.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Promowanie Forum GS500 - Forumowe koszulki - edycja 2009!

alesklar - Pią 23 Maj, 2008
Temat postu: Forumowe koszulki - edycja 2009!
Witam.
Jestem tu w miarę i nowy i nie wiem czy taki pomysł był już poruszany ale tak sobie pomyślełm, że fajnie by było mieć koszulkę z GSem co by się powyróżniać na zlotach i innych spotkaniach i pokazać wszystkim na około co mnie kręci :hyhy:

Pozwoliłem sobie zrobić na szybko taki mały projekcik koszulki:



Jeśli jesteście tym zainteresowani to poddaje temat pod dyskusję. Można zrobić inny projekt jeśli ten sie nie podoba, bo robiłem go tak jak już wspominałem szybciutko ;)
Koszt takich koszulek do ustalenia - zależy od ilości i modelu koszulki, ale myślę że między 30zł a 50zł :)

Jeśli będą chętni to mogę się tym zająć :hyhy:
Pzdr

leon - Pią 23 Maj, 2008

Pomysł moim zdaniem bardzo dobry. Jesteś w stanie zorganizować całą imprezę? Zamówił bym sobie może nawet kilka, tyle że interesowała by mnie wersja F ;)
Sanchos - Pią 23 Maj, 2008

jestem za
Yarccom - Pią 23 Maj, 2008

tylko nie zróbcie błedu jak z naszywkami

nie www.gs500.boo.pl
tylko juz z normalną domeną
np www.gs500.pl :]

Plaster - Pią 23 Maj, 2008

ja tez jestem za :) tylko to ma byc koszulka typu polo czy T-shirt? bo ta pierwsza bedzie chyba drozsza ale z drugiej strony solidniejsza.
ZowA - Pią 23 Maj, 2008

Pomysł super. Od razu sie zapisuje. Tylko ja poprosze na T-shirt mnie zrobić bo mnie kolnieżyk bedzie wnerwiał jak chusta i kurtka przyjdą :hyhy:
jankees - Sob 24 Maj, 2008

Osobiscie to mi sie podoba wersja naszywki i może by ją przenieś na koszulkę bądź polówke ,z tyłu cały znaczek jak jest naszywka ,a na ramieniu samo S,a z przodu nick z forum. Co wy na to???.
Sanchos - Sob 24 Maj, 2008

a ja jako świeżak chciałbym także i naszywkę
Na kurteczkę odrazu bym wrzucił :D

alesklar - Sob 24 Maj, 2008

OK, no to super, że są chętni ;)
W tygodniu postaram się ustalić jakieś konkrety. Z tego co wiem jak znajomi kiedyś robili koszulki to robi się matrycę i potem można to drukować na rożnych materiałach więc pewnie będzie można sobie wybrać rodzaj koszulki - polo lub zwykła i kolory. Leon jeśli chodzi o wersje "F" to może być problem bo wiązało by się to z nową matrycą a co za tym idzie dużymi kosztami :/ No chyba, że więcej osób chciałoby gsa w plastikach ;)
O co chodzi z tym gs500.boo.pl / gs500.pl??

hubertgontarz - Sob 24 Maj, 2008

nazwa forum musi być stała.

rozmawiałem z kolega który zna się na stronach www/php/sql itd.
Jest możliwość przeniesienia całego forum na adres: forum.gs500.pl.
A moja stronka miałaby adres gs500.pl (kiedyś powstanie, ale strasznie duże zamieszanie z innymi sprawami więc to kwestia czasu)
Dodatkowo kolega ma gigantyczny serwer i dużym transferem (ponad 20 GB miesięcznie), z pewnymi opłatami to się wiąże ale myślę że pi razy oko tyle co teraz płacimy.
Z Grzechem wstępnie klikałem na ten temat.

Adres musi być stały. Stały adres i biorę 3 koszulki i nakleję na motocykl na wachacz, taką małą z adresem forum/stronki też biorę.

Grzechu16 - Sob 24 Maj, 2008

właśnie ja tak się podczepię pod ten temat (oczywiście koszulki super pomysł) a myślałem też nad naklejkami znalazłem firmę nawet mają mi przesłać darmowe reklamówki jak takie naklejki by wyglądały też fajna sprawa czy to na swój motocykl czy np jak spotkasz jakiegoś GSa nieznajomego:)
Plaster - Sob 24 Maj, 2008

Grzechu16 napisał/a:
właśnie ja tak się podczepię pod ten temat (oczywiście koszulki super pomysł) a myślałem też nad naklejkami znalazłem firmę nawet mają mi przesłać darmowe reklamówki jak takie naklejki by wyglądały też fajna sprawa czy to na swój motocykl czy np jak spotkasz jakiegoś GSa nieznajomego:)
chcesz obklejac inne GS-y? a jak ktos jest nie w temacie a zobaczy co robisz z jego sprzetem to moze wyjsc z tego niezly dym :P :P
Grzechu16 - Sob 24 Maj, 2008

nie chodzi mi o żadne obklejanie tylko o leciutkie naklejenie naklejki powiedzmy na siedzenie żeby leciutko można było zerwać :)
Kacek - Sob 24 Maj, 2008

koszulki super :D tylko jak wcześniej napisano imo T-shirt lepszy :)
Koger - Sob 24 Maj, 2008

alesklar napisał/a:
No chyba, że więcej osób chciałoby gsa w plastikach


F-ki są na forum w mniejszości, ale patrząc po samych awatarach użytkowników to z 10 osób jeżdzących na F-kach by się znalazło, tylko ile jest chętnych na koszulke? Ja jestem ;)

Stiuart - Pon 26 Maj, 2008

Jak cos to ja tez bardzo chetnie sie piszę na koszulke :) Najlepiej t-shirt bo polo to taki zbyt eleganckie :D
dudek3300 - Pon 26 Maj, 2008

Ja tez bym chciał :)
szalona - Sro 28 Maj, 2008

też chciałabym taka koszulkę :) pomysł świetny i t-shirt lepszy bo w polo śmiesznie bym wyglądała hihihi ;)
k2 - Sro 28 Maj, 2008

Koszulka fajna rzecz.
Na razie zakupiłem sobie czapeczkę na Alledrogo, bo jak zdejmuję kask to czasami nieciekawie wygląda moja fryzura.

Czapeczka wykonana naprawdę rewelacyjnie - koszt 18 zł :)

alesklar - Sro 28 Maj, 2008

jeśli chodzi o koszulki to się na razie nic nie dowiedziałem bo w tym tygodniu mam piekło w pracy, ale postaram się jutro zajść to firmy która to robi i będę coś wiedizał :)
czapka fajna rzecz też o tym myślalem :) Mówisz, że wykonanie jest dobre, bo bałem się, że właśnie takie typowe mejd in czajna ze stadionu ;)

k2 - Sro 28 Maj, 2008

alesklar napisał/a:
Mówisz, że wykonanie jest dobre, bo bałem się, że właśnie takie typowe mejd in czajna ze stadionu ;)

No właśnie też miałem takie obawy - ale chciałem czapeczkę którą włożę pod zic i w razie potrzeby wyjmę. Przy odbiorze byłem naprawdę mile zaskoczony - dlatego napisałem że wykonanie jest rewelacyjne ;)

alesklar - Sro 28 Maj, 2008

To w takim razie też sobie taką kupię :hyhy:
jankees - Pią 30 Maj, 2008

No i jak cos wiadomo o tych koszulkach ?? czy narazie przerwa w temacie??.
alesklar - Pią 30 Maj, 2008

działam już w tej kwestii. Na razie szukam firmy która zrobiłaby takie stosunkowo małe zamówienie w Gdańsku a jak nie znajdę to wtedy wysyłkowo :)
sztamber - Nie 01 Cze, 2008

Ja też bym się chętnie pisał na koszulkę...a i naszywka by się przydała bo wczoraj zdarlem nieco kurtkę :)
Pozdrawiam

Stiuart - Czw 12 Cze, 2008

Temat umarł :D
hubertgontarz - Czw 12 Cze, 2008

robić czapki Suzuki to nie fair.
Równie dobrze możemy zrobić Adidasa lub Nike.

k2 - Sob 14 Cze, 2008

:zdziwko: chwila, chwila.........
zrobienir czapki Suzuki jest nie fair. tak ?? ?
A zrobienie koszulki z napisem Suzuki GS 500 oraz z podobizną motocykla jest fair ?? ? :zdziwko:
To czegoś tu nie rozumiem ..............

Podkopnik - Sob 09 Sie, 2008

hej i jak z tymi koszulkami?????????
jestem od niedawna tutaj wiec nie wiem czy cos sie ruszylo w tej sprawie???

Irek - Sob 09 Sie, 2008

a właśnie też z chęcią kupiłbym takową.. a i na naszywkę sie również piszę
leon - Nie 10 Sie, 2008

Ostatnio latałem z moderatorem z Forum Hondy Hornet - zrobili sobie takie sprytne koszulki:







Postaram się od niego dowiedzieć gdzie można coś takiego wykonać.

hubertgontarz - Pon 11 Sie, 2008

ładne t-shirty.
Jestem za koszulką, i prostym napisem związanym z GS-em 500.

maly - Pon 11 Sie, 2008

Tez jestem za...fajna sprawa taka koszulka :D
Podkopnik - Pon 11 Sie, 2008

ja tez jestem za:)
Kleopatra83 - Wto 12 Sie, 2008

ja jestem za :P ale poproszę o wersję kobiecą z odkrytym brzusiem, najlepiej biała ;P he he i ładne logo

a nóż gdzieś będzie konkurs na miss mokrego :P

midd - Wto 12 Sie, 2008

ja mógłbym sie podjąć wykonania takich koszulek,

koszt to koszulka+przesyłka+nadruk około 15 zł (w zależności od wielkości)

najlepsze by były takie jak koledzy od hornetów mają. Nadruk jest trwały i można robić od jednej sztuki.

inna metoda to popularne wgrzewanki koszt w zasadzie podobny, trwałość niższa ale można
zrobic np zdjęcie na koszulce.

trzecia metoda (gdzie się robi matryce) to sito, trwałość wysoka,koszt jednostkowy najniższy.
niestety ilość minimalna to w zależności od firmy około 25 szt.

sebastiantoja - Wto 12 Sie, 2008

W takim razie trzeba zrobić listę chętnych, przedpłatę jako całość kwoty i zbierać 25 osób:)
Lepiej bardziej wytrzymałą niż tańszą. 10 złotych różnicy to nie tak dużo, a wytrzyma o wiele więcej. Nie musi być zdjęć. Trzeba tylko ogłosić konkurs na logo!

Sprawa jest taka: albo na logo będą 2 GSy (F i E), albo trzeba pomyśleć nad cechą charakterystyczną GS'a która jest wspólna dla obu wersji.

Irek - Wto 12 Sie, 2008

no właśnie, 10 zł to nie majatek a koszulka bedzie sie ładnie i długo trzymać. myśle ze 25 osób to juz się zgosiło:)
Andrew - Wto 12 Sie, 2008

Ja tez bym sobie sprawil ze 2 koszulki, czarna i biala.

Kurcze, sprawa jest ciekawa no i nie ukrywajmy mozna na tym zarobic, wiec bylo by fajnie gdyby ktos sie zajal tym. Midd, podejmujesz sie?

Mysle ze 25 szt to by sie rozeszlo w mig a jakosc z sitodruku bylaby lepsza!
Reprezentujmy godnie nasze forum! ;)

manek37 - Wto 12 Sie, 2008

Ja też się pisze na koszulkę.
sztamber - Wto 12 Sie, 2008

i ja się piszę i ja :D
midd - Wto 12 Sie, 2008

niestety najpierw trzebaby znac ilość a później myslec nad techniką wykonania ;) ja bym polecał ta pierwsza co opisywałem bo ilość nie gra roli.
matsujama - Wto 12 Sie, 2008

A moze tak projekt ?? ????????????
Komor - Wto 12 Sie, 2008

ja tez sie pisze, rozmiar L, prosze numer konta i kwote do przelewu;)
Podkopnik - Wto 12 Sie, 2008

Komor napisał/a:
ja tez sie pisze, rozmiar L, prosze numer konta i kwote do przelewu;)


a czytales co wczesniej bylo napisane czy tylko temat????

jeszcze zadnych konkretnych ustalen nie bylo a tym bardziej nr konta do zaplaty ;)

Komor - Wto 12 Sie, 2008

czytalem, raczej mniej istotne jest co bedzie na koszulce i czy bedzie kosztowac 15 czy 25 zl, wiekszosc z nas bedzie chciala ja miec... nawet moze wystarczyc logo suzuki i napis GS 500. chodzi o to zeby bylo iles osob i juz. w mojej firmie zamawiamy takich koszulek tysiace z logo firmy (polo, t-shirt'y, z nadrukiem, wyszywane). szczerze nie orientowalem sie jaki to koszt - nie moja brocha, ale moge to zrobic i moge sie tego podjac. przynajmniej wtedy nie bede musial przelewac pieniedzy ;) aktualnie jestem na wyjezdzie ale jak bede na firmie to podpytam i moge wam napisac...
sebastiantoja - Sro 13 Sie, 2008

Skoro w Twojej firmie produkuje się takie Tshirty to najlepszym rozwiązaniem będzie jeśli zajmiesz się tym właśnie Ty!:)
leon - Sro 13 Sie, 2008

Słuchajcie przestańcie na razie pisać: "ja chcę", "i ja też", "to ja też bym zamówił sobie taką", itp.

Niech ktoś zrobi na razie jakiś projekt (pamiętając oczywiście o wersji F :D ). Można trochę wykorzystać wzór z nieudanych naklejek zlotowych i projekt pokazany na początku tego tematu. Jak ktoś ma trochę wolnego czasu, to niech zaprezentuje jak miałby wyglądać tak przód jak i tył. Potem zobaczymy co Midd na to powie w kwestii technicznych i cenowych możliwości wykonania.

Na koniec wszyscy zainteresowani napiszą PV do Midd'a, że zamawiają daną ilość koszulek i prześlą mu pieniążki.

Myślę, że to dobra koncepcja.

st3fan - Sro 13 Sie, 2008

Podepnę się pod temat, bo robię od czasu do czasu indywidualne koszulki. Korzystam ze sklepu Koszulkowo.com
Koszt indywidualnej koszulki to przeważnie około 30 zeta, ale jak się bierze hurtowo, ewentualnie wystawia koszulkę do sprzedaży w serwisie można śmiało negocjować ceny. Ja przykładowo dla swojego serwisu mam taką koszulkę -- cena jak widać 25 zeta.
Jeżeli chodzi o jakoś wykonania, to mogę śmiało powiedzieć, że jest dobra. Koszulkę mam już od października zeszłego roku i nic się z nią nie dzieje. Materiał jest dosyć gruby (jednak nie polecam zaliczyć w niej gleby ;) ), a nadruki w ogóle nie schodzą. Nadruki są z takiej jakby gumowej farby... jedyny problem to ograniczenie pola nadruku do obszaru 30x30cm, ale w większości można spokojnie coś tam upchnąć.
Aha. Jeżeli chodzi o taki wzór jak na początku tematu to raczej odpada. Najlepiej wykonać projekt w krzywych w jakimś Corelu itp.

P.S. Wersje dla kobiet również są. :] Całkiem fajne ;)

Meteorczyk - Sro 27 Sie, 2008

mi sie np bardzo podoba projekt na poczatku topicu, przedewszystkim jest czytelny. pozdrawaim
midd - Sob 25 Paź, 2008

korzystając z nowego logo ,przedstawiam moją pierwszą wizję na forumowe koszulki ;)



[img][/img]

GSadmirer - Sob 25 Paź, 2008

ta z lewego dolnego rogu podoba mi sie najbardziej

czyzby ten blekit tak na mnie dzialal :wstyd:

Tora Tora - Sob 25 Paź, 2008

Podobają mi sie wszystkie 4 opcje jakie zaprezentował midd.
Podkopnik - Sob 25 Paź, 2008

mnie sie podoba ta z niebieskim
Lemon - Sob 25 Paź, 2008

logo z niebieskim dobre ale zrezygnowałbym z wklejania tam adresu .. ten niedlugo moze sie zmienic to i koszulki zostałby 'przeterminowane" samo gs500 najlepsze ;)
k2 - Sob 25 Paź, 2008

Lemon napisał/a:
ogo z niebieskim

dobrze prawi ;) logo z niebieskim, bez adresu
a całkiem nie źle wygląda nowe logo na forum (z "S" w kolorze niebieskim)
niebieski ...... to taki fajny kolor :)

Lemon - Sob 25 Paź, 2008

k2 napisał/a:
niebieski ...... to taki fajny kolor

dobrze prawi.. wódki mu!!! :hyhy: :D

st3fan - Sob 25 Paź, 2008

A ja nie do końca się zgadzam :P
W końcu "S" to logo Suzuki, a to właśnie jest czerwone. Mamy Suzuki, więc czemu nie pójść w ten kolor? Osobiście również lubię niebieski, ale jakoś nie siedzi mi ten kolor w logo GSa. No i jeżeli już to jestem za pierwszą opcją, czyli czerwone "S" białe napisy i wzorki. Niebieskie wzorki będą się nieco gryzły na czarnej podkoszulce...

BTW. jak chcecie to mogę Wam udostępnić wersję wektorową logo tylko trzeba ustalić, które jest oficjalne.

BTW2. midd, swoją drogą fajna koncepcja (sam będę chciał koszulkę) - tylko trzeba ustalić która wersja kolorystyczna jest ostateczna. Zaproponowana kolorystyka czerwnono biała moim zdaniem pasuje lepiej niż niebieska na czarnej koszulce, więc weźcie też to pod uwagę pod względem wyboru kolorów logo.

Plaster - Sob 25 Paź, 2008

dokladnie S-ka musi byc czerwona wtedy to bardziej przypomina Suzuki
midd - Nie 26 Paź, 2008

wersja real foto dwóch wzorów ;)





lepiej wyglada chyba wersja biało-czerwona ;)

st3fan - Pon 27 Paź, 2008

midd, masz jakąś maszynkę do nadruków na koszulki? ;)
Tak jak mówiłem - niebieski będzie się gryzł z czarną koszulką. Logo takie jak widnieje obecnie w nagłówku byłoby dobre na białej podkoszulce.
A jakby tak zrobić nieco większy ten napis? Poza tym docelowo proponowałbym zamieścić jeszcze sam napis GS500E/F na karku i może na rękawie? Fajnie to wygląda. :)

midd - Wto 28 Paź, 2008

Cytat:
midd, masz jakąś maszynkę do nadruków na koszulki? ;)


robieniem koszulek w pracy się miedzy innymi zajmuje ;)

aktualnie całe logo ma wielkość około 7 cm x 19 cm wiec można trochę powiększyć
ja byłbym za tym zeby na klacie po lewej stronie adres forum jednak umieścic z czerwoną "S"

Podkopnik - Wto 28 Paź, 2008

rzeczywiscie na kosszulce przynajmniej czarnej niebieski kolor nie pasuje za bardzo. lepsza wersja z bialym!
st3fan - Sro 29 Paź, 2008

midd, a ile wyjdzie za zrobienie koszulki z logo forum - dajmy na to czerwona "S"ka i biały napis i wzorki?
Yarccom - Sro 29 Paź, 2008

zmienicie adres na "normalny" i sam chetnie taką zamówie

jako że prpblem z kolorami moze jest mozwliość wyboru nadruku ;)

midd - Sro 29 Paź, 2008

Cytat:
jako że prpblem z kolorami moze jest mozwliość wyboru nadruku ;)


kolorystyka jest w zasadzie dowolna, z ograniczeniem palety kolorów do 16 ;)

każdy użytkownik forum może mieć również swoją ksywe na swojej koszulce ;)

Cytat:
midd, a ile wyjdzie za zrobienie koszulki z logo forum - dajmy na to czerwona "S"ka i biały napis i wzorki?


cena takiej gotowej koszulki to około 30 zł dokładnie jeszcze nie liczyłem bo trzeba wiedzieć dokładnie jak będzie wyglądać oficjalna wersja.

st3fan - Czw 30 Paź, 2008

Yarcomm dobrze zasugerował z adresem. W sumie pewnie za jakiś czas się zmieni, a na pewno jest taka szansa. Może w takim razie zrobić właśnie w tym miejscu nick z forum, albo bez?
Ja mógłbym w sumie chcieć nawet bez nicka. Trzy kolory: biała obwódka GS500E/F, czerwona Ska i jasno-szare wzorki.
Coś takiego:

sezrg - Sro 12 Lis, 2008

St3fan masz niezłą koncepcje wzorek na wypasie a nick z forum moze być na plecach tak jak mają piłkarze.
Taką jedną bym zamówił albo i dwie

i proponuje juz zrobić stałą palete rozmiarów i nadruków no i samych kolorów koszulek , załozyć nowy temat pt: zamówienia na koszulki wkleić tam fotki koszulek oznaczyć je i niech każdy zamawia kto chce i jaką chce

Tora Tora - Czw 20 Lis, 2008

To ok ,przedmówca podał propozycję która myśle jest z sensem,więc???
kto się tym zajmie? zeby mozna było się w koszulce polansowac :wstyd:

st3fan - Pią 21 Lis, 2008

midd, dawaj jakieś konkrety ;) Co, jak, gdzie, za ile. :]
kukaszr - Pią 21 Lis, 2008

Niegdyś gdy się bawiłem w enduro, z kumplami kupiliśmy koszulki z CopyShopu na św. marcinie w pń.

Przy zakupie 8 sztuk dostaliśmy chyba 5zł rabatu od sztuki. Koszulki działają po dziś dzień, nadal sa czarne a napis się nie łuszczy, nie schodzi i nie wyblakł, mimo, że koszulki maja około 3lata. (na rękawie była jeszcze xwka)

Koszulka z wydrukiem A4 kosztuje 35zł, pewnie jeżeli będziemy chcieli więcej niż 10 da się uzyskać fajowy rabacik.
Tutaj strona internetowa: http://www.copyshop.poznan.pl/start.html

Jak co chętnie mogę wsyzstko zoorganizować.

dudek3300 - Pią 21 Lis, 2008

To logo co st3fan wstawił mi się bardzo podoba, jak takie będzie na koszulce to chętnie kupie.
st3fan - Sro 26 Lis, 2008

Mała zmiana technologiczna...
midd - Sro 26 Lis, 2008

dobra, postaram się coś wytworzyć w weekend ;) i prześlę kolejne realfoty.

