.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

dolnośląskie (D) - dolnośląskie

Grzechu16 - Sro 21 Maj, 2008
Temat postu: dolnośląskie
Zapraszamy do pisania ! :)
Plaster - Sro 21 Maj, 2008

Wrroooclaaw :rotfl: :rotfl:
Majic - Czw 22 Maj, 2008

Wrocław od 25 lat :)
Otyniak - Sro 28 Maj, 2008

Hej,
też śmigam od niedawna po Wrocławiu GieEsem. Od korków i sznurka samochodów wole jednak jazdę na "łonie natury". Znacie jakieś ciekawe trasy w okolicy?
Ja śmigam czasem na Mietków, albo za Trzebnicę, ale drogi jeśli są puste to strasznie dziurawe...
Pozdrowienia dla Suzomaniaków z Breslau

Andrew - Pią 30 Maj, 2008

Wrocek! :padam:

No moze prawie..., 5 km od granicy... ;-)

fil0r - Sob 31 Maj, 2008

Świdnica :))) Co do mietkowa bardzo czesto tam bywam bo dobra droga jest :) Pozdrawiam :)
Plaster - Nie 01 Cze, 2008

na mietkow tez czesto jezdzilem ladny jest widok z korony zalewu. trasa ktora kiedys czesto smigalem to: z wroclawia na jelcz-laskowice(przez dobrzykowice)-olawa i powrot na wrocek. jeszcze jakies trzy lata temu droga byla calkiem spoko :) polecam tez droge wrocek-brzeg dolny. szkoda ze tam mnie nie ma :kwasny:
Andrew - Pią 06 Cze, 2008

Witam.
W najblizszym czasie musze oddac swoje moto do regulacji (gazniki, zawory, moze uszczelniacze na lagach). Ktos mi moze poleci jakis serwis we Wrocku? Najblizszy dla mnie jest JM na Mickiewicza.
Ktos zna ich moze?

Pozdro,

Andrew

salsafreak - Nie 22 Cze, 2008

hej... podejrzewam że już oddałeś moto, ale ja słyszałem jakieś złe opinie o tym serwisie, w każdym bądź razie powodzenia :-)
Proxa - Nie 22 Cze, 2008

Wrocław, jeszcze nei smigam ale kolege juz jednego znam :D : Majic :)
Majic - Nie 22 Cze, 2008

No ostatnio baaaardzo dużo GS'ow widze we wrocku, ale nikt przeważnie nie wie o tym forum :zdegustowany:
salsafreak, jakiego koloru jest Twoja machina ?

salsafreak - Pon 23 Cze, 2008

najładniejszego .... :D
ale serio to niebieska 2004... teraz siedzi w serwisie i się robi :zalamany:
z mechaniką nie miałem nic wspólnego więc teraz za to płace :D
chce zrobić większość rzeczy i mieć spokój a w następnym sezonie tylko podstawowe rzeczy... kupiłem go niedawno i nawet nie pojeździłem - moto w stanie dobrym ale raczej nie było przygotowane do tego sezonu :kwasny:

Majic - Wto 24 Cze, 2008

Rocznik 2004 i większość rzeczy ? :P Co konkretnie ?
salsafreak - Wto 24 Cze, 2008

tzn. poza podstawowymi sprawami jak olej , filtry , hamulce , oponki .... to może olej z przodu i uszczelniacze, linki wszystkie, może czyszczenie gaźników i synchro, nowy napęd, nie wiem co jeszcze... głównie chodzi o sprawdzenie tego wszystkiego :) poprzedni właściciel raczej o tym nie miał pojęcia :chytry:
Bujacz - Sro 02 Lip, 2008

No witam zastalem dzisiaj karteczke z tym adresem z zaproszeniem na jakies traski itp ja jestem jak najbardziej za Pozdrawiam Bujacz ;)
Proxa - Sro 02 Lip, 2008

bujacz jestes z moich stron ja ołtaszyn :D
Majic - Czw 03 Lip, 2008

Szukam chętnych na mała przejażdżkę.
Startowalibyśmy z rynku ( pl. solny ), a celem byłaby Srebna Góra, a konkretniej twierdza, która na niej się znajduje. Ponoc największa górska twierdza w Europie :hyhy: . Oczywiście jakieś zwiedzanie etc.
Jeżeli będzie czas i chęć skoczy się na chwile do Czech po zlotego bazanta :P , ale to już opcja dodatkowa.

Planowana data: weekend 12-13.06 ( pojechalibyśmy w dzień w który może więcej osób ).
Teoretycznie 160 km w obie strony + opcja czechy ok 160.

Bujacz - Czw 03 Lip, 2008

no to spoko mozna kiedys sie spotkac na jakas rundke po miescie :) a tak na marginesie to ja raczej odpadam po Polsce moge posmigac ale za granice niestety nie moge pojechac :(
salsafreak - Czw 03 Lip, 2008

:) ... ja też jestem chętny ale najpierw musze zacząć jeździć :D a moja suzi stoi w serwisie :kwasny:
Bujacz - Czw 03 Lip, 2008

ja nie moge sobie poradzic z obrotami dzisiaj nawet wymienilem zaworki gaznikowe i dalej nic a objawy ma takie ze wolno spada z obrotow albo lapie np 4 tys obr i tak trzyma i po pewnym czasie spadaja moze ktos wie co to sie dzieje bardzo byl bym wdzieczny za jakies info. Pozdrawiam Bujacz
Plaster - Czw 03 Lip, 2008

Majic jak widac chyba nic nie wyjdzie z Twojego pomyslu bo to, bo tamto... qrwa! a ja ciagle sam smigam :( ale mam juz pomysl. wpadam do wrocka w drugiej polowie sierpnia na 2,3 tygodnie co prawda bez GS-a ale kumpel ma diversion600 wiec pewnie bede robil za pasazera i sie spotkamy na solnym. o tym jeszcze pogadamy. ;)
Majic - Pią 04 Lip, 2008

Bujacz, sprawdź te tematy:
http://gs500.boo.pl/viewtopic.php?t=1434
http://gs500.boo.pl/viewtopic.php?t=67

Plaster, trochę więcej pozytywnych wibracji :P Jak nie teraz to kiedy indziej wypali. Będzie trzeba montować ekipa na razie na miasto :)

Andrew - Pią 04 Lip, 2008

Ja moze jutro odbiore GS z serwisu i juz powinienem smigac. Ale narazie jako ze swiezy jestem, wolalbym takie miejskie przejazdzki.
Majic, jak by moj GS byl na chodzie, moze ustawimy sie teraz na ktorys weekendowy wieczor? Sob, Nd? Ktos sie moze podlaczy jeszcze?

Majic - Pią 04 Lip, 2008

Pasuje mi niedziela wieczór ( w sobotę pracuje na paliwko :P ).
Andrew - Pią 04 Lip, 2008

ok, wstepnie nd wieczor. jak bede w sob na miescie to moze do Ciebie podjade? Gdzie pracujesz, na parkingu?
Majic - Pią 04 Lip, 2008

Nie, tym razem na partynicach w miasteczku Jack's City :P -> http://www.jackscity.com.pl/?wy=5. Jakbyś miał ochotę postrzelać z luku, wydoić krowę :D lub pojeździć na byku to wbijaj :P
Bujacz - Pią 04 Lip, 2008

ja tez chetnie posmigam w ten week dajcie znac tylko kiedy i gdzie :))
Bujacz - Nie 06 Lip, 2008

to jezdzimy cos dzisiaj ?;>
Majic - Nie 06 Lip, 2008

Dostałem info od Andrew, że jak dobrze pójdzie moto będzie mieć do odebrania w czwartek :x
Ale my możemy dziś o 20.00 spotka się wreszcie w tym rynku na solnym ( w tym rogu, gdzie bliżej do rynku ). Potem obgadamy co dalej :)

EDIT:
Niestety dotarłem o 20.15 i nikogo nie było. Ale tak sobie sam pojeździłem :P

Andrew - Sro 09 Lip, 2008

qurde, mam nadziej ze jutro, gora pojutrze odbiore moto z serwisu, bo juz na glodzie jestem... przydala by sie kolejna dawka... jazdy!

Panowie, jakies plany na weekend? Sob-Nd wieczor, jakis maly zlocik?? :hyhy:

Majic - Sro 09 Lip, 2008

Jak zwykle pracuje w sobote, ale nd wolna. Najpierw odbierz, a później pogadamy :P
Andrew - Czw 10 Lip, 2008

No odebralem :]
Wiec mozemy sie ustawic.

Tylko chyba bede musial do nich podjechac, bo jak sie nagrzeje to nie chce z obrotow schodzic... 3tys, pozniej 2tys, i dopiero 1200, albo zgasnie. Ktos to juz chyba opisal na forum...

Bujacz - Czw 10 Lip, 2008

no ja niestety zalogowalem sie i przeczytalem o tym spocie o 21 wiec bylo juz za pozno a podjechal bym... no ja tez mam cos pokrecone z tymi obrotami i nie moge dojsc do ladu Andrew a do jakiego serwisu oddajesz motor ?
a moze macie jakis taki tani i solidny serwis do polecenia ? ;>

Andrew - Czw 10 Lip, 2008

No ja oddalem do JM 100% motocykle, na Mickiewicza. narazie trudno mi powiedziec czy sa solidni, a czy tani to sprawa przedstawia sie nastepujaco:

gazniki (czyszcz.+synchro) 160zl,
zawory regulacja 80 + 2 plytki po 30
wymiana uszczelniaczy na przednich lagach 110 + olej 30 i uszczelniacze 30.

Za zalosc + wywazenie kola dalem 500zl.

Majic cos mi mowil ze niedziele ma wolna, wiec moze tak wstepnie nd wieczor jakis maly zlocik? :hyhy:

Majic - Sob 12 Lip, 2008

Niedziela -> 19.oo -> plac solny
Planowane 1,5-2 godzin jazdy :P
Obecność będzie sprawdzana :D

Andrew - Sob 12 Lip, 2008

No ja sie stawie na bank! :D
Byle tylko pogoda dopisala...

retro303 - Nie 13 Lip, 2008

Cześć witam panowie, ja nie dam rady niestety przyjechac dzis bo od 20-stej zaczynam prace...;( Co do 100%JM motocykle to nie polecam osobiscie tego nikomu. Amatorscy serwisanci, wszystko nie tak. Mieli mi wymienic tylko zestaw napedowy i olej- nic nie dokrecone, stopka do biegów zaraz spadla a co najlepsze wypieprzyli mi ten sworzenw silniku, jakos dalem sobie z tym rade. Sprzeglo sie slizgalo niewiadomo czemu, olej zostal wymieniony ale filt oczywiscie nie jak mi powiedzieli w innym serwisie. Nie dokrecone naciagi lancucha. Wulgarne chamu gdy im zwrocilem uwage na lipe jaka odwalili...
Andrew - Pon 14 Lip, 2008

uuuu.... nieladnie. :zly:

No ja sie teraz scieram z nimi bo mi gaznik robili i gs chodzi jak pralka....
z obrotow nie schodzi, nieraz zgasnie, przerywa. Bede dalej walczyl...

A jesli chodzi o jazde to moze i lepiej ze nie dales rady...
Bylo nieciekawie, burza z piorunami, troche nas zlalo z Majiciem, hehe

salsafreak - Pon 14 Lip, 2008

pisałem że JM100% z mickiewicza to syfff... :zdegustowany:
mam kolege w hondzie na ul.rakowej więc polecam :)
ja jutro odbieram swoją suzi więc może na ten weekend się odezwe i wpadne na rynek ale jeszcze zobaczymy
jutro lub środa załatwie oc i przegląd i jak moto będzie chodzić - chyba kranik jest zapchany, chociaż w serwisie normalnie palił - wole sam to zrobić bo troche to potrwa a w serwisie biorą za godzine pracy 96 zł ... :dontgetit:
... w końcu może będzie mi dane zrobić pierwsze kilometry :D

trzymajta się i do zobaczenia :)

sebastiantoja - Wto 15 Lip, 2008

Koniecznie zajrzyjcie! Czekamy na chętnych.

INFO O ZLOCIE

metalbeast - Sro 16 Lip, 2008

chłopaki, ale wam zazdroszcze ;| jestem z Głogowa (100km od Wro) i w sumie nie ma tu nikogo z kim mógłbym polatać... dopiero zacyznam więc jazda spokojna a i promień rozrzutu nie daleki - wiecie jak to jest kiedy zaczynacie.

A może ktoś jest z okolicy Głogowa???

Andrew - Sro 16 Lip, 2008

metalbeast, u nas niby jest troche wiary z Wrocka, ale cos kiepsko z frekwencja na zlocikach...

Jak sie troche rozkrecisz, to wiesz, 100 km to nie jest drugi koniec Polski, wiec zapraszamy! Moze w ktory weekend polatamy razem :hyhy:
Przy okazji Wrocek zwiedzisz ;-)

metalbeast - Sro 16 Lip, 2008

Andrew napisał/a:
Jak sie troche rozkrecisz, to wiesz, 100 km to nie jest drugi koniec Polski, wiec zapraszamy! Moze w ktory weekend polatamy razem :hyhy:
Przy okazji Wrocek zwiedzisz ;-)


no tak, ale muszę się wjezdzić. Ostatnio traska 50km mnie prawie wykończyła :zdziwko:
więc pewnei w tym sezonie nie bede się zapuszczał zbyt daleko. Szkoda tylko że nie mam tu z kim na miejscu pojezdzic - podpatrzyłbym może cos ;)

Bujacz - Sro 16 Lip, 2008

no ja w ten week niestety nie moglem polecialem na caly weekend nad jeziorko za zielona gore moze dzisiaj wieczorem gdzies w miescie ?;> reflektuje ktos ?;>
salsafreak - Sro 16 Lip, 2008

kiedyś mieszkałem troche w głogowie :)
na razie zaczynam jazde ... właściwie dzisiaj dopiero troche na terenie firmy się pokręciłem... jutro OC odbiore to zaczne ćwiczyć bardziej konkretnie :D
jak się wjeżdze to wybiore się do mamuśki to się zgadamy na weekend - mieszkałem na Piastowie II
...wypadałoby się też pokazać na rynku we wrocku ale na razie praktice praktice praktice :P

metalbeast - Sro 16 Lip, 2008

poważnie ? super !! :] może wkrótce sobie pojezdzimy, bo ja też spokojnie jeżdzę.
Zawsze jak byś tu jechał, można spotkać się po drodze czy juz na miejscu i się pokręcić, popatrzeć na motury itd ;D

A wiesz, że ja tak przez 2 dni po firmie krążyłem, aż mnie omal nie przeklęli :zdziwko:

salsafreak - Wto 22 Lip, 2008

dzisiaj około 18.00 ... chyba, byłem na ołtaszynie i widziałem od strony volkswagena gościa jadącego główną na gs'ie bez owiewki metalik, jasny niebieski, coś mi się zdaje że to ktoś z was :)
ja jechałem z prawej na mojej niebieskiej F'ce :P
dzisiaj już 100km zrobiłem... chyba brakuje mi mocy :D bo coś tak każdy na ścigu mnie łykał :D

salsafreak - Sro 23 Lip, 2008

dzisiaj widziałem F-ke z 2004 r. biała dupka a reszta niebieska na tablicach DW....
mam brata bliźniaka :P !! !

Majic - Czw 24 Lip, 2008

Omijać kretyna, który przemieszcza się czarnym sedanem ( passat albo jakies audi ) z rejestracja D1 KAMEL. Wczoraj jadąc na trasie Jelcz-Laskowice -> Wrocław jadąc ok 80-90 z plecaczkiem wyprzedził mnie mając na budziku ogromna prędkość ( podejrzewam, że lekko 150 ). Przejechał jakieś poł metra obok. Dodam tylko, że wczoraj mocno wiało i rzucało trochę motocyklem. Na dodatek asfalt jakby po nim orano...

Miałem trochę szczęścia, bo gdyby bardziej zawiało, gdyby była większa koleina...

Plaster - Sob 26 Lip, 2008

Majic a jaka trasa jedziesz na Jelcz-Laskowice ta wedlug drogowskazow, czy przez Dobrzykowice?? Ta druga jest spokojniejsza w sam raz na relaks z plecaczkiem :) Zaraz jak masz tablice koniec Wrocka to glowna droga na Jelcz skreca w prawo, a na Dobrzykowice jedziesz prosto. Polecam szczegolnie wieczorem przy zachodzie slonca ;)
Majic - Sob 26 Lip, 2008

Jeżdżę zawsze przez Dobrzykowice, bo krótsza i lepsza :)
Teraz jak się wraca z Jelcza jest objazd. Odbija się z Dobrzykowic przez Kiełczówek, Kąty i wjeżdża się ulicą Wilczycką na Strachocin. Strachocińską robią i jest możliwy ( teoretycznie ) tylko w jedną stronę. Ogółem na tym objeździe sa dwie fajne hopki i kilka winkli :)

Plaster - Nie 27 Lip, 2008

no tak jak zawsze u nas remonty, ale to dobrze bo bedzie lepiej. jeszcze troche i skontroluje osobiscie postep prac w naszym regionie :hyhy:
salsafreak - Nie 03 Sie, 2008

mi już znudziło się samotne pomykanie ... więc może next weekend coś wykombinujemy... jakieś spotkanko ? ... w stadzie to przynajmniej będę jeździł spokojnie :D
w środe oddaje do suzuki na czyszczenie gaźników ale mam nadzieje że na weekend będzie do odbioru :)

Plaster - Wto 05 Sie, 2008

Ja bede we Wrocku od poniedzialku ale bez GS-a. Bede robil za plecak u kumpla, wiec w ten sposob taz mozemy sie umowic i posmigac :D
Andrew - Sro 06 Sie, 2008

U mnie ostatnio kiepsko z czasem, w domu dwuipoltygodniowy bąbel, w dodatku goscia mam na weekend, ale jak ustalicie termin i miejsce (najlepiej na pl. Solnym, jak zawsze) to postaram sie dolaczyc.

pozdro

Plaster - Czw 07 Sie, 2008

TO GRATULACJE ANDREW :)
Andrew - Pią 08 Sie, 2008

No dzieki! ;-)

To moze wstepnie ustalimy cos? Np. niedziela, plac solny, 19.00, 20.00?

metalbeast - Sob 09 Sie, 2008

łeee, a nikt nie chce podjechać, chociaż do lubina :( ?
nie mam z kim polatać i smutno tak ;|

leon - Sob 09 Sie, 2008

Metalbeast, a czemu na zlot się nie wybrałeś? Jak chcesz polatać, to możesz jutro pode mnie się podłączyć. Z Krakowa wylatuję po 18. Do zlotowiczów planuję dołączyć późnym wieczorem.
Andrew - Nie 10 Sie, 2008

To co, bedzie ktos dzis wieczorem na Solnym??

Jak cos to dajcie info chociaz esem wczesniej: 888 912 702

salsafreak - Nie 10 Sie, 2008

hej :)
ja będę na solnym o 19.00
moge troche zaczekać
nie mam coś dzisiaj natchnienia ale moge gdzieś troszke polatać

697 60 65 74

metalbeast - Nie 10 Sie, 2008

oo kgdzie kraków a gdzie głogów ;] jeszcze nie mam skilla na dłuższe wycieczki, dla tego szukam ludzi w mojej okolicy.

A jeszcze do tego czekam na lucz do zaworów i szczelinomierz, bo już z tego co poprzedni właściciel przejechał + ja, wychodzi że 6000 sie zbliża, a i zacząłem słyszeć ze glośniej pracuje majn engine. Więc nie chce go katować ;]

Majic - Nie 10 Sie, 2008

Dziś spotkanie się udało. Trzy gs'y majestatycznie przejeżdżały przez maxymalne pipidówy pod wrockiem :P Następnym razem musimy wybra jakaś dłuższą traskę, bo ta była taka na zabicie czasu :)
leon - Nie 10 Sie, 2008

metalbeast napisał/a:
...jeszcze nie mam skilla na dłuższe wycieczki...


A ja wprost przeciwnie - od wczoraj do teraz do tysiąca brakło kilku km :) .Wreszcie nie czuję niedosytu :D

Sprężyna - Pon 11 Sie, 2008

Majic napisał/a:
Dziś spotkanie się udało.


Faaaajnie było. :hyhy:

Andrew - Pon 11 Sie, 2008

Majic napisał/a:
Dziś spotkanie się udało. Trzy gs'y majestatycznie przejeżdżały przez maxymalne pipidówy pod wrockiem :P Następnym razem musimy wybra jakaś dłuższą traskę, bo ta była taka na zabicie czasu :)


No bylo git.

Trzeba by na przyszlosc takie mini zloty jakos uwieczniac :D

Sprężyna - Pon 11 Sie, 2008

Andrew napisał/a:

Trzeba by na przyszlosc takie mini zloty jakos uwieczniac :D


Ja mogę się tym zająć - i tak tam z tyłu nic nie robię :D

Andrew - Wto 12 Sie, 2008

Ooo!

To juz mamy fotoreporterke!
Tylko jak Ty bedziesz jedna reka trzymala sie Majica a duga robila zdjecia? :hyhy:

Sprężyna - Wto 12 Sie, 2008

Andrew napisał/a:
Ooo!

To juz mamy fotoreporterke!
Tylko jak Ty bedziesz jedna reka trzymala sie Majica a duga robila zdjecia? :hyhy:


Przecież mogę się go udami trzymać : :D

Majic - Wto 12 Sie, 2008

Sprężyna napisał/a:
Andrew napisał/a:
Ooo!

