.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

P - Niedzielna ustawka kryptonim "Jaskółka" 23.06.2013

Gamer - Wto 18 Cze, 2013
Temat postu: Niedzielna ustawka kryptonim "Jaskółka" 23.06.2013
Witam,

co sądziliście by o tym żeby następną ustawkę zrobić gdzieś indziej i tym razem zamiast udawać stunera 13 na parkingu przy M1 wybierzemy się na miejsce gdzie jest lepsza nawieszenia i nie ma takiej wielkiej szansy wpaść na auto albo latarnie. :P (tak yaszczi to o tobie :P )

Chodzi mi mianowicie o to że w mojej okolicy znajduje się stare nieczynne lotnisko wojskowe na które można w mniej bądź bardziej legalny sposób wjechać i nie będąc zagrożeniem dla nikogo pobawić w przycieranie podnóżek i inne ewolucje wzięte z żywca z rewii na lodzie.



Tak wygląda lotnisko i teren wokół niego:





Tego samego dnia w Rakoniewicach organizowana jest parada motocyklowa z okazji dnia miasta w której można było wziąć udział i przejechać się po okolicy. tak wygląda
Trasa w przybliżeniu liczy sobie ponad 30 KM :P

po tej trasę można się przejść po parku obejrzeć maszyny które przyjechały (fajnie jak by był gang GS ciekawie by to wyglądało). Po nacieszeniu oczu przegrupowalibyśmy sie na stacji BP na wylocie w stronę Grodziska (by zatankować moto nie wspominając o sobie) a z tamtą prosto na lotnisko.

Co załoga na to ??



Czekam na opinię

Piotras_5 - Sro 19 Cze, 2013

Brzmi zacnie, choć ja osobiście nie dzierżę parad... Także ja bym wpadł jak coś ewentualnie po. ;)
garfield - Sro 19 Cze, 2013

Pomysł zacny, ale ja odpadam, mam gości :)
Gamer - Sro 19 Cze, 2013

Szkoda ale jak nie tym razem to może innym asfaltu na lotnisku nie zaorzą :P
danny - Sro 19 Cze, 2013

Gamer napisał/a:
na które można w mniej bądź bardziej legalny sposób wjechać
Co masz na mysli? wjezdza sie przez pole czy jak? :D
Gamer - Czw 20 Cze, 2013

Przez pole to nie ale DL albo innym enduro dlaczego nie :P

Dojazdów na pas jest kilka ale sęk jest w tym że pas ma właściciela (na tym kawału asfaltu są organizowane różne imprezy, wystawy rolnicze drift schoł itp) a jak wiadomo jak coś ktoś ma to nie lubi jak mu się wpierdziela na posesje. Pojedyncze sztuki jak latają po pasie to przymnie oko ale jak jest zbieranina to jak wiadomo o wypadek nie trudno a problemów nie chce mieć.

Z tego co wiem to można załatwić wjazd tak że przemkniemy się nie rzucając się w oczy właścicielowi (ma hotel przy jednej z ulic co prowadzą na pas) albo zagadać z nim dać mu kasę i nie będzie gonić (kumple wspominali że 50 dych mu dali i szaleli cały dzień).

Jeszcze muszę pogadać z znajomymi jak jest z tym dokładnie ale i 1 jak i 2 opcja wchodzi w grę zależy ile było by osób.

yaszczi - Sob 22 Cze, 2013

spoko opcja ale ja odpadam tym razem
Piotras_5 - Sob 22 Cze, 2013

Ja tak samo, będziemy z yaszczim wieczorem w niedziele może w Poznaniu coś robić, także jak coś to in tacz ;)
yaszczi - Sob 22 Cze, 2013

obolały jestem trochę to odstawimy dziora tylko ;)
Piotras_5 - Nie 23 Cze, 2013

Wiadomix :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group