.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

łódzkie (E) - łódzkie

Grzechu16 - Sro 21 Maj, 2008
Temat postu: łódzkie
Zapraszamy do pisania ! :)
83matys - Czw 22 Maj, 2008

WItam, nie mam jeszcze prawka ale mam nadzieje, ze w czerwcu uda mi sie te braki zamknac. W kazdym razie chetnie nawiaze kontakt z wlascicielami GSow z Lodzi :)
matsujama - Czw 22 Maj, 2008

83matys napisał/a:
WItam, nie mam jeszcze prawka ale mam nadzieje, ze w czerwcu uda mi sie te braki zamknac. W kazdym razie chetnie nawiaze kontakt z wlascicielami GSow z Lodzi :)

No to jest nas dwoch w podobnej sytuacji heheh :)
Ale Lodz bedzie mocniejsza mam nadzieje :rotfl:

Sanchos - Pią 23 Maj, 2008

No jak pisałem jest nas coraz więcej a robi się cieplutko tak więc warto pomyśleć o jakimś spontan spiku :rotfl: znaczy spotkaniu ;)
jankees - Pią 23 Maj, 2008

czemu nie jestem za mozna nawet wybrać jakis dzionek i co tydzień o ustalonej godzinie sie spotykac na takim spociku, co wy na to???.
Sanchos - Pią 23 Maj, 2008

no może co tydzień bym się nie urwał ( żona dziecko żona praca i jeszcze żona :D ) ale 1 dwa 2 w miesiącu napewno

Tylko gdzie otwarty jestem na propozycję a Łodzi dobrz nie znam więc nic nie zaproponuje ( tylko pracuje w tym "pięknym" mieście )

jankees - Pią 23 Maj, 2008

No to zalezy gdzie kto mieszka , żeby było kazdemu mniej więcej równo do dojechania.A i 1albo 2 razy w m-cu powinno wystarczyć. ;)
Sanchos - Pią 23 Maj, 2008

jak dla mnie to ja z łasku będe dojrzdżał tak więc
ale byle nie na brzezińskiej lub w łagiewnikach a będzie ok :D

matsujama - Pią 23 Maj, 2008

Mnie tam z Widzewa wszedzie blisko tylko musze na rejestracje moto zaczekac i potem jazda :) Mysle ze do konca przyszlego tygodnia bede juz mial pozamiatane no i pogoda bedzie :)
83matys - Pią 23 Maj, 2008

Ja dzis zarejestrowalem moto i oplacilem podatek. Teraz jeszcze prawko...
Mysle ze spotkania 1-2 w miesiacu to maks. Jak bedzie czesciej to moze sie "przejesc".

Sanchos, ja kupilem swojego GSa w Łasku w sobotę. Spotykaliście sie tam jakos lokalnie? Może znasz jakieś ciekawe fakty z życia mojego motocykla ? ;)

Sanchos - Pią 23 Maj, 2008

hmm a od kogo kupiłeś ( może coś powiem ) bo ja, żeby był śmiesznie, swoje kupiłem w czerwcu tamtego roku w Łodzi od przyszłego konowała a prawko mam od października tak więc niebardzo lokalny rynek jeszcze zanm ale pracuje nad tym ;)
83matys - Pią 23 Maj, 2008

Poszlo na pw
jankees - Wto 03 Cze, 2008

No co tam łodzianie nie udzielacie sie nic,wiem ze jest sliczna pogoda i sam zadko zagladam tutaj no ale zagladam ;)
milowski - Wto 03 Cze, 2008

Jak tylko będę miał oponę, bo złapałem kapcia to bardzo chętnie się gdzieś spotkam :)
matsujama - Nie 08 Cze, 2008

Ja jezdze ale bez prawka narazie, egzamin 17, z tym ze wiekszym problemem ze przez straj poczty mam tylko lewe lusterko a oba nowe leza sobie w urzedzie pocztowym :zly:
jankees - Wto 10 Cze, 2008

A nie wiecie do kiedy ta badziewna poczta ma zamiar strajkować??.
matsujama - Wto 10 Cze, 2008

Nie wiadomo kur... mam nadzieje z szybko skoncza
Kleopatra83 - Sro 11 Cze, 2008

:) mam pytanko
jak Wam się śmiga po Łodzi? :) jest sporo korków? :)

pytam bo może na moto się wybiorę na wycieczkę i odwiedzę kochaną szkołę filmową :)

matsujama - Sro 11 Cze, 2008

W Lodzi spokojnie, korki jak korki zalezy gdzie i jakie godziny ale raczej nie sa przeszkoda:) ja tam raczej w korkach nie stoje ale ostatnio przez Euro tylko do pracy jezdze :) a potem mecze hehe :) , Ogolnie calkiem milo ale niektore ulice wolaja o pomste do nieba.
Spokojnie mozesz przyjezdzac :) Zapraszamy

Kleopatra83 - Sro 11 Cze, 2008

:) he he
oprowadzicie?
a co fajnego można zobaczyć w Łodzi? macie jakieś motocyklowe knajpki? gdzie się spotykacie zazwyczaj :)

jankees - Czw 12 Cze, 2008

Zalezy co chcesz oglądać hehe, a co do knajpek to pewnie się jakies znajdą.
milowski - Czw 12 Cze, 2008