St3fan przesłałbyś mi to w krzywych?

st3fan - Czw 27 Lis, 2008

Poszło na PW. :)
k2 - Czw 04 Gru, 2008

Dzisiaj odebrałem gotową koszulkę wg projektu st3fan, i "ulepszoną" przez kumpla.
Ulepszenia polegają na zmianie proporcji.
Koszulka wykona tak:



Jak widać Logo jest dosyć duże. Koszulka na zdjęciu jest w rozmiarze XL.
Proponuję następujące rozwiązanie:
Jako że robiłem to u znajomego , który prowadzi działalność i zajmuje się takimi rzeczami, proponuję (oczywiście dla chętnych) żeby każdy osobiście zamówił u niego koszulkę. Na pewno możliwe będzie domówienie dodatkowego nicka z forum albo innych zachcianek. Można oczywiście negocjować z nim ceny (zależy od zdolności kupującego).
Osobiście nie mam z tego tytułu żadnych korzyści.

Namiary na firmę:
Firma ma stronę www.znadrukiem.pl
można go znaleźć na ALLEDROGO.
Oczywiście jest to tylko propozycja.

ps. zapomniałem dodać że jest to flok (czy jak to się pisze) czyli "taki cicik" :)

Yarccom - Czw 04 Gru, 2008

ile zawołal za szt ?
k2 - Czw 04 Gru, 2008

aaa widzisz - nie napisałem
kosztowała mnie 40 zł
koszulka dobrej jakości. Mam już kilka koszulek od niego i muszę przyznać że nic się z nimi nie dzieje nawet po wielokrotnym praniu


edit Tutaj jeszcze zmiany jakie wprowadził. Chodzi głównie o wymiary. U góry "nasz" projekt, na dole poprawiony

ghostrider - Czw 04 Gru, 2008

Nie lepiej zebrać kasę i osoby które są chętne na to ? - Powinno być taniej przecież.

Moim zdaniem bez sensu aby każdy z osobna przesyłał mu projekt itd i facet co chwile robił.
Zebrać kasę, koleś zrobi i wysyła.

?? !!

k2 - Pią 05 Gru, 2008

Jak jesteś chętny na zajęcie się tym - tzn. zebranie kasy i rozsyłanie każdemu - to proszę bardzo. Ja nie mam na to czasu i chęci.
Poza tym, nie trzeba przesyłac mu projektu - już go ma. Wystarczy napisać do niego maila że chcesz koszulkę z forum GSa i np. nick z przodu. Dowiadujesz sie ile trzeba przesłać kasy i czekasz na koszulkę w domu. Według mnie , jest z tym mniej rpacy i zachodu aniżeli ze zbieraniem kasy.
Takie jest tylko moje zdanie. Jak ktoś chce zbierać kasę, chce wykonać koszulkę w innym miejscu i za inne pieniądze - to ja nie widzę przeszkód.
Podałem tylko jedno rozwiązanie - IMO najmniej skomplikowane - i przy niczym się nie upieram.

st3fan - Pią 05 Gru, 2008

Wyszło fajnie, ale...
jak dla mnie za duże logo na plecach i powtórzenie nie ma sensu. Wysłałem zapytanie o modyfikację tego, czyli z przodu zostaje jak jest na karku mniejszy biały napis GS500E/F i na lewym rękawie to samo.
Szczerze mówiąc 40 zł za koszulkę to trochę sporo... tym bardziej, że projekt gotowy dostali i moim zdaniem powinni coś spuścić - również o to zapytałem. Jak odpiszą to dam znać. Zapytam równolegle w koszulkowo.com ile by kosztowała taka koszulka.

### EDIT 08.32 ###
k2, dopiero teraz skojarzyłem i przyjrzałem się zmianom wprowadzonym na koszulce z podanymi wymiarami.
Czy zmieniły się proporcje Ski i napisu GS500E/F? są wyraźnie większe... poza tym wzorki zostały dziwnie przysunięte do siebie... średnio mi się podoba modyfikacja.

### EDIT 09.32 ###
Odpisali mi z koszulkowo.com
koszulkowo.com napisał/a:
Koszulka, w przypadku pojedynczego zamówienia, powinna kosztować wg cennika 40 zł. Po starej znajomości ;) moge zaproponować cenę 34 zł (jak wszystkie standardowe ksozulki w koszulkowo.com). Przy zamówieniu kilkuunastu - kilkudiziesięciu sztuk cena oczywiście dalej spadnie. Myślę, że przykładowo przy zamówieniu 30 szt moglibyśmy zejść do poziomu 27 zł / szt.

Zaznaczam, że chodzi tu o wersję jaką opisałem w tym wątku - bez dużego logo na plecach.

ghostrider - Pią 05 Gru, 2008

ST3FAN ma rację.

- Z przodu logo forum
- z tyłu napisa GS500E/F
- na rękawie lewym napis GS500E/F

Wg. mnie też bez modyfikacji.

I jak widać warto zebrać kasę wcześniej i wysłać ją całą grupą.

A więc jak działamy ?

Tora Tora - Pią 05 Gru, 2008

off Top sie troche robi,ale i ja sie wypowiem.Moim zdaniem K2 ma racje kazdy powinien zamówić sobie sam ,mówimy tu o oszczędności żędu ,do max 10 zł wiec chyba szkoda zachodu.Ja osobiście zamówię tam gdzie K2 ,z racji tego ,że mam krótki nick ,to zrobie go sobie na ramieniu.plecy zostawiam czyste.pewnie kazdy ma jakiś swój własny wizerunek koszulki i żeby wszystkim dogodzic to potrwa jaeszcze kolejne poł roku
ghostrider - Pią 05 Gru, 2008

To mają być Gs'owego forum koszulki czy indywidualne ?

:mur:

leon - Sob 06 Gru, 2008

Ghostrider GSowe forumowe, ale jak widać na razie nikt nie ma ochoty podjąć się całego przedsięwzięcia. Sam pisałem w którymś wątku, że bym coś zorganizował, ale czas nie pozwala, więc chyba indywidualni userzy są skazani na koszulki zamówione indywidualnie.
st3fan - Sob 06 Gru, 2008

Tor napisał/a:
[...]i żeby wszystkim dogodzic to potrwa jaeszcze kolejne poł roku

Niestety to jest prawda - wiem z doświadczenia. Ilu userów na forum tyle propozycji. Jak widać, ciężko będzie ustalić jeden typ nadruku, więc najlepszym wyjściem są koszulki indywidualne.
Jeżeli chodzi o oszczędności to nie do końca się zgadzam, bo dając za koszulkę 40 zeta trzeba doliczyć jeszcze koszty przesyłki, a to wyjdzie w sumie niecałe 50zł. To chyba dużo jak na zwykły t-shirt, co?
Jakby zamówić hurtem ileś tam koszulek to można by się zmieścić w tej cenie z przesyłką. Pytanie tylko ile osób będzie chciało wcześniej przelać odpowiednią ilość kasy? Ja mogę z koszulką się wstrzymać i mógłbym nawet porozsyłać jakby się hurtem zamówiło, tylko tak jak pisałem - trzeba wcześniej zebrać kasiorę.
Od biedy zawsze można wystawić plik i każdy sobie będzie zamawiał gdzie chce i jak chce. Można też skorzystać z opcji jak mi sugerowali w koszulkowo.com - mail do nich z tematem "GS500E/F - nazwisko" i oni by to rozsyłali.

midd - Sob 06 Gru, 2008

Cytat:
Od biedy zawsze można wystawić plik i każdy sobie będzie zamawiał gdzie chce i jak chce


i to chyba będzie najlepsze wyjście,

Koszty produkcji w rożnych punktach usługowych mogą być zupełnie różne od 15 do 60 zł za sztukę, oczywiście jest to zależne od technologi wykonania jak i samej koszulki, poza tym wysyłka do każdego sprawę znacznie komplikuje logistycznie i generuje dodatkowe koszty nie mówiąc już o osobie która się podejmie tego zadania i narażając się na skargi i reklamacje.

dlatego chyba najlepiej bedzie jak każdy zrobi sobie sam;)

a na przyszłym zlocie zrobimy konkurs na najładniejszy Forumowy T-shirt :rotfl:

ghostrider - Sob 06 Gru, 2008

Ok, to dawajcie projekcik - i niech każdy zrobi sobie indywidualnie.

Ja mam zaufaną firmę jeśli chodzi o nadruki, więc to nie problem. I wyjdzie mnie to ok, 40 zł z wysyłką.

Pzdr

Podkopnik - Sob 06 Gru, 2008

zgadzam sie to chyba bedzie najlpeszy pomysl aby zapodac ten projekcic i kazdy we wlasnym zakresie zrobi sobie taka koszulke :)
ghostrider - Czw 25 Gru, 2008

Zarzucić ktoś ten projekt logo ? Po nowym roku chcę sobie sprawić wkońcu ;)
robertgs500 - Czw 22 Sty, 2009

koszula wyszła spoko już się biore do pracy żeby taką zrobić :)
maksa - Pią 23 Sty, 2009

nie zebym sie wtracała ale ja też mam taka firmę która zajmuje sie nadrukami na koszulkach i wogóle ogolnie firme reklamową i cos mi sie wydaje ze wyszlo by to wszystko duzo taniej jakbym zamowila u niego wiecej koszulek a oni zrobili by nadruki jesli wczesniej dostałabym logo i inne rzeczy, ktore maja sie znaleśc na koszulce.Nie znam ceny bo dopiero teraz pierwszy raz czytam ten temat :/ ale postaram sie dowiedziec i w poniedzialek dała bym znac jaka była by cena przy jakim nakladzie koszulek.Jesli znalezli by sie chetni to od razu mozna by było działać i miec jeden wzor oryginalnych forumowskich koszulek.. ale to tyko moje sugestie czekam na jakies konkrety i wasze wypowiedzi. jak cos to ja moge sie tym zająć skoor ni macie chetnych :kwasny: zle to juz zalezy do reszty

pozr :)

ghostrider - Pią 23 Sty, 2009

maksa napisał/a:
nie zebym sie wtracała ale ja też mam taka firmę która zajmuje sie nadrukami na koszulkach i wogóle ogolnie firme reklamową i cos mi sie wydaje ze wyszlo by to wszystko duzo taniej jakbym zamowila u niego wiecej koszulek a oni zrobili by nadruki jesli wczesniej dostałabym logo i inne rzeczy, ktore maja sie znaleśc na koszulce.Nie znam ceny bo dopiero teraz pierwszy raz czytam ten temat :/ ale postaram sie dowiedziec i w poniedzialek dała bym znac jaka była by cena przy jakim nakladzie koszulek.Jesli znalezli by sie chetni to od razu mozna by było działać i miec jeden wzor oryginalnych forumowskich koszulek.. ale to tyko moje sugestie czekam na jakies konkrety i wasze wypowiedzi. jak cos to ja moge sie tym zająć skoor ni macie chetnych :kwasny: zle to juz zalezy do reszty

pozr :)


:padam: :padam: :padam:

Czekam, na info - ja pewnie wziąłbym z dwie !
Na jakich koszulkach robią nadruki (gramatura) ?
I ile by kosztowała bluza z nadrukami ? Bo może i to bym wziął - ot tak :]

;)

maksa - Pią 23 Sty, 2009

oki w takim razie zapytam tez o bluzy.:)

zakładamnowy temat tam mam jeszcze inna propozycję zapraszam do wlaczenia sie w rozmowe :)

st3fan - Pią 23 Sty, 2009

maksa, dopóki nie ustali się jednego wzoru będzie ciężko, a co post to inny wzór. Nie da się każdemu dogodzić niestety. Każdy by chciał nieco inaczej. Ja osobiście będę zamawiał w okolicach lutego zapewne, więc jeżeli coś do tego czasu będzie wiadomo to może się skuszę. Jak nie to zrobię sobie sam indywidualną koszulkę.
ghostrider - Pią 23 Sty, 2009

Moim zdaniem projekt zaproponowany przez Ciebie ST3FAN jest dobry, dodać do niego obecny adres forum (i tak w najbliższym czasie adres się nie zmieni).
I proponuję przy tym zostać. Komu nie będzie pasowało mówi się trudno. Na pewno część forumowiczów na to się skusi, bo po prostu samemu nie chcę się nie którym załatwiać, bądź nie mają możliwości.
;) h

Podkopnik - Pią 23 Sty, 2009

Mnie wizja stefana równiez sie podoba. A co do tego czy komus sie podoba czy nie to jezeli nie zawsze mozna sobie swoj pomysl na logo wymyslec.

Sprawa wyglada podobnie jak ze zlotem kazdy by chcial wszedzie a nie ma konkretow. Dla mnie sprawa wyglada prosto. Znajduje sie osoba np. Maksa jak mowila, daje posta ze zbiera zamowienia na te konkretne koszulki ktos jest zainteresowany to super a jak nie to do widzenia i tyle.

Yarccom - Pią 23 Sty, 2009

Podkopnik napisał/a:
kazdy by chcial wszedzie a nie ma konkretow


bo kazdy na gotowe chce przyjechac

maksa, jezeli masz mozliwośc wybierz wzór zamów u st3fana krzywe w corelu i rób
ja mimo że juz GS a nie mam z checia koszulke zamówie ale nie zapłacę za nia 50 zł

Podkopnik - Pią 23 Sty, 2009

Jezeli bedzie rozsadna cena ja tez bym sie pisal na koszulke. ;)
maksa - Pią 23 Sty, 2009

na pewno wyjdzie dużo mniej niż 50 zł tak wiec spokojna twoja głowa ale dowiem się dokładnie w poniedziałek i na pewno cene wrzuce na forum do przedyskutowania pozdr ;)

[ Dodano: Pon 26 Sty, 2009 ]
cześć no więc troche już wiem na temat koszulek :)

Cena za jedną sztukę z nadrukiem dużym logo na przodzie (czyli klacie) :D , z nadrukiem mniejszym logo na części karku oraz na rękawie adres intenetowy naszego forum, kolor koszulki do wyboru to cena 31 zł :) przy nakładzie 50 szt doliczmy do tego przesyłkę mniej więcej 4zł to koszt 35 zł wraz z przesyłką za całość.

Kto jest chętny zapraszam na priv.
Dostane jutro wzór koszulki przerobionej w jakimś programie, żeby pokazać jak mniej więcej to bedzie wyglądało. Zapraszam chętnych do składania zamówień :)pozdr ;)

Piterek - Pon 26 Sty, 2009

Nie chce się wtrancać ale moim skromnym zdaniem, duże logo lepiej żeby było na plecach a nie na klacie...
ale to tylko moje zdanie ;)

Leon84 - Pon 26 Sty, 2009

Na piersi nick a z tyłu logo.
maksa - Pon 26 Sty, 2009

zaraz wrzucimy projekt koszulki jak mniej więcej będzie ona wyglądać. Jeśli ktos jest zainteresowany taką formą to prosze o kontakt w sprawie zamówienia.Jesli komus sie nie podoba to niech zrobi sobie indywidualnie tak jak to widzi. wiadomo ze sprawa gustu jest sprawa indywidualną każdego z nas. My tez poświęcamy na to czas, i nie chce nikomu na źle. Rozważcie wszystkie za i przeciw i podejmijcie decyzje pozdrw :)

[ Dodano: Pon 26 Sty, 2009 ]
za nick trzeba dodatkowo zapłacic to dodatkowa matryca , a to już nie wchodzi w gre :) bo wszystkie koszulki bedą jednakowe :)

st3fan - Pon 26 Sty, 2009

No to propozycje koszulek:




Podkopnik - Pon 26 Sty, 2009

Rowniez jestem za tym aby logo bylo z tyłu a napis Gs 500 e z przodu na piersi. Wiadomo cos odnośnie ceny??
maksa - Pon 26 Sty, 2009

w gre równiez wcodza takie koszulki jak K2 sobie zrobił. matryca juz będzie wiec mozna część zrobic takich i częśc takich jak zaprojektował st3fan . no to zapraszam do namysłu :)

[ Dodano: Pon 26 Sty, 2009 ]
cena ok 35 zł juz z przesyła !! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

82przemek82 - Pon 26 Sty, 2009

projekt co zrobil st3fan jest super to kiedy rusza produkcja :) ?
maksa - Pon 26 Sty, 2009

składac zamowienia ktory wzór do mnie na priv, napiszcie wiadomosc i ja sobie zapisze juz kto co chce, jaki rozmiar i ile sztuk.

[ Dodano: Pon 26 Sty, 2009 ]
albo na gadu wszystko jedno :D

st3fan - Pon 26 Sty, 2009

Pomyślcie w ten sposób: rozpinacie kurteczkę a tam widnieje duże logo ;)
Dlatego jak dla mnie wzór gs500_black.jpg, rozmiar XL. :]
Maksa, ale jakbyś miała rozmiarówkę (np. jaka jest rozpiętość w cm pod rękawami) od nich to może dla kogoś byłoby pomocne...

maksa - Pon 26 Sty, 2009

weździe pod uwage najzwyklejsze koszulki bawełniane chyba kazdy owe ma to mniej wiecej ale jak dowiem sie dokładne wymiary bo jeszcze poki co koszulek nie mam przed soba to napewno podam :) narazie wzory najwazniejsze z rozmiarami sie jeszcze dogadamy :)
str6 - Pon 26 Sty, 2009

Ja sie pisze na pewno na sztuke
sebastiantoja - Pon 26 Sty, 2009

Super sprawa. Bardzo mi się podoba, ale dlaczemu tam jest napis "GS500E"? Zwracam uwagę, że mamy GSy w dwóch wersjach, więc na koszulce powinien znaleźć się napis "GS500". Proponuję to poprawić, zanim eFki zaczną się burzyć:P

Oczywiście również chcę, ale to już na PW...

Podkopnik - Pon 26 Sty, 2009

sebastiantoja napisał/a:
dlaczemu tam jest napis "GS500E"?


Przyjrzyj sie dokladnie to nie jest E tylko F z taka mała kropka, kreska czli w napisie jest zarowno E jak i F :)

ghostrider - Pon 26 Sty, 2009

To jak w końcu ? Logo z przodu czy z tyłu ? :niepewny:
st3fan - Pon 26 Sty, 2009

Podkopnik napisał/a:
sebastiantoja napisał/a:
dlaczemu tam jest napis "GS500E"?


Przyjrzyj sie dokladnie [...]

Dokładnie Sebastianie, tak jak Podkopnik mówi - chodziło o to, aby w jednym napisie uwzględnić zarówno wersję E jak i F - stąd ta przerwa na dole. :)

maksa - Wto 27 Sty, 2009

ghostrider napisał/a:
To jak w końcu ? Logo z przodu czy z tyłu ?


do wyboru mozna zrobic i takie i takie. doszlismy do takiego rozwiazania dlatego musz wiedziec który wzór sie podoba to zrobi sie wedle gusty forumowicza. wybierz która wersja i wyslij wiadomość na priv :)

ghostrider - Wto 27 Sty, 2009

Pytanko jeszcze: logo Gs'owe jakich będzie rozmiarów na koszulkach - A4 ?

Pewnie wezmę z dwie, może 3. Dam znać maksa na PW dziś wieczorkiem ;)

st3fan - Wto 27 Sty, 2009

Logo duże -- w całości jakby powiększone to co jest w nagłówku, tylko bez cieni -- jest na szerokość równe 30cm. Oczywiście jeżeli na to wymiary matrycy pozwolą, ale wydaje mi się, że to jest coś w okolicach górnej granicy. W każdym razie jeżeli komuś wydaje się, że to za mało to linijka w dłoń i przystawić do klaty/pleców*.
Ponieważ trwa obecnie mobilizacja w stosunku do adresu forum, być może pojawi się jeszcze na koszulce nowy adres forum.
Poza tym jestem za tym co wspominała wcześniej maksa: głosowanie na oficjalny design koszulki w roku 2008.
Poza tym można jeszcze zebrać np. po 1-5 zeta więcej od sztuki i przekazać to na utrzymanie forum/domeny (co tam admini ustalą). Tym samym ludzie którzy zakupią koszulkę przyczynią się do utrzymania forum.




* niepotrzebne skreślić, przy czym do pleców może być ciężej. ;)

ghostrider - Wto 27 Sty, 2009

To może warto jednak zaczekać na wyjaśnienie sprawy odnośnie adresu, i potem dopiero zabrać się za koszulki.
Ustalone jest niby jaki będzie adres, ale póki co nie ma, a wybiegać w przyszłość nie ma co.