To juz mamy fotoreporterke!
Tylko jak Ty bedziesz jedna reka trzymala sie Majica a duga robila zdjecia? :hyhy:


Przecież mogę się go udami trzymać : :D

Tą technikę ma opanowaną :hyhy:

Sprężyna - Wto 12 Sie, 2008

Majic napisał/a:
Tą technikę ma opanowaną :hyhy:


Po reklamie. :P

Plaster - Wto 12 Sie, 2008

jestem juz we wrocku :D kiedy robicie nastepne smiganie?? teraz pisze z kafejki wiec podaje swoj numer dla lepszego kontaktu 882 468 537
ps. Andrew to Ty jechales dzisiaj ok 16 przez ulice Wita Stwosza?? Jak tak to Ciebie widzialem ;)

Andrew - Sro 13 Sie, 2008

Mysle ze jak pogoda dopisze to w weekend jakas przejazdzka :hyhy:

Tak, jechalem w we wtorek przez Wita Stwosza ok16, taka mala przejazdzka kolo Rynku w drodze z pracy do domu ;)

Ty stales (czy jechales) gdzies motorem? Niestety Cie nie widzialem... :(

salsafreak - Sob 23 Sie, 2008

joł :)
jutro robie wypad w górki, tzn. chyba te sowie lub dalej
dzisiaj troche jeździłem za sobótką i takie górskie traski są cool :P
jeśli ktoś chętny to zapraszam

nara

Andrew - Wto 26 Sie, 2008

salsafreak napisał/a:
joł :)
jutro robie wypad w górki, tzn. chyba te sowie lub dalej
dzisiaj troche jeździłem za sobótką i takie górskie traski są cool :P
jeśli ktoś chętny to zapraszam

nara


Tez bym chetnie pojezdzil po jakis kretych drozkach, a nie tylko miasto... :wstyd:

Ale jak cos to dopiero za jakies 2 tyg, bo jutro nad morze jade :]

salsafreak - Wto 26 Sie, 2008

dobra... :) ja planuje teraz regularnie w weekendy - jak tylko pogoda pozwoli - latać w górki bo takie trasy są fajowe :P więc zapraszam... czuje że sezon to sieszybko skończy w tym roku :zdegustowany:
Majic - Sob 27 Wrz, 2008

Ostatni wpis miesiąc temu. Skandal panowie :P
Czy ktoś się interesował kiedy we wrocku jest zakończenie sezonu? Szukam po forach, ale nic nie mogę znaleźć.
Ostatnio spotkałem bujacza na mieście, dostałem cynk, że Andrew jeździ na moto do pracy... Ogółem jeżdżą i siedzą cicho... nieładnie, nieładnie. Może w niedziele małe spotkanie? Pogoda powinna jeszcze być ( to dla tych, którzy lubią słońce i 15+ stopni :P )

salsafreak - Sob 27 Wrz, 2008

no ja dzisiaj się wygramoliłem i troche polatam, nawet nie jest zimno a jutro może się spotkamy :)
Majic - Sob 27 Wrz, 2008

Ja jeżdżę codziennie czy pada czy nie :)

Może jutro ( niedziela ) zaczniemy o 13-14 i pokierujemy się w stronę Ślęży na jakiś mały relaksik ?

edit:
Wracając z miasta widziałem GS'a ( Legnicka na wysokości Kwiskiej ) w oryginalnym malowaniu z 92 ( czerwony w ?srebnych? pasach ) z czarnym kaskiem na kanapie. Kto to ? :P

Andrew - Pon 29 Wrz, 2008

Twardziel.... :hyhy:

ja ostatnio nie jezdze.. W poludnie jest ok ale rano jest z 5 stopni wiec do roboty samochodem...

A na weekend zajety zwykle jestem, ale moze przed zima jeszcze polatamy ;)

Miden - Czw 02 Paź, 2008

Witam,
jestem tutaj raczej nowy ;)

jak dobrze pójdzie, to planuję zakupić GSa na następny sezon. Myślę, że jest to dobry sprzęt na początek :)

Mam pytanko, do kogoś z Wrocławia (lub jego okolic). Czy mógłbym się z kimś spotkać i zobaczyć na żywo jak ta maszynka wygląda? Bo na zdjęciach wydaje się bardzo przyzwoita :)

Drugą sprawą (wiem jestem marudny :P ) - jest prośba - czy jeśli będę w trakcie zakupów, znalazł by się jakiś chętny, który by pojechałby ze mną tu i tam - zobaczyć sprzęt? Na samochodach się znam - na motocyklach - nie :)

I kiedy najlepiej kupić motor? Słyszałem opinię, że najlepszym terminem jest okres jesienno-zimowy. Wtedy bywa najtaniej. Ale jak tu zimą, po śniegu - odbyć jazdę testową? :szok:

/Pozdrawiam

Majic - Czw 02 Paź, 2008

Ja się zgłaszam na ochotnika :)
Co prawda mam starego ( '92 ) GS'a, ale jarego :P Zobaczysz co i jak. Wtedy będziesz mniej więcej wiedzieć na co zwracać uwagę. W podpisie jest mój nr. Wyślij eskę i się jakoś zgadamy.
Pozdro

Miden - Pią 03 Paź, 2008

Ok :)
napisałem esa i odezwałem się na gg :)

Paca - Sro 08 Paź, 2008

Witam Panów !

Wpadłem przypadkiem i widzę, że jakieś straszne rzeczy wypisujecie ! Jak to nie jeździcie ?! co jakiś czas naprawdę pogoda jest spoko. Ja jeżdżę prawie codziennie na uczelnie na moto i jest w pytkę :)

Jeżeli ktoś chce gdzieś polatać to jestem bardzo chętny a i może uda się skołować kolegę na Hondzie Shadow, więc może być nieźle.

Ogólnie to śmigam GS-em Slingshotem rocznik 93 i pozdrawiam :)

Plaster - Sro 08 Paź, 2008

hej Paca masz taki sam opis jak ja :P
Paca - Czw 09 Paź, 2008

Plaster napisał/a:
hej Paca masz taki sam opis jak ja

kuurcze rzeczywiście ! :) myślałem, że będę fajny i oryginalny ale jednak średnio mi to wyszło :)



No nie mówcie nawet, że dziś nie śmigaliście na moto ! Taka pogoda to skarb ! :serce: :zdrowko: :!: :padam: :padam: :padam:

Robi28 - Czw 09 Paź, 2008

wybieram sie w sobote do wroclawia przylece droga 94 od opola, jade na śniadeckich, może jest ktoś chetny spotkac sie pod miastem i mnie podeskortowac, bylo by szybciej bo ponoc tam remont i jakies objazdy, bylbym ok 10 rano?
Majic - Czw 09 Paź, 2008

Ja jestem chętny. Czekałbym w radwanicach.
Robi28 - Pią 10 Paź, 2008

ok pasuje , jest tam jakaś stacja, gdzie sie trafimy?
Majic - Pią 10 Paź, 2008

Jadąc do Wrocka po prawej stronie będzie Orlen. Tam będziemy mogli się spotkać.
Robi28 - Pią 10 Paź, 2008

napisałem ci smsa , pasuje ci?
Majic - Sob 11 Paź, 2008

Zdechła mi bateria i nie mogłem odpisać. Na dodatek zostałem komórkę w pracy :P
Jeżeli chodziło o godzinę 10 to pasuje. Będę jutro czekać na tej stacji.

Robi28 - Nie 12 Paź, 2008

Dzięki wielkie dla kolegi Majica za pilotaż
Dzięki temu poświęciłem więcej czasu koleżance :))
ależ ten wrocek rozkopany

Majic - Nie 12 Paź, 2008

Koleżance... hehehe... ok ok :)
Co prawda Wrocław teraz z każdej strony jest rozkopany, ale jak skończą będzie wypas :)
Powiedz mi jeszcze jaką masz włożoną żarówkę z przodu, bo bardzo ładne biało neibieskie światło dawała w dzień w lusterku, że pewnie w nocy jest miodzio.

salsafreak - Nie 12 Paź, 2008

witam :)
dzisiaj jak i wczoraj latałem.
wczoraj troche wokół sobótki i dzisiaj zapuściłem się w górki :P
znów nikogo ze sobą nie zabrałem... :| ale u mnie tak jest - wyjde z domu nagle i mnie już nie ma przez cały dzień ale za to gs'ów widziałem tyle że nie nalicze :P
tak właściwie to w promieniu 80 - 120 kilometrów od wrocka jest dużo fajnych tras, polecam :)

Paca - Nie 12 Paź, 2008

salsafreak napisał/a:
w promieniu 80 - 120 kilometrów od wrocka jest dużo fajnych tras

zgadzam się w 100% ! w którą stronę by nie pojechać to jest coś fajnego :)

ja dziś śmigałem po dolinie Baryczy i okolicach Trzebnicy tak spacerowo. grunt to spontan !

salsafreak - Nie 12 Paź, 2008

mnie to ciagnie w góry... jakieś fajne traski i widoki a powrót to dla odmiany szybkie proste po asfalcie :P
Robi28 - Pon 13 Paź, 2008

ok powiem tak kupiłem je w tesco :) jakiś rok temu
na opakowaniu pisze tak Super jasne H4 P43T 12v60/55W
żarówa jest koloru niebieskiego w opakowaniu po 2 szt
cena jak za zwykłe

koleżanka się cieszyła że miałem dla niej więcej czasu, dzieki tobie, docenia to :))

metalbeast - Sro 15 Paź, 2008

ponowie moje pytanie czy jest ktoś z okolic Głogowa, chętny do pośmigania??? bo poza nieśmiałym kolegą z Polkowic, który chyba lubi latać sam, nikogo na forum nie zauważyłem, ale kto wie? widziałem ostatnio gości na GSie i R-5 ;/ akurat stałem pod sklepem bez moto ;( złapałbym taki kontakt, bo koledzy na lytrach to nie do jazdy...
aanda - Sro 15 Paź, 2008

Nieśmiały kolega z Polkowic :-) jaka ksywa :-) . Kolego metalbeast ja dopiero w poniedziałek 13 października zdałem prawko (muszę się pochwalić że za pierwszym razem) - prawdopodobnie dostane je pod koniec października dlatego nic nie zaproponowałem jak dostane prawko na pewno się ugadamy-pozdrawiam ! A&A
Lemon - Sro 15 Paź, 2008

aanda napisał/a:
13 października zdałem prawko ... prawdopodobnie dostane je pod koniec października

Ty weź lepiej sprawdz bo moim zdaniem już dawno na Ciebie czeka ;)
teraz prawko wyrabia sie w 3. do 5. dni
;)

Robi28 - Sro 15 Paź, 2008

u nas z ośrodka egz. do wydziału papiery po tyg. przychodzą , potem trza zapłacić i po ok 5 - 7 dniach jest gotowe
metalbeast - Czw 16 Paź, 2008

aanda napisał/a:
prawdopodobnie dostane je pod koniec października dlatego nic nie zaproponowałem jak dostane prawko na pewno się ugadamy-pozdrawiam


eee no to panie, trzeba było tak od razu :) ale ta ksywe to ci kto inny wymyślił. Zobacz do powitań :> jak będziesz miał prawko i chciał polatać, to chętnie. Ja jak zdałem ledwo co, to nikogo nie znałem i sam musiałem latać :< kibel troche, ale jakoś poszło. Ludzie z wro pisali, żebym przyjechał, a dla mnie to za daleko było. A ja nie szaleje jakos, więc co 2 gs to nie jeden

Paca - Pon 20 Paź, 2008

śmigał może ktoś z was dziś fioletowym GSem po Legnickiej ?
Majic - Pon 20 Paź, 2008

To ja :)
Codziennie śmigam na moto w tym rejonach :P
Gdzie byłeś, że Ciebie nie widziałem? :)

aanda - Pon 20 Paź, 2008

A którego dzisiaj widziałem koło szkoły 5 na Skalników - wydaje mi się że był to czarny GS !
Pozdro
P.S. Paca mamy identyczne malowania motorów :-) !

Paca - Wto 21 Paź, 2008

Majic napisał/a:

Gdzie byłeś, że Ciebie nie widziałem? :)


w autobusie "E" :) no niestety nie mam garażu pod domem i jak ten ostatni cieć zawiozłem moto do garażu w Mirkowie(na zimę) i jestem skazany na volvo 7000 :)

aanda napisał/a:

P.S. Paca mamy identyczne malowania motorów :-) !

czyli to najładniejsze :D :cwaniak: :padam: :D

Majic - Sro 22 Paź, 2008

Paca napisał/a:
Majic napisał/a:

Gdzie byłeś, że Ciebie nie widziałem? :)


w autobusie "E" :)

Pospieszny... burżuj :D
Co do burżujstwa to kiedyś kobita wygrała 50zł do wykorzystania w pewnej restauracji w Magnolii. Ja sobie wziąłem jakiegoś indyka, a kobitka łososia. Do tego jakiś kompot i na deser po wielkim kawałku szarlotki. Jesteśmy w połowie posiłku, a obok nas przechodzilo 3 małolatów, popatrzyli na nas i jeden z nich na głos:
jebane burżuje...
Polewalem :P

Paca - Sro 22 Paź, 2008

mistrzowski tekst :D :D
Grzechu16 - Sro 22 Paź, 2008

Haha jaki zal z tym tekstem :D
Plaster - Sro 22 Paź, 2008

doobree doobree!! :hurra:
Paca - Czw 23 Paź, 2008

no przed chwilą widziałem prawdziwego kozaka koło FATu: na termometrze 5 stopni, wilgotno jak cholera, mgła itp. no koszmar , a ten na GSiku pogina w stronę klecińskiej :) szacun ! :padam: :przestraszony:
Majic - Czw 23 Paź, 2008

Możliwe, że to ja :P
Wracałem z Radwanic. Armii Krajowej -> Hallera -> FAT -> Klecińska :)
Ogółem dziś mogę powiedzieć, że było zimnawo ( nie zimno tylko zimnawo :P ). Co prawda tylko w nogi, bo nie mam odpowiednich butów, ale pod kurtką miałem koszulkę z krótkim rękawkiem i było ok. Obiecałem sobie, że będę jeździć do pierwszego śniegu. Co z tego wyniknie to zobaczymy :)

Paca - Pią 24 Paź, 2008

no to jesteś kozak ! :D

ja dziś miałem jazdy rano i było ok 6 stopni, ale na szczęście podpinka i kominiara mega dają rady :)

Sprężyna - Nie 26 Paź, 2008

Majic napisał/a:
Ja sobie wziąłem jakiegoś indyka, a kobitka łososia.


Majuś, to nie był łosoś, nie wspominałeś o frytkach, kluskach śląskich, sałatkach i małolatów było dwóch :wstyd:
Ale mniejsza o szczegóły, gdy o puentę się rozchodzi. :rotfl:

A, no i chciałam tylko powiedzieć, że jestem z Polkowic. :D

Majic - Nie 26 Paź, 2008

... rozmowa kontrolowana ... rozmowa kontrolowana ... :wstyd:
Sprężyna - Nie 26 Paź, 2008

Majic napisał/a:
... rozmowa kontrolowana ... rozmowa kontrolowana ... :wstyd:


Oooo, już wstałeś? :szok:

Paca - Pon 27 Paź, 2008

panie i panowie !

Przed godzinką zdałem prawko kat. "A" i się chwalę ! Tak więc do zobaczenia na drodze ! :rotfl: :D :oczami: :) ;) :] :P :padam:

Plaster - Pon 27 Paź, 2008

gratulacje!! zycze bezpiecznej jazdy :D
Plaster - Sro 29 Paź, 2008

hej! koledzy i kolezanki zapiszcie sie do naszej grupy. ja juz tam jestem a samemu jakos tak nudno :zdrowko:
Paca - Sro 29 Paź, 2008

ja ciagle oczekuje na przyjęcie.


btw ile czekaliście na prawko od momentu wpłacenia tych 70zł ?

Lemon - Sro 29 Paź, 2008

w 5-7 dni powinno byc w WK.
aanda - Pią 31 Paź, 2008

Ja 13 października zdałem egzamin, na następny dzień wpłaciłem te 70 zł i dopiero wczoraj to jest 30 październik odebrałem prawko ! Pozdrawiam ! A&A
Paca - Pią 31 Paź, 2008

no nic, trzeba czekać.


btw. musimy kiedyś się ustawić i sprawdzić działanie bliźniaczych GSów aanda, :]

aanda - Sob 01 Lis, 2008

Ano musimy - latałem sobie wczoraj po Polkowicach, Lubinie, Głogowie :-) !! !!
metalbeast - Sob 01 Lis, 2008

o to trzeba było się odezwać :] ciekawa okolica, a przecież ja jestem z glg.
Plaster - Wto 04 Lis, 2008

Bujacz napisał/a:
No witam zastalem dzisiaj karteczke z tym adresem z zaproszeniem na jakies traski itp ja jestem jak najbardziej za Pozdrawiam Bujacz ;)
witam :) hehe to pewnie sprawka Majica :D
Paca - Sro 12 Lis, 2008

zainwestowałem dziś w siebie i kupiłem w Biedronce przy ul.Lotniczej wieszak na ciuchy :) wręcz idealnie spełnia funkcje wieszaka na ubranko na moto ! nie wygląda zbyt solidnie ale jak na razie daje rady :) nie żeby polecał i zachwalał , raczej informuje, że jest i można obczaić. :hyhy:

[ Dodano: Pią 14 Lis, 2008 ]
no panowie jutro mój pierwszy trip z prawkiem :) trzymajcie kciuki za pogodę i puszkarzy :) :padam:

no panowie ! zrobiłem dziś 130km, do Wołowa przez Trzebnicę i Oborniki, i powiem wam, że sama radość :) Ubrany byłem co prawda jak uczestnik wyprawy na Kaukaz zimą ale dzięki temu przez całą drogę było mi ciepło jak w lecie:) Spotkałem nawet 2 motocyklistów a puszkarze czasami patrzyli ze zdziwieniem, że jeszcze ktoś lata :) Nie ma to jak jazda z prawkiem :) pozdro.

Plaster - Sob 29 Lis, 2008

Paca no to gratki :super: dzisiaj tak sobie pomyslalem ze mozna sie spotkac we wrocku na chmielowym plynie :zdrowko: moze ktos jeszcze dolaczy :hyhy: ja bede od 21 grudnia do 2 stycznia wiec... jestem wtedy dyspozycyjny :P
Paca - Sob 29 Lis, 2008

jestem jak najbardziej za tylko musimy namówić resztę dolnośląskiej/wrocławskiej ekipy i się wybrać. KTO JESZCZE CHĘTNY ?! :przestraszony:
ghostrider - Sro 03 Gru, 2008

MotoMikołaje:

http://gs500.boo.pl/viewtopic.php?t=2360

Paca - Pią 12 Gru, 2008

chciałem jutro was rozruszać i śmignąć gdzieś nie za daleko, ale jutro tylko 4 stopnia powyżej zera więc kapkę zimnawo.

zima to su*a jedank :znudzony:

Majic - Pią 12 Gru, 2008

Zapomnij, że z wyprzedzeniem pół dnia coś zorganizujesz :P
Paca - Pią 12 Gru, 2008

ależ ja nie chcę nic organizować! :) po prostu jutro ma być ładnie i jak ktoś ma ochotę to można sobie pośmigać kapeczkę ! tak niezobowiązująco.
Plaster - Sob 13 Gru, 2008

Majic napisał/a:
Zapomnij, że z wyprzedzeniem pół dnia coś zorganizujesz :P

to ja przypominam z duzym wyprzedzeniem o spotkaniu przy piwku o ktorym juz pisalem wczesniej. chcialbym was zobaczyc na zywo :D :D

Majic - Nie 14 Gru, 2008

A to się da jeszcze zrobić :D
VictorZ - Pon 15 Gru, 2008

w sumie na forum to nowy jestem, ale piwko nie jest dla mnie nowością więc chętnie wspomogę nasze państewko akcyzą z kilku wypitych piwek. pozdro

czy macie już jakiś termin?

pozrdo

Plaster - Wto 16 Gru, 2008

siema ;) no to fajnie ze jestes chcetny na spotkanko. jak juz wczesniej pisalem jestem we Wrocku od 21grudnia do 2stycznia i w tym czasie mozemy ustalic termin tak aby wszystkim pasowalo. wydaje mi sie ze 1 i 2 styczen raczej odpada, hehe sami wiecie jak jest :P
to moze na poczatek zaproponuje termin 27grudzien, napiszcie czy wam pasuje jak nie to bedziemy szukac dalej :)

salsafreak - Sro 24 Gru, 2008

chciałbym powiedzieć "Wesołych" dla wszystkich gs'owców z dolnegośląska :)
i nie zapomnijcie pogadać dziś wieczorem z waszymi maszynami :P

do zobaczenia na wiosne :D

Majic - Sro 24 Gru, 2008

salsafreak napisał/a:
do zobaczenia na wiosne :D

Z racji tego, że Plaster przyjechał do Wrocka ( zawsze jakiś pretekst :D ) proponuje pogaduchy przy trunku 27 grudnia ( sobota ) godzina 19.oo przy Fredrze na rynku.
Obecność obowiązkowa - respektowane tylko poważne zwolnienia ( usprawiedliwienie żony/narzeczonej/dziewczyny/kolezaznki nie jest ważne :P ).

Paca - Sro 24 Gru, 2008

masakrycznie mi nie pasuje bo mam gówniane spotkanie rodzinne czyli...


....

..

BĘDĘ NA 100% ! :D

Plaster - Czw 25 Gru, 2008

witam :) fajnie ze jestescie chetni hehe!! ja juz widzialem Majica zupelnie przypadkowo, jaki ten Wrocek maly ;) ja tez bede na 100%

[ Dodano: Nie 28 Gru, 2008 ]
co jest ludziska! Wrocek jeszcze istnieje?? bo zaczynam w to watpic... na spotkanie przyszly tylko dwie osoby :kwasny:
czyli Ja i Majic, a reszta chyba w tym czasie walila konia pod koldra :P
ps. Paca 100% to 100% eehh :mur:

Paca - Sro 07 Sty, 2009

Plaster napisał/a:
ps. Paca 100% to 100% eehh

mega głupio wyszło ale cóż...wybaczcie. :/

teraz pytanie zadam: wybierają się jacyś kozacy na WOŚP na moto?

Majic - Czw 08 Sty, 2009

Paca napisał/a:
teraz pytanie zadam: wybierają się jacyś kozacy na WOŚP na moto?

Będę na '100%' :x

Andrew - Czw 08 Sty, 2009

Wy to jestescie jednak twardziele... ;-)

A nie orientujecie sie czy nie ma jakiegos zorganizowanego zlotu na moto w WOSP?
Jest np. przejazd rowerami po miescie. Chyba ze sie do rowerzystów przyłączymy na moto.. :hyhy:

Majic - Czw 08 Sty, 2009

Andrew napisał/a:
A nie orientujecie sie czy nie ma jakiegos zorganizowanego zlotu na moto w WOSP?
Jest np. przejazd rowerami po miescie. Chyba ze sie do rowerzystów przyłączymy na moto.. :hyhy:

http://forum.motocyklisto...howtopic=108886

Andrew - Pią 09 Sty, 2009

aha, czyli o 12 kolo Aquaparku.
Hm... ja postaram sie byc.
Ale przylaczamy sie do akcji wozenia dzieciakow za kase dla WOSP?? :D

[ Dodano: Sob 10 Sty, 2009 ]
To kto ostatecznie deklaruje sie na jutro?
Majic nie da rady. Ja zobacze rano. jesli bedzie na plusie przed poludniem to postaram sie podjechac, ale tak ok 12.30

Paca - Czw 05 Lut, 2009

W sobotę ma być około 10 stopni. Ktoś chętny na małe rozpoczęcie sezonu ? :)
Andrew - Czw 05 Lut, 2009

czyzby to bylo juz rozpoczecie sezonu??
:]
chyba jeszcze za wczesnie...
Tak czy inaczej ja sie pisze. Jak dla mnie to ok 12 jest ok.

Paca - Czw 05 Lut, 2009

Andrew napisał/a:
Tak czy inaczej ja sie pisze. Jak dla mnie to ok 12 jest ok.

to jest piękna postawa!

gdzie się spotykamy? proponuję jakąś stację benzynową np. tą pod pasażem grunwaldzkim gdzie kiedyś z Majiciem się ustawialiśmy.

Andrew - Pią 06 Lut, 2009

no to o 12 na Orlenie przy rondzie.