Co do knajpek to polecam Iron Horse-a :D
http://www.ironhorse.lodz.pl/

Kleopatra83 - Pią 13 Cze, 2008

wow ale super miejsce :)
wygląda rewelacyjnie...

koniecznie muszę się wybrać :hyhy:

Kleopatra83 - Sob 14 Cze, 2008

jedziemy jutro do Łodzi z Warszawy :)
oprowadzicie nas chłopaki, pokażecie fajne miejsca? :)

proszę o kontakt na gg lub kom. 602207540 :)

matsujama - Nie 15 Cze, 2008

Niestety ja w robocie :(
milowski - Sro 18 Cze, 2008

A ja za późno przeczytałem posta ;/
milowski - Sro 18 Cze, 2008

Pytanie mam. Kto zna jakąś fajną traskę z wieloma zakrętami gdzieś w pobliżu Łodzi (max 50 km)?? no i oczywiście żeby nawierzchnia w miarę była...
Wiem wiem najlepiej w górach, ale wiecie, te nieubłagane kilometry... ;/
Chyba że jest gdzieś jakiś tor?

83matys - Sro 18 Cze, 2008

Nie jechalem, ale podobno trasa z Pabianic do Belchatowa jest bardzo fajna. Oczywiscie nie przez Gierkowke.
matsujama - Sro 18 Cze, 2008

Tez tylko tak slyszalem ale sam nie wiem :D
milowski - Czw 19 Cze, 2008

Wczoraj sprawdziłem, i nie jest taka zła, jest kilka fajnych zakrętów, ale są też koleiny :/
jankees - Pią 20 Cze, 2008

Fajna droga jest lecąc z łodzi przez alexandrów ,lutomiersk i potem na sieradz.
milowski - Pią 20 Cze, 2008

Niedługo sprawdzę, dzięki :)
Pablos - Czw 26 Cze, 2008

Witam nawiązując do poprzednich tematów możesz byśmy zorganizowali mały spocik na okręg łódzki w miesiącu lipcu najlepiej w jakiś weekend, co wy na to??
matsujama - Pią 27 Cze, 2008

Hmm moze cos by sie tam udalo :) jestem za
Sanchos - Sob 28 Cze, 2008

także za
Pablos - Sob 28 Cze, 2008

Trzeba tylko ustalić jakiś termin i miejscówke
jankees - Nie 29 Cze, 2008

Też jestem za tyle tylko że 12 juz mnie nie ma :hyhy:
Pablos - Nie 29 Cze, 2008

Macie jakieś propozycje co do miejsca i kiedy??
83matys - Nie 29 Cze, 2008

Za tydzien -piatek/sobota jest moto weteran bazar na Starcie. Emocje i apetyt na jazde wzrosnie :hyhy: Proponuje 2 opcje: sobota wieczorem, ale to dzien kiedy sie lazi na imprezy i towarzystwo moze sie wykruszyc, albo niedziela kolo 11-12 zeby odespac ewentualna bibe, a kawalek dnia jeszcze zostal do jazdy. Co wy na to?
jankees - Nie 29 Cze, 2008

No ja nawet bym był za ta niedzielą ;)
matsujama - Nie 29 Cze, 2008

Hmm no to zaczynaja sie schody hehe mnie pasuje sobota bo w niedziele pewnie bede pracowal :zly:
83matys - Pon 30 Cze, 2008

A do ktorej pracujesz w niedziele? Ja na 8 rano oddaje w sobote oddaje moto do profi na wlokniarzy. Zrobili mi regulacje i wymianki plynow. Motocykl chodzil super, ale cos mi sie w sobote posypalo. Odstawie im moto na 8 w sobote i pojde na Start na moto bazar. Mam nadzieje, ze zrobia sprzet tego samego dnia. Jezeli sie uda to w sobote wieczorem badz w niedziele chetnie sie spotkam. Jak reszta? Ktos oprocz Kolegów, ktorzy sie okreslili ma ochote sie ustawic w weekend?
Pablos - Wto 01 Lip, 2008

Mi niedziela pasuje
Sanchos - Wto 01 Lip, 2008

No to normalnie mam problemik
Powinienem być w niedzielę chyba że zamocno w sobotę zabaluje ( 10-lecie matury ) no to wtedy moto to tylko tykam aby umyć :D

matsujama - Wto 01 Lip, 2008

Ja pracuje w trybie dziwnym popoludniowym jakos od 13-20 albo 16 -22.30 :(
Pablos - Wto 01 Lip, 2008

no to moze jakos w tygodniu koło godzinki 19 albo w niedziele 13 lipca
Pablos - Sro 02 Lip, 2008

no nie stety w najbliższysz czasie nie dam rady stawić się na spocik bo dzisiaj mialem mała kolizje z samochodem i moto uległo uszkodzeniu
Yarccom - Sro 02 Lip, 2008

http://gs500.boo.pl/viewtopic.php?p=22417#22417

czy ktoś sie podejmie .... ;)

matsujama - Sro 02 Lip, 2008

No to co robimy ?? ?
83matys - Sob 05 Lip, 2008

Panowie, meska decyzja. Ma ktos ochote sie dzis wieczorem spotkac/poznac/posmigac? Jezeli dzis wieczorem nie pasuje to proponuje jutro po poludniu, a nawet wieczorem zeby upalu nie bylo. Ja dzis moglbym pojezdzic kolo 20:30-21
matsujama - Sob 05 Lip, 2008

Na jutro wieczor sie pisze to znaczy jest nas dwoch, moze byc tak kolo 20 tez co matys??
Jeszcze ktos ?? ?????????