Głosowanie jaki wzór, może niekoniecznie, są dwa wzory, nie odbiegają strasznie od siebie, myślę że ta opcja może zostać

maksa - Wto 27 Sty, 2009

zamowiłam juz koszulkę jedną tylko !! !! a to dlatego ze ja sobie ją wezmę dla siebie, zrobie zdjęcie i każdy będzie mogł zobaczyć ją w realu, wtedy bedziecie sie zastanawiać czy brac czy nie :) ale myśle że się wam spodoba :) pewnie z tydzien bedę musiała na nią czekać.. ale to znowy nie tragedia napewno sie doczekamy :) ;)
ghostrider - Wto 27 Sty, 2009

Albo przeoczyłem, albo nie napisałaś - a odnośnie bluz coś wiesz ?
maksa - Sro 28 Sty, 2009

najpierw niech wypali pomysł z koszulkami a potem zajmiemy sie bluzami nie ma co wszystkiego naraz jak i tak nie wiadomo czy będzie tyle chetnych na koszulki :) nie wybiegajmy az tak dalekow przyszłość ;)
st3fan - Sro 28 Sty, 2009

maksa, spoko - w tej sytuacji i tak się nie spieszy strasznie. :]
ghostrider - Czw 29 Sty, 2009

Forum ma teraz już konkretny adres, więc czy nie warto dodać do loga adresu i w takiej opcji dać na koszulki ? ;)
st3fan - Czw 29 Sty, 2009

No teraz już można. ;) Poprawię jak będę w domu. Tylko zrobię tak, żeby pod małym logo na karku/klacie i rękawie był jeszcze napis forum.gs500.pl
maksa - Czw 29 Sty, 2009

no to przesłac mi tak jak ma byc poprawnie to wtedy zrobimy jakaś przykładową koszulkę :)
ghostrider - Czw 29 Sty, 2009

I wtedy robimy ściepę na koszulki i zamawiamy :hyhy:
maksa - Czw 29 Sty, 2009

ołki dołki tylko teraz mam pytanie logo jest w 3 kolorach czy zamiast szarego wchodziłby w gre srebrny czy raczej chcecie zostac przy szaro popielatym ?? ??? kwestia do przedyskutowania ale czekam na propozycje wasze :)
st3fan - Czw 29 Sty, 2009

Jak na moje oko może być srebrny, o ile mają taką farbę. Pod wieczór może zmajstruję poprawkę do logo...
maksa - Czw 29 Sty, 2009

maja srebrny ito w ogóle nie ma wpływu na cene :) a wydaje mi się że srebrny byłby bardziej efektywniejszy :D no wiec na próbe zamówimy pierwsza koszulkę w kolorze zrebrnym i zrobi sie zdjęcie i niech sie kazdy wypowie na ten temat :) ale to niebawem :)
Pęku - Czw 29 Sty, 2009

Maksa a ja mam pytanie natury praktycznej.

Masz już jakieś koszulki z tej firmy? Czy nadruk jest trwały? Niestety mam parę różnych koszulek robionych z podobnych akcji i szczerze mówiąc trzeba zajeb**cie uważać piorąc taką szmatkę ręcznie, nie wspominając już o tym, że można zapomnieć o wrzuceniu takiej koszulki do pralki :kwasny:

maksa - Pią 30 Sty, 2009

spoko twoja głowa druk bedzie najlepszej jakości :) o to sie nie macie co martwić, możeci eprac i prać i wszystko będzie gites. Mogę dac sobie reke uciąć za jakośc, ta firma reklamowa która robi te koszulki to moi znajomi a pozatym robia wszystkie ghad żety wraz z koszulkami dla mojej firmy w której pracuje, nawet nadruki na koszulki sportowców ktore tez sie czesto pierze bo wiadomo :) Pracuje w Control Process jesli to cokolwiek komus mówi i nasza firma juz od paru lat korzysta z ich usług , chłopaki ztej firmy odwalaja naprawde kawał dobrej roboty, i jesli chodzi o ścisłośc ten kto wezmie koszulke nie bedzie napewno tego żałował :) pozdrawiam
st3fan - Wto 03 Lut, 2009

No to poprawka koszulek z dodanym logo - dodaję jako załączniki korzystając z nowego serwera. ;)
Jeżeli chodzi o wymiary szczegółów:
1. duży: szerokość 30cm x około 10cm wysokości
2. mały: szerokość 12cm x około 2,6cm wysokości

Przypuszczam, ze rozmiar 30cm to będzie max jeżeli chodzi o nadruk.
Kombinowałem z niebieskim kolorem na czarnym tle, ale trochę mi nie siedzi. Pewnie lepiej wyglądało by na białej koszulce.

maksa - Wto 03 Lut, 2009

elegancko to wtakim razie juz działam :) dzieki stefano :) dzis wyśle wzór zeby zrobili mi jedna koszulkę na wzór zrobie fote i zamieszcze zeby kazdy mogł sie dokladnie przyjzec i zdecydować :) pozdrawiam :padam:
st3fan - Wto 03 Lut, 2009

Maksa, tylko jeszcze muszę Ci źródło podesłać. ;)
maksa - Wto 03 Lut, 2009

no czekam na zrodlo :)
st3fan - Wto 03 Lut, 2009

Proszę bardzo - dodaję jako załącznik.
Logo na czarnym tle z czerwoną Ską Suzuki. Wymiary 1:1. Zapisane do Corel ver. 9.

sebastiantoja - Wto 03 Lut, 2009

Teraz koszuleczki są bomba! Dzięki St3fan za projekty:) Maksa, czekam na fotki i zacznie się zamawianie;)

Robimy głosowanie, który wzór będzie naszym oficjalnym na ten sezon? Proponuję nowy temat i ankietę- mała sugestia dla moderatorów i adminów:)

maksa - Sro 04 Lut, 2009

tez tak myśle bo chciałabym juz zaczac działac :)

[ Dodano: Sro 04 Lut, 2009 ]
MUSI BYĆ ZAMOWIONYCH OKOŁO 50 SZT KOSZULEK. BRACIA LICZE NA WAS :)

st3fan - Sro 04 Lut, 2009

maksa, trochę dużo... Rzuć okiem na tą stronę: koszulkowo.com - robiłem u nich już kilka razy koszulki. Chodzone non stop (z praniem oczywiście) i nic nie schodzi. Dla porównania cen:
1-4 szt = 36 pln/szt
5-10 szt = 31 pln/szt
11-19 szt = 29 pln/szt
20-39 szt = 28 pln/szt
40+ szt = 24 pln/szt
Przypuszczam, że do tych cen trzeba będzie doliczyć 1-2 zł za 3 kolory (biały, szary + czerwony/niebieski).

Powiem tak: szczerze mówiąc wątpię żeby uzbierało się tylu chętnych, ale wstrzymam się jeszcze z indywidualnym zamówieniem do końca lutego. Jak nic z tego nie wyjdzie to na początku marca zamawiam w Koszulkowie.

Podkopnik - Sro 04 Lut, 2009

http://allegro.pl/item542...rt_nadruki.html

A co myslicie o tej opcji??? Nie wiem czy taka gramatura koszulki 135g/m2 jest ok ale sa tez inne.

ghostrider - Sro 04 Lut, 2009

Podkopnik napisał/a:
http://allegro.pl/item542780253_koszulki_z_nadrukiem_twoj_nadruk_t_shirt_nadruki.html

A co myslicie o tej opcji??? Nie wiem czy taka gramatura koszulki 135g/m2 jest ok ale sa tez inne.


Wiele razy już zamawiałem z tej firmy koszulki i naprawdę jestem zadowolony, lecz o gramaturze 165g/m2, Fruit of the Loom - więc koszulka dobrej firmy i jakości, bo 135 są słabej jakości.

Wczoraj wysłałem im maila jaki by był koszt jednej sztuki wg. takich wzorów jak Stefan zamieścił - 35 zł.
Chyba też zamówię indywidualnie, jak nic z tego

maksa - Pią 06 Lut, 2009

to w sumie ja juz nic nie wiem. Ta firma u której ja chciałam zamawić czeka na naszą odpowiedz wstrzymuje sie z tym z tego wzgledu ze czekam na waszą ostateczna decyzje.. widze ze idzie to jak krew z nosa :/ sama juz nie wiem to jak w końcu chcecie indywidualnie każdy sam czy jak, bo musze dac odpowiedź tym ludziom oni czekaja a ja wychodze na głupka :zdziwko:
st3fan - Pią 06 Lut, 2009

maksa, mówiłem - łatwo nie będzie. Już to raz przechodziłem. ;)
maksa - Pią 06 Lut, 2009

hehe st3fan ja rozumie wszystko :) uswiadamiana byłam od poczatku i sie tego podjęłam.Ja czekam tylko na ostateczna odpowiedź bo chce dac znać tej firmie czy zacząć robić te koszulki czy nie :) tu chodzi o konkret. Ale ok nic nie poradze .. a co ścisłości i poza marginesem to bez obrazy ale chłopaki gorzej z wami niż z babami się idzie dogadać :P :) :)) : :) :) :) :) :)
Pęku - Sob 07 Lut, 2009

Ja na koszulkę oczywiście się piszę :) . Przeraża mnie tylko minimalna ilość - 50 sztuk. Szczerze mówiąc wątpię aby tyle osób udało się namówić do tej akcji, a szkoda :(
ghostrider - Sob 07 Lut, 2009

Ja cały czas czekam jak rozwiąże się cała akcja, osobiście jestem chętny jeśli będzie forumowa ściepa na koszulki ;)
AdiDriver - Sob 07 Lut, 2009

może niech osoby chętne na 100% się określą żeby Maksa wiedziała na czym stoi...
Ja na stówe biore dwie sztuki :)


Następni prosze :]

Yarccom - Sob 07 Lut, 2009

maksa, ilość zaporowa ale próbuj

cena za koszulke 35 zł z przesyłką

lista chetnych
ghostrider - 1 szt
AdiDriver - 2 szt
to miejsce czeka na Ciebie


niech kazdy kopiuje liste poprzedników i dopisze siebie

;)

AdiDriver - Sob 07 Lut, 2009

Dobry pomysł z tą listą Yarccom :)
Może piszmy od razu rozmiary obok sztuk... ;)



Lista:

1. ghostrider - 1 szt
2. AdiDriver - 2 szt (roz. L)
3. to miejsce czeka na Ciebie

ghostrider - Sob 07 Lut, 2009

Lista:

1. ghostrider - 2 szt (2x L)
2. AdiDriver - 2 szt (roz. L)
3. to miejsce czeka na Ciebie[/quote]

str6 - Sob 07 Lut, 2009

Lista:

1. ghostrider - 2 szt (2x L)
2. AdiDriver - 2 szt (roz. L)
3.str6- 2szt (roz. S,M)
4. to miejsce czeka na Ciebie[/quote]

Pęku - Sob 07 Lut, 2009

Lista:

1. ghostrider - 2 szt. (roz. 2x L)
2. AdiDriver - 2 szt. (roz. L)
3. str6 - 2 szt. (roz. S, M)
4. Pęku - 2 szt. (roz. 2x XL lub XXL - do ustalenia po podaniu rozmiarówki)

Suma: 8 sztuk.

5. To miejsce czeka na Ciebie :)

Kacek - Sob 07 Lut, 2009

Lista:

1. ghostrider - 2 szt. (roz. 2x L)
2. AdiDriver - 2 szt. (roz. L)
3. str6 - 2 szt. (roz. S, M)
4. Pęku - 2 szt. (roz. 2x XL lub XXL - do ustalenia po podaniu rozmiarówki)
5. Kacek - 2 szt. (roz. M, L)

Suma: 10 sztuk.

6. To miejsce czeka na Ciebie :)

ghostrider - Sob 07 Lut, 2009

St3fan a może Ty byś się zajął zbieraniem ? Ceny które podałeś są ok, i już ten kto się deklaruje mógłby wpłacać, bo z tymi deklaracjami jest różnie :niepewny:

Do 50 będzie ciężko jednak..

82przemek82 - Sob 07 Lut, 2009

Lista:

1. ghostrider - 2 szt. (roz. 2x L)
2. AdiDriver - 2 szt. (roz. L)
3. str6 - 2 szt. (roz. S, M)
4. Pęku - 2 szt. (roz. 2x XL lub XXL - do ustalenia po podaniu rozmiarówki)
5. Kacek - 2 szt. (roz. M, L)
6. 82przemek82 - 2szt. (roz. XXL) Ps. a wiadomo jakie kolory?

Suma:12

7. To miejsce czeka na Ciebie :)

st3fan - Sob 07 Lut, 2009

Lista:

1. ghostrider - 2 szt. (roz. 2x L)
2. AdiDriver - 2 szt. (roz. L)
3. str6 - 2 szt. (roz. S, M)
4. Pęku - 2 szt. (roz. 2x XL lub XXL - do ustalenia po podaniu rozmiarówki)
5. Kacek - 2 szt. (roz. M, L)
6. 82przemek82 - 2szt. (roz. XXL)
7. st3fan - 1 szt. (XL)

Suma:13

8. To miejsce czeka na Ciebie

Jak nie dojdzie do 50 sztuk to pomyślimy - w zasadzie dowóz od tego gościa mam za 5 zł, więc potem tylko porozsyłać po chętnych.

hubertgontarz - Sob 07 Lut, 2009

1. ghostrider - 2 szt. (roz. 2x L)
2. AdiDriver - 2 szt. (roz. L)
3. str6 - 2 szt. (roz. S, M)
4. Pęku - 2 szt. (roz. 2x XL lub XXL - do ustalenia po podaniu rozmiarówki)
5. Kacek - 2 szt. (roz. M, L)
6. 82przemek82 - 2szt. (roz. XXL)
7. st3fan - 1 szt. (XL)
8. hubertgontarz - 2 szt. (L-ka powinna być dobra, dla takiego 183 cm byka)
Suma:15

9. To miejsce czeka na Ciebie

Z Sosnowca do Krakowa mogę dowieźć koszulki. Często śmigam z Bytomia do Krakowa.

maksa - Sob 07 Lut, 2009

1. ghostrider - 2 szt. (roz. 2x L)
2. AdiDriver - 2 szt. (roz. L)
3. str6 - 2 szt. (roz. S, M)
4. Pęku - 2 szt. (roz. 2x XL lub XXL - do ustalenia po podaniu rozmiarówki)
5. Kacek - 2 szt. (roz. M, L)
6. 82przemek82 - 2szt. (roz. XXL)
7. st3fan - 1 szt. (XL)
8. hubertgontarz - 2 szt. (L-ka powinna być dobra, dla takiego 183 cm byka)
9. maksa - 1 szt ( XS )
Suma:16

10. To miejsce czeka na Ciebie [/quote]


no chłopaki zamawiać takie koszulki to unikat :P deceńcie pracę St3fana i moją :) :padam:

ghostrider - Sob 07 Lut, 2009

Maksa, o orientowałaś się jaka będzie cena koszulek przy mniejszej ilości ? :looka:
kamzen - Sob 07 Lut, 2009

1. ghostrider - 2 szt. (roz. 2x L)
2. AdiDriver - 2 szt. (roz. L)
3. str6 - 2 szt. (roz. S, M)
4. Pęku - 2 szt. (roz. 2x XL lub XXL - do ustalenia po podaniu rozmiarówki)
5. Kacek - 2 szt. (roz. M, L)
6. 82przemek82 - 2szt. (roz. XXL)
7. st3fan - 1 szt. (XL)
8. hubertgontarz - 2 szt. (L-ka powinna być dobra, dla takiego 183 cm byka)
9. maksa - 1 szt ( XS )
10. kamzen - 1 szt. ( L )
Suma:17

11. To miejsce czeka na Ciebie

Tora Tora - Sob 07 Lut, 2009

1. ghostrider - 2 szt. (roz. 2x L)
2. AdiDriver - 2 szt. (roz. L)
3. str6 - 2 szt. (roz. S, M)
4. Pęku - 2 szt. (roz. 2x XL lub XXL - do ustalenia po podaniu rozmiarówki)
5. Kacek - 2 szt. (roz. M, L)
6. 82przemek82 - 2szt. (roz. XXL)
7. st3fan - 1 szt. (XL)
8. hubertgontarz - 2 szt. (L-ka powinna być dobra, dla takiego 183 cm byka)
9. maksa - 1 szt ( XS )
10. kamzen - 1 szt. ( L )
11 Tora Tora 1 szt XL
Suma:18

12. To miejsce czeka na Ciebie

Jakieś wymiary by sie przydały rozmiarów bo koszulki mam Lki i Xelki i nie wiem jakie te będą .

Irek - Sob 07 Lut, 2009

1. ghostrider - 2 szt. (roz. 2x L)
2. AdiDriver - 2 szt. (roz. L)
3. str6 - 2 szt. (roz. S, M)
4. Pęku - 2 szt. (roz. 2x XL lub XXL - do ustalenia po podaniu rozmiarówki)
5. Kacek - 2 szt. (roz. M, L)
6. 82przemek82 - 2szt. (roz. XXL)
7. st3fan - 1 szt. (XL)
8. hubertgontarz - 2 szt. (L-ka powinna być dobra, dla takiego 183 cm byka)
9. maksa - 1 szt ( XS )
10. kamzen - 1 szt. ( L )
11 Tora Tora 1 szt XL
12. Irek 2szt (M)
Suma:19

13. To miejsce czeka na Ciebie

Tora Tora - Sob 07 Lut, 2009

posty napisane były w tym samym czasie i zrobił sie bałagan ,więc poprawiłem


1. ghostrider - 2 szt. (roz. 2x L)
2. AdiDriver - 2 szt. (roz. L)
3. str6 - 2 szt. (roz. S, M)
4. Pęku - 2 szt. (roz. 2x XL lub XXL - do ustalenia po podaniu rozmiarówki)
5. Kacek - 2 szt. (roz. M, L)
6. 82przemek82 - 2szt. (roz. XXL)
7. st3fan - 1 szt. (XL)
8. hubertgontarz - 2 szt. (L-ka powinna być dobra, dla takiego 183 cm byka)
9. maksa - 1 szt ( XS )
10. kamzen - 1 szt. ( L )
11 Tora Tora 1 szt XL
12 Irek 2szt (M)
Suma:20

13. To miejsce czeka na Ciebie

Jakieś wymiary by sie przydały rozmiarów bo koszulki mam Lki i Xelki i nie wiem jakie te będą .

kamzen - Sob 07 Lut, 2009

A może by tak zamieścić informacje o koszulkach w ogłoszeniach na głównej stronie?
maksa - Sob 07 Lut, 2009

kamzen napisał/a:
A może by tak zamieścić informacje o koszulkach w ogłoszeniach na głównej stronie?


to juz jest zgłoszone do Admina miejmy nadzieje ze uchyli swej łaski dla nas ;)

Tomek - Nie 08 Lut, 2009

1. ghostrider - 2 szt. (roz. 2x L)
2. AdiDriver - 2 szt. (roz. L)
3. str6 - 2 szt. (roz. S, M)
4. Pęku - 2 szt. (roz. 2x XL lub XXL - do ustalenia po podaniu rozmiarówki)
5. Kacek - 2 szt. (roz. M, L)
6. 82przemek82 - 2szt. (roz. XXL)
7. st3fan - 1 szt. (XL)
8. hubertgontarz - 2 szt. (L-ka powinna być dobra, dla takiego 183 cm byka)
9. maksa - 1 szt ( XS )
10. kamzen - 1 szt. ( L )
11 Tora Tora 1 szt XL
12 Irek 2szt (M)
13. Tomek 1szt ( L )
Suma:21

14. To miejsce czeka na Ciebie
[/quote]

manek37 - Nie 08 Lut, 2009

1. ghostrider - 2 szt. (roz. 2x L)
2. AdiDriver - 2 szt. (roz. L)
3. str6 - 2 szt. (roz. S, M)
4. Pęku - 2 szt. (roz. 2x XL lub XXL - do ustalenia po podaniu rozmiarówki)
5. Kacek - 2 szt. (roz. M, L)
6. 82przemek82 - 2szt. (roz. XXL)
7. st3fan - 1 szt. (XL)
8. hubertgontarz - 2 szt. (L-ka powinna być dobra, dla takiego 183 cm byka)
9. maksa - 1 szt ( XS )
10. kamzen - 1 szt. ( L )
11 Tora Tora 1 szt XL
12 Irek 2szt (M)
13. Tomek 1szt ( L )
14. manek37 2 szt ( roz. L ) GS500E
Suma:23


15. To miejsce czeka na Ciebie

ghostrider - Nie 08 Lut, 2009

1. ghostrider - 3 szt. (roz. 3x L)
2. AdiDriver - 2 szt. (roz. L)
3. str6 - 2 szt. (roz. S, M)
4. Pęku - 2 szt. (roz. 2x XL lub XXL - do ustalenia po podaniu rozmiarówki)
5. Kacek - 2 szt. (roz. M, L)
6. 82przemek82 - 2szt. (roz. XXL)
7. st3fan - 1 szt. (XL)
8. hubertgontarz - 2 szt. (L-ka powinna być dobra, dla takiego 183 cm byka)
9. maksa - 1 szt ( XS )
10. kamzen - 1 szt. ( L )
11 Tora Tora - 1 szt XL
12 Irek - 2szt (M)
13. Tomek - 1szt ( L )
14. manek37 - 2 szt ( roz. L ) GS500E
Suma:24

15. To miejsce czeka na Ciebie

Plaster - Nie 08 Lut, 2009

maksa napisał/a:
kamzen napisał/a:
A może by tak zamieścić informacje o koszulkach w ogłoszeniach na głównej stronie?


to juz jest zgłoszone do Admina miejmy nadzieje ze uchyli swej łaski dla nas ;)
Wlasnie dlatego sie jeszcze wstrzymuje z zamowieniem. Wystarczy podac wymiary w klacie i dlugosc koszulki, potem porownam z moimi i cos wezme :)
ghostrider - Nie 08 Lut, 2009

Plaster napisał/a:
Wlasnie dlatego sie jeszcze wstrzymuje z zamowieniem. Wystarczy podac wymiary w klacie i dlugosc koszulki, potem porownam z moimi i cos wezme :)


Wymiary to najmniejszy problem, jak przyjdzie już do zamawiania to będzie rozmiarówka. Teraz liczymy ilu się chętnych uzbiera ! ;)

sebastiantoja - Nie 08 Lut, 2009

1. ghostrider - 3 szt. (roz. 3x L)
2. AdiDriver - 2 szt. (roz. L)
3. str6 - 2 szt. (roz. S, M)
4. Pęku - 2 szt. (roz. 2x XL lub XXL - do ustalenia po podaniu rozmiarówki)
5. Kacek - 2 szt. (roz. M, L)
6. 82przemek82 - 2szt. (roz. XXL)
7. st3fan - 1 szt. (XL)
8. hubertgontarz - 2 szt. (L-ka powinna być dobra, dla takiego 183 cm byka)
9. maksa - 1 szt ( XS )
10. kamzen - 1 szt. ( L )
11 Tora Tora - 1 szt XL
12 Irek - 2szt (M)
13. Tomek - 1szt ( L )
14. manek37 - 2 szt ( roz. L ) GS500E
15. sebastiantoja 1szt (L)