Cholera, cos mnie dzisiaj chorobsko rozbiera, oby jutro bylo ok.
Pogoda ma byc w sumie taka srednia, troche moze popadac..
:kwasny:

Paca - Sob 07 Lut, 2009

oka ! :] zapraszamy wszystkich ! :padam:

[ Dodano: Sob 07 Lut, 2009 ]
No i pośmigane ! Dzięki Andrew za wspólne rozpoczęcie sezonu :) Kilka fot poniżej. :]









Andrew - Nie 08 Lut, 2009

no bylo spoko.
Moze na przyszly raz nas wiecej bedzie :]

Plaster - Wto 10 Lut, 2009

A gdzie takie samolociki stoja?? Czy to nie sa okolice Psiego Pola??
Andrew - Sro 11 Lut, 2009

to Orle Gniazdo kolo Maślic. :D

[ Dodano: Nie 15 Lut, 2009 ]
A moze ktos bylby zainteresowanym wycieczka do Brna?
To nie az tak daleko od nas ;)

http://www.forum.gs500.pl...p?p=38536#38536
http://www.brnograndprix.com/

ghostrider - Czw 05 Mar, 2009

http://www.forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=2752
Plaster - Nie 08 Mar, 2009

znacie kolesia?? z tego co napisal to GS-a juz sprzedal
http://www.youtube.com/wa...feature=related

salsafreak - Czw 12 Mar, 2009

witam
mimo że w to nie wierze to weekend ma być podobno w miare ciepły :D
ja planuje otawrcie sezonu więc gdzieś się bujne
jesli jest ktoś chętny to zapraszam póki jeszcze mam sprzęt :P

Paca - Czw 12 Mar, 2009

przedni pomysł. jeśli naprawdę będzie pogoda to z chęcią się przyłączę. naprawdę = więcej niż 7stopni i sucho :)


a jednak ma padać. :/

salsafreak - Pią 13 Mar, 2009

własnie wstałem i załamka... :zdziwko: białe ścierwo znów spadło z nieba :zly:
ale na pewno jutro lub w niedziele będzie ładnie :]
dla mnie minimum 12 stopni... i bardzo sucho - jestem wybredny :D
dam znać jutro koło 10.00 co i jak
nara

Majic - Pią 13 Mar, 2009

Nie warto patrzyć na te ich próby odgadnięcia pogody. Nie potrafią nawet przewidzieć co będzie jutro...
Trzeba w niedziele podjąć decyzje czy jedziemy czy nie.

Paca - Pią 13 Mar, 2009

ja jestem zawsze ready to race :) będę czekał na info.

http://new.meteo.pl/php/m...cname=Wroc%B3aw niestety najczęściej się sprawdza.

[ Dodano: Pon 30 Mar, 2009 ]
chętny ktoś z Wrocławia i okolic na rozpoczęcie w Częstochowie ? najchętniej poleciałbym na jeden dzień bo spanie pod namiotem w kwietniu to nie najlepszy pomysł. Jestem otwarty na wszelkie propozycje :)

Majic - Czw 02 Kwi, 2009

Częstochowa to jeszcze odległy termin, ale w ten weekend ( konkretnie to niedziela ) planuje wyjechać gdzieś za miasto. Jest ktoś chętny ?
Na miejscu spotkania rzuci się kostką w którą stronę mamy jechać...

Andrew - Czw 02 Kwi, 2009

ja wstepnie bym sie pisal. W zasadzie umowilem sie z dwoma kumplami z pracy na jakas jazde po miescie (jeden niedawno kupil moto i nie czuje sie jeszcze pewnie), ale mozemy polaczyc nasze sily ;0

EDIT:
Mozemy sie ustawic na solnym, tylko pytanie do poludnia czy po poludniu?

Majic - Czw 02 Kwi, 2009

Niech będzie 11.3o na solnym.

Paca, widziałem dziś Twój bike pod B4. Chciałem obok zaparkować, ale stwierdziłem, że już za dużo maszynek i stanąłem na swoim miejscu ( pod B1 :) ).

Paca - Czw 02 Kwi, 2009

Kuurcze Majic tak myślałem, że to Ty :D Jak się zbierałem do domu to kątem oka zauważyłem wdzięczne rysy GSa :)
Andrew - Pią 03 Kwi, 2009

Majic napisał/a:
Niech będzie 11.3o na solnym.

Paca, widziałem dziś Twój bike pod B4. Chciałem obok zaparkować, ale stwierdziłem, że już za dużo maszynek i stanąłem na swoim miejscu ( pod B1 :) ).


to moze o 11..? :]
Potrzebuje byc w miare wczesnie w domu...

salsafreak - Pią 03 Kwi, 2009

hej :)
mam rozumieć że niedziela 11.00 na solnym tak ?
jeśli tak to wpadne bo w weekend chce troche polatać
w sobote lece w górki :P
697606574

Plaster - Pią 03 Kwi, 2009

http://miasta.gazeta.pl/w...ampaign=1077917
Jesli go zobaczycie dzwoncie :!:

Andrew - Pią 03 Kwi, 2009

widzieliscie prognoze pogody na nd? Kurcze, ma padac, przynajmniej po poludniu...
Ryzykujemy w niedziele czy moze jutro bysmy dali rade sie ustawic? Troche pozno na zmiany planow, ale jak byscie cos ustalili to dajcie esem raz dwa znac pod 888 912 702 bo u mnie kiepsko z netem... :kwasny:

salsafreak - Nie 05 Kwi, 2009

pierwszy... ;)
kolejne spotkanie zakończone... zaliczone do udanych nie biorąc pod uwage "stada zasapanych, spocnych kolarzy", którzy wszystko popsuli.... :kwasny:

czekam na foty :P

Andrew - Nie 05 Kwi, 2009

kilka fotek wpadnie jutro :D
coz, kolarz tez czlowiek...

Majic - Nie 05 Kwi, 2009

Dziś wieczorem wyruszyłem jeszcze w podbój miasta z plecaczkiem. Przez przypadek dotarłem na ulice sportową, a tam stał czarny GS w malowaniu z 93. Ktoś z forum może ?
Andrew - Pon 06 Kwi, 2009

Pierwszy zlocik utrwalony!

:hyhy:

Majic, Salsafreak, myslelismy ze pojedziecie z nami w lewo przez Karmelkowa...
:D

salsafreak - Pon 06 Kwi, 2009

wow... no nieźle :P
dzięki za foty :padam:

Paca - Pon 06 Kwi, 2009

foty pierwsza klasa ! następnym razem mam nadzieje, że i ja dam rade się zjawić.
Andrew - Czw 09 Kwi, 2009

Jutro ok 11 umowilem sie z kolesiem pod motoracerem na Lokietka na male zakupy. Potem kilka rundek po miescie. Pisze sie kto??
:hyhy:

salsafreak - Czw 09 Kwi, 2009

no ja o tej porze to w pracy... ale chetnie bym zobaczył co tak mają i gdzieś polatał
chyba dopiero w weekend tzn. sobota lub niedziela polece w trase wokół wałbrzycha.... jakies 200 km max. wychodzi :P

pozdro

Andrew - Czw 09 Kwi, 2009

No ja akurat mam wolne :D

Generalnie chcialbym gdzies polatac w przyszly weekend.
Ktos sie wybiera na old timer bazar w niedziele 19.04? Moze by rano na bazar a pozniej maly wylot poza miasto?? :hyhy:

salsafreak - Czw 09 Kwi, 2009

ja się wybieram na bazar a moto trzymam hale obok więc mi pasuje... jak będzie pogoda to możemy się gdzieś wybrać :P
Paca - Czw 09 Kwi, 2009

a może jutro jakieś latanko ? :D
Andrew - Czw 09 Kwi, 2009

no jutro jestem ustawiony na 11 na solnym z kolesiem. jedziemy do motoracera na Lokietka a pozniej kilka rundek po miescie. Jak Ci pasuje to badz o 11,

pozdro

[ Dodano: Sro 15 Kwi, 2009 ]
Ktos sie wybiera rano w niedziele na Old timer bazar? Moze jako sie ustawimy a pozniej male latanko?
Oprocz tego wybieracie sie na otwarte dni suzuki 18-19.04?
W sobote moze byc mokro, ale niedziela ma byc podobno ok.

;)

Sorki, male sprostowanie, old timer bazar jest 26 nie 19....
nie mniej mozemy sie skumac w niedziele na jakie latanko ;p

[ Dodano: Wto 21 Kwi, 2009 ]
Z kolesiem z pracy umowilem sie, ze w niedziele pojedziemy na old timer bazar z rana, a potem polatamy.
Cos dzieje sie w Jelczu i chyba tam podjedziemy. Sa inni chetni? :hyhy:
http://images41.fotosik.p...db51ed06med.jpg

edit:
sorki, ten zlocik jest w sobote jednak, kiedy to bede na kacu... :D

Paca - Sro 22 Kwi, 2009

"Msza Św z poświęceniem motocykli odbędzie się tradycyjnie w Katedrze Marii Magdaleny ul. Szewska 26.04.2009 o godz 14.00. Po mszy parada do Orlego Gniazda, tam mamy poczęstunek, gorąca grochówa z pieczywem. W tym dniu jest motobazar we wrocku więc zapraszam po bazarze. pozdrawiam szerokiej drogi czacha"

będziecie ?

Andrew - Sro 22 Kwi, 2009

no bedziemy, bedziemy! Tylko ja max 16 musze sie zawijac, bo po rodzinke do Lodzi lece...
a skad czerpnąłes to info? :D

Paca - Sro 22 Kwi, 2009

z www.swbikers.pl jak zwykle :)

a co z resztą ? Majic ? Salsafreak ?

Majic - Sro 22 Kwi, 2009

Pewnie, że będę... z pleczackiem :) . Wcześniej jeszcze z Andrzejem będziemy na bazarze.
Paca - Sro 22 Kwi, 2009

a pozostali wrocławscy GSiarze ?:)
Andrew - Pią 24 Kwi, 2009

Ja chcialbym byc w miare wczesnie na bazarze, jako, ze pozniej nie mam wiele czasu.
O ktorej bysmy mogli sie ustawic? 9-10 gdzies na miescie?

Paca - Pią 24 Kwi, 2009

9-10 jak najbardziej. akurat będzie czas żeby połazić po bazarze a potem zwinąć się do miasta. przy czym bardziej 10 niż 9 :)
salsafreak - Pią 24 Kwi, 2009

hej
dzisiaj miałem szkolenie i nawet nie miałem czasu wskoczyć na forum :|
no ja moge się pojawić w niedziele... jestem troche przeziębiony więc sobota w łóżku ale w niedziele spox
tylko bazar to sobie odpuszczam bo nic nie potrzebuje... moto stacjonuje na hali obok :) więc na pewno koło 10.00 będę na giełdzie hurtu przy karmelkowej.

see ya :P

Andrew - Sob 25 Kwi, 2009

Ja sie chyba ustawie z kolesiem ok 10 na BP skrzyzowanie Hallera i Grabiszyńskiej.
Moze tam sie umowimy i potem pojedziemy na bazar?
Salsafreak, nie wiem jak reszta, ale ja chcialem troche pochodzic po bazarze i cos kupic, wiec mysle za nawet ze 2 h zejdzie. Ty nie chcesz wejsc, chociaz zeby moto poogladac?

Paca - Wto 28 Kwi, 2009

http://www.forum.gs500.pl...p?p=45992#45992 <--- co wy na to ?
Andrew - Pią 01 Maj, 2009

Panowie, jakies latanko jutro lub w niedziele, popoludnie badz wieczor?
;)

salsafreak - Pią 01 Maj, 2009

no ja mam dosyć... byłem w czechach i ledwo żyje :P zrobiłem 400 km, poza tym moja "f-ka" w drodze powrotnej pojechała bokiem a ja za nią więc musimy obydwoje dojść do siebie... :kwasny:
Paca - Sob 02 Maj, 2009

no ja poważnie rozważam niedzielną traskę. Kolega na shadowce 600 się najpewniej dołączy. pytanie tylko jedno - dokąd? my ostatnio myśleliśmy nad Otmuchowem bo to ok 90km w jedna stronę no i dające rade widoki nad zalewem. jeżeli masz/macie jakiś lepszy pomysł to nie krępujcie się ! :)
Andrew - Sob 02 Maj, 2009

salsafreak napisał/a:
no ja mam dosyć... byłem w czechach i ledwo żyje :P zrobiłem 400 km, poza tym moja "f-ka" w drodze powrotnej pojechała bokiem a ja za nią więc musimy obydwoje dojść do siebie... :kwasny:


Salsa, cos powaznego? Tzn byl jakis slizg? Szybko jechales?

Dzis bylem z kolesiem w Jelczu wieczorkiem. Wczesniej byly pokazy streetowców, ale nie widzialem.
Ogólnie odbywa sie tam majówka, koncerty, pokazy itp. Wczoraj byl T. Love, jutro Lady Punk o 21. Jutro na dluzsze latanie nie dam rady, ale chce sie wybrac na Lady Punk. Ktos sie moze przylaczy? :hyhy:

salsafreak - Nie 03 Maj, 2009

właściwie to moje szorowanie po przydrożnej drodze miałem na własne życzenie :kwasny:
wracałem do domu i już byłem zmęczony więc już nie myślałem... zachciało mi się zatrzymać za potrzebą więc nagle zdecydowałem się na hamowanie i zjazd na polną drogę :/ niestety na poboczu był piach z kamieniami i straciłem kontakt z nawierzchnią, moto poleciało po ziemi ze dwa metry a ja obok niej na plecach. planowałem założyć zbroje i cieszę się że tego nie zrobiłem bo na pewno miałbym więcej siniaków i zadrapań... na barku miałem ochraniacz i jest nieźle przetarty - kurtka się sprawdziła w miarę :P rękawice oraz buty też ale spodnie nie !
suzi ma pięknie przetarty wydech na całej długości, zdartą zaślepke dekla, owiewka też ładnie przetarta - w dodatku jeszcze bardziej się zdeformowała z przodu i nie jest taka jak powinna być chociaż widać to tylko z perspektywy kierującego moto, migacz do wymiany no i najważniejsze moto jedzie prosto ale chyba kierownica się skrzywiła bo ciągnie na prawo :zalamany: rozebrałem przód i niby brak śladów czy jakiś niesymetrii na pierwszy rzut oka... dzisiaj sprawdze jak ją rozbiore bo wydaje mi sie że prawa część jest lekko zgięta w prawo - mam nadzieje że to jest przyczyna :niepewny:
szkoda, bo miałem go już sprzedawać a teraz to porażka... odezwe się wkrótce :cwaniak:

Andrew - Pon 04 Maj, 2009

no to nieladnie.. ale coz, zdarza sie, nawet najlepszym!
Dobrze ze Ty caly jestes!

maykels - Sro 06 Maj, 2009

Witam. Jest ktoś chętny i poprowadzi po okolicach Kłodzka?? http://www.forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=3096
teq83 - Wto 12 Maj, 2009

Witam i mam pytanie.
Przymierzam się ciągle do zakupu GSa. Ktoś z ekipy wrocławskiej mógłby w razie czego podjechać ze mną na oględziny? Terminu jeszcze konkretnego nie mam a pytam się sondażowo. Pozdrawiam.

salsafreak - Pią 15 Maj, 2009

jasne... jest tu kilku ekspertów :D
ja nawet moge Ci pokazać swojego bo też bedę chciał sprzedać :P

teq83 - Pon 18 Maj, 2009

a jakie masz tego gs? i ile byś chciał za niego? zawsze lepiej kupić od kogoś z forum.
Majic - Pon 18 Maj, 2009

salsa sprzedaje go od września zeszłego roku, tak ciężko mu się z nim rozstać :D
Paca - Pon 18 Maj, 2009

W nocy z 17 na 18 maja z garażu podziemnego przy ul. Armii Krajowej 2
skradziono motocykl Yamaha FJR 1300 AS wersja USA
Nr.Vin JYARP16E96A000170 Rok prod. 2006 nr. Rej. DW 6285 kolor ciemny
grafitowy przebieg 700 mil Motocykl skradziono tak jak na zdjęciu czyli z
bocznymi kuframi w których były akcesoryjne torby do kufrów i srebrny kask
Shoei multitec w rozmiarze "L"

Za informacje która przyczyni się do odzyskania motocykla przeznaczona jest
wysoka nagroda.
Wszelkie informacje proszę kierować pod nr. 501-760-301 lub
blackjack71@o2.pl



PROSIMY O ROZESŁANIE TEJ INFORMACJI WSROD MOTOCYKLISTOW I ZNAJOMYCH
BYC MOZE POZWOLI TO NAM NA ODZYSKANIE MOTOCYKLA A KOGOS UCHRONI PRZED ZAKUPEM
KRADZIONEGO SPRZETU

Plaster - Pon 18 Maj, 2009

no to jak wlasciciel nie mial AC to polecial na ladna sumke :/
salsafreak - Wto 19 Maj, 2009

teq83 napisał/a:
a jakie masz tego gs? i ile byś chciał za niego? zawsze lepiej kupić od kogoś z forum.


gs500F :P
za dwa tygodnie idzie na allegro - miał iść już po majowym weekendzie ale miałem szlifa i niestety muszę go doprowadzić do "normalności"
na głupie migacze i kierownice czekam już ponad dwa tygodnie :zdziwko:
myślę że za jakieś 8500 zł będę go wystawiał... zobacze
a to że mi się z nim rozstać ciężko to prawda :D

Andrew - Sro 20 Maj, 2009

W najblizszy weekend planuje jakas traske w kotline klodzka, dokladnie jeszcze nie wiem gdzie. Byc moze bede jechal z kolesiem, ktory dlugo juz jezdzi i ma obcykane ciekawe traski.
Generalnie chcialbym sie pobujac troszke po gorskich serpentynach. ;)
Mysle, o calodniowym wyjezdzie w niedziele, chyba ze pogoda sie zalamie....

Ktos sie pisze?

O ile sie nie myle to termin zlotu w Bieszczadach? Kto sie tam wybiera?

Paca - Sro 20 Maj, 2009

z tego co mi wiadomo to jedynie ja i Majic. szkoda Andrew, że też z nami nie jedziesz. Silną grupę byśmy stworzyli :)
salsafreak - Sro 20 Maj, 2009

jutro mam mieć części więc powinienem na niedziele być gotowy :P
dam znać to bym się zabrał z Tobą Andrew ... w sobote się odezwe

see ya

blondi_2001 - Czw 21 Maj, 2009

hej :) jak będziecie planować coś w tygodniu, to jestem chętna :) mam nadzieję, że nie przeszkadzałoby Wam, że jestem jeszcze świeża ;)
Majic - Czw 21 Maj, 2009

Ja tam wole świeże niż nieświeże :hyhy:
Co do planowania to tutaj ciężko. Oporni są ci GS'owcy. Może nowa krew to zmieni :D

Andrew - Czw 21 Maj, 2009

Co oporni, co oporni?? :D

Cze Blondi,
Nie zawinelas mi czasem mojego GSa? Bo chyba mamy identyczne, five stars 95r w kolorze powiedzmy sliwkowym....

Ja w przyszlym tyg bede mial troche czasu wiec mozemy delikatnie posmigac po miescie.
Mysle, ze pozostali GSiarze, nawet ci oporni tez sie przylacza :D

salsafreak - Czw 21 Maj, 2009

Andrew napisał/a:

Nie zawinelas mi czasem mojego GSa? Bo chyba mamy identyczne, five stars 95r w kolorze powiedzmy sliwkowym....


dobrze będziecie razem wyglądać :P

Paca - Czw 21 Maj, 2009

przyszły tydzień dla mnie jest tygodniem szatana. ale w piątek jestem do dyspozycji ! :)
Matt - Czw 21 Maj, 2009

to moze i ja sie dolacze :]
Paca - Czw 21 Maj, 2009

rośniemy w siłę ! niedługo pobijemy mazowieckie w ilości wyświetleń i postów :)
Andrew - Czw 21 Maj, 2009

ooo, kolejny five stars :D

Paca ma tydzien szatana ale ja mam tydzien aniolka, jako ze wywiozlem rodzinke do tesciow :hyhy:
Wiec dla mnie next week jest ok, tylko ustalimy konkretny dzien.
Dobrze, ze grono wrocławskich gieesiarzy rosnie :rotfl:

[ Dodano: Pią 22 Maj, 2009 ]
Cos nie wiem czy koles sie wyrobi na czas zeby w niedziele pojezdzic a on znal trasy...
Ktos zna jakas ciekawa trase w najblizsze gorki?
Salsa, Ty chyba cos znasz? Bylo by fajnie, gdybys sie wyrobil z moto... :)

Matt - Sob 23 Maj, 2009

Chlopaki i dziewczyny zyjcie cos :hyhy:
widze ze trzeba was tu rozruszac :]

salsafreak - Sob 23 Maj, 2009

joł :cwaniak:
właściwie skończyłem więc moglibyśmy się jutro umówić
trasa na wałbrzych - znam traske - właściwie dwie to je możemy połączyć i będą górki :P
byle tylko dojechać pod wałbrzych
proponuje 11.30 na stacji BP koło BMW... ul.karkonoska jak się nie mylę ... wylot z wrocka
ewentulanie godz. 12.00
proszę mieć pełny bak :D
697606574 - czekam na ewentualne potwierdzenie do jutra do 10.30
see ya

[ Dodano: Sob 23 Maj, 2009 ]
ewentulanie jak za daleko... mi się troche nie chce bo nie planowałem to możemy walnąć sobótke i powrót po mojemu :D

Matt - Sob 23 Maj, 2009

a ja mam moto w serwisie -.- odbieram w poniedzialek :kwasny:
salsafreak - Sob 23 Maj, 2009

ok... spotkanie odwołane :kwasny:
widzimi się next weekend :P

Majic - Nie 24 Maj, 2009

salsafreak napisał/a:
ok... spotkanie odwołane :kwasny:

haha.. i tak co tydzień :D

Żałujcie, że nie było Was w Bieszczadach leszcze :rotfl:

leon - Nie 24 Maj, 2009

Bo sprzęgło im coś nie tego!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Andrew - Nie 24 Maj, 2009

dobra dobra!!
Bylismy gdzie indziej!! :D

lepiej wrzuccie jakies foty albo opis bo jak narazie wcale nie jestem pewien czy tam w ogole byliscie. hehehe

leon - Nie 24 Maj, 2009

Fotki już są! Właśnie oglądam! :hyhy:
salsafreak - Pon 25 Maj, 2009

Majic napisał/a:

Żałujcie, że nie było Was w Bieszczadach leszcze :rotfl:


ja mam moto do latania a nie żarcia kiełbasy i picia piwa z samymi facetami ... :D

a tak wogóle to w sobote jak będzie pogoda to lece do Liberca :P super traska ze Szklarskiej do Czech :hyhy:
ewentualnie jak są chętni to zapraszam... nie tam jakieś Bieszczady... pchii... :looka:

:)

Sprężyna - Pon 25 Maj, 2009

salsafreak napisał/a:
ja mam moto do latania a nie żarcia kiełbasy i picia piwa z samymi facetami ... :D


Dzięki... :wstyd:

salsafreak - Pon 25 Maj, 2009

no tak... :padam: zapomniałem że niektórzy mieli plecaczki :]
aczkolwiek miałem co innego na myśli pisząc o "samych facetach"... wolę otaczać się kobietami więc myślałem w innych kategoriach :luka:

Sprężyna - Pon 25 Maj, 2009

salsafreak napisał/a:
wolę otaczać się kobietami więc myślałem w innych kategoriach :luka:


No to na zlocie byś się nie pootaczał :hyhy:

Paca - Wto 26 Maj, 2009

Miejcie się na baczności Misie Pysie bo dziś na ul.Lotniczej i ul.Legnickiej widziałem dwóch policjantów na motocyklach (tych co byli na rozpoczęciu pod Orlim, na dwóch BMW). Jeden z nich zatrzymał i wypisywał mandat kolesiowi na czarnym GSie a drugi zatrzymywał właśnie jakiegoś drecha w Golfie. Jak przejeżdżałem to koleś na skuterku przeciskał się między samochodami to ten policjant co stał przy golfie podszedł i coś go tam opieprzył ale co mówił nie słyszałem. Także oczy dookoła głowy wskazane !
Andrew - Wto 26 Maj, 2009

no uwazac trzeba. Ale z tego co sie orientuje, przeciskanie sie miedy autami nie jest wykroczeniem.
jesli ciaglej nie przecinasz... :kwasny:

Majic - Wto 26 Maj, 2009

Paca napisał/a:
jakiegoś drecha w Golfie.

