.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

podkarpackie (R) - podkarpackie

Grzechu16 - Pią 23 Maj, 2008
Temat postu: podkarpackie
Tak jak prosił Kikon - dodajemy Rzeszów:) pozdrawiam
kikon18 - Pią 23 Maj, 2008

dzięki Grzechu :) No to czekamy na jakieś wpisy ?? :> Może znajdzie się ktoś z kim będę mógł pośmigać na takim samym moto :>
jołjoł GS - Nie 25 Maj, 2008

Siemanko!!! no i superowo ;) ze smiganiem nie ma problemu :hyhy: a tak wogole to do Leska sie wybieracie....??
Kid - Pon 26 Maj, 2008

Siema ja narazie zbieram na gs-a ale w małej sie zobaczymy na bank
kikon18 - Sro 28 Maj, 2008

o małej to na zakończenie pewnie mówisz :) musimy sie zgadać :) a do leska jak bede w kraju to wpadnę na pewno :)
Kid - Sro 28 Maj, 2008

Tak tak o zakończeniu. Bo moto myśle nabyć gdzieś we wrześniu
sebastiantoja - Wto 15 Lip, 2008

Koniecznie zajrzyjcie! Czekamy na chętnych.

INFO O ZLOCIE

Moralez_Gs500 - Pon 28 Lip, 2008

Witam was...wybiera sie ktoś http://www.pirates.mpgp.p...id=55&Itemid=59 :hyhy: pzdr.
AllachII - Sob 02 Sie, 2008

Witam panów Moralez_Gs500, i kikon18, :) no to jest nas juz trzech :)
Kid - Wto 05 Sie, 2008

chyba 4
AllachII - Wto 05 Sie, 2008

Chodziło mi o moja okolice :) (krosno) pzdr.
Kid - Czw 07 Sie, 2008

chyba że tak, a ode mnie jeszcze nikogo nie ma
kikon18 - Wto 19 Sie, 2008

Hejka ludziska :) sorki z sie nie odzywalem przez ponad 2 miesiace ale jestem we wloszech i nie mama zabardzo dostepu do neta. Bede w polsce we wrzesniu to mam nadzieje ze posmigam z kims z podkarpackiego na takim samym motorku bo mi sie juz strasznie teskni za jazda na mojej zuzi :) pozdrawiam wszystkich forumowiczow
Moralez_Gs500 - Pią 12 Wrz, 2008

Kikon witamy w swoich skromnych szeregach ponownie...ostatnio widziałem już twoją Gs-kę pod Mechanikiem także jest dobrze...mam nadzieje że do Małej 5.X.08 śmigamy razem...pzdr. ;)
kikon18 - Pon 15 Wrz, 2008

nie ma problemu, jak najbardziej możemy jechać razem, może jeszcze kogoś uda nam się namówić :) Zeby tylko pogoda dopisała, aa i nie wiadomo czy bede miał zuzke do pażdziernika, ale jesli nie to i tak postaram się tam być :)
kikon18 - Wto 14 Paź, 2008

jest ktoś chetny z podkarpackiego na jakiś wypad ?? co prawda motocykl zmieniłem ale chetnie posmigam z kimś kto ma taki jak ja miałem :) dziś jade na słowacje, w sobote jak bedzie pogoda to mozna się gdzies wybrać. Jak ktoś chetny pisac :)
jołjoł GS - Czw 16 Paź, 2008

siemka! na jakie moto zmieniles? masz jakies fotki? na wypad sie nie pisze bo sobota pracujaca :( ale kiedys.... pozdro;)
kikon18 - Czw 23 Paź, 2008

no siemka, ja w tygodniu też smiagam, a jak nie to niedziela jeszcze jest do dyspozycji, teraz była chwile piekna pogoda, może jeszcze się uda w tym sezonie pojezdzić razem. A nowy sprzet mozna obejżeć w galrii
http://gs500.boo.pl/viewtopic.php?p=30258#30258

ganz - Nie 26 Paź, 2008

Witam sąsiadów. W prawdzie, do Jasła wracam rzadko... ale skoro kupiłem moto pewnie będę częściej... dla samej przyjemności wracania :hyhy: A w jakiś dłuższy ciepły weekend może uda się wypaść wspólnie na jakąś Słowację czy coś :] A może ktoś tak jak ja studiuje w Krakowie i śmiga na weekendy na Podkarpacie?
maksa - Sob 07 Mar, 2009

hej cos tu cicho ostatnio podkarpacie zamilkło :kwasny: jeśli ktos jest chętny na jakiegoś spocika w okolicy Dębicy lub Tarnowa to ja jestem chętna :)
wlewacz - Sob 07 Mar, 2009

