.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

lubelskie (L) - lubelskie

Grzechu16 - Sro 21 Maj, 2008
Temat postu: lubelskie
Zapraszamy do pisania ! :)
Keso_turbo - Wto 27 Maj, 2008

Po pierwsze wielkie dzięki Grzechu za uwzględnienie naszego regionu ;) W ogóle to fajna sprawa z tymi regionami :) (sorki że się tak wszystkim zachwycam i wale off topów dużo ale ostatnio rzadko bywam na forum i ciągle mnie zaskakuje szybkie tempo jego rozwoju)

No i czekam na odzew braci ze wschodu żeby nie było że najpierw Keso krzyczał żeby coś organizować a teraz sie zmył po cichu :P Ja na razie jestem w Krk w domu będę dopiero za dwa tygodnie ale jakby co to dawać znać, nawet jak mało czasu to postaram się coś wykombinować i zawsze jestem chętny żeby polatać po okolicy

Pozdrawiam

leon - Wto 27 Maj, 2008

A sprzęt gdzie masz?
Keso_turbo - Sro 28 Maj, 2008

Jeszcze w lubelskim :zly: nie byłem w serwisie jeszcze i nie wiem co mojej Suzi w duszy gra a nie chce jechać bez regulacji i przeglądu a terminy trochę odległe ale jak bede na moto w Krk to od razu napisze ;)
Robcio - Sob 05 Lip, 2008

Keso_turbo napisał/a:
Jeszcze w lubelskim :zly: nie byłem w serwisie jeszcze i nie wiem co mojej Suzi w duszy gra a nie chce jechać bez regulacji i przeglądu a terminy trochę odległe ale jak bede na moto w Krk to od razu napisze ;)


Keso... lepiej wczesniej tutaj napisz, ze do Krakowa bedziesz jechal - zmusimy Cie, abys w Lublinie sie wkoncu pokazal :D

BTW - wybierasz sie do Bilgoraja?

R. :)

Keso_turbo - Pon 07 Lip, 2008

Hehe Siemasz Robcio :) właśnie czekałem aż się ktoś odezwie w tym dziale. Już od dawna nikt nic tu nie pisał. Chętnie bym was odwiedził ale miałem glebe no i moto nie najlepiej wygląda teraz :( ale rama prosta więc tylko przód (lagi lampa kubki do zegarów, może ma ktoś do sprzedania??) do zrobienia i będę śmigał dalej. 9go powinienem być w domu to rozbiorę moto i pojadę do Lublina po części. Kurcze mam nadzieję że z wami pośmigam w tym sezonie

Pozdrawiam ;)

A do Biłgoraja się raczej nie wybiorę w takim stanie :P chociaż do Biłgoraja 60km mam

Robcio - Pon 07 Lip, 2008

Nikt tu nic nie pisal, bo Robcio nie mial wolnego czasu na forumowanie :P


...uuu to przykra sprawa. Naprawic powoli trzeba i dalej jezdzic ;)

Jak juz moto odratujesz, to dawaj znac... wtedy albo Ty do nas, albo my do Ciebie posmigamy... my z Kasia bylismy w tym sezonie dopiero dwa razy na Roztoczu i to w zasadzie przelotem, wiec napewno jeszcze tam bedziemy :D

Jesli pogoda choc troche pomoze, to do Bilgoraja wybieramy sie z ochota... szkoda, ze Ciebie nie bedzie :kwasny: - ma byc Ruda, Smoku no i my :D

Trzymaj sie! R. :)

Robcio - Nie 13 Lip, 2008

...no i pogoda dopisala - super bylo, chociaz troche za goraco :cool:

Na zlocie bylo 6 GS'ow (w tym 3 nasze), w drodze powrotnej spotkalem kolege na GS'ie, ktoremu zabraklo paliwa - ale farciarz... 150 metrow przed stacja! :D

Pozdro! R. :)

sebastiantoja - Wto 15 Lip, 2008

Koniecznie zajrzyjcie! Czekamy na chętnych.

INFO O ZLOCIE

Keso_turbo - Nie 21 Wrz, 2008

Witam krajanów ze wschodu :) Co tam się z Wami dzieje?? Dawać info jakby co to ja już złożyłem moto po glebie i jestem chętny na latanie nawet w deszczu i mrozie :P na nr 790612016 Pozdro.
KAWA - Czw 30 Paź, 2008

ELo

Panie Panowie potrzebna polka zegarow do GSa
moze byc rozbita pogieta stara nowa kolor dowolny byle by miala "klosik" swiatel drogowych
konkretnie chodzi o kontrolke koloru nibieskiego ( pierwasza z prawej)

udalo mi sie ja utracic w bliżej nie okreslonych okolicznosciach przyrody

przyjme w podarku za oplata wszystko jedno byle by zatkac ta dziurę
bo jak se czlowiek nie wsadzi to jakos nie swojo sie robi :cwaniak:

jak ktos ma takie cudo to pisać podjade odbiere sie dogadamy

:padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam:

[ Dodano: Pon 22 Gru, 2008 ]
LOMATKO !! !

ale tu zatrzesienie piszacych ;0)

wlewacz - Wto 17 Mar, 2009

Dzień dobry :)
Mam pytania jak i zarazem prośbę czy ktoś zna jakiś serwis albo salon gdzie można by było sprawdzić moto w okolicach Zamościa ? Ewentualnie w Lublinie bo to chyba nie tak daleko ?? ?
A może ktoś by chciał ze mną uderzyć oglądnąć moto ?? ?
Prosiłbym o szybką odpowiedź iż zamierzam w ten piątek pojechać... :P

Keso_turbo - Czw 14 Maj, 2009

Ehhh :( coś marnie z tym naszym regionem :/ a na początku tyle było od nas osób. Może by jakieś wspólne regionalne integracyjne latanko? Pisać odzywać się jakby co to abym tylko był w domu zawsze jestem chętny na jakiś wypad

PZDR ;)

fifi - Pią 15 Maj, 2009

Keso_turbo napisał/a:
Ehhh :( coś marnie z tym naszym regionem :/ a na początku tyle było od nas osób. Może by jakieś wspólne regionalne integracyjne latanko? Pisać odzywać się jakby co to abym tylko był w domu zawsze jestem chętny na jakiś wypad

PZDR ;)




Witam, melduję się w grupie lubelskiej i od razu napiszę, że mam mało czasu na wypady, latam tylko do pracy i z powrotem. Więcej czasu będę miała w wakacje. Chociaż, gdyby się trafiło miłe, niedługie latanko, to czemu nie..... Pozdrawiam

sobek-lbn - Wto 02 Cze, 2009

ja zawsze jestem za :P najlatwiej mnie zlapiecie na gadu jakby co ;] 5782500
marq1986 - Nie 14 Cze, 2009

witam jako nowy i świerzy uzytkownik forum zgłaszam sie z pytaniem czy jest tu ktos z okolic zamoscia z samego miasta lub okolic w strone szczebrzeszyna. prosbe swa motywuje brakiem kompanow do nawijania kilometrow a w odleglejszych okolicach jezdza juz "starzy wyzeracze" ;) ktorych nie znam i ciezko mi ich spotkac na trasie zeby sie zintegrowac
poazdrawiam i czekam na odzew ;)

karoleq_90 - Nie 14 Cze, 2009

Również witam jako świeży użytkownik forum i tak jak kolega z zamościa szukam chętnych do polatania z tą różnicą, że szukam ich w okolicach powiatu janowskiego:)
Keso_turbo - Nie 14 Cze, 2009

Witam ja mieszkam dokładnie 32km od Zamościa no i jak zawsze kiedy tylko jestem w lubelskim jestem chętny na latanie także pisać dzwonić i w ogóle nr telefonu podawałem we wcześniejszych postach. Jakby co to na pw pisać to wyślę swoje GG. Powinienem być niedługo na wschodzie tylko niech zaliczę sesję i przyjeżdżam także odzywać się to można by się gdzieś wybrać w krótszą bądź dłuższą traskę. Okolice Szczebrzeszyna odwiedzałem w tamtym roku dość często ale nie widzę nic przeciwko żeby tam ponownie pojechać.

A do Janowa Lubelskiego w tym sezonie na pewno zawitam bo wybierałem się tam już w tamtym roku gdzieś pod koniec listopada ale noc mnie złapała w połowie drogi i musiałem wracać bo światła miałem dziadowskie ;/
Pozdrowienia i do zobaczenia pośród rozległych asfaltowych łąk :P

sobek-lbn - Pon 15 Cze, 2009

ja wakacje spedzam w starym zamosciu wiec tez mozemy sie ustawic, moje gg jest na poprzedniej stronie ;]
Keso_turbo - Pon 15 Cze, 2009

No i gitara widzę że szykuje się konkretna grupa na wakacje :) Sobek od kiedy dokładnie będziesz w Starym Zamościu??
grzes87 - Pon 10 Sie, 2009

alo alo
zyje tu kto ?? jest w ogle ktos smigajacy na gsie po lublinie czy juz wszystko powymienialiscie na wieksze maszyny ? jeszcze pare miesiecy temu przed zakupem swojeogo widzialem moze ze 3 gsy a teraz zero.... same jakies scigacze i wyjadacze drog :P

karoleq_90 - Wto 11 Sie, 2009

Ja jestem w lubelskim ale 80 km od lublina. od października będę w lbn ale bez moto :niepewny:
grzes87 - Sro 12 Sie, 2009

studia zapewne co ? moto pod pache i do akademika wejdzie :rotfl:
karoleq_90 - Sro 12 Sie, 2009

Spróbuje :hyhy:

[ Dodano: Czw 13 Sie, 2009 ]
grzes87 słyszałeś coś o motopikniku w strzeszkowicach? www.zlotubila.pl

Boogy - Sob 15 Sie, 2009

Strzała,
ja jeżdżę czerwoną gęsią, ale mam mały przestój po ślizgu. Noga już prawie sprawna to może za tydzień wsiądę.
Pozdro

JunioRRex - Sob 15 Sie, 2009

Ja jestem z okolic Poniatowej(opole lubelskie) są tu 2gs'y czarne :P
grzes87 - Sob 15 Sie, 2009

no no czyli nie jest zupelnie martwo :P moze sie kiedys zoabczym na miesice :P
Zbych_k3 - Sob 15 Sie, 2009

Witam wszystkich fanów jednośladów na forum i w regionie, od paru dni jestem posiadaczem GS'a, do zobaczenia na trasie
grzes87 - Nie 16 Sie, 2009

witam witam ! pochawl sie jaki to gs zeby mozan bylo rozpoznac na ulicach Lublina :)
Zbych_k3 - Nie 16 Sie, 2009

Oto i on, tylko rejestracja sie zmieni. Raczej malo prawdopodobne ze zobaczysz mnie w lublinie bo w wakacje prawie mnie tam nie ma
karoleq_90 - Sob 22 Sie, 2009

Który z kolegów z powiatu zamojskiego woził się w piątek czarnym gs-em po janowie lubelskim? :looka:
Kozakov - Nie 06 Wrz, 2009

Witam.
Gdzie w Lublinie znajdują się sklepy z ubiorem motocyklowym?

W czwartek po egzaminie mam zamiar kupić porządny kask i nie mam bladego pojęcia gdzie się udać za tą potrzebą :(

JunioRRex - Nie 06 Wrz, 2009

Kozakov napisał/a:
Witam.
Gdzie w Lublinie znajdują się sklepy z ubiorem motocyklowym?

W czwartek po egzaminie mam zamiar kupić porządny kask i nie mam bladego pojęcia gdzie się udać za tą potrzebą :(

z tego co słyszałem super serwis jak i sklep i obsługa w nim :)
http://www.moto-gp.pl/ind...e=articles&id=1

grzes87 - Nie 06 Wrz, 2009

Kozakov, masz kilka sklepow,
suzuki na przeciwko kepa auto na melgiewskiej, centrum ninja boczna rusalki, inter cars na rapackiego ale wg mnie najlepszy jest moto-gp na witosa bo dobra obsluga, dobrze doradza CI i bedziesz zadowolony. choc koniec sezonu sie zbliza wiec ciezko moze byc z wyborem...

Kozakov - Nie 06 Wrz, 2009

Wielkie dzięki !! :)
Skorzystam na pewno, a że koniec sezonu tuż tuż to liczę na atrakcyjne ceny :)

coffee - Wto 29 Wrz, 2009

Witam i dołączam do grona lubelskiego ;) Co prawda świeżak ze mnie i śmigać na poważnie zacznę od nast sezonu (póki co doszkalam się), ale Suzi już czeka w garażu, a ja powoli się z nią docieram. Oszalałam na jej punkcie ;)

Dobrze znać polecane adresy sklepów. Sama muszę się wybrać po kask, bo ten który mi dorzucono do motocykla coś nie bardzo mi się podoba... sprawia wrażenie mało bezpiecznego, a na początkowe gleby jednak warto pomyśleć o własnej głowie ;)

grzes87 - Wto 29 Wrz, 2009

coffee, witam :) w koncu cos sie tutaj rusza :) jesli jestes zainteresowana szkoleniem/szlifowaniem swoich umiejetnosci to zapraszam w piatek na kolejna edycje (juz czwarta) jesli jeszcze nie bylas na zadnej
coffee - Wto 29 Wrz, 2009

A co ile mniej więcej są takie edycje organizowane? Bo strasznie kusząca propozycja, ale akurat w piątek organizuję (a potem się baawię) wieczór panieński dobrej kumpeli i mnie dziewczyny utłuką, jak zrezygnuję dla motocykla ;) Już i tak ćwiczą pokorę, bo jestem ostatnio monotematyczna, a żadna z nich (jeszcze) nie jest zarażona pasją do jednośladów.
Kozakov - Wto 29 Wrz, 2009

grzes87 powiedz coś więcej o tym szkoleniu. W piątek wybieram się na przejażdżkę do Nałęczowa, a do Lublina będzie jak rzut beretem :)

coffee witam ;)

grzes87 - Wto 29 Wrz, 2009

jesli jeszcze nie znacie to polecam to forum http://www.lublin.riders....wforum.php?f=10 jeszcze nie ma ogloszenia ale wstepnie planowano zorgaznizowac kolejne szkolenie w piatek po poludniu prawdopodobnie na torze od 15. info od kolegi wiec jeszcze nic pewnego.
karoleq_90 - Wto 29 Wrz, 2009

Jak bym mógł mieć moto w lbn to sam bym chętnie skorzystał, ale niestety budżet studenta nie pozwala na wynajęcie willi z garażem :/
grzes87 - Wto 29 Wrz, 2009

karoleq_90, nie musisz wynajmowac willi od razu, wystarczy parking i pokrowiec na koncowke sezonu, koszt niewielki. natomiast jak juz jesien i zima przyjdzie na dobre to bez sensu trzymac tutaj motocykl a ponownie przyprowadzic sobie jak juz bedzie odpowiednio cieplo i sucho do jazdy :)
karoleq_90 - Wto 29 Wrz, 2009

grzes87 napisał/a:
nie musisz wynajmowac willi od razu

Jak wygram te 40 000 000 zł w totka to sobie taką willę kupię :hyhy: :hyhy: :hyhy:
I jeszcze wpłacę ok 100 000 na działalność forum :D

Kozakov - Wto 29 Wrz, 2009

Od 15 to akurat po lekcjach wiec by mi idealnie pasowało :) Tylko pogoda do konca tygodnia ma być już niezbyt ciekawa. Np dzisiaj myślałem że coś pojeżdżę a tu mokro... zimno br :zalamany:

Co do tematu studia w innym mieście + moto to ja też nie widzę takiej konieczności rezygnowania z jednoślada. Są właśnie parkingi strzeżone, można wynająć jeden garaż na spółkę z np. pięcioma innymi zmotocyklowanymi i po kłopocie ;) Taki też mam plan na przyszły rok kiedy to przyjdzie studiować w wawie

inters2 - Nie 18 Paź, 2009

witam wszystkich:) poszukuje suzuki gs 500 w cenie do 3500tys najlepiej od 91rocznika w gore. Jezeli ktos by mial takową maszyne na sprzedaż to pisac:)
grzes87 - Wto 20 Paź, 2009

w tej cenie ciezko bedzie nabyc dobra sztuke. ja mam z 90 roku a cenie sie troszke wyzej :)
inters2 - Pon 02 Lis, 2009

koledzy motocykl juz nabylem:) teraz poszukuje mocowania lewego lusterka i lacznika zadupkow. mial by ktos z was odsprzedac te dwie czesci?
broonek - Nie 22 Lis, 2009

Siemaneczko! :)
Cały Sezon przelatałem i aż wstyd się przyznać, że dopiero teraz tu zajrzałem...
Widywałem czasem GieeSiaki na trasie i kiedyś jak byłem latem w Zamościu to chyba ze 3 obok siebie stały, ale nikogo nie było i sobie nie pogadaliśmy...
Ogólnie to mam mało czasu na latanie (mały dzidziuś) ale w przyszłym sezonie może uda się trochę dalej powypadać..
Pozdrówki i do zobaczenia na trasie! ;)

karoleq_90 - Pon 23 Lis, 2009

Może uda się spotkać na jakimś rozpoczęciu sezonu w lublinie :hyhy:
Kozakov - Sob 28 Lis, 2009

Jakbyście w przyszłym sezonie organizowali jakieś spotkanie, wspólne latanie to ja chętny ;)
Zbych_k3 - Wto 02 Mar, 2010

Otwarcie sezonu w lublinie http://www.riderspub.pl/
grzes87 - Wto 02 Mar, 2010

eee no moze cos sie tu ruszy :P
Zbych_k3 - Wto 02 Mar, 2010

Mam nadzieje bo już sezon się zbliża i w domu nie mogę wysiedzieć
grzes87 - Wto 02 Mar, 2010

eee mojkolega nawinal juz 500 km po lublinie i okolicach :P w niedziele 28 lutego byla ustawka na smiganie do naleczowa/kazika
Zbych_k3 - Sro 03 Mar, 2010

to gratulacje dla kumpla :) tez bym tak chcial, ale niestety moto nie mam w lublinie :/
grzes87 - Sro 03 Mar, 2010

spoko wszystko przed nami sezon zajkies 2 tygodnie moze na dobre rozpocznie sie :) ja wytrzymalem od grudnia do teraz to wytrzymam i jeszcze troche :D
Zbych_k3 - Czw 10 Cze, 2010

Zagląda tu jeszcze ktoś??
Boogy - Sro 16 Cze, 2010

Witam,
ja czasem zaglądam, ale straszne pustki.
Pozdrawiam

Keso_turbo - Sob 19 Cze, 2010

Siemanko!! I ja zaglądam aczkolwiek pustki tu wciąż jak kolega wyżej napisał. Większość z lubelskich motocyklistów siedzi na forum motocyklistów bądź na regionalnym forum lubelskim. W lipcu powinienem być w Lubelskim więc jakby ktoś wybierał się w stronę Zamościa to dawać znać ;)

Pozdrawiam
Piotrek

grzes87 - Nie 20 Cze, 2010

mysle ze wikszosc korzysta z pogody i smiga niz siedzi na forach :P przynajmniej ja tak robie i 1000 km miesiecznie nawijam czy jakos tak. od 19 marca zrobilem juz 3500 moim staruszkiem :D
grzes87 - Pon 21 Cze, 2010

a tak przy okazji jesli jestescie zainteresowani to w sobote jest szkolenie motocyklowe na torze pzm juz kolejna edycja. tutaj wiecej danych http://www.lublin.riders....opic.php?t=5142
bylem na kazdej edycji i polecam, dzieki szkoleniom udalo mi sie uchronic przed dwoma glebami

studi - Pon 05 Wrz, 2011

Zaproszenie na imprezę z okazji zakończenia sezonu -> http://www.forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=8817
arcadiush - Czw 10 Lis, 2011

Pomożecie? Zaśmiecam, ale.. polubicie moje zdjęcie w konkursie motocyklowym na facebooku na stronie ducati??

http://www.facebook.com/p...&type=1&theater

studi - Nie 20 Lis, 2011
Temat postu: Organizujemy centrum prasowe
W związku z uruchomieniem portalu oraz dalszym rozwojem forum chcielibyśmy powołać do życia grupę prasową.

Do obowiązków takiej grupy będzie informowanie oraz opisywanie (fotoreportaż mile widziany) wydarzeń w regionie, a artykuły te będą pojawiać się na głównej stronie portalu w postaci newsów.

Być może z czasem jeśli projekt się rozwinie i będzie funkcjonować kardy z "reporterów" otrzyma oficjalną legitymację prasową "Forum GS500"

Dlatego poszukujemy z każdego regionu 2-3 osoby. To Wy wiecie najlepiej kto w Waszym regionie jest najbardziej sensowny i nadający się do takiej "roboty"

Oczekuję propozycji osób. Kandydatury proszę zgłaszać w tym temacie. Proszę podać nick danej osoby i jakieś krótkie uzasadnienie, dlaczego ta osoba powinna się znaleźć w tej grupie.

poldek171 - Pią 24 Lut, 2012

Witam. Jestem tutaj pierwszy raz :) Nabyłem niedawno GS,a i postanowiłem dołączyć do Forum GS500 ;) Jakoś nikt nic na ten temat nie pisze tutaj więc ja postanowiłem rozwinąć temat. A mianowicie kiedy jest rozpoczęcie sezonu i gdzie w Lubelskim ? Jeśli ktoś coś wie niech pisze :D Pozdrawiam ;)
poldek171 - Pon 27 Lut, 2012

Co tu taka cisza ?? ? :D Ludzie odzywać się !! :D
sting126 - Pon 27 Lut, 2012

poldek171 napisał/a:
Witam. Jestem tutaj pierwszy raz :) Nabyłem niedawno GS,a i postanowiłem dołączyć do Forum GS500 ;) Jakoś nikt nic na ten temat nie pisze tutaj więc ja postanowiłem rozwinąć temat. A mianowicie kiedy jest rozpoczęcie sezonu i gdzie w Lubelskim ? Jeśli ktoś coś wie niech pisze :D Pozdrawiam ;)


Zwykle rozpoczecie sezonu organizuje Rider's Pub. Z tego co wiem w tym roku tez taka impreza jest planowana (V edycja). Co do terminu to roznie to bywa. Dwa lata temu byl to ostatni weekend kwietnia, a w zeszlym roku - 6-8 maja.

Moze troche uda sie "rozruszac" dzial lubelski bo faktycznie malo kto sie tu wypowiada.

