji zakończenia sezonu -> http://www.forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=8817
studi - Nie 20 Lis, 2011
Temat postu: Organizujemy centrum prasowe
W związku z uruchomieniem portalu oraz dalszym rozwojem forum chcielibyśmy powołać do życia grupę prasową.

Do obowiązków takiej grupy będzie informowanie oraz opisywanie (fotoreportaż mile widziany) wydarzeń w regionie, a artykuły te będą pojawiać się na głównej stronie portalu w postaci newsów.

Być może z czasem jeśli projekt się rozwinie i będzie funkcjonować kardy z "reporterów" otrzyma oficjalną legitymację prasową "Forum GS500"

Dlatego poszukujemy z każdego regionu 2-3 osoby. To Wy wiecie najlepiej kto w Waszym regionie jest najbardziej sensowny i nadający się do takiej "roboty"

Oczekuję propozycji osób. Kandydatury proszę zgłaszać w tym temacie. Proszę podać nick danej osoby i jakieś krótkie uzasadnienie, dlaczego ta osoba powinna się znaleźć w tej grupie.

CZOKO - Czw 16 Maj, 2013

Ale ruch w regionie :wstyd: szok :D
Chrupq - Pią 17 Maj, 2013

CZOKO napisał/a:
Ale ruch w regionie :wstyd: szok :D


haha, no nasze forum regionalne chyba jest najbardziej zamulone :) Pewnie większość lokalesów śledzi m3m.

CZOKO - Sob 18 Maj, 2013

Jak będziesz przej przez Warzno to wpadnij obl tw machine jak moja b na chodzie to polatamy zdeko.
midd - Czw 20 Cze, 2013

Ktos chętny na jakas traske w sobote? Proponuje łebe albo cos podobnego:)
Chrupq - Czw 20 Cze, 2013

ja w sobote jadę na jazdy testowe do Zdunka...
emkags - Nie 18 Sie, 2013

a my z Aga dziś widziałyśmy przy wlocie do Gdańska /Sopotu już z obwodnicy jakąś Fkę z pasażerem :))
Chrupq - Pon 19 Sie, 2013

emkags napisał/a:
a my z Aga dziś widziałyśmy przy wlocie do Gdańska /Sopotu już z obwodnicy jakąś Fkę z pasażerem :))


Trzeba było zapowiedzieć że będziecie w okolicy, by się wam okolice pokazało :)

squarek - Wto 20 Sie, 2013

Pomorzanie pomozecie? Z bombkim dzis jedziemy w okolice Karwii, 2 noce spedzamy na jakims kempingu. Chetnie spotkamy sie z lokalna spolecznoscia forum :-) Jak ktos chetny odzywac sie do mnie 697122748 lub do bombkiego 693841943. Jak nie odbieramy to znaczy ze jedziemy wiec pisac smsa a my oddzwonimy.
bombki - Pią 23 Sie, 2013

21.08 jadąc ze squarkiem na Hel widzieliśmy czarnego GSa, który leciał w stronę Władysławowa. Było machane. Ktoś z forum?
squarek - Pią 23 Sie, 2013

Godzina 15:50, czarny GS przedliftowy :P
mario35712 - Sob 14 Wrz, 2013

Pora zacząć tu zaglądać. Może się kogoś pozna.
midd - Sob 19 Kwi, 2014

lata ktoś coś w swieta? - ja i tak to 533 555 796 :)
bombki - Pon 16 Cze, 2014

Czy to ktoś z forum parkuje niebieską F'ke w Gdyni na ulicy 10 lutego przed "Millennium"?
kello - Wto 17 Cze, 2014

Ja czasem jestem w pobliżu niebieską Fką ale to raczej nie ja :) Wiem, o którą ci chodzi, bo też ją widziałem z dwa razy w tamtym miejscu.
michu5 - Wto 17 Cze, 2014

Też ją widziałem :P Ogólnie sporo gs'ów lata po trójmieście ale mało z forum :przestraszony:
kello - Sro 18 Cze, 2014

Ja wczoraj widziałem fioletową GSkę na parkingu przed kościołem Jezuitów: dziewczyna bez kasku sobie ćwiczyła chyba :) Akurat byłem swoją GSką na basenie :)
Wilk - Czw 19 Cze, 2014

