.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Sprzęty użytkowników - Coś innego niż GS

szef_ff - Nie 18 Maj, 2008
Temat postu: Coś innego niż GS
Wszędzie widzę, że sie chwalicie GSami. Wiadomo forum GS'a :) A ja chce Wam pokazać coś innego. Coś niesamowitego :oczami: , coś nie mniej wspaniałego od GS'a :] , coś tańszego, coś ekonomiczniejszego :luka: , coś słabszego, coś trochę mniejszego :P , coś mniej spotykanego, coś równie bezawaryjnego jak GS :) . To coś to moja Jawa CZ :cwaniak:

Marka: Jawa CZ
Model: 175 (487.0)
Typ: Tourist/City
Rok produkcji: 1987
Silnik: dwusuwowy chłodzony powietrzem model 487
Pojemność: 172ccm
Moc: 14KM
Głowica: Radiator
Kolor nadwozia: Czerwony z palety VW

Dodatkowe:
Polerowane kanały cylindra
Polerowany króciec dolotowy
Ebonitowe tarcze sprzęgła
czwarty szlif cylindra














Grzechu16 - Nie 18 Maj, 2008

wygląda na bardzo dobrze utrzymany sprzęt. Jak się śmiga?;> szczerze na takiej jawce jeszcze nie jechałem:)
k2 - Nie 18 Maj, 2008

REWELKA....
Na takim czymś robiłem prawko :)

pootietang - Nie 18 Maj, 2008

piękna, widać że sporo przy niej czasu spędziłeś :)
szef_ff - Nie 18 Maj, 2008

Wsadziłem w nią strasznie dużo serca i pracy, ale opłacało sie :)
Jak sie śmiga? No powiedział bym ze znośnie jak na 14 KM. Zsiadając z GS'a i wsiadając na Cztke czujesz sie jakbyś dosiadał .... psa. Ręce szeroko, kolana blisko, stopy prawie na ziemi :P Ale za to ten dźwięk. Dźwięk dwusuwowego silnika. I ten power. Od 0-80 km/h 9 sek. Do setki buja sie w 16 sek. Do max speed - 130 km/h w około 30 sek.
Świetnie trzyma sie drogi. Kładę ją prawie do podnóżków :P

leon - Nie 18 Maj, 2008

Zawsze miałem sentyment do dwusuwów. Jakbym miał więcej wolnych środków finansowych to kupiłbym sobie ETZ 251. Trzymaj jawę i nie sprzedawaj jej za żadne pieniądze. Też mam klasyka - fiata 125p z 1986r z przebiegiem niecałe 60.000km. Stan fabryczny! Kiedyś był warty max 1000zł. Teraz mogę już za niego wołać kilka tysięcy zł. Ale jest nie do sprzedania nawet za 50tyś :orany: !
szef_ff - Pon 19 Maj, 2008

A ja kupiłem swoją Jawe za 300 zł. Trochę zachodu żeby go zarejestrować ale dało radę :]
Nie ma takiej możliwości żeby ją sprzedać. Ona jest moja i tylko moja :)
Jeszcze zostało mi parę detali do kupienia/odnowienia. Staram sie ją składać z oryginalnych części :) ale nie zawsze takowe są dostępne :zalamany:

Mieszko - Pon 19 Maj, 2008

Też na takiej jeździłem. Zrobiłem na niej dobre parę tysięcy kilometrów. Bardzo miło to wspominam :)

kikon18 - Pon 19 Maj, 2008

rzeczywiście bardzo dobrze utrzymana Jawa. Co prawda nie miałem takiej, ale smigałem pare razy :)
MATI.Evo - Pon 19 Maj, 2008

Java piękna ;) Ja mam w planach odkupic w wakacje swojego pierwszego "sprzęta"- motorynkę i ja odrestaurowac ponieważ dosyc mocna została zniszczona :(
Kuraś - Pon 19 Maj, 2008

jakos nie przepadam i nie przepadalem za sprzetami od poludniowych sasiadow..moze przez awaryjnosci itp. wole cos z ddr ;)
jankees - Wto 20 Maj, 2008

No prosze jakie to cudeńka niektorzy trzymaja po garazach hehe.
DawGad - Nie 08 Cze, 2008

no prosze... ale dalej nie jest to GS.. a forum jest przeznaczone dla GS. Chyba ze pomyliles z innym forum. Jawa fajna ale nie GS... przykro mi... nie bardzo :/
Breżniew - Nie 08 Cze, 2008

Sprzęt bardzo ładny. Jedyne co mi sie nie podoba to handbary i naklejki.
Proponuje nakleić takie jak były w oryginale. Klasyk musi wyglądać jak klasyk , żadne współczesne dodatki nie będą wyglądały dobrze na takim sprzęcie.
Na CZ175 nie jeździłem. Miałem za to 350 ale z 6V instalką.

kukaszr - Nie 22 Cze, 2008

mój ojciec miał jeszcze rok temu jawe 350 TS ;] sympatyczne moto

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group