83matys - Sob 05 Lip, 2008

ok, ja sie jutro na 20 pisze na jazde. Dzisiaj tez bede smigal. Jesli ktos ma ochote pojezdzic to zapraszam.
matsujama - Sob 05 Lip, 2008

A o ktorej i gdzie ??
moj numer 608136569 daj znac sms moze dzis tez bym dal rade ale to sie dopiero za jakis czqas wyjasni

matsujama - Sob 05 Lip, 2008

Lodz zintegrowana heheh :)
83matys - Nie 06 Lip, 2008

Było fajnie, tylko ja się wcześnie zwinąłem, bo się najeździłem i nie lubię pustych ulic :rotfl:
matsujama - Nie 06 Lip, 2008

83matys napisał/a:
Było fajnie, tylko ja się wcześnie zwinąłem, bo się najeździłem i nie lubię pustych ulic :rotfl:

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

83matys - Nie 06 Lip, 2008

Lodz sie znowu integruje. Umowilismy sie z matsujama o 20:30 pod Makiem na widzewie. Jesli ktos ma czas zapraszamy. Pzdr, Matys
matsujama - Nie 06 Lip, 2008

No i znow zintegrowana :) Bardzo milo dzis sie posmigalo DZIEKI !! ! Dzis byl Piotrkow a jutro kto wie moze jedno kolo hehe :rotfl: :hyhy:
No jak ktos chetny to niech pisze a jak nie to bedziemy smigac dalej w 2 osobowym oddziale .
Pozdr

83matys - Pon 07 Lip, 2008

No śmigało się super. Hortex jabłkowo-miętowy w Piotrkowie 1sza klasa! Teraz moze Czestochowa?

P.s. Widzew! Co? Polonia Bytom! :rotfl:

matsujama - Pon 07 Lip, 2008

:zly: :zly: :zly:
I :rotfl: tak bedziemy w I lidze

Andrz - Pią 11 Lip, 2008

Noooo nieeee. Byli u mnie w Piotrkowie, a ja ich nie przywitałem :|
No ale może mi wybaczycie bo przygotowywałem się do egzaminu na kat. A który zdałem :]

matsujama - Pią 11 Lip, 2008

Noooo to gratulacje :) to wpadaj do Lodzi w takim razie hehe ale dopiero w przyszlym tygodniu :) bo w tym chyba nie damy rady
83matys - Pią 11 Lip, 2008

Ja tak sobie mysle, ze moze sie jakos do Czestochowy wybierzemy? Wtedy moglibysmy sie gdzies na Gierkowce umowic i pojechac razem. Ewentualnie nad Zalew Sulejowski :)
sebastiantoja - Wto 15 Lip, 2008

Koniecznie zajrzyjcie! Czekamy na chętnych.

INFO O ZLOCIE

szef_ff - Czw 17 Lip, 2008

to gdzie i kiedy jest następny spot łódzki?
Podkopnik - Pon 01 Wrz, 2008

leci ktos na motobazar do Łodzi w nadchodzacy weekend???
~norris - Pią 05 Wrz, 2008

Lipa panowie na Motobazarze, tak myślę ja przynajmniej.... susza się robi powoli...
kiedy będzie jakiś łódzki zlocik? :)

ŁysyMario - Pią 02 Paź, 2009

Witam
Chciałem się pochwalić, że wczoraj odebrałem prawo jazdy i zakończyłem sprawy papierkowe z rejestracją motocykla.Tak więc do zobaczenia na trasie
Trochę późno już i pogody takie sobie na zaczęcie przeze mnie ''przygody'' z motocyklem ale cóż puki się da to będę jeździł :)

~norris - Pią 02 Paź, 2009

ja zdawalem pod koniec listopada prawko, dwa dni odmarzałem po tym:)
bleee321 - Czw 10 Cze, 2010

Witam
Zacznę od tego że potrzebuje pomocy.
Jestem z Kielc w Łodzi studiuje, niedawno przyjechałem na GSie do Łodzi i na wstępie mi się rozkraczył :kwasny:
Nie będę opisywał o co chodzi bo to nie dział mechanika poza tym i tak nie mam tu narzędzi ani miejsca żeby cokolwiek zrobić. Znalazłem serwis i wstępnie się umówiłem ale nie mogę się nim nawet dowlec parę kilometrów żeby go tam dostarczyć.
No i tu moja prośba. Czy znajdzie się ktoś w miarę znający się na rzeczy kto pomógłby mi go reanimować na tyle żebym mógł dojechać do serwisu?
Dodam, że problem siedzi w gaźnikach.