Wczoraj na polance redlowskiej widziałem niebieskiego GS500E. Ktoś tam wczoraj grillowal może? ;)
kello - Wto 01 Lip, 2014

Dziś rano przed 8smą widziałem "szalonego" kierownika GS500 na obwodnicy, zjechał na Osową :)
beacia500 - Pią 04 Lip, 2014

Dzisiaj rano niebieski GS500F zjeżdżał z Estakady na Unruga (kask rzucał się w oczy)
kello - Pon 07 Lip, 2014

:D To ja, a za mną żona w Vitarce :) Jechaliśmy do mechanika na Pucką.
Gusia - Sro 23 Lip, 2014

Dzisiaj widziałam na Dolnej Bramie w Gdańsku jedną gs-ke czarną bez oznaczeń gsowych.
beacia500 - Pon 11 Sie, 2014

Wczoraj przy Wakeparku na Osowej chyba Wilk jechał....pływałeś tam ?

[ Dodano: Pon 11 Sie, 2014 ]
Czy ktoś leci do Łeby ? My się wybieramy jutro....mamy szanse kogoś tam spotkać ?

Wilk - Czw 14 Sie, 2014

Zależy w jakich godzinach. Byłem w Gdańsku (gdzieś od 11 do 13) w Oliwie w Olivia tower (Olivia Business Centre przy hali Oliwia). :]

Tak się zastanawiam nad wypadem do Łeby jutro (piątek), ale to zależy od pogody (zapowiadają deszczowy weekend). Chciałbym wystartować wcześnie rano (gdzieś 5-6 lub coś takiego) i wrócić wieczorem (pewnie w okolicach 20-21). Niestety jestem aktualnie uwiązany i nie mogę wyskoczyć nigdzie na więcej niż pół dnia. Mam pod opieką zwierzaka i nie mogę go zostawić samego.

beacia500 - Sob 16 Sie, 2014

W Łebie było ok, ale niestety w tygodniu (byliśmy we wtorek) było mało motocykli , natomiast Pan sprzedawał tankbagi za 80 zł, zakupiłam bo fajny z tego plecak :D
beacia500 - Sro 20 Sie, 2014

Kto się pojawi na 3 City Run w sobotę ?
michu5 - Pią 22 Sie, 2014

Ja jeśli pogoda będzie :)
beacia500 - Sob 23 Sie, 2014

Pierwszy raz byłam na takiej paradzie i było extra :D
Widziałam kilka GS-ów......a wczoraj na Szpanplacu w Gdyni czarny GS stał z właścicielem :)

kello - Nie 24 Sie, 2014

Ja chciałem pojechać, ale już nie mam czym... :( :P
Wilk - Pon 25 Sie, 2014

Ja w tym czasie z ekipą z M3M byłem na pogrzebie. :/ W Gdańsku na Srebrzysku (dużo ludzi przyjechało) więc 3 City run w tym roku odpadł, ale zobaczymy i może się uda w przyszłym roku.
kello - Pon 25 Sie, 2014

A ja już mam czym (dziś sobie przywiozłem) jechać, więc w przyszłym roku na pewno pojadę :)
beacia500 - Wto 26 Sie, 2014

Kello to czekamy na fotki
kello - Wto 26 Sie, 2014

Temat w dziale sprzęty założony, można zobaczyć mój kibelek :D
betasza - Czw 11 Wrz, 2014

Helloł :)

Kto ma ochotę na wieczorny spot i plażing w piątek albo sobotę? Robimy nalot na 3M z Kuną i (być może) Andym.

