.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

zachodniopomorskie (Z) - synchronizacja gaznikow - gdzie

muminek - Wto 23 Kwi, 2013
Temat postu: synchronizacja gaznikow - gdzie
witam, gdzie robicie, polecilibyście mi zrobic synchronizacje i czyszczenie gaźników w Szczecinie? i jaka jest tego cena? :)
muminek - Pią 26 Kwi, 2013

nie pomozecie?:(
ziomek4000 - Sob 27 Kwi, 2013

poszło PW
demondemidi - Nie 28 Kwi, 2013

u mnie :P nie nie, nie mam czasu narazie :/ 2 konie do złożenia stoją i czekają... ale polecam np przemala w mierzynie (przed światłami w prawo w podwórku)
rysik007 - Czw 06 Mar, 2014

Podbijam pytanie? Gdzie w Szczecinie zrobić przedsezonowy przegląd z ustawianiem gaźników włącznie?
ziomek4000 - Czw 06 Mar, 2014

polecam serwis hondy na białowieskiej. bardzo dobry mechanik. swojego imbryka u niego robiłem a po weekendzie wstawiam iksa
muminek - Czw 06 Mar, 2014

w Moto Klinika pan napisal mi w mailu 50 zl za synchronizacje do GSa:)
demondemidi - Wto 11 Mar, 2014

Red hot chilli customs (dawna moto klinika)... Red wie co robi i robi to dobrze :) Albo jak wcześniej pisałem Przemal na mierzynie.
KuKi - Nie 16 Mar, 2014

ja z reka na sercu moge polecic pana Kazimierza z przestrzennej profesjonalista od suzuki :) gosciu bardzo rzetelny, albo przemka z mierzyna tak jak juz tu pisali:) jak cos prosze o pw to pomoge/
muminek - Nie 16 Mar, 2014

a jestescie w stanie podać jakieś ceny tych usług? ;)
KuKi - Pon 17 Mar, 2014

ja do gsxf imbryka placilem 250zl chyba nie wiem jhak do gs'a
demondemidi - Wto 18 Mar, 2014

Ludzie, synchronizacja gaźników to nie część DO motocykla tylko przeprowadzana przy nim czynność!!! Jak można mówić
muminek napisał/a:
50 zl za synchronizacje do GSa:)

albo
KuKi napisał/a:
ja do gsxf imbryka placilem 250zl

błagam was!

Szymk0 - Sro 19 Mar, 2014

Również prosił bym o poradę gdzie w Szczecinie - najlepiej gdzieś w okolicach Gumieńce/Pogodno zrobić synchro/czyszczenie gaźników i regulację zaworów?
ziomek4000 - Sro 19 Mar, 2014

A czytałeś w ogóle ten temat? Przecież wyżej jest wszystko napisane gdzie jechać.
KuKi - Czw 20 Mar, 2014

Oczywiscie to jest czynność wymagajaca zdjecia paru plastików w moim przypadku, posiadania wakuometrow troche umiejetnosci i czasu. kto tego nie ma to placi dla mnie proste:) jaka jest dobra cena wedlug Ciebie z ciekawosci?
muminek - Sob 22 Mar, 2014

demondemidi napisał/a:
Ludzie, synchronizacja gaźników to nie część DO motocykla tylko przeprowadzana przy nim czynność!!! Jak można mówić
muminek napisał/a:
50 zl za synchronizacje do GSa:)

albo
KuKi napisał/a:
ja do gsxf imbryka placilem 250zl

błagam was!


co to ma do rzeczy? O_o to znaczy ze nie moze być na to ceny? xd

ziomek4000 - Sob 22 Mar, 2014

Synchronizację robi się W motocyklu a nie DO motocykla.
demondemidi - Nie 23 Mar, 2014

A później się wszyscy dziwią, że warsztaty tyle kosztują... wpada klient i pyta o cenę "synchronizacji do gs500" no to od razu wiadomo, że można kroić bo typ nawet nie wie o czym mówi... to jak ludzie płacący za wymianę żarówek... w lampie ledowej :wstyd:

"ILE KOSZTUJE SYNCHRONIZACJA W GS500?" a nie "DO"


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group