Jakie macie plany jesli chodzi o moto na najblizszy sezon? Chodzi mi glownie o dluzsze trasy/zloty.

poldek171 - Wto 28 Lut, 2012

Ja jeśli odbiore prawko to bardzo chętnie mogę się z kimś ustawić na wspólne latanie po okolicy. Jesli był by ktoś chętny niech da znać ;)
michalsoad - Pon 05 Mar, 2012

heja! Jeśli o mnie chodzi i jako że to mój pierwszy cały sezon będzie to chciałbym zaliczyć w tym roku zloty w Bałtowie, Komarówce i w Czersku - to takie minimum ale i tak wszystko w praniu wyjdzie... :)
poldek171 - Wto 06 Mar, 2012

Ja jestem chetny jakby co :)
michalsoad - Pią 09 Mar, 2012

Kiedy odpalacie swoje Panienki? Ja sie szykuje na niedzielę... :)
sting126 - Pią 09 Mar, 2012

Mam nadzieje na odpalenie jutro i zwiezienie do Lublina :)

michalsoad: radze Ci tez sobote bo jednak na niedziele zapowiadaja opady wiec... ;)

poldek171 - Pią 09 Mar, 2012

Ja ostatnio wczoraj jeździłem a pierwsze odpalenie po zimie mialem 2 tygodnie temu tak ze juz prawie sezon jest :) Jeszcze aby aku wymienic i mozna smigac :)
michalsoad - Pią 09 Mar, 2012

no być może i jutro dam rade odpalić wieczorkiem, ale na jazdę to już czasu nie będzie chyba, więc cała nadzieja w niedzieli
poldek171 - Pią 09 Mar, 2012

hehe oby pogoda byla i bedzie dobrze :) michasoad śpiesz sie bo z tą pogodą to ostatnio roznie bywa :)
michalsoad - Wto 13 Mar, 2012

Pięknie odpaliła jakby w środku sezonu a nie po zimowym śnie :) trochę nie bardzo chodziła na wolnych obrotach ale rozgrzaniu to już elegancko, teraz tylko dnia wolnego od pracy szukać i ładnej pogody :)
poldek171 - Czw 15 Mar, 2012

Dokładnie :) a pogoda podobno ma być dobra w weekend tak że jest nadzieja ze uda sie cos pojezdzic :P
michalsoad - Czw 15 Mar, 2012

U mnie weekend odpada :( w sobote pracuje a w niedziele cisnę na zakupy na Warszawski Moto bazar ;)
poldek171 - Czw 15 Mar, 2012

Oooo a co tam bedziesz nabywał drogą kupna :> ?
michalsoad - Czw 15 Mar, 2012

Kurtkę i spodnie, wierze ze coś znajdę dla siebie :)
poldek171 - Czw 15 Mar, 2012

Hmm w takim razie ja tez bede musiałsie tam wybrac jak troszke kaski wpadnie :) To jest moze na tej Giełdzie i Słomczynie ? Czy gdzies bezposrednio w wawie ? :]
michalsoad - Czw 15 Mar, 2012

http://www.mototarg.pl/ :)
poldek171 - Pią 16 Mar, 2012

Spoko dzieki za namiar :) Napewno jak bedzie cieplej to się tam wybiore :P
michalsoad - Nie 18 Mar, 2012

zakupy zrobione, i jeszcze starczyło dnia na wypróbowanie :D zaj...sta pogoda, a Wy śmigaliście gdzieś?
poldek171 - Nie 18 Mar, 2012

Ja skromne 20km zrobione. Puki co zaznajamiam sie z moto po swietach moze cos powazniej bedzie :)
pavlick - Nie 18 Mar, 2012

ja powoli grzecznie, bo jakoś ostatnio na każdym kroku suszarka stoi...
sting126 - Pon 19 Mar, 2012

Ja też spokojnie, ale w sumie kolo 150 km natłukłem po okolicy. Paliwo zaczęło się kończyć w baku więc trzeba było wracać. Oby się pogoda tylko utrzymała :)
sylwiniusz - Pon 19 Mar, 2012

Duży był wybór akcesorii typu kask, odzież na motobazarze?
michalsoad - Pon 19 Mar, 2012

Bardzo dużo ubrań nowych i używanych (100-150zł) naprawdę było z czego wybierać. Z kaskami tez było dużo stoisk.
sylwiniusz - Wto 20 Mar, 2012

Dzięki, chyba wybiorę się na następny bazar w kwietniu.
michalsoad - Wto 20 Mar, 2012

tylko bądź najpóźniej ok godz 9 na miejscu, potem kolejki do kasy zaj...ście dłuuuuuuugie
sylwiniusz - Sro 21 Mar, 2012

Dzięki za info, bo szczerze powiem wybierałem się później. :)
sting126 - Wto 10 Kwi, 2012

Nie ma ktos ochoty na wycieczke do Lodzi w najblizsza niedziele (15.04.)?

No i na zlot zapraszam :) nie widze chetnych z naszego regionu za bardzo.

sting126 - Sob 14 Kwi, 2012

Wybrałem się dziś do Kazimierza, gdyby ktoś z Was jechał to polecam trasę przez Puławy. Jadąc przez Nałęczów do Bochotnicy jest zdarta nawierzchnia, jechałem 30 na godzinę, a moto i tak tańczyło na drodze:/
sting126 - Pon 07 Maj, 2012

Wczoraj widzialem GS'a (LBL) na al. Tysiaclecia ok. 18, ktos z forum?

I drugiego na stadionie zuzlowym podczas prezentacji, pytanie jak wyzej :)

poldek171 - Pon 07 Maj, 2012

Hejka :) ja moge sie umowic z kims na polatanie po okolicy. Nikt z mojich znajomych nie jezdzi moto wiec moze ktos by was sie skusil :) Czekam na jakies propozycje :) Piszcie napewno sie dogadamy :)
poldek171 - Pią 18 Maj, 2012

Co tu taka cisza :P ?? Jak zwykle tyle ludzi a nikt się nie odzywa :P Umawia się ktoś pośmigać po okolicy w tą niedziele ? Ktos z okolic Lublina :) ?
nightrider1983 - Czw 21 Cze, 2012
Temat postu: kto chce polatac?
Siema. Jak ktoś chętny do polatania z początkującym kierowcą GSa to dawajcie znać. W kupie raźniej. Pozdro
poldek171 - Pią 22 Cze, 2012

nightrider1983 Siema siema :P Ja się mogę z Tobą jakoś ustawić tylko żeby pogoda była :) Odezwij sie do mnie na gadu to się dogadamy :)
bilder - Pią 22 Cze, 2012

To piszcie i do mnie to polatamy ;)
sting126 - Pią 22 Cze, 2012

Ja też chętny - tyle, że z gg nie korzystam :) no i w ten weekend odpadam...
poldek171 - Pią 22 Cze, 2012

Spoko to możemy sie ustawić wstepnie na nestepny weekend :) Odpowiada wam ??
nightrider1983 - Pią 22 Cze, 2012

Wstępnie jak najbardziej przyszły weekend może być, a może i ten jak nie wypali mi wyjazd. Ale niestety nie korzystam z gg więc jak coś to mail.
nightrider1983 - Pon 16 Lip, 2012

Ktoś chętny do polatania w tym tygodniu? Pasuje mi też na tygodniu.
nightrider1983 - Wto 24 Lip, 2012

Alo. Ponawiam swoją propozycję:) Jestem dostępny na tygodniu po południu i w weekend.
sting126 - Wto 24 Lip, 2012

Ja bym może coś polatał - czwartek, ew. sobota - też bardziej po południu.
nightrider1983 - Pią 27 Lip, 2012

Dzięki za latanko i miłe towarzystwo. Oby więcej takich akcji. Pierwsze kroki do integracji lubelskiego forum poczynione:)
sting126 - Pią 27 Lip, 2012

Było super, czekam na kolejne spotkania :)
kasiek66 - Sob 28 Lip, 2012

I ja Wam dziękuję i piszę się na więcej :)
sting126 - Sro 01 Sie, 2012

Pojawił się pomusł żeby grupą lubelską wybrać się na szkolenie do Ułęża do Tomka Kulika. Szczegóły pod tym adresem. Wstępnie zastanawiamy się nad terminem 24 sierpnia.
nightrider1983 - Czw 02 Sie, 2012

Niestety jak dla mnie za odległy termin, żeby cokolwiek zaplanować... Ale co do najbliższego weekendu to wiem, że gdzieś polatam bankowo ;)
sting126 - Czw 02 Sie, 2012

Ja w ten weekend wybywam na wesele także nie da rady. Ale nastepny brzmi ok :)

No i z 24.08. u mnie chyba bedzie lipa, co nie mam szans na urlop. Takze dla mnie ew.szkolenie jeszcze pozniej wchodziloby w gre.

nightrider1983 - Czw 02 Sie, 2012

Jak ktoś chętny do polatania w weekend to chętnie dotrzymam towarzystwa. Jak coś to znak, sygnał na forum.
kasiek66 - Pią 03 Sie, 2012

Ja jestem chętna do polatania w ten weekend ;) Napisz tylko, czy sobota, czy niedziela.
A co do szkolenia to mi ten 24-ty pasuje, późniejszy termin jest mi na razie trudno zaplanować.

nightrider1983 - Pią 03 Sie, 2012

Niedziela byłaby ok. Trasa do ustalenia. Bo zgodnie ze wstępnym planem Zamość zdobywać będziemy w przyszłym weekend wspólnie ze Stingiem126. Jakieś propozycje co do trasy? Jak będę miał chwilę to zerknę na mapę:)
kasiek66 - Pią 03 Sie, 2012

Co byś powiedział na Firlej z zahaczeniem o Kozłówkę? :)
Chyba, że masz inne propozycje, nie upieram sie przy tej trasie :)

bilder - Pią 03 Sie, 2012

Mili państwo, może ja bym do was dołączył, lecz niestety 3 ale;/ z chelma do lbn jest niewielki kawałek :D
Ale dopiero kolo 14-15 mógłbym od siebie wylecieć;/
Zależy też o której chcecie się wybrać na ten przelot :D

kasiek66 - Sob 04 Sie, 2012

bilder, dołączaj! :D Wprawdzie na odległość Chełma od Lublina nic nie poradzimy, ale co do godziny, to się dogadamy ;)
nightrider1983 - Sob 04 Sie, 2012

Trasa odpowiada. Co do pory to się dostosuję. Może być i po 16.
bilder - Sob 04 Sie, 2012

No to super w takim razie !! :) przylatuje bez gadania!:)
bonk - Nie 05 Sie, 2012

Będziecie może przez Lubartów przejeżdżać? :)
kasiek66 - Nie 05 Sie, 2012

Pewnie będziemy :)
bonk - Nie 05 Sie, 2012

Opcja całkiem kusząca, ale z drugiej strony określenie NOOB pasuje do mnie jak ulał, więc raczej prędkości zawrotnych nie rozwijam a i jeździć jakoś specjalnie dobrze jeszcze nie potrafię :P A nie chciałbym Wam ciążyć jak kula u nogi, raczej koła :P
bilder - Nie 05 Sie, 2012

Czy ja wiem, też nie będziemy pędzić na łeb i szyje;p
kasiek66 - Nie 05 Sie, 2012

bonk napisał/a:
raczej prędkości zawrotnych nie rozwijam a i jeździć jakoś specjalnie dobrze jeszcze nie potrafię :P


Mam tak samo :P
Jak masz ochotę to dołączaj, na pewno nie jesteś większym "wolnojadem" niz ja :D
Bilder ma rację - nie będziemy pędzić na łeb, na szyję :)
Tylko pogoda, cholera, wygląda jakby się zepsuć miała...

bonk - Nie 05 Sie, 2012

Deszczu nie zapowiadali, ino zachmurzenie. Może taki właśnie stan się utrzyma? ;)

Jeśli przelotowa 100-120 km/h Wam odpowiada to z chęcią dołączę w okolicy Lubartowa i razem z Wami "pozwiedzam" ;)

nightrider1983 - Nie 05 Sie, 2012

kasiek66, bilder, bonk dzięki za latanko. Co spotkanie to więcej moto:) Bilder mam nadzieję, że bardzo Cie nie zmoczyło. Do następnego
kasiek66 - Nie 05 Sie, 2012

Chłopaki, dziękuję za wspólną jazdę i fajne towarzystwo :padam:
Dzięki Wam odkryłam, że mój GS może być wykorzystywany jako motocykl enduro ;P
Mam nadzieję, że piszecie się na wypad w przyszły weekend w komplecie ;)

bilder - Nie 05 Sie, 2012

Ja ja:D Deszcz już przestał padać jak do piask doleciałem :D Dobrze było!!.
Dzięki za latanie do nastepnego na pewno,
co do zdj niebawem. Na serwer wrzucam:D

sting126 - Pon 06 Sie, 2012

Widze, ze w "lubelskim" cos sie zaczyna dziac :) bardzo mnie to cieszy i oby tak dalej :)
bonk - Wto 07 Sie, 2012

Ja również dziękuję za wspólną jazdę ;) Strasznie mi przyjemnie, że mogłem poznać na żywo trzy bardzo sympatyczne osoby. Cieszę się, że mogłem pomóc wam uwierzyć (dzięki mojej nienagannej znajomości okolicy :D ), iż GS 500 doskonale sprawuje się jako enduro :P

Co do latania w najbliższy weekend- jeśli chcecie jechać w niedzielę to się piszę :) Jeśli w sobotę to nie dam niestety rady bo do co najmniej 15 pracuję, a potem to tylko piwko i relaks, bo raczej normalnie nie funkcjonuję :P

Więc ostro namawiam żebyśmy jednak wyruszyli na Zamość w niedzielę :)

Pozdrawiam!

Radziq86 - Wto 07 Sie, 2012

Witam,

skoro szanowni koledzy i koleżanki wybierają się na Zamość, to i ja może bym się podłączył do ekipy. Chociaż od razu mówię, że totalny ze mnie swieżak i z daleka bije amatorszczyzną :hyhy: :zawstydzony: <prawko od 2 tyg i ledwo 130 km nawinięte na zegarku> :P

Pozdro

sting126 - Sro 08 Sie, 2012

nightrider też swego czasu wspominał, że pasuje mu niedziela bardziej. To chyba ten dzień zostaje?

Jaki plan wycieczki? Lecimy prosto do Zamościa? Czy np. zawijamy do Chełma po Bildera i dopiero stamtąd na miejsce? No i o której mniej więej ruszamy - ja bym proponował start w miarę z rana tzn. 10-11.

kasiek66 - Sro 08 Sie, 2012

Jestem na tak, znaczy się: niedziela "rano" o 10-11 ;P , do Chełma po bildera, a potem do Zamościa :)
sting126 - Sro 08 Sie, 2012

Czyli jak rozumiem trasę mamy ustaloną? :)

Proponuję umówić się pod Makro o 11. Zachaczymy po drodze o Świdnik, zgarniemy nightridera np. z Orlenu po prawej stronie przed helikotpterem i polecimy dalej na Chełm. Tam już miejsce spotkania niech wybierze Bilder bo Chełma zbytnio nie znam.

bonk - Sro 08 Sie, 2012

Jak dla mnie bomba :D 157 km w jedną stronę, szykuje się udana niedziela :)

Jeśli nie macie nic przeciwko to może jeszcze zaciągnę dwójkę znajomych? (na jakichś endurzakach jeżdżą ;) ).

bilder - Sro 08 Sie, 2012

Zemną spotkać się możecie a nawet nalegał bym na to na pierwszym rondzie wjazdowym do Chełma, jest tam słynny sklep "alkohole świata" na tym właśnie rondzie i dość spora zatoczka.

A co do trasy hm.. z Chełma do Krasnego przez rejowiec to trochę nudno;p

Ja bym zaproponował objazdem
taka

Lub też Lublin - Chełm - Kraśniczyn - Krasnystaw- Zamość

Lecz dawno jechałem, więc albo ryzykujemy albo prostą trasę obieramy :D


A na koniec !!
Tak się bawi Lubelskie ;)

kasiek66 - Sro 08 Sie, 2012

Bonk, jak dla mnie - zaciągaj znajomych ;) , w końcu GS to prawie jak enduro ;P

Co do trasy to mi wsio rawno. Bilder, to Twoje strony, więc myślę, że możemy zaryzykować którąś z Twoich propozycji, skoro twierdzisz, że są ciekawsze :hyhy:
Przez Kraśniczyn nigdy jeszcze nie przejeżdżałam, można by spróbować. Co sądzicie?

Tę samą "sweet focię" zamieściłam sobie na fb, he, he :P Ładnie wyglądają :)

sting126 - Czw 09 Sie, 2012

Może być przez Kraśniczyn :) spotkamy się z Bilderem to zdecydujemy :)

czyli co - 11 pod Makro kasiek66, bonk z kolegami i ja? I 11.20 Orlen w Świdniku nightrider? I ok. 12.15 Chełm bilder?

bonk - Czw 09 Sie, 2012

Bonk prawdopodobnie w koleżanką i kolegą (jej narzeczonym) ;)

Planujemy jakieś zwiedzania i tego typu świrunki? Pytam bo znajomi chcą orientacyjnie rozkminić o której do domów wrócą :P

sting126 - Czw 09 Sie, 2012

Mysle, ze pochodzimy chwile po Zamosciu :)

ja musze być w z powrotem w Lublinie maks. na 18. Jeśli będziecie chcieli zostać dłużej to najwyżej wrócę sam :)

kasiek66 - Czw 09 Sie, 2012

bonk napisał/a:
Bonk prawdopodobnie w koleżanką i kolegą (jej narzeczonym) ;)


Fajnie, że jakaś kobita oprócz mnie będzie. ;)


sting126 napisał/a:
ja musze być w z powrotem w Lublinie maks. na 18. Jeśli będziecie chcieli zostać dłużej to najwyżej wrócę sam


To może spotkamy się o 10 ?? W 8h powinniśmy się wyrobić :)

I jest poważna szansa, że kolega Radziq86 będzie z nami jechał z Lublina. :)

sting126 - Czw 09 Sie, 2012

Pasuje i 10 :)
nightrider1983 - Czw 09 Sie, 2012

Ja niestety w niedzielę mam obowiązkowy, niespodziewany kurs samochodem na Okęcie... :( Więc odpadam. A tu taki wypad się szykuje. Fajna trasa i dobra ekipa w maksymalnej chyba jak dotąd obsadzie. Jak wrócicie zdajcie proszę jakąś minimalną relację, pstryknijcie parę zdjęć i wrzućcie jakieś na forum na otarcie łez. Wybczcie też proszę, że zawiodłem brać motocyklową :padam: Ps. Bilder zdjęcia super, a to które jest na forum przecudnej urody ;)
bilder - Czw 09 Sie, 2012

Maszynki pierwsza klasa:D No to jesteśmy ustawieni :) Mi pasuje każda pora dnia i nocy ;)
tamta trasa może dlatego, że więcej winkli :)

to tako po 11 bedziecie w Lc :)

bonk - Pią 10 Sie, 2012

Czółko!

Moi znajomi się wycofali bo w sobotę jadą pod Dęblin na OFF i po prostu nie dadzą rady dwóch dni poświęcić na kulanie po drogach i bezdrożach.

Jak rozumiem spotykamy się o 10 pod Makro?

Teraz taka sprawa :wstyd: że niby mieszkam blisko Lublina, ale Warszawę znam o wiele lepiej, a w Lublinie bardzo rzadko jestem. Mógłby po mnie ktoś wyjechać, powiedzmy o 9.45 pod Galerię Olimp na Spółdzielczości Pracy? Ułatwi mi to życie i utrudni błądzenie po Lublinie bez sensu :P

Pozdrawiam!
Maciek

rw171 - Pią 10 Sie, 2012

Witajcie. Wybieram się w niedzielę do Zamościa w odwiedziny do rodziny...weźmiecie mnie ze sobą...? Bilder-jestem po ,,zbiciu'' punktów-15 zostało... tak więc nie będę ,,spowalniaczem''!
kasiek66 - Pią 10 Sie, 2012

To może po prostu umówimy się o 10 na Orlenie przy Galerii Olimp?