Ja bym był na pewno ale niestety nie mam jeszcze moto :/
Może maksa wiesz coś o tym motocyklu : http://moto.allegro.pl/it...kiej_cenie.html
Bo jeśli tak i są to dobre opinie to może jutro już bym był jego właścicielem... :)
Pozdrawiam

maksa - Nie 08 Mar, 2009

wiesz co znam ten motor, co prawda na codzień go nie widziałam ale wiem ze jeżdzila nim laska , adokładnie zona właściciela komisu tak więc napewno nie był katowany, z tego co wiem to ona przesiada sie na większy i dlatego sprzedaje, mysle ze warty polecenia :)
wlewacz - Nie 08 Mar, 2009

Już miałem dziś jechać a tu kur.. ta pogoda :/ Pewnie bym coś około 4 nim wracał bo nawet się umówiłem już z nim ale nie chce ryzykować gleby bo to ślisko i w ogóle. A po za tym to dzięki bardzo :) Teraz już wiem, że to forum to bardzo przydatna rzecz :) Pozdrawiam
maksa - Nie 08 Mar, 2009

wiesz co oni tez mają serwis i komis w tarnowie obok McDrive'a McDonald's na ulicy szkotnik. jeśli ci jest bliżej to oni chyba moga przywieśc moto bo auto do tego tez mają, ale nie wiem, wiec nie chce mówić.. no pogoda nie bardzo lepiej nie ryzykować możesz podjechac zobaczyc zaplacic zaliczke i kiedy bedzie ladnie pojechac po moto moze tak lepiej zeby ci go nikt z przed nosa nie zwinął ;)
wlewacz - Nie 08 Mar, 2009

Myślę w następną niedziele, może mi nikt go nie zwinie. Mój znajomy mechanik też zna tego gościa co prowadzi komis bodajże Kamil i mówi, że jak od niego to powinno wszystko grać. Zobaczymy, czas pokaże... :)
maksa - Pon 09 Mar, 2009

powodzenia w zakupie ;)
cudzilogs500 - Wto 10 Mar, 2009

Witam. Jest tu ktoś na forum z okolic Stalowej Woli?. Chętnie bym z kimś pośmigał .
ganz - Wto 10 Mar, 2009

Ogólnie zachęcam żeby dopisać się do grupy "podkarpackie" wszystkich zainteresowanych, bo po przenosinach lista się wyczyściła i jak na razie jest nas 2 :| A gdy dołączycie to od razu będzie wiadomo kto i gdzie :oczami:
wlewacz - Sob 14 Mar, 2009

Ten moto z Tarnowa to niestety jakby porażka :/
Foty potwierdzające moją opinię. Jeszcze jutro pojadę go lepiej oglądnąć...
http://www.fotosik.pl/pok...1049780ee2.html
http://www.fotosik.pl/pok...a56e0eb03d.html
http://www.fotosik.pl/pok...15cd43a6ed.html
http://www.fotosik.pl/pok...97854ec54a.html
http://www.fotosik.pl/pok...ba3b4b0654.html
http://www.fotosik.pl/pok...2c0034cfde.html
Oceńcie jeśli możecie bo chciałbym kupić ale niestety nie ma nic wartego uwagi :/

cudzilogs500 - Sob 14 Mar, 2009

Ciekawe jak tam z ramą sprawa stoi bo jak tylko są to te zadrapania to cena jest godna uwagi. Możliwe że, leżał pewnie na postoju się wyjebała i stąd te uszczerbki.
Podkopnik - Sob 14 Mar, 2009

Daj sobie spokoj lepiej z tym motongiem cały poobijany nie wiadomo co sie z nim działo. Idzie wiosna niedługo bedziesz mógł przebierać jak będziesz chciał. ;)
wlewacz - Sob 14 Mar, 2009