Drechy są w BMW, a Golfy ( zwłaszcza "trójki" ) to fajne bryki z fajnymi kierowcami - tak, mam golf'a :P

Miden - Wto 26 Maj, 2009

Andrew napisał/a:
no uwazac trzeba. Ale z tego co sie orientuje, przeciskanie sie miedy autami nie jest wykroczeniem.
jesli ciaglej nie przecinasz... :kwasny:


dokładnie tak jest, tylko kwestia nieprzecinania lini ciągłej jest trudna do rozstrzygnięcia :P

jednak policjanci na moto raczej nie mają nic przeciwko temu :)

i to prawda - ja co jakiś czas gdzieś ich widzę ;) I całkiem fajne są te BMW :D

Matt - Sro 27 Maj, 2009

to ja juz nic nie mowie :D
Andrew - Pią 29 Maj, 2009

Pogoda narazie do bani, ale jesli by sie jutro przejasnilo, ktos chetny na latanko kolo poludnia? :hyhy:
Paca - Pią 29 Maj, 2009

jutro odpada. myslalem bardziej o niedzieli i jakimś dalszym śmignięciu .
salsafreak - Pią 29 Maj, 2009

ja nadaj mam nadzieje że jutro będzie ok
niby w środku dnia ma nie padać... :niepewny:
w taką pogodę to dalszy wypad odpada :zalamany:

Paca - Pią 29 Maj, 2009

no niestety w niedzielę ma padać. ale w końcu Panie i Panowie musimy gdzieś wspólnie polatać bo szydera, że tacy ospali jesteśmy.
Andrew - Sob 30 Maj, 2009

Bryndza z pogodą... i tak chyba az do czwartku...

Chyba dopiero kolejny weekend chyba ze pod koniec tyg cos sie nam uda zorganizowac... :zdegustowany:

salsafreak - Nie 31 Maj, 2009

miałem klienta o 11.30
pogoda się zrobiła a potem jak już byłem wolny to zaczęło lać... :kwasny:
a wogóle to dodzwonić się do niektórych z Was to porażka... :D
see ya

Sprężyna - Nie 31 Maj, 2009

Ale marudzicie... Więcej gadacie, niż robicie :wstyd:
salsafreak - Nie 31 Maj, 2009

Grzesiek też nie odbierał.... :P
Sprężyna - Nie 31 Maj, 2009

Bo Grzesiek jest mosiek i telefon w samochodzie trzyma, chyba muszę dać namiary na mnie, bo paradoksalnie tak łatwiej się z nim skontaktować - ja przynajmniej nie trzymam telefonu w dziwnych miejscach (zaraz jak przyjdzie, będzie święte oburzenie... :rotfl: ).
salsafreak - Nie 31 Maj, 2009

to ja poproszę... obiecuje że nie dam Twojego telefonu kolegom z forum :cwaniak:
Andrew - Wto 02 Cze, 2009

a walsnie, Slasa dzwoniles widzialem, ale tez komorki przy sobie nie mialam, a pozniej bylem zajety i zapomnialo mi sie....
sorki,

P.S. cholera, skonczylo mi sie wczroraj OC... i przeglad.... Jak to jest z oc, podobno musi byc kontynuacja? A u mnie bedzie 1 dzien przerwy...

salsafreak - Wto 02 Cze, 2009

mi się kończyło 28 czerwca a wykupiłem w lipcu :)
i nic nie gadali w PZU

Majic - Wto 02 Cze, 2009

Zarezerwujcie sobie czas w niedziele. Może wreszcie wyjedziemy w więcej GS'ow niż 3 :x
salsafreak - Wto 02 Cze, 2009

coś czuję w moczu że chyba już się nie załapię... :dontgetit:
no ale jak się ludkom moto nie spodoba to będę :P
... módlmy się o pogodę :padam:

Andrew - Wto 02 Cze, 2009

no ja nie moge nic obiecac czy nd bedzie ok...

Rodzina wrocila od tesciow i znow obowiazkow przybylo... :D

Aha, a czy musze miec wazny przeglad zeby OC wykupic?

salsafreak - Wto 02 Cze, 2009

mi się wydaje że nie - jak wykupywałem w pzu to chyba nie chcieli ode mnie dowodu tym bardziej że miałem przegląd nieaktualny
Sprężyna - Wto 02 Cze, 2009

Toście się umówili... :wstyd:
Paca - Wto 02 Cze, 2009

<płaczę> w niedzielę jestem w Prudniku na ślubie siostry Plecaczka mego. no niestety :(

[ Dodano: Wto 02 Cze, 2009 ]
Panie i Panowie ! w piątek otwarcie pierwszego we Wro Ducati Store na ul. Tarnogajskiej 15. więcej info : http://www.scigacz.pl/Duc...oclaw,9547.html

będzie można mnie tam spotkać śliniącego się nad 1098 od rana :)

Matt - Wto 02 Cze, 2009

kiedy paca smigasz ?:> to moze skocze z toba :>
salsafreak - Wto 02 Cze, 2009

ja będę drugi :P
ciekawe czyli ta marka przetrwa w naszym mieście :cwaniak:
mam nadzieje że tak !

teq83 - Sro 03 Cze, 2009

Panowie kto mógłby ze mną podjechać zobaczyć GSa przed zakupem?
Będę wdzięczny za każdą pomoc. Zastanawiam się nad jednym z tych 3:


http://moto.allegro.pl/it...a_igla_97r.html

http://moto.allegro.pl/it...uki_gs_500.html

http://www.autogielda.pl/...,II94CMMNT.html

Z góry dzięki.
Może okaże się że już po samych fotkach stwierdzicie że nie warto.

Majic - Sro 03 Cze, 2009

Trzeci mi się podoba. Jestem ciekaw jaki stan jak na anglika. W razie czego mogę pomóc.
Paca - Sro 03 Cze, 2009

Trzeci ładny ale drogi a do tego wszystkiego jeszcze tłumaczenie dokumentów i rejestracja także cena wzrośnie. Ja bym szykował się na pierwszego.
teq83 - Sro 03 Cze, 2009

ten 3 jest w Psarach więc najbliżej i można podjechać w każdej chwili.
Może coś dałoby rade jeszcze urwać z ceny, chociaż jak dzwoniłem to okazuje się że syn przywiózł motor na sprzedaż, zostawił go ojcu (który słabo się orientuje co w nim było robione a co nie) i pojechał do Anglii. Chociaż w sumie też mi się najbardziej podoba.

A o 2 pozostałych co sądzicie?

Plaster - Sro 03 Cze, 2009

ten drugi wedlug mnie ma cofany licznik lub byl bity bo nie ma oryginalnej przedniej tarczy, a ta spokojnie wytrzymuje dluzej jak stan licznika tego moto
Majic - Sro 03 Cze, 2009

Trzeci nie jest drogi, ale prawdą jest, że jeszcze 500 zł trzeba dorzucić. Jeżeli olej 2 tygodnie temu zmieniany to powinien być jeszcze miodzik zamiast smoły.

Drugi
Plaster, z tego co widzę, to on ma oryg. tarcze ( albo o czyms nie wiem :P ). Ale i tak mi nie pasuje.

Paca... pierwszy jest starszy o rok a tańszy o 10 zł :x Do tego co z lusterkami? Plus i tak jest sprowadzony wiec wychodzi, ze drożnej niż "3". Czy rama nie powinna być grafitowa w tych rocznikach ( w kolorze felg ). A co z naklejkami na boczkach? Bridgestony są ( nawet pokolorowane :x ), ale jestem ciekaw który rocznik.

Cały czas jestem za nr 3. Teq w piątek po 17 miałbym czas. Może Paca pojechalibyśmy obejrzeć? Psary nie są daleko ;)

Paca - Sro 03 Cze, 2009

Majic napisał/a:
w piątek po 17 miałbym czas.

spoko :) żeby tylko nie padało

Miden - Czw 04 Cze, 2009

Majic napisał/a:

Czy rama nie powinna być grafitowa w tych rocznikach ( w kolorze felg ).


wg tego nie :P

Mi się podoba 1 - ale rzeczywiście brak naklejek na plastikach, brak lusterek - rodzą się pytania, ale jak blisko zobaczyć można ;)

3 - też fajny

2 - chyba każdemu z nas coś w nim nie pasuje :D


PS polecam Majica jako doradzce - mi fajnie doradził i dzięki niemu "śmigam" GS'em ;)

Majic - Czw 04 Cze, 2009

Miden... w linku nie ma rocznika 97 ;)
A co do Twojej jazdy to jeszcze nie śmigasz więc... zapnij kask :rotfl:

teq83 - Czw 04 Cze, 2009

Ten pierwszy także nie ma na fotkach podnóżków pasażera. Podnóżki i lusterka były ściągnięte do transportu i podobno są. A orientujecie się jak jest z rejestracją anglika w Polsce? Podobno często jakieś cyrki z papierami wychodzą. Słyszałem też coś o tym że trzeba zmieniać reflektor. Chodzi i skosy w strumieniu światła ( w moto lampa nie świeci po prosto tylko jest to tak ja w aucie?)

[ Dodano: Czw 04 Cze, 2009 ]
Majic twoja oferta skoczenia jutro ze mną jest aktualna? Jeśli tak to napisz skąd i o której godzinie mam cię zabrać. Jakby Paca miał czas też nie pogardzę dodatkową parą oczu.

Andrew - Czw 04 Cze, 2009

Ktos sie wybiera na otwarcie fontanny?
Ja raczej bede, ok 21.30.

http://miasta.gazeta.pl/w...na_Pergoli.html

Miden - Czw 04 Cze, 2009

Majic napisał/a:
Miden... w linku nie ma rocznika 97 ;)
A co do Twojej jazdy to jeszcze nie śmigasz więc... zapnij kask :rotfl:


Ahh źle popatrzyłem, byłem pewien, że to 98 :P

PS reszty twojego zdania nie skomentuje :rotfl:

Majic - Czw 04 Cze, 2009

Andrew napisał/a:
Ktos sie wybiera na otwarcie fontanny?
Ja raczej bede, ok 21.30.

http://miasta.gazeta.pl/w...na_Pergoli.html

Postaram się być.

teq83 - Czw 04 Cze, 2009

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=M1350114
Takie coś się pojawiło.
Wg mnie ładniejszy od tych pozostałych.
Nawet siedzenie wygląda jak nowe.

Plaster - Czw 04 Cze, 2009

Majic napisał/a:

Plaster, z tego co widzę, to on ma oryg. tarcze ( albo o czyms nie wiem :P ). Ale i tak mi nie pasuje.

Faktycznie pomylilem sie :wstyd:
Ale i tak jest jakis taki... :P

salsafreak - Pią 05 Cze, 2009

chciałem się pożegnać... :zalamany:
czuję się jak bez nerki :|
ale na pewno będzie miała dobrze - laska jest młoda i jej się bardzo podoba... nawet mówią do siebie :D
trzymajcie się i do zobaczyska na prawdziwych sprzętach :P

Paca - Pią 05 Cze, 2009

łezka się w oku kręci. mam nadzieję, że nie uciekniesz z forum i nadal będziemy mieli jakiś kontakt do śmigania razem. jak coś nabędziesz to się pochwal :) pozdrawiam !
Majic - Pią 05 Cze, 2009

salsafreak napisał/a:
i do zobaczyska na prawdziwych sprzętach :P

A to na hulajnodze jeździłeś ? : :zdziwko:

salsafreak - Pią 05 Cze, 2009

niedawno mówiłeś o GSR na next sezon... :zdziwko:
jak mam jeździć tak jak Leon to chyba lepiej mieć więcej koni pod tyłkiem... :|

Majic - Pią 05 Cze, 2009

O GSR to mówiłem, że mi się podoba, a na next sezon coś innego. Ale i tak uważam, że GS wygląda jak prawdziwy motocykl.
Co do jazdy Leona to trzeba mieć dużo $$ na paliwo i chęci, a nie koni ;)

salsafreak - Pią 05 Cze, 2009

Majic napisał/a:
i tak uważam, że GS wygląda jak prawdziwy motocykl

ja też to zauważyłem jak jeździli ostatnio na moim moto .... :P jednak troche za późno :kwasny:

Paca - Pon 08 Cze, 2009

MOTOCYKLISTO\STKO
JEŻELI I TY NIE ŚPISZ DOBRZE W NOCY Z POWODU ZBYT MAŁEJ ILOŚCI CZASU, KTÓRY SPĘDZASZ NA MOTO TEN POST JEST DO CIEBIE ! ! W PIĄTEK LUB NIEDZIELĘ PROPONUJĘ JAKĄŚ TRASKĘ. NIE ZA DUŻO (DO 250KM) CO BY NIE PRZESADZIĆ I CZERPAĆ RADOŚĆ Z JAZDY ! NAPISZ, KTÓRY Z PODANYCH TERMINÓW BARDZIEJ CI PASUJE I PROPOZYCJĘ CELU PODRÓŻY ! WSZYSTKIE OSOBY BEZ WYJĄTKU SĄ MILE WIDZIANE !


DO DZIEŁA ! ! :)

Majic - Wto 09 Cze, 2009

Niedziela, bo w piątek raczej pracuje. Gdzie ? Mi to ryba...
metalbeast - Pon 15 Cze, 2009

zapytam tutaj, bo nigdzie nie widze stosownego tematu.
Zna ktoś może pannę na żółtym GSX'R, z blachą DW 028R (co to tego R nie jestem pewny, ale reszta sie zgadza). Spotkałem ją na trasie do wrocławia i tak przejechaliśmy od środy śląskiej aż do wro.

Plaster - Pon 15 Cze, 2009

metalbeast napisał/a:
zapytam tutaj, bo nigdzie nie widze stosownego tematu.
Zna ktoś może pannę na żółtym GSX'R, z blachą DW 028R (co to tego R nie jestem pewny, ale reszta sie zgadza). Spotkałem ją na trasie do wrocławia i tak przejechaliśmy od środy śląskiej aż do wro.

A co zakochales sie?? :hyhy: :hyhy: ( sorki nie moglem sie powstrzymac)

metalbeast - Sro 17 Cze, 2009

nie no, zajebisty komentarz na poziomie...
Sprężyna - Sro 17 Cze, 2009

Cytat:
nie no, zajebisty komentarz na poziomie...


Coś taki przewrażliwiony? Nie na poziomie to jest słowo zajebiście w tym miejscu :zdziwko:

Plaster - Sro 17 Cze, 2009

metalbeast napisał/a:
nie no, zajebisty komentarz na poziomie...
Drogi Panie, jesli taki zart Ciebie urazil to sorewicz ale nie wiedzialem ze jestes taki delikatny :P
Ty kiedykolwiek sie usmiechasz??

plasticman - Sro 17 Cze, 2009

Plaster napisał/a:
A co zakochales sie?? :hyhy: :hyhy: ( sorki nie moglem sie powstrzymac)


hehe dobre:)

no ja się piszę na jakąś traskę po dolnym sląsku :) jeszcze nie przejechałem jednego dnia więcej niż 100 km, ale może dam radę;) pozdro

metalbeast - Sro 17 Cze, 2009

:] a tam już przewrażliwiony... jak ja sobie z kogoś zażartuję, to moje posty od razy lądują w koszu, a tu taki kwiatek.
Ale w celu wyjaśnienia - poprostu warto się czasem przejechać w więcej niż 2-3 motocykle i dobrze czasem poznać ludzi z okolicy. W dodatku ktoś tu kiedyś wspomniał o koleżance na gsxr z wrocka i pomyślałem że może akurat.

plasticman - Czw 09 Lip, 2009

siema:)

kto chetny na "śmiganie":)?? jakoś w weekend myśle, może uda się zebrac w kilka motocykli. Piszcie propozycje, bo jazda w grupie jest przyjemniejesza:) po co jeździc samemu;p

pozdrawiam
Wojtek

Miden - Pią 24 Lip, 2009

i nie ma żadnego chętnego na wspólne śmiganie? :( :P
Paca - Pią 24 Lip, 2009

jest jeden ! dziś niestety odpada, jutro ma być brzydko ale za to w niedzielę wybieram się z bratem na jakiegoś małego tripa. Chętni ?
Miden - Sob 25 Lip, 2009

Paca napisał/a:
jest jeden ! dziś niestety odpada, jutro ma być brzydko ale za to w niedzielę wybieram się z bratem na jakiegoś małego tripa. Chętni ?


jak naładuje akumulator to ok ;) ( nie dość, że mi ostantio spuścili paliwo z moto to jeszcze teraz padł akumulator, pech mnie prześladuje:P)

a gdzieś daleko? No i z tą pogodą jednak nie wiadomo, dzisiaj już dwukrotnie się ubierałem i rozmyślałem patrząc na pogode (nie dla mnie jazda w deszczu :P )

Majic - Sob 08 Sie, 2009

W weekend pogoda, a tu taaaaka cisza. Wstyd...
Niby nowe mięso przyszło i nic się nie stara :P

Paca - Sob 08 Sie, 2009

można by gdzieś się przejechać. jacyś chętni ?
Majic - Sob 08 Sie, 2009

Niedziela 15.oo przy Uniwersytecie ( wydział filologii polskiej ) na przeciwko Hali Targowej ??
Paca - Sob 08 Sie, 2009

ja odpadam bo o 13 wyjeżdżam do Jeleniej. Co z resztą ludzi ?! może jacyś nowi się pojawią ?!
Matt - Pon 10 Sie, 2009

Sluchajcie jest ktos z okolic Wałbrzycha? :> potrzebowałbym zeby ktos obejzal jedno moto :>
Miden - Nie 16 Sie, 2009

jest ktoś chętny na jakąś małą przejażdzke? (ale nie taką jak przeważnie robicie - po 200-300km :D )
plasticman - Nie 23 Sie, 2009

idzie ktoś jezdzic dziś??
Miden - Nie 23 Sie, 2009

ja idę, bedziemy na tej obwodnicy na oporowie (przy urzedzie celnym, miedzy auchanem a oporowem)

kolega sobie zrobil stunt'a ja ide podjechac i popatrzyc, pozniej ew. mozna gdzieś się przejechać (ale spokojnie, chociaż z nim troche ciężko :P )

PS planujemy byc tam kolo 16, pozniej jak bedize z duzy ruch (albo sie znudzi) to pewnie stamtad odjedziemy ;p

Plaster - Pon 31 Sie, 2009

Witam! Moze ktos jest zainteresowany kuferkiem?? :)
http://forum.gs500.pl/viewtopic.php?p=57382#57382

marcin s. - Wto 01 Wrz, 2009

Kogo dzisiaj widziałem na zielonym gs? Na trasie WZ jechałem z Buellem w stronę Legnickiej. To byłeś Ty Plaster?
Plaster - Wto 01 Wrz, 2009

marcin s. napisał/a:
Kogo dzisiaj widziałem na zielonym gs? Na trasie WZ jechałem z Buellem w stronę Legnickiej. To byłeś Ty Plaster?

Ja nie moglem bo nie ma mnie w PL, no i moj nie jest zielony tylko niebieski oceaniczny czy jakos tak. Jak bedziesz takiego widzial to byc moze bedzie to moj kupel, bo ma teraz pod opieka moja suczke :)

marcin s. - Wto 01 Wrz, 2009

no to pewnie był on i to faktycznie mógł być oceaniczny kolor;) czyli jednak GS od nas ;)
Miden - Sro 28 Paź, 2009

przyznac sie czyj to piękny czarno niebieski GS stał dzisiaj pod C-13? :)
Xaime - Sro 06 Sty, 2010

kto leci do Częstochowy 25 kwietnia ?? ;>
Kuraś - Sro 06 Sty, 2010

po co 25?
pompel - Sro 06 Sty, 2010

Xaime napisał/a:
kto leci do Częstochowy 25 kwietnia ?? ;>

no chyba o 18 Ci chodzi kolego :P

Xaime - Czw 07 Sty, 2010

hmm słyszałem od kumpla o 25 ?? ;/

byc może się pomylił... :D

Kuraś - Czw 07 Sty, 2010

18 :)
Xaime - Czw 07 Sty, 2010

no to dobrze wiedzieć, więc trzeba się sprężyc żeby fura była gotowa ;) :looka:
kiniu21 - Czw 18 Lut, 2010

Witam dzis juz odebrałem gs-ka z serwisu po przeglądzie i świeżych regulacjach jestem z Lubina i myśle ze bedzie sie mozna spotkać na wiosne grupką w celu lepszego poznania
Xaime - Pią 05 Mar, 2010

właśnie co do tego wyjazdu do Częstochowy to spotykamy się gdzieś we wrocku i ruszamy większą ekipą ?? ;>
Fabian - Czw 25 Mar, 2010

TAAAAKKK!!!
Ja bardzo chetnie,
a poki co, zapraszam na jakies latanie w tygodniu, wiecej:
http://forum.gs500.pl/vie...78cb2997e#74995

:D

Xaime - Wto 13 Kwi, 2010

ludzie żyjcie !! niedziela już tuż tuż a tu taka cisza ?? ;>
Matizyahu - Wto 13 Kwi, 2010

Bo wszyscy, którzy jadą już pewnie poustawiani w jakieś ekipy ;)
Xaime - Sro 14 Kwi, 2010

no właśnie i nikt się niczym nie podzieli :(( :rotfl:
Fabian - Sro 14 Kwi, 2010

Ja mialem jechac, ale niestety nie dostane wolnego.