Sting126 chyba będziesz miał niedaleko :) , a ja sobie zatankuję przy okazji, żeby potem nie było niespodzianek :P

bonk - Pią 10 Sie, 2012

Jak dla mnie bomba!
bilder - Pon 13 Sie, 2012

To jak do następnej niedzieli i podchodzimy do tej samej trasy jeszcze raz?:)
bonk - Pon 13 Sie, 2012

Ja się piszę ;)
kasiek66 - Pon 13 Sie, 2012

bilder napisał/a:
To jak do następnej niedzieli i podchodzimy do tej samej trasy jeszcze raz?:)


Jestem za :D

sting126 - Sob 18 Sie, 2012

To co jutro drugie podejście? Pogoda ma być ładna także nic nam nie powinno przeszkodzić. Umawiamy się tak jak ostatnio o 10 na Orlenie przy Olimpie?
kasiek66 - Sob 18 Sie, 2012

Tak jest. Do zobaczenia :)
bonk - Sob 18 Sie, 2012

Potwierdzam swoją obecność ;) Idę trochę Suzi dopieszczę :D
nightrider1983 - Sob 18 Sie, 2012

Będę i ja. Jutro rano odezwę się celem omówienia szczegółów.
bilder - Nie 19 Sie, 2012

Dzięki za latanie :)
podrzućcie mi foty.

nightrider1983 - Nie 19 Sie, 2012

Dzięki, dzięki. Ja też poproszę fotki jeśli można.
sting126 - Pon 20 Sie, 2012

Fajny wypad :) postaram się gdzieś wrzucić foty i dam linka :)
kasiek66 - Pon 20 Sie, 2012

Super było :D Dzięki wszystkim :padam:
sting126 - Wto 21 Sie, 2012

Obiecane zdjęcia

Nie bawiłem się w żadne tagi itp. Jak chcecie to mogę nas pooznaczać nickami forumowymi :)

[ Dodano: Wto 21 Sie, 2012 ]
O tym zlocie mówiłem:

Ostrów Lubelski

bilder - Wto 21 Sie, 2012

Dzięki !! ;)
Ja tam się piszę w to.
To co ?? do niedzieli ?? :D

sting126 - Wto 21 Sie, 2012

Tu jest jakaś ulotka informacyjna, ale szczegółów nie za wiele...
kasiek66 - Wto 21 Sie, 2012

Fajne focie ;) Thx! :)
Ostrów jest ok, ja też się piszę. Z ulotki wynika, że impreza zaczyna sie o 17-stej.
Może w takim razie ktoś ma ochotę się na tor wybrać rano? :hyhy:

bilder - Wto 21 Sie, 2012

Ale na tor w niedziele rano ??
Może ja bym się skusił polatać :D

rw171 - Wto 21 Sie, 2012

Witajcie. Miło było w niedzielę-dziękuję wszystkim. Fajne plany na najbliższą,ale niestety nie mogę dołączyć tym razem. Powodzenia.
kasiek66 - Sro 22 Sie, 2012

bilder napisał/a:
Ale na tor w niedziele rano ??
Może ja bym się skusił polatać :D


Tak, w niedzielę na poranną turę przed wyjazdem do Ostrowa. :) Skuś się :secretsmile:

nightrider1983 - Czw 23 Sie, 2012

Jak dopisze pogoda to może mi uda się wygospodarować trochę czasu na ten zlocik. Jest już jakiś plan co do wyjazdu?
sting126 - Pią 24 Sie, 2012

Już miałem pisać, że odpadam bo coś mi się dzieje z moto, ale chyba jednak dam radę. Kurdę... kontroluję ciśnienie w oponach regularnie (mniej więcej raz na 2 tyg.) - na stacjach benzynowych, a dzisiaj rano jadę do pracy a moto mi wężykuje na prostej, w zakrętach w zasadzie nie da się prowadzić... Miałem obawy, że to coś poważnego, ale że mam "pod nosem" warsztat to podjechałem sprawdzić ciśnienie - w tylnej oponie miałem całe 0,5 bara a z przodu 1,5 :oczami: wniosek - nie ufać kompresorom na stacjach. Tzn. jest jeszcze opcja, że ucieka powietrze, ale sprawdzę jeszcze raz za parę godzin - jak będzie ok to jadę w niedziele :)

Planu chyba jeszcze nie ma więc czas go stworzyć :) Może niech się wypowiedzą ci, którzy chcą na torze pośmigać, o której tam skończycie? To myślę, że można się po tych jazdach powiedzmy 20-30 min. później umówić na Shell'u na Spółdzielczości Pracy. I którędy najlepiej jechać do Ostrowa? Bonk - pomożesz? Przez Lubartów czy w prawo w Łucce?

kasiek66 - Pią 24 Sie, 2012

Mam nadzieję, że będzie ok. Aż mnie zainspirowałeś, jadę sprawdzić ciśnienie przed dzisiejszym wyjazdem ;)

I tura jazdy na torze jest od 9 do 14, więc od 14:30 możemy się ustawić. Tylko, że zlot w Ostrowie zaczyna się o 17. Do Ostrowa z Lublina jedzie się niecałą godzinę, to będziemy trochę za wcześnie. Chyba, że się jeszcze pokręcimy po okolicy ;)

sting126 - Pią 24 Sie, 2012

Zdawało mi się, że tam do 16 będziecie jeździć. Do Ostrowa z Lublina jest 40 kilka km więc pewnie zajedziemy nawet w pół godziny. Ale to w takim razie może być, jak dla mnie, i 14.30 i np. 16.

[ Dodano: Pią 24 Sie, 2012 ]
No i kiszka... :( mam wkret w tylnej oponie... Podjade dzisiaj do serwisu moze uda sie to skleic, ale moto i tak chyba przestoi przez weekend wiec z wyjazdu odpadne...

bilder - Pią 24 Sie, 2012

Hm... dlaczego ?? ;) powinni bi od reki zrobić, praktycznie. a nawet jutro do odbioru :) To nie jest aż tak dużo roboty ;)

Co do toru to odpadam bo nie wyrobie się, ale na ta 14:30 czy 15, w lbn mógłbym się zameldować :)

kasiek66 - Sob 25 Sie, 2012

Sting, wyślę Ci zaraz namiary na mechanika, który Ci to zrobi od ręki i niedrogo.

Możemy się ustawić na 15:15, wtedy zdążę jeszcze do domu wpaść na obiad po torze ;)
Na Schellu naprzeciwko Olimpu. Może być ??
Tylko, że nie będę mogła zostać długo na samym zlocie, bo najpóźniej koło 18:30 muszę być z powrotem. Najwyżej wrócę sama, jak będziecie chcieli zostać dłużej.

Byłam dziś na szkoleniu w Ułężu :) Super było, jakbyście chcieli pojechać, to od razu mówię, że warto :)

michalsoad - Sob 25 Sie, 2012

Hej! byś może może i ja się pojawię na zlocie ale nie wiem na 100%.
kasiek66 napisał/a:
Tylko, że zlot w Ostrowie zaczyna się o 17. Do Ostrowa z Lublina jedzie się niecałą godzinę, to będziemy trochę za wcześnie.
- tak tak zaczyna sie o godz 17 ale w sobotę, zlot jest 2 dniowy więc w niedziele od rana już będzie można wbijać. http://lubartow24.pl/wyda...36/moto-piknik/ tak przynajmniej zrozumiałem ;) A może przez Łęczną pojechać? ;)
kasiek66 - Sob 25 Sie, 2012

michalsoad napisał/a:
tak tak zaczyna sie o godz 17 ale w sobotę, zlot jest 2 dniowy więc w niedziele od rana już będzie można wbijać.


Masz rację, godzinę siedemnastą zauważyłam, ale na datę to już nie zwróciłam uwagi :wstyd:

Jak chcecie zostać dłużej na zlocie, to chyba lepiej sie umówić w Lublinie i stąd prosto do Ostrowa, a jak po prostu się przejechać i zajrzec do Ostrowa, to możemy sobie zrobić trasę przez Łęczną i potem Lubartów. Mi to wszystko jedno :)

nightrider1983 - Sob 25 Sie, 2012

Podsumowując. Ustawmy się o 15.15 na Shellu w Lbn i zastanowimy się co dalej, jak będzie jechał michalsoad to zahaczymy o Łęczną, analogicznie z bonkiem i Lubartowem. Trasa nie jest długa więc duże pole do manewru. Oby pogoda dopisała.
Na marginesie, co by poprawić przejrzystość i czytelność forum, zakładam temat "Latanie 2012". Sezonu jeszcze trochę zostało, oby temat był jak najobszerniejszy:)

bonk - Nie 26 Sie, 2012

Czołem!

Jeśli chodzi o dojazd do Ostrowa to proponuję odbić w prawo w Łucce, a nie przez Lubartów. Tak zawsze jeżdżę i tak jest chyba najwygodniej.

Ja niestety nie dam rady się wybrać, mam nadzieję, że wrzucicie jakieś fotki :)

Pozdrawiam!
Maciek

PS - wczoraj zamówiłem sobie Tschul'e 212 :D

michalsoad - Nie 26 Sie, 2012

heja, jade z koleżką ok 14 z Łęcznej więc jak coś to się spotkamy na miejscu, (czarny gs bez naklejek), jak będzie lipa to pewnie Zagłębocze
bilder - Nie 26 Sie, 2012

bonk napisał/a:


PS - wczoraj zamówiłem sobie Tschul'e 212 :D


Ja też dostałem dziś nawet w nich latałem, ale oddaje na reklamacje bo materiał w miejscach wzmocnień nie jest zalany plastikiem.

Ogólnie rękawiczki super!:) Tylko te niedociągnięcia;/;/

icuś - Pon 10 Wrz, 2012

Witam!
Jestem nowy na forum i planuję kupić GS'a, znalazłem na allegro sztukę, która stoi w miejscowości Kraśnik koło Lublina, wiem, że prośba moja jest na wyrost ale zastanawiam się czy nie mieszka ktoś może w sąsiedztwie i mógłby podjechać, obejrzeć ten motor swoim okiem użytkownika i mi podpowiedzieć czy warto jechać po niego z Gdańska, oczywiście zmarnowanego czasu nie jestem w stanie zrekompensowac ale chetnie zwroce za Pb czy jakkolwiek inaczej mógłbym pomóc. Jeżeli jest ktoś chętny to gorąco proszę dać znać, a tutaj link do tematu na FORUM

bonk - Nie 23 Wrz, 2012

Jutro "rano" (koło 8-9) będę leciał ze swojej wiochy (Lubartów) do Warszawy. Ktoś chce się przyłączyć? ;)

Pozdrawiam!
Maciek

kasiek66 - Pią 02 Lis, 2012

Jest taki pomysł, żeby się na browar umówić w ramach zwalczania jesienno-zimowej depresji związanej z zakończeniem sezonu motocyklowego.
Są jacyś chętni? :)

bonk - Pią 02 Lis, 2012

Jeśli podacie termin z kilku-tygodniowym wyprzedzeniem to nawet specjalnie dla Was spróbuję z Warszawy przyjechać :)

Pojawiła mi się w głowie nowa koncepcja BMW R1100R -> usilnie walczy o miejsce w serduszku z Hondą CB Seven Fifty :P

bilder - Pią 02 Lis, 2012

Bonku masz dużo czasu na przemyślenia i zgłębienie wiedzy :)
Ja oczywiście w to wchodzę :D

bonk - Pią 02 Lis, 2012

No niby jeszcze trochę czasu zostało, choć z drugiej strony do marca już tylko 4 miesiące!
kasiek66 - Pią 02 Lis, 2012

bonk napisał/a:
Jeśli podacie termin z kilku-tygodniowym wyprzedzeniem to nawet specjalnie dla Was spróbuję z Warszawy przyjechać :)


Będzie nam niezmiernie miło. :) Napisz, jaki termin by Ci pasował.

bonk napisał/a:
Pojawiła mi się w głowie nowa koncepcja BMW R1100R -> usilnie walczy o miejsce w serduszku z Hondą CB Seven Fifty :P


Widzę, że sie rozkręcasz. ;) Z Beemek bardzo podobają mi się GS-y, ale niestety są dla mnie za wysokie, nawet z obniżoną kanapą. :/ A nóżki już mi raczej nie urosną. :P Ale R1100R też jest bardzo fajny i ładny :)

bonk - Sob 03 Lis, 2012

Fajowo, że chcecie mnie wziąć pod uwagę :) No wstępnie to za dwa tygodnie mógłbym zjechać na weekend ;)
sting126 - Pon 05 Lis, 2012

Ja również jestem za :) co do terminu to się raczej dostosuję.
marcinlbn18 - Pon 05 Lis, 2012

Również jestem za umówieniem spotkania. Termin do dogadania ale miejsce ? Ja proponuję Rider's pub w Lublinie
kasiek66 - Pon 05 Lis, 2012

Pasowałby Wam piątek 16-tego wieczorem?

Jak dla mnie może być i Rider's pub - sporo o tym miejscu słyszałam, ale jeszcze tam nie zdążyłam zawitać. Chyba, że ktoś ma insze propozycje? :-)

marcinlbn18 - Pon 05 Lis, 2012

Mi pasuje 16-sty. Jeśli innym też to musimy zrobić rezerwacje (niezależnie od lokalu). W piątek wieczorem bywa tłoczno na mieście:)
bonk - Pon 05 Lis, 2012

Preferowałbym jednak sobotę 17-tego - w piątek mam zajęcia na uczelni do 17. No chyba, że chcecie się spotkać jakoś o 22 czy coś koło tego, to powinienem się dotoczyć :P
bilder - Wto 06 Lis, 2012

Ja się dostosuje, pasuje 16 i 17 :D
kasiek66 - Wto 06 Lis, 2012

Mi w sumie wszystko jedno czy piątek, czy sobota, z tym, że w sobotę nie mogę wcześniej jak o godz. 20. To może umówmy się 17-tego, żeby bonk nie musiał się śpieszyć z Wawy w piątek. Rider's pub?
sting126 - Sro 07 Lis, 2012

Będzie tematycznie :) i w samym centrum - pasuje :)
bonk - Sro 07 Lis, 2012

Mi też pasuje! :)
marcinlbn18 - Czw 08 Lis, 2012

W takim razie i ja się dostosuje na 17-stego :)
ingaginger - Pią 09 Lis, 2012

świeżaków przyjmujecie pod skrzydła? :D
marcinlbn18 - Sob 10 Lis, 2012

ja też świeżak :D
bilder - Sob 10 Lis, 2012

Zapraszamy zapraszamy :)
Kto podejmuje się ogarnięcia rezerwacji ??

ingaginger - Sob 10 Lis, 2012

a ktoś był w Ridersie już? bo wtedy można by zasugerować jaki i gdzie stolik chcemy :D
ps. przyjeżdża ktoś na motocyklu czy wszyscy na piwo? ;)

kasiek66 - Sob 10 Lis, 2012

bilder napisał/a:
Kto podejmuje się ogarnięcia rezerwacji ??

Zrobię rezerwację. Na razie naliczyłam sześć osób. Nightrider1983 ma się określić w przyszłym tyg., czy do nas dołączy, więc ewentualnie będzie nas siedmioro.

Jak macie jakieś namiary na pozostałych chłopaków, którzy jeszcze z nami jeździli, to dajcie im znać. Może nie zaglądali na forum, a mieliby ochotę się spotkać.

ingaginger napisał/a:
ps. przyjeżdża ktoś na motocyklu czy wszyscy na piwo?


Ja na browar. :) Do 17-tego Suza już będzie zakonserwowana i ululana do snu zimowego. ;)

bilder - Sob 10 Lis, 2012

kasiek66, To super w takim razie, ogarnij jakąś fajną miejscówkę :D
Ja też oczywiście piwko ;)

ingaginger - Sob 10 Lis, 2012

ok to w takim razie ja też :D moja idzie na warsztat dopiero około 20 (chyba że chłopakom się zwolni miejsce szybciej ale jak ich znam to wątpię). zresztą aż żal mi ją odstawiać gdzieś skoro jeszcze temperatura na plusie

to dawajcie znać gdzie i o której!

bonk - Sob 10 Lis, 2012

Ja też browarek bo... GSa już nie mam :P
wojtek811 - Sob 10 Lis, 2012

Hej, to ja też się podpisuję oczywiście na piwko
bonk - Pon 12 Lis, 2012

O której planujemy zacząć integrację? ;)

@Wojtek811 - możemy się jakoś dogadać, żeby razem pojechać do tego lublina z naszej wiochy ;) 698-526-546 <-- kontakt do mojej skromnej persony

kasiek66 - Pon 12 Lis, 2012

bonk napisał/a:
O której planujemy zacząć integrację? ;)


Proponuję 20-stą. Może być?
Wcześniej się nie wyrobię, ale jak chcecie, to mogę zarezerwować stolik np. na 19-stą, a po prostu dojadę koło 20-stej i nadrobię zaległości. ;)

ingaginger - Pon 12 Lis, 2012

mnie pasuje o każdej godzinie ;)
bonk - Pon 12 Lis, 2012

Mi zarówno 19 jak i 20 odpowiadają, już sobie załatwiłem kimanie w LBN :P
ingaginger - Wto 13 Lis, 2012

to jak już się to wszystko zrobi bardziej klarowne to dajcie jakieś zbiorcze info - o której, gdzie i jak Was można rozpoznać? (poza tą cieknącą ślinką na widok motocykli ;) )
bonk - Sro 14 Lis, 2012

Mnie to poznasz po brodzie, długich włosach, glanach i czarnej ramonesce :P Czyli zapewne będę wyglądał tak jak wszyscy w środku xD
ingaginger - Sro 14 Lis, 2012

może zróbcie jakiś transparent dla mnie - "to my", "tutaj" czy coś w tym stylu? :D albo umówimy się w jakimś miejscu niedaleko gdzie łatwo będzie wyłapać siebie nawzajem?
kasiek66 - Sro 14 Lis, 2012

Hej, zrobiłam rezerwację na sobotę na godz. 20, stolik na dole w sali dla niepalących (jak ktoś jara, to sobie na szluga skoczy do sali dla palących. :-)
Postaram się być parę min. wcześniej, ale jakbym nie zdążyła, to rezerwacja jest na hasło "Kasia" ;-)

ingaginger napisał/a:
może zróbcie jakiś transparent dla mnie - "to my", "tutaj" czy coś w tym stylu? :D


Proponuję kartkę z napisem "GS rulez!" na stoliku. :P

bonk napisał/a:
Mnie to poznasz po brodzie, długich włosach, glanach i czarnej ramonesce :P Czyli zapewne będę wyglądał tak jak wszyscy w środku xD


Nieprawda, ja tak nie wyglądam! :P

ingaginger - Sro 14 Lis, 2012

to może ja tam będę stać od 19 i jak zobaczycie takie zziębnięte coś z punkiem blond na głowie to będę ja i wtedy mnie uratujecie? :D chociaż obawiając się poczucia humoru to możecie mnie mijać i wyjść po godzinie "o, to Ty?!" :D
marcinlbn18 - Sro 14 Lis, 2012

A pomieścimy się w tej sali dla nie palących na dole?:P Bo ta "sala" to taki niewielki przedsionek między schodami, kiblem i salą dla palących:p ale jeśli nie chcemy śmierdzieć dymem to w sumie nie ma wyjścia bo na górze też mało miejsca. W najgorszej sytuacji pójdziemy w miasto:)
bonk - Sro 14 Lis, 2012

Inga możemy się umówić np. w bramie Krakowskiej o 19 czy coś. Albo np pod pomnikiem na placu Litewskim, co Ty na to?
ingaginger - Sro 14 Lis, 2012

pod pomnikiem na Litewskim chyba lepiej :D
bonk - Sro 14 Lis, 2012

Więc tam się spotkajmy koło 19, zapewne będę z Marcinem ;)
ingaginger - Sro 14 Lis, 2012

ok, mam nadzieję, że się znajdziemy :hyhy:
bilder - Sro 14 Lis, 2012

To o której w końcu pod pomnikiem ?? :D Bo mi bez różnicy mogę i wcześniej przyjechać :) Bo 18'nastke mam trzy razy na godzinę ;p Na 19 ??
ingaginger - Sro 14 Lis, 2012

mnie obojętne, ja dojazd mam bardzo dobry :D
bonk - Sro 14 Lis, 2012

Niech będzie 19 - wcześniej się spotkamy - dłużej razem posiedzimy :)
kasiek66 - Sro 14 Lis, 2012

marcinlbn18 napisał/a:
A pomieścimy się w tej sali dla nie palących na dole?:P Bo ta "sala" to taki niewielki przedsionek między schodami, kiblem i salą dla palących:p ale jeśli nie chcemy śmierdzieć dymem to w sumie nie ma wyjścia bo na górze też mało miejsca. W najgorszej sytuacji pójdziemy w miasto:)

Rezerwacja jest na 7 osób i to właściciel zaproponował ten stolik, więc zakładam, że się zmieścimy. Nie byłam tam jeszcze, więc nie wiem, jak to wygląda. Jak będzie lipa, to zawsze można zmienić lokal.

nightrider1983 - Czw 15 Lis, 2012

Ja niestety nie dam rady w ten weekend... kasiek66 dzięki za info o spotkaniu, dawno nie zaglądałem na forum i stąd ma niewiedza. Udanego wieczoru życzę ;)
ingaginger - Czw 15 Lis, 2012

no i ja jednak odpadam ;(( rozwalił mnie jakiś wirus, że ledwo chodzę i przeważnie brzmię jakbym od narodzin pija tylko whiskey :(
bilder - Czw 15 Lis, 2012

Przestań ;D
Grzaniec na nogi Cię postawi, a do soboty jeszcze jest czas.

bonk - Pią 16 Lis, 2012

Dobrze Bilder mówi, w dwa dni to można Francję podbić a Ty się boisz, że nie wyzdrowiejesz? Daj spokój ;) Masz być!
ingaginger - Pią 16 Lis, 2012

Staram się jak mogę. Idę zjeść na śniadanie kanapkę z czosnkiem, może coś pomoże... ;)
kasiek66 - Pią 16 Lis, 2012

nightrider1983 napisał/a:
Ja niestety nie dam rady w ten weekend... kasiek66 dzięki za info o spotkaniu, dawno nie zaglądałem na forum i stąd ma niewiedza. Udanego wieczoru życzę ;)

Szkoda. :/ Do następnego w takim razie. :)

ingaginger napisał/a:
Staram się jak mogę. Idę zjeść na śniadanie kanapkę z czosnkiem, może coś pomoże... ;)

Mam nadzieję, że pomoże. :) Mamy deficyt kobiet w ekipie, jak nie przyjdziesz, to znów będę jedyną dziewczyną w towarzystwie.

ingaginger - Sob 17 Lis, 2012

na liczniku 38 się utrzymuje więc niestety odpadam... ale wypijcie za mnie!
marcinlbn18 - Sob 17 Lis, 2012

a reszta wszystko aktualne??
Ja wpadne od razu do Ridersa lekko po 19

kasiek66 - Sob 17 Lis, 2012

U mnie aktualne, będę koło 20, może chwilę przed, jak się uda.
bilder - Nie 18 Lis, 2012

Podziękował wszystkim za obecność, a tych co nie było niech żałują :D
Pozdrawiam !! Do następnego ;)

bonk - Nie 18 Lis, 2012

Ja również dziękuję za przesympatyczne spotkanie :D No i za towarzystwo w drodze do Rudego ;) A co do naszych planów odnośnie wielkiej-dookoła-polskiej trasy postaram się niedługo napisać jakieś konkrety ;)

[ Dodano: Pon 19 Lis, 2012 ]
No więc siedząc przy porannej kawce (właśnie mi się skończyła i będę bidował bo na nowe ziarenka nie mam pieniążków ;( ) naszkicowałem wstępny plan naszej ogólnopolskiej podróży.

Założenie było takie, żeby nie robić zbyt wiele kilometrów jednego dnia ino przejechać ich ze 400 i wieczorkiem mieć czas i siłę na szeroko rozumianą integrację :)



Dzień pierwszy: Ruszamy z Lublina kierując się na Wetlinę [305km]

Dzień drugi: Wetlina - Nowy Targ [256 km]

Dzień trzeci: Nowy Targ - Jelenia Góra [459 km]

Dzień czwarty: Jelenia Góra - Szczecin [381 km]

Dzień piąty: Szczecin - Gdańsk [348 km]

Dzień szósty: Gdańsk - Suwałki [343 km]

Dzień siódmy: Suwałki - Lublin [375 km]

I tym oto sposobem jedziemy przez tydzień, robiąc około 300-400km dziennie, a całą trasę zamykamy w 2500km. Oczywiście jest to bardzo wstępny plan. Myślę, że można to skompresować do 5ciu dni, wszystko oczywiście do ustalenia, dyskusji itd.