_ANIOŁ_ - Czw 11 Wrz, 2014

Może ja wpadnę, tylko gdzież?
betasza - Czw 11 Wrz, 2014

Jeszcze nie wiem, to trochę spontan i nocleg będziemy organizować na miejscu :) , wtedy będzie wiadomo, gdzie na plażę najbliżej.
Bądźmy na telefonie (mój w profilu, swój możesz mi przesłać ;) )

Wilk - Czw 11 Wrz, 2014

Lepiej będzie chyba w sobotę. Raz, że teoretycznie jest wolne, a dwa pogoda ma być lepsza. W piątek w 3City ma coś pokropić. No i własnie gdzie? ;) Może też bym się pojawił :wstyd:
betasza - Czw 11 Wrz, 2014

Wilk, ale my z Wawy jesteśmy :wstyd: :(
Wilk - Czw 11 Wrz, 2014

Wawa to nie Sosnowiec (bez urazy dla tych z Sosnowca) :rotfl:
Motocykliści są spoko :hyhy:

kunuś - Czw 11 Wrz, 2014

A może wiecie gdzie fajnie i tanio przenocować w 3m?
betasza - Czw 11 Wrz, 2014

Wilk, my będziemy i w piątek i w sobotę, dzwoń.
kello - Czw 11 Wrz, 2014

Większość ludzi z 3m śpi u siebie w domu, więc czy "fajnie" to ciężko określić :) Ale możesz spróbować Hotel Morski Gdynia Chwarzno albo Pensjonat Żeglarz Gdynia Witomino, Gościniec Witomino również Gdynia Witomino :)

Chyba, że lubicie pod namiotem to masz koło Aquaparku w Sopocie pole namiotowe albo nad samą plażą w Jelitkowie w Gdańsku.

betasza - Czw 11 Wrz, 2014

Dzięki. Bardziej zwracam uwagę na "tanio", niż "fajnie", więc ew. Żeglarz może być ;)


Ja nie lubię pod namiotem o tej porze, nie na północy :D

[ Dodano: Pią 12 Wrz, 2014 ]
Będziemy w Rewie, na Bursztynowej, więc pewnie gdzieś tam na plażę zapraszamy na piwko/sok/cokolwiek ;)

jarb - Pią 12 Wrz, 2014

Postaram się jutro (sobota)pod wieczór podjechać :)
betasza - Pią 12 Wrz, 2014

Fajnie! Bądźmy w kontakcie :) tel w profilu ;)
jarb - Pią 12 Wrz, 2014

betasza napisał/a:
Fajnie! Bądźmy w kontakcie :) tel w profilu ;)

Ja swój numer uzupełniłem :)

Wilk - Sob 13 Wrz, 2014

Zobaczymy jak się mi dzień ułoży to wieczorem tez może podjade do Rewy na soczek :)
jarb - Sob 13 Wrz, 2014

Wilk napisał/a:
Zobaczymy jak się mi dzień ułoży to wieczorem tez może podjade do Rewy na soczek :)

I ja będę na "soczek" ok 18-tej :)

betasza - Sob 13 Wrz, 2014

Byliśmy na Helu, teraz rybka w Gdańsku na plaży, wieczorem zapraszamy ;)
Wilk - Pon 15 Wrz, 2014

Ludzie z pomorza robimy jakieś male zakończenie sezonu? Pewnie bardziej powinienem uderzać do ludzi z Trójmiasta i okolic, bo pewnie nikt nie będzie chciał zbyt daleko jeździć (do Poznania się nie wybieram, bo nie będę miał wolnego żeby tam lecieć) :P
Możemy zrobić jakiegoś małego grilla na polance redłowskiej w którąś sobotę czy coś. Zjeść kiełbaski, pogadać, pośmiać się może gdzieś polatać razem, pojechać na szpan plac pogadać z mewami i rozjechać się domów ;)

Wiem, że różnie każdy kończy sezon i niektórzy to przestają jeździć dopiero jak spadnie metr śniegu (a wtedy przesiadają się na skutery śnieżne albo coś), ale można przyjąć, że w październiku można w sumie coś ogarnąć, bo większość ludzi już po październiku nie jeździ i zamyka sezon, bo za zimno. ;)

Jakieś pomysły?

jarb - Pon 15 Wrz, 2014

Myślę, że pomysł już zapodałeś ;)
Teraz tylko domówić termin i jakoś poinformować forumowiczów :/

Pami1978 - Sro 17 Wrz, 2014

Wilk, myślę, że pomysł dobry. Sprawa miejsca i czasu... ja raczej mogę tylko w weekend (się spotykać)...
Wilk - Sro 17 Wrz, 2014