Dokładnie tak samo myślę, ale jestem taki desperat że chyba pojadę po F-kę do Bielska Białej za 9.600 myślę że warta uwagi http://www.otomoto.pl/ind...how&id=M1178749
leon - Sob 14 Mar, 2009

Jeśli ta wyobijana byłaby w dobrym stanie technicznym, a uszkodzenia ograniczałyby się tylko do tych kosmetycznych, to też można się nią zainteresować. Jeśli sprzedający by jeszcze spuścił z ceny na naprawy... Tak kupiłem swoje seicento - porysowany zderzak, minimalnie wgniecione drzwi i tylny błotnik, z tego względu niższa cena. Przez dwa lata dołożyłem tylko około 200zł na mechanizm wycieraczek i wentylator nawiewu powietrza. Poza tym wszystko chodzi jak złoto. A uszkodzeń nie naprawiłem - taniej było się do nich przyzwyczaić ;) .

Ale najpierw oglądnij tę z BB. Śliczna i naprawdę nie widzę na fotkach niczego do czego można by się przyczepić. :)

wlewacz - Sob 04 Kwi, 2009

Dziś jestem w Warszawie oglądać F-kę 2004 r. pierwszy właściciel 35 tys. przejechane
nigdy podobno nie miał szlifa 9 tys. zł kasę mam także jak serwis i ja ocenie że ok to biorę :)

maksa - Sob 11 Kwi, 2009

Wiem ze możecie miec troche dalej niż ja ale co to jest pare kilometrów więcej w ta czy wtamtą dla Gsowców :D W poniedziałek lany jest rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Bochni. Jest ktoś chętny możemy sie ugadać w Tarnowie i pojedziemy razem . Jacyś chętni oczywiście jesli nie bedzie padać :/
wlewacz - Nie 17 Maj, 2009

Zakupiłem tą z W-wy, poregulowałem wszystko, dziś w dość tęgim tempie przejechałem 180 km i myślę, że powinno już wszystko grać :) Jeśli nie będzie za daleko to mogę z kimś się umówić na wspólne latanie :)
kikon18 - Pon 25 Maj, 2009

Panowie z Podkarpackiego, zapraszam na forum motocyklowe

http://www.motofanipodkarpacie.pun.pl/forums.php

Na tym forum często robimy wspólne wypady tu i tam, mój nick na nim to kiki_1989 jak coś mogę pomóc. Wczoraj zrobiliśmy piekną trasnę mierzącą 450 km w 10 motocykli. Świetna atmosfera. Pozdrawiam i zapraszam.

pchelka - Sro 27 Maj, 2009

Wpadne zobacze - tarnobrzeg się zgłasza :) jak tylko doprowadzę moto do stanu używalności ... i kask jeszcze...
snajper130 - Sro 08 Lip, 2009

mozecie mnie dodac do was, jestem z Jaroslawia
i witam wszystkich z okolic :)

maksa - Pon 14 Wrz, 2009

podkarpackie coś zamiera :/
Krzysiek - Pon 14 Wrz, 2009

To ja coś ożywię :)

Komunikat nr. 1 z 3.09.2009 r.
Zakończenie sezonu motocyklowego A.D. 2009 w Małej 4.10.2009 r.

Spotkamy się w niedzielę 4 października 2009, na stadionie w Małej.
Hasło zlotu brzmi "Razem i bezpiecznie". Promujemy braterstwo wśród motocyklistów i szeroko rozumiane "bezpieczeństo" na drodze.
Spodziewamy się około 10 tys. motocykli z Polski i gości z Estoni, Litwy, Ukrainy , Słowacji i Holandii.
Honorowy Patronat nad Zlotem sprawuje p. Marszałek woj. podkarpackiego.
Patronat medialny: Świat motocykli, Gazeta Nowiny, Nowiny 24, Radio Rzeszów, Radio VIA, MOTOCYKLE.COM.PL, MOTOGEN.PL. Czekam na decyzje RMF FM i TVN Turbo.
W organizacji Zlotu bardzo aktywnie współpracują: Urząd Marszałkowski, Gmina Ropczyce, WORD, ITD,PZM, CRM drużyny OSP z gminy Ropczyce, CenterMed Tarnów, mieszkańcy Małej, motocykliści.