Jeśli chodzi o termin to zapewne coś w klimatach czerwiec/lipiec. Zależy kiedy mi obrona wypadnie, kiedy ludziom uda się zdobyć urlopy itd. Niemniej uważam, że warto już zacząć wstępne planowanie, żeby coś na prawdę z tego wyszło fajnego :)

Jak już jakieś konkrety się wyklarują założymy osobny wątek, póki co kombinujmy tutaj ;)

Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do dyskusji.
Bonku

kasiek66 - Pon 19 Lis, 2012

Hej, ja też Wam dziękuję za baardzo miły wieczór. :padam: Mam nadzieję, że za niezadługo zrobimy powtórkę z rozrywki. :D

Bonku, widzę, że czasu nie traciłeś i wstępną trasę wycieczki opracowałeś. :) Super! :D

Od razu mówię, że lipiec pasuje mi bardziej, bo w czerwcu ciężko u mnie z urlopem.

Tak na szybko mam propozycję, żeby Nowy Targ zamienić na Białkę Tatrzańską lub Bukowinę. W obu tych miejscowościach są fajne baseny termalne ze zjeżdżalniami :) , a od Nowego Targu do Białki jest jakieś 15 km, a do Bukowiny - 20, więc to żadna odległość.
Inne uwagi postaram sie podrzucić w weekend, jak na spokojnie siądę i przeanalizuję tę zaproponowaną przez Ciebie trasę.

marcinlbn18 - Pon 19 Lis, 2012

Fakt wieczór bardzo fajnie się udał. Dzięki:) Miałbym taką propozycję aby tą wycieczkę poprzedzić jakimś mniejszym wypadem np w weekend majowy nad Solinę czy Roztocze
bonk - Pon 19 Lis, 2012

@Kasia - ależ oczywiście, dokładnie o takie korekty mi chodzi :) Wybrałem miejscowości trochę "na pałę" aby jakoś ta trasa wyglądała i spełniała założenie okrążenia Polski. Niemniej jeśli znacie jakieś ładne odcinki/miejscowości to właśnie po to ten temat jest :)

@Marcin - pomysł bardzo fajny :)

Ehh... Chyba równolegle do subkonta na którym zbieram na moto będę musiał niedługo założyć drugie, na którym będę zbierał na paliwo :P

ingaginger - Pon 19 Lis, 2012

ja mam nadzieję, że już ilość kontaktów z wirusami wyczerpałam na ten rok i na następną integrację się załapię :) skoro aż takie wielkie plany tam powstają, kurcze!
ja się bardzo chętnie dołączę jeśli można i o ile mi się uda - pierwszeństwo na wygospodarowanie kasy ma trasa po Niemczech, Holandii i Belgii... ale może jakimś cudem się uda ;)

wojtek811 - Wto 20 Lis, 2012

E maciek stary nie za szybko chcesz jechac? bo ja z polodnia na polnoc w jeden dzien nie dam rady, chociaz dwa :P
marcinlbn18 - Wto 20 Lis, 2012

Ale maniak z Ciebie Wojtek żeby w środku nocy na forum siedzieć :D szacun!
sting126 - Sro 21 Lis, 2012

Mam nadzieje, ze jakas powtorka bedzie zebym mogl dotrzec tym razem :)
bonk - Sro 21 Lis, 2012

Może jakoś przed świętami, 21 XII 2012? Mógłbym przyjechać ;)
kasiek66 - Czw 22 Lis, 2012

Jak najbardziej jestem za. :D
bonk - Pią 23 Lis, 2012

Tak bardzo spodobał Ci się widok pijanego jak bąk bonka? :P
nightrider1983 - Czw 29 Lis, 2012

może uda się jeszcze pośmigać w przyszłym roku zanim zrównają z ziemią... dobre i to...

http://www.kurierlubelski...ublin,id,t.html

wstyd przyznać,ale tyle razy się tam wybierałem i nie udało mi się dotrzeć... pozdro dla motomaniaków!

wojtek811 - Czw 29 Lis, 2012

To dziwne ale też jeszcze nie bylem na tym torze. Początek sezonu chyba wiem jak rozpocznę :)
bonk - Sob 01 Gru, 2012

Cała sytuacja z tym torem jest iście kretyńska i gotuje mi krew w żyłach :/ Również mam nadzieję, że jak sprawię sobie nowe moto będzie okazja tam trochę pośmigać.

No dobra, to może powoli zaczniemy coś klarować odnośnie następnego spotkania?
Propozycja:

piątek, 21 XII 2012, godzina 19.00, Rider's Pub

Co wy na to?
Są chętni?

marcinlbn18 - Sob 01 Gru, 2012

ja jestem:)
kasiek66 - Nie 02 Gru, 2012

bonk napisał/a:
Tak bardzo spodobał Ci się widok pijanego jak bąk bonka? :P


Heheh, na to wygląda, bo na 21-go się piszę. :D

A co do toru, to na 99% można będzie jeszcze polatać w przyszłym roku, przynajmniej przez wiosnę. Mam zatem nadzieję, że się tam spotkamy. :)

ingaginger - Nie 02 Gru, 2012

Ja jeszcze nie wiem dokładnie którego jadę do Berlina ale postaram się to wszystko jakoś ustawić tak, żeby się pojawić (i wykonam milion tańców przeciwko wirusom, obiecuję!)
bilder - Nie 02 Gru, 2012

Ja nie wiem czy nie będę w strone domu uderzał :D
Lecz wstępnie się pisze;)
Co do samego toru, to pamiętam jak jeździłem to pytałem z Witkiem, Lisa chyba albo tego drugiego instruktora, to w tedy nam powiedział, że prawdopodobnie będzie jeszcze przez początek sezonu, ale nic pewnego;) Jednak się udało :D

bonk - Sro 12 Gru, 2012

Biorę na forumowego browarka ze sobą dwóch kumpli, jednego już Kasia i Radek mieli okazję poznać ;) Obaj mają chętkę na moto, ale nie są przekonani. Myślę, że wspólne piwerko pomoże w podjęciu słusznej decyzji :D
marcinlbn18 - Sro 12 Gru, 2012

Bonk na takie wahania nie ma nic lepszego jak uczucie uciekającego spod tyłka moto i 5 sek do 100 km/h :D
Co to tylko GS ale na mnie ta maszynka i tak zrobiła ogromne pierwsze wrażenie:)

wojtek811 - Czw 13 Gru, 2012

Chyba na każdym zrobiła ogromne wrażenie bo jak na 50km jest ogromna ;)
To jak z tym forumowym browarkiem, wiecie "koniec świata" się zbliża

marcinlbn18 - Czw 13 Gru, 2012

ustalone na 21 grudnia,19:00, riders pub
wojtek811 - Czw 13 Gru, 2012

:o dlaczego dopiero teraz o tym sie dowiaduje?
bonk - Czw 13 Gru, 2012

Bo nie czytałeś uważnie tego tematu? :P
marcinlbn18 - Pią 14 Gru, 2012

dokładnie hehe:P
bonk - Nie 16 Gru, 2012

No dobra Panowie i Panie!

http://www.facebook.com/events/568068159877350/

Deklarować się i dodawać mnie do znajomych, co byśmy kontakt łatwiejszy mieli ;)

marcinlbn18 - Nie 16 Gru, 2012

21 grudnia o 21:00 jest ustawka zmotoryzowanych z lubelskiego forum motocyklowego w klubie masters. Może dołączymy do nich poźniej, co wy na to??? tam szykuje się ponad 30 osobowa ekipa:D?

Bonk, jak klikam w link to mi się wyświetlają tylko wydarzenia na fb

bonk - Nie 16 Gru, 2012

Spróbuj teraz, powinno być git ;)
Paola - Nie 16 Gru, 2012

Cześć :D Można się dołączyć na ten Wasz GS-owy browarek? chociaż w sumie bro nie pije ale bym chętnie pogadała o moto :D Jestem nowa w tym temacie więc proszę o pobłażliwe traktowanie :p
marcinlbn18 - Pon 17 Gru, 2012

jasne , im nas więcej tym lepiej:)
bonk - Pon 17 Gru, 2012

@Paola - No toż Cię zapraszałem w innym temacie :P Jak najbardziej! I dodaj się na FB ;)
bilder - Pon 17 Gru, 2012

Niestety informuję, że mojej skromnej osoby nie będzie. Odwołali mi egzamin w związku z czym zawijam do domu na święta już dziś !! :D

Tylko tam dobrze się integrujcie i wypijcie, aby ta wiosna szybko przyszła oraz końca świata nie było ;)

bonk - Pon 17 Gru, 2012

Koniec świata dostanie ode mnie sążnisty wpierdol jak zechce się pojawić bo nawet nie miałem okazji jeszcze nowego moto sobie sprawić :P

A Twoje zdrowie wypijemy, nic się nie bój ;)

Wesołych!

sting126 - Wto 18 Gru, 2012

Zanosi się na to, że i ja znów nie dotrę... Ech :(
bonk - Wto 18 Gru, 2012

Ehh... Może po prostu weź przyszłą małżonkę ze sobą? :P
marcinlbn18 - Wto 18 Gru, 2012

Odniesie się ktoś do propozycji kilka postów wyżej?
ingaginger - Wto 18 Gru, 2012

Ja właśnie się dokopałam do ichniejszego tematu i jestem za ;)
bonk - Pią 21 Gru, 2012

No ja się nie ustosunkowuję bo potem mam już zarezerwowany wieczór :P Inga, będziesz o 19.00 w Rider's Pub'ie? ;)
ingaginger - Pią 21 Gru, 2012

Będę, będę :D o ile jakoś Was tam rozpoznam :P
bonk - Czw 03 Sty, 2013

W sumie średnio nam wyszło tamto spotkanie :P
ingaginger - Czw 03 Sty, 2013

ja utknęłam w warsztacie, zapomnieli wspomnieć o śledziku :ups:
ingaginger - Sob 12 Sty, 2013

pojawił się temat integracji forumowej... wybiera się ktoś z lubelskiej ekipy? bo nie powiem, kusi, ale samej to się boję tyle jechać jakoś :D
bonk - Nie 13 Sty, 2013

Kiedy, jak i gdzie? :P
ingaginger - Nie 13 Sty, 2013

patrzaj tutaj ;)
bilder - Nie 13 Sty, 2013

A to mów, że chodzi Ci o Ogólnopolski zlot suzuki gs 500:D
Ja zastanawiam się ciągle, ale to jak ma być , jak z integracjami, że tyle ludzi się deklaruje, a co do czego....
No i niestety 2 koniec polski, więc kawałek też jest ;D

Paola - Nie 13 Sty, 2013

bonk napisał/a:
W sumie średnio nam wyszło tamto spotkanie :P


Przepraszam że mnie nie było - siła wyższa :/ dawajcie znać jeśli ma być kolejne spotkanie bo nawet jeśli będzie się paliło i waliło to się wybiorę :D pozdr

bilder - Nie 13 Sty, 2013

Coś koło 25-26 stycznia można było by się spotkać np ;)
ingaginger - Nie 13 Sty, 2013

drugi koniec polski, no ale co tam, jakby pojechać jakaś ekipą ;)

ja jestem bardziej za 25 bo od 28 już sesyja i wypadałoby się coś pouczyć :D

andum - Nie 13 Sty, 2013

Ja jestem ogólnie z Lubelskiego ale że sTUDENT to siedzę w stolicy niestety. Ale na zlot się wybieram choć z samej warszawy to 460 km.
bilder - Nie 13 Sty, 2013

Jakby udało się z lubelskiego ogarnąć kilka osób to bym też się wybrał;)
andum - Nie 13 Sty, 2013

myślę że 3-4 osoby to na pewno z lubelskiego będą jechać :) a po drodze się jeszcze kogoś spotka :) choćby z warszawy już kilka osób się zadeklarowało :)
ingaginger - Nie 13 Sty, 2013

ja jeszcze w dłuższą trasę nie jechałam ale tak myślałam, żeby to rozłożyć właśnie dojechać do wawy, nocleg (mam rodzinkę tam, może by się udało wcisnąć gdzieś lubelską ekipę ;) ) i ruszać na zlot.
a zawsze to fajniej dojechać do rodzinnego miasta w jakiejś swojej grupie :) no i może to głupie myślenie ale wydaje mi się też, że bezpieczniej jechać grupą niż tam samemu, łatwiej zauważyć na drodze :D

studi - Nie 13 Sty, 2013

Sorry, że się wtrącam nie w swój region, ale mam kilka przemyśleń z perspektywy czasu co do jazdy grupowo lub samemu - nie wiem na ile się znacie ale ja wolał bym już jechać gdzieś sam, własnym tempem niż w grupie gdzie nikogo nie znam i nie wiem do czego zdolni są inni.

Myślę, że nie ma co bać się długiej trasy jeśli jesteśmy pewni stanu swojego motocykla, pierwszą dłuższą trasę (etapowo) Warszawa -> Łódź -> Katowice -> Warszawa zrobiłem mając za sobą niecałe 2000km na GS'e, który był moim pierwszym moto nie licząc skutera 50ccm. Na zloty na których byłem też blisko nie było np. IV zlot to 500km

Na miejsce zlotu z Warszawy nie jest 460km tylko niecałe 400km (oczywiście zależy jaką się trasę przyjmie)

Jeszcze przed zlotem odbędzie się forumowa impreza rozpoczynająca sezon w majowy długi weekend 1-4.05 w Skorzęcinie (niedaleko od Gniezna), którą jak zwykle ogarnia Yaszczi.

Reasumując - serdecznie zapraszam na zlot bo to fajna sprawa spotkać większe grono na żywo a nie tylko via monitor i nie obawiajcie się długiej trasy. Oczywiście będziemy z mazowieckiego organizować jedną lub nawet dwie ekipy (jak ostatnio do Skorzęcina, bo ludzie różnie kończą pracę) i zapraszamy do podłączenia się (ostatni wyjazd do Skorzęcina to najpierw spotkanie się z Andym, który do Wawy dojechał z Łomży, następnie na drugim końcu Wawy dokooptowanie kolejnych osób, a za Kutnem dołączyli do nas Łodzianie i Śląsk, który jechał przez Łódź i tak całą ekipą 8-9 motocykli dojechaliśmy do Skoja), czytajcie zatem temat mazowiecki w okolicach końca kwietnia (wyjazd do Skorzęcina) i połowy maja (wyjazd na Zlot)

marcinlbn18 - Nie 13 Sty, 2013

Bardzo fajny pomysł z tym wyjazdem. Jeszcze jest czas na myslenie, ja i tak raczej pod namiot. Trzeba się tylko dobrze zorganizować bo samemu jechać nie jest tak fajnie jednak:)


Co do integracji ja niestety odpadam 22 zaczynam egzaminy:/

ingaginger - Pon 14 Sty, 2013

do wyjazdu na zlot jeszcze trochę czasu jest żeby pośmigać gdzieś po lubelszczyźnie i zapoznać się od strony jazdy więc myślę, że z tym akurat nie będzie dużego problemu. ale jak to zwykle - pożyjemy zobaczymy.

ja chyba też bardziej pod namiot. jak się jeździ z zespołami od czasu do czasu to w pewnym momencie ma się już dość hoteli wszelakiego rodzaju i unika się ich jak ognia :D

skoro sesje są tak różnie rozłożone to może w ten piątek by dało radę? ja w sumie 21go zaczynam rzeź niewiniątek bo przecież trzeba zrobić jakąś rozgrzewkę przed sesją :D

sting126 - Pon 14 Sty, 2013

Ja w ten piatek dalbym rade bo za tydzien z weekendu niestety znow odpadne... A jakos sie nie moge z Wami w zimie spotkac :)

Co do zlotu - ja w tamtym roku prawie cala trase do Gizycka na V zlot zrobilem sam, a z powrotem juz cala i potwierdzam to co pisze Studi - nie ma sie co bac :) Trzeba sie zbierac i uderzac na VI zlot silna grupa zebym juz nie musial sam sie tulac ! :D

emkags - Pon 14 Sty, 2013

sting126 napisał/a:
a z powrotem

Już nie wracałes sam :D


Hehehe może w tym roku też tak będzie, że będziemy wracać razem? Ale chyba już o 7 to mi się nie chce........... :D

sting126 - Pon 14 Sty, 2013

Bardzo chetnie :) ale juz mam zamiar tak zorganizowac zeby nie wyjezdzac skoro swit :) Zreszta wydaje mi sie,ze wyjezdzalismy o 6 ;)
emkags - Pon 14 Sty, 2013

Właśnie nie wiem.. możliwe i ze kolo 6 albo 7 ... o 11 juz bylam w Warszawie ;P czy 11.3 jakos tak.. ufffffffff czyli mozna sie wyspac :D hehehe
bonk - Pon 14 Sty, 2013

A na forumowy zlot trzeba jechać GSem? :P
emkags - Pon 14 Sty, 2013

nooooo wypadaloby:P juz malo kto ma gsa na zlotach :P .......
studi - Pon 14 Sty, 2013

Na ostatnim zlocie GSów było ok. 50%, na jesiennym Skorzęcinie chyba już tylko ok. 30%, zresztą popatrz w profile osób, które się zapisały.
ingaginger - Pon 14 Sty, 2013

dobra, dobra. co z piwem w ten piątek? :D
kasiek66 - Wto 15 Sty, 2013

bilder napisał/a:
Jakby udało się z lubelskiego ogarnąć kilka osób to bym też się wybrał;)


No właśnie. Też bym się wybrała, jakby ktoś od nas jeszcze jechał. :)

Jeżeli chodzi o integracyjny browarek, to w najbliższy piątek odpadam. 25-ty może być.

bilder - Wto 15 Sty, 2013

Ja w ten piątek nie mogę, bo projekty mnie gonią, a nie mam nic i do soboty muszę wszystko zrobić;/;/
Co do zlotu, no dla mnie niestety jedyną rzeczą, która mnie ogranicza jest kasa;/ Przynajmniej w tym, że na raz trzeba się sporo wybulić. Kalkuluje kalkuluje i nie wiem co to z tego będzie.....

Paola - Sro 16 Sty, 2013

ingaginger napisał/a:
dobra, dobra. co z piwem w ten piątek? :D


ten piątek dla mnie odpada a 25 jak najbardziej chociaż też sesja u mnie ale cooo tam :P

A co do tego zlotu ja też bym się chętnie wybrała ale nie w tym roku - za bardzo zielona jeszcze jestem (najwięcej jednorazowo zrobiłam 300km :/ )... moooże za rok :D ale takie wyjazdy to dobra sprawa.

bonk - Czw 17 Sty, 2013

Trasy po 300 km to się robi tydzień po zakupie moto ;) Nie masz co demonizować takich odległości. Nie wymaga to wielkiego skilla czy hartu ducha ;) Się wyjeżdża o 7, robi postój na siku i rozprostowanie gnatów, następny na obiadek i jesteśmy na miejscu :) Dasz radę :D
Paola - Czw 17 Sty, 2013

bonk napisał/a:
Trasy po 300 km to się robi tydzień po zakupie moto ;)


haha właśnie tak było :p może trochę więcej niż tydzień :D

andum - Czw 17 Sty, 2013

Nie masz co się bać ! nie będziesz jechała sama :) tempo jazdy się dostosuje i spokojnie każdy dojedzie :) trzeba czerpać przyjemność z jazdy i takich wypadów :) więc po co bać się przyjemności :hyhy:
ingaginger - Czw 17 Sty, 2013

ej ale może raz na jakiś czas zatankujemy, co? :D

to jak, widzę, że większości jednak pasuje następny piątek. mnie zawalili projektami i wygląda, że chyba też by było dla mnie lepiej ;)

Paola - Pią 18 Sty, 2013

andum napisał/a:
więc po co bać się przyjemności


A czy ja napisałam, że boje się taaaakiej przyjemności ? :p :p hehe a postój na tankowanie by się przydał chyba że chcecie jechać na samej euforii :D

bilder - Pią 18 Sty, 2013

Paola napisał/a:
andum napisał/a:
więc po co bać się przyjemności


A czy ja napisałam, że boje się taaaakiej przyjemności ? :p :p hehe a postój na tankowanie by się przydał chyba że chcecie jechać na samej euforii :D


Mi by taka jazda odpowiadała !! :D
Nie musiałbym się przejmować kosztami paliwa :rotfl:

ingaginger - Pią 18 Sty, 2013

zawsze możemy popchać nasze motocykle. koszty na pewno będą mniejsze ale chyba musimy wyruszyć sporo wcześniej :D
andum - Pią 18 Sty, 2013

oj te koszty nie wiem czy byłyby niższe w moim przypadku :) bo sam zjem i wypije więcej na 100km niż GS :) przerwa na tankowanie to sprawa oczywista :) tak samo jak obiadek na trasie :D
bonk - Pią 18 Sty, 2013

O stary, widzę, że się w tej kwestii dogadamy :D
andum - Pią 18 Sty, 2013

Kto jak kto :) ale faceci zawsze się dogadają :)

ps. Sorry że zapytam ale też siedzisz aktualnie w stolicy ?

ingaginger - Pią 18 Sty, 2013

andum napisał/a:
oj te koszty nie wiem czy byłyby niższe w moim przypadku :) bo sam zjem i wypije więcej na 100km niż GS :)


cholera, chyba muszę pokusić się o policzenie ile przejadam na 100km :D

andum - Pią 18 Sty, 2013

przejadam może nie wiele ale jeśli chodzi o picie to już więcej :) czy to bezalkoholowe czy przeciwnie :) ale fakt faktem że taniej wyjdzie jechać GS'em niż go prowadzić :D
ingaginger - Sob 19 Sty, 2013

chyba i tak na razie to nam zostaje prowadzić się na jakieś piwo... tudzież prowadzić się na wzajem po piwie, lub dwóch albo pięciu :impreza
Paola - Sob 19 Sty, 2013

ingaginger napisał/a:
prowadzić się na wzajem po piwie


ja mogę poprowadzić :D bo pije tylko wysokoprocentowy sok pomarańczowy hehe a w pole może was nie wyprowadzę :p

ingaginger - Sob 26 Sty, 2013

ejejej, chyba nam piątek uciekł... :zalamany:
bonk - Nie 27 Sty, 2013

Moja propozycja spotkania - piątek 8.02.2013 albo sobota 9.02.2013. Musimy opić mój nowy zakup, żeby dobrze jeździł :D
andum - Nie 27 Sty, 2013

to pochwal się co kupiłeś:) jakieś zdjęcia :hyhy:
bonk - Nie 27 Sty, 2013

Znajdę kabel do telefonu to coś wrzucę :)
ingaginger - Nie 27 Sty, 2013

ja mogę i 8 i 9... ej to może i 8 i 9? co się rozdrabniać. jednego dnia możemy pić za nową maszynę Bonka a drugiego za moje nowe buty i rękawice, a co!
Paola - Nie 27 Sty, 2013

Jestem bardziej za 8.02... u mnie 9 niestety odpada :(

bonk napisał/a:
Musimy opić mój nowy zakup, żeby dobrze jeździł

Jakie maleństwo kupiłeś? :D

bonk - Nie 27 Sty, 2013

A takie tam malutkie BMW R850R :P

Niechże zatem stanie się nasze spotkanie w piątek!

ingaginger - Pon 28 Sty, 2013

no, malutkie :P czekamy na zdjęcia!!!

w takim razie w piątek gdzie i o której? :)

bonk - Pon 28 Sty, 2013

20.00 Rider's Pub?
Paola - Pon 28 Sty, 2013

20.00 jak najbardziej pasuje. Miejsce chyba też (nigdy tam nie byłam) :wstyd:
ingaginger - Wto 29 Sty, 2013

Paola napisał/a:
(nigdy tam nie byłam)

spoko, ja byłam raz, dawno temu i to w ogóle nie prawda :D

to co, robimy gdzieś zbiórkę pod piłsudskim czy gdzieś? ;)

sting126 - Wto 29 Sty, 2013

Jest szansa, ze dotre :)
bonk - Wto 29 Sty, 2013

No, Twoją zmianę stanu cywilnego też trzeba opić!
bonk - Pią 08 Lut, 2013

To co chlejusy, dzisiaj o 20.00 w Rider's Pub'ie? Żeby nie było że przyjadę i sam będę piwko żłopał :(
kasiek66 - Pią 08 Lut, 2013

Ja tym razem niestety odpadam. :(
Paola - Pią 08 Lut, 2013

bonk napisał/a:
To co chlejusy, dzisiaj o 20.00 w Rider's Pub'ie?