preker - Sro 16 Cze, 2010

no i ci spotykacie sie gdzies kiedys ?
kusiaczek - Czw 17 Mar, 2011

Siemka wszystkim!
Widać że dawno nikt tu nie zaglądał :zalamany: , chciałem zapytać czy są tu osoby na forum z Łodzi i okolic mające chęć do wspólnego latania? Pogoda narazie nie rozpieszcza, ale zawsze można zapytać czy jest ktoś chętny. Jak coś narazie jeździmy w dwie osoby. Przeważnie jeździmy pod wieczór po ulicach ŁDZ, ale zawsze można gdzieś dalej wyskoczyć ;)

LadyLight - Nie 27 Mar, 2011

Hejo. :)
Ja z takim nietypowym pytankiem. Gdzie można podbić dowód rejestracyjny? Wiem, że na Stacji kontroli pojazdów, ale chodzi mi o to że nie mam dużo czasu i potrzebowałabym jakąś stację jak najbliżej ronda lotników. Panowie i Panie help...
Pozdrawiam
Lili

studi - Pon 05 Wrz, 2011

Zaproszenie na imprezę z okazji zakończenia sezonu -> http://www.forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=8817
studi - Nie 20 Lis, 2011
Temat postu: Organizujemy centrum prasowe
W związku z uruchomieniem portalu oraz dalszym rozwojem forum chcielibyśmy powołać do życia grupę prasową.

Do obowiązków takiej grupy będzie informowanie oraz opisywanie (fotoreportaż mile widziany) wydarzeń w regionie, a artykuły te będą pojawiać się na głównej stronie portalu w postaci newsów.

Być może z czasem jeśli projekt się rozwinie i będzie funkcjonować kardy z "reporterów" otrzyma oficjalną legitymację prasową "Forum GS500"

Dlatego poszukujemy z każdego regionu 2-3 osoby. To Wy wiecie najlepiej kto w Waszym regionie jest najbardziej sensowny i nadający się do takiej "roboty"

Oczekuję propozycji osób. Kandydatury proszę zgłaszać w tym temacie. Proszę podać nick danej osoby i jakieś krótkie uzasadnienie, dlaczego ta osoba powinna się znaleźć w tej grupie.

emkags - Pon 16 Kwi, 2012

A ja mam pytanie ;) czy ludzie z Łodzi dalej tutaj żyją czy już raczej każdy sam sobie :P . Mam pytań kilka odnośnie Łodzi i później wspólnego latania, ponieważ możliwe, iż od lipca będę mieszkała w Łodzi, więc fajnie by było mieć z kim i tam polatać :)))
SoSeN - Wto 17 Kwi, 2012

nie wiem jak inni ale jeśli chodzi o mnie póki co żyję do lipca mam nadzieję że też i chętnie polatam :P
Plotuś - Wto 17 Kwi, 2012

Ja też się piszę : )
emkags - Sro 18 Kwi, 2012

Oooo to fajnie :D hehehe :P jak coś to bliżej czerwca pewnie dadzą mi odpowiedź czy się przenoszę czy nie :P
Borek - Sro 18 Kwi, 2012

Emka nie zostawiaj Nas :(
emkags - Sro 18 Kwi, 2012

Borek.. na 3 m-ce :D po lutym moze już na stałe :P ale na razie 3 m-ce.. i zawsze mozecie trasy robic :D :D:D:D i nadal mam NDZ :PPP
SoSeN - Sro 18 Kwi, 2012

Emka łódź to całkiem przyjemne miasto ale trzeba tu pomieszkać i przyzwyczaić się do pewnych niedogodności :P pierwsze wrażenie zniechęca..tym bardziej jak z Wawy jesteś :-)
emkags - Sro 18 Kwi, 2012

Wiesz co.. wiem :P każdy mi odradza Łódź.. bo to taka druga Praga warszawska :P ale z 2. dobrą pensje mi powiedzieli :P
SoSeN - Sro 18 Kwi, 2012

Tak to prawda pierwsze wrażenie to faktycznie praga bo łódź zza szyb auta tak wygląda cała :-) po pierwszym spacerze zmienisz zdanie :-))

z tą pensją to naprawdę dziwne xD

emkags - Sro 18 Kwi, 2012

Wiesz co funkcja managera :P wiec pensja tez dobra...... :)
SoSeN - Czw 19 Kwi, 2012

no tak..to zrozumiałe w takim razie :P będzie miał kto rządzić łódzką ekipą też xD
emkags - Czw 19 Kwi, 2012

LoL :P nie nie :P Wy już macie swoich :P ja będę wolnym strzelcem :D :D
studi - Czw 19 Kwi, 2012

SoSeN napisał/a:
trzeba tu pomieszkać i przyzwyczaić się do pewnych niedogodności pierwsze wrażenie zniechęca

Musze się zgodzić zwłaszcza w odniesieniu do organizacji ruchu, która jak kilka pierwszych razy byłem w Łodzi całkowicie mnie rozwalała (np. nakaz jazdy w prawo i w lewo, za skrzyżowaniem zakaz wjazdu na wprost, a i tak wszyscy dają prosto, pod znakiem tabliczka 2m wysoka drobnym makiem kogo znak nie dotyczy, kto normalnie jadący to przeczyta ?) ale jako, że jestem od ponad roku gościnnie co najmniej jeden weekend w miesiącu to już się przyzwyczaiłem i jade na czuja jak po Wawie, czasami trochę na okrągło ale w miarę wszędzie (poza uliczkami osiedlowymi) trafiam.

emkags napisał/a:
Wiesz co funkcja managera wiec pensja tez dobra......