Tylko weekend to tak jak zapewne większość dlatego napisałem o sobocie, bo to się wydaje najbardziej rozsądny dzień (nie trzeba kolejnego dnia rano wstawać, a i można zagospodarować sobotę tak by wieczorkiem/po południu można było wyskoczyć gdzieś). Trzeba dogadać miejsce i czas. Zamiast polanki redłowskiej w Gdyni może być jakieś inne miejsce (plaża, jeziorko czy gdzieś). Pozostaje dogadać termin i miejsce oraz powiadomić ludzi. :P ;)
beacia500 - Sro 17 Wrz, 2014

Ja też chcę. Wiadomo bardziej sobota (2 część dnia). Postaram się dostosować :)
kov - Sro 17 Wrz, 2014

Jak najbardziej piszę się na zakończenie. Może by tak na przykład ustawić się gdzieś w 3mieście rundka honorowa i smignąć gdzieś na Kaszuby? Np. Kaszubski Park Krajobrazowy. Jest ktoś z tamtej okolicy i zna jakąś miejscówkę na spotkanko??? Wilk, coś takiego? wiesz tak, żeby wybyć z 3miasta... (ya sie do100sooye ale 4-5.10 odpadam)
No i myślę, że jakby dograne było możnaby temat pchnąć na dział "Motocyklowe wyprawy, zloty, imprezy, spotkania" może chciałby ktoś z poza regionu wpaść.

Wilk - Sro 17 Wrz, 2014

Kartuzy i te rejony to nie mój temat. Nie zapuszczam się z często w okolice GKA. :P
Można zrobić jakąś trasę, przejechać się z tymi którzy mogą, a później zjechać gdzieś w ustalone miejsce na wspólnego grilla, zjeść i machnąć rundkę honorową przy 50km/h :rotfl: przez miasto na Skwer Kościuszki na pożegnanie (albo najpierw jakaś trasa, rundka honorowa i strzała na grilla. Kolejność właściwie dowolna tylko, że trasę lepiej robić za dnia ;) ). :]

michu5 - Sro 17 Wrz, 2014

Jak tylko przypasuje mi termin to lece z wami ;)
jarb - Wto 23 Wrz, 2014

Fajne miejsce do spotkania na Kaszubach(patrzeć w Earth):
https://www.google.pl/map...2245,210m/data=!3m1!1e3

kov - Sro 24 Wrz, 2014

jarb, podzielam opinie. jestem na tak! :) faktycznie b.fajne miejsce tylko nasze 'zakończenie' musimy trochę przyspieszyć, bo już zimno się robi i do roboty coraz częściej puszką :kwasny: . Wilk co myślisz? np. ustawka w Gdyni i przejażdzka w to miejsce albo jakoś tak?
jarb - Sro 24 Wrz, 2014

Puki co to w tę sobotę pogoda ma być w miarę dobra, tak więc może nie warto czekać :)
Ja pewnie ruszę od siebie z Wejherowa.

kello - Sro 24 Wrz, 2014

Zimno? :) Fakt, o 6 rano trochę wieje po szyji przy 150km/h na obwodnicy ale bez przesady.. :P
Wilk - Sro 24 Wrz, 2014

Jeśli można tam sobie usiąść, zrobić małego grilla to jestem za (wg. mapy wychodzi to jakieś ~53km od Gdyni). Godzina hmm może np. 12 czy tam 13? Żeby się wyspać, a żeby też nie siedzieć do późnej nocy ;)

Wieczorami już jest zimno. Wczoraj (2014-09-23) było troszkę ponad 6 stopni i nie jest to za fajna temperatura do siedzenia. Początek października też nie ma być najgorszy jeśli chodzi pogodę. Nie zapowiadają notorycznych deszczy, a w ciągu dnia ma być jeszcze powyżej 15 stopni. :] W tą sobotę jest Motoserce pod Ergo Areną jak coś.

W takim razie może osobny temat tutaj lub np. w "Motocyklowe wyprawy, zloty, imprezy, spotkania " z podstawowymi informacja, co, gdzie, jak, skąd, dokąd żeby kto zainteresowany to żeby wiedział. W postach lista do zapisywania się osób? Każdy kolejny przekleja listę i się dopisuje z kolejnym numerem. Czyli tak jak zawsze. Hmm?