Program Zlotu:
7.00 - rozpoczęcie
Na drodze wjazdowej do Małej będą bramki na których wjeżdzający motocyklista będzie musiał uiścić opłatę w wysokości 10 zł - na pokrycie kosztów organizacji Zlotu. Taką samą opłatę muszą uiścić dorośli "nie motocykliści". Dzieci wchodzą za darmo.
Przyjeżdzających pierwszy raz do Małej, zachęcamy do odwiedzenia przed wjazdem na stadion Pomnika Chrystusa Króla.
Będzie też otwarty dla zwiedzających, remontowany ponad 400 letni drewniany, barokowy kościół.
Na czas Zlotu motocykle ustawiać będziemy w wyznaczonych miejscach na płycie stadionu, oraz na przygotowanym parkingu, a także na parkingu obok szkoły, kościoła a dalej wzdłuż drogi.
Bezwzględnie podporządkowujemy się w tym względzie służbie porządkowej odpowiedzialnej za porządek na imprezie.
PAMIĘTAMY aby na impreze zabrać ze sobą podkładkę pod stopkę motocykla i plastikowe zaciski ( 2-3 szt. ) do zamocowania chorągiewki.
Biorący pierwszy raz udział w Zlocie udadzą się do recepcji, zostawiając tam swoje namiary adresowe (e-mail).
Dzięki temu, będą w przyszłości na bieżąco informowani e-mailami o kolejnych wydarzeniach w Małej.
Pamiątki ze Zlotu (breloczki, blachy, kartki), będą do nabycia w specjalnych punktach na parkingu i stadionie.
Nowym elementem na Zlocie będą okolicznoścowe chusty i koszulki.

Od godz.: 8.00 będzie już czynna kuchnia.
Będzie można sobie kupić : grochówkę, kiełbaski z wody i grila, kawe, herbate.
Będzie też czynny sklepik ze słodyczami i wodą.
Czynne będą stoiska wystawowe i stoiska handlowe.

UWAGA !! ! Wszyscy zainteresowani prowadzeniem w czasie i na terenie Zlotu działalności handlowo - gastronomicznej proszeni są o pilny kontakt mailowy ze mną w sprawie uzgodnienia warunków tej działalności. Od godz. 6.00 na teren Zlotu wpuszczane będą tylko samochody posiadające Kartę wjazdu.

9.30 - Uroczyste rozpoczęcie Zlotu.
Przemówienia, powitania, podziękowania.
Przywitanie organizatorów, gości, sponsorów i motocyklistów. Wciągnięcie flag na maszty przy akompaniamencie hymnów narodowych. Występ orkiestry.

10.00 - Msza św - na stadionie.
Ołtarz będzie na scenie: 2 motocykle z których zrobimy stół.
Proszę, aby przed Mszą św. zgłosili się do mnie w skórach: ministranci, lektor, chętni do modlitwy wiernych.
Bardzo proszę, aby w czasie trwania Mszy św. zachować powagę i porządek. Nie uruchamiamy maszyn, nie korzystamy wtedy z kuchni, nie przemieszczamy się po placu. Gromadzimy się przed sceną i na zboczu naprzeciw sceny- ołtarza.
Oprawę muzyczną przygotowuje: chór, orkiestra i schola. W czasie Mszy - obok sceny - będzie okazja do spowiedzi.

11.15 - Po Mszy św. na scenie będzie FORUM - rozmowy z zaproszonymi gośćmi poprowadzi p. Włodzimierz Zientarski.

12.00 - W tym roku nie będzie parady motocykli. Do godz. 20.00 będziemy uczestniczyć z Zlocie słuchając dobrej muzyki. Pomiędzy występami będą organizowane konkursy dla motocyklistów.
Na scenie wystąpi zespół z tańcem braek deance. W tym czasie na płycie stadionu będą pokazy pierwszej pomocy na fantomach dzięki współpracy z PZMOT, WORD, ITD.
Na scenie kolejno będą się prezentować:
-dwa zespoły rockowe z Wilna -zespół grający covery znanych zespołów - np. Beatlesów.
Gwiazdą sceny będzie Golec uOrkiestra - jeśli znajdę sponsorów ?!
Zespół wystąpi na scenie z półtora godzinnym koncertem około godz. 15.00.

ps.
Znana jest już data rozpoczęcia sezonu - będzie to druga niedziela po Wielkanocy, tydzień po Częstochowie !