16. To miejsce czeka na Ciebie

Suma:25

Yarccom - Nie 08 Lut, 2009

1. ghostrider - 3 szt. (roz. 3x L)
2. AdiDriver - 2 szt. (roz. L)
3. str6 - 2 szt. (roz. S, M)
4. Pęku - 2 szt. (roz. 2x XL lub XXL - do ustalenia po podaniu rozmiarówki)
5. Kacek - 2 szt. (roz. M, L)
6. 82przemek82 - 2szt. (roz. XXL)
7. st3fan - 1 szt. (XL)
8. hubertgontarz - 2 szt. (L-ka powinna być dobra, dla takiego 183 cm byka)
9. maksa - 1 szt ( XS )
10. kamzen - 1 szt. ( L )
11 Tora Tora - 1 szt XL
12 Irek - 2szt (M)
13. Tomek - 1szt ( L )
14. manek37 - 2 szt ( roz. L ) GS500E
15. sebastiantoja 1szt (L)
16. Yarccom 1szt XL

17. To miejsce czeka na Ciebie

Suma:26

groszek - Pon 09 Lut, 2009

1. ghostrider - 3 szt. (roz. 3x L)
2. AdiDriver - 2 szt. (roz. L)
3. str6 - 2 szt. (roz. S, M)
4. Pęku - 2 szt. (roz. 2x XL lub XXL - do ustalenia po podaniu rozmiarówki)
5. Kacek - 2 szt. (roz. M, L)
6. 82przemek82 - 2szt. (roz. XXL)
7. st3fan - 1 szt. (XL)
8. hubertgontarz - 2 szt. (L-ka powinna być dobra, dla takiego 183 cm byka)
9. maksa - 1 szt ( XS )
10. kamzen - 1 szt. ( L )
11 Tora Tora - 1 szt XL
12 Irek - 2szt (M)
13. Tomek - 1szt ( L )
14. manek37 - 2 szt ( roz. L ) GS500E
15. sebastiantoja 1szt (L)
16. Yarccom 1szt XL
17. Groszek 1szt M

18. To miejsce czeka na Ciebie

Suma:27

st3fan - Pon 09 Lut, 2009

Tak się jeszcze dopiszę w kwestii płatności, bo nie wiem czy wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Jeżeli uzbiera się już ostateczna grupa chcąca zamówić koszulki - niezależnie czy będzie to 30, 50 czy 100 sztuk - to nie widzę innej opcji jak przedpłata do osoby, która koszulki będzie zamawiać. Jeżeli ktoś myśli inaczej to proponuję wypisać się z tej listy i zamówić sobie indywidualnie, żeby potem problemów ze zbieraniem nie było.
re5pect - Pon 09 Lut, 2009

1. ghostrider - 3 szt. (roz. 3x L)
2. AdiDriver - 2 szt. (roz. L)
3. str6 - 2 szt. (roz. S, M)
4. Pęku - 2 szt. (roz. 2x XL lub XXL - do ustalenia po podaniu rozmiarówki)
5. Kacek - 2 szt. (roz. M, L)
6. 82przemek82 - 2szt. (roz. XXL)
7. st3fan - 1 szt. (XL)
8. hubertgontarz - 2 szt. (L-ka powinna być dobra, dla takiego 183 cm byka)
9. maksa - 1 szt ( XS )
10. kamzen - 1 szt. ( L )
11 Tora Tora - 1 szt XL
12 Irek - 2szt (M)
13. Tomek - 1szt ( L )
14. manek37 - 2 szt ( roz. L ) GS500E
15. sebastiantoja 1szt (L)
16. Yarccom 1szt XL
17. Groszek 1szt M
18.re5pect 2szt. (S,L)

19. To miejsce czeka na Ciebie

Suma:29

kraft - Pon 09 Lut, 2009

1. ghostrider - 3 szt. (roz. 3x L)
2. AdiDriver - 2 szt. (roz. L)
3. str6 - 2 szt. (roz. S, M)
4. Pęku - 2 szt. (roz. 2x XL lub XXL - do ustalenia po podaniu rozmiarówki)
5. Kacek - 2 szt. (roz. M, L)
6. 82przemek82 - 2szt. (roz. XXL)
7. st3fan - 1 szt. (XL)
8. hubertgontarz - 2 szt. (L-ka powinna być dobra, dla takiego 183 cm byka)
9. maksa - 1 szt ( XS )
10. kamzen - 1 szt. ( L )
11 Tora Tora - 1 szt XL
12 Irek - 2szt (M)
13. Tomek - 1szt ( L )
14. manek37 - 2 szt ( roz. L ) GS500E
15. sebastiantoja 1szt (L)
16. Yarccom 1szt XL
17. Groszek 1szt M
18.re5pect 2szt. (S,L)
19. kraft 1szt. (M lub L zalezy jaka rozmiarówka)

20. To miejsce czeka na Ciebie

Suma:30

sebastiantoja - Pon 09 Lut, 2009

St3fcio ma rację z przedpłatą do osoby która będzie zamawiać. Pytanie tylko na jaką opcję ostatecznie się decydujemy? U kogo zamawiamy?
AdiDriver - Pon 09 Lut, 2009

Spoko ludzie :kwasny:
przeciez to jest oczywista sprawa ze trzeba bedzie komus wplacic kase (chyba sie az tak nie cykacie :zdziwko: )
na chwile obecną sprawdzamy ilu wogóle jest chętnych :niepewny:

sebastiantoja - Wto 10 Lut, 2009

Kwestią nie jest obawa, tylko ustalenie szczegółów. Oczywistym jest, że kaskę trzeba komuś wpłacić a trzydzieści kilka złotych to nie majątek, żeby nie spać po nocach do dnia w którym koszulka nie przyjdzie w paczce do domku:P
st3fan - Wto 10 Lut, 2009

AdiDriver napisał/a:
Spoko ludzie :kwasny:
przeciez to jest oczywista sprawa ze trzeba bedzie komus wplacic kase (chyba sie az tak nie cykacie :zdziwko: )
na chwile obecną sprawdzamy ilu wogóle jest chętnych :niepewny:

No nie wiem czy tak spoko - proszę bardzo polecam temat odnośnie wskaźnika biegów. Koszt wskaźnika podobny, no może nieco wyższy, a już ktoś się wyłamał, że on chce, ale przesyłka za pobraniem. Dlatego jak widziałem takie posty to od razu wolę to zaznaczyć, że tutaj takiej opcji nie ma, bo wątpię, żeby ktoś (wy/za)łożył z własnej kieszeni za 50 koszulek niecałe 2000zł, a potem okaże się, że połowa ich nie chce, albo to albo tamto itp.
Właśnie dlatego nie spoko.
A co do listy to jak najbardziej o to chodzi, żeby sprawdzić ile osób będzie chętnych i od tego właśnie zależy gdzie będą robione.

maksa - Wto 10 Lut, 2009

st3fan napisał/a:
No nie wiem czy tak spoko - proszę bardzo polecam temat odnośnie wskaźnika biegów. Koszt wskaźnika podobny, no może nieco wyższy, a już ktoś się wyłamał, że on chce, ale przesyłka za pobraniem. Dlatego jak widziałem takie posty to od razu wolę to zaznaczyć, że tutaj takiej opcji nie ma, bo wątpię, żeby ktoś (wy/za)łożył z własnej kieszeni za 50 koszulek niecałe 2000zł, a potem okaże się, że połowa ich nie chce, albo to albo tamto itp.
Właśnie dlatego nie spoko.
A co do listy to jak najbardziej o to chodzi, żeby sprawdzić ile osób będzie chętnych i od tego właśnie zależy gdzie będą robione.

tak jak mówi St3fan najpierw musimy wiedziec ile bedzie chetnych od tego zalezy cena i u kogo one bedą robione :) co do ozmiarówki to to na samym koncu bo to jest szcegól i nie najwazniejsza sprawa, a co do przedpłaty to 30 zł to nie jest majątek miejmy troche więcej zaufania do siebie. Ale prosty przykład :Ja ostatnio sprzedałam lusterka naszemu koledze z forum ,koszt z przesyłką wyniusł 20 zł ale chlopak i tak wolal za pobraniem , a to kwota mniejsza niz 30 zł więc troche wydało mi sie to śmieszne ale zrobiłam jak chciał wysłałam za pobraniem . Dlatego najpierw zdeklarujice sie ile osob jest cjetnych a potem osteteczne podjecie decyzje u kogo robimy :)
PS: widze ze jest coraz więcej chetnych strasznie to cieszy :)30 szt to bardzo dobry wynik :P :) :) :)

AdiDriver - Wto 10 Lut, 2009

st3fan napisał/a:
No nie wiem czy tak spoko - proszę bardzo polecam temat odnośnie wskaźnika biegów. Koszt wskaźnika podobny, no może nieco wyższy, a już ktoś się wyłamał, że on chce, ale przesyłka za pobraniem. Dlatego jak widziałem takie posty to od razu wolę to zaznaczyć, że tutaj takiej opcji nie ma, bo wątpię, żeby ktoś (wy/za)łożył z własnej kieszeni za 50 koszulek niecałe 2000zł, a potem okaże się, że połowa ich nie chce, albo to albo tamto itp.
Właśnie dlatego nie spoko.


wlasnie dlatego napisalem swojego posta :looka:
byl skierowany do tych co sie boją :niepewny:

Wiadomo że ten kto będzie robił nie założy ze swoich.
Dlatego ten kto będzie przyjmował przelewy zrobi swoją nową liste z tymi co wpłacili kase wtedy dopiero okaże się ile jest chętnych :wstyd:

Milutki72 - Wto 10 Lut, 2009

Drodzy Państwo
może poprostu ustalmy termin wpłaty podajmy konto i jazda
kto wpłaci dla tego się zrobi koszulki
30 PLN to faktycznie nie taka straszna kasa
?? :D

re5pect - Wto 10 Lut, 2009

a do kiedy sie trzeba zgłaszać? bo ja juz nie moge sie doczekac koszulek :D
ghostrider - Wto 10 Lut, 2009

maksa napisał/a:

PS: widze ze jest coraz więcej chetnych strasznie to cieszy :)30 szt to bardzo dobry wynik :P :) :) :)


Oby te osoby co się zaznaczyły, nie wymiękły i będzie już dobrze :hyhy:

Zechowany - Wto 10 Lut, 2009

Wpadlem przypadkiem na ten temat :) Ja tez bym chcial taka koszulke jestem za :D
maksa - Wto 10 Lut, 2009

Zechowany napisał/a:
Wpadlem przypadkiem na ten temat Ja tez bym chcial taka koszulke jestem za


to dopisz sie do listy wyzej jest wzór

Plaster - Wto 10 Lut, 2009

1. ghostrider - 3 szt. (roz. 3x L)
2. AdiDriver - 2 szt. (roz. L)
3. str6 - 2 szt. (roz. S, M)
4. Pęku - 2 szt. (roz. 2x XL lub XXL - do ustalenia po podaniu rozmiarówki)
5. Kacek - 2 szt. (roz. M, L)
6. 82przemek82 - 2szt. (roz. XXL)
7. st3fan - 1 szt. (XL)
8. hubertgontarz - 2 szt. (L-ka powinna być dobra, dla takiego 183 cm byka)
9. maksa - 1 szt ( XS )
10. kamzen - 1 szt. ( L )
11 Tora Tora - 1 szt XL
12 Irek - 2szt (M)
13. Tomek - 1szt ( L )
14. manek37 - 2 szt ( roz. L ) GS500E
15. sebastiantoja 1szt (L)
16. Yarccom 1szt XL
17. Groszek 1szt M
18.re5pect 2szt. (S,L)
19. kraft 1szt. (M lub L zalezy jaka rozmiarówka)
20. Plaster 2szt

21. To miejsce czeka na Ciebie.

Suma: 32

Zechowany - Wto 10 Lut, 2009

1. ghostrider - 3 szt. (roz. 3x L)
2. AdiDriver - 2 szt. (roz. L)
3. str6 - 2 szt. (roz. S, M)
4. Pęku - 2 szt. (roz. 2x XL lub XXL - do ustalenia po podaniu rozmiarówki)
5. Kacek - 2 szt. (roz. M, L)
6. 82przemek82 - 2szt. (roz. XXL)
7. st3fan - 1 szt. (XL)
8. hubertgontarz - 2 szt. (L-ka powinna być dobra, dla takiego 183 cm byka)
9. maksa - 1 szt ( XS )
10. kamzen - 1 szt. ( L )
11 Tora Tora - 1 szt XL
12 Irek - 2szt (M)
13. Tomek - 1szt ( L )
14. manek37 - 2 szt ( roz. L ) GS500E
15. sebastiantoja 1szt (L)
16. Yarccom 1szt XL
17. Groszek 1szt M
18.re5pect 2szt. (S,L)
19. kraft 1szt. (M lub L zalezy jaka rozmiarówka)
20. Plaster 2szt
21 Zechowany 1szt, (roz L)

22. To miejsce czeka na Ciebie.

Suma: 33

Milutki72 - Sro 11 Lut, 2009

1. ghostrider - 3 szt. (roz. 3x L)
2. AdiDriver - 2 szt. (roz. L)
3. str6 - 2 szt. (roz. S, M)
4. Pęku - 2 szt. (roz. 2x XL lub XXL - do ustalenia po podaniu rozmiarówki)
5. Kacek - 2 szt. (roz. M, L)
6. 82przemek82 - 2szt. (roz. XXL)
7. st3fan - 1 szt. (XL)
8. hubertgontarz - 2 szt. (L-ka powinna być dobra, dla takiego 183 cm byka)
9. maksa - 1 szt ( XS )
10. kamzen - 1 szt. ( L )
11 Tora Tora - 1 szt XL
12 Irek - 2szt (M)
13. Tomek - 1szt ( L )
14. manek37 - 2 szt ( roz. L ) GS500E
15. sebastiantoja 1szt (L)
16. Yarccom 1szt XL
17. Groszek 1szt M
18.re5pect 2szt. (S,L)
19. kraft 1szt. (M lub L zalezy jaka rozmiarówka)
20. Plaster 2szt
21 Zechowany 1szt, (roz L)
22. Milutki72-1szt (roz L)

23. To miejsce czeka na Ciebie.

Suma = 34

ghostrider - Sro 11 Lut, 2009

Tak obserwuje i chyba zanim dobijemy do tej docelowej 50'tki to trochę minie czasu.

Weźmie się już za konkrety/zbieranie kasy ? Maksa, St3fan ? :niepewny:

re5pect - Sro 11 Lut, 2009

z tego co pisał St3fan przy tej ilości koszulek jedna sztuka wyjdzie 28 zł. jak dla mnie to super :) czekam na numer konta i wpłacam
ghostrider - Sro 11 Lut, 2009

Słuchajcie nawet jak zapłacicie 32 zł a koszulka w sumie będzie po 30 (bo było kilku chętnych więcej) to coś się stanie ? Kasę przeznaczy się do forumowej skarbonki i nikt nie powinien marudzić :]
Pęku - Sro 11 Lut, 2009

Dokładnie. Niestety od niedzieli przez dwa tygodnie będę bez neta a przez ten czas może się wiele wydarzyć - nie chcę, żeby mnie ta akcja ominęła, więc fajnie jakby coś się na dniach ruszyło w temacie :)
Sanchos - Sro 11 Lut, 2009

1. ghostrider - 3 szt. (roz. 3x L)
2. AdiDriver - 2 szt. (roz. L)
3. str6 - 2 szt. (roz. S, M)
4. Pęku - 2 szt. (roz. 2x XL lub XXL - do ustalenia po podaniu rozmiarówki)
5. Kacek - 2 szt. (roz. M, L)
6. 82przemek82 - 2szt. (roz. XXL)
7. st3fan - 1 szt. (XL)
8. hubertgontarz - 2 szt. (L-ka powinna być dobra, dla takiego 183 cm byka)
9. maksa - 1 szt ( XS )
10. kamzen - 1 szt. ( L )
11 Tora Tora - 1 szt XL
12 Irek - 2szt (M)
13. Tomek - 1szt ( L )
14. manek37 - 2 szt ( roz. L ) GS500E
15. sebastiantoja 1szt (L)
16. Yarccom 1szt XL
17. Groszek 1szt M
18.re5pect 2szt. (S,L)
19. kraft 1szt. (M lub L zalezy jaka rozmiarówka)
20. Plaster 2szt
21 Zechowany 1szt, (roz L)
22. Milutki72-1szt (roz L)
23. Sanchos-1szt L + 1szt XL

24. To miejsce czeka na Ciebie.

Suma = 36

maksa - Sro 11 Lut, 2009

Wszystko ładnie pieknie sama w to nie wierze za bardzo :P hehe okaze ise ile osob wplaci kase , tylko teraz decyzja musi sie St3fan tez wypowiedziec w tym temacie. Ja jestem chetna ale moje koszulki sa drozsze .. wiec juz nie wiem .. u mnie wychodzi za koszulke 31 zł licząc 4 złote przesylke albo 3 zł to około 34 zł/35 zł za koszulkę, jesli ktos bierze dwie to za przesylke płaci tylko raz.
Kwestia do dogadnia :)

st3fan - Czw 12 Lut, 2009

W zasadzie w koszulkowo.com faktycznie wyjdzie taniej. Koszt koszulek dla 20+ to już 28 zł - zresztą przed chwilą napisałem maila w tej sprawie i zobaczę czy faktycznie tyle mi policzą. Do tego dochodzi transport - jeżeli waga nie przekroczy 0.5kg to przesyłka listowa polecona kosztuje 3.20 zł. No i trzeba to w coś zapakować - maksa mówi, że koperta bąbelkowa to koszt około 2zł. Mogę skoczyć do marketu i rozeznać dokładniej ceny takich kopert bąbelkowych.
W sumie można zrobić tak jak ghostrider pisze - za wysyłkę trochę więcej i co zostanie to na forum się przeznaczy.

snovi - Czw 12 Lut, 2009

takie male pytanko, bedą białe czy czarne??
hubertgontarz - Czw 12 Lut, 2009

czarne, żeby mi do GS-a pasowała :) .
I jeszcze kwestia rozmiarów do przedyskutowania.

snovi - Czw 12 Lut, 2009

Jak czarne to tez sie pisze :)

1. ghostrider - 3 szt. (roz. 3x L)
2. AdiDriver - 2 szt. (roz. L)
3. str6 - 2 szt. (roz. S, M)
4. Pęku - 2 szt. (roz. 2x XL lub XXL - do ustalenia po podaniu rozmiarówki)
5. Kacek - 2 szt. (roz. M, L)
6. 82przemek82 - 2szt. (roz. XXL)
7. st3fan - 1 szt. (XL)
8. hubertgontarz - 2 szt. (L-ka powinna być dobra, dla takiego 183 cm byka)
9. maksa - 1 szt ( XS )
10. kamzen - 1 szt. ( L )
11 Tora Tora - 1 szt XL
12 Irek - 2szt (M)
13. Tomek - 1szt ( L )
14. manek37 - 2 szt ( roz. L ) GS500E
15. sebastiantoja 1szt (L)
16. Yarccom 1szt XL
17. Groszek 1szt M
18.re5pect 2szt. (S,L)
19. kraft 1szt. (M lub L zalezy jaka rozmiarówka)
20. Plaster 2szt
21 Zechowany 1szt, (roz L)
22. Milutki72-1szt (roz L)
23. Sanchos-1szt L + 1szt XL
24. snovi - 1szt ( normalnie nosze XL)

25. To miejsce czeka na Ciebie.

Suma = 37

st3fan - Czw 12 Lut, 2009

Proponuję zrobić w tym roku czarne z możliwością zamiany dużego logo na przód/tył.
Rozmiarówka w koszulkowo.com: tutaj

ghostrider - Czw 12 Lut, 2009

st3fan napisał/a:
Proponuję zrobić w tym roku czarne z możliwością zamiany dużego logo na przód/tył.


Racja !

