.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Tuning i akcesoria - Five Stars

EXUS_94 - Sob 25 Maj, 2013
Temat postu: Five Stars
Witam....orientujecie się może gdzie idzie dostać dół owiewek Five Stars? A dokładniej łącznik pługu i dwa boczne panele składające się na pług...całą reszte mam :(
chaltier - Sob 25 Maj, 2013

allegro tablica i to chyba wszystko i może ktoś będzie posiadał z użytkowników forum na sprzedaż POWODZENIA ;-)
EXUS_94 - Sob 25 Maj, 2013

sprawdzałem wszystko, alledrogo, tablica, gumtree, sklepy internetowe, plastbike etc...nigdzie nie ma...
Mix - Sob 25 Maj, 2013

Bo tego jest mało, a jak jest to chodliwy towar. Musisz być czujny i sprawdzać co jakiś czas wszelkie możliwe źródła.

Zerknij też na netbiker.pl Z tego co kojarzę miał tam również jakieś owiewki, ale zazwyczaj w stanie do poprawek.

EXUS_94 - Sob 25 Maj, 2013

na netbikerze jest cały pług, ale w takim stanie, że nie dam 140 zł bo nie dość że do przemalowania (zrozumiała rzecz) to połowa otworów jest do rekonstrukcji a całość do spawania plastikiem, do tego rekonstrukcja miejsca na dekiel (szlif), czyli suma sumarum jest w takim samym stanie jak mój, a naprawy (spawania i rekostrukcji otworów) mojego spawacz się nie podjął, BTW danie tego do super wyspecjalizowanej formy przekroczy wartość całego zestawu
_ANIOŁ_ - Nie 26 Maj, 2013

Tutaj gość ma na części GS-a, na zdjęciu widać, że ma Five Stars, a nóż jeszcze nie sprzedał:

http://allegro.pl/suzuki-...3265034056.html


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group