A ja już myślałam, że znowu nam piątek ucieknie :) Gdzieś się wcześniej ustawiamy czy od razu na miejscu?

bonk - Pią 08 Lut, 2013

No dobra, ja niestety się nie wyrobię i wykruszył mi się transport powrotny do domu :/ Więc niestety odpada, damn... Musimy w innym terminie moje srebrno-czarne biemdablju opić :P
Paola - Pią 08 Lut, 2013

Czy ktoś w ogóle będzie bo nie wiem czy mam jechać... :(
marcinlbn18 - Czw 21 Lut, 2013

hej trochę tu cicho od jakiegoś czasu....mam takie pytanko;
instalował ktoś z was do swojego moto wyswietlacz biegów od matixa19 z naszego forum?

bilder - Czw 21 Lut, 2013

Ja instalowałem wyświetlacz ale własnej roboty.
Lecz wydaje mi się, że zasada ta sama, plus - minus i kabelki do czujnika biegów.
A co tam Ci potrzeba ??

marcinlbn18 - Czw 21 Lut, 2013

chodzi o to ze trzeba przerobic czujnik luzu. Nawiercic kilka dziurek w nim i wlożyc tam jakies miedziane bolce. Mniej więcej czaje o co w tym chodzi ale wolałbym zrobić to z kimś bardziej doświadczonym zeby nie zepsuc całkiem:p
bilder - Czw 21 Lut, 2013

Jeśli Ci się nie pali na już to pomogę odezwij się na gg czy tam jak już chcesz ;)
Nic trudnego. Ja u siebie zamiast bolców użyłem śrubek m2 albo m3 już nie pamiętam. Idealnie pasują. Wszystko zalałem sylikonem aby nie przeciekało. Działa po dziś dzień, bo akurat dziś przejażdżkę sobie zrobiłem ;)

marcinlbn18 - Czw 21 Lut, 2013

spoko to bede sie odzywał jak tylko sie zrobi trochę cieplej i sie umówimy. Jak to dziś zrobiłeś sobie przejażdżkę?:D przeciez śnieg na ulicach jeszcze lezy:P
bilder - Czw 21 Lut, 2013

U mnie w Chełmie czarno. Fakt, że zimno jechało się jak na ziemniaku. No ale nie mogłem wytrzymać. Bo przez ostatnie kilka dni działałem przy moto (luz zaworowy , gaźniki i tam wyciek mały sobie zredukowałem z napinacza rozrządu i tam parę kosmetycznych zmian np. założenie kufra od Wojtka).
Powiem Ci, że szuja poezja w porównaniu do mojego wcześniejszego garnka :)

marcinlbn18 - Czw 21 Lut, 2013

no to ładnie, chyba najwcześniej z całego forum rozpocząłeś sezon:P mnie czeka jeszcze malowanie kolektorów, paski na koła i olej. A no o xr1000 z tego co widziałem same dobre opinie:)
bilder - Czw 21 Lut, 2013

No oleju jeszcze nie wymieniłem, ale to jak cieplej będzie. Rozpocząć to może nie ... Lecz ze snu zimowego obudziłem na pewno ;)
No to masz trochę zabawy, z kolektorami to tylko problem z odkręceniem śrub może być, a tak to tylko trochę pracy to potrzebuje. Paski to sama przyjemność :)

ingaginger - Czw 21 Lut, 2013

Ależ okropnie czyta się, że ktoś u nas jeździ już. Wiecie co! Zero przyzwoitości!! :( Moja Suzi stoi pod ścianą w otoczeniu wielu różnych maszyn więc przynajmniej nie jest samotna :D
A czeka jeszcze trochę - lakierowanie owiewek, polowanie na lusterka, dobór jakichś manetek, zamówienie nowej szybki. W sumie tłumik by wypadało też wymienić i tylną oponę..

Ale, ale... coś ktoś słyszał może o wiośnie?

andum - Pią 22 Lut, 2013

Ja tylko słyszałem że do połowy marca pogoda nie będzie zbyt przyjazna.
sting126 - Pią 22 Lut, 2013

Ja z kolei odwrotnie :) tzn.ze od poczatku marca zima bedzie odchodzic i juz za tydzien ma byc +5 a potem tylko wiecej.
ingaginger - Pią 22 Lut, 2013

Ja na jakiejś jednej prognozie widziałam, że 5 marca ma być -7 a na innej, że +10...
bilder - Pią 22 Lut, 2013

Co stacji to tyle wersji.
Ja słyszałem wersje tak jak sting126, optymistyczną, z temperatura dodatnia i że będzie tylko lepiej :)

andum - Pią 22 Lut, 2013

w takim razie jadę po moto:-) a jak nie będzie tak jak mówicie to będę tylko patrzył na 2 kółka i tańczył taniec wiosny
bilder - Pią 22 Lut, 2013

andum, taniec nie zaszkodzi, a może się przydać :D
ingaginger - Pią 22 Lut, 2013

zawsze można wymyślić jakieś wspólne tańce przywołujące wiosnę :D spróbować nie zaszkodzi ;)
bilder - Pią 22 Lut, 2013

Ja to bardziej obstawałbym nad wypiciem piwka za szybkie przyjście wiosny, tylko w licznym gronie !! bez żadnych wymówek :)
ingaginger - Pią 22 Lut, 2013

:ok:
marcinlbn18 - Pią 22 Lut, 2013

Radek co Ty chcesz na nas pluche jakąś ściągnąć? Jak ma być ładna pogoda to co najmniej flasze trzeba wypic
bilder - Pią 22 Lut, 2013

marcinlbn18, polać mu :)
Nie przeczę może być czysta :hyhy:

marcinlbn18 - Sob 23 Lut, 2013

to ja proponuje piątek 8 marca. moze byc?
bilder - Sob 23 Lut, 2013

To może z pompą 1 lub 2 marca?:D
Mi tam 8 też pasuje.

ingaginger - Sob 23 Lut, 2013

mnie 8 na 100% pasuje. co do 1-2 to jeszcze dam znać jak dostanę info czy na weekend mam wbijać do Poznania czy nie ;)
marcinlbn18 - Sob 23 Lut, 2013

mi 2 nie pasuje niestety. 1 ewentualnie ale najlepiej 8:)
bilder - Sob 23 Lut, 2013

To zostajemy przy 8 :)
To kto jeszcze ??

sting126 - Pon 04 Mar, 2013

Zapisaliscie sie na szkolenie do Tomka Kulika? Ja sie zapisalem na grupe popoludniowa.
poldek171 - Pon 04 Mar, 2013

sting126 a kiedy to szkolenie, gdzie i za ile :P ? Masz jakieś dokładniejsze info :) ? :)

[ Dodano: Pon 04 Mar, 2013 ]
Chłopaki to kiedy zaczynamy sezon :P ? Ja bym chętnie polatał z kimś po Lublinie i okolicach :)

marcinlbn18 - Pon 04 Mar, 2013

Koszt szkolenia to 350zł dlatego jestem zmuszony zrezygnować:/ za duzo wydatków miałem w związku z ubraniami na moto i kasa się rozpłynęła. Ale na uliczne szkolenia jak najbardziej.

Moznaby nawet na jakiś plac manewrowy pojechać np w niedziele ,żeby nie było żadnych kursanow i slalom pocwiczyc.

poldek171 - Pon 04 Mar, 2013

350 zł to trochę dużo :) marcinlbn18 lepiej zrobić tak jak mówisz z tym placem :)
marcinlbn18 - Pon 04 Mar, 2013

To ja szczegóły odnoście tego latanka proponuje ustalić na najbliższym naszym spotkaniu 8 marca w riders pub. Up dla przypomnienia !
poldek171 - Wto 05 Mar, 2013

Kurde tylko trochę lipa bo ja 8 marca nie mogę... :( Chyba że jak coś ustalicie to dajcie znać :) Chętnie z wami pośmigam bo u mnie na wsi to nie ma z kim latać :P
Bartek89 - Wto 05 Mar, 2013

Chłopcy i dziewczęta czekajcie na mnie z tym lataniem bo jeszcze moto nie kupiłem :orany: hehe :D
bilder - Wto 05 Mar, 2013

Szukaj szukaj Bartek89, ;)
Pogoda mam nadzieje coraz lepsza będzie na latanie i sezon otworzymy na dobre!!

A tymczasem dawajcie na piwko forumowe :]

poldek171, co do latania informacja jakaś na pewno się pojawi.

poldek171 - Wto 05 Mar, 2013

Okej okej jak coś to dajcie znać :) Ja jestem bardzo chętny a najlepiej by mi w weekendy pasowało albo w jakieś święta ;)
ingaginger - Wto 05 Mar, 2013

piwo o której? :D umówmy się gdzieś przed, co? albo nie wiem, może ktoś po mnie przyjedzie :P

a tak co do latania to ja jeszcze poczekam :( kasa ma spłynąć jakaś niebawem to może uda się dobrać lusterka i szybę zamówić... a kosztowo to coś widzę, że owiewki chyba będą malowane lakierem do paznokci :zalamany:

bilder - Wto 05 Mar, 2013

Riders pub 19:30 -20 ;)

Niestety owiewki nie należą do najtańszych ;/

ingaginger - Wto 05 Mar, 2013

bilder napisał/a:

Niestety owiewki nie należą do najtańszych ;/


stwierdziłam, że w szufladzie mam opaskę gipsową - a że praktykę w nakładaniu gipsu na nogę mam to sobie uzupełnię wszystkie braki i dobiorę odpowiedni lakier do paznokci :D a tak na serio to już chyba pojeździć na takiej lekko obdrapanej Suzi (że wojowniczka, wiecie :cwaniak: ) niż robić to byle-jak

marcinlbn18 - Wto 05 Mar, 2013

Mozemy się umówić np na placu litewskim ale do ridersa naprawde łatwo trafić wiec nie wiem czy jest sens. Idąc ul 3 maja w dół nie da się go ominąć:)
ingaginger - Sro 06 Mar, 2013

Ja wiem jak trafić. Kwestia jak się w środku zlokalizować :P
poldek171 - Sro 06 Mar, 2013

Też bym się z wami wybrał ale nie mogę niestety w piątek :(
marcinlbn18 - Sro 06 Mar, 2013

poldek171 napisał/a:
Też bym się z wami wybrał ale nie mogę niestety w piątek :(
szkoda, poznamy sie wiec na "ulicy";p

Inga mamy zaklepany stolik na sali dla niepalących na dole. Z uwagi na to ,że taki stolik jest tylko jeden ( koło kibelka:p) to eliminuje możliwość pomyłki

kasiek66 - Sro 06 Mar, 2013

Będę i ja w piątek w Ridersie. :-)
A co do szkoleń na torze, to zapraszam na szkolenia do Daniela, najbliższe 12 kwietnia - http://mototrener.pl/dosk...ze-kartingowym/
Naprawdę warto. :-)

poldek171 - Czw 07 Mar, 2013

Ale mam nadzieje że jeszcze bedzie okazja :)
sting126 - Czw 07 Mar, 2013

Dotrę i ja ok. 20.30 :)
ingaginger - Pią 08 Mar, 2013

ja jeszcze nie wiem czy dotrę, zależy czy będę w stanie bo mam na koncie zarwaną nockę i do spania jeszcze daleka droga :kwasny:
sting126 - Pią 08 Mar, 2013

Dasz radę ;)
ingaginger - Pią 08 Mar, 2013

bardzo bym chciała ale na prawdę nie mam pojęcia... ja po prostu kocham te wszystkie dedlajny
bilder - Pią 08 Mar, 2013

Mnie nie będzie;/ 39 gorączki daje znać o sobie. Teraz mam trochę mniej ale i tak lipa. Z dnia na dzień mnie połamało ;/ Żałuję, że mnie nie będzie.
sting126 - Pią 08 Mar, 2013

No to Ciebie nie bedzie, Ingi nie bedzie, ktos sie wybierze w ogole?
poldek171 - Pią 08 Mar, 2013

Sting a może to przełożymy :) ?? Np przed świetami :) ?
sting126 - Pią 08 Mar, 2013

No właśnie rozpoznaje zainteresowanie na dziś pod tym kątem.

Ale swoją drogą przed świętami też można się spotkać :)

Wstępnie pisali, że będą: ja, marcin18lbn, kasiek66 . Potwierdzacie?

poldek171 - Pią 08 Mar, 2013

No ja dziś nie mogę bo potem do domu nie dotrę w taką pogodę :)
marcinlbn18 - Pią 08 Mar, 2013

może faktycznie lepiej przełożyć skoro tylu się odwołało?Ale ja w kazdym razie potwierdzam, jesli ktos jest chętny to sie zjawie :)
sting126 - Pią 08 Mar, 2013

No to dawaj :) bede ja z zona i kasiek66 z kolezanka :) takze damy rade :)
marcinlbn18 - Pią 08 Mar, 2013

Do zobaczyska w riders w takim razie:)
sting126 - Sob 09 Mar, 2013

Dzieki wszystkim, bylo super:) mam nadzieje,ze Teresa sie bardzo nie wynudzila i ze zostanie stalym gosciem spotkan:)
marcinlbn18 - Sob 09 Mar, 2013

Również zachęcam do udziału w kolejnych spotkaniach:) jest jeszcze wiele kwestii z zakresu gospodarki które warto przedyskutować :D fajny wieczór i tez dzięki:)
kasiek66 - Nie 10 Mar, 2013

I ja dziękuję za miły wieczór. :)
sting126 napisał/a:
mam nadzieje,ze Teresa sie bardzo nie wynudzila i ze zostanie stalym gosciem spotkan:)

Bardzo jej się podobało. ;)

sting126 - Nie 10 Mar, 2013

To mrugnięcie na końcu lekko dwuznaczne ;)
kasiek66 - Nie 10 Mar, 2013

Podobało jej się naprawdę, a dodatkowym plusem wieczoru był fakt, że kolejne osoby zostały uświadomione na temat naszej "ulubionej" sieci handlowej - stąd ;)
poldek171 - Pon 11 Mar, 2013

Widzę że wypadzik się udał :) Z wielką chęcią się pojawię na następnym ;)
bonk - Pon 11 Mar, 2013

Będę w Lublinie w piątek, zrobimy coś z tym? ;)
sting126 - Wto 12 Mar, 2013

Ja w ten weekend śmigam w góry...
poldek171 - Sro 13 Mar, 2013

Może przed świętami się jakoś umówimy jak pogoda dopisze :) ??
bonk - Sro 13 Mar, 2013

No to niestety znowu beze mnie :P
marcinlbn18 - Sro 13 Mar, 2013

Jaką pogodę masz na myśli ? Bo jeżeli dopisze w znacznym stopniu to się możemy ustawiac juz jakies latanie
bilder - Sro 13 Mar, 2013

Ja dziś nareszcie gorączki całkowicie się pozbyłem (trzymała mnie 5 dni) Jakieś niezłe cholerstwo musiałem złapać ;/ No ale z dania na dzień lepiej ;)
Ja na latanie jestem jak najbardziej za, lecz jak patrze za okno to jakoś tak mało przyjazna pogoda dla zmotoryzowanych na dwa koła ;(

poldek171 - Czw 14 Mar, 2013

A taką pogodę że bedzie ciepło i sucho :P No nic nie poradzimy puki co to trzeba czekać
bonk - Czw 14 Mar, 2013

Czyli że się jutro nie widzimy? :P
marcinlbn18 - Czw 14 Mar, 2013

Mi nie bardzo pasuje jutro, wiec odpadam:/
kasiek66 - Czw 14 Mar, 2013

Ja jutro piję na krakowskim Kazimierzu :cwaniak: , więc też odpadam.
bonk - Pią 15 Mar, 2013

No dobra... Swoją drogą niezłą Syberię mamy w tym Lubelskim :wstyd:
Bartek89 - Pią 15 Mar, 2013

Spokojnie, od poniedziałku ta syberia ustępuje już będzie tylko lepiej ;)



:D

nosp - Pią 15 Mar, 2013

Mam nadzieję, bo dzisiaj za oknem brakuje tylko białych niedźwiedzi :]
poldek171 - Pią 15 Mar, 2013

Normalnie koniec świata :P
marcinlbn18 - Pią 15 Mar, 2013

Jak tak dalej pójdzie to zacznę myśleć o oponach z kolcami:P Miejmy nadzieje ,że to ostatni zimowy podryg
ingaginger - Pią 15 Mar, 2013

nosp napisał/a:
Mam nadzieję, bo dzisiaj za oknem brakuje tylko białych niedźwiedzi :]


białe niedźwiedzie zostały gdzieś dodane do jakiegoś zdjęcia z Lublina, natknęłam się na soup.io, w sumie pasowały :D

ja dziś dzielnie walczyłam z nieszczelnością mojego drewnianego okna (czyt. budzisz się a pół parapetu i pół framugi zalepione śniegiem).

a tak btw - ktoś od nas z forumowych zna i słucha Holloenek Hungarica może? to Ci, co na jarmarku jagiellońskim grają na dudach i bębnach :) bo jeśli tak to mam dobre wieści. no ale jak nie słuchacie to nie mam :D

jak chcecie się umawiać przed świętami to ja 26go uciekam od nich i wracam dopiero w nocy z 8 na 9 kwietnia (z nadzieją, że rano odbieram motocykl i jeżdżę)

sting126 - Pon 18 Mar, 2013

Z tym odwrotem zimy to chyba jednak dupa będzie... :( Przynajmniej póki co...

A co do piwa: ja osobiście też bym preferował tydzień po świętach czyli np. 5.04.

poldek171 - Wto 19 Mar, 2013

Chyba się nie polata puki co ;/
bilder - Wto 19 Mar, 2013

marcinlbn18 napisał/a:
Jak tak dalej pójdzie to zacznę myśleć o oponach z kolcami:P


poldek171 puki co pomysł Marcina jak najbardziej na czasie :D

poldek171 - Wto 19 Mar, 2013

Trochę ciężko by było śnieg potem wygrzebać z zakamarków ale dało by rade :P Generalnie ja bym preferował WSK na takie atmosferyczne anomalie :P
:rotfl:

bonk - Wto 19 Mar, 2013

poldek171 napisał/a:
Chyba się nie polata puki co ;/


Litości...

poldek171 - Sro 20 Mar, 2013

Spoko spoko ale po świętach wkońcu niby ocieplenie :)
MARIO - Sro 20 Mar, 2013

Witam. Przywitałem się w ogólnym temacie to teraz i tu wypada :)
Nazywam się Mariusz.

I od razu pytanko :hyhy: nie sprzedaje ktoś swojego Gs'a w Lubelskim ? :D
Za jakiś czas będę się intensywniej za nim rozglądał, także jak by ktoś, coś słyszał to będę wdzięczny za info.
pozdrawiam

marcinlbn18 - Sro 20 Mar, 2013

Czesc Mario, jakiś czas temu Wojtek811 rozważał sprzedaż swojego Gsa ale nie wiem czy to jeszcze aktualnie.

Generalnie w lubelskim ciężko znaleźć coś konkretnego. Trzeba mieć dużo szczęścia ale polecam szukanie także w innych województwach. Ja ponad 300 km po mojego drałowałem:p

Tak z ciekawości to czego szukasz? tzn rocznik, wersja przed czy po lifcie, naked czy Fka?