A co będziesz managerować, jeśli możesz zdradzić ??

emkags napisał/a:
każdy mi odradza Łódź.. bo to taka druga Praga warszawska

W sumie to tylko staromiejsko-przemysłowa część tak wygląda, bo są też osiedla-blokowiska jak Retkinia, Teofilów czy Widzew, natomiast dla mnie szokujące było to, że idziesz Pietryną, wszystko takie och i ach, a popatrzysz na tą samą kamienice w przecznicy i zastanawiasz się czy ten gzyms spadnie ci na głowę już teraz czy za 5 minut, czy kontrast Manufaktury i przylegających do niej zabitych dechami kamienic na Gdańskiej, natomiast lofty na Milionowej (nie byłem w środku) wyglądają pięknie.

simin - Czw 19 Kwi, 2012

Faktycznie w Łodzi tabliczki z opisami potrafią być imponujących rozmiarów ;)

Ale idzie się dość szybko przyzwyczaić do pewnej specyfiki.

Z drugiej strony mamy całkiem ładne oznakowanie gdzie co jest. Jak jechałem na lotnisko do Warszawy bardzo mi tego brakowało - oznakowanie praktycznie nie istniało.

emkags - Czw 19 Kwi, 2012

Simin,.... na lotnisko na czuja :D :D tam gdzie widzisz samolot - tam jedziesz :PPPPP


A co do menedzera :)
Jak dadzą mi finalną odpoweidź (przeszłam z 5 etapów xD) to w dziale technicznym będę :) na razie staż.. a później :))) zoabczymy jak się dostanę :P P

SoSeN - Czw 19 Kwi, 2012

Fakt tabliczki szczególnie te w centrum to są chyba tylko dla pieszych z dobrym wzrokiem xD

zasada jest prosta..oglądasz czy w pobliżu nie ma miśków i skręcasz xD

w większości przypadków jednak nikt nie powinien się czepiać bo wyjątków na tych tablicach jest tyle że ewentualna weryfikacja jest prawie że niemożliwa więc i miski nie robią problemów :-)

emkags...kurde co za kraj..nie dość że staż to eliminacje jak w "X-factor" xD

emkags - Sro 09 Maj, 2012

Cytat:
emkags...kurde co za kraj..nie dość że staż to eliminacje jak w "X-factor" xD


Ale dziś właśnie zadzwonili, że się dostałam :P , więc jak będziecie wiedzieć coś o pokoju/mieszkania do wynajęcia blisko fabryki gillette :P dajcie znać :P

studi - Sro 09 Maj, 2012

emkags napisał/a:
więc jak będziecie wiedzieć coś o pokoju/mieszkania do wynajęcia blisko fabryki gillette dajcie znać

To ty w gillette będziesz robiła ??

emkags - Sro 09 Maj, 2012

Tak :) na razie staż, a później zobaczymy :) a paczemu? :))
kempes - Sro 09 Maj, 2012

Emka pewnie została emo, więc gillette to dla niej super robota :P
emkags - Sro 09 Maj, 2012

zostanie :PPP jeszcze nie zostałam :P hehehe :))
studi - Sro 09 Maj, 2012

emkags napisał/a:
a paczemu?

Bo mam znajomego, który pracuje w Sonoko, podwykonawcy Gillette

GomesLDZ - Nie 14 Kwi, 2013

czy mieszka ktos z was w okolicach broniewskiego / kilinskiego rondo :) ? i jest w stanie mi powiedziec gdzie ja moge trzymac moja zdobycz ? prywtane domki sie boja , parkingi prywatne oplacone masakra jakas .
Dredosław - Pon 10 Cze, 2013

a na odyńca patrzyłeś na parking czy są miejsca? tam mają nawet wiaty ;)
studi - Czw 13 Cze, 2013

Czy ktoś z szanownych sąsiadów wybiera się może do nas z wizytą, konkretnie na imprezę urodzinową do Irys -> http://forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=13101
chudysid - Czw 13 Cze, 2013

ja na 75% bede ;]
olecki - Pon 17 Cze, 2013

Transi dziękujemy za gościne :)
DaDa - Pon 17 Cze, 2013

Myślałam, że zostaniecie ;)
~norris - Pon 17 Cze, 2013

emkags, ojca pracownik, świętej pamięci Janiu z Bałut, mawiał że w Łodzi to psy ch*jami wodę piją :) a ja się dziwię że roboty w Łodzi nie ma, jak nam Warszawiaki podbierają to tak jest !! ! :) powodzenia w pracy, mam nadzieję że na stałe się dostaniesz, i zobaczysz że Łodziaki to fajne goście są!
olecki - Pon 17 Cze, 2013

Transi_eft napisał/a:
Myślałam, że zostaniecie ;)



No niestety. Jak bym był bez plecaka to bym sie nie zastanawiał :)

Dredosław - Wto 18 Cze, 2013

trochę zmiana tematu ale wybiera się ktoś z forum w weekend na dni aleksandrowa?
Schuobic - Wto 18 Cze, 2013

Chętnie się podłącze.
studi - Wto 18 Cze, 2013

Dredosław napisał/a:
w weekend na dni aleksandrowa

możesz coś więcej powiedzieć, bo prawdopodobnie w ten weekend będę w ŁDZ więc może bym się podłączył.

