.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Motocyklowe wyprawy, zloty, imprezy, spotkania - Zdjęcia ze zlotu w Chełmku

keraj33 - Pon 22 Kwi, 2013
Temat postu: Zdjęcia ze zlotu w Chełmku
Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Chełmku.

Ksiądz Rafał Wierzbiak i grupa motocyklowa z Chełmka zaprosili wszystkich chętnych na zlot motocyklowy

Zlot na zaproszenie motocyklistów z Chełmka dla uczestników z Trzebini i okolic rozpoczął się o godzinie 14 z pod Urzędu Miasta gdzie pojawiło się 14 maszyn głównie z okolic Sierszy. Następnie udaliśmy się do kościoła w Chełmku przez Chrzanów i Libiąż po drodze wzbudzając zainteresowanie najczęściej młodszej widowni.Sam przejazd z Trzebini do Chełmka to około 20-30 km ale w grupie to jednak co innego :)
Motocykli GS 500 nie było więcej prawdopodobnie z powodu braku informacji o zlocie ,co też jest moją winą ale za rok poprawa

Po przyjeździe do Chełmka odbyła się msza dla osób które chciały w niej uczestniczyć, pozostali oglądali maszyny i rozmawiali z uczestnikami.Moją szczególną uwagę zwrócił stary Simson którego właściciela szukałem bez skutku a chciałem dowiedzieć się coś więcej i Honda z dość nietypowym napędem.Maszyn było sporo( chybił, trafił około 100 ) ale różnej maści więc można było zadowolić nawet wybrednych.

Przybyło też sporo osób zamieszkujących okolice aby pooglądać motocykle, co było miłe

Motocykliści po mszy mieli przejechać jeszcze trasę Chełmek-Oświęcim-Zator-Babice-Bobrek, niestety ja nie mogłem ale :( za rok na 1000 % pojadę

Miłym zaskoczeniem była organizacja jak się dowiedziałem księdza z Chełmka który jest motocyklistą od 10,20,30 a może 100 lat.

ps.MOTORY TO JEST COŚ CO TYGRYSY NO MOŻE FACECI czasem KOBIETY LUBIĄ NAJBARDZIEJ!! ;)

[ Dodano: Wto 23 Kwi, 2013 ]
Ponieważ było na co popatrzeć dodalem jeszcze kilka zdjęć:)
Jak na takie małe miasteczko to było wydarzenie.
i mam nadzieje, ze zobaczymy się za rok ;)

[ Dodano: Wto 23 Kwi, 2013 ]
i END.

keraj33 - Wto 23 Kwi, 2013
Temat postu: perła która nie przeszła w poprzednim poście
:)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group