UWAGA !! ! Wszyscy, którzy zamierzają przyjechać do Małej w sobotę 3.10. 2009 r. proszeni są o zgłoszenie tego faktu do mnie e-mailem w terminie do 25 września. Są przygotowane noclegi w domach i w szkole - kto szybszy ten ma rezerwacje.
Motocykl będą bezpieczne obok plebani albo w szkole. Wieczorem w sobotę będzie grill na ogrodzie przy plebani .
Od dziś wszyscy się modlą o pogodę !! !!
Informacje o Zlotach w Małej: www.moto-friends-mala.pl

Kontakt z organizatorem:
ks. Roman Jurczak, Mała 25, 39-107 Niedźwiada, tel.608 080243, e-mail: wuju58@poczta.fm
www.moto-friends-mala.pl

maksa - Sro 16 Wrz, 2009

na rozpoczęciu byłam to pewnie i na zakończenie sie wybiore :)
Krzysiek - Sro 16 Wrz, 2009

Dokładnie tak samo jak i ja :) O innych zlotach w naszym rejonie narazie nie wiem.
wlewacz - Sro 16 Wrz, 2009

Ja również postaram się wbić choć nie wiem czy mi z rozpoczęciem na studiach nie zawadzi :/ Może maksa jakieś spotkanie bo będę ?
maksa - Czw 17 Wrz, 2009

myśe ze z tym nie bedzie problemu, bedziemy musieli sie gdzies w jednym miejscu ustalonym spotkać .. macie jakis pomysł??
wlewacz - Czw 17 Wrz, 2009

Ja uważam że jak da radę to może wbijemy się tam na cmentarz za kościołem po prawej.
Ostatnio tam było mało motocykli więc może tam byśmy swoje Gs-y zostawili ?

maksa - Czw 17 Wrz, 2009

nie wiem o której dojade chyba na msze nie zdąże.. nie chce sie potem tampchać bo na rozpoczęciu pod kościołem to była istna masakra, ale jesli wy tam bedziecie to napewno tam zajrze w forumowej koszulce :D
wlewacz - Nie 04 Paź, 2009

Ogólnie Mała w tym roku lepiej zorganizowana niż w tamtym :)
Ode mnie szacun za to :)
Było bardzo miło, maksa widziałem moto Twego męża - bardzo fajnie przerobiony :D

maksa - Sro 07 Paź, 2009

Mi też się podoba ja niestety nie mogłam być swoim bo go sprzedałąm , na Małą przyjechałam jako plecaczek :zdegustowany: ale cóz co się odwlecze to nie uciecze, na rozpoczęcie pojawie się czymś napewno :) ogólnie zakończenie sezonu wyszło pozytywnie, wprowadzili kilka zmian, a mianowicie opłata przy wstępie, brak parady co w sumie było dobrym rozwiązaniem, bo co roku parada poruszająca się zółwimm tempem to żadna przyjemność szczególnie dla Gsów które są chłodzone powietrzem oraz brak darmowego żarła, ale to było do przeżycia bo koszty jedzenia nie były wysokie, więć również daje wielki szacun . :) :padam:

P.s. Spotkałam LEONA :) tym razem nie wymknął mi się w wirze pracy, porozmawialiśmy i oby takicg spotkań było coraz więcej :)

inters2 - Pon 19 Paź, 2009

witam wszystkich:) poszukuje suzuki gs 500 w cenie do 3500tys najlepiej od 91rocznika w gore. Jezeli ktos by mial takową maszyne na sprzedaż to pisac:)
grzesiu - Pon 15 Lut, 2010

witam kolegow i kolezanki z podkarpackiego :) Poszukuje info nt. dwoch komisow w Rzeszowie na ul. Sikorskiego 71 (M.N.-POLSKA MOTOCYKLE) oraz Sikorskiego 435 (Moto-raj). Upatrzylem sobie tam dwie TDM i chcialbym wiedziec kto to sprzedaje :) Z gory dzieki za pomoc :)
wlewacz - Wto 16 Lut, 2010