Langus92 - Wto 18 Cze, 2013

Miałem jechac na dni Warty, ale tutaj tez może być ciekawie

Już w weekend Dni Aleksandrowa Łódzkiego! Jest nam niezmiernie miło zaprezentować oficjalny program obchodów tego niezwykłego wydarzenia!
WSTĘP WOLNY! WSTĘP WOLNY! WSTĘP WOLNY! WSTĘP WOLNY!

Sobota (scena)

15.00 - Mali aktorzy na wielkiej scenie (przedszkolaki)

15.25 - Aleksandrowska Wiosna - koncert laureatów

16.15 - Stargazer

17.00 - Syllur

18.15 - Bartek Grzanek

19.30 - Power of Trinity

21.00 - Elektryczne Gitary

(boisko treningowe)

16.00 - VII Olimpiada Sportowa Przedszkolaków

(stadion MOSiR)

17.00 - Mecz: Sokół Aleksandrów Łódzki - Omega Kleszczów


Niedziela (stadion MOSiR)

14.00 - Odsłonięcie muralu upamiętniającego Włodzimierza Smolarka

14.30 - Oficjalne otwarcie MOSiR'u oraz nadanie imienia Włodzimierza Smolarka

15.00 - Mecz pokazowy „Przyjaciele Włodzimierza Smolarka"

17.00 - Regionalna Gala Piłki Nożnej - Smolary 2013



(scena)

16.00 - I am

16.35 - Stoper i Saviol

17.00 - King Rocker (coverband)

18.00 - Czaqu

19.15 - Lombard

21.00 - Maryla Rodowicz



Poza tym:

Wesołe miasteczko, zlot motocyklowy Wheels of Fire, konkursy, relacje "na żywo" w TVP, EKO-stoisko, pokaz flamenco, zbiórka charytatywna, wybory Aleksandra i Aleksandry 2013, dziesiątki stoisk.[/code]

Dredosław - Wto 18 Cze, 2013

Langus92 wszystko dokładnie opisał. Ja bym się tam wybierał w sobotę koło 15 i uciekał koło 20.30 na nockę do pracy. Jeśli ktoś reflektuje zapraszam serdecznie, można się umówić na Macu na włókniarzy-lutomierska np 15:30 i polecieć razem, wtedy wypatrzymy miejsce na zaparkowanie.

Jeśli będzie nieciekawie można skoczyć na zgniłe błota które są kawałek dalej :oczami:

DaDa - Sob 22 Cze, 2013

Zróbcie zakupy i wpadajcie na grilla dzisiaj po 20 pod Stryków do nas ;))
Schuobic - Sob 22 Cze, 2013

Cholera, szkoda że tak późno daliście znać z tym Sieradzem :zly: . Mam nadzieje że następnym razem jakoś razem się zbierzemy ;)
DaDa - Sob 22 Cze, 2013

Już wróciliście z Alexa ?
Dredosław - Pią 28 Cze, 2013

Ogólnie klimat w Alexie w sobotę całkiem fajny ;)

w ten weekend moto weteran bazar na stadionie Startu, wybiera się ktoś?

DaDa - Pią 28 Cze, 2013

JA w niedziele mogłabym z kims skoczyć, tak kolo 10-11 ?
studi - Wto 16 Lip, 2013

Wpadam do Was w sobotę w interesach, tak koło 12:00 - 12:30 powinienem być wolny, bo muszę coś dostarczyć i odebrać w ŁDZ, może kogoś z mazowieckiego uda mi się wyciągnąć do Was.

Może jakiś spocik ?

DaDa - Wto 16 Lip, 2013

No jakoś dogadamy sie, tylko ja muszę szlifować łazienkę, wstępnie koło 12 pod mac'wiem xD?
simin - Wto 16 Lip, 2013

ja będę w bydzi.
studi - Sro 17 Lip, 2013

Transi_eft napisał/a:
ja muszę szlifować łazienkę
to wiesz, tylną popnkę okleić papierem ściernym i dajesz ;)
Transi_eft napisał/a:
pod mac'wiem
rozumiem, że klasycznie na Włókniarzy
simin napisał/a:
ja będę w bydzi
Wiem simin, pamiętam, kusiaczka też nie ma bo jedzie z ag gdzieś w polskę z tego co mi wiadomo
DaDa - Sro 17 Lip, 2013

studi napisał/a:

Transi_eft napisał/a:
pod mac'wiem
rozumiem, że klasycznie na Włókniarzy


No tak :)

kusiaczek - Sro 17 Lip, 2013

W sobotę jestem w Łdz, chętnie się podłączę tyle że pracuje do 13
studi - Sro 17 Lip, 2013

kusiaczek napisał/a:
W sobotę jestem w Łdz, chętnie się podłączę tyle że pracuje do 13

miałeś być wyjechany, coś mi aga wspominała, jak się z nią dogadywałem

kusiaczek - Sro 17 Lip, 2013

Miałem......... tyle że $ trochę mało, także jak bym mógł to pod spot się podepnę
kusiaczek - Wto 23 Lip, 2013

Ema
Weekend zapowiadają słoneczny i gorący, może skończymy gdzieś w sobotę nad wode zamoczyć 4 litery?

