.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Tuning i akcesoria - Cafe Racer Suzuki GS500

yaszczi - Pon 27 Maj, 2013
Temat postu: Cafe Racer Suzuki GS500
Przez przypadek natknąłem się na ciekawy projekt - GS500 Cafe Racer ;)

http://www.pruebaweb.club...php?f=19&t=2661

Jak dla mnie bomba :D







tmi - Pon 27 Maj, 2013

Nie dość, że zajebiście wygląda to jeszcze można na tym jeździć, a nie jak te wszystkie motocykle na wzór transformersów, przejadły się.
Piotras_5 - Pon 27 Maj, 2013

Chyba też nie można Tmi :P Nie ma lusterek, migaczy i coś by się pewnie jeszcze znalazło...
tmi - Wto 28 Maj, 2013

Lewe lusterko jest, fakt migaczy brakuje :D
yaszczi - Wto 28 Maj, 2013

ręką można sygnalizować skręt :P
poldek171 - Wto 28 Maj, 2013

Fajnie to wygląda :) Ale te migacze to przydały by się :)
DaDa - Wto 28 Maj, 2013

Unicorn !
Andy - Sro 29 Maj, 2013

Piękna maszyna, widać, że ktoś włożył w nią masę roboty. IMO sprzęt został stworzony, żeby dawać właścicielowi frajdę z jazdy na torze-być może dlatego brakuje migaczy, a może funduszy zabrakło? :P
http://www.youtube.com/watch?v=f78W2MdzAQY

poldek171 - Sro 29 Maj, 2013

Po tym egzemplarzu widać że GS jest taki funkcjonalny że można z niego zrobić każdy rodzaj motocykla :)
Grzechu16 - Sro 29 Maj, 2013

Andy fajny filmik :) Dobrze się ogląda :)
Btw dobrze, że nie jest na naszym forum zarejestrowany bo nikt by nie patrzył na motocykl tylko byśmy go besztali za jazdę w takim stroju :D
Btw2 w 3:53 minucie filmiku jedzie więcej niż 150km/h bo mu wskazówka skacze :D

danny - Sro 29 Maj, 2013

Grzechu16 napisał/a:
Btw2 w 3:53 minucie filmiku jedzie więcej niż 150km/h bo mu wskazówka skacze

lolololol :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Riva - Sro 29 Maj, 2013

@Yaszczi

motocykle zarejestrowane pierwszy raz po bodajże 86 roku (coś koło tego) muszą mieć kierunkowskazy.

yaszczi - Sro 29 Maj, 2013

i bardzo dobrze!
olecki - Sro 29 Maj, 2013

Bardzo przyjemny filmik :) No i projekt mistrz :)
fly4fun - Sro 05 Cze, 2013

:rotfl: W Polsce buduje się już kilka fajnych Cafe na bazie współczesnych maszyn ( u mnie w garażu 3, m.in. GS :cool: ) Niedługo wrzucę na Forum progres z działań :evil:
W sumie widziałem w necie jeszcze dwa fajne projekty na GS500, ale amelinowa rama psuje linię i duch prawdziwych Cafe Racerów gdzieś ulatuje :kwasny: Polak jednak potrafi i mam pewien pomysł, który niedługo przedstawię :cwaniak:

CZOKO - Sro 05 Cze, 2013

fly4fun napisał/a:
:rotfl: W Polsce buduje się już kilka fajnych Cafe na bazie współczesnych maszyn ( u mnie w garażu 3, m.in. GS :cool: ) Niedługo wrzucę na Forum progres z działań :evil:
W sumie widziałem w necie jeszcze dwa fajne projekty na GS500, ale amelinowa rama psuje linię i duch prawdziwych Cafe Racerów gdzieś ulatuje :kwasny: Polak jednak potrafi i mam pewien pomysł, który niedługo przedstawię :cwaniak:


Musiałbyś swoje myśli wyrazić w trochę inny sposób bo nie bardzo rozumiem. Chyba forma alu ram współczesnych bike-ów ci nie pasuje, bo rama z gs-a z AL zbyt wiele wsp niema? Aluminium jest chyba jak najbardziej w zgodzie z duchem CF. ;)

fly4fun - Czw 06 Cze, 2013

CZOKO, chodzi mi o jej przekroje.
Klasycznej ramy rurowej ni w ząb nie przypomina ;) o to mi chodzi. Trzeba tak zrobić, żeby nie rzucała się w oczy w pierwszej kolejności... Nieważne- zrobię, to pokażę :zawstydzony:

CZOKO - Czw 06 Cze, 2013

Tak właśnie myślałem, że chodzi ci o przekrój profili :) GS ma czysto CF-owy charakter a to, że niema rurowej kołyski oznacza tylko tyle, że nie będzie wyglądał jak dokładna kopia jakiegoś tritona czy jemu podobnych (ot takie moje zdanie ;) ) Czekam na fotki z niecierpliwością.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group