Hmm, ja nie mam za dużo doświadczenia z komisami, lecz z tego co wiem to chyba nie ma żadnych przeciwskazań aby zobaczyć to ;)
Jeśli nie spieszy Ci się to może oglądnę tą TDM, ale moje obeznanie w temacie Yamahy jest nikłe :/
Pozdro

grzesiu - Wto 16 Lut, 2010

wlewacz, narazie dziekuje za dobre checi :) Kolega z ekipy TDM obiecal, ze w tym tyg. podjedzie zobaczyc dwie Yamahy, ktore mnie interesuja. Jesli cos mu nie wyjdzie, wowczas bede mial prosbe do Ciebie jesli bys mial czas i ochote :)
Pozdrawiam! :)

K0.oRNI - Pon 19 Kwi, 2010

Witam, żyjecie tutaj ?:)

Mam sprawę (prosiłbym o PW, jeżeli ktoś jest z okolic Rzeszowa/Łańcuta).

Pozdrawiam.

pubuss - Sro 20 Paź, 2010

Żyje tutaj ktoś? :)

Pilnie potrzebuje pomocy nie związanej z motocyklizmem w Rzeszowie.

mario_pel - Pon 14 Mar, 2011

Widzę, że wszyscy zapadli w sen zimowy :kwasny:
kaze_k - Pon 14 Mar, 2011

A gdzie tam wszyscy ;] mój gs już nawija km na koła ;]
AdamSsS - Pon 14 Mar, 2011

kazek ale podobna zmieniasz sprzęta .
kaze_k - Pon 14 Mar, 2011

AdamSsS napisał/a:
kazek ale podobna zmieniasz sprzęta .

Nic mi o tym nie wiadomo :) Gs zostaje u mnie, nie zamierzam go sprzedać, na pewno nie w tym roku :) Jeśli chodzi ci o ogłoszenie o cbr to zamieściłem je dla kolegi.
Ilu nas tutaj jest ? Może jakieś wspólne latanie jak będzie cieplej?

wlewacz - Wto 15 Mar, 2011

Ja sprzedaje GS-a. Szkoda go męczyć ;) przyda się nowemu driverowi :D
mario_pel - Czw 17 Mar, 2011

kaze_k napisał/a:

Ilu nas tutaj jest ? Może jakieś wspólne latanie jak będzie cieplej?


Ja jestem na tak :D

se7en - Wto 24 Maj, 2011

Witam, powitałem się już w przywitani, ale może nie wszyscy tam zaglądają, więc witam też wszystkich z podkarpacia:) Łukasz, 21 lat, z Rzeszowa, na razie bez moto, ale planuje zmienić ten stan rzeczy:) pozdro!
mario_pel - Wto 24 Maj, 2011

Podkarpacie wita pana ;)
konradzed - Czw 26 Maj, 2011

A ja latam sobie w okolicach Mielca. :) Pozdrawiam! ;)
wlewacz - Czw 26 Maj, 2011

Ja prawie codziennie na Politechnice Rzeszowskiej ;)
mario_pel - Nie 12 Cze, 2011

a na podkarpaciu jak zwykle cisza :kwasny: :zly:
se7en - Pon 13 Cze, 2011

mario_pel, bo albo wszyscy są tak zalatani teraz, że nie mają czasu zaglądać na forum, albo są tacy jak ja, czyli jeszcze nie dorobili się motocykla i siedzą na forum zamiast latać z innymi :P :(
wlewacz - Wto 14 Cze, 2011

to ogarnijmy się w jakimś fajnym miejscu ;) proponuje podpromie w Rzeszowie ;)
mario_pel - Wto 14 Cze, 2011

wlewacz napisał/a:
to ogarnijmy się w jakimś fajnym miejscu ;) proponuje podpromie w Rzeszowie ;)



ciekawy pomysł :)

wlewacz - Wto 14 Cze, 2011

tylko, że ja GS-a nie mam już :D to raz, a dwa to 2 to troche mało jak na całe województwo :)
se7en - Wto 14 Cze, 2011

Ja planuje moto dopiero jakoś na wrzesień, więc żeby nas było trzech trzeba i tak poczekać jeszcze chwile...
Btw nie wiem czy widzieliście, ale jakaś panienka lata po Rzeszowie GSem w wersji F niebiesko-białym, muszę koleżankę zaprosić na forum jak ją gdzieś złapię w postoju :)

wlewacz - Wto 14 Cze, 2011

Często stoi chyba pod snookerem na Rejtana :) tam takie moto widziałem, taka jak moja była ;)
se7en - Wto 14 Cze, 2011