To jak ruszamy ?

re5pect - Czw 12 Lut, 2009

jezeli koszulki robi St3fan to dla mnie najlepiej byłby po nie przyjechać osobiście bo mam blisko. czarny mi też pasuje bardzo a co do logo czy tył czy przód to juz sie dostosuje. a i jeszcze jedno który wzór bedzie w końcu na koszuklach?
Irek - Czw 12 Lut, 2009

Co do koloru, to nie można zamówić i takich i takich? W sensie każdy by pisał jaki tam chce i to chyba nie byłby jakiś wielki problem dla tej firmy z której zamówicie..
Ja na przykład wziąłbym białe..

sebastiantoja - Czw 12 Lut, 2009

OMG! Najgorsze co można zrobić, to w przypadku akcji na taką skalę dać ludziom możliwość wyboru, bo będzie niepotrzebne zamieszanie i wybrzydzanie i dodatkowy kłopot dla osoby, która podejmie się trudu przygotowania tego przedsięwzięcia!
Moja propozycja: zróbmy w tym roku czarne, bez wyboru logo przód/tył. Pierwszy wzór i jazda! Osoba która zajmie się organizacją podejmuje ostateczną decyzję. Obojętnie jaka ona nie będzie, ma moje poparcie! Ktoś musi zarządzić, bo znów ogarnie nas chaos:]

Yarccom - Czw 12 Lut, 2009

sebastiantoja napisał/a:
ierwszy wzór i jazda! Osoba która zajmie się organizacją podejmuje ostateczną decyzję. Obojętnie jaka ona nie będzie, ma moje poparcie! Ktoś musi zarządzić, bo znów ogarnie nas chaos:]


i to jest konkret :ok:
nie podoba sie zamów sobie sam i wybieraj do woli kosztem wyższej ceny i załatwiania samemu :]

str6 - Czw 12 Lut, 2009

Jestem za jeden wzór i kolor bez kombinowania!
re5pect - Czw 12 Lut, 2009

zgadzam sie. teraz tylko numer konta gdzie przelac pieniądze i czekamy na koszulki :D
mam nadzieję że szybko i sprawnie to pójdzie bez zbednych problemów

leon - Czw 12 Lut, 2009

1. ghostrider - 3 szt. (roz. 3x L)
2. AdiDriver - 2 szt. (roz. L)
3. str6 - 2 szt. (roz. S, M)
4. Pęku - 2 szt. (roz. 2x XL lub XXL - do ustalenia po podaniu rozmiarówki)
5. Kacek - 2 szt. (roz. M, L)
6. 82przemek82 - 2szt. (roz. XXL)
7. st3fan - 1 szt. (XL)
8. hubertgontarz - 2 szt. (L-ka powinna być dobra, dla takiego 183 cm byka)
9. maksa - 1 szt ( XS )
10. kamzen - 1 szt. ( L )
11 Tora Tora - 1 szt XL
12 Irek - 2szt (M)
13. Tomek - 1szt ( L )
14. manek37 - 2 szt ( roz. L ) GS500E
15. sebastiantoja 1szt (L)
16. Yarccom 1szt XL
17. Groszek 1szt M
18.re5pect 2szt. (S,L)
19. kraft 1szt. (M lub L zalezy jaka rozmiarówka)
20. Plaster 2szt
21 Zechowany 1szt, (roz L)
22. Milutki72-1szt (roz L)
23. Sanchos-1szt L + 1szt XL
24. snovi - 1szt ( normalnie nosze XL)
25. leon - 1szt (roz L)

26. To miejsce czeka na Ciebie.

Suma = 38

Pęku - Czw 12 Lut, 2009

Popieram Sebastiana - lepiej ujednolicić wzór dla wszystkich i klepać to samo - uniknie się pomyłek, niedomówień itp. Jest tylko jedna kwestia - wspomniany wzór 1 ma dwie wersje - 1a i 1b :) Najfajniejsza wydaje mi się wersja 1b Stefana ale oczywiście dostosuję się do reszty :) .
Infanati - Czw 12 Lut, 2009

1. ghostrider - 3 szt. (roz. 3x L)
2. AdiDriver - 2 szt. (roz. L)
3. str6 - 2 szt. (roz. S, M)
4. Pęku - 2 szt. (roz. 2x XL lub XXL - do ustalenia po podaniu rozmiarówki)
5. Kacek - 2 szt. (roz. M, L)
6. 82przemek82 - 2szt. (roz. XXL)
7. st3fan - 1 szt. (XL)
8. hubertgontarz - 2 szt. (L-ka powinna być dobra, dla takiego 183 cm byka)
9. maksa - 1 szt ( XS )
10. kamzen - 1 szt. ( L )
11 Tora Tora - 1 szt XL
12 Irek - 2szt (M)
13. Tomek - 1szt ( L )
14. manek37 - 2 szt ( roz. L ) GS500E
15. sebastiantoja 1szt (L)
16. Yarccom 1szt XL
17. Groszek 1szt M
18.re5pect 2szt. (S,L)
19. kraft 1szt. (M lub L zalezy jaka rozmiarówka)
20. Plaster 2szt
21 Zechowany 1szt, (roz L)
22. Milutki72-1szt (roz L)
23. Sanchos-1szt L + 1szt XL
24. snovi - 1szt ( normalnie nosze XL)
25. leon - 1szt (roz L)
26. Infanati - 1 szt (roz S)

27. To miejsce czeka na Ciebie.

Suma = 39

st3fan - Pią 13 Lut, 2009
Temat postu: Zamówienie
No, to konkretnie teraz. Zamówienie będzie realizowane przeze mnie w koszulkowo.com
Mam dla Was dobrą wiadomość: zbiłem cenę do 25zł za sztukę koszulki. :)

Proponuję zatem koszulki takie jak w załącznikach:

a) wzór A (domyślny) - przód: duże logo; kark i lewy rękaw: małe logo z adresem forum
b) wzór B - plecy: duże logo; przó i lewy rękaw: małe logo z adresem forum

Duże logo będzie mieć trzy kolory: biały napis GS500E/F, czerwoną Skę oraz szare elementy dookoła. Małe logo będzie w kolorze białym.

Na rok 2009 tak będą wyglądały oficjalny koszulki forum. Nie ma możliwości innych kolorów/wzorów. Będziemy o tym myśleć w przyszłym roku. ;)

Rozmiary:
Jeżeli ktoś nie jest pewny jakie ma rozmiary koszulki tutaj jest rozmiarówka. Proponuję w takim przypadku wziąć swoją dobrą koszulkę i pomierzyć tak jak tam podane.

Koszty:
- koszulka - wzór A lub B - 25 zł / szt. (mam nadzieję, że wszyscy którzy zdeklarowali nie odpuszczą, bo to ze względu na ilość taka cena)
- przesyłka - 6 zł - myślę, że w tej cenie się zmieszczę z wysyłką. To co zostanie przeznaczy się na forum.

Oczywiście jeżeli ktoś zamawia więcej niż jedną sztukę sumuje koszty zwizane z koszulką.

Termin zbierania kasy:
Na wpłaty czekam do następnego piątku tj. 20-02-2009 godzina 12:00
Po tym terminie robię zamówienie dla osób które zrobiły przelew. Oczywiście jeżeli wszystko pójdzie sprawnie to może nawet w poniedziałek wyślę zamówienie. ;)

Przesyłka:
- standardowo wysyłał będę Pocztą Polską priorytetem
- jeżeli ktoś będzie chciał odebrać osobiście nie dolicza do wysyłki kosztów. Możliwy odbiór w okolicach Sosnowca lub Chorzowa

Dane do przelewu:
Dane do przelewu usunę jak tylko wszyscy dokonają wpłaty.

Tytuł przelewu:
Tytuł przelewu proszę formułować wg schematu:

nick z forum; wzór A/B i rozmiar; ilosc; przesyłka/odbiór osobisty

Przykłady:
st3fan; wzór A XL; 1szt; przesyłka
st3fan; wzór B XL+L; 2szt; odbiór osobisty

Ważne, żeby tak to zrobić - przynajmniej będę miał pewność co do rozmiaru jakie chcecie. Jeżeli ktoś zamawia więcej niż jedną sztukę i będzie w tytule wzór B XL+L to otrzyma dwie koszulki z wzorem B o rozmiarach XL oraz L. Chyba wszystko jasne?

Adres przesyłki:
Podajecie na PW po tym jak dokonacie przelewu.

Pytania:
Jeżeli ktoś będzie miał wątpliwości to na PW lub na gadu.

Infanati - Pią 13 Lut, 2009

Rozumiem, że akcja ruszy dopiero jak zapłacą wszyscy, który się deklarowali? ;)

Ja wyślę, jak tylko będę w pobliżu banku ;)

st3fan - Pią 13 Lut, 2009

Infanati, akcja właśnie ruszyła. ;) Może tylko przyspieszyć jeżeli szybko dojdą przelewy. :)
Właśnie - jeszcze kwestia płatności. Nie wiem czy dobrze założyłem, że wszyscy zainteresowani będą robili przelewy bankowe - to chyba najszybsza opcja. Nie znam się na przelewach pocztowych bo nigdy tego nie robiłem, ale to może nie być najlepsza opcja jeżeli chodzi o czas.

Infanati - Pią 13 Lut, 2009

Chodziło mi o realizację zamówienia, czyli po prostu koszulki będą wykonywane dopiero jak wszystkie przelewy dotrą??

Z doświadczenia wiem, że bardzo często jest później sytuacja, że 95% ludzi zapłaciło i czeka na kilka ociągających się osób... :kwasny:

Czyli, koszulki będą robione jako 100% całości zamówienia??

Nie wiem czy zrozumiale napisałam :P Sama się zamotałam :P

st3fan - Pią 13 Lut, 2009

Tak właśnie jak piszesz - cena 25zł wynika własnie z zamówienia hurtowego. Indywidualnie koszulka kosztowałaby około 34 zł + koszty przesyłki. Dlatego aby nie czekać na ociągających się wyznaczyłem termin do następnego piątku godzina 12:00
Po całej akcji zrobię rozliczenie.

Infanati - Pią 13 Lut, 2009

O. No to jak termin jest, to bardzo fajnie ;)
Tylko, żeby nie było, że połowa tylko wpłaci i przez to ilość zamówienia spadnie i cena skoczy :P

Marudzę... :zdegustowany:

Czekam z niecierpliwością, w poniedziałek mam nadzieję wpłacić pieniążki ;)

Pozdr ;)

re5pect - Pią 13 Lut, 2009

zapłacone :)
st3fan - Pią 13 Lut, 2009

re5pect - jak się domyślam będziesz odbierał osobiście? ;)
BTW. pamiętajcie po przelaniu kasy podesłać na PW informację gdzie dostarczyć przesyłkę.

Infanati - Pią 13 Lut, 2009

Nie będę się włóczyć po bankach, przelew poszedł, będę wdzięczna za potwierdzenie, czy doszedł do celu ;)
re5pect - Pią 13 Lut, 2009

St3fan-tak. wolałbym osobiście, napisałem Ci w przelewie że tak zrobie, po prostu szybciej będzie :)
tez prosze o potwierdzenie ;)

st3fan - Pią 13 Lut, 2009

oke - nie ma problemu. Będę potwierdzał każdemu na PW, że doszło jak tylko pojawi się na koncie.
maksa - Pią 13 Lut, 2009

Dobrze ze to juz ruszyło teraz niech te osoby co sie zdeklarowały niech wpłaca pieniązki im szybciej tym lepiej , dawac GSowa Brac i koszulki kupować :P :hyhy:
st3fan - Pią 13 Lut, 2009

Dodatkowe info dla osób należących do różowej grupy, ewentualnie zamawiających dla swoich lepszych połówek: w koszulkowo.com są również t-shirty damskie (drugi obrazek od góry). Jak ktoś będzie taką chciał to proszę pisać w przelewie rozmiar+damska.
Oficjalnie jeszcze potwierdzę do poniedziałku najdalej. Myślę, że nie będzie z tym problemu.
Przy czym dla koszulek damskich domyślny wzór to wzór B ze względu na lepsze dopasowanie logo. :oczami:

Infanati - Pią 13 Lut, 2009

E? :zdziwko:

Ja chcę damską, ale wzór A, bo według mnie fajnie będzie wyglądało to duże "S" na klacie :hyhy:

Jest taka opcja, czy jakoś inaczej to będzie wyglądać? :niepewny:

st3fan - Pią 13 Lut, 2009

Powiem tak - raz robiłem koszulkę damską z napisami - nie przemyślałem jednej rzeczy i niektóre napisy nie były dobrze widoczne :P :oczami:
Infanati - Pią 13 Lut, 2009

No to ja się totalnie teraz pogubiłam :P

Jak więc ma wyglądać damska opcja koszulki?? :zalamany:

Tomek - Pią 13 Lut, 2009

st3fan nie wie jak to powiedzieć, ale wszystko opiera się o kształt i wielkość biustu.
maksa - Pią 13 Lut, 2009

wejdz sobie w rozmiarówke tak druga koszulka od gory jest damska wiec zobacz czym sie rozni :)
Infanati - Pią 13 Lut, 2009

To widziałam, już się na PW dogadaliśmy, bo nie o to chodziło :P

Już wszystko ok. ;)

Płacić forumowicze :D

ghostrider - Sob 14 Lut, 2009

St3fan kasa poszła za 3 koszulki + przesyłka - przelałem 10 zł na przesyłkę, żebyś nie był stratny przypadkiem. ;)
st3fan - Sob 14 Lut, 2009

ghostrider, dzięki. Wszystkie trzy dla Ciebie?
ghostrider - Sob 14 Lut, 2009

st3fan napisał/a:
Wszystkie trzy dla Ciebie?


Dwie do mnie, jedną brat bierze ;)

maksa - Sob 14 Lut, 2009

ghostrider napisał/a:
kasa poszła za 3 koszulki


to chyba jestes liderem teraz hehe :)

ghostrider - Nie 15 Lut, 2009

maksa napisał/a:
ghostrider napisał/a:
kasa poszła za 3 koszulki


to chyba jestes liderem teraz hehe :)


No a jak ! Hehe, jak się deklarowałem tak zrobiłem ;)

Yarccom - Nie 15 Lut, 2009

zapłacone ;)
st3fan - Nie 15 Lut, 2009

Yarccom, dzięki - doszło. Podaj mi na PW namiary do wysyłki.
str6 - Pon 16 Lut, 2009

Ja kase za dwie koszulki wpłacam jutro,już nawet przekaz wypisałem
st3fan - Pon 16 Lut, 2009

str6, ok. Oby szybko dotarły te przelewy z poczty...
maksa - Pon 16 Lut, 2009

no wpłacac Panowie i Panie :) do piatku juz nie daleko a skoro sie zdeklarowało tyle osob to nie ma wymówek , trud St3fana nie może pojsc na marne :padam:
ghostrider - Pon 16 Lut, 2009

No St3fan jest nadzieja, czy kiepsko narazie ? :looka:
maksa - Pon 16 Lut, 2009

z tego co mi wiadomo wcale nie jest najgorzej ;)
str6 - Pon 16 Lut, 2009

ok stefan jutro z rana przelewam przez bank ponoć jest dużo szybciej niż przez pocztę
st3fan - Wto 17 Lut, 2009

Obecnie mam zapłaconych lub zadeklarowanych wpłat w sumie na 25 sztuk, więc jest dobrze. :) Nawet jak ktoś zrezygnuje to i tak cena powinna być taka jak pisałem, bo już przekroczone 20 sztuk. :hyhy:
maksa - Wto 17 Lut, 2009

i to cieszy najbardziej :D
leon - Wto 17 Lut, 2009

Właśnie wróciłem z poczty. Przelew poszedł. :)
str6 - Wto 17 Lut, 2009

Ja rano przelałem za dwie koszulki w banku
ghostrider - Wto 17 Lut, 2009

St3fan, tak z ciekawości - jeśli zamówienie złożysz w poniedziałek, kiedy będzie zrealizowane ? :looka:
maksa - Wto 17 Lut, 2009

oby jak najszybciej wszyscy czekamy z niecierpliwością na te koszulki :P
st3fan - Sro 18 Lut, 2009

leon, str6 - dzięki za info.
ghostrider - szczerze mówiąc nie pytałem o to, ale myślę, że do tygodnia powinienem je mieć. Zamówienie jak dobrze pójdzie złożę jeszcze w piątek - przelew dostaną w ciągu 5 minut bo w tym samym banku.

P.S. przypominam, że dla "pocztowców" dzisiaj jest ostatni dzwonek; dla robiących przelewy w banku jutro.

kraft - Czw 19 Lut, 2009

mam pytanko czy rozmiarokwe bierzemy z pierwszej czy drugiej koszulki a obrazku??
st3fan - Czw 19 Lut, 2009

kurcze, wcześniej był inny obrazek. W zeszłym tygodniu było co innego.
Przyjmijmy w takim razie, że będzie to duża rozmiarówka, bo w tamtej i tak nie ma wszystkich wymiarów.
Już mi się przypomniało - koszulki będą ROM88, więc ta druga. Takie były w zeszłym tygodniu.

kyu - Pią 20 Lut, 2009

To i ja rzutem na taśmę wezmę 3 szt :)

1. ghostrider - 3 szt. (roz. 3x L)
2. AdiDriver - 2 szt. (roz. L)
3. str6 - 2 szt. (roz. S, M)
4. Pęku - 2 szt. (roz. 2x XL lub XXL - do ustalenia po podaniu rozmiarówki)
5. Kacek - 2 szt. (roz. M, L)
6. 82przemek82 - 2szt. (roz. XXL)
7. st3fan - 1 szt. (XL)
8. hubertgontarz - 2 szt. (L-ka powinna być dobra, dla takiego 183 cm byka)
9. maksa - 1 szt ( XS )
10. kamzen - 1 szt. ( L )
11 Tora Tora - 1 szt XL
12 Irek - 2szt (M)
13. Tomek - 1szt ( L )
14. manek37 - 2 szt ( roz. L ) GS500E
15. sebastiantoja 1szt (L)
16. Yarccom 1szt XL
17. Groszek 1szt M
18.re5pect 2szt. (S,L)
19. kraft 1szt. (M lub L zalezy jaka rozmiarówka)
20. Plaster 2szt
21 Zechowany 1szt, (roz L)
22. Milutki72-1szt (roz L)
23. Sanchos-1szt L + 1szt XL
24. snovi - 1szt ( normalnie nosze XL)
25. leon - 1szt (roz L)
26. Infanati - 1 szt (roz S)
27. kyu - 3 szt

28. To miejsce czeka na Ciebie.

Suma = 42

st3fan - Pią 20 Lut, 2009

kyu, zaszalałeś - ale jak chcesz koszulki to lepiej się pospiesz. ;)
kyu - Pią 20 Lut, 2009

Przelew już poszedł z mbanku :)
st3fan - Pią 20 Lut, 2009

No i to jest konkret. 10 minut i po sprawie. :)

### EDIT 12:16 ###
Dobra, czas zakończyć temat przesyłania kasy. Obyło się bez problemów, chociaż nie mam jeszcze informacji od dwóch osób czy zapłacili. Jeden przelew w drodze. Pozostała część dała radę w czasie. :)
Na chwilę obecną mam 39 zapłaconych koszulek i 3 nieokreślone. Czekam na info tylko dzisiaj. Potem zamawiam te 39.

maksa - Pią 20 Lut, 2009

Stefan musze ci pogratulowac i powiedziec oficjalnie że jesteś Wielki :P dałeś rade i poszło jak z płatka :) już sie nie mogę doczekać koszulki :)
st3fan - Pią 20 Lut, 2009

Dobra dobra, pogadamy jak koszulki będą na miejscu. Tymczasem rozmawiałem z koszulkowem i dzisiaj wysyłam kasę, a max jutro opisane zamówienie - z tym będzie najwięcej problemu, żeby się nie walnęli ;)
Koszulki są generalnie w rozmiarach od S do XXL - damskie, męskie, wzory A, wzory B - jeden wielki miszmasz. Jakby doszły jeszcze opcje kolorystyczne to chyba bym oszalał. ;)
Produkcja tego będzie trwała około tygodnia, więc jest szansa, że w następny weekend przygotuję i opiszę paczuszki. :)

P.S. Proszę już nie przelewać kasy, bo będę zmuszony odsyłać. Kto zaspał będzie mógł zamówić koszulki indywidualnie jak zrealizujemy to duże zamówienie.

Sanchos - Pią 20 Lut, 2009

39 zapłaconych i tylko 3 nie to normalnie rewelacyjny wynik
Teraz zlocik trza tak zaplanować

ps. proszę bez dogryzania :hyhy:

st3fan - Pią 20 Lut, 2009

Poprawka - 41 zapłaconych. Jedna osoba nie zdążyła na czas. ;)
Kasa już przelana do koszulkowa - jutro z rana podsyłam im projekty z wytycznymi.

Co więcej - z racji tego, że wyszło ponad 40 koszulek ubiłem jeszcze cenę do 24 zł za koszulkę. W związku z tym w miarę możliwości będę wysyłał paczuszki poleconym, który jest nieco droższy - lepiej mieć pewność, że dotrą do właścicieli.