Agi - Czw 25 Lip, 2013

I co brak chętnych? :kwasny:
Schuobic - Pią 26 Lip, 2013

W sumie Sulejowskie mamy dosyć blisko.
~norris - Pią 26 Lip, 2013

Ja bym był chętny ale w niedzielę mam triathlon więc wody będę mieć dość do końca wakacji:)
~norris - Pon 19 Sie, 2013

Sorry za offtop ale jestem w desperacji: szukam właściciela dla jednego z 4 kotków które przyszły na świat w piątek. Ktoś zainteresowany? Tutaj kocia mama z kolegą:

DaDa - Wto 20 Sie, 2013

Ja już wzięłam koty z forum, koniec tego xD
~norris - Wto 20 Sie, 2013

bo potrzebuje towarzystwa ten kot co go wzięłaś, rozumiem rezerwować jednego dla Ciebie?:)
DaDa - Wto 20 Sie, 2013

Wzięłam dwa xD
olecki - Sro 28 Sie, 2013

Transi trzeba przełożyć spotkanie na inny weekend - pracuje :zalamany: Ale we wrzesniu cos sie trafi wolnego :)
DaDa - Czw 29 Sie, 2013

Po 14 wal w ciemno, nawet się z pracy zwolnię :D
~norris - Pią 20 Wrz, 2013

Może mały offtop, ale jak Pawulon zamieszczę na krótko, na osobny temat się nie nadaje:) Mam nadzieję że admini mnie nie zjedzą:P
Wczoraj wróciłem z 6cio dniowego pobytu nad morzem, oczywiście SV-ką i oczywiście z panną. Wynik może nie imponujący ale na pierwszy wypad nie jest źle, 1100km. Od domu do celu miałem 470km, z czego jakieś 300 padało... niestety nie mamy butów odpowiednich i okrutnie zmokliśmy. Jeszcze jazda w nocy... dobrze że mam pinlock i szyba nie parowała to cokolwiek widziałem. Powrót przełożony o jeden dzień bo też padało... ogólnie wyjazd ryzykowny ze względów pogodowych, we wrześniu, ale opłaciło się:) Parę zdjęć:

Pierwszy przystanek, jeszcze słonecznie ale widać już po mokrej nawierzchni że doganiamy chmurę deszczową


Może dobrze nie widać ale po tym deszczu motor był okrutnie brudny, mało tego- na noc postawiłem pod drzewem gdzie były gniazda ptaków i pół godziny szorowanie siedzeń i kierownicy odchodziło, żeby tylko na myjnię dojechać


I po myciu:)


Tutaj port w Jastarni i plecak za sterami


I tuż przed powrotem, zdjęcie na Zatokę Pucką (dziadka nie znam)


Ogólne wrażenia? SV jako turystyk dla mnie i pasażerki? Jak najbardziej. Ręce nie bolały, jedynie tyłki po 8miu godzinach, ale nie było też źle. To pewno efekt ciężkich plecaków i dziur w drogach. Także jedyna modyfikacja przed przyszłym rokiem to wymiana siedzenia na wygodniejsze. Spalanie? Śmieszne według mnie. Pierwszy etap- ponad 100km po autostradzie, prędkość 140km/h, spalanie 5,7l. Drugi etap, 60km autostrada- 140km/h, reszta baku trasa- 110km/h, spalanie- 5,45. Trzeci etap, autostrada 60km 120km/h, reszta baku trasa 100-110 km/h (zimno było), spalanie.... 5,03l. Także polecam każdemu i taką traskę i motorek, jako następny :)

Schuobic - Pią 20 Wrz, 2013

Pozazdroscic ;p . Dzieki ze sie podzieliles wrazeniami moze przy wyborze nastepnego sprzetu kogos przekona ;)
studi - Pon 23 Wrz, 2013

całą dyskusję o SV i DL przeniosłem tutaj -> http://www.forum.gs500.pl...p=185598#185598
pawulon40 - Nie 22 Gru, 2013

Zdrowych Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2014 Życzy Paweł K - pawulon40 z Łodzi Wszystkim Forumowiczom :) ;) :moto:
Agi - Nie 22 Gru, 2013

W swoim imieniu dziękuję i również dołączam się do życzeń, Wesołych i rodzinnych Świat Bożego Narodzenia, zaś w nadchodzącym Nowym 2014 Roku samych pomyślności i udanego sezonu ;) :moto:
leon - Sro 15 Sty, 2014