No właśnie, właśnie tam wlewacz :)
Gadałem dzisiaj z kumplem z podkarpackich2oo i mówił właśnie, że miałeś taką F-ke, Snajper - kojarzysz?
Jak mu powiedziałem, że myślę o GSie to od razu wspomniał o Tobie z naszego regionu :P

wlewacz - Wto 14 Cze, 2011

baa ze kojarze ;) snajper pozytywnie zakrecony ;)
Dużo Ci będą gadać o mnei i GS-ie głupot ;) Nie słuchaj ich ;) Jeździłem na nim spokojnie :)

se7en - Wto 14 Cze, 2011

Haha no słyszałem, że stonowany z Ciebie rider, dlatego pewnie przesiadłeś się na CBR :rotfl:
Mam nadzieje, że niedługo spotkamy się w trasie, mam już dość bycia biernym motocyklistą :kwasny: :(

konradzed - Pią 08 Lip, 2011

Może jest ktoś chętny na jakieś wycieczki motocyklowe z Mielca lub ok.? ;)
matelechu999 - Nie 17 Lip, 2011

Witam wszystkich posiadaczy Gs-ów :)
Jezeli jest ktos z okolic i chcialby wspolnie polatac to pisac ;)

studi - Pon 05 Wrz, 2011

Zaproszenie na imprezę z okazji zakończenia sezonu -> http://www.forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=8817
studi - Nie 20 Lis, 2011
Temat postu: Organizujemy centrum prasowe
W związku z uruchomieniem portalu oraz dalszym rozwojem forum chcielibyśmy powołać do życia grupę prasową.

Do obowiązków takiej grupy będzie informowanie oraz opisywanie (fotoreportaż mile widziany) wydarzeń w regionie, a artykuły te będą pojawiać się na głównej stronie portalu w postaci newsów.

Być może z czasem jeśli projekt się rozwinie i będzie funkcjonować kardy z "reporterów" otrzyma oficjalną legitymację prasową "Forum GS500"

Dlatego poszukujemy z każdego regionu 2-3 osoby. To Wy wiecie najlepiej kto w Waszym regionie jest najbardziej sensowny i nadający się do takiej "roboty"

Oczekuję propozycji osób. Kandydatury proszę zgłaszać w tym temacie. Proszę podać nick danej osoby i jakieś krótkie uzasadnienie, dlaczego ta osoba powinna się znaleźć w tej grupie.

keise91 - Pon 13 Lut, 2012

o jakie wydarzenia chodzi, bo z tych motocyklowych to mało się dzieje. Chyba raz do roku jest w Radawie k. Jarosławia i coś nad Soliną z tego co ja się orientuję.
GanjaPower - Wto 21 Lut, 2012

gdzie regulacje, synchronizacje zlecić?
kaze_k - Wto 21 Lut, 2012

MOTOMAX Serwis,Naprawy,Regulacje Motocykli,Skuterów i Quadów ATV UTV Skutery Wodne Silniki Zaburtowe

tel 880-220-111 dymek900rr@wp.pl
wylot z Rzeszowa na łańcut jeśli dobrze kojarzę

GanjaPower - Wto 21 Lut, 2012

dzięki, słyszałem pozytywne opinie na ich temat
keise91 - Sro 07 Mar, 2012

Orientuje się ktoś ,gdzie można zrobić badania lekarskie potrzebne do wyrobienia prawa jazdy A, oraz gdzie najtaniej zrobić kurs w Rzeszowie?
dawo16b - Sro 07 Mar, 2012