Ja bardzo chetnie pisze sie na jakies jazdy po wroclawiu i okolicach, takze jezeli masz ochote to ja zawsze chetny :D

Matizyahu - Sro 14 Kwi, 2010

Xaime, jak Ci się chce o 6.00 być pod Żabką na Czekoladowej, to wyruszam ze znajomymi stamtąd w 2-3 (jak nie będzie padać to 3) motocykle. Jak masz Chęci, to nie widzę przeszkód do przyłączenia się ;)
Xaime - Czw 15 Kwi, 2010

no wiesz jak dobrze pojdzie to ja lece z kumplami, ojcem itp na jakieś 6 motorów ;P

ale mam nadzieje ze z powodu żałoby zlot nie jest odwołany ??

:zdziwko:

teq83 - Czw 15 Kwi, 2010

zlot nie jest odwołany na oficjalnej stronie jest napisane ze się odbędzie
Matizyahu - Czw 15 Kwi, 2010

Odwołany nie, ale konwencja zlotu oczywiście będzie inna ;)
Xaime - Czw 15 Kwi, 2010

no tak rozumiem bo czytałem ze organizajca troche inna bedzie... w ogóle z wrocka chłopaki któredy lecicie ?? ;>
Miden - Nie 18 Kwi, 2010

kolejny sezon rozpoczęty od wczoraj więc jak coś - numer znacie ;) (przynajmniej część :D )
Matizyahu - Pon 19 Kwi, 2010

No dokładnie, rozpoczęty. A ktoś może wybiera się na kolejne rozpoczęcie sezonu w Oleśnicy? Ma odbyć się 7-9 maja. Cena za uczestnictwo to 40zł za motocyklistę, 35zł za plecak. W tej cenie dwa ciepłe posiłki, dwa browary (dla odmiany zimne) i jeszcze zakwaterowanie na polu namiotowym. W razie czego zamieszczam link dla chętnych.

www.moto.olesnica.pl

Xaime - Pon 19 Kwi, 2010

taaaa ja jade z kumplem i dwa plecaczki chyba z nami !! wiec jak coś to możemy się umówić jakoś za wczasu... my jesteśmy z okolic Wrocka, będziemy wyjeżdżać ze szczodrego zaraz przy urzędzie gminy Długołęka i na trase już
Fabian - Pon 19 Kwi, 2010

Ja bym chetnie pojechal do olesnicy, mozna sie do jakies grupy jadacych tam z wrocka dolaczyc :P ?
teq83 - Pon 19 Kwi, 2010

jak kogos to interesuje to tu jest impreza alternatywna dla Oleśnicy
http://www.swbikers.pl/fo...763&rowstart=20

Xaime - Wto 20 Kwi, 2010

no jasne, wszystko się da tylko trzeba się dombrze umówić ;)
Matizyahu - Wto 20 Kwi, 2010

Mnie jakoś niestety takie imprezy rajdowe nie kręcą niestety. Raczej będę do Oleśnicy jechał.

Fabian, ja będę jechał na co najmniej 2-3 motocykle a im więcej tym lepiej.

Xaime, w razie czego, to możemy się bez problemu umówić bliżej maja na spotkanie pod urzędem w Długołęce ;)

Xaime - Sro 21 Kwi, 2010

Matizyahu ja tez bede leciał łącznie ze mną na 2,3 motocykle

najlepiej by było pod RIMINI na tym parkingu ;)

więc jak coś bedziemy tu w kontakcie

też mnie coś ten rajd nie kręci wole do Oleśnicy, chociaż od znajomego słyszałem ze rok temu Lipton był straszny ale zobaczymy bo w Oleśnicy nie miałem okazji jeszcze być więc musi byc ten pierwszy raz :)

Matizyahu - Sro 21 Kwi, 2010

Xaime napisał/a:
najlepiej by było pod RIMINI na tym parkingu


Akurat wiem o co chodzi :) Kiedyś stamtąd nas na kolonie zabierali ;p

Tak generalnie to będzie mój pierwszy parodniowy zlot, więc jeśli będzie piwko, kiełbaski i możliwość konsumpcji tego w większym gronie, to mi do szczęścia nic więcej nie będzie potrzeba ;)

Fabian - Sob 24 Kwi, 2010

To ja sie wstepnie z wami zabieram :D jeszcze potwierdze, bo musze sprawdzic czy przypadkiem wtedy nie pracuje :)
Xaime - Sob 24 Kwi, 2010

no spoko nie ma sprawy ;)
Fabian - Czw 06 Maj, 2010

Ja niestety odpadam :(
Musze oddac gsa do serwisu :P Takze milego wyjazdu :)

Matizyahu - Czw 06 Maj, 2010

Ja też odpadam. Wykłady na uczelni i jeszcze do tego bronię pracy licencjackiej pod koniec miesiąca, więc czasu brak niestety :(
Duellis - Sro 12 Maj, 2010

Co tak ucichło w Dolnośląskim? Żyjecie? Latacie?
Matizyahu - Sro 12 Maj, 2010

Tya... Wczoraj mi się udało pojechać na próbę zespołu (w okolice rynku wrocławskiego) i z powrotem. Udało mi się przy tym nie zmoknąć jakimś cudem niewyjaśnionym. Inna sprawa, że jak ta pogoda utrzyma się jeszcze trochę to mnie szlag trafi, bo auto u lakiernika do soboty a ja mam alergię na PKSy. MPK może być, ale sama myśl o PKS przyprawia mnie o ostrą chęć pozostania w domu i niewychodzenia nigdzie w żadnym wypadku.
Matt - Sro 12 Maj, 2010

nie skomentuje... ;/ pogoda mnie juz tak wkurwia ze masakra ;/ codziennie mokry do domu z pracy przyjezdzam ;/
Majic - Sro 12 Maj, 2010

Trzeba było sprzedawać gofera ? :D
Duellis - Czw 13 Maj, 2010

Ja wczoraj miałem powrót z roboty w stylu kursowym - po prawej stronie, 50 km/h - akurat trafiłem na dość mocny deszcz. Do tego masa piachu na drodze - sądziłem, że jak pada pół dnia to powinno trochę zmyć ulice, ale się przeliczyłem - za dużo robót drogowych mam na trasie, zawsze gdzieś piachem sypną.

Majic, a ty do roboty na moto nie śmigasz? Jak jadę przez Radwanice to wypatruję Twojego GSa ale jakoś nigdy się nie natknąłem.

Paca - Czw 13 Maj, 2010

jeżdżą wariaci na tych "motorach" i tylko hałasują nocami pod domem kiedy spokojni ludzie chcą spać!!!



Siema ! :]

Majic - Czw 13 Maj, 2010

Duellis napisał/a:
Majic, a ty do roboty na moto nie śmigasz? Jak jadę przez Radwanice to wypatruję Twojego GSa ale jakoś nigdy się nie natknąłem.


Ja jestem w takiej sytuacji, że do roboty muszę wyjechać z miasta, gdzie wszyscy wjeżdżają. Po robocie na odwrót :P Na moto zyskuje ok 10 minut i większe prawdopodobieństwo, że jakaś pizda mi zajedzie :x Dlatego też jeżdżę autkiem... Zresztą na moto nie mógłbym wozić silnika od moto, skrzynki z narzędziami, dwóch par butów, trochę łachów na ekstremalną robotę etc ;)


PACA ŻYJE!!
Dostałeś jakiegoś priva na maila, że tu wszedłeś ? :P

Duellis - Czw 13 Maj, 2010

Majic, cóż za zimny pragmatyzm, a gdzie miejsce na frajdę ze śmigania na moto, wiatr we włosach etc? ;)

Majic napisał/a:
Ja jestem w takiej sytuacji, że do roboty muszę wyjechać z miasta, gdzie wszyscy wjeżdżają.

Wszyscy + Duellis :) W sumie to bez sensu, jedni jadą do Wrocka do pracy, inni z Wrocka - jakby się zamienić nie można było i pracować pod domem ;)

Paca - Pią 14 Maj, 2010

Majic napisał/a:
Dostałeś jakiegoś priva na maila, że tu wszedłeś ?

hah :D nie, nie, po prostu zatęskniłem za GSem i podczas oglądania starych zdjęć wpadłem na te ze zlotu forumowego i musiałem tu wpaść ! W ogóle widzę, że sporo osób (np. Leon czy Onufry) pozmieniało maszyny. Tak trzymać!

ja zaś często widzę GSa na trasie Wrocław -> wylot na Długołękę, ponieważ przeprowadziłem się w "międzyczasie" do Mirkowa. Polecam al. Jana III Sobieskiego do dzidowania :)

Xaime - Pią 14 Maj, 2010

czerwony ?? niewykluczone ze moj bo ostatnio często tam bywałem ;P P

a tak to latam ogólnie gdzie się da, wczoraj wykończyłem opone i w poniedziałek powinna przyjść następna, a tu pogoda taka spierd... juz zamówiłem sobie michelina pilot sport...

ostatnio byłem w chrząstawie nad zalewem i nad bajkałem wiec sie kręcą kilometry :hyhy: ;)

Duellis - Sob 15 Maj, 2010

Dziś był dzień polepszenia pogody - niestety od jutra znowu chlapa. Latał ktoś dziś?

Ja miałem dzień na mokro: polatałem rano - zmoczyło, pod wieczór polataliśmy z kumplem - sami się zmoczyliśmy: http://picasaweb.google.p...klemPrzezOAwke#.

Przed chwilą kumpel do mnie na gg:
Cytat:
jutro też gdzieś śmigamy... ma tylko 120 litrów na metr^2 spaść ;)

Matizyahu - Nie 16 Maj, 2010

Heh... Nieźle ;) Mam nadzieję tylko, że autostrady nie utopiło, bo za godzinę wracam z Opola do Wrocławia ;p
Majic - Nie 16 Maj, 2010

Duellis napisał/a:
Latał ktoś dziś?

Ja byłem TUTAJ i było fajnie :P

szlajsik3 - Pon 17 Maj, 2010

Do Bielawy to zapraszam 29-30 MAJ na impreze motocyklową a nie VAG Meeting
Majic - Pon 17 Maj, 2010

A czemu nie to i to? Jakiś "rasizm" ?:P
szlajsik3 - Pon 17 Maj, 2010

Można :) zawsze to jedna impreza więcej. A co do rasizmu no to muszę się przyznać że w moim przypadku niestety TAK ponieważ nie lubie volkswagenów a zwłaszcza modelu: golf. Ale staram się nie narzucać innym swojej woli.
teq83 - Pon 17 Maj, 2010

No to koleżanko masz u Majica kreche i to grubaśną :rotfl:
szlajsik3 - Wto 18 Maj, 2010

No nic na to nie poradze :( ale człowieka nie określa się po tym jakie posiada auto jeśli by tak było to w moim przypadku było by krucho :) Mam nadzieje że kolega Majic mi wybaczy i to co napisałam nie będzie miało wpływu na relacje (jeśli można użyć takiego określenia co do znajomości z forum) między nami :D
Semai - Wto 18 Maj, 2010

szlajsik3 napisał/a:
...wpływu na relacje (jeśli można użyć takiego określenia co do znajomości z forum) między nami :D

można

relacja to taki stosunek

:cwaniak:

szlajsik3 - Wto 18 Maj, 2010

Stosunek to stosunek proszę nie mylić pojęć ;)
Duellis - Wto 18 Maj, 2010

Wg Słownika Języka Polskiego PWN: relacja - stosunek lub zależność między przedmiotami - więc Semai, niczego nie pomylił :P

Tylko czy Majicowi, się nie oberwie teraz za forumowe stosunki z piękną Strzelinianką? ;)

Majic - Wto 18 Maj, 2010

szlajsik3 napisał/a:
nie lubie volkswagenów a zwłaszcza modelu: golf.

Nikt nie jest idealny :rotfl:

A tak ogółem to nie róbcie ze mnie delikwenta, który będzie strzelał fochy, bo ktoś nie lubi golfa :)

Duellis napisał/a:
Tylko czy Majicowi, się nie oberwie teraz za forumowe stosunki z piękną Strzelinianką? ;)

Oho... zazdrośnik :P

szlajsik3 - Wto 18 Maj, 2010

Majic napisał/a:
Nikt nie jest idealny :rotfl:

:P zgadzm sie a mi do ideału jeszcze bardzo wiele brakuje (jestem tego świadoma) :D

Majic napisał/a:
A tak ogółem to nie róbcie ze mnie delikwenta, który będzie strzelał fochy, bo ktoś nie lubi golfa :)


A i nie lubie jeszcze cebuli :) mam nadzieje że to nie pogorszy mojego wizerunku ;) :rotfl:

Duellis- co słownikowego znaczenia słowa STOSUNEK to było to napisane bardziej zaczepnie niż poważnie :) :) :)
Chciaż fakt jest jeden iż stosunki mogą być różne a wtedy nie do końca pasuje słownikowa definicja :P

Majic - Wto 18 Maj, 2010

szlajsik3 napisał/a:
Chciaż fakt jest jeden iż stosunki mogą być różne a wtedy nie do końca pasuje słownikowa definicja :P

To ja mam drugi fakt, iż stosunki mogą być różne, a i tak każdy ma na myśli ten jeden ;)

szlajsik3 - Wto 18 Maj, 2010

No i to jest najprawdziwszy FAKT!!! :) :rotfl: No i teraz przez Ciebie nie mogę czuć się wyjątkowa :) bo już wiem że wszyscy tak myślą ;)
Duellis - Wto 18 Maj, 2010

Majic napisał/a:
Oho... zazdrośnik :P

No ba ;)

szlajsik3 napisał/a:
Duellis- co słownikowego znaczenia słowa STOSUNEK to było to napisane bardziej zaczepnie niż poważnie :) :) :)

A ja niby jak pisałem? :) Ja i Powaga nie pasujemy do siebie.

Matizyahu - Wto 18 Maj, 2010

Dobra... Generalnie VW to VW - dobre rodzinne auto. Ja mam nieskrywaną przyjemność jeździć BMW e36. I niestety jest to auto "buraka roku" bardziej niż jakiekolwiek VW ;p
Duellis - Sro 19 Maj, 2010

Golf już taki rodzinny nie jest (choć te nowsze są coraz większe), ale samochód rzeczywiście dobry - jak widzę, jak dzieciaki na mojej wsi kupują 20 letnie szroty z Niemcowni, czynności serwisowe ograniczają do naklejania naklejek na tylną szybę (najlepiej Blaupunkta, bo darmowe) i te samochody dalej śmigają to mam szacun dla marki - mimo, ze dresowóz straszliwy ;)
szlajsik3 - Sro 19 Maj, 2010

Ale nikt nie napisał że VW czy BMW to burackie auto wszystko jest uzależnione od tego kto tym autem jeździ. Jeśli jest to "normalny" człowiek to wszystko OK a BURAKI zdażają się nawet w Bentleyach :)
Ja tam po prostu nie lubie tej marki.

Matizyahu - Sro 19 Maj, 2010

Nie no... Chodziło o to, że łatwo dostępne i względnie mocne auto jak VW a w szczególności BMW przyciąga do siebie wszelakiej maści szpanerów i różnych takich. To tworzy stereotyp a udowodniono, że bardziej niż do czegokolwiek innego ludzie są skłonni do opisywania innych stereotypami (niestety). :)
Majic - Sro 26 Maj, 2010

A ja dzisiaj widziałem Duellis'a na Krakowskiej o godzinie 15.30, a on mnie nie-e :rotfl:
Matizyahu - Sro 26 Maj, 2010

A ja dzisiaj widziałem koło Akademii Muzycznej efkę czarną z szarymi wstawkami. Przyznać się - czyj to? ;) .

Swoją drogą ludzie chyba zmądrzeli i nie kupują już na pierwszy motocykl sportowych 600 tylko GSy tak mi się jakoś wydaje ;)

Duellis - Czw 27 Maj, 2010

Majic napisał/a:
A ja dzisiaj widziałem Duellis'a na Krakowskiej o godzinie 15.30, a on mnie nie-e :rotfl:

Chyba ciut później, aż tak szybko nie śmigam - o 15:30 to ja byłem jeszcze w sklepie koło pl. 1 Maja. A nie widziałem Ciebie, bo pewnie katamaranem jechałeś i to jeszcze golfem jakimś ;) Jak rozpoznałeś, że to ja? Jeden czarny GS we Wrocku?

Miden - Czw 27 Maj, 2010

Matizyahu napisał/a:
A ja dzisiaj widziałem koło Akademii Muzycznej efkę czarną z szarymi wstawkami. Przyznać się - czyj to? ;) .

Swoją drogą ludzie chyba zmądrzeli i nie kupują już na pierwszy motocykl sportowych 600 tylko GSy tak mi się jakoś wydaje ;)



tez to zauwazylem, pod moja uczelnia (PWR) stoi tych gsow coraz wiecej,
nawet pod C7 (moim wydzialem) widuje juz rozne, ale nigdy nie moge trafic na wlasciciela ;)

jak sie tak patrzy ogolnie po miescie, to coraz wiecej jest miejskich motocyklow (albo po prostu naked'ow) niz "ściagaczy" ;) zauwazylem tez ze dosc dobrze rozwija się sfera "custom bike'ów" & czoperowato_podobnych ;)

inna bajka to goscie na quadach, kiedys widziane tylko w salonach albo lasach, ostatnio coraz wiecej na drogach :P

Matizyahu - Czw 27 Maj, 2010

Aczkolwiek quad to bardziej szpan niż dobry, miejski środek lokomocji ;)
Duellis - Czw 27 Maj, 2010

Kurde, za moich czasów to nie było motocykli pod PWr, samochodów było mało. Czasy się zmieniają :)

Matizyahu, quad to nie szpan, to przecież połączenie zalet samochodu i motocykla!
http://mainhg.demotywator...stalowawola.jpg

Matizyahu - Czw 27 Maj, 2010

Ototo właśnie ;) Ale jeśli mam być szczery to jazda terenowa na quadzie bardziej mi podpada niż na moto.

Kiedyś auta były droższe. Teraz dobre jeździdło można dostać za stosunkowo niewielkie pieniądze.

lwg1103 - Czw 27 Maj, 2010

Duellis napisał/a:
Kurde, za moich czasów to nie było motocykli pod PWr, samochodów było mało. Czasy się zmieniają :)
Budynków przybywa, a parkingów ubywa (np niedawno zamknęli ten przed C1 i budują jakieś Technopolis). Obecnie na PWr między 8 a 15 zaparkowanie samochodem go jak gra w lotto.
Miden napisał/a:
tez to zauwazylem, pod moja uczelnia (PWR) stoi tych gsow coraz wiecej,
nawet pod C7 (moim wydzialem) widuje juz rozne, ale nigdy nie moge trafic na wlasciciela
Niedługo jeszcze mój będzie parkował pod C-13 lub C-1 :P
Fabian - Czw 27 Maj, 2010

Ja parkuje pod B-4, lub D-2 :D
Miden - Pią 28 Maj, 2010

lwg1103 napisał/a:
Budynków przybywa, a parkingów ubywa (np niedawno zamknęli ten przed C1 i budują jakieś Technopolis). Obecnie na PWr między 8 a 15 zaparkowanie samochodem go jak gra w lotto.


Dlatego Ci co jezdza puszkami - niech się martwią ;p my zawsze znajdziemy jakieś miejsce ;)

swoją drogą, gdyby większość leniwych ludzi przesiadla się z aut na skutery/mpk to ile mniej korków by było ;p a tak co patrzę na samochód - to siedzi w nim zawsze jedna osoba, od czasu do czasu 2 :wstyd:

Matizyahu - Pią 28 Maj, 2010

Niestety taka smutna prawda. Teraz samochód po prostu zrobił się tym, czym telefon komórkowy - każdy musi mieć, bo to swojego rodzaju wyznacznik społeczny.
Lemon - Pią 28 Maj, 2010

Miden napisał/a:
swoją drogą, gdyby większość leniwych ludzi przesiadla się z aut na skutery/mpk to ile mniej korków by było

jestes tego pewien?



:hyhy: :hyhy: :hyhy:

Majic - Sob 29 Maj, 2010

Miden napisał/a:
swoją drogą, gdyby większość leniwych ludzi przesiadla się z aut na skutery/mpk to ile mniej korków by było ;p

Wytłumacz mi co ma do tego leniwość ?
To, że nie pada mi na pysk to leniwość?
To, że nie wącham spoconej starszej pani to leniwość?
To, że jadę do pracy w jedną stronę 40 min, a nie mpk 1,5h to leniwość?
A co z ludźmi, którzy mieszkają pod np Wrockiem? Myślisz, że mają autobus co 10 minut? Dobrze jest jak jest co pół godziny, a jeszcze lepiej jak jeździ wg planu.

Miden - Sob 29 Maj, 2010

Majic napisał/a:
Miden napisał/a:
swoją drogą, gdyby większość leniwych ludzi przesiadla się z aut na skutery/mpk to ile mniej korków by było ;p

Wytłumacz mi co ma do tego leniwość ?
To, że nie pada mi na pysk to leniwość?
To, że nie wącham spoconej starszej pani to leniwość?
To, że jadę do pracy w jedną stronę 40 min, a nie mpk 1,5h to leniwość?
A co z ludźmi, którzy mieszkają pod np Wrockiem? Myślisz, że mają autobus co 10 minut? Dobrze jest jak jest co pół godziny, a jeszcze lepiej jak jeździ wg planu.



Znam ludzi którzy jadą 500metrów samochodem do sklepu...
Znam ludzi, którzy szybciej dojada MPK do pracy niż stojąc w korkach ale i tak wolą auta

Chodzi o to, że kierowcy narzekają na korki - sami je tworząc. Przecież np.: tramwaje nie stoją w korku i tak naprawdę sami wybieramy to jak i gdzie chcemy podróżować. Niektórzy z przymusu (np.: ty - nie masz innej możliwości niż samochód/motocykl w tej chwili) ale np ja - mogę wybrać i wybieram szybszy i defakto tańszy środek. Przy okazji nie narzekając na korki bo tylko się uśmiecham do ludzi obok, którzy się wkurzają, trąbią a ja sobię spokojnie jade. Ot co.

Majic - Sob 29 Maj, 2010

Ja tam na korki nie narzekam - może się do nich przyzwyczaiłem :x Ale strasznie mnie irytują kierowcy, którzy nie myślą - tzn może myślą, ale o własnej dupie.

Ostatnio na maja ( jp2 ) w stronę rynku babka zatrzymała się pod światłami blokując cały prawy pas tylko po to, bo przypomniało jej się, że na tym skrzyżowaniu chce skręcić w lewo i czekała, aż wszyscy z środkowego pasa przejadą, by móc wskoczyć na trzeci pas. Oczywiście nieważne, że mogła to zrobić pół kilometra wcześniej, a jeszcze bardziej nieważne, że blokowała cały pas w godzinach szczytu. Ważna była tylko jej d00pa.