1. Hefalumpy
2. i Fuzzle
3. 12DzikichWęży
4.
5.
6.
...

[ Dodano: Sro 24 Wrz, 2014 ]
Jak coś to w ten weekend są jeszcze Dary Ziemi na kolibkach http://www.daryziemi.com/

kov - Czw 25 Wrz, 2014

Proponuje ustawkę przed ergo areną ok. 11:30 chętni będą mogli sobie przyjechać wcześniej popaczeć na off-roady & cafe racery:) no i przelecieć się w to miejsce jarb'a? albo odwrotnie ustawić się gdzieś i wjechać na motoserce pod ergo??? Wilku zadecyduj i dawaj temat na 'motocyklowe wyprawy..' a z tym grillem to yak?
ps. z hefalumapami nie jade :D :D :D

midd - Czw 25 Wrz, 2014

wiecie moze w jakich godzinach to motoserce bedzie?
kov - Czw 25 Wrz, 2014

motoserce 10:30-14:30
Wilk - Czw 25 Wrz, 2014



Za dużo w robocie siedzę i ciężko się ogarnąć. Wiem tyle, że w ten weekend sporo imprez się szykuje. Motoserce, dary ziemi, chcemy zrobić zakończenie sezonu z grillem hmm z tym grillem to chyba jakiś mały grill powinien mi wejść do kufra chyba. Musiałbym przymierzyć. Kupić jakąś kiełbaskę, karkówkę, chlebek może jakieś plastikowe talerzyki, widelce (groszowa sprawa takie rzeczy) i można sobie usiąść gdzieś w plenerze. :] Frekwencja raczej duża nie będzie z tego co widzę. ;)

kov - Czw 25 Wrz, 2014

podejrzewam, że nie wszyscy, który by chętni byli zaglądają tu ...\pomorskie\pomorskie\str20... jakby dziś (czw) ogarnąć i zapiąć temat i wrzucić w "wyprawy.." tytuł "zakończenie sezonu 3miasto":) to myslę, że kilka/naście moto by było. Gdyby grill nie wszedł można nawiedzić jakąś małą lokalną gastronomie:). Tylko miejsca, plan i godziny..., no chyba, że nie w tą sobe :/
jarb - Czw 25 Wrz, 2014

Ja się chętnie spotkam i zapoznam, czy w tę czy następna sobotę :hyhy:
Jak się to mówi-dostosuje się do ogółu ;)

michu5 - Czw 25 Wrz, 2014

To gdzie sie na listę wpisujemy ??
Ja obowiązkowo jadę na motoserce oddać trochę krwi i czekolady a potem jestem do waszej dyspozycji :)

kov - Pią 26 Wrz, 2014

oki jest temat tu http://forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=15812 pogoda zajebista jutro też ma być... K^%wa 3eba polatać!!! :D :rotfl: :D
beacia500 - Sob 15 Lis, 2014

Może ktoś chętny....jutro trójmiasto jedzie do Krynicy Morskiej start na skwerku o 13 później przy hali Oliwi o 13.30. Jak nie będzie padać to też jedziemy :D
https://www.facebook.com/groups/204059043057536/

michu5 - Sob 15 Lis, 2014

Jak pogoda dopisze :)
bombki - Pon 01 Gru, 2014

Ma ktoś możliwość i chęć przezimować mój motocykl gdzieś w trójmieście?
nikto - Pon 01 Gru, 2014

Bombki nie widzę problemu :D
michu5 - Pon 01 Gru, 2014

Skoro nikto się zgłosił to ja już nie będę :P 3city zawsze pomoże :D
betasza - Pon 01 Gru, 2014

Badaś! pomorze, nie pomoże :wstyd: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

pozdrówka z centralnej polski ;)

RudaOla - Sob 05 Wrz, 2020
Temat postu: Re: pomorskie
Grzechu16 napisał/a:
Zapraszam do pisania i przepraszam za pomyłkowo usunięty wątek.


Czy tu się wogóle coś dzieje? :)
pozdrawiam Ruda

Wilk - Sro 07 Paź, 2020

Czasem się dzieje. Kto może to śmiga na motocyklu póki zimy nie ma. :moto:
Przez tą "pandemię" ze zlotami i wypadami tak średnio w tym roku jest.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group