Bartek89 - Czw 21 Mar, 2013

Mario zrób najpierw to prawko ;) no chyba, że jesteś kozak i bez prawka chcesz już śmigać. Tak jak kolega wyżej pisze, w lubelskim jak są jakieś gs'y to same szroty, było już trochę tematów zakładanych na forum i żal było patrzeć :wstyd: , jak nie duża odległość od Lublina to można się przejechać po gs'a, czasami lepiej na tym wyjdziesz ;)
poldek171 - Czw 21 Mar, 2013

Siemano :) Znalazłem kilka ogłoszeń :) Może coś wpadnie Ci w oko :)

http://tablica.pl/oferta/...1e600beb;r:8;s:

http://tablica.pl/oferta/...1e600beb;r:8;s:

http://tablica.pl/oferta/...1e600beb;r:8;s:


Pozdro :)

bilder - Czw 21 Mar, 2013

Na szybko.
1. cały malowany, łańcuch na końcu naciągu, opis lichy, brak prawego emblematu, opona z tyłu łysa :D , ciekawe jak przednia. Ciekawe jeszcze jak tarcze ham. I wydaje mi się, że on już długo wisi, ale to może tylko mi przypomina jakieś moto.
2. owiewka spawana (tutaj przy kierunku przy czase, chyba że to coś innego), brak na zdjęciach 2 boku, może sprzedający coś ukrywa :D , nie sprawdzimy ile naciągu łańcucha zostało, jak opony, tarcza przednia wygląda na zjechaną. Ale to tylko moje domysły, sprzedający powinien rozwinąć myśl :)
3. Malowany tak samo. na plus gmole, powinien mieć białe felgi chyba, że też zostały przemalowane. Tylko tyle da się powiedzieć na temat tego moto po informacjach zawartych w ogłoszeniu ;/

marcinlbn18 - Czw 21 Mar, 2013

Pierwsze ogłoszenie jak bilder zauważył wsi już wieki. Odkąd ja pamiętam to ponad poł roku. ale może i dłużej. Drugie to samo ale zdjęcia są zmienione. Trzeciego nie znam, zero informacji jednak moim zdaniem najgodniejszy uwagi na pierwszy rzut oka.
poldek171 - Czw 21 Mar, 2013

Tak jak mówicie żeby kupić coś konkretnego trzeba wyruszyć poza województwo bo tu niestety same padaki są praktycznie
sting126 - Czw 21 Mar, 2013

Mario może zainteresuj się ofertą z forum:

http://forum.gs500.pl/vie...858ac255#168356

kasiek66 - Czw 21 Mar, 2013

bilder napisał/a:
2. owiewka spawana (tutaj przy kierunku przy czase, chyba że to coś innego), brak na zdjęciach 2 boku, może sprzedający coś ukrywa :D , nie sprawdzimy ile naciągu łańcucha zostało, jak opony, tarcza przednia wygląda na zjechaną. Ale to tylko moje domysły, sprzedający powinien rozwinąć myśl :)

Weź poprawkę na to, że sprzedający to kobieta. :P

poldek171 - Czw 21 Mar, 2013

Hehe no to już wszystko jasne czemu taki obdrapany :D
MARIO - Czw 21 Mar, 2013

Siema ;)
Na wstępie dzięki za zainteresowanie.
Co do postu Bartka89 - :hyhy: jak już pisałem za jakiś czas intensywniej będę się rozglądał, zbieram na razie info :) Prawko będzie zdecydowanie przed jakąkolwiek jazdą. Natomiast jakby się wcześniej coś konkretnego trafiło, to kupić nie zaszkodzi :)

Tak jak piszecie, trzeba będzie pewnie poszukać czegoś po za lubelskim. No nic, zawsze warto było spróbować :)

Marcin pytałeś jeszcze czego konkretnie szukam. Już odpowiadam.
Generalnie nie mam sprecyzowanego co konkretnie, jednak dwa aspekty - finansowy i to, że będzie to pierwszy motocykl, przemawiają kolejno za tym, żeby to był przedlift i naked.

bilder - Czw 21 Mar, 2013

MARIO, A przedział cenowy ile na sam moto ? (nie liczę tutaj oczywiście wymian płynów i samej eksploatacji, przerejestrowania ) Jeśli moto będzie droższe to tam zapewne będzie miało coś porobione... Lecz trzeba z dystansem do tego podchodzić ;)
Masz już jakieś ubranie ?
Czy dopiero wszystko zaczynasz ogarniać ? :D No i powodzenia w znalezieniu odpowiedniej maszyny ;)

poldek171 - Czw 21 Mar, 2013

Dokładnie jest tak jak bilder mówi. Jak się coś kupi to zawsze trzeba coś dłubnąć i powymieniać pewne rzeczy :) Taki już urok używek :)
MARIO - Czw 21 Mar, 2013

Pewnie, że tak :) tak jak i z z samochodem, rozumiem.
Na sam moto do przeznaczenia 4-4.5 max

sting126 - Czw 21 Mar, 2013

Tutaj masz piękną sztukę:

http://forum.gs500.pl/vie...600ba489#168033

Tyle, że w maksymalnym pułapie Twojego budżetu, no i kawałek z Lublina...

bonk - Czw 21 Mar, 2013

Siemanko!

Generalnie nie masz co wierzyć w to, że kupisz sprawne moto za 2-3tysie. Ja dorwałem dość zadbany wizualnie egzemplarz, ale skrzynia biegu była do wymiany (jeden sezon się tym przetłukłem, po kilkudziesięciu kilometrach dało się przyzwyczaić do wyskakujących biegów :P ). Do samego zakupu moto musisz doliczyć koszty rejestracji, ubezpieczenia, przeglądu, oleje, filtry, zapewne klocki. Potem kask, rękawice i ochraniacze na kolana (plan minimum :P ).

Abstrahując od tematu... w Lublinie też śnieg, zimno i generalnie ch*jowo? W ostatni weekend wziąłem wolne w pracy, żeby przyjechać do domu, zrobić przegląd i zarejestrować sprzęta, a tu zonk... śnieg do kolan :/ Może uda się to zrobić teraz, po wielkanocy. Oby, bo jeszcze trochę i się moje maleństwo na mnie obrazi :P

Pozdrawiam!
Maciej

yaszczi - Czw 21 Mar, 2013

bonk, Ty lepiej foty "Bumy" wrzuć na forum :P
bonk - Pią 22 Mar, 2013

"Buma" mieszka 200km ode mnie, zobaczę ją dopiero na święta ;(
ingaginger - Pon 25 Mar, 2013

W Lublinie też pogoda niesamowicie wspaniała... a mnie mechanik jeszcze dowalił wiadomościami... Umawialiśmy się, że 9go odbieram maszynę, dziś byłam i gadałam czy mogę 8go a on nagle wywalił, że wyrobi 2-3 tygodnie po świętach najwcześniej. No więc później zadzwoniłam i stwierdziłam, żeby w takim razie dał mi znać jak najszybciej po świętach czy uda mu się wcześniej czy tyle będę musiała czekać to ją po świętach zabiorę i wezmę gdzieś indziej. I dostałam telefon, że wszystko co teraz trzeba zrobić to założyć owiewki, zamontować lusterka (trzeba trochę mocowanie zmienić ale na to też już znalazł czas) i szybę wymienić i... mam ją zabrać przed świętami, żeby miał więcej miejsca w warsztacie na Harleye i GoldWinga... no wspaniale... szukam na gwałt teraz miejsca gdzie ją przechować przez te kilka dni i modlę się, że te prognozy mówiące, że w kwietniu ma być już na plusie w nocy to prawda... Nosz kurde no... Wkurzyli mnie totalnie.

Dodatkowo stwierdził, że to moje Suzuki to najlepiej sprzedać... bo przecież coś się lekko tłucze w silniku (niby coś grzebał ale nic nie znalazł dlaczego... coś przy gaźnikach porobił i dziś stwierdził, że się tłucze jak cholera), bo inwestuję w nią co chwilę a to przecież złom i pojemność mała itd... Jak się wkurzę to będzie chyba wśród tych śniegów stać pod blokiem i będę ją ogrzewać własnym ciałem

bilder - Pon 25 Mar, 2013

To ten mechanik to jakiś z kozi dupy trąba :D Nie znam człowieka, ale jak się mówi, a to trzeba powiedzieć b. Jeśli jego zdaniem coś puka, coś zrobił coś grzebał, mógł nic nie robić i stwierdził, że nic nie znalazł. Dziwne też, że wcześniej nie pukało a teraz puka :D
Dlatego ja nie zostawiłbym na krok swoich 2 czy 4 kółek - po prostu chciałbym widzieć co się robi.
W ogóle nie poważne podejście do sprawy, telefony i ponaglenia dopiero coś potrafią zdziałać.
Współczuje Ci :)

ingaginger - Pon 25 Mar, 2013

Trochę stukało, ale czytałam tu na forum i szukałam no i na nic poważnego to nie brzmiało. A teraz się podobno tłucze. Nie wiem, odpalę i posłucham :) Kontaktowałam się z serwisem Ninja i tam chyba na razie moje maleństwo wyląduje.

Ja jestem niestety typowa baba i na silnikach się nie znam a brat siedzi w Poznaniu i niezbyt często jest w Lublinie żeby siąść ze mną i powiedzieć co jak i gdzie. Zwłaszcza, że dosiada trochę inną maszynę ;)
Ten mechanik podobno robił kiedyś remont całego silnika Suzuki GS, co więcej na prawdę kontakt był ok i wszystko zawsze w miarę dobrze dogadane tylko teraz jakoś tak walnęło. Trudno się mówi, dobrze, że wyszło wcześniej niż za późno ;)

bilder - Pon 25 Mar, 2013

A jak sprawa wygląda tak to trochę inaczej :)
A no to oby skończyło się na gadaniu, bo też dziwne, żeby od stania przez zimę zaczęło mocno tłuc :D

To powodzenia i oby nic poważnego nie było ;)

bonk - Pon 25 Mar, 2013

Ja od siebie polecam serwis SMG Motocykle z Garbowa - blisko do Lublina, a mega sympatyczni i obeznani ludzie tam pracują!
ingaginger - Pon 25 Mar, 2013

Mnie zabolało najbardziej, że umawiam się na dzień odbioru, tydzień później okazuje się, że to nierealne bo tyle do zrobienia a kilka godzin później dowiaduję się, że mam ją zabrać przed świętami (a jak nie to dopiero min.2 tygodnie po nich...).

Bonk - dzięki za polecenie ale obawiam się, że jeśli będę musiała z nią jechać to na kołach i póki co wolę blisko, ale może póki co tylko ją przechowam kilka dni i później pomyślę gdzie mają w niej grzebać

[ Dodano: Wto 26 Mar, 2013 ]
No to wszystko wygląda na to, że moja Suzi w piątek zostanie przetransportowana do serwisu Ninja :)

bilder - Pią 29 Mar, 2013

Jak tam u was z pogodą ?? :D Bo ja siedzę u siebie w Chełmie to tak śnieg pada, że masakra :D
Ja chcę sezon !!

Lecz mimo tego, życzę wam Wesołych Świąt Wielkanocnych !! :)

Bartek89 - Pią 29 Mar, 2013

Co tu dużo gadać Lublin zasypany :znudzony:
Wiosno gdzie jesteś? :zalamany:

nightrider1983 - Sob 30 Mar, 2013

W środę widziałem na Tysiąclecia gościa jak pocinał na Bandicie. Trochę mu pozazdrościłem i jakby nie piątkowy śnieg to chyba sam bym wyciągnął moto i trochę pomarzł...
ingaginger - Sob 30 Mar, 2013

Mój kawałek Lublina ładnie zasypany :( Suzi w końcu nie była transportowana ale będzie zabierana po świętach, nawet mechanik stwierdził, że "może już na kołach by dało radę". Chyba się wkurzę i jak nie będzie świeżego śniegu dużo to odśnieżę podjazd pod klatkę i jakoś dojadę :D
bonk - Pon 01 Kwi, 2013

Jak nie będzie dalej sypać jutro wyciągam maleństwo z garażu. Należy jej się przegląd i rejestracja :P
ingaginger - Pon 01 Kwi, 2013

ja wczoraj normalnie chciałam tańczyć jak zobaczyłam jak ten deszcz zmył śnieg... kurcze, tylko chodzą słuchy, że w środę ma znów sypnąć - a ja się nie zgadzam :D

Bonk - dlaczego "dalej" sypać? u Ciebie sypie? :D

poldek171 - Pon 01 Kwi, 2013

Kurde ile można czekać na ą wiosnę :> ? W tamtym roku o tej poże już śmigałem :(
sting126 - Wto 02 Kwi, 2013

Ja mam zamiar dzisiaj dojechac na serwis :] mam nadzieje, ze mi sie to uda :]
poldek171 - Wto 02 Kwi, 2013

Sting a daleko od domu masz ten serwis :P ?
sting126 - Wto 02 Kwi, 2013

Mieszkam na Kalinie, serwisuje w MotoGP na Nałęczowskiej także kawałek :) no i odkopywanie garażu jeszcze mnie czeka co może najwięcej problemów sprawić...
poldek171 - Wto 02 Kwi, 2013

O widzisz ja też w moto gp kupuje części ale na serwis tam jeszcze nie jeździłem :) Ile oni cenią regulacje zaworów bo mi chyba w granicach 160 zl powiedzieli jesli pamiętam dobrze :)
bonk - Sro 03 Kwi, 2013

No, udało się wczoraj dotrzeć do serwisu i zrobić przegląd :D Pierwsza, choć krótka, jazda w tym sezonie zaliczona ;)
ingaginger - Sro 03 Kwi, 2013

:ok:

Ja się modlę, żeby mi mechanik zadzwonił że Suzi mam zabierać dopiero w poniedziałek :) A wiosna podobno ma już być 11 marca, wszędzie tak piszą chociaż nie mam pojęcia skąd to wzięli bo pisali, że już początek kwietnia ma być ładny a każdy widzi co mamy za oknami :D

poldek171 - Sro 03 Kwi, 2013

Dokładnie, puki co to nie zapowiada się żeby szybko ciepło i sucho było....
sting126 - Sro 03 Kwi, 2013

bonk napisał/a:
No, udało się wczoraj dotrzeć do serwisu i zrobić przegląd :D Pierwsza, choć krótka, jazda w tym sezonie zaliczona ;)


Mi się niestety nie udało :( Dzisiaj moto odjechało busem do serwisu.

poldek171 - Sro 03 Kwi, 2013

Sting a ile czekałeś żeby dostać sie w kolejke ?
sting126 - Czw 04 Kwi, 2013

Rezerwowałem termin jeszcze w lutym także w zasadzie nie czekałem. A jeśli chodzi o transport - na drugi dzień.
bonk - Czw 04 Kwi, 2013

Jestem z siebie dumny, zajęło mi to godzinę od wyjścia z domu do powrotu i udało mi się załatwić rejestrację i ubezpieczenie :D Jak rejestrowałem GSa stałem w kolejce pół dnia :P Jednak los się do mnie w końcu uśmiechnął po tym jak przykuł mnie do łóżka na ostatnie kilka dni :P
poldek171 - Pią 05 Kwi, 2013

No to gratulacje :D Bonk widzę szybko posunołeś sprawę w wydziale komunikacji :P
kasiek66 - Pią 05 Kwi, 2013

Już się nie mogę doczekać, żeby Betty na żywo zobaczyć. :) I zaliczyć próbną jazdę. ;) Swojej Suzy od grudnia nie ruszałam. :/ Cielawe, czy odpali bez problemu.
poldek171 - Pią 05 Kwi, 2013

Suzi zawsze odpala bez problemu :)
michalsoad - Pon 08 Kwi, 2013

Siemanko po zimie!!! ;) trochę sie długo nie odzywałem i może wygląda trochę po chamsku :kwasny: ale potrzebuje pomocy. Koleszka upatrzył sobie tego GSa http://tablica.pl/oferta/...922176f5;r:8;s: . Znacie może to moto, wiecie co nie co o nim, czy warto? szuka coś w okolicach 3500. z góry dzieki za info :)
marcinlbn18 - Pon 08 Kwi, 2013

Czesc! Więcej o tym moto tutaj

http://forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=11891

michalsoad - Pon 08 Kwi, 2013

dzieki Wielkie
sting126 - Sro 10 Kwi, 2013

Jakbyś chciał go podjechać i obejrzeć to mogę pomóc w oględzinach.
ingaginger - Nie 14 Kwi, 2013

Się Wam pochwalę jak mnie dziś Suzi zrobiła. O 9 miałam być na uniwerku więc zeszłam do niej jakoś kilka minut po 8.30. Wyprowadzam na ulicę omijając debila który mi zastawił wyjazd (tak, miał wiele miejsc do zaparkowania a musiał zastawić zjazd z chodnika pod moją klatką), próbuję odpalić i... jakieś 20 min kaszlenia. Wkurzyłam się, poleciałam się przebrać i w samochód. Wracając stwierdziłam, że sprawdzę czy odpali teraz i co? I poszła za pierwszym razem.
Najwyraźniej na prawdę nie lubi deszczu... ależ ta kobieta ma humorki!

marcinlbn18 - Nie 14 Kwi, 2013

Inga w jakim miejscu zostawiasz swoje moto pod uczelnią i czym je zabezpieczasz? Ja planuje jutro I raz zostawić na uczelnianym parkingu.
Boje ie jednak trochę ponieważ znam zdolności polskich złodziei.Pytnie do wszystkich : lepiej moto przypiąć do ogrodzenia parkingu(wtedy bedzie w zasięgu łapsk przechodów) czy postawić w głębi a piąć łańcuchem kolo z ramą??

poldek171 - Pon 15 Kwi, 2013

Że tak powiem to na złodzieji nie ma raczej lekarstwa bo jak będą chcieli to i tak łańcuch przetną... ;/
sting126 - Pon 15 Kwi, 2013

marcinlbn18 napisał/a:

Boje ie jednak trochę ponieważ znam zdolności polskich złodziei.Pytnie do wszystkich : lepiej moto przypiąć do ogrodzenia parkingu(wtedy bedzie w zasięgu łapsk przechodów) czy postawić w głębi a piąć łańcuchem kolo z ramą??


A tam w głębi nie masz jakieś chociaż barierki czy czegoś w tym stylu? Ciężka spraw, ale ja bym raczej przypinał do ogrodzenia, wtedy się jednak pewnie nie ustrzeżesz macających/wsiadających...

poldek171 - Pon 15 Kwi, 2013

Szczerze to ja bym się bał zostawić moto na mieście bez opieki.... Różne rzeczy się zdarzają
dawid060 - Pon 15 Kwi, 2013

Najlepszym rozwiazaniem jest zostawienie moto przy wejsciu uczelni ktore sa monitorowane przez kamery. Nic zlego nie powinno sie stac, juz bardziej niebezpieczne jest zostawienie moto pod blokiem.
ingaginger - Pon 15 Kwi, 2013

Ja parkuję pod UMCSem pod rektoratem bo to też mój wydział. Tam niedaleko szlabanów bo tam też są panowie z ochrony i ogólnie dużo osób się kręci. Pamiętam, że jesienią stały tam jeszcze 2 inne motocykle i jeszcze z jakimś wandalizmem czy kradzieżą się nie spotkałam. Ogólnie na UMCS chyba nie ma nawet do czego przypiąć. Dziś zresztą już ktoś stał.

ps. Humorków Suzy dzień dalszy. Mechanik radzi mi podładować akumulator, chociaż dziwi mnie jakim cudem by się rozładował skoro w piątek jeździłam trochę ponad godzinę i w niedzielę też odpaliła i trochę pracowała, a oni w zimę też trochę dbali ponoć. Idę zaraz chyba próbować włamać się do własnej kanapy bo coś otwieranie nie działa, żeby dobrać się do aku...

dawid060 - Pon 15 Kwi, 2013

Mozesz najpierw zmierzyc napiecie. Zobacz czy klemy dobrze sie trzymaja. jak masz kilkuletni aku to moze on nawet nie trzymac nawet 2 cieplych dni bez jazdy. jak dalej bedzie kicha to przewody, alternator.... aby nie ;)
ingaginger - Pon 15 Kwi, 2013

Akumulator tak jak pamiętam był na wiosnę tamtego roku kupowany. Chodzi o to że wczoraj była podoba sytuacja a po 2h jak do niej podeszłam to odpaliła bez problemu (mówię tutaj o okolicach 9 rano pierwsza próba gdzie tylko kaszlała i później ok. 11 odpaliła od razu). Najgorzej że coś jest zwalone z otwieraniem kanapy u mnie :/

[ Dodano: Pon 15 Kwi, 2013 ]
Mała nie chce przede mną otworzyć swojej dupy... Od początku były problemy z otwieraniem kanapy, ktoś miał to zrobić ale zapomniał i stwierdził, żeby podważyć jakoś śrubokrętem - dupa, nie poszło. Nie mam pojęcia jak się niby mam teraz dostać do aku bez rozkręcania wszystkiego pod tym moim biednym blokiem. Najwyżej może ktoś się znajdzie znajomy kto mnie popcha chwilę i wtedy wystartuje.

poldek171 - Wto 16 Kwi, 2013

Po pierwsze to trzeba zrobić porządek z zamkiem ;) Pewnie jest uszkodzona wkładka kluczyka, linka albo samo zamknięcie pod siedzeniem ;) Trzeba by było rozebrać wyczyścić i przesmarować i powinno śmigać :]
sting126 - Wto 16 Kwi, 2013

Stawiam, że jest lekko rozładowane aku i jak jeszcze jest dość chłodno koło tej 9 to ma za niski prąd rozruchowy, a potem jest ok.

A żeby dostać się do środa - jak stoisz z tyłu motocykla to pod lewą częścią zadupka biegnie linka od otwierania kanapy. Możesz albo spróbować podważyć kanapę i czymś ją pociągnąć albo spróbować dostać się "od dołu". Nie trzeba mocno tej linki ciągnąć żeby odskoczyła kanapa.

ingaginger - Wto 16 Kwi, 2013

Dzięki ogromne za porady :) Na razie mam wspaniały plan po 12 wystawić ją na słoneczko (bo tylko rano pod klatką miałam) i żeby chwilę się zagrzała i zobaczę czy pójdzie. Jak tak to zagrzeję i pojeżdżę min. godzinę żeby się akumulator podładował. Raz ją dłużej katowałam w czasie deszczu kiedy nie miała pokrowca i po prostu w pewnym momencie postanowiła sobie odpalić więc może teraz wszystko będzie ok. Jak nie to dzwonię po mojego mechanika żeby przyjechał pomóc mi ogarnąć wszystko.

ps. Gdybym była motocyklem to też mi się by nie chciało wozić dupy właścicielki jak jest zimno ;)

poldek171 - Wto 16 Kwi, 2013

No dokładnie :) Powodzenia ;)
ingaginger - Wto 16 Kwi, 2013

Nie poszła ani po słoneczku, ani nie dała sobie otworzyć kanapy bez rozkręcania. Mechanik radośnie oznajmił, że dziś nie da rady przyjechać i jutro może ale wątpliwe bo mu klienci do Częstochowy jadą... wkurwienie obecne na poziomie no comment. Zabieram się za dzwonienie po wszystkich serwisach czy ktoś mógłby dziś albo jutro podjechać i zobaczyć czy to aku czy trzeba ją ściągać.

ps. Wydaje mi się, że olej zalatuje trochę benzyną. Wymieniany był przez mechanika tego, ja na PRI nie ustawiałam więc raczej ja nic takiego nie zrobiłam. Chyba, że to normalne albo mnie już się wydaje... Normalnie ja Pierd..., takie słoneczko a Suza stoi :(

poldek171 - Wto 16 Kwi, 2013

inga nie przejmuj się :) moja gabaryna też stoji bo wczoraj rozebrałem napęd obrotomierza i zamówiłem dziś uszczelki i dopiero na piątek albo sobotę będę je miał.... Więc też nie najlepiej.. A ten zamek koniecznie trzeba naprawić :P Mi jak by się zacinał to już dawno bym zrobił z nim porządek ;)
ingaginger - Wto 16 Kwi, 2013

Hehe nie zapominaj, że jestem kobietą :) Sporo rzeczy pomimo płci ;) umiem zrobić ale naprawianie zamków i grzebanie przy Suzi to jeszcze level, w którym boję się, że więcej zepsuję.