Matizyahu - Sob 29 Maj, 2010

Nietety takie łosie (i łanie z resztą też) zdarzają się i to jest w sumie smutne potwierdzenie jednego faktu - test na prawo jazdy powinien być potwierdzony jakimś testem na inteligencję :)


Edit:

I jak było w Bielawie? Jak ktoś robił jakieś zdjęcia to wstawcie :)

Xaime - Pon 31 Maj, 2010

ja bede miał jakies filmy i zdjecia może też bo koleżanka miała aparat... pogoda na początku nieciekawa bo zmokłem cały a o powrocie do domu nie wspomne hehe...

ale ogólnie było spoko, ;)

Miden - Wto 01 Cze, 2010

moze ktoś coś widział?

http://www.motogen.pl/akt...wie,art505.html

co prawda trochę czasu już mineło ale...


EDIT:

a to tego nie wiedzialem, moj blad ;p no nic chcialem dobrze;)

teq83 - Wto 01 Cze, 2010

stary artykuł i zdementowany przez policję już na 2 dzień. Podobno na monitoringu było widać że żaden samochód nie miał nic wspólnego z tym wypadkiem. Żadnego spychania z drogi zajeżdżania. Z tego co wiem to był po prostu nieszczęśliwy wypadek, bez udziału osób 3.
Miden - Wto 15 Cze, 2010

mialem juz jakis czas temu zapytac ale ciagle zapominam ;p

przyznac sie kto parkuje doslownie kolo mnie na parkingu strzezonym przy ul. świeradowskiej? ;) to GS w wersji F :) to pewnie jakas nowa osoba bo rok temu na parkingu nie bylo żadnego gs'a ;p

Majic - Sro 16 Cze, 2010

Tez od niedawna widuję zaparkowaną eFkę na opolskiej ( "pod kogutem" ) przy kiosku.

A dziś znów widziałem Duellisa na wróblewskiego koło 20.oo, a on mnie nie :D

Duellis - Sro 16 Cze, 2010

Ech, ta sława :/ Coraz więcej osób mnie rozpoznaje na moto, ale przynajmniej Majic, ty mnie nie opieprzasz.

P.S. Aż sprawdziłem w góglu gdzie to Wróblewskiego jest - rzeczywiście jechałem tamtędy :)

grzywka44 - Nie 25 Lip, 2010

Witam czy łatwy jest dojazd z Wrocławia do Brzegu? Pytam o środki komunikacji Autobus pociąg itp. Pytam gdyż wybieram się tam po moto i nie wiem jak dogodnie tam dojechać
Fabian - Nie 25 Lip, 2010

Moge Cie podwiesc :hyhy:
grzywka44 - Nie 25 Lip, 2010

Dzieki za pomoc juz sprzedajacy po mnie przyjedzie tak wiec gsx wreszcie do mnie trafi
Miden - Czw 29 Lip, 2010

wyybiera sie ktos z was moze do PIŁY albo POZNANIA samochodem? bo potrzebowalbym cos tam odebrac a nie chce mi sie specjalnie jechac i gdyby ktos jechal...to bym wykorzystał hehe :P

jak coś to PW

simluczek - Nie 01 Sie, 2010

Pozdrawiam kolegę na czarnym GS z torbami po bokach,z którym wspólnie lecieliśmy do Wrocławia, gdzieś od Długołęki dziś - czyli 1 sierpnia 2010r około 21 ;) Mial zajrzeć na forum :)
haku - Czw 12 Sie, 2010

Komu dzisiaj GS'ka odmówiła współpracy na Grabiszyńskiej przed 18.00 ?
Plaster - Czw 12 Sie, 2010

Siema! Kto jechal GS-em z poniedzialku na wtorek okolo polnocy przez Wita Stwosza i potem skrecil w pl. Nowy Targ?? Kierowca byl ubrany w kolorowe ciuchy motocyklowe, chyba skorzane, koloru moto nie pamietam(chyba czerwony), bo ciemno bylo. Ja krzyczalem czy jest z forum GS, kierowca sie obrucil ale nie wiem czy skumal o co chodzi :P
Wtedy szedlem ze znajomymi na kolejnego browca do "gumowej rozy" :D

Majic - Sob 14 Sie, 2010

Pozdrowienia znad gorącego Balatonu :rotfl:
Bumbadil - Sob 14 Sie, 2010

Byli by chętni na wycieczkę do Czech? Bardzo dużo zakrętów, świetna droga, tanie i dobre piwo;]
simluczek - Sro 25 Sie, 2010

Czyżby nowa forumowiczka?? Dziś z rana F-ka z Pania w bialym kasku na pokładzie, leciała rankiem w kierunku Radwanic, a po 15 w stronę Klecinskiej ;)
Duellis - Czw 26 Sie, 2010

Dziś minąłem chyba tę właśnie FG-kę na Książu Małym. A chwile potem simluczka - jak mi powiesz, że to znowu nie Ty, to znaczy, że ktoś ma niemal identyczne moto.
simluczek - Czw 26 Sie, 2010

Duellis napisał/a:
Dziś minąłem chyba tę właśnie FG-kę na Książu Małym. A chwile potem simluczka - jak mi powiesz, że to znowu nie Ty, to znaczy, że ktoś ma niemal identyczne moto.


Nie no.. dziś to bylem ja :P Właśnie polowałem na ta Fke, bo jeździ moja trasa :D Poczekam na nią popoludniu :P

Anna - Czw 26 Sie, 2010

Tylko nie zrób dziewczynie krzywdy :P :D
Majic - Pią 27 Sie, 2010

Wczoraj na Opolskiej też widziałem simloczka ( no chyba, że to jakiś inny gs z rusztowaniem z tylu ;) ).
simluczek - Pią 27 Sie, 2010

W końcu gdzieś w tamtej okolicy pracuje :P Takich pięknych rusztowań jak moje to nie ma nikt w okolicy :P Zdradzę Wam w tajemnicy iz najłatwiej można mnie poznać po ubrudzonym na bialo plecaku - garaż czymś jest wypaćkany i zawsze sie ubrudzę :D
lwg1103 - Pią 03 Wrz, 2010

Jakiś wypad robimy w niedziele może? Byli by chętni? Cel do ustalenia.
Majic - Pią 03 Wrz, 2010

Wstępnie jestem chętny. Trzeba jeszcze pojeździć przed zimą ;)
Fabian - Sob 04 Wrz, 2010

Tzn jutro?
Ja jestem jak najbardziej chetny,

vieshakov - Nie 05 Wrz, 2010

Jeżeli jeszcze nie jest za późno to z chęcią dołączyłbym :)
lwg1103 - Nie 05 Wrz, 2010

Nie jest za późno bo się nie zorganizowaliśmy. To co? Ktoś w was ma propozycję gdzie i o której lecimy?
Fabian - Nie 05 Wrz, 2010

Moze sie gdzies spotkajmy i juz tam pomyslimy :hyhy:
vieshakov - Nie 05 Wrz, 2010

Do Wojnowic na zamek (www.zamekwojnowice.pl), o 12:00?

Albo tak jak mówi Fabian, po prostu spotkajmy się i coś się wymyśli.

Fabian - Nie 05 Wrz, 2010

To spotykamy sie we wro, czy gdzies na obrzezach ?? :)

Jezeli we wroclawiu proponuje pod cuprum na maja, a jezeli na obrzezach to BP na wylot na bielany :>

vieshakov - Nie 05 Wrz, 2010

Ja mieszkam w centrum więc jest mi to obojęne. We wro to np. możemy na Placu Nowy Targ się spotkać.
lwg1103 - Nie 05 Wrz, 2010

Plac nowy targ brzmi ok, ale może 12:30?
Fabian - Nie 05 Wrz, 2010

Ja proponuje nawet 13 ;)
lwg1103 - Nie 05 Wrz, 2010

No to mi pasuje też 13 nawet, może jeszcze namówię chrzestnego. Mam nadzieję, że trochę inny motocykl (choper) nie będzie wadził :P
vieshakov - Nie 05 Wrz, 2010

Ok. Może być 13:00. Ja się pojawię na pewno.
Fabian - Nie 05 Wrz, 2010

Nie bedzie wadzil ;D to do zobaczenia
Miden - Pią 17 Wrz, 2010

Jakis pomysl na sobote? Ew. wniedziele po 16 bo pracuję do 16.

Nie za daleka wycieczka bo nie mam spodni a to juz nie temperatury :zawstydzony:

Poza mna chetny jeszcze wojtek (na sobote) i maciek (niewiem na kiedy)

pozdro

lwg1103 - Pią 17 Wrz, 2010

Ja pomysłu nie mam, ale chętnie się dołączę w sobotę.
Miden - Pią 17 Wrz, 2010

no nic moze jutro z rana mnie olsni bo teraz kompletny brak pomyslow :( ale jakby co 3 juz nas jest :)

EDIT

TAKA TRASA? Troche bez pomysłu ale ...

Fabian - Sob 18 Wrz, 2010

I co i co, lecimy gdzies :D ?
Trasa moze byc ;)

Dajcie mi znac na kome jakbysmy wyruszali. Mozna puscic strzalke to oddzwonie.
607376786

Miden - Sob 18 Wrz, 2010

OK to o 15.15 na BP przy wyjeździe na bielany (ten punkt A na mapce na karkonowskiej)

ubierzcie sie cieplo bo piździ :)

do zo.

jak cos moj kom gdyby ktos chcial dojechac albo mial sie spoznic
792- 720 -780

lwg1103 - Sob 18 Wrz, 2010

Nie zauważyłem edycji posta i już sam polatałem rano, a teraz trzeba popracować :(

Ale dam wam rade, jakbyście chcieli przedłużyć trasę i z Oławy ruszyć na Bierutów i Oleśnicę: NIE RÓBCIE TEGO! Na tej drodze zabić się można, czekają tam takie wesołe niespodzianki jak nagle zdarty do gołej ziemi asfalt i 20 metrów drogi po której chyba tylko traktorem w miarę się jedzie :D Czasem nie ma jednego pasa, ale czasem nie ma obu :zdziwko:

Miden - Sob 18 Wrz, 2010

hehee no jak jechalismy to tez byly przygody, i miejscami zamiast drogi kamieniste podloze, albo niebezpieczneie zdarty asfalt (wtedy tak fajnie nosi motocyklem :) ) tak czy siak wypad udany. Żałuj, że nie zauważyleś edycji posta.

pozdro

Fabian - Wto 21 Wrz, 2010

Moze przejedziemy sie w czwartek po miescie i okolicach pod wieczor? :)
Miden licze na Ciebie :hyhy:

Miden - Wto 21 Wrz, 2010

nie miałem jak odpisać bo nie mam $$ na telefonie :)

a co do czwartku - myśle, ze jak bedzie taka pogoda jak wczoraj/dziś to jasne :P

ale teraz nie ja wymyślam traskę :)

lwg1103 - Wto 21 Wrz, 2010

A czemu nie piątek tylko czwartek?
Miden - Wto 21 Wrz, 2010

lwg1103 napisał/a:
A czemu nie piątek tylko czwartek?


ja np w piątek pracuje od 16 wiec dla mnie dupa, a w czwartek mam cały dzein wolny, ale mozemy smignac gdzies po poludniu tez , co by ludzie mogli wrocic z pracy etc.

Miden - Sro 22 Wrz, 2010

to jak robimy bo czwartek tuż tuż... ! chyba ze w weeekend o ile dam rade
Fabian - Sro 22 Wrz, 2010

Ja jak najbardziej pisze sie na jutro, i nawet na piatek.

Wiec kto jest jutro chetny?
Godzina 17:30 pod cumprum na maja (jana pawla)??
:)

Miden - Sro 22 Wrz, 2010

godzina nie za pozna? nie bedzie nam za zimno? :P 16? :p

i jak traska? bo mam w sumie jeden cel - sprawdzic czy da sie wjechac na byle lotnisko w olesnicy. Moze traska bez szalenstw ale mozna wrocic ew. jakos na około.

Fabian - Sro 22 Wrz, 2010

Miden zajebisty pomysl, to jedzmy na to lotnisko.
Moze byc 16 ;)

Miden - Sro 22 Wrz, 2010

No ok to 16 pod Cuprum. Z tym, ze chyba bedzie tylko nasza 2 :P bo innych chetnych nie ma.

EDIT

chyba ze przenosimy to na weekend ?

Fabian - Wto 28 Wrz, 2010

Zyjecie tam :P ?
lwg1103 - Wto 28 Wrz, 2010

A co tu żyć w taką pogodę? :zalamany:
Paca - Wto 05 Paź, 2010

Jeśli będzie pogoda w łikend to zapraszam na wspólne śmiganie ! Cel obojętny byle drogi były ciekawe :) W zeszły weekend zaliczyłem Jakuszyce, Borowice, Okraj, Karpacz i Szklarską więc wolałbym pojechać tym razem gdzieś indziej. Ktoś chętny ?! :przestraszony:
Anna - Wto 05 Paź, 2010

Czemu wszyscy byli w Karpaczu, jak ja nie byłam i bym się tam przejechała :P
Jeśli będzie ładnie to ja chętnie się gdzieś przejadę, bliżej lub dalej ;)
Nasze zamkowo-pałacowe wycieczki bardzo mi się podobają :D

lwg1103 - Wto 05 Paź, 2010

No Karpacz to dobry plan. Niestety ja w ten weekend nie mogę :(
Piotras_5 - Wto 05 Paź, 2010

mam pytanie, ja w sumie jestem z wielkopolski, ale widzę, że tutaj prężnie działacie ;)
Dobra, bez owijania, jestem z Krotoszyna, to jest granica między wielkopolską, a dolnośląskim. Pytanie jest takie, czy ktos z was jeździ w okolice Milicza? Trzebnica? Coś takiego?

Pozdrawiam :)

Paca - Wto 05 Paź, 2010

Piotras_5 napisał/a:
czy ktos z was jeździ w okolice Milicza? Trzebnica? Coś takiego?

tak :) jak jest pogoda to taka odległość nie stanowi żadnego problemu. zawsze można umówić się na spotkanie gdzieś pomiędzy Wro a Krotoszynem.

ważne jednak żeby pogoda dopisała i pozwoliła nacieszyć się jazdą! w ostatnią niedzielę było tak ładnie, że ze dwa razy uroniłem łzę ze wzruszenia :)

Piotras_5 - Wto 05 Paź, 2010

no to super :) ja chętnie bym kogoś poznał.. Bo u mnie w mieście Gsowców brak :/ Także fajnie by było :) Jak pogoda będzie to może w ten weekend? :P

pozdro! :)

Fabian - Sro 06 Paź, 2010

Ludzie..zbierzmy sie w koncu porzadnie.
Czesto zapowiadamy jakies wycieczki, duzo ludzi sie zapowiada, malo pojawia - albo duzo z Was jezdzi gdzies, nie piszac tutaj, a kilka osob jest takich, iz naprawde potrafi sie zebrac nawet w godzine ;)

Piotras_5 - Sro 06 Paź, 2010

no ja niestety musiałbym troche wczesniej wiedzieć, zeby moto przygotować do jazdy bo mam hm... no ;)
Poza tym studiuję w poznaniu, takze u mnie wchodzą w gre tylko weekend i to pory rano-popołudniowe raczej, niz wieczorne :/
Ale gdzieś w północnej części dolnego śląska piszę się na latanko :)

Anna - Sro 06 Paź, 2010

Niestety ja też muszę teraz wiedzieć troszkę wcześniej, bo siedze większość czasu we Wrocławiu a moto w Dzierżoniowie :( Na weekend jak dla mnie nie ma problemu, żeby jechać gdzieś na północ :)
Fabian - Sro 06 Paź, 2010

W ten weekend ja, jade w gory okolice klodzka, ladka, stronia slaskiego, wiec na wyprawe tam sie jak najbardziej pisze ;) A musze tam jechac bo brat ma urodziny :)
Anna - Pią 08 Paź, 2010

W niedziele ma być 12 stopni i słoneczko. To umawiamy się na jakąś jazde czy to już za zimno ?? I gdzie w końcu byśmy mieli jechać, na północ spotkać się z kolegą z wielkopolski czy może gdzie indziej ?? ;)
Miden - Pią 08 Paź, 2010

mozna na polnoc ale 12stopni to rzeczywiscie cieplo nie jest :)

a ogolnie znacie kogos kto by chcial kupic GS'a? Gdyby coś to...

http://forum.gs500.pl/viewtopic.php?p=93944#93944

Piotras_5 - Pią 08 Paź, 2010

no generalnie zimno, to prawda :P wiec jak uwazacie, ja jestem zawsze chetny, ino po poludniu w niedziele bd wracal do poznania pociagiem, także wchodzi w gre tylko rano niedziela, tzn jakas 10-11 :P
Fabian - Pon 11 Paź, 2010

Robimy jakis zjazd weekendowy / 2-dniowy 'na zakonczenie sezonu'?:)
Piotras_5 - Pon 11 Paź, 2010

jak cos ja jeździłem w tą sobotę i niedziele, ale nikt mi nie dał znac :P i chyba teraz w weekend nie bedzie super pogody, choć mozna :)
szpaku - Pon 11 Paź, 2010

Fabian napisał/a:
Robimy jakis zjazd weekendowy / 2-dniowy 'na zakonczenie sezonu'?:)

Ja tam mogę;] ale co na najbliższy wekend? Dzisiaj też polatalelm troche wokół komina to już piżdzi trochę ale cieplej się można ubrać i gdzies polecieć jeszcze;] Możemy coś kminić Fabian, choć nie wiem czy ktoś tutja jeszcze zagląda z reszty dolnośląskiego;p

Fabian - Pon 11 Paź, 2010

A Ty jeszcze nie sprzedales GSA? :P
Wyslij mi swoj numer kom na PW, bo zmienilem nr :)

----

Myslalem bardziej nad przyszlym tyg., tak wiecie na zakonczenie totalne :P
Ja niestety w ten weekend mam szkole, ale po 14-15 moge latac :D

lwg1103 - Wto 12 Paź, 2010

No ja zaglądam, ale w ten weekend nie mogę, w następny szkoła i chyba już przygotuje moto do zimowania bo podobno ma być ciężka zima w tym roku.

A tydzień temu byłem w trasie od 8 rano to myślałem, że umrę z zimna.

Miden - Wto 12 Paź, 2010

a ja jak wracalem wczoraj wieczorem to nawet nie bylo o tyle zimno, co slisko ! ta rosna (ktora z rana skrobia sasiedzi z szyb samochodow :D ) osiadla troche na drodze, i o ile na zwyklym asfalcie nie bylo az tak wyczuwalne, to tam gdzie pasy/czerwone przejscia rowerowe/czerwone skrzyzowana - gorzej jak po deszczu :P

co do weekendu to jak bedzie z 15 stopni a GS sie nie sprzeda to jasne :)

Fabian - Sro 13 Paź, 2010

Ok, to polatajmy troche w ten weekend ;)
A do Ciebie miden mi strasznie ostatnio opozniony sms doszedl ;P

Piotras_5 - Sro 13 Paź, 2010

a to gdzie będziecie latać kochani? :) bo w zeszły week daliście ciała :P
Duellis - Czw 14 Paź, 2010

Kto dał to dał, ja w zeszłą sobotę zrobiłem 300 km :hyhy: Niestety w niedzielę nie mogłem latać.
Miden - Czw 14 Paź, 2010

wg pogody ma byc 12 stopni wiec wmiare znosnie, gorzej z przelotnymi opadami :P
Fabian - Sob 16 Paź, 2010

a gdzie jezdziles duellis :) ?
szpaku - Sob 16 Paź, 2010

jakbysice sie gdzies wybierali mimo wszystkod zisiaj to dzwoncie do mnie;] 790 87 87 87 ;]
Duellis - Sob 16 Paź, 2010

Fabian napisał/a:
a gdzie jezdziles duellis :) ?

Gdzie oczy poniosą, nie miałem sprecyzowanego planu, ot takie latanie wokół komina, które się nieco przeciągnęło, bo się dobrze jeździło. Tylko plery bolały po tym, bo praktycznie bez odpoczynków, 2x z moto zsiadłem na moment.
http://maps.google.pl/map...acf0fab570f&z=9

Fabian, do ciebie dzwoniłem wtedy, ale coś się nie mogłem dodzwonić. W sumie parę osób próbowałem wyciągnąć ale nie było chętnych :(

Fabian - Sob 16 Paź, 2010

Duellis, zmienilem nr wysle Ci na GG :)
Duellis - Sob 16 Paź, 2010

Uwaga, propozycja na jutro:

Spotykamy się o 12-tej na BP Karkonoska (bo najcieplej wtedy) i jedziemy na spokojną trasą turystyczno krajoznawczą 9 nie ma co szaleć, bo zimno) na południe (tam powinno być cieplej :) ). Szczegóły trasy do dogadania na miejscu. Trasa na jakieś 3h, góra 200 km.

Jacyś chętni?

Anna - Sob 16 Paź, 2010

Chętnie bym się przejechała ostatni raz w sezonie, także postaram się być, ale nie obiecuje na 100%. Jeszcze rano napiszę.
Duellis - Sob 16 Paź, 2010

Anno w razie czego możemy się spotkać w Świdnicy, jak Ci się nie będzie chciało jechać do Wrocka. Być może Szpaku też pojedzie (jutro się okaże).
Anna - Sob 16 Paź, 2010

Właśnie szkoda, że nie macie jeszcze konkretnego pomysłu na trasę.
Duellis - Sob 16 Paź, 2010

Pomysł konkretny mam, ale chciałem uwzględnić ewentualne pomysły innych. Moja trasa: Świdnica, Wałbrzych (skrótem, przez górki), Mieroszów, kawałek Czecholandią, powrót przez Nową Rudę, Dzierżoniów i Łagiewniki. Możesz dołączyć w Świdnicy koło dworca PKP/PKS bo tam trasa wypada, godzinę możemy dogadać jutro przez tel.
Anna - Nie 17 Paź, 2010

Jednak dzisiaj z wami nie pojadę. Dla mnie za zimno na trasę po górach :kwasny:
Duellis - Nie 17 Paź, 2010

Zawsze można zmodyfikować trasę. Szpaku też się nie odzywa, więc chyba znowu będę latał sam :(
Miden - Nie 17 Paź, 2010

szkoda ze dopiero teraz o tym przeczytalem :(
szpaku - Pon 18 Paź, 2010

sory Duellis...ale było tak jak mówiłem:P po sobotniej nocy nie byłem w stanie gdziekolwiek ruszać:P Jak wyjeżdzałeś z domu to ja jeszcze nie wróciłem z domówki:P
Czok - Nie 21 Lis, 2010

witam gs wrocław:))
Miden - Nie 21 Lis, 2010

witamy :D
Majic - Pon 22 Lis, 2010

Wie ktoś co się działo wczoraj w rynku, że tyle motocykli po nim jeździło :P ( przy fontannie ) ?
Duellis - Pon 22 Lis, 2010

Parada z okazji Dnia Życzliwości, organizowana bodajże przez Gremium MC.
Majic - Wto 23 Lis, 2010

n/c
ciekaw jestem czy będzie parada z okazji spadnięcia pierwszego śniegu...