U gościa w Dynowie można zrobić kurs w 2 dni :hyhy: poważnie :D
GanjaPower - Sro 07 Mar, 2012

ja robiłem w zrywie, nie jestem pewien czy najtaniej, ale bankowo jedno z tańszych miejsc, właściciel rzeczowy człowiek wszystko można dogadać, badania można u nich zrobić za 50zł raz na jakiś czas jest u nich lekarz. Plac trochę dziurawy, jeden instruktor na 4 osoby, ale naprawdę instruktor konkretny ma pojęcie o technice jazdy na motocyklach. Na placu są dwa stare chopy na których robisz pierwsze godziny później już dają ci cbf'ke 150 lub ybr 250.
keise91 - Sro 07 Mar, 2012

a orientujesz się jakie pieniądze wchodzą w grę? Długo Ci zeszło zrobić kurs razem z egzaminem? Bo ja bym chciał wersję ekspres. GS już się nie może doczekać kiedy dostane kwita, bo na razie jeździmy na kocią łapę :D

[ Dodano: Sro 07 Mar, 2012 ]
dawo podaj nazwę firmy jak możesz :D

GanjaPower - Sro 07 Mar, 2012

musisz zadzwonić http://www.zryw.ipr.pl/oferta.html z tego co pamiętam to rok temu płaciłem 650, ale podobno podrożało. Czas? Na wykładzie żadnym być nie trzeba, płacisz kasę (od razu zapytaj kiedy będzie u nich lekarz), idziesz na plac, jak pokażesz Malutkiemu, że ogarniasz moto to po godzinie na placu powinien cię wziąć na miasto (chociaż to już od niego zależy, ale znajomy był tam chyba na 3h) wybierasz papiery i do wordu :)
mario_pel - Wto 24 Kwi, 2012

hallo podkarpacie, żyje tu ktoś?
Tak się zastanawiałem, może by utworzył jakąś ekipe gsiarzy z okolic rzeszowa do polatania przy niedzieli


Podkarpacie jak zwykle rozgadane :zly:

eLKarol90 - Sob 02 Mar, 2013

Witam. Jestem nowym użytkownikiem forum i nie wiem czy w odpowiednim miejscu pisze ale... Mam pytanko czy jest jakaś osoba z Rzeszowa lub okolic u której mógłbym przymierzyć się do GS`a tak na sucho ? Planuje własnie kupić ten motocykl po długiej rozłące z jednośladami tylko po przeczytaniu wielu wypowiedzi mam dylemat czy przy moich nie najmniejszych rozmiarach nie będę wyglądał całkowicie jak klaun :) no i czy bedzie mi się w miare normalnie siedziało :) z góry dzięki za odp. Pozdrawiam
Karkoz - Nie 03 Mar, 2013

eLKarol90, sprawdz pw ;)
DJ Rafus - Wto 05 Mar, 2013

Ewentualnie zajrzyj tutaj :)
http://www.podkarpackie2oo.pl/forum/index.php

Zapraszam, dużo osób z Rzeszowa, ktoś na pewno ma gs i nie tylko :)

sting126 - Sro 19 Cze, 2013

Mam pytanko do osób z Rzeszowa: czy na fragmencie ul. Lubelskiej (od Shella do ronda przy Orlenie) jest zakaz ruchu motocykli? Taki znak mi się rzucił w oczy jak przejeżdżałem, ale nie byłem w stanie dociec czy dotyczy ulicy czy ścieżki rowerowej wzdłuż niej...

edit: o to miejsce mi chodzi

Yamaj - Pon 28 Paź, 2013

Chwile temu o tej ulicy pisałeś, a ja niedawno się przeprowadziłem do RZ bo znowu studia tutaj i powiem, że tak, jest tam zakaz dla motocykli na tej ulicy, bo od drugiej strony (koniec tej ulicy to rondo) też jest zakaz dla motocykli :) Więc cała ta ulica jest nie dla nas :P
mario_pel - Pon 28 Paź, 2013

Chodzi o ulicę. Pacjenci szpitala na ul. Rycerskiej skarżyli się, stąd ten zakaz.Obowiązuje już kilka lat.
Tutaj masz artykuł
Zakaz ruchu dla motocykli w Rzeszowie

toffic - Pią 20 Mar, 2015

Wybiera się ktoś jutro do Krosna na Marzannę??
https://www.facebook.com/events/306562986200495/

BociekPL - Pią 20 Mar, 2015

o kur, dopiero teraz przeczytałem :/ nie wyrobie się bo moto o 12 odbieram :(
toffic - Nie 21 Lut, 2016

https://www.facebook.com/events/504263756413724/
Rozpoczęcie sezonu u św. Jana z Dukli


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group