Nie boli Cię, że tak ciepło a te piękności stoją? Ja zaczynam łapać jakąś deprechę. Chyba wyciągnę rower żeby chociaż trochę powietrza poczuć...

Stwierdziłam, że nie będę się bawić, że "może jutro, może pojutrze itd." i zadzwoniłam do Ninja Serwis. Prawdopodobnie dziś wieczorem przetransportują Suzi i w czwarte/piątek się nią zajmą (przepraszali, że tak późno :D balsam na wkurzenie). Więc w końcu będzie miała przyspawany tłumik i od razu mi zerkną w ten olej czy mi się tylko wydaje czy zalało go benzyną i czy świec nie zalało tudzież czy nie trzeba by wymieniać.

poldek171 - Wto 16 Kwi, 2013

Okej sorki zapomniałem :P Bo tu to prawie sami faceci :P Czyli to nie tylko problem z aku i zamkiem. No to może postarają się szybko to ogarnąć ;) Właśnie ja też bym sobie pośmigał ale jak złożę to z powrotem na starych simmerach to dalej będzie kapało na kolektor i będzie się fajczyć więc lepiej poczekać na nowe części.

Ja jak zostawiłem kranik w pozycji PRI to miałem właśnie bene w oleju i to dość sporo ale stał nieodpalany 3 miechy wtedy i skończyło się wymianą. Mam nadzieję że uda nam się ogarnąć nasze sprzęty i wypad do Kazika w tą sobote wypali ;)

ingaginger - Wto 16 Kwi, 2013

Na PRI to podobno wystarczy nawet kilka minut zostawić i zalewa ale ja nie przestawiałam ;) Mam cichą nadzieję, że to jednak tylko problem z aku i zamkiem. Dziś ją zgarną i zobaczymy.

A każdy motocykl który dziś widziałam w ruchu to mnie wkurzał ;)

marcinlbn18 - Wto 16 Kwi, 2013

Na wykładzie skupić się nie mogłem ale Suza jest cała i wciąż moja:D Była spięta dwoma łancuchami+ blokada kierownicy i oko 2 kamer ma wyjeździe z parkingu. A jak pózniej parkowałem na piłsudzkiego to koło mpwiku stała pod budką ochroniarza obiektu ( rózwnież spięta):D czy ja mam jakąś paranoje?:D
ingaginger - Wto 16 Kwi, 2013

Ja pierwszych kilka nocy ledwo spałam jak stała pod blokiem, teraz jak wróciła też najmniejszy hałas i ja w oknie :) Pod uniwerkiem jak była to co przerwa wypad czy nadal jest. Ale później już się przyzwyczaisz i stwierdzisz że jak będą mieli ukraść to i tak ukradną :D Chociaż swoją drogą zastanawia mnie czy taki motocykl jak GS 500 jest kuszącą maszyną dla złodziei
marcinlbn18 - Wto 16 Kwi, 2013

Wydaje mi się ,że może być kuszące bo gs to bardzo popularne moto wiec jest duzy popyt na części.
Wydawało mi się kiedyś ,że fiata cc nie kradną a okazało się ,że to jeden z bardziej kradzionych aut w statystykach policyjnych:p

ingaginger - Wto 16 Kwi, 2013

Tak jak pamiętam to Hondy i Yamahy były statystycznie najczęściej kradzione ale to może jakieś stare badania :) Chociaż z kolei w innych podobno w Lublinie rosła liczba kradzieży motocykli.

Kurcze, moja jak tyle dni nie odpalała pod blokiem to może rozniesie się wieść po mieście, że nie działa i nie ma co kraść w przyszłości :rotfl:

poldek171 - Wto 16 Kwi, 2013

Miejmy nadzieję że żadnemu z naszych sprzętów nikt i nic nie zaszkodzi :)
marcinlbn18 - Czw 18 Kwi, 2013

kasiek66 chyba Ciebie i Twoją Suze widziałem dziś na sławinku (ul. gajowa) :) Też byłem moto ale schowane było za bordowym busem:D
kasiek66 - Pią 19 Kwi, 2013

To na pewno byłyśmy my. :)
Bordowego busa wydaje mi się, że widziałam, ale Ciebie, ani Twojego moto nie zauważyłam. :wstyd: Chyba muszę sobie mocniejsze soczewki sprawić. :oh:

bonk - Sro 22 Maj, 2013

Kumpel, który kupił ode mnie Suzan musi ją teraz na prędkości sprzedać, orientujecie się czy jest ktoś chętny na ten śliczny, niebieski motocykl? ;) O ile mi wiadomo skrzynia nadal chyba wymaga czułości :P
nightrider1983 - Sob 08 Cze, 2013

http://www.dziennikwschod...cat=photostory3

czyżby nasza koleżanka ze swoją maszynka?

ingaginger - Sob 08 Cze, 2013

Tak, tak - pisałam w lataniu o wydarzeniu ale jakoś nikt nie chciał jechać :P Żałujcie!
sychie - Sro 07 Sie, 2013

Witajcie. kiedy szykujecie jakiś mały spocik? wpadł bym z checią bo przymierzam sie do zakupu gs500f, ale niestety nic w Lubelskim nie ma na sprzedaż ciekawego.. i chciałbym poprostu przed wyjazdem gdzieś dalej chciałbym obejrzec GS, i dowiedzieć sie kilku rad przed zakupem. bedzie to moj 1 motor. i wydaje mi sie ze decydujac sie na gs nie bede zalował. pozdrawiam
ingaginger - Sro 07 Sie, 2013

A może by wypadało się najpierw przywitać? Bo nic mi się w powitalni jakoś w oczy nie rzuciło...

Spociki to chyba na winklu ale wątpię, żeby ktoś od nas tam często przesiadywał :]

Co do GS500F to chyba z forum już nikt nie ma, Kasiek swoją przekazała już w inne dobre ręce więc z oglądaniem może być problem. Z zakupem w naszym województwie również - są już problemy z 500E... chociaż wystarczyło wrzucić w Allegro i o proszę:
http://allegro.pl/suzuki-...3454115984.html
tudzież w Tablica.pl:
http://tablica.pl/oferta/...html#193af6f1c2
http://tablica.pl/oferta/...html#193af6f1c2

I nawet 500E w wersji Five Star:
http://tablica.pl/oferta/...html#193af6f1c2

Dokładnie po opisach nie czytałam co i jak bo to raczej Twoja broszka.

sychie - Czw 08 Sie, 2013

dzięki za linki ale te ogłoszenia juz widziałem. z racji że to moj pierszy motocykl myślałem przed ogladaniem właśnie wpaść na jakiegoś spota i troche wiedzy zaczerpnąc. bo pojecie mam bardzo małe.
zreszta gs500e to chyba to samo? tylko F ma owiewki no nie?

sting126 - Czw 08 Sie, 2013

W zasadzie tak, F'ka ma jeszcze chłodnicę oleju.

Ja się przymierzam do sprzedaży swojej 2004 r., jakbyś chciał to możemy coś bliżej pogadać :)

Maćko - Czw 08 Sie, 2013

Jakoś niedawno widziałem na stacji benzynowej na Krężnickiej wystawioną F-kę, ale nie wiem czy jeszcze tam stoi. Jak będę przejeżdżał to mogę zerknąć :)
sychie - Czw 08 Sie, 2013

Wiem wiem.. jak będe miał chwile to tam podjadę i zobaczę.. ale gdybyś mógł po drodze zerknąć byłoby miło bo mam kawałek drogi tam.
Maćko - Czw 08 Sie, 2013

Mówisz- masz :)

Podjechałem tam w ramach popołudniowej wycieczki. Akurat na właściciela trafiłem, więc zamieniłem z nim dwa słowa. Motocykl jest sprowadzony z Anglii, 2007 rok produkcji. Ceni go na 7800 do negocjacji.
GS ma uszkodzoną czachę przy kierunkowskazie- efekt parkingówki. Odłamana jest też końcówka dźwigienki sprzęgła.
Sprzedający mówił też że rama była malowana na mocowaniach tylnych podnóżków- zaczynały rdzewieć. Opony ponoć nowe, faktycznie wyglądały ładnie.
Nie wyglądał źle ten motocykl, ale ja się nie znam :P
Zrobiłem parę zdjęć, ale niestety miałem przy sobie tylko komórkę więc jakość nie powala :/
http://wyslijto.pl/files/download/3091auaf2z


BTW- zastanów się czy potrzebujesz F-ki. Golasa łatwiej dostać, większy przedział roczników. No i w razie ewentualnej gleby mniej elementów narażonych na straty.

ingaginger - Czw 08 Sie, 2013

Hm... 2007 rok i mocowania tylnych podnóżków zaczynały rdzewieć? Coś mi tu śmierdzi... moja jest 95/96 i jakoś te mocowania bez rdzy póki co (chyba) a kilka ładnych lat była w Niemczech - tam też pada deszcz a co więcej moto przeważnie stoją bez pokrowców.
Domyślam się, że to pewnie ten: http://lublin.riders.pl/f...php?f=23&t=9904

Możesz na forum lubelskim ogłosić się, że szukasz takiego moto (powitalnia najpierw a później dział ogłoszenia i kupię motocykl), może ktoś będzie kogoś znał kto sprzedaje albo nosi się z takim zamiarem.

Nie bój się szukać np. w stolycy - w sumie daleko nie ma, możesz podjechać np. polskimbusem żeby Cię ktoś odebrał czy komunikacją miejską dojedziesz a możesz trafić coś o wiele lepszego. Ja po swoją jechałam do Łukowa :)

Ogólnie wersja E to podstawowa, po 2000 roku chyba zmieniono obicie siedzenia, chyba je trochę poszerzono tak jak pamiętam również i ogólnie takie bardziej kosmetyczne zmiany (może powiększono odrobinę bak ale głowy nie dam).
Wersja Five Star to wersja E tyle, że z owiewkami i zmienioną lampą z przodu. Trochę wygodniej się jeździ w trasie jeśli chodzi o napór powietrza ale trzeba uważać bo szybciej chyba się przegrzewa z powodu utrudnionego chłodzenia.
Wersja F dostała chłodzenie oleju.
Ogólnie z tego co pamiętam dość dobry artykuł: http://www.scigacz.pl/Suzuki,GS500,826.html chociaż myślę, że w sieci tego sporo znajdziesz samodzielnie :)



A tak w ogóle - w sobotę parada. Tutaj info: http://lublin.riders.pl/f...hp?f=22&t=10036 ktoś się wybiera może?

sting126 - Pią 09 Sie, 2013

Maćko napisał/a:
Mówisz- masz :)

Podjechałem tam w ramach popołudniowej wycieczki. Akurat na właściciela trafiłem, więc zamieniłem z nim dwa słowa. Motocykl jest sprowadzony z Anglii, 2007 rok produkcji. Ceni go na 7800 do negocjacji.
GS ma uszkodzoną czachę przy kierunkowskazie- efekt parkingówki. Odłamana jest też końcówka dźwigienki sprzęgła.


Ze zdjęć to dźwignia hamulca też jest ułamana, nie ma naklejek: ani na owiewkach, ani na baku, także te elementy mogą też być malowane. Dodatkowo moto z Anglii = wymiana przedniej lampy. Malowane mocowanie podnóżków to też podejrzana sprawa, w moim (2004 r.) żadnej rdzy w zasadzie nie widać...

ingaginger - Pią 09 Sie, 2013

Dopiero teraz zerknęłam na zdjęcia - to połamanie czachy bardzo dziwnie, parkingówka to raczej nie była, chyba że motocykl poleciał na jakiś ostry kamień.
Maćko - Pią 09 Sie, 2013

sting126 napisał/a:
Ze zdjęć to dźwignia hamulca też jest ułamana, nie ma naklejek: ani na owiewkach, ani na baku, także te elementy mogą też być malowane.


Co do dźwigni, machnąlem się- chodziło mi oczywiście o hamulec :zawstydzony:
Tak z czystej ciekawości- to których naklejek brakuje? Bo wydawało mi się że są w porządku.


ingaginger napisał/a:

A tak w ogóle - w sobotę parada. Tutaj info: http://lublin.riders.pl/f...hp?f=22&t=10036 ktoś się wybiera może?


W sumie jakby ktoś jechał to też mógłbym się wybrać. Żeby tylko burzy nie było...

dawid060 - Pią 09 Sie, 2013

sychie napisał/a:
Witajcie. kiedy szykujecie jakiś mały spocik? wpadł bym z checią bo przymierzam sie do zakupu gs500f, ale niestety nic w Lubelskim nie ma na sprzedaż ciekawego.. i chciałbym poprostu przed wyjazdem gdzieś dalej chciałbym obejrzec GS, i dowiedzieć sie kilku rad przed zakupem. bedzie to moj 1 motor. i wydaje mi sie ze decydujac sie na gs nie bede zalował. pozdrawiam


Nie nastawiaj się tylko na gs, zawsze może się trafić lepszy sprzęt typu ntv, xj, cb, itd. i nie będziesz żałował. Zasadniczo to te modele tak bardzo się od siebie nie różnią, mają prostą budowę, spalanie podobne. Najlepiej zrobisz jak się przymierzysz do każdego i dopiero wybierzesz. Nie będziesz potem żałował jak spotkasz kogoś na tym motocyklu, wsiądziesz i stwierdzisz że jednak pozycja dużo bardziej ci odpowiada. Najważniejsze to się nie napalać ;)

sting126 - Pią 09 Sie, 2013

[quote="Maćko"]
sting126 napisał/a:

Co do dźwigni, machnąlem się- chodziło mi oczywiście o hamulec :zawstydzony:
Tak z czystej ciekawości- to których naklejek brakuje? Bo wydawało mi się że są w porządku.


Na górze owiewek i na baku między wlewem a kierą powinny być trzy naklejki "achtung", "warning", i jakaś trzecia :]

ingaginger - Pią 09 Sie, 2013

Maćko napisał/a:
ingaginger napisał/a:

A tak w ogóle - w sobotę parada. Tutaj info: http://lublin.riders.pl/f...hp?f=22&t=10036 ktoś się wybiera może?


W sumie jakby ktoś jechał to też mógłbym się wybrać. Żeby tylko burzy nie było...


ja jadę ze znajomym na Ninji a im więcej GSek tym fajniej :hyhy:

dawid060 napisał/a:
Zasadniczo to te modele tak bardzo się od siebie nie różnią

o ile pamiętam to XJ miała problem z mniejszą zrywnością niż GSki w trakcie wypadu nad jeziorko w maju ;)

Bartek89 - Pią 09 Sie, 2013

Jeśli kolega chce mogę pokazać swoją yamahe xj 600, zobaczysz sobie co i jak może akurat Ci się spodoba, polecam na pierwsze moto, jedynie jest cięższa od gs'a, ale za to ma 4 cylindry, lepsza kultura pracy, spalanie podobne bo mi pali 5,1 l po mieście no i trochę większa moc bo 61 KM ale wystarczająca dla początkującego motocyklisty :)
Inga nie obrażaj mojej laluni, xj'ka tak ma, że jak mało paliwa w baku to brak mocy a i mało doświadczony motocyklista bo nie wkręcam go pod czerwone pole więc wasze gsy były szybsze ;)

ingaginger - Pią 09 Sie, 2013

Ja nie obrażam tylko przytaczam jak było :D No ja moją Suzę to regularnie na czerwone, właściwie to z czerwonego schodzę tylko jak się już zatrzymam :P
dawid060 - Pią 09 Sie, 2013

Z kultura pracy to nie przesadzajmy ;) hałasujący kosz sprzęgłowy (ale nie we wszystkich, trzeba kucnac żeby usłyszec. Do tego Troche wibracji jest przy 3-4tys. obr/min. Musisz usiasc i ewentualnie sie przejechac zeny podjac wlasciwa decyzje.
Bartek89 - Pią 09 Sie, 2013

U mnie kosza sprzęgłowego nie słychać, więc to nie jest normą, ale z wibracjami to się zgadzam u mnie przy 4 tys obr/min są wyczuwalne.
dawid060 trzeba się kiedyś ustawić na latanie chętnie zobaczę jak chodzi Twoja xj'ka ;)

dawid060 - Pią 09 Sie, 2013

Chętnie polatam z wami, a i porównanie sprzętów może być ciekawe.
Maćko - Pią 09 Sie, 2013

sting126 napisał/a:


Na górze owiewek i na baku między wlewem a kierą powinny być trzy naklejki "achtung", "warning", i jakaś trzecia :]


Faktycznie, nie pomyślałem o naklejkach z informacjami eksploatacyjnymi. Ale to pewnie dlatego że mój GS już ich dawno nie ma :P

sychie - Pią 09 Sie, 2013

o kurcze. bardzo dziekuje za zdjecia. i szczegółowa recenzje z waszej strony. ! :D
co do wawy itd to nei ma problemu żebym podjechał.. moto chce miec na przyszły sezon wiec dlatego teraz powoli chce co mogę ogarnąć i zdobyć troche wiedzy zeby w ciemno nie jechac...

ingaginger - Pią 09 Sie, 2013

sychie napisał/a:
moto chce miec na przyszły sezon


Polecam Ci zatem zakręcić się wokół lubelskiego forum motocyklowego i tutaj - tak jak wspominałam, może ktoś nosi się ze sprzedażą GSki lub zna kogoś takiego ale czeka np. do końca sezonu - wtedy czasem warto zaczekać jeśli będzie pewny stan takiej maszyny

gfizyk - Wto 13 Sie, 2013

Witam serdecznie krajanów!
Faktycznie - potwierdzam, że na naszym lokalnym rynku nie ma (i nie było) wiele GS-ek. Ja szukałem E. Kupiłem swoją od płci pięknej (1993 - oczywiście rocznik GS-y, a nie poprzedniej właścicielki). Generalnie sprzęt wydaje się być ok. Kilku znajomych obejrzało. Parę złotych trzeba dołożyć, ale tak to już jest.
Szukając byłem w Świdniku, za Niskiem, pod Tarnobrzegiem... Nie warto było jeździć.

pozdrawiam i LWG!
Grzesiek

Maćko - Wto 13 Sie, 2013

Coś w tym jest. Znajomy miesiąc temu aż z Breslau ściągał, bo nie mógł nic w okolicy żadnego porządnego GS-a znaleźć...
sychie - Czw 15 Sie, 2013

A ja juz nie wiem czego szukac czy F czy E, czy moze cos innego niż gs skoro aż tak cięzko kupic cos zadbanego. trudny wybór.
Bartek89 - Czw 15 Sie, 2013

sychie, popatrz sobie yamaha xj 600, w lubelskim jest więcej do kupienia niż gs'ów ;) Na tablica.pl sobie popatrz są nawet oferty z Lublina - http://tablica.pl/oferta/...html#a276285057
dawid060 - Nie 18 Sie, 2013

Bartek89, przestań tak lobbować Xj, wkońcu to forum Gs. Jeszcze zostaniesz wykolegowany z forum za <lol2>
Bartek89 - Nie 18 Sie, 2013

Dobra dobra, ja tylko daje koledze propozycje bo niezdecydowany chłopak a czy skorzysta to już jego sprawa :D
sting126 - Czw 22 Sie, 2013

Moja koleżanka 7.09. wychodzi za mąż. Jej przyszły małżonek był kiedyś aktywnym motocyklistą, ale z różnych względów musiał zakończyć przygodę z 2oo. Koleżanka jednak chce zrobić mu niespodziankę tzn. paradę. Czy byłby ktoś chętny żeby uczestniczyć ? Tak jak pisałem 7.09. o 15 w kościele na Paderewskiego. Parada miała by być więc od jakiejś 16-16.15 z tego kościoła do Dworku Graffa. Ktoś się dołączy ?
MARIO - Sob 24 Sie, 2013

Witam. :)
Od pewnego, krótkiego czasu poruszam się motocyklem należącym poprzednio do Lomax'a.
Także oficjalnie się tu witam i do zobaczenia na drodze.

Bartek89 - Nie 25 Sie, 2013

Oooo to Ty mi sprzątnąłeś tego gs'a z przed nosa :hyhy:
Witam kolegę, mam nadzieje, że się dobrze sprawuje maszynka, no i do zobaczenia na lubelskich drogach :)

Maćko - Pon 26 Sie, 2013

Stig, jeśli mi nic niespodziewanego nie wyskoczy to przyjadę :]
ingaginger - Pon 26 Sie, 2013

Jest miejsce na przezimowanie motocykli niedaleko Moto Grześ w Lublinie, cena 50zł/miesiąc i można od kiedy się chce. Jakby ktoś był zainteresowany to priv
Bartek89 - Pon 26 Sie, 2013

Inga przebije Cię, mam sporo miejsca na motocykle na wylanym betonie, w zadaszonym suchym miejscu 60 km od Lublina za....darmo :hyhy:
Kto chętny można się zgłaszać, dwa miejsca już zarezerwowane ;)

sting126 - Wto 27 Sie, 2013

Ja mam na Kalinie za 40 zł - póki co jedno miejsce, ale zapowiadają się dwa.
ingaginger - Wto 27 Sie, 2013

60km od Lublina to trochę daleko. Moja Suza będzie odnawiana przez zimę więc dla mnie to lepiej jak będzie blisko miejsca, gdzie będą to robić. Z resztą po rodzinie też bym mogła coś załatwić, nawet bliżej niż 60km ale sama chyba nie ogarnę np. ładowania akumulatora
Bartek89 - Wto 27 Sie, 2013

Spoko spoko, nikogo na siłę nie zmuszam :D
P.S Inga podpinasz dwa kabelki z prostownika i tyle, może sobie takie cudo zakupić
http://allegro.pl/ladowar...3435282601.html :)

nightrider1983 - Wto 27 Sie, 2013

Bartek89 napisał/a:
Spoko spoko, nikogo na siłę nie zmuszam :D
P.S Inga podpinasz dwa kabelki z prostownika i tyle, może sobie takie cudo zakupić
http://allegro.pl/ladowar...3435282601.html :)


Mam dokładnie rok taki wynalazek i sobie chwalę. Obsługa banalna, nawet jak kabelki podepniesz nie tak jak trzeba to nic się nie stanie, przynajmniej tak mówi instrukcja.