I jeszcze jedna informacja dla chcących zamówić później dodatkowe koszulki. Cena koszulek zamawianych indywidualnie będzie równa 24 zł. Podziękowania należą się wszystkim którzy zdecydowali się na hurtowe zamówienie, co wypracowało taką niską kwotę.
Dodatkowo jak już matryca będzie zrobiona będzie można sobie indywidualnie mieszać z kolorami koszulek i nadruków. Fajnie, co? :)

82przemek82 - Pią 20 Lut, 2009

Podziekowania w szczegolnosci dla st3fana ze sie tym tak sprawnie zajal ;)
Infanati - Pią 20 Lut, 2009

:padam: :padam: :padam:
Plaster - Pią 20 Lut, 2009

no wlasnie, st3fan ma wszystko polapane i zorganizowane jak trzeba :ok:
str6 - Pią 20 Lut, 2009

I tu jest świetny przykład że można coś zorganizować(koszulki,zloty) tylko odrobinę czasu i chęci!
ghostrider - Pią 20 Lut, 2009

No i ekipa jest zgrana jak widać. :ok:
:hyhy:

82przemek82 - Pią 20 Lut, 2009

Ekipa zgrana kto chcial koszulke to bedzie mial :ok:
re5pect - Pią 20 Lut, 2009

wielki SZACUN dla St3fana. :padam: pozostaje tylko czekac
st3fan - Sob 21 Lut, 2009

No, zamówienie zrobione. Jak będę miał info kiedy będą koszulki u mnie to dam znać.
Przypuszczam, że w następny weekend jak ktoś będzie chciał odebrać osobiście to już będą dostępne. :)

manek37 - Sob 21 Lut, 2009

Dzięki wielkie st3fan dobra robota tak trzymać :super:
Zechowany - Sob 21 Lut, 2009

st3fan, :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: Wielki szacun dla ciebie :) I oczywiscie Dzieki wielki !! :padam: :padam:
maksa - Nie 22 Lut, 2009

jednak sie dało doskonały przykład ze nie ma rzeczy niemożliwych. Wszyscy sie do tego przyczyniliśmy a St3fanowi chwała za wytrwałośc. LKoszulki bedą juz niebawem sama sie doczekać nie mogę, fajnie że wszystko ruszyło sprawnie szybko i do celu :)
sebastiantoja - Pon 23 Lut, 2009

Piąteczka St3fan!:) Fajnie, że się tym zająłeś! Największa zabawa jeszcze przed Tobą:] Chyba dobrze, że Cie przekonałem, do ograniczenia wyboru, co nie?:P
st3fan - Pon 23 Lut, 2009

Sebastian, dokładnie - największa zabawa dopiero przede mną. :)
Z listą nie było większych problemów. Zrobiłem sobie excelu i ładnie się wszystko samo podliczyło. Teraz trzeba tylko będzie opisać koperty i na pocztę. :)

82przemek82 - Pią 27 Lut, 2009

i jak st3fan wiadomu kiedy bedziesz mial juz koszulki w domu?
Sanchos - Sob 28 Lut, 2009

przemo spokojnie nie denerwuj st3fana bo będziesz ostatni w kolejce wysyłkowej :oczami:
st3fan - Sob 28 Lut, 2009

Tak, dzwoniłem wczoraj do nich, ale nie wyrobili się i mają być na poniedziałek. :/ Szkoda, bo przez weekend wszystko bym popakował...
Andrew - Sob 28 Lut, 2009

oo...
widze ze sie spoznilem... :(
Planujecie moze jeszcze w najblizszym czasie kolejny hurtowy zakup koszulek?
Jesli nie to mozna przez Ciebie Stefan indywidualnie zamawiac?
czyli 24zl + 6zl wysylka?

st3fan - Sob 28 Lut, 2009

Andrew, jak odbiorę koszulki będę ustalał od razu ceny przesyłek i możliwość zamawiania indywidualnego w koszulkowo.com - myślę, że ceny będą podobne.
re5pect - Sob 28 Lut, 2009

szkoda że nie będzie koszulek w weekend. trudno prezent poczeka :D
maksa - Sob 28 Lut, 2009

nawet nie spodziewałam sie ze taka koszulka moze sprawic tyle radości :P hehehhehe
82przemek82 - Nie 01 Mar, 2009

Sanchos napisał/a:
przemo spokojnie nie denerwuj st3fana bo będziesz ostatni w kolejce wysyłkowej :oczami:


Sanchos nie denerwuje sie tyle czekam jak kazdy z niecierpliwoscia:)

[ Dodano: Sob 28 Lut, 2009 ]
Maksa taka koszulka moze sprawic tyle radosci co zakup Gs-a :)

maksa - Nie 01 Mar, 2009

82przemek82 napisał/a:
Dodano: Sob 28 Lut, 2009 ]
Maksa taka koszulka moze sprawic tyle radosci co zakup Gs-a


tak tak to prawie porównywalne :rotfl:

ghostrider - Nie 01 Mar, 2009

Taaa, jeszcze się okaże, że wszystkim będzie szkoda jej nosić i powiesicie sobie nad łóżkiem :hyhy:
82przemek82 - Nie 01 Mar, 2009

dlatego jedni wzieli wiecej niz jedna sztuke :)
st3fan - Pon 02 Mar, 2009

A tam będziecie się szczypać. ;) Nie ma problemu z nadrukami - nie spiorą się, więc tylko zakładać i chodzić.
Swoją drogą dzwoniłem do koszulkowa i dzisiaj wieczorem powinienem je odebrać. :)

[ Dodano: Pon 02 Mar, 2009 ]
Koszulki już są :)
Jutro uderzam do sklepu po koperty i zaczynam rozsyłać. Myślę jednak, że realny termin wysyłki to czwartek/piątek. Mam nadzieję, że przeżyjecie jeszcze do tego czasu. ;)
Kto ma ochotę i mieszka w okolicach Sosnowca lub Chorzowa - zapraszam do umawiania się na odbiór osobisty - mój numer gadu znajdziecie w profilu, ewentualnie PW.

manek37 - Sro 04 Mar, 2009

Dziś odebrałem koszulki i poznałem osobiście st3fana, koszulki są super, leżą jak ulał jeszcze raz dzięki za wszystko jesteś :super:
maksa - Sro 04 Mar, 2009

to tylko pozazdrościc ze juz masz je w reku :) my czekamy nadal z niecierpliwościa :)
manek37 - Sro 04 Mar, 2009

warto jeszcze trochę poczekać :) każdy po otrzymaniu koszulek to potwierdzi :) tak myślę.
Pęku - Sro 04 Mar, 2009

Taa i będą fotorelacje z przymierzania ;P
re5pect - Sro 04 Mar, 2009

ja już dzis byłem w niej na uczelni :D hehe jest super
maksa - Sro 04 Mar, 2009

fotorelacje :D o tak chłopaki dajecie foto z sesji :D chetnie popatrze :P
ghostrider - Sro 04 Mar, 2009

maksa napisał/a:
fotorelacje :D o tak chłopaki dajecie foto z sesji :D chetnie popatrze :P


Ale potem dziewczyny się odwdzięczacie :hyhy:

Plaster - Sro 04 Mar, 2009

ghostrider napisał/a:
maksa napisał/a:
fotorelacje :D o tak chłopaki dajecie foto z sesji :D chetnie popatrze :P


Ale potem dziewczyny się odwdzięczacie :hyhy:

To moze w przyszlym roku zamowimy jakies majteczki z logo forum :hyhy: :hyhy:

maksa - Sro 04 Mar, 2009

Plaster napisał/a:
To moze w przyszlym roku zamowimy jakies majteczki z logo forum


dobry pomysł myśl jest dobra ciekawe jak z wykonaniem :)

[ Dodano: Sro 04 Mar, 2009 ]
Plaster napisał/a:
Ale potem dziewczyny się odwdzięczacie


ktoś tu jakis zapuszczony :P i sie mu zachciewa :D :D :D hehehe

ghostrider - Sro 04 Mar, 2009

Ale w sumie to nie fair - ilu nas jest, a ile was dziewczyny :P
Plaster - Sro 04 Mar, 2009

maksa to akurat nie ja napisalem lecz ghostrider, ale sie z nim zgadzam ;)
maksa - Sro 04 Mar, 2009

nas jest garstka, ale nie ma to jak foto sesja zbiorowa samych Panów bedzie na co popatrzec :D Ghost co ty na to :D
Pęku - Sro 04 Mar, 2009

A ja się "domagam" ;) tylko równouprawnienia :P

My faceci to niby oczu nie mamy? Że niby tylko motorynki nam w głowach? ;)

maksa - Sro 04 Mar, 2009

Peku alesz skąd :D jak przychodzi o do czego to wtedy sie domagacie równouprawnienia :P ale jak potrzeba co innego to wtedy baby są feee :D czyż nie tak to jest w rzeczywistości :) ale fak faktem my tez wam jestesmy potrzebne :D
st3fan - Czw 05 Mar, 2009

Mam dobrą i złą wiadomość. Zacznę od dobrej: koszulki wysłane. :) Teraz ta zła: byłem na poczcie dopiero o 17, więc raczej do jutra nie będą. Musicie jeszcze poczekać do poniedziałku - myślę, że do większości powinny wtedy dotrzeć.
Proszę o potwierdzenie każdego o dotarciu paczki. W razie czego mam numerki kwitków gdyby ktoś miał problemy z pocztą.

maksa - Czw 05 Mar, 2009

to wcale nie jest zła wiadomość :) wrecz przeciwnie chyba kazdy poczeka te paredziesiąt godzin :)
Pęku - Czw 05 Mar, 2009

Parę dni nas nie zbawi :) I tak akcja przebiegła nadspodziewanie sprawnie :D
maksa - Czw 05 Mar, 2009

a to wszystko tylko dzieki st3fanowi :) :padam:
Infanati - Czw 05 Mar, 2009

No to na zlocie należy się St3fanowi piffko :padam:
maksa - Czw 05 Mar, 2009

baaaaaaaaa pifffko ?? ? to z grubej rury trzeba bedzie :P Pootietang walczy o flaszke .. nie trzeba daleko szukać :P
Zechowany - Czw 05 Mar, 2009

Potietang bedzie sie teraz ta flaszka znieczulal po wypadku na nartach :/
maksa - Czw 05 Mar, 2009

Zechowany napisał/a:
Potietang bedzie sie teraz ta flaszka znieczulal po wypadku na nartach

:/ :/ :/ nic tylko współczuc , ale niema tego złego co by na dobre nie wyszło, pozbiera sie szybko i na moto wskoczy nim sie obejrzy :) forumowa koszulka mu napewno humora poprawi :)

[ Dodano: Sob 07 Mar, 2009 ]
ST3FAN wielkie DZIĘKI koszulka do mnie wczoraj dotarła !! ! i jestem strasznie zadowolona , podoba mi sie strasznie :) wrzuce pare fotek na zyczenie GhostRider'a :rotfl:

[ Dodano: Sob 07 Mar, 2009 ]
INFANATI teraz twoja kolej :cwaniak:

st3fan - Sob 07 Mar, 2009

To aż dziwne, że poczta tak szybko działa. Sam nie mogę w to uwierzyć. ;)
Cieszę się, że Ci się podoba. :)
Czy ktoś jeszcze otrzymał paczuszkę?
I proponuję wrzucać też foty od razu z założoną koszulką na siebie. ;)

82przemek82 - Sob 07 Mar, 2009

maksa zrobilas to specjalnie :) moglas poczekac z ta sesja jak juz wszyscy beda mieli koszulki w domu ;)
Infanati - Nie 08 Mar, 2009

maksa napisał/a:
INFANATI teraz twoja kolej


Do mnie jeszcze koszulka nie dotarła, a poza tym Ty już tak ładnie nadrobiłaś za nas dwie :hyhy:

ghostrider - Nie 08 Mar, 2009

No no, maksa ! Pięknie ten napis GS 500 eksponuję się na Twej lewej części klatki piersiowej :hyhy: :hyhy:
maksa - Nie 08 Mar, 2009

ghostrider napisał/a:
No no, maksa ! Pięknie ten napis GS 500 eksponuję się na Twej lewej części klatki piersiowej
mógłby lepiej ale niestety nie zostałam zadawalająco wyposażona :(
ghostrider - Nie 08 Mar, 2009

Jest idealnie, a przesadnie to nie ładnie ;)
Tora Tora - Nie 08 Mar, 2009

maksa napisał/a:
ghostrider napisał/a:
No no, maksa ! Pięknie ten napis GS 500 eksponuję się na Twej lewej części klatki piersiowej
mógłby lepiej ale niestety nie zostałam zadawalająco wyposażona :(


Nie jesteś obiektywna ;) na jakims zlocie ,sami ocenimy :wstyd:

maksa - Nie 08 Mar, 2009

Tor napisał/a:
na jakims zlocie ,sami ocenimy


uuuuuuuhuhu no na zlocie to ja bym się browarka napiła :P

Tora Tora - Nie 08 Mar, 2009

wiadomo ,ze browarki to jeden z najważniejszych punktów programu zlotu :hyhy: ale nie mniej ważna sprawa,to ta z poprzedniego postu :P ;)

P.S. mam nadzieje ,że na zlocie mnie jakiś RR nie rozjedzie,hehe

Tomek - Pon 09 Mar, 2009

Właśnie listonosz przyniósł przesyłkę !
Koszulka jest zajefajna !
St3fan dziękuję, jesteś wielki :padam:

str6 - Pon 09 Mar, 2009

Koszulki doszły dzisiaj są super :) !Wielkie dzięki Stefan
Infanati - Pon 09 Mar, 2009

Moja tez doszła :D :D :D

Dokładnie taka jak chciałam, dzięki St3fan za wzięcie pod uwagę mojego "widzimisię" :padam:

maksa - Pon 09 Mar, 2009

to zarzućcie zdjęciami jakimiś :)
groszek - Pon 09 Mar, 2009

Hej ja też dostałem koszulkę :) ale fotki niestety nie mogę zrobić bo koszulka w Kwidzynie a ja w Gdańsku :kwasny:
kamzen - Pon 09 Mar, 2009

Do mnie również paczka już dotarła ale koszulkę zobaczę dopiero w czwartek jak do domu wrócę :/
Yarccom - Pon 09 Mar, 2009

i ja dostałem bardzo fajnie zrobione

st3fan :ok:

snovi - Pon 09 Mar, 2009

moja tez doszla, z lekka skaza ale trudno
Zechowany - Pon 09 Mar, 2009

Moja tez doszla dzieki wielki Stefan
sebastiantoja - Pon 09 Mar, 2009

Ha! Też mam! Jedyna dobra rzecz jaka mi się dziś przytrafiła! Dzięki za tę radochę:) Wrzucę fotkę niebawem.

Świetna robota St3fan!

Pęku - Pon 09 Mar, 2009

Święty Mikołaj odwiedził dzisiaj także i mnie :D

Po odstaniu swojego na poczcie (blisko 60 numerków !! ! :zdziwko: ) przyturlałem do domu swoje koszulki :D . Wypas robota Stefan, choć moje nazwisko przekręciłeś standardowo :P

Brawa dla tego Pana :padam:

82przemek82 - Pon 09 Mar, 2009

st3fan do mnie tez doszla jest super :D wielkie dzieki
ghostrider - Pon 09 Mar, 2009

Do mnie też już doszła paczka od Ciebie St3fan - za resztą jeszcze czekam. Wiadomo o co chodzi.

Dzięki wielkie za poświęcenie !

Fota później bo nie ma kto zrobić :P

Sanchos - Pon 09 Mar, 2009

Także dostałem.
Pierwsza klasa.
Aparat nie wytrzymał mego piękna :hyhy:

maksa - Pon 09 Mar, 2009

Sanchos napisał/a:
Aparat nie wytrzymał mego piękna

nie kituj tylko wklejaj fotke :P

Pęku - Pon 09 Mar, 2009

Klisza pękła? ;)
Plaster - Pon 09 Mar, 2009

Tez dzisiaj dostalem cynka od kumpla ze jest paczuszka :hyhy: Ale ja zobacze je dopiero w czerwcu :P
Dzieki :zdrowko:

Kacek - Pon 09 Mar, 2009

Wszystko zgodnie z umową, szybka przesyłka, dobry kontakt. GORĄCO POLECAM!!

:D

leon - Wto 10 Mar, 2009

Do mnie też dotarła! Jeszcze nigdy nie widziałem tak duuużej L-ki :zdziwko: ! Przy następnej okazji zamówię XS-kę i będzie chyba w sam raz ;) . Ale OK, lepsza za duża niż za mała :P . Zdjęcie wrzucę w wolnej chwili. St3fan wielkie dzięki!!! :padam:
Sanchos - Wto 10 Mar, 2009

leon ja zamówiłem także XL bo się bałem, że L będzie za mała i teraz chyba sprezętuję tę XL żonie jako............. koszulę nocną ;)
st3fan - Wto 10 Mar, 2009

No, dzięki za potwierdzenia. :) Widzę, że poczta w miarę działa. Jeszcze tylko pięć osób potwierdzi i będzie komplet. :)
Snovi, a co to za skaza? Starałem się przeglądać koszulki, ale mogłem coś pominąć...
Pęku, wybacz za przekręcenie. Sporo tego było i chciałem wszystko powysyłać jak najszybciej...
ghostrider, to daj znać jak dojdzie jeszcze tamta jedna, bo miałem potwierdzenie, że została wysłana.
Co do rozmiarów - no to kiepsko pomierzyliście panowie ;) W każdym razie gdyby ktoś chciał jeszcze to teraz można bezpośrednio zgłaszać się do koszulkowa i mieszać jak się chce - z kolorami, z rozmiarami, z przestawianiem wzorów. Koszulki indywidualne są w tej samej cenie + koszty przesyłki. Może spreparuję jakiś osobny post ze szczegółami i się gdzieś podwiesi.

Milutki72 - Wto 10 Mar, 2009

Doszła
fajna bardzo fajna
Dzięki st3fan

Infanati - Wto 10 Mar, 2009

leon napisał/a:
Jeszcze nigdy nie widziałem tak duuużej L-ki :zdziwko: ! Przy następnej okazji zamówię XS-kę i będzie chyba w sam raz ;) . Ale OK, lepsza za duża niż za mała :P


No właśnie, ja wzięłam S-kę i jakoś na S-kę nie wygląda :P Coś dziwne tam mają rozmiarówki ;)

Ale koszulka i tak ok, skoro większa troszkę to przynajmniej ukryje te nadmiary tu i tam :zawstydzony:

:padam: :padam: :padam:

kraft - Wto 10 Mar, 2009

koszulka doszła jest OK :)
snovi - Wto 10 Mar, 2009

st3fan napisał/a:
Snovi, a co to za skaza?


Jak jest nadruk, logo na przodzie, to na koszulce leżał 1,5cm odcinek nitki, i te logo zaprasowali na niej. na białym kolorze troszkę przebija.

Jakoś przeżyje :D

kyu - Wto 10 Mar, 2009

Moje koszulki też dzisiaj dotarły i są super :)
st3fan jeszcze raz dzięki :padam:

Tora Tora - Sro 11 Mar, 2009

No lepiej być na końcu listy,niż wogóle hehehe,mam i ja :hyhy:
Przyznam ,ze ostatnimi dniami na listonosza juz patrzyłem z byka, hehe.st3fan ,dzięki.

st3fan - Sro 11 Mar, 2009

Tor, dopiero dzisiaj listonosz dotarł? Strasznie późno jeżeli nie leżało na poczcie... Teoretycznie można się dochodzić bo przecież to priorytet był.
ghostrider, a do Ciebie doszła ta druga przesyłka?

ghostrider - Sro 11 Mar, 2009

st3fan napisał/a:

ghostrider, a do Ciebie doszła ta druga przesyłka?


Jeszcze czekam.. :niepewny:

Pęku - Sro 11 Mar, 2009

Stefan spojrzałem tak sobie na kopertę i widzę, że rzeczywiste koszty wysyłki były większe niż zakładałeś - 9zł. znaczki + jeszcze koperta. Odezwij się tu lub na pw ile dopłacić, żebyś nie dokładał do tego interesu z własnej kieszeni :)
82przemek82 - Sro 11 Mar, 2009

wlasnie St3fan mow ile mamy jeszcze doplacic!
st3fan - Czw 12 Mar, 2009

Nic nie trzeba dopłacić. W sumie skompensowało się to z tych przesyłek, gdzie było po jednej koszulce. Jeszcze nie wypisuję jak to wyszło, bo sprawa nie do końca zamknięta - był mały problem z jedną sztuką która niby to poszła do ghostridera bezpośrednio z koszulkowa. Czekam jeszcze do jutra i będę ich męczył o potwierdzenie wysyłki, bo ghostrider jeszcze jej nie dostał... :/
str6 - Czw 12 Mar, 2009

Ogólnie Stefan odwaliłeś zajebistą robotę,jesteśmy z moją narzeczoną bardzo,bardzo zadowoleni i wdzięczni za koszulki,rozmiary się zgadzają jakość świetna nie wspomnę już organizacji z Twojej strony.Jeżeli koszty wysyłki koszulek przekroczyły przelaną sumę to daj znać na pw to różnice przeleje Tobie na Twoje konto.Pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzięki :padam:
Norysek - Nie 15 Mar, 2009

Hej St3fan nie zostały Ci jakieś koszulki? Podjechałbym gdzieś do Ciebie w Sosnowcu odebrać. A rozmiar L lub XL. Jutro przeczytam cały temat napewno jakieś wymiary były podane wcześniej.
st3fan - Pon 16 Mar, 2009

Norysek, niestety nie, ale możesz zamówić w koszulkowo.com. Napiszę dzisiaj jak zamawiać w koszulkowo...
Andrew - Pią 20 Mar, 2009

st3fan napisał/a:
Norysek, niestety nie, ale możesz zamówić w koszulkowo.com. Napiszę dzisiaj jak zamawiać w koszulkowo...


no wlasnie, jak moge zamowic na koszulkowie indywidualnie?

maksa - Pią 20 Mar, 2009

tak mozesz zamówic oni juz tam mają naszą matryce z logiem forum. Wystarczy ze podasz nazwe i będą wiedziec pozatym Stefan ma namiary na ta firme więc tylko poproś go o dane i napewno koszulkę Ci zrobią :)
Iga - Nie 28 Cze, 2009

takie male pytanie... czy byłby ktoś chętny na forumowe koszulkii? można by sie zebrac ekipą i zamówic raz jeszcze( dla spóźnialskich;D)
Jamez - Nie 28 Cze, 2009

ja się piszę :)
AdiDriver - Nie 28 Cze, 2009

ja już mam dwie ale pisze się na jeszcze ;)
Sprężyna - Pon 29 Cze, 2009

Ja też bym chciała :cwaniak:
djmauro - Pon 29 Cze, 2009

No to ja też bym się pisał na koszulkę ;) W sumie koszulka fajna sprawa, zawsze się przyda dodatkowa :]
wlewacz - Pon 29 Cze, 2009

Ja również chętnie bym jedną zamówił
Lenku - Pon 29 Cze, 2009

hm ja bym się też chętnie podłączył :)
st3fan - Pon 29 Cze, 2009

No to pytanie - chcecie zamawiać hurtem (jedna osoba, która potem roześle), czy każdy osobno? Tak czy inaczej trzeba się kontaktować z koszulkowo.com i powiedzieć, że chcecie koszulkę GS500, która była u nich robiona.
Domyślnie była robiona w kolorach: czarny t-shirt, czerwone logo Suzuki, białe napisy GS500E/F i szare wzorki.
Są również wersje damskie koszulki.

Sprężyna - Pon 29 Cze, 2009

Chyba chcemy hurtowo, skoro się tutaj zwierzamy ze swoich pragnień, tak? Czy każdy chce sobie sam zamówić, tylko tak sobie o tym mówimy? :D

Tylko kto podejmie się Stefanowego trudu? :hyhy:

wiesiek3d - Pon 29 Cze, 2009

Ja chcę ja, 2 szt wzór A i B rozmiar L.
st3fan - Pon 29 Cze, 2009

W sumie to chyba nie trzeba teraz zamawiać hurtowo. Niech jedna osoba jutro przedzwoni do Koszulkowa i zapyta czy cena aktualna - taka jak podałem w postach powyżej. I jeżeli tak to pytać o zamówienie i na jakich zasadach (pobranie, przedpłata na konto). W ten sposób będziecie mieć koszulki dużo szybciej... pierwsze zamówienie hurtowe było po to, aby mieli już wzór i żeby wynegocjować cenę.
Potem opiszecie wszystko co i jak w koszulkowie robić, żeby otrzymać koszulkę (krótkie How To) i można będzie przypiąć temacik. ;)

wiesiek3d - Pon 29 Cze, 2009

No to widzę że był to taki pojedynczy wyskok, myślałem że ktoś z forum zajmuje się czymś takim jak gadżety forumowe.
Szkoda a miało być tak fajnie.

leon - Pon 29 Cze, 2009

wiesiek3d napisał/a:
Szkoda a miało być tak fajnie.