Witam

Czy ktoś może polecić w Łodzi jakiś przyzwoity i niedrogi hotel lub hostel? Warunek konieczny, to parking strzeżony, możliwość otrzymania faktury i dobry dojazd. Lokalizacja niekoniecznie w centrum. Jutro po południu muszę coś zarezerwować. Za wszystkie podpowiedzi z góry dziękuję. :)

[ Dodano: Czw 16 Sty, 2014 ]
Temat wciąż aktualny. Nie miałem dziś czasu szukać i będę to robił dopiero jutro na miejscu. :)

leon - Nie 19 Sty, 2014

I po wycieczce. Moto Bazar był całkiem fajny i większy niż się spodziewałem. A co do hotelu, to przypadkiem trafiłem do Łódzkiego Pałacyku i mogę go śmiało polecić. Obsługa miła, ceny przystępne, a w środku to, o czym niejedno muzeum marzy. :)

---> Łódzki Pałacyk






Krt - Sro 02 Kwi, 2014

kheeemmmm http://www.dzienniklodzki...t.html?cookie=1

No to wam powiem, fajnie macie :rotfl: :rotfl: aż strach wsiadać na rower :przestraszony:

Dizel - Sro 02 Kwi, 2014

W przyszłości zapraszam do Hotelu Andel's posiadamy przytulne pokoje oraz strzeżony i ocieplany parking z miejscem dla motocykli .
~norris - Sro 02 Kwi, 2014

Krt, a czy wiesz co to jest za dzień 1go kwietnia?:)
Krt - Sro 02 Kwi, 2014

:facepalm: dzień jak codzień, pije z grzechem na Skype :p


:troll2: :troll2: :troll2: :troll2: :troll2: :troll2: :troll2: :troll2: :troll2:

~norris - Sob 19 Kwi, 2014

Zmroziło mnie, ktoś coś wie więcej?
http://www.expressilustro...jecia,id,t.html

Dizel - Sob 19 Kwi, 2014

Potwierdzam był wypadek nie widziałem ale moja ciotka widziała i mówiła że prawdopodobnie się ścigali z drugim typem i ziomuś na Gs-ce nie wyrobił na zakręcie. I go wyrzuciło pod tramwaj. Panie świeć nad jego duszą [*].
studi - Pią 25 Kwi, 2014

Wspólny wyjazd mazowieckich (poranna grupa) i łodzian do Skoja -> http://www.forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=14925
~norris - Sro 21 Maj, 2014

I znów nieciekawie, L-ka skasowała GS-a (?):
http://www.expressilustro...aleria-material

studi - Pon 02 Cze, 2014

moja firma poszukuje ludzi do współpracy -> http://www.forum.gs500.pl...p=201274#201274
simin - Pon 22 Wrz, 2014

Jak ktoś nie widział jeszcze:

https://www.facebook.com/MotoParkLodz

W budżecie obywatelskim pojawił się projekt budowy toru w Łodzi.

Głosować!!

https://budzetobywatelski.uml.lodz.pl/ -> zadania ogólnomiejskie -> L0197

PzdR.

~norris - Pią 10 Paź, 2014

Ktoś od nas? http://www.expressilustro...aleria-material
Podkopnik - Pon 10 Lis, 2014

Lata ktoś gdzieś jutro z okolic Opoczna tomaszowa, łodzi lub piotrkowa???
iktorn83 - Wto 11 Lis, 2014

Mogę w sumie polatać ;) Pisz na priv
Podkopnik - Wto 11 Lis, 2014

Trochę za poźno odczytane :) Ja dzisiaj przed 10 poleciałem na toruń ;) ponad 500 km pękło :) Jak będzię jeszcze pogoda to napiszę w przyszłym tyg ale traska jakaś krótsza zapewne...
pawulon40 - Sob 15 Lis, 2014

Teraz trzeba poczekać do wiosny , chyba że zimy nie będzie :moto: ;) :)
Dizel - Sob 15 Lis, 2014

Ja tam po łodzi jeźdzę codziennie jak będziecie widzieli Ridera w białym kasku na żółtym Hornecie albo na fioletowym GS500 to zapewne będę Ja, LEWA!!! :padam:
DaDa - Czw 08 Sty, 2015

Dizel napisał/a:
Ja tam po łodzi jeźdzę codziennie jak będziecie widzieli Ridera w białym kasku na żółtym Hornecie albo na fioletowym GS500 to zapewne będę Ja, LEWA!!! :padam:


A po jakiej nitce latasz ?

Dizel - Pią 09 Sty, 2015

Latam sobie Limanowskiego , włukniarzy, drewnowska , karskiego, gdańska pruchnika, wólczańska, tuszyńska czasami rzgowska tak kursuje teofilów manufaktura lub teofilów chojny w okresie wiosenno letnim i czasem jesiennym latam przez konstantynów w stronę jeziorska. DaDa jak byś chciała się spotkać kiedyś i pogadać lub gdzieś się przejechać daj znać,
iktorn83 - Pią 20 Lut, 2015

Podkopnik, kojarzysz może czarnego GS500E z Opoczna? Dziś wpadłem na niego na mieście, ale nigdy wcześniej go nie widziałem
Nocri - Pon 09 Mar, 2015

Ktoś reflektuje jutro polatać? Całkiem ładna pogoda się zapowiada :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group