Na marginesie, czy udało się komuś zrealizować zimowe plany odnośnie dłuższych wakacyjnych wojaży? Bo ja dopiero się rehabilituję i planuję chociaż końcówkę sezonu zaliczyć, więc mam nadzieję że uda mi się z Wami polatać.

ingaginger - Sro 28 Sie, 2013

Znając moje szczęście i talent to ja bym coś rozwaliła :rotfl:

nightrider1983 napisał/a:
Na marginesie, czy udało się komuś zrealizować zimowe plany odnośnie dłuższych wakacyjnych wojaży?


Jeszcze nie. Ale opchnęłam właśnie mojego GPSa TomToma z niewielką stratą, kupię coś najtańszego co i tak będę wozić w torbie na bak i chyba śmigam na Berlin przez Wawę. Jeszcze nie wiem dokładnie kiedy ale mam nadzieję, że wkrótce i że pogoda będzie :)

poldek171 - Czw 29 Sie, 2013

Pogoda super a Wy już moto chcecie zimować :D ? Dajta spokój :P Leci ktoś w sobotę lub niedzielę w jakąś traskę :) ? :hyhy:
sting126 - Pią 30 Sie, 2013

sting126 napisał/a:
Moja koleżanka 7.09. wychodzi za mąż. Jej przyszły małżonek był kiedyś aktywnym motocyklistą, ale z różnych względów musiał zakończyć przygodę z 2oo. Koleżanka jednak chce zrobić mu niespodziankę tzn. paradę. Czy byłby ktoś chętny żeby uczestniczyć ? Tak jak pisałem 7.09. o 15 w kościele na Paderewskiego. Parada miała by być więc od jakiejś 16-16.15 z tego kościoła do Dworku Graffa. Ktoś się dołączy ?


Ktoś się dołączy oprócz Maćka ?

poldek171 - Pią 30 Sie, 2013

Mnie niestety nie będzie bo do wawy lece....
ingaginger - Pią 30 Sie, 2013

Ja 7go prawdopodobnie też na Wawę. Poldek na moto jedziesz?
poldek171 - Sob 31 Sie, 2013

Niesiety nie na moto bo to impreza firmowa i autobusem jedziemy ale możemy się gdzieś w wawce umówic na piwko :)
ingaginger - Nie 01 Wrz, 2013

Ja wiem póki co na razie tyle, że jadę na moto i śpię u znajomego a rano śmigam na Berlin więc piwo dla mnie odpada bo będzie długa trasa do zrobienia :) Ale ja proponuję, żeby się gdzieś po 19 września wybrać jakoś, Zamość albo Sandomierz, coś takiego :D
poldek171 - Nie 01 Wrz, 2013

Inga dawaj dziś do Sandomierza z nami :) Lecimy zaraz :)
sting126 - Czw 05 Wrz, 2013

sting126 napisał/a:
Moja koleżanka 7.09. wychodzi za mąż. Jej przyszły małżonek był kiedyś aktywnym motocyklistą, ale z różnych względów musiał zakończyć przygodę z 2oo. Koleżanka jednak chce zrobić mu niespodziankę tzn. paradę. Czy byłby ktoś chętny żeby uczestniczyć ? Tak jak pisałem 7.09. o 15 w kościele na Paderewskiego. Parada miała by być więc od jakiejś 16-16.15 z tego kościoła do Dworku Graffa. Ktoś się dołączy ?


Parada odwołana.

poldek171 - Czw 05 Wrz, 2013

Nikt nic nigdzie nie lata czy co się dzieje że tu taka cisza :P ? :zdziwko:
Hitman - Pon 16 Wrz, 2013

Cześć!
Pomagam koledze w zakupie Suzanny i mam do was pytanko. Zna ktoś ten motocykl i jest ew w stanie coś o nim powiedzieć?
Klik
Z góry dzięki za wszelkie opinie ;)

sting126 - Wto 17 Wrz, 2013

Akcesoryjny wydech, kierunki i podnóżki. To tyle co da się powiedzieć z tych zdjęć.

Ja się przymierzam do sprzedaży swojego GS'a - też F'ka z 2004 r., z akcesoryjną kanapą i stelażami pod kufry, jak chcecie podjechać obejrzeć to zapraszam :)

nightrider1983 - Wto 17 Wrz, 2013

Rzeczywiście po zdjęciach nie za wiele można powiedzieć. Niech wysyła więcej albo trzeba jechać zobaczyć. Generalnie motocykl z bliżej nieznaną historią.

Co do GSki Stinga126 to przynajmniej wiadomo, że sprawdzony sprzęt. Chyba, że w tym sezonie ją przykatował albo miał jakieś dzwony ;)

Sting126 zostajesz wierny marce? Z tego co pamiętam to na ewentualnego następcę GS chciałeś coś bardziej turystycznego? DL 650 dobrze pamiętam?

sting126 - Wto 17 Wrz, 2013

W tym sezonie bez przygod :)

Pamietasz dobrze, ale budzet niestety na DL-a nie pozwala... Celuje w Deauville'a, Bandita albo Fazera, zobaczymy co sie trafi. Poki co na oku jest jeden Fazer :)

nightrider1983 - Sro 18 Wrz, 2013

Ja szukałem Fazera, Bandita albo Horneta zanim nabyłem GSa, ale zdrowy rozsadek i chyba bardziej budżet sprawiły, że zdecydowałem się na mniejsza pojemność. Jak już będziesz coś miał koniecznie się pochwal! W sumie teraz jest dobry czas na zakup moto. A Fazerek to naprawdę wdzięczny sprzęt :)
sting126 - Pią 20 Wrz, 2013

No więc wczoraj w garażu zaparkowała Honda NT 650 V Deauville z 1999 r. Generalnie - nie chciałem nic dużo mocniejszego, ale bardziej pakownego i z wygodniejszą pozycją, a że kolega sprzedawał właśnie Deauville'a to wybór padł na niego.

Także GS na sprzedaż :)

nightrider1983 - Pią 20 Wrz, 2013

Sting126 fajny turystyk. Oby dobrze służył i dawał frajdę z pokonywanych kilometrów! Oczywiście zazdroszczę :)

Jak możesz wrzuć jakieś foty i napisz parę słów jak wrażenia z jazdy.

sting126 - Pią 20 Wrz, 2013

Foty wrzuce jak zrobie bo zakup bardzo swiezy (wczoraj wieczorem).

Wrazenia z jazdy bardzo pozytywne, calkowicie inna pozycja, wyprostowane plecy, ma tez wysoka turystyczna szybe wiec wiatru w zasadzie sie nie czuje. No i jest na wale wiec jedzie troche bardziej kulturalnie, a silnik w ukladzie V, nie drga (a z nim cale moto) jak GS. Generalnie - pozytywnie :)

sting126 - Wto 24 Wrz, 2013

Mój GS pojawił się w dziale "Sprzedam", także gdyby ktoś był zainteresowany to zapraszam do odwiedzin :)

http://www.forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=13857

marcinlbn18 - Czw 26 Wrz, 2013

Pokazałbys w koncu to cudo :)
poldek171 - Czw 26 Wrz, 2013

No sting pokaż to hondzine :P
Bartek89 - Pią 27 Wrz, 2013

Hondy NTV nie widzieli? No naprawdę :D hehe
Sting, jak oceniasz napęd w postaci wałeczka? Lepsze to to jest ? :)

Krzyś LU - Sro 02 Paź, 2013

Akurat mam Gs-a 500 na sprzedaż.


http://tablica.pl/oferta/...html#7bd60ad9a7


Idzie zima, a garażu ni ma :)


Wiec cenę jakoś dogadamy.

Jak by ktoś ze znajomków szukał, to zapraszam na jazdę próbną>


Śmiało dzwońcie z pytaniami:

79-37-37-345 Krzysztof. :) :) :)

sting126 - Czw 03 Paź, 2013

Krzysiek - ja mam miejsce w garazu jesli jestes zainteresowany.

A Honda sie w koncu kiedys pochwale ;)

ingaginger - Czw 03 Paź, 2013

sting126 napisał/a:
ja mam miejsce w garazu


ej no, a małej ginger nic na ten temat nigdy nie wspomniałeś :P

sting126 - Czw 03 Paź, 2013

A zobacz na drugi post od góry na stronie 36 :)

Na zimę będę miał w zasadzie dwa miejsca - więc zmieścisz się i Ty, i Krzysiek w razie potrzeby :)

Krzyś LU - Czw 03 Paź, 2013

Dzięki Sting za zaproszenie.

Zapłacę parking, za miesiąc październik, i jak do tej pory nie sprzedam to zawitam w Twoim garażu. Za garaż się dogadamy, ile tam i czego się nada :)

pozdrawiam

PS. Zima idzie, może są tu amatorzy białego szaleństwa by na lokalne stoki nie raz wyskoczyć?

Auto mam duże, jak komuś narty spasują akurat swoich nie ma to też mogę użyczyć.
Kwestia pogody i organizacji.

W weekend już zajazdy. A chciałby człowiek jeszcze polatać.

Pozdrawiam.

ingaginger - Czw 03 Paź, 2013

Cytat:
A zobacz na drugi post od góry na stronie 36 :)


Oj, gdzieś mi uciekło to :zawstydzony: Ja o wiele bardziej chętnie do kogoś od nas z forum na zimowanie. To ja bym chętnie klepnęła :) A czy świadczysz dodatkowo usługi z podładowania aku? Jak już gdzieś wspominałam nie umiem i pewnie coś rozwalę jak się za to zabiorę :D

Krzyś LU - Czw 03 Paź, 2013

ingaginger napisał/a:
Cytat:
A zobacz na drugi post od góry na stronie 36 :)


Oj, gdzieś mi uciekło to :zawstydzony: Ja o wiele bardziej chętnie do kogoś od nas z forum na zimowanie. To ja bym chętnie klepnęła :) A czy świadczysz dodatkowo usługi z podładowania aku? Jak już gdzieś wspominałam nie umiem i pewnie coś rozwalę jak się za to zabiorę :D



INGA, Jak masz ładowarkę, na 6V to z chęcią z tym jutro pomogę.
Najlepiej jeszcze miejsce, gdzie można takie coś postawić. Piwnica. Kuchnia z płytkami na podłodze.

Mogę jutro podjechać, bo u mnie akum. Tez jest pusty.
Pale na po pych. Jeżdżę ostatnio raz nie miesiąc więc się nie mam kiedy naładować z alternatora.

Jeśli się zdecydujesz a masz aktualnie pusty akumulator. Kontaktuj się na koma,
79-37-37-345 KF.

Bartek89 - Czw 03 Paź, 2013

Krzyś LU napisał/a:
PS. Zima idzie, może są tu amatorzy białego szaleństwa by na lokalne stoki nie raz wyskoczyć?


Amatorzy są, jak się chętni znajdą na latanie po śniegu to czemu nie ;)

ingaginger - Czw 03 Paź, 2013

Krzyś LU napisał/a:
INGA, Jak masz ładowarkę, na 6V to z chęcią z tym jutro pomogę.


Jeszcze nie mam :) Mój aku jest z maja zeszłego roku i na razie daje radę ;) a zimowałam ostatnio w warsztacie na Wrońskiej, ale nie polecam :wstyd:

Bartek89 napisał/a:
Krzyś LU napisał/a:
PS. Zima idzie, może są tu amatorzy białego szaleństwa by na lokalne stoki nie raz wyskoczyć?
Amatorzy są, jak się chętni znajdą na latanie po śniegu to czemu nie ;)


Ja też, ja też! O ile kolan mi nie wysadzi do tego czasu to bardzo chętnie! Tylko błagam, nie Rąblów :hyhy:

Bartek89 - Czw 03 Paź, 2013

ingaginger napisał/a:
Jak już gdzieś wspominałam nie umiem i pewnie coś rozwalę jak się za to zabiorę :D


W MotoGP testują i doładowują baterie chyba 10 zł, więc można oddać pod opiekę przed rozpoczęciem następnego sezonu ;)

ingaginger - Czw 03 Paź, 2013

No niby tak ale gdzieś czytałam, że lepiej ładować regularnie bo inaczej padnie... poza tym serwisowi MotoGP niezbyt ufam.
Krzyś LU - Pią 04 Paź, 2013

Bartek89 napisał/a:
ingaginger napisał/a:
Jak już gdzieś wspominałam nie umiem i pewnie coś rozwalę jak się za to zabiorę :D


W MotoGP testują i doładowują baterie chyba 10 zł, więc można oddać pod opiekę przed rozpoczęciem następnego sezonu ;)


To już wole kupić w sklepie, prostownik sterowany cyfrowo.
Dużo nie kosztuję, a można postawić i zostawić na jak długo się chcę. (tz. lepiej odłączyć ten dzień czy dwa dni później, wtedy gdy już znajdziemy na to czas:) )

Mikroprocesor sam odłączy akumulator po naładowaniu.

Tak, że nie ma strachu. A o ile znam się na akumulatorach, jak jest w miarę sprawny, to wystarczy trzymać w pomieszczeniu po wyżej zera stopni C. I podładować średnio raz 35dni. Aby zachował żywotność.


Tak, że ja kupię i będę miał na długie lata, a skorzysta kto zechcę. I wszyscy będziemy zadowoleni :)

W użytkowaniu to tak proste jak mikrofalówka.


pozdrawiam.

Czekamy na śnieg!

sting126 - Pią 04 Paź, 2013

No ja też planuję zakupić, garaż o blaszak więc ja stamtąd aku zabieram na zimę i wywożę do rodziców do normalnego garażu, w domu małe dziecko to nie bardzo są warunki, także mogę i Wasze zgarnąć i doładowywać co jakiś czas - dogadamy się.

Inga - daj znać czy na 100% chcesz bo w takim razie już nie będę szukał nikogo.

ingaginger - Pią 04 Paź, 2013

Na 100%!!!

A moja Suza dziś odpalała z kabli, marudna się zrobiła więc nie wiem czy po schowaniu moto nie pożegnam też i aku i na wiosnę kupię nowy :)

marcinlbn18 - Pią 04 Paź, 2013

Jak kupicie te prostowniki to pokazcie jakie modele i firmy macie. Tez planuje zakup.

Ostatnio ( 2 tyg) kupilem zwykly najtańszy akumulator za 76 zł i jestem zadowolony( 7Ah). Dzis rano przy 0 stopni odpalil bez problemu. A chcieli mi wcisnać żelowyy za 180 zł bo niby kwasowe do moto sie nie nadaja...

simin - Pią 04 Paź, 2013

marcinlbn18 napisał/a:
Ostatnio ( 2 tyg) kupilem zwykly najtańszy akumulator za 76 zł i jestem zadowolony( 7Ah). Dzis rano przy 0 stopni odpalil bez problemu. A chcieli mi wcisnać żelowyy za 180 zł bo niby kwasowe do moto sie nie nadaja...


Po 2 tygodniach to każdy ci będzie działał.

ale na 7 Ah bym się nie zdecydował. Zdaje się że do GS'a powinno być 12 V 11 Ah.

To czy żelowy czy kwasowy lepszy możesz na Forum poczytać.

O prostownikach też sporo już było napisane. Ja mam lidlowy i jest super :)

sting126 - Pią 04 Paź, 2013

Ja się z lidlowym zgapiłem niestety...

Marcin: simin ma racje, 7 Ah to trochę mało... Boję się, że pod koniec następnego sezonu będziesz go wymieniał...

marcinlbn18 - Pią 04 Paź, 2013

hmm ten co siedział w moto przed nim miał 6 ah wiec nawet nie wiedzialem... trudno na bledach sie czlowiek uczy
nightrider1983 - Pią 04 Paź, 2013

Jak się powtarzam to wybaczcie, ale nie chce mi się szukać czy już to pisałem czy tylko myślałem, żeby napisać ;)
Ja mam takie cudo

http://allegro.pl/ladowar...3527002347.html

Kupiłem go za ok.100 zł.Służy mi już 2 sezony. Korzystam często bo aku już padnięty ale garażuję w ciepełku więc będę go katował do końca.
Spełnia wszystkie moje wymagania: mały, poręczny, nie ładował mi dłużej niż 3-4 h, ale aku był chyba na maxa rozładowany, ma funkcję ładowania auta- nie korzystałem więc nic na ten temat nie mogę powiedzieć, ma niby blokadę jak ktoś się pomyli i podłączy nieprawidłowo, ale nie nie miałem okazji tego sprawdzić.
Piszą, że ładuje żelowe, ale nie mogę potwierdzić bo mam zwykły.
Nie wiem o co chodzi z tą funkcją odsiarczania, ale ze dwa razy mi się to załączyło więc chyba to działa.
Generalnie wygląda solidnie i póki co sprawuje się dobre.
Mogę polecić

marcinlbn18 - Sro 16 Paź, 2013

Ostatnio zakupiłem w belgijskim lidlu taki prostownik

https://www.google.pl/sea...dla%3B630%3B376

po przyjeździe do pl zobaczylem ,że w ofercie lidla od jutra także będą u nas. Troche wkurw bo przeplacilem 10zl:/
uzytkowal ktos?

Bartek89 - Sro 16 Paź, 2013

Prostownik jak prostownik, jak użytkujesz i działa to się ciesz :)
Maćko - Wto 03 Gru, 2013

Wybiera się ktoś na Motomikołaje w niedzielę?
poldek171 - Pią 06 Gru, 2013

Hehe raczej po śniegu i lodzie jazda na moto jest trochę ryzykowna:p
Maćko - Sob 07 Gru, 2013

Nom, raczej będzie trzeba odpuścić, bo naprawdę mocno biało zrobiło się w Lublinie.
A w czwartek jeszcze się zapowiadało że będzie w miarę sucho... :|

poldek171 - Wto 10 Gru, 2013

W takim raczie chyba czekamy do wiosny z lataniem... Pora się brać za doprowadzenie do ładu GSa przez okres zimowy :)
Bartek89 - Sro 11 Gru, 2013

Poldek nie zmieniasz moto na większe bo coś kiedyś wspominałeś nad zmianą ? ;)
poldek171 - Czw 12 Gru, 2013

Bartek89 zmieniam nawieksze ale jeszczee jeden sezon przelatam GS.em i zostawiam go brejdakowi bo dopiero od kwietnia zaczyna prawko i wtedy zaczne poszukiwania czegoś:)
sting126 - Nie 26 Sty, 2014

może jakieś zimowe piwo ?
Maćko - Sro 29 Sty, 2014

Czemu nie, chętnie się zintegruję :)
Pasuje mi praktycznie każdy wieczór w dzień powszedni.

ingaginger - Sob 01 Lut, 2014

ja chętnie, ja chętnie! tylko teraz 3-11 mnie nie będzie, ale ktoś coś może jutro? bo dziś mecz na Globusie :)
Rage - Pią 08 Sie, 2014

Hej, mam takie pytanko, czy ktoś może z Lublina/okolic etc jedzie jutro na tor? A może ktoś byłby tak miły i mnie tam pokierował - bo coś słyszałem, że obcym ciężko się tam dostać :) Ja jutro o 6.00 wyjeżdżam z Wawy i myślę by koło 8-8.30 być w Lublinie. Dobrą miejscówką na spotkanie chyba jest o ile pamiętam McDonalnd na puławskiej?
ingaginger - Pią 08 Sie, 2014

Ja nie jadę ale mogę pomóc z dotarciem na tor :) McDonald na Puławskiej to chyba najlepsze miejsce żeby się spotkać i później ruszyć w tamtym kierunku. Może nie zapomniałam gdzie dokładnie jest wjazd bo w tym sezonie jeszcze nie zajeżdżałam :D
Rage - Pią 08 Sie, 2014

Super, to co koło 8.30 przed tym McDonaldem... w 2.5h powinienem się wyrobić :) dzięki wielkie :)
ingaginger - Pią 08 Sie, 2014

Ok :) Jak coś mój numer jest na forum więc jakby co to pisz/dzwoń ;)
suzanna - Wto 31 Mar, 2015

Witajcie bracia i siostry z lubelskiego ;)
poldek171 - Wto 31 Mar, 2015

SIemanko :) Witamy nowego forumowicza i zapraszamy do działu latanie 2015 na wspólne ustawki :)
MARIO - Pon 06 Kwi, 2015

Cześć wszystkim :)
poldek171 - Wto 07 Kwi, 2015

Siema :)
burczas80 - Wto 28 Kwi, 2015
Temat postu: witam Lubelskie
A ze stron Kocka, Lubartów jest tu kto?
midi12 - Wto 12 Maj, 2015

Witam szanownych forumowiczów ! :padam:
Jestem świeżo upieczonym motocyklistą z okolic Zamościa. Chętnie zaangażuję się w jakiś "ruch" motocyklowy tutaj u nas na pięknym Roztoczu !

poldek171 - Sro 13 Maj, 2015

Siema. :) Zapraszam do dołączenia się do wątku Latanie żeby w końcu się jakoś poznać a nie jeździ tyle tych GS'ów a jak przychodzi co to czego to okazuje się że jeździmy we dwóch na yamahamach plus jeden GS a reszta nic się nie odzywa. W sumie to można nawet na mieście się spotkać przy piwku i pogadać jeśli ktoś miał by ochotę :)
olecki - Nie 07 Cze, 2015

siema strefa kibica! :hyhy: :hyhy:
brat Łełka - Pon 08 Cze, 2015

Siema siema :D
poldek171 - Pon 08 Cze, 2015

Siema Olecki :P
olecki - Pon 08 Cze, 2015

Poldek nie uwierzysz - zamówiłem zacisk :rotfl:
princessakasia - Pon 03 Sie, 2015

poldek171 napisał/a:
Siema. :) Zapraszam do dołączenia się do wątku Latanie żeby w końcu się jakoś poznać a nie jeździ tyle tych GS'ów a jak przychodzi co to czego to okazuje się że jeździmy we dwóch na yamahamach plus jeden GS a reszta nic się nie odzywa. W sumie to można nawet na mieście się spotkać przy piwku i pogadać jeśli ktoś miał by ochotę :)


No to kiedy coś gdzieś :cwaniak: ?? ?

poldek171 - Pon 03 Sie, 2015

Kasia wybierasz się na Bałtów ? :P To będzie okazja :P
bimber - Wto 04 Sie, 2015

Nie wkurwiajcie mnie z tym Bałtowem :D silnik leży na stole ze zrobioną sekcją zwłok i czeka tylko na panewki, jutro przyjadą to poskładamy drania. Ogólnie miałem mu zrobić tylko górę, ale jednak robię generalkę. Panewki, pierścienie, tłoki, głowica, skrzynia i sprzęgło - i to własnoręcznie mili państwo :hyhy: Na Bałtów mogę nie zdążyć, ale będę miał najlepszego GSa w województwie :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group