Czyli jak ktoś załatwiłby wszystko to byłoby OK, a jak trzeba samemu ruszyć d... i coś w kierunku zakupu koszulki zrobić, to już nie jest OK? Nie do końca rozumiem.

hubertgontarz - Wto 30 Cze, 2009

wiesiek3d, to rusz "dupę" zbierz osoby, kasę itd i zamów koszulki.
st3fan - Wto 30 Cze, 2009

W gruncie rzeczy to nie jest taka prosta sprawa z tymi podkoszulkami - takie zamówienie hurtowe na prawdę nie zajmuje 5 minut. Wszystko trzeba zamówić, odebrać, przygotować do wysyłki - nie pomylić się przy tym, odstać swoje na poczcie, i martwić się, żeby jakaś paczka po drodze nie zginęła. :P
Dużo prościej jest gdy każdy zamówi sobie sam, więc pierwsza osoba która to będzie robić proszona jest o to co wyżej napisałem - krótkie How To.
Moja koszulka spokojnie wytrzyma dwa sezony jak nie dłużej, więc następną będę zamawiał najwcześniej w przyszłym sezonie - gdybyśmy się pokusili o zmianę kolorystyki, np. jeden kolor na dany rok. ;)

kicek - Wto 30 Cze, 2009

Ja chętnie też bym sie pisał :)

[ Dodano: Wto 30 Cze, 2009 ]
Właśnie zadzwoniłem i projekt mają. Cena ma być taka jak kiedyś więc skoro nie ma chcętnych do zajęcia sie tematem to mogę sie podjąć tego. Tylko proszę o info: kto, jaki rozmiar i ile chce. Potem ustalimy kwestię rozsyłki do forumowiczów. Tylko mam jeszcze prośbę do posiadaczy koszulek o cenę z poprzedniej koszulkowej akcji. Czas realizacji zamówienia ok tygodnia. Ale może sie troszke wydłużuć wiec przyjmijmy że 2 tyg. Bo też pracuję i też mam rodzinę więc krucho z czasem, a na suzi też trzeba polatać :)

djmauro - Wto 30 Cze, 2009

No to super, w takim razie się dopisujcie:
1. djmauro 1szt. L

wiesiek3d - Wto 30 Cze, 2009

Piszę się na 2 szt wzór A i A2 rozmiar L.
kicek - Wto 30 Cze, 2009

Zbieramy zamówienia do 15 lipca:

To tworzymy liste:
1. ja - 2 szt. (2x XXL wzór A,B)
2. djmauro - 1 szt. (roz. L, wzór ?)
3. wiesiek3d - 2 szt. (roz. 2x L, wzór A,B)
4. onufry - 2 szt. (roz. 2x XXL, wzór B)

Razem = 7szt

onufry - Wto 30 Cze, 2009

Dla kolejnych by nie szukali tyle co ja ;)
Wersja A:
http://forum.gs500.pl/download.php?id=567
Wersja A2:
http://forum.gs500.pl/download.php?id=569
Wersja B:
http://forum.gs500.pl/download.php?id=568
Wersja B2:
http://forum.gs500.pl/download.php?id=570
Detale:
http://forum.gs500.pl/files/detail_2_327.jpg
http://forum.gs500.pl/download.php?id=571



1. Kicek - 2 szt. (wzór A,B)
2. djmauro - 1 szt. (roz. L)
3. wiesiek3d - 2 szt. (roz. 2xL, wzór A,B)
4. Onufry - 2 szt. (roz. XXL, wzór B)
5.

st3fan - Wto 30 Cze, 2009

Cena nie zależy od ilości. Cena zależała od ilości przy pierwszym zamówieniu. Teraz można zamówić jedną sztukę i będzie w takiej cenie jaka była ustalona, co zresztą potwierdził kicek. O ile mnie pamięć nie myli stanęło na 24 albo 25 zł za sztukę, więc jak ktoś jest niecierpliwy to może sam sobie zamówić. Chociaż z punktu widzenia koszulkowa, zapewne będzie im wygodniej zrobić ileś tam i przesłać hurtem...
Iga - Sro 01 Lip, 2009

hmmm a ja moge damska rozumiem taa?? :rotfl:
djmauro - Sro 01 Lip, 2009

1. Kicek - 2 szt. (wzór A,B)
2. djmauro - 1 szt. (roz. L wzór A)
3. wiesiek3d - 2 szt. (roz. 2xL, wzór A,B)
4. Onufry - 2 szt. (roz. XXL, wzór B)
5.

AdiDriver - Sro 01 Lip, 2009

Iga napisał/a:
hmmm a ja moge damska rozumiem taa??


Iga ja zamawiałem dla swojej żony damską i jest super :) naprawde polecam lepszy materiał i wogóle tak fajnie na niej leży ;)

1. Kicek - 2 szt. (wzór A,B)
2. djmauro - 1 szt. (roz. L wzór A)
3. wiesiek3d - 2 szt. (roz. 2xL, wzór A,B)
4. Onufry - 2 szt. (roz. XXL, wzór B)
5. AdiDriver - 2 szt. (roz. L i M )
_________________

Lenku - Sro 01 Lip, 2009

jutro wyjeżdzam na wakacje i do 20 mnie nie ma w Polsce, chętnie bym zamówił koszulkę ale nie wiem jak z płatnością czy do tego 20-21da się poczekać? da się podczepić czy organizować sobie samemu?
kicek - Czw 02 Lip, 2009

Da się poczekać :)
Iga - Czw 02 Lip, 2009

hmmmm to ja chce wersje B damską rozmiar L :rotfl:
Lenku - Czw 02 Lip, 2009

Jeśli da się poczekać to ja poproszę wersję A rozmiar XL

będę miał laptopa za granicą jeśli złapię jakiegoś neta to może nie trzeba będzie czekać, wtedy co parę dni zerknę na forum
dzienx

kicek - Czw 02 Lip, 2009

Zbieramy zamówienia do 15 lipca:

To tworzymy liste:
1. kicek - 2 szt. (2x XXL wzór A,B)
2. djmauro - 1 szt. (roz. L, wzór A)
3. wiesiek3d - 2 szt. (roz. 2x L, wzór A,B)
4. onufry - 2 szt. (roz. 2x XXL, wzór B)
5. AdiDriver - 2 szt. (roz. L i M )
6. Iga - 1sz. (roz. L, wzór B)
7.

Razem = 10szt

Iga - Czw 02 Lip, 2009

tylko kicek pamietaj ze damska ma byc :D z góry dzięki
Sprężyna - Czw 02 Lip, 2009

Zbieramy zamówienia do 15 lipca:

To tworzymy liste:
1. kicek - 2 szt. (2x XXL wzór A,B)
2. djmauro - 1 szt. (roz. L, wzór A)
3. wiesiek3d - 2 szt. (roz. 2x L, wzór A,B)
4. onufry - 2 szt. (roz. 2x XXL, wzór B)
5. AdiDriver - 2 szt. (roz. L i M )
6. Iga - 1sz. (roz. L, wzór B, damska)
7. Sprężyna - 1szt. (roz. M., wzór B, damska)
8.

Razem = 11szt

st3fan - Czw 02 Lip, 2009

Widzę, że znów będzie spore zamówienie. :) Ciekawe, czy tym razem również dojdzie do poprzedniego stanu? ;)
Lenku - Czw 02 Lip, 2009

1. kicek - 2 szt. (2x XXL wzór A,B)
2. djmauro - 1 szt. (roz. L, wzór A)
3. wiesiek3d - 2 szt. (roz. 2x L, wzór A,B)
4. onufry - 2 szt. (roz. 2x XXL, wzór B)
5. AdiDriver - 2 szt. (roz. L i M )
6. Iga - 1sz. (roz. L, wzór B, damska)
7. Sprężyna - 1szt. (roz. M., wzór B, damska)
8. Lenku - 1szt (roz. XL, wzór A)
9.

Razem 12 szt

Jamez - Pią 03 Lip, 2009

1. kicek - 2 szt. (2x XXL wzór A,B)
2. djmauro - 1 szt. (roz. L, wzór A)
3. wiesiek3d - 2 szt. (roz. 2x L, wzór A,B)
4. onufry - 2 szt. (roz. 2x XXL, wzór B)
5. AdiDriver - 2 szt. (roz. L i M )
6. Iga - 1sz. (roz. L, wzór B, damska)
7. Sprężyna - 1szt. (roz. M., wzór B, damska)
8. Lenku - 1szt (roz. XL, wzór A)
9. Jamez - 1 szt. (roz. XL, wzór A)
10.

Razem 13 szt.

rudolfs - Nie 05 Lip, 2009

Witam ja też sobie zamówie
1. kicek - 2 szt. (2x XXL wzór A,B)
2. djmauro - 1 szt. (roz. L, wzór A)
3. wiesiek3d - 2 szt. (roz. 2x L, wzór A,B)
4. onufry - 2 szt. (roz. 2x XXL, wzór B)
5. AdiDriver - 2 szt. (roz. L i M )
6. Iga - 1sz. (roz. L, wzór B, damska)
7. Sprężyna - 1szt. (roz. M., wzór B, damska)
8. Lenku - 1szt (roz. XL, wzór A)
9. Jamez - 1 szt. (roz. XL, wzór A)
10.rudolfs-2 szt (roz L i M wzór A i B)

Razem 15 szt.

pepek - Nie 05 Lip, 2009

To i ja się na jedną skuszę

1. kicek - 2 szt. (2x XXL wzór A,B)
2. djmauro - 1 szt. (roz. L, wzór A)
3. wiesiek3d - 2 szt. (roz. 2x L, wzór A,B)
4. onufry - 2 szt. (roz. 2x XXL, wzór B)
5. AdiDriver - 2 szt. (roz. L i M )
6. Iga - 1sz. (roz. L, wzór B, damska)
7. Sprężyna - 1szt. (roz. M., wzór B, damska)
8. Lenku - 1szt (roz. XL, wzór A)
9. Jamez - 1 szt. (roz. XL, wzór A)
10.rudolfs-2 szt (roz L i M wzór A i B)
11.Pepek - 1szt (roz. M wzór A)

Razem 16 szt.

karoleq_90 - Pon 06 Lip, 2009

To i ja się zgłaszam

1. kicek - 2 szt. (2x XXL wzór A,B)
2. djmauro - 1 szt. (roz. L, wzór A)
3. wiesiek3d - 2 szt. (roz. 2x L, wzór A,B)
4. onufry - 2 szt. (roz. 2x XXL, wzór B)
5. AdiDriver - 2 szt. (roz. L i M )
6. Iga - 1sz. (roz. L, wzór B, damska)
7. Sprężyna - 1szt. (roz. M., wzór B, damska)
8. Lenku - 1szt (roz. XL, wzór A)
9. Jamez - 1 szt. (roz. XL, wzór A)
10.rudolfs-2 szt (roz L i M wzór A i B)
11.Pepek - 1szt (roz. M wzór A)
12. karoleq_90- 1szt. (roz. XL wzór A)

Razem 17 sztuk. :D

Iga - Sob 11 Lip, 2009

to co zamawiamy czy bedziemy jeszcze na kogos czekac? :oczami:
wlewacz - Sob 11 Lip, 2009

To i ja się zgłaszam

1. kicek - 2 szt. (2x XXL wzór A,B)
2. djmauro - 1 szt. (roz. L, wzór A)
3. wiesiek3d - 2 szt. (roz. 2x L, wzór A,B)
4. onufry - 2 szt. (roz. 2x XXL, wzór B)
5. AdiDriver - 2 szt. (roz. L i M )
6. Iga - 1sz. (roz. L, wzór B, damska)
7. Sprężyna - 1szt. (roz. M., wzór B, damska)
8. Lenku - 1szt (roz. XL, wzór A)
9. Jamez - 1 szt. (roz. XL, wzór A)
10.rudolfs-2 szt (roz L i M wzór A i B)
11.Pepek - 1szt (roz. M wzór A)
12. karoleq_90- 1szt. (roz. XL wzór A)
13.wlewacz - 1 szt. (roz. L wzór A)

Razem 18 sztuk. :D

v8k7c - Sob 11 Lip, 2009

Czy można tą koszulkę zamówić samemu ze strony koszulki.pl?
Zechowany - Sob 11 Lip, 2009

To ja tez poprosze :D

1. kicek - 2 szt. (2x XXL wzór A,B)
2. djmauro - 1 szt. (roz. L, wzór A)
3. wiesiek3d - 2 szt. (roz. 2x L, wzór A,B)
4. onufry - 2 szt. (roz. 2x XXL, wzór B)
5. AdiDriver - 2 szt. (roz. L i M )
6. Iga - 1sz. (roz. L, wzór B, damska)
7. Sprężyna - 1szt. (roz. M., wzór B, damska)
8. Lenku - 1szt (roz. XL, wzór A)
9. Jamez - 1 szt. (roz. XL, wzór A)
10.rudolfs-2 szt (roz L i M wzór A i B)
11.Pepek - 1szt (roz. M wzór A)
12. karoleq_90- 1szt. (roz. XL wzór A)
13.wlewacz - 1 szt. (roz. L wzór A)
14. zechowany - 1 szt (roz. M wzor A Damska)

Razem 19 sztuk. :D

Jamez - Sob 11 Lip, 2009

v8k7c napisał/a:
Czy można tą koszulkę zamówić samemu ze strony koszulki.pl?

Można, zobacz w historii wątku, tyle że z koszulkowa.

Kosa - Wto 14 Lip, 2009

Witam Czy termin do 15 lipca jeszcze aktualny? To ja tez poproszę

15. kosa - 1szt.wzór B rozm L. -damska

Razem 20 sztuk.

kicek - Wto 14 Lip, 2009

Generalnie jak ktoś chce to może robić przedpłaty 25 zl koszulka + wysyłka. Co do wysyłki i kosztów z nią zawiązanych to może ustalmy coś wspólnie, żeby nie było potem problemów. Oczywiście niewykorzystana kwota z koszulek zostanie przekazana na potrzeby forum :) .

Podaje numer konta :
PEKAO S.A. O/Rybnik
49 1240 4357 1111 0000 5315 8608 PEKAO

1. kicek - 2 szt. (2x XXL wzór A,B) wpłacił
2. djmauro - 1 szt. (roz. L, wzór A)
3. wiesiek3d - 2 szt. (roz. 2x L, wzór A,B) wpłacił
4. onufry - 2 szt. (roz. 2x XXL, wzór B)
5. AdiDriver - 2 szt. (roz. L i M )
6. Iga - 1sz. (roz. L, wzór B, damska)
7. Sprężyna - 1szt. (roz. M., wzór B, damska)
8. Lenku - 1szt (roz. XL, wzór A)
9. Jamez - 1 szt. (roz. XL, wzór A)
10.rudolfs-2 szt (roz L i M wzór A i B)
11.Pepek - 1szt (roz. M wzór A)
12. karoleq_90- 1szt. (roz. XL wzór A)
13.wlewacz - 1 szt. (roz. L wzór A)
14. zechowany - 1 szt (roz. M wzor A Damska)
15. kosa - 1szt.wzór B rozm L. -damska

Razem 20 sztuk.

karoleq_90 - Wto 14 Lip, 2009

Co wpisac w tytule przelewu?????? :zdziwko:
lukasz - Sro 15 Lip, 2009

To jeszcze ja rzutem na taśmę :)

1. kicek - 2 szt. (2x XXL wzór A,B) wpłacił
2. djmauro - 1 szt. (roz. L, wzór A)
3. wiesiek3d - 2 szt. (roz. 2x L, wzór A,B) wpłacił
4. onufry - 2 szt. (roz. 2x XXL, wzór B)
5. AdiDriver - 2 szt. (roz. L i M )
6. Iga - 1sz. (roz. L, wzór B, damska)
7. Sprężyna - 1szt. (roz. M., wzór B, damska)
8. Lenku - 1szt (roz. XL, wzór A)
9. Jamez - 1 szt. (roz. XL, wzór A)
10.rudolfs-2 szt (roz L i M wzór A i B)
11.Pepek - 1szt (roz. M wzór A)
12. karoleq_90- 1szt. (roz. XL wzór A)
13.wlewacz - 1 szt. (roz. L wzór A)
14. zechowany - 1 szt (roz. M wzor A Damska)
15. kosa - 1szt.wzór B rozm L. -damska
16. lukasz - 1 szt. (roz. XL, wzór B)

Razem 21 sztuk.

Iga - Sro 15 Lip, 2009

to tak ogólnie ile wpłacamy na to konto i do kiedy
djmauro - Sro 15 Lip, 2009

no, no, kiciek, zadecyduj ile za wysyłkę żebyś stratny nie był i zaczynamy wpłaty zbierać, bo znając życie to się przeciągnie, tymbardziej ze względu na okres urlopowy ;)
Zechowany - Sro 15 Lip, 2009

Ja poprosze na PW pelne dane do przelewu razem z adresem jesli mozna bo mi przelewe przez internet nie pojdzie bez tego :/ Bedze wdzieczny no ile za to przesylke ?? ?
Iga - Sro 15 Lip, 2009

ja tez bym poprosiła na pw dane i dokładna kwote..... aha i do kiedy bo teraz na ten weekend wyjezdzam
kicek - Sro 15 Lip, 2009

Proponuję przesyłkę w kopercie bąbelkowej, listem polecony priorytet.
Koszt sprawdzę jutro i podam. W tytule przelewu proszę wpisac swój nick. Dane do wysyłki będą w przelewie przychodzącym, chyba, że ktoś chce przesyłkę na inny adres to prosze o podanie tej informacji na PW. Jeśli chodzi o przelewy elektroniczne to wystarcza numer konta i nazwa banku - tak robiliśmy przy okazji zlotu w Bieszczadach i spokojnie poprzechodzily przelewy.

Aha. Zamówienia zbieramy i wpłaty zbieramy max. do 30 lipca, żeby zaraz 31 lipca można było to realizować. :hyhy:

Zechowany - Czw 16 Lip, 2009

To w koncu ile za ta przesylke bo zaczyna to sie ciagnac jak flaki z olejem :P
kicek - Nie 19 Lip, 2009

Sorki musiałem pilnie wyjechać. Rano sprawdzę i napiszę.
Zechowany - Pon 20 Lip, 2009

O ktore rano chodzi ?? :P
pepek - Czw 23 Lip, 2009

jakieś postępy?
Zechowany - Czw 23 Lip, 2009

Albo cos sie stalo albo Kicek ma nas w d... :(
maksa - Pią 24 Lip, 2009

Zagadajcie do Stefana on sie wcześniej zajmował koszulkami i z tego co wiem mozna to w Koszulkowie zamówić indywidualnie bo matryce z naszym logiem juz maja, i pewnie cena sie nie zmieni :P bo ztego co widzę to chyba szybko im nie będziecie mieć :kwasny:
djmauro - Sob 25 Lip, 2009

no fajnie by było, gdyby się ruszyło, bo ja w czwartek wylatuję na woodstock i będę dopiero po weekendzie :P
wiesiek3d - Sob 25 Lip, 2009

kicek daj znać że żyjesz bo są podejrzenia w stosunku do Ciebie. :idiota:
hubertgontarz - Nie 26 Lip, 2009

kicek, napisz co i jak!
pepek - Nie 26 Lip, 2009

djmauro napisał/a:
no fajnie by było, gdyby się ruszyło, bo ja w czwartek wylatuję na woodstock i będę dopiero po weekendzie :P


Ja tak samo na woodstock więc też nie chciałbym żeby się przeciągało :D

demondemidi - Nie 26 Lip, 2009

a czy ja moge poprosic o samo logo tylko w wersji z bialym tlem, czarnymi tribalkami i czarna obwodka wokol napisu??
kicek - Nie 26 Lip, 2009

Hej. Sorki ludziska, ale mój ojciec miał wypadek samochodowy (nawalony szczaw bez prawka przy 130km/h wjechał w bok mojemu ojcu). Akurat stało się to w czasie kiedy tata jechał po mamę do niemiec. Musiałem po nich jechac i zorganizować transport auta. Co do wysyłki to jutro rano w drodze do pracy wejdę na pocztę i sprawdzę.
Jeszcze raz sorki jeśli ktoś obawiał się o kaskę to pisać odeślę, a jeśli chcecie dalej dokończyć do dajcie znać.

Zechowany - Pon 27 Lip, 2009

Tak jak mowilem cos sie musialo stac :( Mam nadzieje ze tacie sie nic powaznego nie stalo !! A co do koszulek to jesli czujesz sie n silach to dawaj znac o cenie przesylki i robimy przelewy !!
kicek - Pon 27 Lip, 2009

Byłem na poczcie i tak:
- koperta bąbelkowa 1,6PLN
- polecony priorytet o wadze do 350g 5,70PLN, a ponad 350g 6,2PLN więc załóżmy że będzie ponad 350 g ponieważ sama koperta waży 50g.
Także reasumując przelew 25 koszulka + 8zł przesylka za 1 szt. za 2 koszulki 9PLN.
Jeśli jakas kaska zostanie to zwróce wam na konta lub jeśli sobie zarzyczycie zasilimy konto forumowe.

Czyli: 1 koszulka to przelew 33zł, dwie koszulki to przelew 59zł.