Duellis - Wto 23 Lis, 2010

Będzie. Sznurek samochodów na każdej głównej ulicy Wrocławia, gdy drogowcy zgodnie z wielowiekową tradycją dadzą się zaskoczyć tak wcześnie przychodzącej zimie. Aż drżę z niecierpliwości, dwa lata temu jak spadł pierwszy śnieg "paradowałem" do pracy ponad 2h :(

A motocyklową zawsze możemy sami zorganizować...

edit: usunąłem powtórkę

Paca - Wto 23 Lis, 2010

Duellis napisał/a:
A motocyklową zawsze możemy zorganizować zorganizować...

albo jechać na motomikołaje ! ja się wybieram, pod warunkiem, że nie będę musiał zakładać łańcuchów na koła.

Duellis - Wto 23 Lis, 2010

Nie mam stroju mikołajowego :( Choć broda mi powoli siwieje, ech starość nie radość.
Paca - Wto 23 Lis, 2010

Duellis napisał/a:
Nie mam stroju mikołajowego

taki problem to nie problem. W każdym hipermarkecie typu Tesco, Auchan czy inne Makro, przed świętami zawsze są stroje mikołaja. Za ile pytacie? otóż za cenę ok. 10zł. Są to oczywiście jednorazowe wdzianka ale zabawa jest przednia ! Polecam

Duellis - Pon 29 Lis, 2010

Tradycji stało się zadość, dziś bite 2h "paradowania" do pracy (całe 13 km). Jak pogoda się utrzyma do weekendu to na motomikołaje tylko trajką z łańcuchami na kołach.
Miden - Pon 29 Lis, 2010

to zamiast motocykli - skutery śnieżne! :D
teq83 - Pią 04 Lut, 2011

Z racji tego że tu zimowa cisz zapraszam do lektury i zbierania chęci.
http://www.forum.gs500.pl...p=101985#101985

Ciaman - Pią 04 Lut, 2011

zapowiada się zachęcająco... :hyhy:
teq83 - Wto 22 Lut, 2011

Wrzuciłem nowe informacje o rajdzie. Link 2 piętra wyżej. Jeśli chcecie wystartować i zostać tam na noc radziłbym się wpisywać na listę. Oczywiście liczba osób które mogą wystartować jest nieograniczona, ale liczba miejsc noclegowych już tak.
Duellis - Czw 24 Lut, 2011

W rajdzie pewnie wezmę udział, ale jeśli chodzi o nocleg... hmm, jak sobie przypomnę w jakim stanie wracałem z Bystrzycy Górnej to nie wiem czy chcę nocować z tymi ludźmi ;)
teq83 - Pią 25 Lut, 2011

Oj tam oj tam. Może ze 3 razy zmartwychwstawałeś jak feniks z popiołów. Nie było tragedii- przynajmniej takie typowo greckiej. :rotfl:
Duellis możesz się bronić, ale i tak wiesz, że zostaniesz :cwaniak:

haku - Sro 02 Mar, 2011

Eh.. miałem pojechać, ale w tym samym terminie jedziemy na zlot TA... Szkoda, bo zapowiada sie ciekawie...
asmo - Pią 22 Kwi, 2011

Witam wszystkich tak na początek :) jako nowy user i zarazem mam pytanko czy ktos z Was ogarnia regulacje gażników i synchro ? bo najwcześniejszy termin dopiero mam na czwartek a do pracy trzeba jakoś smigać :(
Duellis - Sob 30 Kwi, 2011

Kurde, nic tu się nie dzieje :( Jest ktoś chętny do polatania? Jeśli tak, to jutro o 11-tej na BP na Karkonoskiej. Zapisy przyjmuję do jutra do 10-tej - jeśli się do tego czas nikt nie zgłosi to jadę śmigać sam.
Pawlus - Czw 19 Maj, 2011

W sobote po 16 ponoć w J-L jest jakies spotkanie dla motocyklistów w osrodku przy stawie. Jakichs konkretnych informacji nie ma, przynajmniej ja nie posiadam. Pewnie wpadnę na chwile zobaczyć co tam się dzieje jak nie będę w robocie, albo po robocie.

EDIT:

Byłem - jakby się ktoś jeszcze tam wybierał (choć nie sądzę), to mówię że nie ma sensu. Nic się nie dzieje i totalny niewypał, ludzie przyjeżdżają i odjeżdżają a tajemniczy organizator gdzieś się chyba zaszył. No ale nic, na takie coś się właśnie zanosiło.

mikolajm - Sro 15 Cze, 2011

Siema wszystkim!

Dzisiaj w końcu odebrałem rejestrację i wyjechałem na miasto. Poezja, korki nie wkurzają, ludzie dość uprzejmi, tylko drogi momentami zaskakują. ;)

jasiuekonom - Sob 16 Lip, 2011

lata dzisiaj ktos z okolic Świdnicy??
mikolajm - Wto 09 Sie, 2011

Może ktoś z Wrocławia chętny na wspólne latanie?
Fabian - Sob 13 Sie, 2011

wszyscy :D
wyslij kom na prywatna wiadomosc to sie zgadamy :padam:

emkags - Sro 17 Sie, 2011

Ktoś z okol Głogowa chętny na wspólne latanie :> ?? ? :> :> :>
Kubunia - Sro 17 Sie, 2011

Szkoda, że dopiero teraz zobaczyłem :( a polatałby ;)
emkags - Sro 17 Sie, 2011

Kubunia, nadal mozna :>
Kubunia - Sro 17 Sie, 2011

Niestety zaraz idę na nockę do roboty. Może jutro?
emkags - Sro 17 Sie, 2011

Szkoda :( ja jutro wracam do wawy o 10 :)
Kubunia - Sro 17 Sie, 2011

Jak pech to pech :/
studi - Pon 05 Wrz, 2011

Zaproszenie na imprezę z okazji zakończenia sezonu -> http://www.forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=8817
kingusia1188 - Czw 08 Wrz, 2011

Witam wszystkich z woj dolnośląskiego :)
Wybieram się ze znajomym do WROCŁAWIA (do celowo na walkę Adamka) i tu jest moje pytanie co warto byłoby zobaczyć, zwiedzić by zająć sobie miło ten czas w ciągu dnia i móc wyjechać z uśmiechem na ustach i z miłymi wypomnieniami ?

Duellis - Czw 08 Wrz, 2011

To zależy jaki rodzaj atrakcji Cię interesuje, muzea czy dyskoteki, zabytki czy centra handlowe? Standardowo przyjezdnym pokazuje się Stare Miasto z naciskiem na Rynek oraz Ostrów Tumski. Ostatnimi laty popularne jest także poszukiwanie wrocławskich krasnali, bo to swego rodzaju ewenement (wskazane jest poszarpać za brodę przynajmniej tego naszego, motocyklowego).
kingusia1188 - Czw 08 Wrz, 2011

oo widzisz ... nawet taki krasnal :) fajna sprawa jest tam być i zobaczyć :) ogólnie na imprezy nie będzie czasu, czy jakieś twórcze atrakcje. Bardziej chodzi mi o miejsca gdzie trzeba koniecznie być we WROCŁAWIU.
rynek, krasnal, Ostrów Tumski, coś jeszcze ?

nonpr0 - Czw 08 Wrz, 2011

Jeśli chodzi o atrakcje to najlepiej zabrać ze sobą skrzynke piwa ewentualnie innego trunku ;)
Duellis - Czw 08 Wrz, 2011

Tak na szybko wycieczka po centrum Wrocławia:
- start z Placu Jana Pawła II (fontanna, stare rzeźby)
- Ruską (sukiennice) do Placu Solnego (kamieniczki) i Rynku
- Rynek okrążyć parę razy (kamienice, ratusz, piwo w spiżu, kościół św Elżbiety - kiedyś można było wejść na wieżę (jedna z najwyższych we Wrocku)
- na Szewską - katedra Marii Magdaleny z naszym krasnalem u stóp. Jak się nie uda wejść na wieżę Elżbiety można spróbować na Mostek Pokutnic (tarasik miedzy wieżami katedry) - nie wiem co jest aktualnie czynne, trzeba dogooglać
- Szewską w stronę Uniwersytetu (posąg nagiego szermierza któremu studenci zakładają majtki na Juwenalia oraz wiecznie kradną szpadę nie tylko w juwenalia)
- Wzdłuż Odry i przez most na Wyspę Piaskową (kościół Mariacki, młyn, bulwar)
- na Ostrów Tumski (zabytkowe kościoły w tym katedra)
- zaraz obok jest Ogród Botaniczny
- wzdłuż Odry na Most Pokoju - widok na Most grunwaldzki, też zabytek, ale w ciągłej eksploatacji
- przez most do Muzeum Narodowego, obok parczek z ciekawymi rzeźbami i Panorama Racławicka
- dalej na Plac Dominikański (shopping w galerii ;) )
- powrót skwerami wzdłuż fosy na Plac Jana Pawła II - zatoczyliśmy kółeczko, przy dokładnym zwiedzaniu dnia nie starczy.

II Wycieczka: okolice ulicy Wróblewskiego:
ZOO, Hala Ludowa (Stulecia), Iglica, Park Szczytnicki

emkags - Czw 08 Wrz, 2011

aa ten mostek z kłódkami ?? :D :D ^^

[ Dodano: Czw 08 Wrz, 2011 ]
aa on chyba powiązany z piaskową wyspą prawda? :)

kingusia1188 - Czw 08 Wrz, 2011

Duellis dziękuję za tak szczegółowy plan Mojego dnia we Wrocławiu :) Mam nadzieję że uda się zwiedzić jak najwięcej. :) a wieczorkiem Walka :) Ktoś może się wybiera ?
nonpr0 - Czw 08 Wrz, 2011

Ten most z kłódkami jest na Ostrowie Tumskim. Jest tam w okolicy dość sporo zabytków włączając w to rynek. Jak dotrze sie już do rynku to wszystko jest w zasięgu ręki, nie trzeba daleko szukać :)
Bonzo - Pią 09 Wrz, 2011

Czy ktoś dziś wieczór zamierza być na Słodowej na pokazie sztucznych ogni?
kingusia1188 - Nie 11 Wrz, 2011

Wrocław Piękno Miasto !! od pierwszej chwili zakochałam w tej magii jaka panuje na Rynku i okolicach. :) Udało mi się zwiedzić większą część polecanych przez Was zakątków :)

Krasnalowi na motocyklu prawie wyrwałam brodę :) hehe tak mi się spodobał.

Dziękuję za wskazówki zwiedzania Miasta.

Ps. nawet gsi-ika widziałam na parkingu :) DB .. 37

teq83 - Pon 12 Wrz, 2011

jak Ci się tak bardzo spodobał to dam ci namiar na dziewczynę która go robiła- robi kopie gipsowe wyglądające dokładnie jak on.
simluczek - Sro 09 Lis, 2011

Ponieważ dolnośląskie forum "umarło" śmiercią naturalną chciałem pozdrowić pewną blondynkę która czasem "lata" na żółtym Gsie w wersji F ul klecińska, hallera, i dalej w stronę Radwanic :P
RedShadow - Sro 09 Lis, 2011

Jesteś pewien że to blondynka, a nie blondyn? Za mną jak jeszcze miałem długie włosy też często się faceci oglądali :D
simluczek - Czw 10 Lis, 2011

RedShadow napisał/a:
Jesteś pewien że to blondynka, a nie blondyn? Za mną jak jeszcze miałem długie włosy też często się faceci oglądali :D


Nie no... jestem pewien, w końcu staliśmy razem na kilku światłach, a nawet słyszałem jej głos bo pytała sie czy nie jest mi zimno ( jechała w pełnym stroju a ja tylko w kurtce i dżinsach) :hyhy:

studi - Nie 20 Lis, 2011
Temat postu: Organizujemy centrum prasowe
W związku z uruchomieniem portalu oraz dalszym rozwojem forum chcielibyśmy powołać do życia grupę prasową.

Do obowiązków takiej grupy będzie informowanie oraz opisywanie (fotoreportaż mile widziany) wydarzeń w regionie, a artykuły te będą pojawiać się na głównej stronie portalu w postaci newsów.

Być może z czasem jeśli projekt się rozwinie i będzie funkcjonować kardy z "reporterów" otrzyma oficjalną legitymację prasową "Forum GS500"

Dlatego poszukujemy z każdego regionu 2-3 osoby. To Wy wiecie najlepiej kto w Waszym regionie jest najbardziej sensowny i nadający się do takiej "roboty"

Oczekuję propozycji osób. Kandydatury proszę zgłaszać w tym temacie. Proszę podać nick danej osoby i jakieś krótkie uzasadnienie, dlaczego ta osoba powinna się znaleźć w tej grupie.

Duellis - Nie 20 Lis, 2011

:rotfl: 2-3 osoby z naszego regionu? Nie wiem czy mamy tu aż tylu aktywnych użytkowników...
lis2 - Pon 21 Lis, 2011

;)
Anna - Wto 22 Lis, 2011

To mamy już dwóch chętnych aktywnych użytkowników :D Jak to mówią: "kto pierwszy ten lepszy" ;) Koniec zapisów :hyhy:
Paca - Sro 23 Lis, 2011

ktokolwiek widział, ktokolwiek wie : dzieje się coś w tym roku na mikołajki (motomikołaje) ?
haku - Pią 25 Lis, 2011

Widzę że na kilku forach to samo pytanie się pojawia... Pogoda może być łaskawa dla motomikołaji, tylko co z organizacją...
shiness - Czw 08 Gru, 2011

Hej, jeszcze się nawet nie przywitałam, więc tak to potraktujcie. Całkiem niedawno zostałam szczęśliwą właścicielką GS 500f i mam zamiar w nowym sezonie pośmigać po okolicach Jeleniej Góry. Jakby ktoś był chętny, zapraszam!
teq83 - Czw 08 Gru, 2011

Bądź pozdrowiona w takim razie. :) I nie ograniczaj ie do Jeleniej Góry. Na szczytach wieje.
shiness - Pią 09 Gru, 2011

To na początek, bo te rejony znam, każdy zakręt, rzeczkę i drzewo, wiesz, o co mi chodzi? A dalsze wypady? Jak najbardziej. Mamy tu niezłą podwórkową ekipę Motojeży. Tak się wstępnie nazwaliśmy, a najciekawsze jest to, że każdy z nas lata na czymś innym. Ale to długa historia do poopowiadania na zlotach lub wspólnym objeździe. Pozdrawiam również.
RedShadow - Sro 08 Lut, 2012

Jako że sesje powoli się kończą, więc wreszcie jest trochę wolnego czasu (tak, wiem, że nie wszyscy są studentami, ale ja akurat jestem :P ) to chciałem wyjść z propozycją jakiegoś wrocławskiego piwa w ten lub przyszły weekend.
Kolejna sprawa to targi motocyklowe 10 i 11 marca. Ktoś się wybiera? Z tego co wiem to może być kilka osób spoza Wrocławia więc może jakieś after party?

shiness - Sro 08 Lut, 2012

No cóż, propozycja fajna, ale ja niestety nie jestem z Wrocka i nie ma szans na wolne (bo nie jestem już studentką) ;) A poza tym, to szykujemy się już powoli na nowy sezon, nowe ciuszki, sakwy i inne takie, więc z kasą troszkę krucho... Ale warto. Życzę udanej zabawy!
Anna - Pią 10 Lut, 2012

Za tydzień może ja bym się pisała na piwo, pod warunkiem, że będzie ciut cieplej. Jeśli chodzi o targi, to po tym co widziałam tam w zeszłym roku narazie się nie wybieram, chyba że będę się bardzo nudzić ;)
lwg1103 - Sob 11 Lut, 2012

Ja może na targi przyjadę, bo mnie ominęły w tamtym roku. Co do piwa to może też bym poszedł, ale będę wiedział dopiero na ostatnią chwilę :)
shiness - Pon 27 Lut, 2012

Byłam na oldtime bazar we Wrocku w niedzielę 26.02.12r. Wrażenia? Delikatnie mówiąc, jesteśmy zawiedzeni. Po pierwsze małe to było strasznie, rzuciliśy się pędem, żeby wszystko oblecieć i przed wieczorem wrócić do Jelonki, a się okazało, że po trzech godzinach spokojnego spacerku pomiędzy alejkami i stoiskami, łącznie z zakupami i ogądaniem maszyn, skończyła się dla nas zabawa. Ceny? Takie same jak w necie lub w k\skepach, tyle tylko, że wszystko w jednym miejscu. Coś dla miejscowych, bo fajnie się tam spotkać z ziomalami. To akurat na plus. Macie jakieś inne doświadczenia w tej kwestii? 11-12.03. ma być organizowana kolejna imprezka we Wrocku. Czy ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat? W tamtym roku ponoć lekka lipa była. Pozdrawiam.
haku - Pon 27 Lut, 2012

Ostatni był jeszcze gorszy. Generalnie tylko w sezonie coś tam się dzieje.... chociaż faktycznie bardziej można to ostatnio jaki lokalny spocik traktować niż miejsce do zakupów. Potrzebowałem kupić przełącznik/wyłącznika zapłonu w celu zaadoptowania go do sterowania halogenów i nic takiego na dwóch ostatnich bazarach nie znalazłem.
shiness - Pon 27 Lut, 2012

Ciekawe, jak to wygląda w Katowicach lub Krakowie? W sumie już nie mamy potrzeby jechać, bo wszystko kupiliśmy dziś na necie i w lokalnym salonie, ale generalnie powoli sie to wszystko w Polsce rozwija.

[ Dodano: Pon 27 Lut, 2012 ]
Ty szukałeś przełącznika, my filtra powietrza do fz1 w oryginale i klops. Jeden gość miał, ale za cenę z kosmosu, dziwne, biorąc pod uwagę fakt, że to raczej chodliwa część, szczególnie przed rozpoczęciem sezonu :/

[ Dodano: Pon 27 Lut, 2012 ]
Ty szukałeś przełącznika, my filtra powietrza do fz1 w oryginale i klops. Jeden gość miał, ale za cenę z kosmosu, dziwne, biorąc pod uwagę fakt, że to raczej chodliwa część, szczególnie przed rozpoczęciem sezonu :/

Pawlus - Czw 08 Mar, 2012

Widział ktoś gdzieś może we Wrocku w jakimś sklepie rękawice Tschul? Szukam tanich łapek na chłodne dni i myślę, że Tschule by mnie zadowoliły, tylko czy to się da kupić gdzieś normalnie żeby pomierzyć, poza internetem??
borys - Sob 10 Mar, 2012

To jak? Jedzie ktoś na Targi?
Duellis - Nie 11 Mar, 2012

Pawlus 2 lata temu też szukałem Tschuli ale w żadnym sklepie we Wrocku nie widziałem, choć może od tego czasu coś się zmieniło.
Pawlus - Nie 11 Mar, 2012

Generalnie znalazłem numer gg gościa, który niby kiedyś się bawił w sprowadzanie i sprzedaż odzieży tej marki, jednak nie odpisuje, więc zapewne już z tym skończył. Albo kupię przez neta, albo coś innego, albo zaraz będzie na tyle ciepło, że nastąpi odłożenie tematu na jesień.
bombki - Sro 18 Kwi, 2012

Drogie koleżanki i drodzy koledzy.
Potrzebny nocleg dla 3 osób i 3 motocykli we Wrocławiu (mogą być okolice- bliższe, dalsze) z 27.04 na 28.04. Może być np. kawałek podwórza będziemy mieli namioty, ważne aby motocykle były bezpieczne :rotfl: Jeśli jakieś propozycję to proszę pisać tu lub na PW wraz z kwotą noclegu.
Może też polecicie jakieś miejsce z garażem, parkingiem za rozsądną kwotę.

RedShadow - Czw 19 Kwi, 2012

Ja jak już pisałem nie pomogę, ale jeśli byście szukali miejsca w którym można się napić dobrego piwa to walcie śmiało :D
Anna - Wto 01 Maj, 2012

Przyznać się, która koleżanka jeździ czarną eFką po Powstańców w godzinach rannych ;)
lwg1103 - Pią 04 Maj, 2012

http://www.iwoman.pl/podr...,0,1077528.html
Może komuś się przyda planując weekendowy wypad.

RedShadow - Pią 11 Maj, 2012

Jakieś latanie jutro albo w niedzielę?
Bonzo - Sob 12 Maj, 2012

Red, generalnie to cały wikend ma deszcz napierniczać, a z soboty na niedzielę w nocy temperatura około 0 stopni. Wydaje mi się, że aura średnio sprzyjająca na wypad jakiś :P
Ja aż tak uparty nie jestem, ale chętnie bym wyskoczył gdzieś ;)

RedShadow - Sob 12 Maj, 2012

No właśnie dzisiaj wstaję i widzę że chyba nic z tego. Wcześniej w ogóle prognoz nie widziałem.
Bonzo - Sob 12 Maj, 2012

Za tydzień powinno być ładnie, więc można gdzieś wyskoczyć. Tylko pytanie jak długa trasa.
morus12 - Sob 12 Maj, 2012

Ja lece do domu za tydzień więc możecie mnie odprowadzić do Opola :P
lwg1103 - Nie 13 Maj, 2012

Jak będzie pogoda to też bym gdzieś wyskoczył : >
Bonzo - Czw 31 Maj, 2012

Hmm, ktoś z tu obecnych trzyma niebieskiego GSa, dość mocno przeszlifowanego na Os. Sobieskiego? Bo mi wpadł w oko ostatnio jak przejeżdżałem.
RedShadow - Pią 22 Cze, 2012

Ja bym chętnie polatał, ale o 11 to ja dopiero będę się szykował do wstania z łóżka :P
Bonzo - Pią 22 Cze, 2012

Odsyłam do tematu wypadu do Srebrnej Góry. Jutro o 9tej wyjazd z Wroc.
Bonzo - Sob 23 Cze, 2012

Przeca to 80km w jedną stronę.
Bonzo - Sob 23 Cze, 2012

Maruda. Zrobiliśmy sobie wypad do Czech. Było w pytkę
Bonzo - Nie 08 Lip, 2012

Ulala, nie wiem czy GSa bede miał poskładanego na piątek. Jak poskładam to bym się bryknął.
Bonzo - Czw 12 Lip, 2012

Jutro około 16-17 wybieram się z paroma znajomymi do Oleśnicy spróbować wbić się na płytę lotniska, jak ktoś chętny proszę pisać PW.

Wjazd nie jest pewny, ale jak neta przeglądam to jeszcze nie spotkałem się z informacją żeby było to zagrodzone.

