.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

News - Motocykl miesiąca - czerwiec 2013

yaszczi - Czw 06 Cze, 2013
Temat postu: Motocykl miesiąca - czerwiec 2013
SUZUKI GS500E / Chudysid

Chudysid_2

YAMAHA XJ650 BOBBER / Koti88

Koti88 2
Koti88 3

SUZUKI DL650 / Studi

Studi 2

SUZUKI GS500E / Uuki89

Uuki89 2

SUZUKI GS500E / Wficner


SUZUKI GS500E / Wojtekp

Wojtekp 2
Wojtekp 3

kempes - Pią 07 Cze, 2013

Wybór moto chyba jeszcze nigdy nie był tak prosty :)
tmi - Pią 07 Cze, 2013

Potwierdzam :)
studi - Pią 07 Cze, 2013

dokładnie, nie ma dwóch zdań
Exodus - Pią 07 Cze, 2013

Racja studi.. :)
rolnikov - Sob 08 Cze, 2013

Studi, bardzo zróżnicowane te fotki dałeś :) To jakaś nowa buda DL-a ? Chyba w tygodniu podejde na parking obejrzeć, wygląda zacnie.
studi - Sob 08 Cze, 2013

rolnikov napisał/a:
bardzo zróżnicowane te fotki dałeś

nie miałem sesji zdjęciowej, a w pozlotowych też chyba nie ma fajnych ujęć, a do oglądania zapraszam.

Grzechu16 - Sob 08 Cze, 2013

studi napisał/a:
a do oglądania zapraszam.

Nie polecam. Można zachorować na DLa :D Od przyjazdu ze zlotu przeglądam Allegro i dokształcam się w temacie tego sprzętu :P

studi - Sob 08 Cze, 2013

Grzechu16 napisał/a:
Można zachorować na DLa

można, ja wiedziałem jeszcze przed GS'em że będzie DL

Grzechu16 - Sob 08 Cze, 2013

Po przymiarce na zlocie do Twojego sprzętu na prawdę podziwiam bodzia, że śmiga na takim kolosie bo ja przy ponad 180cm wzrostu mam wrażenie, że jest to optymalny wzrost, żeby komfortowo się na nim czuć i pewnie kłaść obie nogi na ziemi przy postoju :P
Exodus - Sob 08 Cze, 2013

Grzechu16 napisał/a:
studi napisał/a:
a do oglądania zapraszam.

Nie polecam. Można zachorować na DLa :D

Potwierdzam! Ale mimo wszystko polecam, bo sprzęt tego warty :)

Ryder - Sob 08 Cze, 2013

Głos oddany :D
panbodzio - Wto 11 Cze, 2013

Grzechu16 napisał/a:
Po przymiarce na zlocie do Twojego sprzętu na prawdę podziwiam bodzia, że śmiga na takim kolosie bo ja przy ponad 180cm wzrostu mam wrażenie, że jest to optymalny wzrost, żeby komfortowo się na nim czuć i pewnie kłaść obie nogi na ziemi przy postoju :P


tu nie ma co podziwiac - podczas jazdy kontakt nog z ziemia jest mi zbedny ;)

grzesiek4535 - Wto 11 Cze, 2013

Poszło ;)
wasyl622 - Czw 13 Cze, 2013

Forum dla GSa 500 a zdjęcia innych motocykli bez przesady chce oglądać GS propozycje a nie motocykli nie przeznaczonych dla tego forum
Piotras_5 - Czw 13 Cze, 2013

Bo to forum tworzą Ludzie, a nie same motocykle, a dużo osób zmieniło maszyny.

Pozdro

studi - Czw 13 Cze, 2013

wasyl622 napisał/a:
Forum dla GSa 500 a zdjęcia innych motocykli bez przesady chce oglądać GS propozycje a nie motocykli nie przeznaczonych dla tego forum


Zacytuje coś co widzisz w tytule tego forum: FORUM MIŁOŚNIKÓW MOTOCYKLA SUZUKI GS 500


A najlepszą rekomendacją nas jako społeczności będzie fakt, że rejestrują się tu ludzie mający nie tylko GS'a (ostatnio kol. mający GSX 750F) i dostają pomoc szybciej i kompetentniej niż na forum własnej marki.

Czy uważasz, że byli posiadacze GS'ów oraz ludzie którzy nigdy ich nie mieli, ale się z nami identyfikują nie mają prawa wstępu tutaj, a wystawienie moto do konkursu powinno zakończyć się karą chłosty - Wasyl to tak nie działa i całe szczęście.

Sorry za offtop ale zirytowała mnie twoja wypowiedź zwłaszcza, ta której już nie widać bo ją zedytowałeś.

yaszczi - Pon 08 Lip, 2013

Gratulacje dla zwycięzcy!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group