P.S. Tacie poza siniakiem i wstrząsem mózgi o ogólnymi potłuczneiami to na szczęście nic, gdyby szczeniak trafił 0,5m bliżej kierowcy to aż nie chce myśleć..... Ale najbardziej irytujące jest to, że prawo chroni sprawcę a nie poszkodowanego!!!!
Dzięki za wyrozumiałość i już spokojnie zajmę sie tematem :P

[ Dodano: Wto 28 Lip, 2009 ]
1. kicek - 2 szt. (2x XXL wzór A,B) wpłacił
2. djmauro - 1 szt. (roz. L, wzór A)
3. wiesiek3d - 2 szt. (roz. 2x L, wzór A,B) wpłacił
4. onufry - 2 szt. (roz. 2x XXL, wzór B)
5. AdiDriver - 2 szt. (roz. L i M )
6. Iga - 1sz. (roz. L, wzór B, damska)
7. Sprężyna - 1szt. (roz. M., wzór B, damska) wpłaciła
8. Lenku - 1szt (roz. XL, wzór A)
9. Jamez - 1 szt. (roz. XL, wzór A)
10.rudolfs-2 szt (roz L i M wzór A i B)
11.Pepek - 1szt (roz. M wzór A)
12. karoleq_90- 1szt. (roz. XL wzór A)
13.wlewacz - 1 szt. (roz. L wzór A) wpłacił
14. zechowany - 1 szt (roz. M wzor A Damska) wpłacił
15. kosa - 1szt.wzór B rozm L. -damska
16. lukasz - 1 szt. (roz. XL, wzór B)

Razem 21 sztuk.

Zechowany - Sro 29 Lip, 2009

No ludziska kochane wplacamy wplacamy !! :D
Demonikk - Sro 29 Lip, 2009

A czy ja mogę też się jeszcze załapać na koszulkę, nie zauważyłem wczesniej tego tematu a zależało by mi :) interesowała by mnie wersja A i B XXL
Lenku - Sro 29 Lip, 2009

Kicek odbierz wiadomość pw :)
AdiDriver - Sro 29 Lip, 2009

Przelew poszedł ;)
kicek - Czw 30 Lip, 2009

1. kicek - 2 szt. (2x XXL wzór A,B) wpłata
2. djmauro - 1 szt. (roz. L, wzór A)
3. wiesiek3d - 2 szt. (roz. 2x L, wzór A,B) wpłata
4. onufry - 2 szt. (roz. 2x XXL, wzór B) wpłata
5. AdiDriver - 2 szt. (roz. L i M ) wpłata
6. Iga - 1sz. (roz. L, wzór B, damska)
7. Sprężyna - 1szt. (roz. M., wzór B, damska) wpłata
8. Lenku - 1szt (roz. XL, wzór A)
9. Jamez - 1 szt. (roz. XL, wzór A)
10. rudolfs-2 szt (roz L i M wzór A i B) wpłata
11. Pepek - 1szt (roz. M wzór A) wpłata
12. karoleq_90- 1szt. (roz. XL wzór A)
13. wlewacz - 1 szt. (roz. L wzór A) wpłata
14. zechowany - 1 szt (roz. M wzor A Damska) wpłata
15. kosa - 1szt.(wzór B rozm L. -damska) wpłata
16. lukasz - 1 szt. (roz. XL, wzór B) wpłata
17. Demonikk 2szt roz. XXl, wzór A i B) wpłata

Razem 23 sztuk.

Co rano będę aktualizował listę :)

[ Dodano: Czw 30 Lip, 2009 ]
wyślij jeszcze raz bo nic nie ma :(

Lenku - Pią 31 Lip, 2009

przelew dokonany
Jamez - Pią 31 Lip, 2009

Ja też przelałem.
Pozdro.

Iga - Sob 01 Sie, 2009

u mnie tez poszło wczoraj;)
rudolfs - Nie 02 Sie, 2009

kasę wysłałem :)
Graphic - Nie 02 Sie, 2009

1. kicek - 2 szt. (2x XXL wzór A,B) wpłata
2. djmauro - 1 szt. (roz. L, wzór A)
3. wiesiek3d - 2 szt. (roz. 2x L, wzór A,B) wpłata
4. onufry - 2 szt. (roz. 2x XXL, wzór B)
5. AdiDriver - 2 szt. (roz. L i M ) wpłata
6. Iga - 1sz. (roz. L, wzór B, damska)
7. Sprężyna - 1szt. (roz. M., wzór B, damska) wpłata
8. Lenku - 1szt (roz. XL, wzór A)
9. Jamez - 1 szt. (roz. XL, wzór A)
10. rudolfs-2 szt (roz L i M wzór A i B) wpłata
11. Pepek - 1szt (roz. M wzór A) wpłata
12. karoleq_90- 1szt. (roz. XL wzór A)
13. wlewacz - 1 szt. (roz. L wzór A) wpłata
14. zechowany - 1 szt (roz. M wzor A Damska) wpłata
15. kosa - 1szt.(wzór B rozm L. -damska) wpłata
16. lukasz - 1 szt. (roz. XL, wzór B) wpłata
17. Demonikk 2szt roz. XXl, wzór A i B) wpłata
18. Graphic 1szt. (roz.L wzor B) ( w tytule przelewu dalem roz M prosze o L )wplata

kicek - Pon 03 Sie, 2009

1. kicek - 2 szt. (2x XXL wzór A,B) wpłata
2. djmauro - 1 szt. (roz. L, wzór A) wpłata
3. wiesiek3d - 2 szt. (roz. 2x L, wzór A,B) wpłata
4. onufry - 2 szt. (roz. 2x XXL, wzór B) wpłata
5. AdiDriver - 2 szt. (roz. L i M ) wpłata
6. Iga - 1sz. (roz. L, wzór B, damska) wpłata
7. Sprężyna - 1szt. (roz. M., wzór B, damska) wpłata
8. Lenku - 1szt (roz. XL, wzór A) wpłata
9. Jamez - 1 szt. (roz. XL, wzór A) wpłata
10. rudolfs-2 szt (roz L i M wzór A i B) wpłata
11. Pepek - 1szt (roz. M wzór A) wpłata
12. karoleq_90- 1szt. (roz. XL wzór A)
13. wlewacz - 1 szt. (roz. L wzór A) wpłata
14. zechowany - 1 szt (roz. M wzor A Damska) wpłata
15. kosa - 1szt.(wzór B rozm L. -damska) wpłata
16. lukasz - 1 szt. (roz. XL, wzór B) wpłata
17. Demonikk 2szt roz. XXl, wzór A i B) wpłata
18. Graphic 1szt. (roz.L wzor B) ( w tytule przelewu dalem roz M prosze o L )wplata

Razem 24 sztuk.

WE WTOREK WIECZOREM ZAMYKAMY LISTĘ I W ŚRODĘ RANO ZAMAWIAM KOSZULKI

Sprężyna - Pon 03 Sie, 2009

dj mauro wyjechał na wieś i pewnie nie ma dostępu do neta, a onufry pewnie bezskutecznie szuka kasy w bucie :rotfl:
Lenku - Pon 03 Sie, 2009

prosiłbym tylko o wysyłkę na adres który podałem w mailu, bo na przelewie będzie adres 700km od miejsca w którym mieszkam :)

pozdro :)

Zechowany - Pon 03 Sie, 2009

Kiedy mija termin wplat ?? kiedy robimy zamowienie ??
Lenku - Pon 03 Sie, 2009

Zechowany napisał/a:
Kiedy mija termin wplat ?? kiedy robimy zamowienie ?


kicek napisał/a:
WE WTOREK WIECZOREM ZAMYKAMY LISTĘ I W ŚRODĘ RANO ZAMAWIAM KOSZULKI


i wszystko jasne

Iga - Wto 04 Sie, 2009

ja chce juz koszulke;P oczywiście kto otrzyma obowiązkowo sesja zdjęciowa :rotfl:
Zechowany - Wto 04 Sie, 2009

A soory nie doczytalem :) Jaka sesje ?? ;>
Iga - Wto 04 Sie, 2009

zdjęcie jak dany gsowicz wygląda w danej koszulce;P :rotfl: a mnie jako pomysłodawce sie wyklucza oczywiście;P
onufry - Wto 04 Sie, 2009

Iga napisał/a:
zdjęcie jak dany gsowicz wygląda w danej koszulce;P :rotfl: a mnie jako pomysłodawce sie wyklucza oczywiście;P



Trudno to skoro ty robisz bez to chociaż gdzieś obok pokaż na wieszaku tą koszulkę ;) Przelew poszedł a o której dojdzie to zależy od banku, ale powinien być do 16 lub jutro o 9 tak, że jeszcze się mieszczę :P

Iga - Wto 04 Sie, 2009

dobra dobra prawda jest taka ze gdyby nie ja to onufrak by nie mial tej koszulki :] oczywiście zapomniał..... :rotfl: ahhh ta męska pomysłowośc... :rotfl:
onufry - Wto 04 Sie, 2009

prawda jest taka że jak by była ostatni chwila to bym siadł na motor i pojechał do Kicka :P
Iga - Sro 05 Sie, 2009

jak tam zamówienie???;D
onufry - Sro 05 Sie, 2009

z tego co mi wiadomo to kicek jest teraz zabiegany tak że dajcie mu spokojnie załatwić sprawę :]
djmauro - Sro 05 Sie, 2009

ja jutro wpłacę, bo jak pisałem nie było mnie w mieście i nie miałem sieci ;)
kicek - Czw 06 Sie, 2009

djmauro napisał/a:
ja jutro wpłacę, bo jak pisałem nie było mnie w mieście i nie miałem sieci ;)

spoko wziąlem to pod uwagę :)
Zamówienie poszło. Jutro dam znać na kiedy będą :)

kruszyna86 - Czw 06 Sie, 2009

ej ej a ja też mogę jeszcze??? plisek :P
kicek - Czw 06 Sie, 2009

dobra to napisz jaki rozmiar i jaką. Tam masz numer konta to jeszcze ta jedną dobierzemy
Iga - Czw 06 Sie, 2009

kicek wiesz moze ile moze trwac to wykonanie koszulek? :rotfl: Bo sie nie moge doczekac hihi :D
kicek - Sob 08 Sie, 2009

Hej. Koszulki maja byc do odbioru w poniedziałek 17.08 więc, do piątku 21.08 powinny być u Was. :hyhy:
Graphic - Nie 16 Sie, 2009

rewelka
Zechowany - Sro 19 Sie, 2009

I jak tam postepy ?? :)
kicek - Sro 19 Sie, 2009

Postępy sa takie, że Pan od koszulek był tydzień na urlopie. Ale dostałem wczoraj maila, że ostro zabiera się do pracy. Zamówienie powinno być do odbioru w piątek.
Zechowany - Sro 19 Sie, 2009

No to za opoznienie negocjuj znizke :D Bedzie na forumowy serwer :D
Iga - Wto 25 Sie, 2009

i jak tam z tymi koszulkami? :D
porucznik_M - Wto 25 Sie, 2009

znów się spóźniłem :(
Lenku - Sro 26 Sie, 2009

wiadomo juz coś?
elllooooooo?

djmauro - Sob 29 Sie, 2009

Cytat:
wiadomo juz coś?

No właśnie, właśnie bo się to zaczyna ciągnąć jak wszystkie tego typu akcje na wszystkich forach :P

Graphic - Nie 30 Sie, 2009

moze potrzeba pomocy w temacie ? chetnie słuze pomocą ( projekty na maila kaska na konto i ide do najblizszego zakladu z nadrukami )
kicek - Nie 30 Sie, 2009

Witam.
Jutro ma być do odbioru. Także od wtorku wysyłam :)

Graphic - Nie 30 Sie, 2009

Alleluja :padam:
pepek - Sro 02 Wrz, 2009

A juz myslalem, ze Kicek z kasa za koszulki na Karaiby wyjechal tak dlugo cicho bylo :D
kicek - Czw 03 Wrz, 2009

Hej. Ja z Karaibów pisze :) . A tak poważnie: koperty mam naszykowane i jutro o 12.00 odbieram koszulki (rozmawialem z gościem 10 min temu - jak co to numer do niego żeby nie było, że ściemniam 601 50 52 53), pakuje na miejscu i gnam na najbliższą pocztę. Tak, że może co niktófrzy dostaną w sobotę :hyhy:
pepek - Czw 03 Wrz, 2009

tylko sie nie pomyl, bo ja nie chce damskiej :P
Lenku - Czw 03 Wrz, 2009

Pamiętasz, żeby u mnie nie wysyłac na adres z przelewu tylko na ten co ci podałem mailem z Pruszcza Gdańskiego?
wolę się upewnić bo do adresu z przelewu mam 700km :)

pepek - Czw 03 Wrz, 2009

Lenku napisał/a:
Pamiętasz, żeby u mnie nie wysyłac na adres z przelewu tylko na ten co ci podałem mailem z Pruszcza Gdańskiego?
wolę się upewnić bo do adresu z przelewu mam 700km :)


To w sam raz na wycieczkę na zakończenie sezonu :P

Lenku - Czw 03 Wrz, 2009

Nie podpuszczaj, i tak mnie kusi żeby familie na moto odwiedzić, ale chyba w przyszłym sezonie jak już będę miał coś wygodniejszego :P
kicek - Czw 03 Wrz, 2009

Spoko wszystko mam zapisane :) . A jak chcesz to do Raciborza Ci podrzucę, bo często tam bywam :hyhy:
Lenku - Czw 03 Wrz, 2009

Jakoś tak niespecjalnie :P
pepek - Pią 04 Wrz, 2009

Lenku napisał/a:
Nie podpuszczaj, i tak mnie kusi żeby familie na moto odwiedzić, ale chyba w przyszłym sezonie jak już będę miał coś wygodniejszego :P


Znaczy owiewkę sobie kupujesz? :D

Lenku - Pią 04 Wrz, 2009

pepek napisał/a:
Lenku napisał/a:
Nie podpuszczaj, i tak mnie kusi żeby familie na moto odwiedzić, ale chyba w przyszłym sezonie jak już będę miał coś wygodniejszego :P


Znaczy owiewkę sobie kupujesz? :D


Też nie koniecznie :p

zamierzam sie na bandita bo za wysoki jestem na GSa. Niestety na GSie przy 191cm wzrostu i 100kg wagi po pierwsze wyglądam komicznie po drugie komfort jazdy w trasach powyżej 200-300km jest żaden. Ogólnie fajne moto ale po prostu bandit jest większy gabarytowo :P jeżdziłem ostatnio kilka tras na bandicie od szwagra i niebo a ziemia ;p

ale to jak sie kaski nazbiera :P

A tym czasem jestem wciąż dumnym posiadaczem GS500 :P

onufry - Pią 04 Wrz, 2009

mam 192 wzrostu nabijam kilometry ile się da i jakoś nie twierdze by był zły dla wysokiego ;]
kicek - Pią 04 Wrz, 2009

hej. Koszulki w domu jutro z samego rana wyślę bo z pośpiechu zapomniałem rozpiski kto i jaką.

[ Dodano: Pon 07 Wrz, 2009 ]
Wszystko poszło. Jedynie dla wiesiek3d i demonikk brakło bo nastapiła pomyłka. Jednak w środę będą i w drodze powrotnej z Zabrza podrzucę Wam te koszulki. I tak jak ktoś chętny to nadbywa mi:
http://forum.gs500.pl/download.php?id=567 1szt. rozm. L
http://forum.gs500.pl/download.php?id=568 1szt. rozm. XXL
Jak kto chętny to pisać. Cena jak dla wszystkich 25pln + 8pln wysyłka

Demonikk - Pon 07 Wrz, 2009

zawsze wiatr w oczy :P spoko nie ma problemu :)
wlewacz - Wto 08 Wrz, 2009

Podziękować :)
Ja już posiadam i pasuje jak ulał :)

djmauro - Wto 08 Wrz, 2009

Ja dostałem moją, dzięki wielkie ;)
Makar00n - Wto 08 Wrz, 2009

Może jakieś zdjęcia jak w nich wyglądacie?
wiesiek3d - Wto 08 Wrz, 2009

Myślę że wyglądają na dumnych właścicieli GS-ów :hyhy:
No dawajcie zdjecia, bo ja jeszcze muszę poczekać :rozpacz:

onufry - Wto 08 Wrz, 2009

dzięki Kicek wszystko zgodnie dobrze itd :P doszły obie :) i mam fajne torebeczki na haszysz :D
Iga - Sro 09 Wrz, 2009

wysyłac zdjecia kto otrzymał:) ja musze jeszcze troszke poczekać :D
Jamez - Sro 09 Wrz, 2009

ja też dostałem dziś, dzięki Kicek!

To jak teraz galeria forumowiczów? :)

Lenku - Sro 09 Wrz, 2009

no do mnie też dotarło, wielkie dzięki :)
pepek - Sro 09 Wrz, 2009

Odebrałem i mam na sobie :D Świetna jest! Dzięki!
Sprężyna - Sro 09 Wrz, 2009

Słuchajcie, czy ktoś przypadkiem nie dostał DAMSKIEJ M wzór B? Bo ja dostałam MĘSKĄ M wzór B2...
kicek - Sro 09 Wrz, 2009

Sprężyna napisał/a:
Słuchajcie, czy ktoś przypadkiem nie dostał DAMSKIEJ M wzór B? Bo ja dostałam MĘSKĄ M wzór B2...


Hej. Dostałaś białą czy czarną? Bo one różnią się kolorem a nie wzorem. Bo jak co to wymienimy :) .

Sprężyna - Sro 09 Wrz, 2009

Dostałam białą, a chciałam czarną, ale kolor to mały pikuś, gorzej z rozmiarem, bo sięga mi do kolan :D
Nie będę już zawracać głowy, wezmę ją, Majic będzie miał prezent :cwaniak:

Zechowany - Czw 10 Wrz, 2009

Ja tez dostalem biala meska M a chcialem damska M. Rozmiar sie rozni i to bardzo. Bedzie do spania dla dziewczyny :D
Sprężyna - Czw 10 Wrz, 2009

dobra, chłopaki, to teraz przyznać się, kto pocina w damskich M-kach :rotfl:
wiesiek3d - Czw 10 Wrz, 2009

Sprężyna napisał/a:
dobra, chłopaki, to teraz przyznać się, kto pocina w damskich M-kach :rotfl:


A skąd wiesz czy nie dokupi sobie do kompletu stringów. ;)

Demonikk - Pią 11 Wrz, 2009

Kicek kiedy mozna sie spodziewac koszulek? :)
Zechowany - Pią 11 Wrz, 2009

wiesiek3d napisał/a:
Sprężyna napisał/a:
dobra, chłopaki, to teraz przyznać się, kto pocina w damskich M-kach :rotfl:


A skąd wiesz czy nie dokupi sobie do kompletu stringów. ;)


Najpierw byly stringi ale przestaly mnie juz krecic :D

wiesiek3d - Pią 11 Wrz, 2009

[quote="Zechowany]Najpierw byly stringi ale przestaly mnie juz krecic :D [/quote]

Ja cie kręcę. ;)
No i oddaj Sprężynie koszulkę.

rudolfs - Pią 11 Wrz, 2009

dzięki kicek koszulki dostałem
Graphic - Pią 11 Wrz, 2009

dzis przyjechalem do domu i rodzinka odebrala paczke z koszulka :) dzieki Jest swietna :cool:
Zechowany - Sob 12 Wrz, 2009

Nieno powaznie to jak ktos ma damska M to zamienie bo mam meska M i jest za duza na moja dziewoje :)
wiesiek3d - Nie 13 Wrz, 2009

No i ja też mam moje koszulki i nie oddam nikomu, oprócz syna który leży w szpitalu po spotkaniu z puszką prowadzoną przez ślepą babę.
Wielkie dzięki kicek. :zdrowko: :super: :super:

maksa - Nie 13 Wrz, 2009

no a gdzie ta obiecana sesja w nowych wdziankach .. :zdegustowany:
Irys - Nie 13 Wrz, 2009

Gdzie mogłabym sobie zamówić taką koszulkę?
Który z portali drukował i ma szablony?

maksa - Pon 14 Wrz, 2009

koszulkowo.pl
kicek - Pon 14 Wrz, 2009

Demonikk napisał/a:
Kicek kiedy mozna sie spodziewac koszulek? :)


Hej. W tym tygodniu koło wtorku-środy podjade do Zabrza. Bo ma być też gotowa koszulka dla IGI. Napisz mi telefon na maila to zadzwonie i podrzuce.

Jak ktoś chce cos wymienić to piszcie. Juz teraz wiem czym różn się męskie M od damsiego M :) . Pozdrawiam

Irys - Pon 14 Wrz, 2009

maksa napisał/a:
koszulkowo.pl

I nie ma/nie będzie problemu z zamówieniem koszulek z logo forum? Mają wszystkie pliki?

maksa - Pon 14 Wrz, 2009

tak mają, ja mam koszulkę z pierwszej edycji, i te koszulki zdrugiej tez sa z tamtąd więc nie będzie problemu trzeba tylko powiedziec im tam wkoszulkowie o co chodzi i wybrac rodzaj koszulki wszystko :)
Demonikk - Sob 19 Wrz, 2009

dzieki Kicek za koszulki :))
Kleopatra83 - Sob 19 Wrz, 2009

widziałam już jedną u pewnego pana Tora ;) he he całkiem nieźle na nim leżała ;P yeeeah
walus84 - Czw 24 Wrz, 2009

A można prosić o link gdzie znajdują sie wzory drugiej edycji koszulek i jaka jest ich przyblizona cena ??
Iga - Czw 24 Wrz, 2009

poszukaj na poprzednich stronach... tam beda linki do zdjęć i wzorów.... a cena około 30zł
kicek - Pią 25 Wrz, 2009

Jak co to mi kilka koszulek zostało. Później napisze jakie wzory i rozmiary
Misiek - Wto 29 Wrz, 2009

Ja bym był chętny .
grzywka44 - Wto 08 Gru, 2009

Witam czy ktos załatwia jeszcze te koszulki? Na koszulkowo odeslali mnie do osoby ktora zajmowala sie koszulkami na forum :(
Irys - Czw 24 Gru, 2009

Ja również wystosowuje pytanie o koszulki? W koszulkowie olano mnie kompletnie :/
Kicek?

hubertgontarz - Pią 25 Gru, 2009

Piszcie do Stefana, on się tym zajmował.
leon - Pią 15 Sty, 2010

Zapraszam do czytania:

Forumowe koszulki - edycja 2010!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group