Bonzo - Pon 27 Sie, 2012

W sobotę organizuję wypad w stronę Ślęży, docelowo około 15 motocykli, ale ile się zbierze tego nie wiem. Wyjazd się odbędzie pod warunkiem znośnej pogody. Kto chce niech się odezwie do mnie na privie. Impreza bardziej integracyjno-zapoznawcza niż latanie do porzygu. Tempo spacerowe, jadą ludzie z plecakami.
Bonzo - Wto 28 Sie, 2012

Kurde, prawie codziennie widzę jakiegoś GSa pałętającego się po Wrocławiu, a widzę że z chętnych tylko jedna osoba. No cóż, skończy się tak że pojedziemy w dosyć skromnym składzie, narazie jest 5-6 osób. Patbaj, dzięki za zainteresowanie.
Bonzo - Sro 29 Sie, 2012

Hmm, jak tak myślałem to chyba najlepiej żeby się wszyscy na solnym zebrali i byśmy ruszyli przez Bielany, Gniechowice, Rogów Sobócki i dalej już prosta droga.

Patbaj, lepiej by było jakbyś dojechał do placu Solnego i razem byśmy ruszyli, średnio mi się widzi zbieranie ludzi po drodze i robienie jakiś postojów.

Ruszamy około 12:30, wracamy 16-17 więc na 90% zdążysz do domu :)

Bonzo - Sro 29 Sie, 2012

Bierz żonę na plecy! Jedzie kilka plecaków :)

Mam nadzieję że pogoda się uda.

Bonzo - Sro 29 Sie, 2012

13-16st. to nie zimno, ale jak ma padać to gorzej. Trudno, najwyżej w następny weekend coś się wyskoczy.
Majic - Pią 15 Lut, 2013

29 Sie, 2012...

Nic się nie zmieniło w grupie dolnośląskiej :wstyd:

nonpr0 - Pią 15 Lut, 2013

Nadal masz GSke? ;)
Duellis - Pią 15 Lut, 2013

Majic napisał/a:
29 Sie, 2012...

Nic się nie zmieniło w grupie dolnośląskiej :wstyd:


To jeszcze nic. Są tu tacy co nie pisali od 22 czerwca 2011, a teraz wchodzą i narzekają, że nikt nie pisze ;)

Majic - Pią 15 Lut, 2013

nonpr0, tak, nadal :D wolne to, stare to, jakies kolorowe to, a się nie psuje i nadal jeździ :)

Duellis, nie wiem o kim piszesz :D

kobi - Nie 10 Mar, 2013

hej,
Jak uda mi się sprowadzić gs-a z rzeszowa to też myślę się spotować ;) a pracuję przy solnym więc będę czekał ;)

pozdr

teq83 - Sob 11 Maj, 2013

25 maja w Obornikach jest 4 Rajd Kocich Gór. Info wisi w news. Zachęcam do rejestrowania się przez neta i udziału w imprezie. Impreza z roku na rok mocno się rozrasta i zjeżdżają się ludzie z całej Polski. Można wygrać naprawdę cenne nagrody, a ludzie startują na wszelkiej maści maszynach...od ciężkich armatur, poprzez szybkie sporty, turystyki do weteranów i różnych skuterów.
betasza - Wto 18 Cze, 2013

Hej, hej! Żyjecie? ;)
Planuję przyjechać do Wrocka w 2gim tygodniu lipca i zostać do końca wakacji. Jest ktoś chętny, żeby pośmigać po okolicach?

lwg1103 - Czw 20 Cze, 2013

Ja może, ale to dopiero po obronie czyli raczej sierpień ;/

btw ktoś z forum zaparkował pod heliosem dziś rano?

betasza - Czw 20 Cze, 2013

To się zgadamy :) sierpień jest ok
Duellis - Czw 20 Cze, 2013

betasza napisał/a:
Hej, hej! Żyjecie?

Żyjemy, ale co to za życie...

Ja mogę czasem pośmigać, ale raczej tylko weekendy, bo wakacji nie mam :(

betasza - Czw 20 Cze, 2013

Nooo... nadzieja umiera ostatnia :rotfl:
Jak przyjadę to od razu się melduję! Może jakiś mały grilek powitalny na ogródku się zrobi

kobi - Czw 20 Cze, 2013

lwg1103 napisał/a:
Ja może, ale to dopiero po obronie czyli raczej sierpień ;/

btw ktoś z forum zaparkował pod heliosem dziś rano?


Hej, Ja widuje czerwonego pod Guinness-em przy Solnym, stał już kilka razy od strony Kiełbaśniczej- czerwony białe felgi rejestracja Dwl...


Ja też się piszę jak w końcu uda się sprowadzić motocykl do Wrocławia, mam nadzieję, że w lipcu to ogarnę ;)

pzdr

betasza - Sob 27 Lip, 2013

Hej :)
Jak tam Dziewczyny i Chłopaki? Jeździmy coś?

lwg1103 - Pon 29 Lip, 2013

Ja mam problemy techniczne, ale liczę, że w tygodniu się z nimi uporam więc jak będzie pogoda i zbierze się ekipa to w weekend jestem chętny.
betasza - Pon 29 Lip, 2013

Czy dwie osoby to już ekipa? :D
Koniecznie muszę się gdzieś ruszyć, bo mam już po kokardki remontu, a Zuzanna stoi odkąd przyjechałam do Wro. Myślę o Kotlinie Jeleniogórskiej.
Mam nadzieję, że się uporasz z techniką :)

Duellis, kobi, a jak u Was?

kobi - Wto 30 Lip, 2013

Hej,

Mój Gs-ik niestety jeszcze w Rzeszowie :( i myślę , że dopiero na urlopie uda się pojeździć jak będę w Rz.
Plany przyjazdu do Wrocławia na razie przystopowały .

pozdrawiam

lwg1103 - Wto 30 Lip, 2013

A co konkretnie w tej kotlinie jeleniogórskiej?
betasza - Sro 31 Lip, 2013

Planowałam do Czerniawy podjechać na kawę do koleżanki :D , a po drodze to mi wszystko jedno, bo wszystko mi się tam podoba i tęsknię za tymi krajobrazami

[ Dodano: Sro 31 Lip, 2013 ]
A może popołudniami po okolicy ktoś by miał ochotę się ruszyć?

lwg1103 - Pią 02 Sie, 2013

Niestety z własnej głupoty nie dałem rady dzisiaj załatwić spraw technicznych. Mam nadzieję, że uda się jutro i na niedziele będzie sprzęt gotowy. Jak coś to będę tu pisać.
betasza - Sob 03 Sie, 2013

lwg1103, ruszam do Świeradowa-czerniawy, jutro będę wracać. Jak coś, to daj sygnał na tel (w profilu), nie wiem, czy będzie Ci się chciało w góry przyjechać :P
A jak nie, to daj znać kiedy będzie power na jazdę :D

uuki89 - Pon 07 Paź, 2013

Kogo widziałem wczoraj na czarnym GS w Piechowicach w strone Szklarskiej Poręby?? :)
betasza - Pon 23 Cze, 2014

w najbliższy weekend zjeżdżam do Wro :)
liczę, że tym razem uda się parę ładnych tras zrobić
paula, omaddo, PiKAndyz jesteśmy w kontakcie ;)

paula.dolny_sl - Wto 24 Cze, 2014

ja czekam i czekam na Ciebie :)
Pozdrawiam
Paula

PiKAndyz - Wto 24 Cze, 2014

No to się wszyscy spotykamy. Oby pogoda dopisała!
omaddo - Sro 25 Cze, 2014

Dajcie znać gdzie i kiedy, już mi motocykl kurzem obrósł :)
kenzoo - Sob 28 Cze, 2014

dzisiaj zawody gymkhany na Niskich Łąkach. Wybiera się ktoś? o 12
betasza - Pon 30 Cze, 2014

hejka z Wro ;)
pogoda taka sobie, polatać się nie da
roboty w domu od... cholery

jak ma ktoś ochotę wpaść na kawę lub piwerko, to przynajmniej będę miała pretekst do przerwy :P

konyakt na tel, bo z netem kłopot :kwasny:

studi - Pon 30 Cze, 2014

betasza ty się bierz za remonty a nie pretekst do wyjścia szukasz i zostawienia Wita z tym wszystkim samemu ;)
omaddo - Wto 01 Lip, 2014

To gdzie jedziemy w łikend?
betasza - Sro 02 Lip, 2014

w łikend do Bydzi :D
a wczoraj zrobiliśmy z Acid'em rundkę wokół Ślęży :D :D :D taaaakie widoki

acid - Sro 02 Lip, 2014

https://goo.gl/maps/dvXFl


piekna traska dookoła ślęzy

omaddo - Sro 02 Lip, 2014

Jechałem kiedyś kawałkiem, jak postanowiłem "znaleźć" przełęcz Tąpadłę. Oczywiście się pogubiłem (czytaj: pojechałem inaczej niż miałem w planach) ale dróżki ładne i w ogóle. Jakbyście mieli ochotę powtórzyć, to bym się wybrał z Wami.
betasza - Sro 02 Lip, 2014

będziemy powtarzać na pewno
a w sierpniu chyba:
https://www.facebook.com/...2Hu&h=zAQETBJsq
:D

acid - Sro 02 Lip, 2014

betasza napisał/a:
będziemy powtarzać na pewno
a w sierpniu chyba:
https://www.facebook.com/...2Hu&h=zAQETBJsq
:D


Dokładnie tak jak mówisz, 1-3 sipernia, wyjazd w Piątek po pracy, nocleg na kampingu w czeskie skalice, a później namioty / agroturystyka (co kto woli) w Goszowie koło Stronia Śląskiego w Raju Pstrąga (facebook.com/rajpstraga) właścicielami są moi bardzo dobrzy znajomi. Konsumpcja przepysznej świeżej rybki, jak pogoda dopisze to na miejscu ognisko itp ;]

Ewentualnie można zostać dłużej w czechach i wpaść na rybkę w drodze powrotnej

betasza - Wto 08 Lip, 2014

Wieczorem robię ognisko :)
jak ktoś ma ochotę na mały spot, kiełbę i piwko to zapraszam
adres przyślę smsem (nr w profilu) ;)

betasza - Pią 11 Lip, 2014

ktoś dzisiaj lata??? bo ja bym chętnie :)

[ Dodano: Pią 11 Lip, 2014 ]
i takie cuś na jutro znalazłam :)
http://imprezymotocyklowe...knik-pegow.aspx

[ Dodano: Pią 11 Lip, 2014 ]
jutro lecę do Lwówka Sl, a w powrotnej drodze zahaczę o Pęgów



czy ktoś w ogóle tu zagląda?? :P

omaddo - Sro 23 Lip, 2014

Jakiś plan na najbliższy łikend?
betasza - Wto 29 Lip, 2014

We czwartek przyjeżdża do mnie Monika z maz. i planujemy wyjazd w okolice Walimia (Riese), piątek albo sobota. Ktoś z nami?
omaddo - Sro 30 Lip, 2014

a coś po łikendzie?
betasza - Czw 31 Lip, 2014

Ja się piszę, możemy gdzieś śmignąć.
W następny weekend są plany w okolice Gorzowa Wlkp.

[ Dodano: Czw 31 Lip, 2014 ]
No i chętnie bym poćwiczyła bardziej precyzyjną jazdę między pachiłkami ;)

omaddo - Czw 31 Lip, 2014

To w przyszłym tygodniu coś pomyślę. Jest gdzieś we Wro dostępny plac manewrowy? Albo taki plac gdzie nikt nie przeszkadza?
betasza - Czw 31 Lip, 2014

komandosek jeżdzi gdzieś na bielanach
omaddo - Czw 31 Lip, 2014

Zdobądź jakieś namiary :) Manewry zawsze warto poćwiczyć, większość krzywd które zrobiłem swojej suzuce powstało w wyniku kiepskiego opanowania czynności manewrowych.
betasza - Nie 03 Sie, 2014

Nuuuuudy :niepewny:
PiKAndyz - Pią 10 Paź, 2014
Temat postu: Kogo dzisiaj widziałem?
Wrocław, Polibuda, motoparking pod C-13. Zaparkowałem dziś obok niebieskiego GS500E, rocznik chyba 2002 lub 03. Stałem tylko dwie godziny, więc nawet nie wiem, czy jego właściciel dojrzał moją GSkę. Pozdrawiam!

W dolnośląskim temat 'Kogo widziałem' jest przypięty do tego:)

betasza - Nie 18 Sty, 2015

Jutro jadę do Wro!
Jeśli ktoś z Was też ma ochotę, to zapraszam. Planuję spędzić tam 2 tygodnie, więc... Można wpaść na szybką kawę, na weekend, na dzień lub kilka :)
Baza Forum GS500 od jutra otwarta ;)

betasza - Czw 22 Sty, 2015

Czy ktoś z Forum wybiera się w niedzielę na szkolenie?

http://www.motopomocni.pl/?page_id=52

omaddo - Czw 22 Sty, 2015

Kurde, szkoda, że wcześniej nie widziałem, to bym się pisał...
Będąc jednak na tej stronce zauważyłem coś innego, a mianowicie:
http://www.motopomocni.pl/?page_id=53
Na to (jak i tego nie przegapię) to bym się chętnie wybrał.

betasza - Czw 22 Sty, 2015

Fajne, ale nietanie... :niepewny:


Nie przegap Skoja :hyhy: http://www.forum.gs500.pl...p=211545#211545

omaddo - Czw 22 Sty, 2015

nie działa mi ten link
betasza - Czw 22 Sty, 2015

poprawiłam :)
jak zwylke: cyferki :wstyd:

betasza - Pon 30 Mar, 2015

HALLLLOOO!!! Dolny Śląsku! Jakiś browarek świąteczny by się przydało wypić... herbatę... no wodę chociaż ;)
Ktoś chętny?

omaddo - Pon 30 Mar, 2015

A co, święta we Wro spędzacie? Jakby pogoda była to by się gdzieś bujnąć można było.
betasza - Pon 30 Mar, 2015

W czwartek wieczorem lecimy do Wro, ale Suzy jeszcze nie przywożę. Chyba, że na Wieśce śmignę :D
Muszę Wiesławie nowe gumki założyć i przegląd jej zrobić i... trzeba będzie obudzić staruszkę.

omaddo - Pon 30 Mar, 2015

To przyjedź i pokaż.
betasza - Pon 30 Mar, 2015

Jak ją uszykuję, to przyjadę :)
A wiesz może, gdzie w pobliżu wymienię opony i zrobię przegląd? Bo na razie o własnych siłach nie przejedzie... Tzn z odpaleniem pewnie nie będzie problemu, tylko z "legalnością" przejazdu :zawstydzony:

omaddo - Pon 30 Mar, 2015

Przejazdem to bym się za bardzo nie przejmował. Z oponami może być trudniej bo termin trochę krótki i przedświąteczny. Opony masz czy też będziesz szukać? Popytam.
betasza - Pon 30 Mar, 2015

Mam nóweczki :oczami: przyjadą ze mną do Wro :)
omaddo - Pon 30 Mar, 2015

Ja opony w PIT-Stop robiłem, przegląd też w tamtej okolicy, ale to nie jest Twoja okolica :) Musiałabyś na drugi koniec wrocka skoczyć (koniec Żmigrodzkiej). Znajomy robił w Toxic Moto, ale to też daleko, na Metalowców i w ich okolicy jest fajna stacja kontroli pojazdów, ktoś mi też polecał wymianę opon na Ślężnej w Opontech, ale nie znam, nie byłem, tyle że to masz najblizej (z tych o których wiem) a po drodze do/od Was są co najmniej 2 stacje diagnostyczne.
betasza - Pon 30 Mar, 2015

Dzięki!
Mam nadzieję, że ogarnę to w piątek. Jak chcesz, to możesz potowarzyszyć przy reanimacji (jeśli nie będziesz akurat mył okien, albo trzepał dywanów przed świętami)

A wieczorem można integrację zrobić i oblać nowe życie WSKi :)
Może poznamy się z nowymi forumowiczami? komandosek, ssiiwwyy, Tomek1522, gwynbleidd... i ze starymi Mistyczny Maciej ;)

Redy pewnie na święta do domu śmigają :(

omaddo - Pon 30 Mar, 2015

W piątek to ja pewnie w pracy do wieczora będę siedział... Coś się pomyśli :)
betasza - Pon 30 Mar, 2015

po pracy :piwo:
omaddo - Pon 30 Mar, 2015

Dogadamy się :)
betasza - Wto 07 Kwi, 2015

Jeśli jest tu ktoś chętny na spot :D

http://forum.gs500.pl/vie...p=214873#214873

omaddo - Wto 07 Kwi, 2015

Jak będę we Wro to się podłączę.
betasza - Pon 13 Kwi, 2015

Taka tu cisza... A na Moto Wrocław wrze po wczorajszym terrorze :orany:
Leciał ktoś na swojej suzannie? :niepewny:

[ Dodano: Pon 13 Kwi, 2015 ]
albo na innych 2oo?

doctoRR - Pią 17 Kwi, 2015

Ja byłem gdzieś daleko w trasie :D btw., może tutaj trzeba pisać żeby kogoś "zwabić" do jazdy ?
omaddo - Pią 17 Kwi, 2015

No tutaj można pisać, ale działa najlepiej jak Betasza jest we Wro i pisze :P
betasza - Pią 17 Kwi, 2015

Nie martwcie się, za dwa tygodnie będę :D

I wtedy piszemy i latamy!!! :moto:

betasza - Pią 24 Kwi, 2015

piątek, 20.40, stadion

http://www.festiwaldobregopiwa.pl/program/muzyka
http://www.festiwaldobreg...ci/jak-dojechac

Kto idzie ze mną?

omaddo - Pią 24 Kwi, 2015

Ja pamiętam, że Ty na piątek ustawiałaś ognisko, ale nie żebym miał jakieś wyrzuty czy coś i tak u mnie piątek odpada :P
betasza - Pią 24 Kwi, 2015

W sobotę po powrocie z wycieczki :D
http://forum.gs500.pl/vie...p=214873#214873

omaddo - Sob 25 Kwi, 2015

Aaa, sorki. Mój błąd :P .
betasza - Pią 01 Maj, 2015

Hejka!
Ok 20tej na stadionie przy stoisku Widawy (31) :)

Jak coś to tel w profilu

Chyba, że ktoś chciałby wcześniej się zintegrować, to dzwonić po adres ;) Już przyjechał Chudy Sid z Olą; Monti, Andy, Kunuś, Studi niedługo będą; Redy 2x będą przed 16stą; Ciapek zmierza :D

omaddo - Pią 01 Maj, 2015

Jutro coś latamy?
betasza - Pią 01 Maj, 2015

Tak. 10.00 BP Karkonoska
Trasa podana w temacie upiornomajuffkowym

betasza - Sro 01 Lip, 2015

Helloł, latamy coś?
Kto się wybiera na zlot do Zieleńca?
Albo na koncert Wardruna w Bolkowie?

omaddo - Sro 01 Lip, 2015

kiedy to, co to?
betasza - Sro 01 Lip, 2015

Zieleniec 17.07 (Zlot 17-19.07)
Bolków 18.07 (Castle Party 16-19.07)

Aaaa! I jeszcze Piaseczno http://www.forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=16653

betasza - Pon 06 Lip, 2015

Czyją pszczółkę błogosławi właśnie Jan XXIII?
Na 100% forumowa, bo na błotniku naklejka z ogólnopolskiego 2013 :)

doctoRR - Sob 11 Lip, 2015

Jutro (12.07) o godz. ok. 15:00 wyruszamy na Ślężę trochę pojeździć (póki co ja i betasza), wszystkich chętnych czy to z Wrocławia czy skądkolwiek indziej zachęcam do małej wycieczki z nami :D odjazd o wspomnianej godzinie, ze stacji BP na ul. Karkonoskiej :hyhy:
betasza - Pią 17 Lip, 2015

Przyjechało do mnie kilka osób z forum, będziemy się kręcili po regionie :)
Jeśli ktoś ma ochotę się przyłączyć, to śmiało.
Wieczorem może skoczymy na Miejskie Granie albo zakotwiczymy na ognisku w ogrodzie.

betasza - Sob 18 Lip, 2015

Za jakieś 2h wybieramy się do Chełmska Śl, przez Bolków. Może zahaczymy o Szczawno Zdr. Wieczorem część wraca do Wro (Studi, Chudy Sid, Ola), a ja i Monti zostajemy w Bolkowie na koncert.

Można się z nami zabrać ;)






Nie spać! Zwiedzać! Zapie.....!

kenzoo - Czw 10 Wrz, 2015

siema

jak ktos szuka czegos z firmy HELD to Strefa GP we Wrocławiu ma promocje 25% na ich produkty. Nie jestem pewny, ale oferta dotyczy chyba tylko sklepu stacjonarnego. Na ich FB mozna znalzec ta informacje.

pozdro

betasza - Sob 26 Gru, 2015

Browarek we wtorek?
Jak ktoś chętny, to o 19 w Szynkarni będę spożywać ;)
<piwosz>

inkopax - Wto 22 Mar, 2016

Pogoda coraz lepsza, ktoś chętny na jakieś latanko ? Może przy okazji świątecznego wikendu ?
doctoRR - Nie 27 Mar, 2016

Ja zapraszam na latanie w okolicach Jeleniej Góry, trasy takie, że dobrze że kask integralny bo szczęka by opadła z podziwu :D
Gloom5 - Sro 05 Kwi, 2017

Pozdrowienia od dostawcy Dominos Pizza dla Właściciela czarnego GS500 F. Mijałem Cię obok ronda ołtaszyńska/zwycięska.
;)
I ogólnie pozdrowienia od waszych "młodszych braci". ;)

M.A.X - Czw 08 Cze, 2017

Hejka
Po zlocie wybieram się na około tydzień do Wrocka(okolice) więc jeśli ktoś miał by czas i chęci by gdzieś wyskoczyć w ciągu dnia ,wieczoru to niech się odezwie. Po za tym mam zamiar wpaść do zoo bo już kilka lat mnie tam nie było ,może jeszcze ktoś coś ciekawego zaproponuję do zobaczenia ?

artex92 - Pon 12 Cze, 2017

Coś może mi się uda Ci pomóc. Napisz na priv :D
inkopax - Pon 12 Cze, 2017

odezwij się jak będziesz wiedział dokładnie kiedy będziesz.
M.A.X - Pon 12 Cze, 2017

Od poniedziałku czyli 19.06
Gloom5 - Czw 20 Lip, 2017

Czyja to przecudna Fka stoi pod klatką we Wro na Zwycięskiej 35? :3
W oryginalnych malunkach...
Cudo, pozdro dla właściciela. :3

Gloom5 - Pią 14 Wrz, 2018

To teraz już oficjalnie - Czarny Giees we Wro, na Srebrnogórskiej fioletowe naklejki (malowanie Pearl Novelty Black - rocznik 93) z bocznymi sakwami na rejestracji DKL - to moja maszynka.
:3

artex92 - Pią 14 Wrz, 2018

Przynajmniej nie bedę jedynym Dziabągiem ciągnącym ten dolnośląski k***idołek :D
Gloom5 - Sob 11 Maj, 2019

GieeS będzie na nogach w przyszłą sobotę (19go). Genowefa wraca do gry. :3
artex92 - Sob 11 Maj, 2019

Ja Dzika w końcu może w tym tygodniu dam do Zachara by mi uszczelniacze zrobił :wstyd:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group